Mimo kategórií
V Nemecku zdravotnícki pracovníci odmietli očkovanie a boli prepustení

V Nemecku zdravotnícki pracovníci odmietli očkovanie a boli prepustení
Sedem ošetrovateľov v Nemecku odmietlo byť očkovaných proti koronavírusom a boli prepustení. Informuje o tom agentúra RIA Novosti s odvolaním sa na bulvárny denník Bild.


Incident sa stal v nemeckej spolkovej krajine Sasko-Anhaltsko. Podľa publikácie vedúci patronátnej služby Rene Willmer diskutoval s pracovníkmi o očkovaní a dal im dva dni na rozhodnutie. Nakoniec očkovanie odmietli, čo viedlo k rozhodnutiu o ich prepustení.


Vedúci služby takéto kroky vysvetlil skutočnosťou, že mieni urobiť všetko pre ochranu pacientov, pretože to považuje za svoju morálnu povinnosť. Je potrebné poznamenať, že ide o prvý takýto prípad prepustenia z dôvodu odmietnutia očkovania v Nemecku.
https://lenta.ru/news/2021/01/24/privivka/


V Nemecku zdravotnícki pracovníci odmietli očkovanie a boli prepustení Sedem ošetrovateľov v Nemecku odmietlo byť očkovaných proti koronavírusom a boli prepustení. Informuje o tom agentúra RIA Novosti s odvolaním sa na bulvárny denník Bild. Incident sa stal v nemeckej spolkovej krajine Sasko-Anhaltsko. Podľa publikácie vedúci patronátnej služby Rene Willmer diskutoval s pracovníkmi o očkovaní a dal im dva dni na rozhodnutie. Nakoniec očkovanie odmietli, čo viedlo k rozhodnutiu o ich prepustení. Vedúci služby takéto kroky vysvetlil skutočnosťou, že mieni urobiť všetko pre ochranu pacientov, pretože to považuje za svoju morálnu povinnosť. Je potrebné poznamenať, že ide o prvý takýto prípad prepustenia z dôvodu odmietnutia očkovania v Nemecku. https://lenta.ru/news/2021/01/24/privivka/

V Nemecku zdravotnícki pracovníci odmietli očkovanie a boli prepustení

Pár prepustených, pre terorizovanie milionov. Aký zmysel má, že práve ja MUSÍM byť zaočkovaný,? Veď ak všetci v mojom okolí absolvovali túto
tortúru, sú chránení. Ja teda aj ako potencionálny bacilonosič nemám koho nakaziť.


[quote="pid:1342, uid:12"]V Nemecku zdravotnícki pracovníci odmietli očkovanie a boli prepustení[/quote] Pár prepustených, pre terorizovanie milionov. Aký zmysel má, že práve ja MUSÍM byť zaočkovaný,? Veď ak všetci v mojom okolí absolvovali túto tortúru, sú chránení. Ja teda aj ako potencionálny bacilonosič nemám koho nakaziť.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

právne je taká výpoveď napadnuteľná a vyhodený má dobré šance vyhrať súd. Inak prvý vážny precedens v Nemecku sa asi práve prihodil: ako informovali The Epoch Times, súd v Durínsku vyniesol rozsudok, v ktorom oslobodil občana, čo ešte na jar 2020 porušil nariadenie o obmedzení kontaktov:
https://www.epochtimes.de/meinung/analyse/thueringer-urteil-mit-potentieller-sprengkraft-kontaktverbot-in-corona-verordnung-verletzt-menschenwuerde-a3430558.html


právne je taká výpoveď napadnuteľná a vyhodený má dobré šance vyhrať súd. Inak prvý vážny precedens v Nemecku sa asi práve prihodil: ako informovali The Epoch Times, súd v Durínsku vyniesol rozsudok, v ktorom oslobodil občana, čo ešte na jar 2020 porušil nariadenie o obmedzení kontaktov: https://www.epochtimes.de/meinung/analyse/thueringer-urteil-mit-potentieller-sprengkraft-kontaktverbot-in-corona-verordnung-verletzt-menschenwuerde-a3430558.html

právne je taká výpoveď napadnuteľná a vyhodený má dobré šance vyhrať súd.

Máš pravdu, ale aktuálne ich zaujíma len efekt strachu,ktorý podobné informácie prinesú.


[quote="pid:1357, uid:135"]právne je taká výpoveď napadnuteľná a vyhodený má dobré šance vyhrať súd.[/quote] Máš pravdu, ale aktuálne ich zaujíma len efekt strachu,ktorý podobné informácie prinesú.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Máš pravdu, ale aktuálne ich zaujíma len efekt strachu,ktorý podobné informácie prinesú.


Oni a im podobni si kopu vlastny hrob, lebo nie len vrabce na streche, ale aj ovecky v stade si uz stebocu, ze so zapadnymi vakcinami nie je nieco v poriadku.


[quote="pid:1363, uid:84"]Máš pravdu, ale aktuálne ich zaujíma len efekt strachu,ktorý podobné informácie prinesú.[/quote] Oni a im podobni si kopu vlastny hrob, lebo nie len vrabce na streche, ale aj ovecky v stade si uz stebocu, ze so zapadnymi vakcinami nie je nieco v poriadku.

so zapadnymi vakcinami nie je nieco v poriadku.

Problém je, koľko oviec sa v rámci programu zlatej miliardy, nechá zaočkovať. Tá propaganda je naozaj veľmi silná. Prečo nemáme vakcínu, po toľkých rokoch, proti rakovine? Lebo tam boli zadané ciele liečiť, nie uzdraviť?


[quote="pid:1378, uid:69"]so zapadnymi vakcinami nie je nieco v poriadku.[/quote] Problém je, koľko oviec sa v rámci programu zlatej miliardy, nechá zaočkovať. Tá propaganda je naozaj veľmi silná. Prečo nemáme vakcínu, po toľkých rokoch, proti rakovine? Lebo tam boli zadané ciele liečiť, nie uzdraviť?

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Problém je, koľko oviec sa v rámci programu zlatej miliardy, nechá zaočkovať.


Na teraz su vsetky taketo programy pozastavene. GP ma obrovske problemy, aby dokazal uzdrzat mociar a nezahynuli sme vsetci v atomovej vojne. GP momentalne potrebuje stabilizovat riadenie, pretoze riadiaca strukturu, ktoru mal v plane rozobrat, sa mu postavila na velmi silny odpor. Navyse chybaju kadre a potrebne zdroje na ukocirovanie rozbesneneho psa. Takze GP momentalne bude skor odhalovat svoje nastroje, aby zastavil mociar, cim sa projekt zlatej miliardy podla mojho nazoru nateraz odklada. Teraz sa hra o to, prezit a nezahynut v atomovej zime.


Co sa tyka toho, kolko ludi bude touto genocidou zabitych alebo postihnutych je velmi tazke nateraz odhanut pevne verim, ze ich bude co najmenej.


[quote="pid:1381, uid:84"]Problém je, koľko oviec sa v rámci programu zlatej miliardy, nechá zaočkovať.[/quote] Na teraz su vsetky taketo programy pozastavene. GP ma obrovske problemy, aby dokazal uzdrzat mociar a nezahynuli sme vsetci v atomovej vojne. GP momentalne potrebuje stabilizovat riadenie, pretoze riadiaca strukturu, ktoru mal v plane rozobrat, sa mu postavila na velmi silny odpor. Navyse chybaju kadre a potrebne zdroje na ukocirovanie rozbesneneho psa. Takze GP momentalne bude skor odhalovat svoje nastroje, aby zastavil mociar, cim sa projekt zlatej miliardy podla mojho nazoru nateraz odklada. Teraz sa hra o to, prezit a nezahynut v atomovej zime. Co sa tyka toho, kolko ludi bude touto genocidou zabitych alebo postihnutych je velmi tazke nateraz odhanut pevne verim, ze ich bude co najmenej.

Na teraz su vsetky taketo programy pozastavene.

Plne súhlasím, ale čo ak má GP v zálohe aj iné riešenie, ktoré nebude v náš prospech? Podľa zásady, každý v miere svojich vedomostí a schopností?
PS: Špekulujem.


[quote="pid:1386, uid:69"]Na teraz su vsetky taketo programy pozastavene.[/quote] Plne súhlasím, ale čo ak má GP v zálohe aj iné riešenie, ktoré nebude v náš prospech? Podľa zásady, každý v miere svojich vedomostí a schopností? PS: Špekulujem.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Plne súhlasím, ale čo ak má GP v zálohe aj iné riešenie,


I kdyby měl, zákon času je proti všem jeho plánům. GP míní, HNR mění.


[quote="pid:1389, uid:84"]Plne súhlasím, ale čo ak má GP v zálohe aj iné riešenie,[/quote] I kdyby měl, zákon času je proti všem jeho plánům. GP míní, HNR mění.

Moja známa v Prahe. Tiež dostala výpoved. Odmietla sa dat zaočkovat a už po pár rokoch dostala vypoved. Dovod "nadbytok " personálu .


Moja známa v Prahe. Tiež dostala výpoved. Odmietla sa dat zaočkovat a už po pár rokoch dostala vypoved. Dovod "nadbytok " personálu .

a už po pár rokoch

...rokoch?


(inak toto je také správanie kompetentných, ako na konci pandémie, keď už vedia, že personál nebudú potrebovať, že žiadny nápor pacientov do nemocníc nepríde. Veď doteraz umožňovali aj nakazeným zdravotníkom pracovať, teraz ich už asi nepotrebujú...)


(ďalšia vec, už mi je jasné, prečo Matelko po príchode k moci dosadzoval na čelo nemocníc všelijakých svojich nekompetentných nominantov: predajcov aut a lesníkov za riaditeľov nemocníc. Veď tak, ako on dostáva pokyny z US ambasády, tak aj on môže dávať pokyny svojim ľuďom na čele nemocníc a vytvárať nekompetentným riadením ohniská nákazy. A ak by aj nie priame príkazy, tak nekompetentným vedením vytvára podmienky pre vznik chaosu a ohnísk, to za prvé, a za druhé, vytvára tým podmienky pre zadlženosť a nutnosť budúcej privatizácie nemocníc.)


[quote="pid:1415, uid:78"]a už po pár rokoch[/quote] ...rokoch? (inak toto je také správanie kompetentných, ako na konci pandémie, keď už vedia, že personál nebudú potrebovať, že žiadny nápor pacientov do nemocníc nepríde. Veď doteraz umožňovali aj nakazeným zdravotníkom pracovať, teraz ich už asi nepotrebujú...) (ďalšia vec, už mi je jasné, prečo Matelko po príchode k moci dosadzoval na čelo nemocníc všelijakých svojich nekompetentných nominantov: predajcov aut a lesníkov za riaditeľov nemocníc. Veď tak, ako on dostáva pokyny z US ambasády, tak aj on môže dávať pokyny svojim ľuďom na čele nemocníc a vytvárať nekompetentným riadením ohniská nákazy. A ak by aj nie priame príkazy, tak nekompetentným vedením vytvára podmienky pre vznik chaosu a ohnísk, to za prvé, a za druhé, vytvára tým podmienky pre zadlženosť a nutnosť budúcej privatizácie nemocníc.)
Upravené 25. 1. 2021 o 12:48
662
10
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept