Zahraničná politika
Rádiu "Svoboda" teče v Rusku do bot ?!

Rádio Svoboda nebude dodržovat ruské zákony
https://colonelcassad.livejournal.com/6747280.html


"Skládka propagandy financovaná americkým státem působícím na území Ruské federace odmítá dodržovat právní předpisy Ruské federace. Zajímalo by mě, jak dlouho by ruská nebo čínská média ve Spojených státech pracovala na prohlášení, že odmítají plnit jakékoli požadavky amerického práva."


Představa, že si po tolika letech budou muset "balit kufry", musí být pro dotčené přímo hrozná. Věřme, že brzo dojde i na ty u nás, u stanice metra Želivského...


Rádio Svoboda nebude dodržovat ruské zákony https://colonelcassad.livejournal.com/6747280.html "Skládka propagandy financovaná americkým státem působícím na území Ruské federace odmítá dodržovat právní předpisy Ruské federace. Zajímalo by mě, jak dlouho by ruská nebo čínská média ve Spojených státech pracovala na prohlášení, že odmítají plnit jakékoli požadavky amerického práva." Představa, že si po tolika letech budou muset "balit kufry", musí být pro dotčené přímo hrozná. Věřme, že brzo dojde i na ty u nás, u stanice metra Želivského...
Upravené 4. 5. 2021 o 10:14

Je jen otázkou času, kdy si sbalí fidlátka a odkráčí na pražský Hagibor. Rezistence chápání a myšlení kolektivního Západu je obdivuhodná a to je dobře.
Ŕídící subjekt může postupovat s velkým předstihem.


Je jen otázkou času, kdy si sbalí fidlátka a odkráčí na pražský Hagibor. Rezistence chápání a myšlení kolektivního Západu je obdivuhodná a to je dobře. Ŕídící subjekt může postupovat s velkým předstihem.

pražský Hagibor

Počty jsou dobré, ale mám rád i místopis...:-)
Hagibor (hebrejsky הגיבור / ha-gibor, doslova hrdina) je lokalita v Praze


A zase ty modré trojúhelníky (klíny) ...


60911d7655e01


[quote="pid:14436, uid:57"]pražský Hagibor[/quote] Počty jsou dobré, ale mám rád i místopis...:-) Hagibor (hebrejsky הגיבור / ha-gibor, doslova hrdina) je lokalita v Praze A zase ty modré trojúhelníky (klíny) ... ![60911d7655e01](serve/attachment&path=60911d7655e01)

S ohledem na Hagobor jsem vždycky přemýšlel, odkud se vzal stejně jako Miramare. Ale popravdě, lépe tomu místu slušely tenisové kurty a kanceláře Dopravního podniku - dopravních služeb (taxi). Nebyl jsem tam už nějakých dlouhých 17 let, takže nevím jak to tam vypadá, ale pokud tam je rádio SE, pak tam bude ani nějaká brutálně velké budova, která bude i přiměřeně hnusná.


S ohledem na Hagobor jsem vždycky přemýšlel, odkud se vzal stejně jako Miramare. Ale popravdě, lépe tomu místu slušely tenisové kurty a kanceláře Dopravního podniku - dopravních služeb (taxi). Nebyl jsem tam už nějakých dlouhých 17 let, takže nevím jak to tam vypadá, ale pokud tam je rádio SE, pak tam bude ani nějaká brutálně velké budova, která bude i přiměřeně hnusná.

Nebyl jsem tam už nějakých dlouhých 17 let, takže nevím jak to tam vypadá, ale pokud tam je rádio SE, pak tam bude ani nějaká brutálně velké budova, která bude i přiměřeně hnusná.

Pokochej se, zvu Tě na návštěvu:
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4786385&y=50.0789717&z=19&l=0&base=ophoto&source=firm&id=1354992
https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/zivot_v_praze/bezpecnost/objekt_svobodne_evropy_zacal_slouzit.html
Celkem’s to trefil.


[quote="pid:14518, uid:311"]Nebyl jsem tam už nějakých dlouhých 17 let, takže nevím jak to tam vypadá, ale pokud tam je rádio SE, pak tam bude ani nějaká brutálně velké budova, která bude i přiměřeně hnusná.[/quote] Pokochej se, zvu Tě na návštěvu: https://mapy.cz/zakladni?x=14.4786385&y=50.0789717&z=19&l=0&base=ophoto&source=firm&id=1354992 https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/zivot_v_praze/bezpecnost/objekt_svobodne_evropy_zacal_slouzit.html Celkem’s to trefil.

jedno z "mist hanby" skutečných Pražanů.


jedno z "mist hanby" skutečných Pražanů.

Děkuji za exkurzi, budova stojí tam co byly hřiště a sportoviště, je to opravdu hnus, je mi smutno. Netvrdím, že klubová místnost a kanceláře taxi byly přepach, ale prostě tam patřily, hodilky se tam s těmi hřišti. Jak hluboku jsme klesli. Jsem z toho smutný.


Děkuji za exkurzi, budova stojí tam co byly hřiště a sportoviště, je to opravdu hnus, je mi smutno. Netvrdím, že klubová místnost a kanceláře taxi byly přepach, ale prostě tam patřily, hodilky se tam s těmi hřišti. Jak hluboku jsme klesli. Jsem z toho smutný.

Hagibor na fotce v článku https://aeronet.cz/news/video-americky-kongres-oznacil-televizi-rt-za-ruskeho-agenta-a-odebral-ji-medialni-status-televize-je-pry-moc-nebezpecna-ruska-duma-v-odvete-oznacila-za-agenty-pro-zmenu-19-americkych-medii/


Hagibor na fotce v článku https://aeronet.cz/news/video-americky-kongres-oznacil-televizi-rt-za-ruskeho-agenta-a-odebral-ji-medialni-status-televize-je-pry-moc-nebezpecna-ruska-duma-v-odvete-oznacila-za-agenty-pro-zmenu-19-americkych-medii/

jedno z "mist hanby"
....ale notak, je to jen technická budova a navíc...Orco převzal mistr šedé ekonomiky Radovan Vítek. Tak je barák zatím pěkně v teple a Radovan má stále (doufám) exelentní rypák. Zlí jazykové vyprávěli, že ho do fialových tepláků dostali jen jednou, na klasiku kuplířství...smile No a za deset let, až smlouva vyprší, tak bude těm trpaslíkům...(kontrášskejm) s piňdourama od moře k moři možná slušet.
Autor budovy Jakub Cígler má ekonomicky úspěšnou projekční kancelář a tak jeho projekty jsou lehce poplatné "vkusu klientů" Na vnější obálku budovy a okolí můžete nadávat, ale vnitřek bude špičkově funkční. Cígler a Kellner taky trochu projektovali a stavěli v Moskvě. Já teda vidím samá pozitiva.


[quote="pid:14526, uid:57"]jedno z "mist hanby"[/quote]....ale notak, je to jen technická budova a navíc...Orco převzal mistr šedé ekonomiky Radovan Vítek. Tak je barák zatím pěkně v teple a Radovan má stále (doufám) exelentní rypák. Zlí jazykové vyprávěli, že ho do fialových tepláků dostali jen jednou, na klasiku kuplířství...:) No a za deset let, až smlouva vyprší, tak bude těm trpaslíkům...(kontrášskejm) s piňdourama od moře k moři možná slušet. Autor budovy Jakub Cígler má ekonomicky úspěšnou projekční kancelář a tak jeho projekty jsou lehce poplatné "vkusu klientů" Na vnější obálku budovy a okolí můžete nadávat, ale vnitřek bude špičkově funkční. Cígler a Kellner taky trochu projektovali a stavěli v Moskvě. Já teda vidím samá pozitiva.

Vedi.Vini......

Upravené 4. 5. 2021 o 22:08

Víš dobře , že hanba nesídlí ve skeletu, ale vnitřnostech.Myslíš, že Socha svobody je i dnes místem chlouby "nových" Američanů. Je to stejné, jako psychedelická busta Lahváče v emerickém Kongresu (?) Kterej svépravnej Čech z lidu (ne z kavárny Slavia) je na ni hrdej ?


Víš dobře , že hanba nesídlí ve skeletu, ale vnitřnostech.Myslíš, že Socha svobody je i dnes místem chlouby "nových" Američanů. Je to stejné, jako psychedelická busta Lahváče v emerickém Kongresu (?) Kterej svépravnej Čech z lidu (ne z kavárny Slavia) je na ni hrdej ?

psychedelická busta Lahváče

Prosím neurážet Vencu Flašku.
:-))


[quote="pid:14622, uid:57"]psychedelická busta Lahváče[/quote] Prosím neurážet Vencu Flašku. :-))

@Boletus ...tak ještě se Sochou Svobody. Podívej se na ní třeba jako Gustav Eiffel a hned vidíš úplně jinej svět. Mohu plkat o exploataci prostředí od dob vědeckotechnický revoluce o problémech metropolitních komplexů, ale teď netuším...bavím se o baráku s obecnou životností do cca 100 let. Mě zajímá co tam může být. Stavba už stojí, to je realita.

psychedelická busta Lahváče v emerickém Kongresu
já jsem teda na ní hrdej sedlo to jak prdel na hrnec..smile
60929e0c3b3f4

@Boletus ...tak ještě se Sochou Svobody. Podívej se na ní třeba jako Gustav Eiffel a hned vidíš úplně jinej svět. Mohu plkat o exploataci prostředí od dob vědeckotechnický revoluce o problémech metropolitních komplexů, ale teď netuším...bavím se o baráku s obecnou životností do cca 100 let. Mě zajímá co tam může být. Stavba už stojí, to je realita. [quote="pid:14622, uid:57"]psychedelická busta Lahváče v emerickém Kongresu[/quote]já jsem teda na ní hrdej sedlo to jak prdel na hrnec..:) ![60929e0c3b3f4](serve/attachment&path=60929e0c3b3f4)

Vedi.Vini......

Archale, na rovinu. Ty o voze já o koze Bárák jsem nevylepšil přídomkem "místo hanby". Tak nekopej do otevřených dveří.
Debato o kráse a funkčnosti budovy dejme do jiného vlákna. Takhle tu oba za chvíli pro ostatní budeme za dva dichotomické idioty... Máš rád jinotaje, ale respektuj, že ne všichni je chápou.Anebo ne, a pak se nediv nad reakcemi.


Archale, na rovinu. Ty o voze já o koze Bárák jsem nevylepšil přídomkem "místo hanby". Tak nekopej do otevřených dveří. Debato o kráse a funkčnosti budovy dejme do jiného vlákna. Takhle tu oba za chvíli pro ostatní budeme za dva dichotomické idioty... Máš rád jinotaje, ale respektuj, že ne všichni je chápou.Anebo ne, a pak se nediv nad reakcemi.

já jsem teda na ní hrdej sedlo to jak prdel na hrnec

Tak teď mi teprve došlo, podle čeho tu bustu dělali...
6092aec84e10f


[quote="pid:14631, uid:190"]já jsem teda na ní hrdej sedlo to jak prdel na hrnec[/quote] Tak teď mi teprve došlo, podle čeho tu bustu dělali... ![6092aec84e10f](serve/attachment&path=6092aec84e10f)
1.27k
14
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept