Mimo kategórií
Sčítanie obyvateľstva 2021: Pokute za nesčítanie sa zrejme vyhnete

JUDr. Peter Weis: ...Sčítanie obyvateľstva totiž zjavne porušuje viacero ustanovení na úseku GDPR s tým, že tieto právne vady nie sú evidentne odstrániteľné...


https://akw.sk/pravo/scitanie-obyvatelstva-2021-pokute-za-nescitanie-sa-zrejme-vyhnete/?utm_source=newsletter&utm_medium=email


JUDr. Peter Weis: ...Sčítanie obyvateľstva totiž zjavne porušuje viacero ustanovení na úseku GDPR s tým, že tieto právne vady nie sú evidentne odstrániteľné... https://akw.sk/pravo/scitanie-obyvatelstva-2021-pokute-za-nescitanie-sa-zrejme-vyhnete/?utm_source=newsletter&utm_medium=email
Upravené 18. 5. 2021 o 16:43

A co sčítání v ČR? Zatím mám doma nevyplněný papírový formulář, ani jsem se do obálky nepodíval. :-)


A co sčítání v ČR? Zatím mám doma nevyplněný papírový formulář, ani jsem se do obálky nepodíval. :-)

Sčítanie obyvateľstva totiž zjavne porušuje viacero ustanovení na úseku GDPR s tým, že tieto právne vady nie sú evidentne odstrániteľné...


Takhle se na liberály a vůbec na celý západ musí, omlátit jim ten dvojí metr o hlavu, ne jenom tupě poslouchat media a plnit přání elit, které jsou rozmazlené k vše dovolování, protože jim to dav umožní. Nejdřív otravují s GDPR, na kterém si mastí kapsy a je to totální kravina, když by se to bralo do důsledků a pak zase chtějí najednou všechno nahlásit. Na jedné straně chtějí pro své darebáky anonymitu a na druhé straně o obyčejných lidech chtějí vědět i to co měli včera k večeři.


[quote="pid:14358, uid:111"]Sčítanie obyvateľstva totiž zjavne porušuje viacero ustanovení na úseku GDPR s tým, že tieto právne vady nie sú evidentne odstrániteľné...[/quote] Takhle se na liberály a vůbec na celý západ musí, omlátit jim ten dvojí metr o hlavu, ne jenom tupě poslouchat media a plnit přání elit, které jsou rozmazlené k vše dovolování, protože jim to dav umožní. Nejdřív otravují s GDPR, na kterém si mastí kapsy a je to totální kravina, když by se to bralo do důsledků a pak zase chtějí najednou všechno nahlásit. Na jedné straně chtějí pro své darebáky anonymitu a na druhé straně o obyčejných lidech chtějí vědět i to co měli včera k večeři.
Upravené 3. 5. 2021 o 19:56
533
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept