Naši analytici
Peter Staněk: Ako sa zabezpečiť v ére globálneho krachu?

Peter Staněk: Ako sa zabezpečiť v ére globálneho krachu? - na konci hovorí aj o striebre - skrátené video:
https://zvtv.sk/svet-buducnosti/peter-stanek-3-cast/


Peter Staněk: Ako sa zabezpečiť v ére globálneho krachu? - na konci hovorí aj o striebre - skrátené video: https://zvtv.sk/svet-buducnosti/peter-stanek-3-cast/

Já jsem se zabezpečil nákupem 255 kg stříbra (8202 troyských uncí). Snad to bude stačit.


Já jsem se zabezpečil nákupem 255 kg stříbra (8202 troyských uncí). Snad to bude stačit.

Snad to bude stačit.


To asi ano. Co ale uděláte, když sousedovic děcko bude plakat hlady, protože jeho rodiče nebyli tak prozíraví ? Dáte mu kousek stříbra, aby se najedlo ? A jenom jemu, jedinému ? A jakou mzdu bude mít ozbrojená stráž, nutná k ohlídání Vašeho stříbra, bude stačit jeden člověk nebo jich bude zapotřebí víc? A co když stráže usoudí, že pro ně bude lepší si Vaše stříbro vzít všechno a nečekat na výplatu ? ... ...


[quote="pid:14249, uid:147"]Snad to bude stačit.[/quote] To asi ano. Co ale uděláte, když sousedovic děcko bude plakat hlady, protože jeho rodiče nebyli tak prozíraví ? Dáte mu kousek stříbra, aby se najedlo ? A jenom jemu, jedinému ? A jakou mzdu bude mít ozbrojená stráž, nutná k ohlídání Vašeho stříbra, bude stačit jeden člověk nebo jich bude zapotřebí víc? A co když stráže usoudí, že pro ně bude lepší si Vaše stříbro vzít všechno a nečekat na výplatu ? ... ...
Upravené 2. 5. 2021 o 21:34

Stráže nepotřebuju. Nejlepší ochrana je, když o něm nikdo neví. Mám to uskladněné ve vlastním trezoru doma u rodičů. Sousedi mají vlastní zahradu.


Stráže nepotřebuju. Nejlepší ochrana je, když o něm nikdo neví. Mám to uskladněné ve vlastním trezoru doma u rodičů. Sousedi mají vlastní zahradu.

Mám to uskladněné ve vlastním


No tak to se Vám bude žít krásně.


[quote="pid:14252, uid:147"]Mám to uskladněné ve vlastním[/quote] No tak to se Vám bude žít krásně.

Stráže nepotřebuju. Nejlepší ochrana je, když o něm nikdo neví. Mám to uskladněné ve vlastním trezoru doma u rodičů. Sousedi mají vlastní zahradu.


Dúfam, že táto fotka nie je tvoja, hovorím to kvôli tvojmu bezpečnosti...


[quote="pid:14252, uid:147"]Stráže nepotřebuju. Nejlepší ochrana je, když o něm nikdo neví. Mám to uskladněné ve vlastním trezoru doma u rodičů. Sousedi mají vlastní zahradu.[/quote] Dúfam, že táto fotka nie je tvoja, hovorím to kvôli tvojmu bezpečnosti...

Moderátor

Já jsem se zabezpečil nákupem


Získať čokoľvek je vždy jednoduchšie, ako si to udržať. Ak existuje informácia, že niečo vlastníš, skôr, alebo neskôr sa nájde niekto, kto ťa o to pripraví.
Jedna zo základných poučiek survivalistov je, nechváliť sa.


Stráže nepotřebuju. Nejlepší ochrana je, když o něm nikdo neví. Mám to uskladněné ve vlastním trezoru doma u rodičů. Sousedi mají vlastní zahradu.


[quote="pid:14249, uid:147"]Já jsem se zabezpečil nákupem[/quote] Získať čokoľvek je vždy jednoduchšie, ako si to udržať. Ak existuje informácia, že niečo vlastníš, skôr, alebo neskôr sa nájde niekto, kto ťa o to pripraví. Jedna zo základných poučiek survivalistov je, nechváliť sa. [quote="pid:14252, uid:147"]Stráže nepotřebuju. Nejlepší ochrana je, když o něm nikdo neví. Mám to uskladněné ve vlastním trezoru doma u rodičů. Sousedi mají vlastní zahradu.[/quote]
Upravené 2. 5. 2021 o 21:58

Mám to uskladněné ve vlastním


Nyní bez ironie. Bohumil mířil na něco jiného, že naše záchrana především spočívá v tom, že budeme spolupracovat a hájit svůj stát, aby nakonec nemusel každý sám za sebe bojovat o své přežití. Potřebujeme se spojit a čelit zrůdným plánům světového zákulisí i jejich psům utrženým ze řetězu (nadnárodní klanově-korporátní skupiny). Za nejprozíravější považuji vytvářet co nejkvalitnější vztahy se svým okolím, aby jsme si v případě nouze pomohli a spojili síly.


Otázce stříbra se nevyjadřuji nemám v tom jasno, protože když se masově vyvolá hromadění stříbra, ovlivní to trh. No a když si stříbro uloží jenom malá část obyvatel, tak to zase krach finančního systému nevyřeší.


[quote="pid:14252, uid:147"]Mám to uskladněné ve vlastním[/quote] Nyní bez ironie. Bohumil mířil na něco jiného, že naše záchrana především spočívá v tom, že budeme spolupracovat a hájit svůj stát, aby nakonec nemusel každý sám za sebe bojovat o své přežití. Potřebujeme se spojit a čelit zrůdným plánům světového zákulisí i jejich psům utrženým ze řetězu (nadnárodní klanově-korporátní skupiny). Za nejprozíravější považuji vytvářet co nejkvalitnější vztahy se svým okolím, aby jsme si v případě nouze pomohli a spojili síly. Otázce stříbra se nevyjadřuji nemám v tom jasno, protože když se masově vyvolá hromadění stříbra, ovlivní to trh. No a když si stříbro uloží jenom malá část obyvatel, tak to zase krach finančního systému nevyřeší.

Jedna zo základných poučiek survivalistov je, nechváliť sa


Tady jde přeci o něco úplně jiného ! Myšlenka, že je možné se individuálně zabezpečit v podmínkách rozvrácené společnosti je naprosto dětinská, vysvětlování důvodů proč tomu tak je je v podstatě ztrátou času - asi stejně, jako když vám někdo před zahájením šachové partie prozradí, že vlastně neví jak se táhne koněm ..
A pokud společnost rozvrácená nebude, pak to bude jistě nějaká forma davo elitarizmu. V Lidské společnosti je zárukou sama společnost, ne nějaký kov o kterém někdo deklaruje, že má hodnotu a dá se směnit za něco jiného. Také třeba proto, že stříbro není dobrý oběd. A to se už vůbec nezabýváme takovými "drobnými" úskalími, že podobná "tajemství" končí v davo-elitární společnosti přesně okamžikem první takové směny.
Ten "survivalizmus" není nic jiného, než nástroj programování davu. Takoví lidé pak žijí ve své "pohádce" a přestanou mít zájem na společné cestě vpřed, zastaví je to v jejich rozvoji. Svůj život a potenciál zmarní blouděním v ( někým přichystaném) slepém bludišti.


[quote="pid:14255, uid:84"]Jedna zo základných poučiek survivalistov je, nechváliť sa[/quote] Tady jde přeci o něco úplně jiného ! Myšlenka, že je možné se individuálně zabezpečit v podmínkách rozvrácené společnosti je naprosto dětinská, vysvětlování důvodů proč tomu tak je je v podstatě ztrátou času - asi stejně, jako když vám někdo před zahájením šachové partie prozradí, že vlastně neví jak se táhne koněm .. A pokud společnost rozvrácená nebude, pak to bude jistě nějaká forma davo elitarizmu. V Lidské společnosti je zárukou sama společnost, ne nějaký kov o kterém někdo deklaruje, že má hodnotu a dá se směnit za něco jiného. Také třeba proto, že stříbro není dobrý oběd. A to se už vůbec nezabýváme takovými "drobnými" úskalími, že podobná "tajemství" končí v davo-elitární společnosti přesně okamžikem první takové směny. Ten "survivalizmus" není nic jiného, než nástroj programování davu. Takoví lidé pak žijí ve své "pohádce" a přestanou mít zájem na společné cestě vpřed, zastaví je to v jejich rozvoji. Svůj život a potenciál zmarní blouděním v ( někým přichystaném) slepém bludišti.

Bohumil zde vyzvedl to nejdůležitější . Buďto podrží člověk člověka , nebo budeme zakopávat o mrtvoly .
A to , že to byla odpověď na provokaci , tomuto náhledu na záměrnou likvidaci lidí , jen dává punc .
Je to obdoba toho , co řekl Putin . K čemu Nám bude svět bez ruska !
K čemu Nám bude svět bez lidí !


Bohumil zde vyzvedl to nejdůležitější . Buďto podrží člověk člověka , nebo budeme zakopávat o mrtvoly . A to , že to byla odpověď na provokaci , tomuto náhledu na záměrnou likvidaci lidí , jen dává punc . Je to obdoba toho , co řekl Putin . K čemu Nám bude svět bez ruska ! K čemu Nám bude svět bez lidí !

Já jsem se zabezpečil nákupem 255 kg stříbra


Tak ať chutná.


[quote="pid:14249, uid:147"]Já jsem se zabezpečil nákupem 255 kg stříbra[/quote] Tak ať chutná.

Tak ať chutná.

Já ho nemám na jídlo...


[quote="pid:14267, uid:439"]Tak ať chutná.[/quote] Já ho nemám na jídlo...

Tady jde přeci o něco úplně jiného !

Súhlasím s tvojím príspevkom a dúfam, že sa dožijem nastolenia spoločnosti človekov. Čo predpokladá celoživotnú prácu na sebazdokonaľovaní sa.
V Lidské společnosti je zárukou sama společnost, ne nějaký kov o kterém někdo deklaruje, že má hodnotu a dá se směnit za něco jiného. Také třeba proto, že stříbro není dobrý oběd. A to se už vůbec nezabýváme takovými "drobnými" úskalími, že podobná "tajemství" končí v davo-elitární společnosti přesně okamžikem první takové směny.


Život však treba žiť tu, teraz a s rodinou. Poučiť sa z minulosti (najlepšie na cudzích chybách) a myslieť aj na budúcnosť, ktorá môže nabrať nečakaný spád. Osobne sa snažím o život v rovine všetko s mierou. Survivalizmus beriem len ako možnú inšpiráciu.
Podľa zásady: Očakávaj najlepšie, ale priprav sa na najhoršie. Aj keď si možno to najhoršie ani nevieme predstaviť.


[quote="pid:14261, uid:292"]Tady jde přeci o něco úplně jiného ![/quote] Súhlasím s tvojím príspevkom a dúfam, že sa dožijem nastolenia spoločnosti človekov. Čo predpokladá celoživotnú prácu na sebazdokonaľovaní sa. [quote="pid:14261, uid:292"]V Lidské společnosti je zárukou sama společnost, ne nějaký kov o kterém někdo deklaruje, že má hodnotu a dá se směnit za něco jiného. Také třeba proto, že stříbro není dobrý oběd. A to se už vůbec nezabýváme takovými "drobnými" úskalími, že podobná "tajemství" končí v davo-elitární společnosti přesně okamžikem první takové směny.[/quote] Život však treba žiť tu, teraz a s rodinou. Poučiť sa z minulosti (najlepšie na cudzích chybách) a myslieť aj na budúcnosť, ktorá môže nabrať nečakaný spád. Osobne sa snažím o život v rovine všetko s mierou. Survivalizmus beriem len ako možnú inšpiráciu. Podľa zásady: Očakávaj najlepšie, ale priprav sa na najhoršie. Aj keď si možno to najhoršie ani nevieme predstaviť.

Podľa zásady: Očakávaj najlepšie, ale priprav sa na najhoršie. Aj keď si možno to najhoršie ani nevieme predstaviť.

Souhlas. Není nutno kopat hned protiatomový kryt. Ale mít něco v záloze kdyby se něco opravdu pokazilo, nebude špatný nápad. Nenechat se unést, ale nepodcenit to.


WEF nedávno pořádali cvičení na téma "kybernetický útok na světovou ekonomiku".
...co to cvičily posledně ? Ah ano "Event 201" nácvik pandemie nějakého viru. To je náhodička, že jen pár měsíců před zahájením korona hysterie.


[quote="pid:14271, uid:84"]Podľa zásady: Očakávaj najlepšie, ale priprav sa na najhoršie. Aj keď si možno to najhoršie ani nevieme predstaviť.[/quote] Souhlas. Není nutno kopat hned protiatomový kryt. Ale mít něco v záloze kdyby se něco opravdu pokazilo, nebude špatný nápad. Nenechat se unést, ale nepodcenit to. WEF nedávno pořádali cvičení na téma "kybernetický útok na světovou ekonomiku". ...co to cvičily posledně ? Ah ano "Event 201" nácvik pandemie nějakého viru. To je náhodička, že jen pár měsíců před zahájením korona hysterie.

WEF nedávno pořádali cvičení na téma "kybernetický útok na světovou ekonomiku".

Prosím o odkaz, dívám se na jejich stránky, ale nemůžu to najít. Díky


[quote="pid:14273, uid:444"]WEF nedávno pořádali cvičení na téma "kybernetický útok na světovou ekonomiku".[/quote] Prosím o odkaz, dívám se na jejich stránky, ale nemůžu to najít. Díky

Nejlepším zabezpečením jsou znalosti, něco jako Mac Gyver.
Umět rozložit oheň, poznat jedlé divoké rostliny, vědět, jak zabezpečit teplo, vědět jak vyrobit sůl, sebeobranu a v neposlední řadě psychologii atd. atp.


Nejlepším zabezpečením jsou znalosti, něco jako Mac Gyver. Umět rozložit oheň, poznat jedlé divoké rostliny, vědět, jak zabezpečit teplo, vědět jak vyrobit sůl, sebeobranu a v neposlední řadě psychologii atd. atp.

Nejlepším zabezpečením jsou znalosti, něco jako Mac Gyver.

Presne o tomto je survivalizmus.


[quote="pid:14287, uid:312"]Nejlepším zabezpečením jsou znalosti, něco jako Mac Gyver.[/quote] Presne o tomto je survivalizmus.

Presne o tomto je survivalizmus.

Tomu se hodně věnovaly pionýrské oddíly, kde se děti naučily hodně věcí důležitých pro přežití hravou formou. Proto je potřeba svými, rodinnými silami toto své děti a vnuky naučit. A také je naučit určitému nepohodlí, například při stanování, aby pak v životně nebezpečné situaci, neodmítly spolupracovat, jen proto, že nebudou spát v čerstvě povlečené posteli v oblíbeném pyžamu, a nebudou jíst příborem.


[quote="pid:14306, uid:84"]Presne o tomto je survivalizmus.[/quote] Tomu se hodně věnovaly pionýrské oddíly, kde se děti naučily hodně věcí důležitých pro přežití hravou formou. Proto je potřeba svými, rodinnými silami toto své děti a vnuky naučit. A také je naučit určitému nepohodlí, například při stanování, aby pak v životně nebezpečné situaci, neodmítly spolupracovat, jen proto, že nebudou spát v čerstvě povlečené posteli v oblíbeném pyžamu, a nebudou jíst příborem.

Prosím o odkaz, dívám se na jejich stránky, ale nemůžu to najít. Díky

https://www.weforum.org/projects/cyber-polygon


[quote="pid:14280, uid:19"]Prosím o odkaz, dívám se na jejich stránky, ale nemůžu to najít. Díky[/quote] https://www.weforum.org/projects/cyber-polygon

Mám fakt velkou radost , že tak málo diskutujících naskakuje na tak primitivní
hrábě v podobě výběru materiálu na provaz smyčky. Bíky Bohumile,díky Putinovče.


Mám fakt velkou radost , že tak málo diskutujících naskakuje na tak primitivní hrábě v podobě výběru materiálu na provaz smyčky. Bíky Bohumile,díky Putinovče.
12
2.68k
32
20
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept