Zdravie a záhrada
4 000 000 Euro není nic moc

608d1af353548
Doporučuji všem si prohlédnout zrůdu s lidskou tváří. Dobře si ji zapamatujte!


https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A3%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BB%CE%B1_%CE%9A%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AF%CE%B4%CE%BF%CF%85


Vybavuje se mi prohlášení: "V otázce bezpečnosti nemůžeme dělat slevu"
Pálí mě na jazyku odpověď: "Z nuly už slevu udělat nelze!!!"


Gigantický korupční skandál, osoba která podepisuje pro lidi nevýhodné smlouvy obdržela na soukromý rodiný účet částku 4 miliony Euro, kterou deklaruje jako půjčku. A všude ticho po pěšině!


https://cz24.news/obrovsky-korupcny-skandal-v-bruseli-komisarke-stelle-kyriakides-podpisujucej-pre-eu-nevyhodne-zmluvy-s-vakcinacnymi-big-pharma-firmami-pribudla-na-sukromnom-ucte-suma-4-miliony-eur-korporatne-medi/


![608d1af353548](serve/attachment&path=608d1af353548) Doporučuji všem si prohlédnout zrůdu s lidskou tváří. Dobře si ji zapamatujte! https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A3%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BB%CE%B1_%CE%9A%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CE%AF%CE%B4%CE%BF%CF%85 Vybavuje se mi prohlášení: "V otázce bezpečnosti nemůžeme dělat slevu" Pálí mě na jazyku odpověď: "**Z nuly už slevu udělat nelze!!!**" Gigantický korupční skandál, osoba která podepisuje pro lidi nevýhodné smlouvy obdržela na soukromý rodiný účet částku 4 miliony Euro, kterou deklaruje jako půjčku. A všude ticho po pěšině! https://cz24.news/obrovsky-korupcny-skandal-v-bruseli-komisarke-stelle-kyriakides-podpisujucej-pre-eu-nevyhodne-zmluvy-s-vakcinacnymi-big-pharma-firmami-pribudla-na-sukromnom-ucte-suma-4-miliony-eur-korporatne-medi/

A všude ticho po pěšině!

Já počítám s tím, že toho bude na povrch vyplouvat stále víc a více.
Jiná otázka je, že to pravděpodobně zůstane oficiálně nepotrestáno...


[quote="pid:14086, uid:311"]A všude ticho po pěšině![/quote] Já počítám s tím, že toho bude na povrch vyplouvat stále víc a více. Jiná otázka je, že to pravděpodobně zůstane oficiálně nepotrestáno...

Proč trestat, když svoji roli do puntíku splnila ? Akorát si těch peněz asi neužije.


Proč trestat, když svoji roli do puntíku splnila ? Akorát si těch peněz asi neužije.

Proč trestat, když svoji roli do puntíku splnila ? Akorát si těch peněz asi neužije.


Hej, vyjasnila kto stojí za celým EU a prvoplánovo touto šarádou, čo sám o sebe je trest a preto 4 milióny naozaj nie sú veľkou sumou...


[quote="pid:14110, uid:57"]Proč trestat, když svoji roli do puntíku splnila ? Akorát si těch peněz asi neužije.[/quote] Hej, vyjasnila kto stojí za celým EU a prvoplánovo touto šarádou, čo sám o sebe je trest a preto 4 milióny naozaj nie sú veľkou sumou...

Moderátor

naozaj nie sú veľkou sumou


Až zase pojedu do Nicosie, udělám fotky toho jejího paláce, jachta stojí na St. Raphael 27 metrů (cenu se doptám), jen kotvení tam stojí okolo 3500 euro měsíčně o dalších majetcích nemluvě.


Všichni jsme přišli na tento svět nazí a nazí také odejdeme.


Je totiž zakázáíno bráti s sebou cokoliv do hrobu!


[quote="pid:14129, uid:7"]naozaj nie sú veľkou sumou[/quote] Až zase pojedu do Nicosie, udělám fotky toho jejího paláce, jachta stojí na St. Raphael 27 metrů (cenu se doptám), jen kotvení tam stojí okolo 3500 euro měsíčně o dalších majetcích nemluvě. Všichni jsme přišli na tento svět nazí a nazí také odejdeme. Je totiž zakázáíno bráti s sebou cokoliv do hrobu!

mimochodom a to nikto neriesi, ci na to ma prijem? Danovnici a tak.Ja chapem, ze ako eurokomisarka ma plat obrovsky na nase pomery, ale zasa taka jachta je radovo niekolko milionov. A aj keby mala plat 30 tis.mesacne, tak by musela byt eurokomisarka 10 rokov a to by zarobila ledva na tu jachtu


mimochodom a to nikto neriesi, ci na to ma prijem? Danovnici a tak.Ja chapem, ze ako eurokomisarka ma plat obrovsky na nase pomery, ale zasa taka jachta je radovo niekolko milionov. A aj keby mala plat 30 tis.mesacne, tak by musela byt eurokomisarka 10 rokov a to by zarobila ledva na tu jachtu

@JankaS
K tomu Ti poskytnu trochu informací. Tedy nikoliv o platu, ale jak se říká v právním žargonu o "požitcích"
Je držitelkou diplomatického pasu a z toho důvodu má nárok na vratku DPH do posledního centu. Služební vozidlo, ochranku a další personál platí EU, bydlí za státní nikoliv za svoje. Má nárok nakupovat v diplomatické prodejně to znamená, že nakupuje bez spotřební daně (cigarety a alkohol). Na veškeré výdaje má fondy z rozpočtu. Placené letenky. V podstatě celý plat může ušetřit. S ohledem na její věk (i když nevypadá nejhůř) další období nevidím jako reálné, ale vidím vysoký důchod.
Jak mi bylo dneska řečeno, není jasné za kolik byla jachta ve skutečnosti zakoupena, ale její hodnota se pohybuje okolo půl milionu Euro, takže to v interieru asi nebude nic extra. Motoricky dva Mercedesy V12 (vidlicový dvanáctiválec) o obsahu 6000 ccm každý, což na tu velikost není nic extra. Cestovní rychlost do 35 km/hod. Špička max 50 s větrem v zádech.
Dům v Nicosii podle info je okolo 2 milionů.
A že to nikdo neřeší? Neřešil! Teď už je toho plný ostrov. Někdy stačí málo. Přecejen je to tady jen hrstka lidí, jedna velká rodina tak se nic snadno neutají. Podle všeho je to otázka pár dní kdy se to bude řešit i jinde. Doufejme.

@JankaS K tomu Ti poskytnu trochu informací. Tedy nikoliv o platu, ale jak se říká v právním žargonu o "požitcích" Je držitelkou diplomatického pasu a z toho důvodu má nárok na vratku DPH do posledního centu. Služební vozidlo, ochranku a další personál platí EU, bydlí za státní nikoliv za svoje. Má nárok nakupovat v diplomatické prodejně to znamená, že nakupuje bez spotřební daně (cigarety a alkohol). Na veškeré výdaje má fondy z rozpočtu. Placené letenky. V podstatě celý plat může ušetřit. S ohledem na její věk (i když nevypadá nejhůř) další období nevidím jako reálné, ale vidím vysoký důchod. Jak mi bylo dneska řečeno, není jasné za kolik byla jachta ve skutečnosti zakoupena, ale její hodnota se pohybuje okolo půl milionu Euro, takže to v interieru asi nebude nic extra. Motoricky dva Mercedesy V12 (vidlicový dvanáctiválec) o obsahu 6000 ccm každý, což na tu velikost není nic extra. Cestovní rychlost do 35 km/hod. Špička max 50 s větrem v zádech. Dům v Nicosii podle info je okolo 2 milionů. A že to nikdo neřeší? Neřešil! Teď už je toho plný ostrov. Někdy stačí málo. Přecejen je to tady jen hrstka lidí, jedna velká rodina tak se nic snadno neutají. Podle všeho je to otázka pár dní kdy se to bude řešit i jinde. Doufejme.

Aféra nebude náhodná. Je to "odhalení" EÚ na příkladu trpaslíka Kypru.Takhle pracují globalisté.A další vidle do operace COVID-Great Reset.


Aféra nebude náhodná. Je to "odhalení" EÚ na příkladu trpaslíka Kypru.Takhle pracují globalisté.A další vidle do operace COVID-Great Reset.

@Boletus

I tak ano, souhlas. Já si však nevím proč myslím, že je za tím něco více: Čtyři smlouvy, čtyři míle. Podle mě je na odstřel a někdo čeká v pozadí na nástup (jak od Řezáče). Uvidíme jak se to zítra posune, dneska máme Velikonoční pondělí, tak chcípl pes i kočka, protože je Lockdown.


@Boletus I tak ano, souhlas. Já si však nevím proč myslím, že je za tím něco více: Čtyři smlouvy, čtyři míle. Podle mě je na odstřel a někdo čeká v pozadí na nástup (jak od Řezáče). Uvidíme jak se to zítra posune, dneska máme Velikonoční pondělí, tak chcípl pes i kočka, protože je Lockdown.
1.35k
8
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept