Videá, filmy, knihy
Věra Chytilová o radaru v ČR -2008r

Věra Chytilová má zdravý selský rozum a Topfer mě zklamal. Je tak hloupý nebo podplaceny ?


Věra Chytilová má zdravý selský rozum a Topfer mě zklamal. Je tak hloupý nebo podplaceny ?

Je tak hloupý nebo podplaceny ?


Prečo buď-alebo schéma, prečo nie obe?


[quote="pid:14074, uid:88"]Je tak hloupý nebo podplaceny ?[/quote] Prečo buď-alebo schéma, prečo nie obe?

Moderátor

Nanajské schéma.


Môže byť...


[quote="pid:14093, uid:240"]Nanajské schéma.[/quote] Môže byť...

Moderátor

Dosud jsem nevěděl, že topfer i s celou fidlovackou je takové super hovado 🤮 ale znám dost Pražanů a vím že tyhle názory jsou jim zcela vlastní..., bioroboti, zombie psychika a hysterie, návštěvou divadel tyto blby a jejich luxusní život sponzorujete, takže stop stav prosím 😏


Dosud jsem nevěděl, že topfer i s celou fidlovackou je takové super hovado

Pražanů

Hmm, Pražanů...
A nebo příslušníků nejstarší mafie světa, kterých je v Praze extra vysoká koncentrace. Od čeho je Praha okultní centrum mezinárodního jewrejstva? Toto tvrzení VVPj je třeba brát vážně. Modrý trojúhelník na vlajce tam taky není pro nic a za nic. A to, že je tam jenom jeden, znamená jen jedno křídlo.
Pravděpodobně to křídlo, o které se opírá Zeman.
A kdoví, možná oni jsou tou nenápadnou příměsí, díky které jsme na tomto exponovaném rozhraní vydrželi cca 1500 let, možná víc...


[quote="pid:14134, uid:168"]Pražanů[/quote] Hmm, Pražanů... A nebo příslušníků nejstarší mafie světa, kterých je v Praze extra vysoká koncentrace. Od čeho je Praha okultní centrum mezinárodního jewrejstva? Toto tvrzení VVPj je třeba brát vážně. Modrý trojúhelník na vlajce tam taky není pro nic a za nic. A to, že je tam jenom jeden, znamená jen jedno křídlo. Pravděpodobně to křídlo, o které se opírá Zeman. A kdoví, možná oni jsou tou nenápadnou příměsí, díky které jsme na tomto exponovaném rozhraní vydrželi cca 1500 let, možná víc...

Fantastické, toto vystoupení jsem neznal, paní Chytilová všechna čest!


Fantastické, toto vystoupení jsem neznal, paní Chytilová všechna čest!

Modrý trojúhelník na vlajce tam taky není pro nic a za nic. A to, že je tam jenom jeden, znamená jen jedno křídlo.
A co když jsme historickým rozhraním mezi bílými a červenými?


[quote="pid:14143, uid:240"]Modrý trojúhelník na vlajce tam taky není pro nic a za nic. A to, že je tam jenom jeden, znamená jen jedno křídlo.[/quote]A co když jsme historickým rozhraním mezi bílými a červenými?

mezi bílými a červenými

Mezi evolučními a revolučními?


[quote="pid:14150, uid:260"]mezi bílými a červenými[/quote] Mezi evolučními a revolučními?

Dosud jsem nevěděl, že topfer i s celou fidlovackou je takové super hovado 🤮 ale znám dost Pražanů a vím že tyhle názory jsou jim zcela vlastní..., bioroboti, zombie psychika a hysterie, návštěvou divadel tyto blby a jejich luxusní život sponzorujete, takže stop stav prosím 😏

Já bych nad nimi paušálně nelámal hůl. Pan ředitel Vinohradského divadla je mezi Pražáky tak oblíbený, že už mu tam skoro nikdo nechodí. Je fakt, že pod jeho tvůrčím vedením odešli všichni páni herci a na divadelní euro-agendu v podání služebné šmíry není nikdo zvědavý.


[quote="pid:14134, uid:168"]Dosud jsem nevěděl, že topfer i s celou fidlovackou je takové super hovado

Dosud jsem nevěděl, že topfer i s celou fidlovackou je takové super hovado


Topfer je jevrej.


[quote="pid:14134, uid:168"]Dosud jsem nevěděl, že topfer i s celou fidlovackou je takové super hovado[/quote] Topfer je jevrej.

Není od věci zohlednit dobu před skoro 13 lety. TT se názorově nezměnil, je to had a zjevně názorově nekonzistentní člověk . Otázkou je, jak by mluvila dnes VCH. U ní bych názorovou nekonzistenci nehledal, vyznačovala se "rebelantstvím" jako principem své existence v libovolném politickém systému. Svým způsobem se podobala Karlu Krylovi, který rovněž nesdílel rád jakékoliv vlezdoprdelství a naopak vyhledával a vycítil, kde systém lže a předstírá.
Tento druh osobností je soli národa . Topferovépřicházejí a odcházejí, ale Krylovy písně a Chytilové filmy tu zůstanou. Schválně se podívejte na některé už skoro zapomenuté (Kalamita,Panelstory). Před 13 lety byla nejen česká, ale i evropská politická scéna daleko přehlednější, než je dnes.
Stačí si uvědomit globální rozložení sil a tehdejší hlavní problémy Světa. První globální finanční krize , Mnichovská konference, Putin= politická neznámá, nadšení nadšených voličů vstupu do EU a dá se pokračovat, budování "umělé" hospodářské úspěšnosti ČR a SR atd. atd.
Posuzovat dnešní optikou dobu minulou může vést k pochopení chyb, ale ne k pochopení jejich příčin a hlavně motivací chybujících. Vím,co říkám,také jsem chyboval a dodnes mě to žere.


Není od věci zohlednit dobu před skoro 13 lety. TT se názorově nezměnil, je to had a zjevně názorově nekonzistentní člověk . Otázkou je, jak by mluvila dnes VCH. U ní bych názorovou nekonzistenci nehledal, vyznačovala se "rebelantstvím" jako principem své existence v libovolném politickém systému. Svým způsobem se podobala Karlu Krylovi, který rovněž nesdílel rád jakékoliv vlezdoprdelství a naopak vyhledával a vycítil, kde systém lže a předstírá. Tento druh osobností je soli národa . Topferovépřicházejí a odcházejí, ale Krylovy písně a Chytilové filmy tu zůstanou. Schválně se podívejte na některé už skoro zapomenuté (Kalamita,Panelstory). Před 13 lety byla nejen česká, ale i evropská politická scéna daleko přehlednější, než je dnes. Stačí si uvědomit globální rozložení sil a tehdejší hlavní problémy Světa. První globální finanční krize , Mnichovská konference, Putin= politická neznámá, nadšení nadšených voličů vstupu do EU a dá se pokračovat, budování "umělé" hospodářské úspěšnosti ČR a SR atd. atd. Posuzovat dnešní optikou dobu minulou může vést k pochopení chyb, ale ne k pochopení jejich příčin a hlavně motivací chybujících. Vím,co říkám,také jsem chyboval a dodnes mě to žere.

Vím,co říkám,také jsem chyboval a dodnes mě to žere.


Iste, štrngal si na mámestiach a po tom si pochopil, že ťa zneužili, ALE na rozdiel od mnohých ty to nezapieraš a rozhodol si sa napraviť svoju chybu...


[quote="pid:14179, uid:57"]Vím,co říkám,také jsem chyboval a dodnes mě to žere.[/quote] Iste, štrngal si na mámestiach a po tom si pochopil, že ťa zneužili, ALE na rozdiel od mnohých ty to nezapieraš a rozhodol si sa napraviť svoju chybu...

Moderátor

Topfer je jevrej.

Nejenom.
Proto jsem psal
Nanajské schéma.


[quote="pid:14176, uid:45"]Topfer je jevrej.[/quote] Nejenom. Proto jsem psal [quote="pid:14093, uid:240"]Nanajské schéma.[/quote]

Děkuji za příspěvky, uklidnuji situaci, je třeba nadhled a chladná hlava, díky kamarádi


Děkuji za příspěvky, uklidnuji situaci, je třeba nadhled a chladná hlava, díky kamarádi

Nanajské schéma.


No měl jsem podobný pocit. Oba si v té při libují, evidentně nejsou nepřátelé. A u Topfera je vidět jak přehrává tu svou věrnost atlantickým hodnotám a jak ho to herectví a přehrávání baví. Čtu ho ne přímo jako zarytého nepřítele národa, ale spíše jako komedianta, který se ladně přizpůsobí případné změně.


[quote="pid:14093, uid:240"]Nanajské schéma.[/quote] No měl jsem podobný pocit. Oba si v té při libují, evidentně nejsou nepřátelé. A u Topfera je vidět jak přehrává tu svou věrnost atlantickým hodnotám a jak ho to herectví a přehrávání baví. Čtu ho ne přímo jako zarytého nepřítele národa, ale spíše jako komedianta, který se ladně přizpůsobí případné změně.

No měl jsem podobný pocit. Oba si v té při libují, evidentně nejsou nepřátelé. A u Topfera je vidět jak přehrává tu svou věrnost atlantickým hodnotám a jak ho to herectví a přehrávání baví. Čtu ho ne přímo jako zarytého nepřítele národa, ale spíše jako komedianta, který se ladně přizpůsobí případné změně.

Mám to spočítané stejně. Sehráli frašku. Škoda, že je to sestříhané, nesestříhané by to možná dalo úplnější obrázek.
Ona mu vytrvale tyká, on jí vytrvale vyká.
V tomto konkrétním případě bych na Töpfera nebyl přísný...
Pokud uvážíme, že se rozhovor koná na kultovní čt-žumpě “168 hodin”, pak mi nezbývá, než počítat s tím, že OBA tehdy pracovali dialogem PROTI radaru.


[quote="pid:14227, uid:426"]No měl jsem podobný pocit. Oba si v té při libují, evidentně nejsou nepřátelé. A u Topfera je vidět jak přehrává tu svou věrnost atlantickým hodnotám a jak ho to herectví a přehrávání baví. Čtu ho ne přímo jako zarytého nepřítele národa, ale spíše jako komedianta, který se ladně přizpůsobí případné změně.[/quote] Mám to spočítané stejně. Sehráli frašku. Škoda, že je to sestříhané, nesestříhané by to možná dalo úplnější obrázek. Ona mu vytrvale tyká, on jí vytrvale vyká. V tomto konkrétním případě bych na Töpfera nebyl přísný... Pokud uvážíme, že se rozhovor koná na kultovní čt-žumpě “168 hodin”, pak mi nezbývá, než počítat s tím, že OBA tehdy pracovali dialogem PROTI radaru.

Iste, štrngal si na mámestiach a po tom si pochopil, že ťa zneužili, ALE na rozdiel od mnohých ty to nezapieraš a rozhodol si sa napraviť svoju chybu...

Moj tatko(bývalý učiteľ na SPS textilnej) ktorý ked štrngal na námestí, bol tam starý profesor, ktorý im vravel: ,,Nestrngajte. Ja som zažil kapitalistu. Ten ta využije, vycuca a zahodi ako handru!” Všetci nad ním mavli rukou, že ty starý ko**t, ty tak tomu rozumieš!!! A dnes mi to stále pripomína, ako mal ten starý kolega pravdu...a to otec nikdy nemusel trpieť biedu, lebo tak malopodniká a vždy sme mali všetko čo sme potrebovali... žiadne zbytočnosti, ale to čo bola potreba...


[quote="pid:14183, uid:7"]Iste, štrngal si na mámestiach a po tom si pochopil, že ťa zneužili, ALE na rozdiel od mnohých ty to nezapieraš a rozhodol si sa napraviť svoju chybu...[/quote] Moj tatko(bývalý učiteľ na SPS textilnej) ktorý ked štrngal na námestí, bol tam starý profesor, ktorý im vravel: ,,Nestrngajte. Ja som zažil kapitalistu. Ten ta využije, vycuca a zahodi ako handru!” Všetci nad ním mavli rukou, že ty starý ko**t, ty tak tomu rozumieš!!! A dnes mi to stále pripomína, ako mal ten starý kolega pravdu...a to otec nikdy nemusel trpieť biedu, lebo tak malopodniká a vždy sme mali všetko čo sme potrebovali... žiadne zbytočnosti, ale to čo bola potreba...

Hmm, Pražanů...


A kdoví, možná oni jsou tou nenápadnou příměsí, díky které jsme na tomto exponovaném rozhraní vydrželi cca 1500 let, možná víc...

Praha bola v plameňoch plus mínus každých sto rokov. Pravidelná očista?


[quote="pid:14143, uid:240"]Hmm, Pražanů...[/quote] [quote="pid:14143, uid:240"]A kdoví, možná oni jsou tou nenápadnou příměsí, díky které jsme na tomto exponovaném rozhraní vydrželi cca 1500 let, možná víc...[/quote] Praha bola v plameňoch plus mínus každých sto rokov. Pravidelná očista?

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

1.54k
19
13
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept