Zahraničná politika
Zkouška na přehlídku na Rudém náměstí v Moskvě 9.5.2021

@Jiří - doporučuji trochu širší rozhled . Pjakin ví a podle toho informačně bojuje. Ale o vlajku se vede nyní hlavní bitva v Arizoně. Nikde jinde. Putin to ví nadmíru dobře a neplýtvá silami.
Netrpělivost vede často k chybám řízení. Pozornost je směrována k Evropě a Rusku , ale hlavní
střet teď probíhá v Maricopa County. Vypadá to, jako dodatečný okresní taškařice, ale průběh a výsledek velmi přesně popisuje momentální poměr sil a také nejbližší trajektorii vývoje.
Sledujte Arizonu, tam se teď rozhoduje.

@Jiří - doporučuji trochu širší rozhled . Pjakin ví a podle toho informačně bojuje. Ale o vlajku se vede nyní hlavní bitva v Arizoně. Nikde jinde. Putin to ví nadmíru dobře a neplýtvá silami. Netrpělivost vede často k chybám řízení. Pozornost je směrována k Evropě a Rusku , ale hlavní střet teď probíhá v Maricopa County. Vypadá to, jako dodatečný okresní taškařice, ale průběh a výsledek velmi přesně popisuje momentální poměr sil a také nejbližší trajektorii vývoje. Sledujte Arizonu, tam se teď rozhoduje.

Sledujte Arizonu, tam se teď rozhoduje.


Vie to aj močiar, a preto tam nasadzuje všetko čo má bez toho aby príliš upozorňoval verejnosť (sledujem situáciu)...


[quote="pid:14068, uid:57"]Sledujte Arizonu, tam se teď rozhoduje.[/quote] Vie to aj močiar, a preto tam nasadzuje všetko čo má bez toho aby príliš upozorňoval verejnosť (sledujem situáciu)...

Moderátor

Ďakujem všetkým za odpoveď. @Boletus máš pravdu s tým vzťahom voči Británii (na to som zabudol).
Išlo mi skôr o to, že VVPj čoraz častejšie odpovedá na otázky typu "prečo si cudzia štáty k RF toľko dovoľujú...", že je to tým, akú má Rusko vlajku a tým pádom hierarchický status na základe vlajky.
Lenže rovnaký status vlajky ako súčasné RF majú aj Nemecko, Holandsko, Poľsko, Rakúsko, Maďarsko, Bulharsko, Pobaltské štáty... Z nich mnohé sa chovajú k Rusky nepriateľsky a sami sa vazalsky podriaďujú štátu s nižšou statusnosťou vlajky (USA). Ak by to bolo len o vlajke, tak Kirgizsko a Vietnam by mali byť nezávislé krajiny a ostatné krajiny by sa k nim mali správať s rešpektom.
Samozrejme, mať za štátnu vlajku takú, ktorá je spojená s vlasovcami, je potupne a treba to zmeniť. Ale to už nie je o statusnosti štátu podľa hierarchie vlajok.
Toto je skôr podobné tomu, ako to bolo kedysi s kulakmi (miestnymi "výpalníkmi" ). Kulak mal svojich podkulačníkov (bojových psov), ktorí robili za neho špinavú robotu. Tí, čo sa báli kulaka, báli sa aj podkulačníkov. A teraz je tu situácia taká, že Kulak je USA, a rusofóbne štáty sú jeho podkulačníci. Ich vlajkový status nikoho nezaujíma, pretože dostali od GP funkciu miestneho banditu. Mnohé štáty sa ich boja. Na Rusko sa zamerali preto, lebo ono jediné proti nim účinne bojuje a má potenciál ich zničiť.
Získať vlajku s vysokým statusom nestačí, suverenitu treba získať reálnou konceptuálnou mocou na všetkých šiestich prioritách. Viď Kirgizsko, Vietnam, Líbya (ako jediný štát na svete mala čistozelenú vlajku bez vzoru), ktoré majú vlajku s vysokým statusom ale veľmi nízkou reálnou suverenitou.

Ďakujem všetkým za odpoveď. @Boletus máš pravdu s tým vzťahom voči Británii (na to som zabudol). Išlo mi skôr o to, že VVPj čoraz častejšie odpovedá na otázky typu "prečo si cudzia štáty k RF toľko dovoľujú...", že je to tým, akú má Rusko vlajku a tým pádom hierarchický status na základe vlajky. Lenže rovnaký status vlajky ako súčasné RF majú aj Nemecko, Holandsko, Poľsko, Rakúsko, Maďarsko, Bulharsko, Pobaltské štáty... Z nich mnohé sa chovajú k Rusky nepriateľsky a sami sa vazalsky podriaďujú štátu s nižšou statusnosťou vlajky (USA). Ak by to bolo len o vlajke, tak Kirgizsko a Vietnam by mali byť nezávislé krajiny a ostatné krajiny by sa k nim mali správať s rešpektom. Samozrejme, mať za štátnu vlajku takú, ktorá je spojená s vlasovcami, je potupne a treba to zmeniť. Ale to už nie je o statusnosti štátu podľa hierarchie vlajok. Toto je skôr podobné tomu, ako to bolo kedysi s kulakmi (miestnymi "výpalníkmi" ). Kulak mal svojich podkulačníkov (bojových psov), ktorí robili za neho špinavú robotu. Tí, čo sa báli kulaka, báli sa aj podkulačníkov. A teraz je tu situácia taká, že Kulak je USA, a rusofóbne štáty sú jeho podkulačníci. Ich vlajkový status nikoho nezaujíma, pretože dostali od GP funkciu miestneho banditu. Mnohé štáty sa ich boja. Na Rusko sa zamerali preto, lebo ono jediné proti nim účinne bojuje a má potenciál ich zničiť. Získať vlajku s vysokým statusom nestačí, suverenitu treba získať reálnou konceptuálnou mocou na všetkých šiestich prioritách. Viď Kirgizsko, Vietnam, Líbya (ako jediný štát na svete mala čistozelenú vlajku bez vzoru), ktoré majú vlajku s vysokým statusom ale veľmi nízkou reálnou suverenitou.
Upravené 1. 5. 2021 o 21:16

Získať vlajku s vysokým statusom nestačí, suverenitu treba získať reálnou konceptuálnou mocou na všetkých šiestich prioritách.


To určitě ne, ale pokud by status ignorovali nepřátelé (což je pravděpodobné), tak to považuji za mocné povzbuzení pro ruský národ a pro všechny spojence i sympatizanty (něco jako, když si městečko najme šerifa a ten dostane hvězdu, jednak to dá tomu šerifovi nějaký významnější status a jednak i městečko v tom bude vidět nějakou naději - samozřejmě při velké převaze zla se té hvězdě bandité vysmějí).


Ale dnes, by to bylo přímo kolosální ovlivnění info-pole. V.V.Pjakin ten tah posiluje, protože pokud dav o významu neví, nemá to takovou sílu než, když i většina bude vědět co to znamená. To GP nedovolí v současné situaci dle mého odhadu ani náhodou.


Jedině, že bude Rusko tak silné, že se GP nebude muset ptát na dovolení. A kruh se nám uzavírá - to bude možné až když Rusko získá reálnou moc na všech šesti prioritách.


[quote="pid:14148, uid:6"]Získať vlajku s vysokým statusom nestačí, suverenitu treba získať reálnou konceptuálnou mocou na všetkých šiestich prioritách.[/quote] To určitě ne, ale pokud by status ignorovali nepřátelé (což je pravděpodobné), tak to považuji za mocné povzbuzení pro ruský národ a pro všechny spojence i sympatizanty (něco jako, když si městečko najme šerifa a ten dostane hvězdu, jednak to dá tomu šerifovi nějaký významnější status a jednak i městečko v tom bude vidět nějakou naději - samozřejmě při velké převaze zla se té hvězdě bandité vysmějí). Ale dnes, by to bylo přímo kolosální ovlivnění info-pole. V.V.Pjakin ten tah posiluje, protože pokud dav o významu neví, nemá to takovou sílu než, když i většina bude vědět co to znamená. To GP nedovolí v současné situaci dle mého odhadu ani náhodou. Jedině, že bude Rusko tak silné, že se GP nebude muset ptát na dovolení. A kruh se nám uzavírá - to bude možné až když Rusko získá reálnou moc na všech šesti prioritách.
Upravené 1. 5. 2021 o 22:36

Vidím to velmi podobně. VVPj šíří přes kauzu "vlajka" velmi intenzivní infopole, ale je si určitě vědom,že v karetních hrách je důležité nejen vynést trumfovou kartu, ale vynést její patřičnou výši a v patřičnou dobu . Trumfové eso by mělo hru zakončovat..
Mnozí netrpěliví v tom vidí slabost Ruska, ale slabost to rozhodně není . Konceptuálně řídící subjekt nesmí být netrpělivý. Řekl bych, že promluva k Dumě znamenala výrazný skok v suverenizaci . Podobně jako velmi tvrdý asymetrický úder vůči kolektivnímu Západu v diplomatické praxi MIDu. Teď je třeba oddych a sledovat hemžení partňjorů...
Západ se nejvíce obává intenzivní vnitřní politiky RF. Podobně jako Stalin dokázal za 10 let vytvořit předpoklady pro vítězství SSSR nad kolektivním Západem ve 2svv. Totéž, jen v kratším čase bude realizovat Putinův tým. Růst uvnitř RF znamená AUTOMATICKY pokles kolektivního Západu . Omezení transferu zdrojů vede ke smrti z podvýživy.


Vidím to velmi podobně. VVPj šíří přes kauzu "vlajka" velmi intenzivní infopole, ale je si určitě vědom,že v karetních hrách je důležité nejen vynést trumfovou kartu, ale vynést její patřičnou výši a v patřičnou dobu . Trumfové eso by mělo hru zakončovat.. Mnozí netrpěliví v tom vidí slabost Ruska, ale slabost to rozhodně není . Konceptuálně řídící subjekt nesmí být netrpělivý. Řekl bych, že promluva k Dumě znamenala výrazný skok v suverenizaci . Podobně jako velmi tvrdý asymetrický úder vůči kolektivnímu Západu v diplomatické praxi MIDu. Teď je třeba oddych a sledovat hemžení partňjorů... Západ se nejvíce obává intenzivní vnitřní politiky RF. Podobně jako Stalin dokázal za 10 let vytvořit předpoklady pro vítězství SSSR nad kolektivním Západem ve 2svv. Totéž, jen v kratším čase bude realizovat Putinův tým. Růst uvnitř RF znamená AUTOMATICKY pokles kolektivního Západu . Omezení transferu zdrojů vede ke smrti z podvýživy.

"Stroje Su-25BM během zkoušky letecké části průvodu na počest 76. výročí vítězství ve druhé světové válce v Moskvě."
https://cz.sputniknews.com/20210505/mistri-v-oblacich-zkouska-letecke-casti-vojenske-prehlidky-v-moskve-14382817.html


Brnkání na nervy...


"Stroje Su-25BM během zkoušky letecké části průvodu na počest 76. výročí vítězství ve druhé světové válce v Moskvě." https://cz.sputniknews.com/20210505/mistri-v-oblacich-zkouska-letecke-casti-vojenske-prehlidky-v-moskve-14382817.html Brnkání na nervy...
12
3k
25
12
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept