Zahraniční analytici
Panarin prechazi na rutube.ru - Cela kolekce
Y

Video КРЕМЛЬ - Место Русской силы z 29.04.2021.
Co znamená ta kšiltovka, tušíte někdo, přijde mi pocitově taková nedůstojná. Zaznamenal jsem symbolický výklad, že kšiltovku rádi nosí lidé s nízkými obzory - tím si blokují informace z hora.


To úvodní foto na mě také nepůsobí zrovna "důstojně", ale vyvolává příznivý dojem "jurodivý" (zdánlivě bláznivý jedinec, ale jeho neobvyklé činy vždy vedou k dobru, k pozitivním výsledkům - dobře začleněný jurodivý velitel dokáže obrátit i již ztracenou bitvu).


Video КРЕМЛЬ - Место Русской силы z 29.04.2021. Co znamená ta kšiltovka, tušíte někdo, přijde mi pocitově taková nedůstojná. Zaznamenal jsem symbolický výklad, že kšiltovku rádi nosí lidé s nízkými obzory - tím si blokují informace z hora. To úvodní foto na mě také nepůsobí zrovna "důstojně", ale vyvolává příznivý dojem "jurodivý" (zdánlivě bláznivý jedinec, ale jeho neobvyklé činy vždy vedou k dobru, k pozitivním výsledkům - dobře začleněný jurodivý velitel dokáže obrátit i již ztracenou bitvu).

Co znamená ta kšiltovka

Specnazovci nosi tyhle ksiltovky, to jdou vzdy do boje. smile


[quote="pid:13856, uid:426"]Co znamená ta kšiltovka[/quote] Specnazovci nosi tyhle ksiltovky, to jdou vzdy do boje. ;)
Upravené 29. 4. 2021 o 20:02

Pro admina:
Prosim, muzes mi to prendat do Zahranicnich analytiku? Nejak jsem to zmotala.
Dekuji


Pro admina: Prosim, muzes mi to prendat do Zahranicnich analytiku? Nejak jsem to zmotala. Dekuji

Specnazovci nosi tyhle ksiltovky, to jde vzdy do boje.


Tak tam to sedí, tam není čas se rozptylovat a rozjímat o životě smile


[quote="pid:13861, uid:68"]Specnazovci nosi tyhle ksiltovky, to jde vzdy do boje.[/quote] Tak tam to sedí, tam není čas se rozptylovat a rozjímat o životě :)

Pro admina:
Prosim, muzes mi to prendat do Zahranicnich analytiku? Nejak jsem to zmotala.
Dekuji


Hotovo, hoci vlastný príspevok môžeš upravovať aj sama...


[quote="pid:13864, uid:68"]Pro admina: Prosim, muzes mi to prendat do Zahranicnich analytiku? Nejak jsem to zmotala. Dekuji[/quote] Hotovo, hoci vlastný príspevok môžeš upravovať aj sama...

Moderátor

Upravené 29. 4. 2021 o 21:35

Co znamená ta kšiltovka, tušíte někdo

Kšiltovka je součastí “uniformy”: reklamní tričko + kšiltovka Hlavního chrámu ВС РФ.
Souvisí s tím o čem hovoří.
Říká, že tento jeho rolik je sakrálnyj. Navíc hovoří i o té kubánské značce za ním...


[quote="pid:13856, uid:426"]Co znamená ta kšiltovka, tušíte někdo[/quote] Kšiltovka je součastí “uniformy”: reklamní tričko + kšiltovka Hlavního chrámu ВС РФ. Souvisí s tím o čem hovoří. Říká, že tento jeho rolik je sakrálnyj. Navíc hovoří i o té kubánské značce za ním...
Upravené 30. 4. 2021 o 17:26

To úvodní foto

Skace rad pres horske ricky. Nabiji to energii, vyzaduje dokonalou kondici a absolutni koncentraci i vyborny odhad. Uz kulicka dopada?
Ma o tom asi dve samostatna videa .....


[quote="pid:13856, uid:426"]To úvodní foto[/quote] Skace rad pres horske ricky. Nabiji to energii, vyzaduje dokonalou kondici a absolutni koncentraci i vyborny odhad. Uz kulicka dopada? Ma o tom asi dve samostatna videa .....
Upravené 30. 4. 2021 o 20:17
711
7
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept