Zdravie a záhrada
Päťmesačný dojčený chlapček zomrel tri dni po očkovaní matky

Prvýkrát sa stalo, že krvným zrazeninám podľahlo bábätko, ktoré očkované nebolo. Očkovaná bola jeho matka, ktorá ho dojčila. Ide o skoro päťmesačného chlapca, ktorý umrel 20.3.2021. Jeho matka dostala 17.3.2021 v práci druhú dávku vakcíny proti COVIDu-19 od spoločnosti Pfizer/Biontech. Ako príčina prenosu je uvedená expozícia prostredníctvom materského mlieka. Diagnóza: TTP.


https://zemavek.sk/materske-mlieko-prinieslo-babatku-smrt-patmesacny-dojceny-chlapcek-zomrel-tri-dni-po-ockovani-matky/


Prvýkrát sa stalo, že krvným zrazeninám podľahlo bábätko, ktoré očkované nebolo. Očkovaná bola jeho matka, ktorá ho dojčila. Ide o skoro päťmesačného chlapca, ktorý umrel 20.3.2021. Jeho matka dostala 17.3.2021 v práci druhú dávku vakcíny proti COVIDu-19 od spoločnosti Pfizer/Biontech. Ako príčina prenosu je uvedená expozícia prostredníctvom materského mlieka. Diagnóza: TTP. https://zemavek.sk/materske-mlieko-prinieslo-babatku-smrt-patmesacny-dojceny-chlapcek-zomrel-tri-dni-po-ockovani-matky/
Upravené 18. 5. 2021 o 16:36

Tu ani niet slov...každa buduca matka vie, že akýkoľvek liek môže ovplyvniť vyvoj dieťaťa i jeho zdrav.stav po pôrode a táto....MATKA sa nechá pár dni pred pôrodom zaočkovať a následne po pôrode!..... ja tomu nerozumiem...aj nedávno bola v dakej tv žena kratko pred pôrodom, a oznamovala svetu, že sa ide dať zaočkovat, lebo chce ochrániť svoju rodinu a nenarodené dieťa...zarúškovaná a aj jej male cca 3 ročné dieťa....
Čo na to povedať?.... tu niet čo dodať....😔


Tu ani niet slov...každa buduca matka vie, že akýkoľvek liek môže ovplyvniť vyvoj dieťaťa i jeho zdrav.stav po pôrode a táto....MATKA sa nechá pár dni pred pôrodom zaočkovať a následne po pôrode!..... ja tomu nerozumiem...aj nedávno bola v dakej tv žena kratko pred pôrodom, a oznamovala svetu, že sa ide dať zaočkovat, lebo chce ochrániť svoju rodinu a nenarodené dieťa...zarúškovaná a aj jej male cca 3 ročné dieťa.... Čo na to povedať?.... tu niet čo dodať....
Upravené 28. 4. 2021 o 18:03

to mas tak, ako ked pisu v novinach, ze rastie pocet zien, ktore piju alkohol pocas tehotenstva....uz 50 rokov sa snad o tom pise vo vsetkych materialoch pre tehotne, ze nemozu, ze je to dieta pre to malicke....a vidis, ony to vraj nevedeli


to mas tak, ako ked pisu v novinach, ze rastie pocet zien, ktore piju alkohol pocas tehotenstva....uz 50 rokov sa snad o tom pise vo vsetkych materialoch pre tehotne, ze nemozu, ze je to dieta pre to malicke....a vidis, ony to vraj nevedeli

to mas tak, ako ked pisu v novinach, ze rastie pocet zien, ktore piju alkohol pocas tehotenstva....uz 50 rokov sa snad o tom pise vo vsetkych materialoch pre tehotne, ze nemozu, ze je to dieta pre to malicke....a vidis, ony to vraj nevedeli


to mas tak, ako ked pisu v novinach, ze rastie pocet zien, ktore piju alkohol pocas tehotenstva....uz 50 rokov sa snad o tom pise vo vsetkych materialoch pre tehotne, ze nemozu, ze je to dieta pre to malicke....a vidis, ony to vraj nevedeli

pardon pre to dieta je to jed


nielen pre dieťa, aké aj pre matku. Ja toto nepochopím. Ja som ani kavu radšej nepila, kým som dojčila, a to víno ani nevravím. A to nielen tehotné, ale aj dojčiace matky.


Ešte k tým vakcínami, veď sám Krčméry vravel, že na tehotných a deťoch sa klinické štúdie robiť nesmú. A keď sa dala zaočkovať Cibuľa, takto aj v mainstreamu kritizovali, že je dojciaca a že je to riziko(!). Ale zase tomu nevenoval nikto pozornosť. Ináč stačí ich pocuvat v mainstreamu, oni všetci aspoň raz povedia zrejme nechcene pravdu, toť pán Klus, Sulik onoho casu, aj Remiska aj Dr. Krčméry.


[quote="pid:13750, uid:187"]pardon pre to dieta je to jed[/quote] nielen pre dieťa, aké aj pre matku. Ja toto nepochopím. Ja som ani kavu radšej nepila, kým som dojčila, a to víno ani nevravím. A to nielen tehotné, ale aj dojčiace matky. Ešte k tým vakcínami, veď sám Krčméry vravel, že na tehotných a deťoch sa klinické štúdie robiť nesmú. A keď sa dala zaočkovať Cibuľa, takto aj v mainstreamu kritizovali, že je dojciaca a že je to riziko(!). Ale zase tomu nevenoval nikto pozornosť. Ináč stačí ich pocuvat v mainstreamu, oni všetci aspoň raz povedia zrejme nechcene pravdu, toť pán Klus, Sulik onoho casu, aj Remiska aj Dr. Krčméry.
564
5
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept