Naši analytici
10a, b, c KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST X

Pokračování
https://kob-forum.eu/2021/04/26/10b-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-x-pokracovani/


https://kob-forum.eu/2021/04/27/10c-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-x-dokonceni/


10.díl se věnuje neokonům - neokonzervativcům, jak vznikli, kdo tam patří, jaké jsou jejich cíle. Dále se věnuje roli firmy Monsanto a Bayer a propojení na politiky.


Pokračování https://kob-forum.eu/2021/04/26/10b-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-x-pokracovani/ https://kob-forum.eu/2021/04/27/10c-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-x-dokonceni/ 10.díl se věnuje neokonům - neokonzervativcům, jak vznikli, kdo tam patří, jaké jsou jejich cíle. Dále se věnuje roli firmy Monsanto a Bayer a propojení na politiky.

KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST X – dokončení
Mrtvá sezóna Мёртвый сезон Dead Season 1968, CZ
film nadabovaný CZ si možete stiahnut tu :
https://uloz.to/file/VgJByRBw9iZ7/mrtva-sezona-mertvyj-sezon-dead-season-1968-cz-avi
Film založen na tvrdém zpravodajském dokumentu.
„Mrtvá sezóna“ – sovětský film patřící k dílům takového klasického žánru, daleko od uměleckých cílů, a zároveň poctivý, určený pro širokou veřejnost – je jedním z filmů, které byly doslova natočeny podle dokumentů. O tom mluví velmi přesvědčivě zpravodajský důstojník Abel. Ušlechtilý, pevný, profesionální člověk z té fantastické generace sovětských lidí, která se později ukázala být nahrazena všemi druhy mumlalů. A byli to lidé vážní, zodpovědní a tvrdí. Poslechněte si, co přesně říká Abel ve filmu „Mrtvá sezóna“ vyrobeném už v roce 1968 :
“Byl jsem požádán, abych před tímto filmem řekl pár slov. Vystupuji v pro mě neobvyklé roli, protože lidé mé profese jsou zvyklí více poslouchat a méně mluvit. Ale téma tohoto filmu mě a mé soudruhy znepokojuje, a proto si myslím, že to ospravedlňuje některé odchylky od našich pravidel.


Pravděpodobně jste v novinách četli zprávy, které se v poslední době objevují poměrně často, že v některých kapitalistických státech probíhají experimenty s použitím bakteriologických a chemických prostředků hromadného ničení lidí. Ty nejnovější jsou obzvláště děsivé, protože ovlivňují psychiku lidí a ničí jejich nervový systém.


V anglickém městě Porton v kanadském Suffieldu existují laboratoře, které uchovávají původce nejstrašnějších epidemií, které kdy zasáhly lidstvo.


Během války jsem náhodou potkal Němce, lékaře, notorického nacistu, který cynicky prohlásil, že ve jménu zlepšení lidské rasy je nutné nemilosrdně zničit všechny podřadné lidi. Tyto šílené nápady nezemřely spolu s hitlerovským Německem. Ve Spojených státech amerických jsem se setkal s americkým důstojníkem z Fort Detrick a vojenské chemické laboratoře, která tam existuje, který vyjádřil stejné myšlenky.


Kdykoli tito lidé mají ve svých rukou takové hrozné prostředky hromadného ničení, vyvstává úkol: odhalit jejich plány. Odhalit, abyste se vyhnuli katastrofě.“


KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST X – dokončení Mrtvá sezóna _ Мёртвый сезон _ Dead Season 1968, CZ film nadabovaný CZ si možete stiahnut tu : https://uloz.to/file/VgJByRBw9iZ7/mrtva-sezona-mertvyj-sezon-dead-season-1968-cz-avi Film založen na tvrdém zpravodajském dokumentu. „Mrtvá sezóna“ – sovětský film patřící k dílům takového klasického žánru, daleko od uměleckých cílů, a zároveň poctivý, určený pro širokou veřejnost – je jedním z filmů, které byly doslova natočeny podle dokumentů. O tom mluví velmi přesvědčivě zpravodajský důstojník Abel. Ušlechtilý, pevný, profesionální člověk z té fantastické generace sovětských lidí, která se později ukázala být nahrazena všemi druhy mumlalů. A byli to lidé vážní, zodpovědní a tvrdí. Poslechněte si, co přesně říká Abel ve filmu „Mrtvá sezóna“ vyrobeném už v roce 1968 : “Byl jsem požádán, abych před tímto filmem řekl pár slov. Vystupuji v pro mě neobvyklé roli, protože lidé mé profese jsou zvyklí více poslouchat a méně mluvit. Ale téma tohoto filmu mě a mé soudruhy znepokojuje, a proto si myslím, že to ospravedlňuje některé odchylky od našich pravidel. Pravděpodobně jste v novinách četli zprávy, které se v poslední době objevují poměrně často, že v některých kapitalistických státech probíhají experimenty s použitím bakteriologických a chemických prostředků hromadného ničení lidí. Ty nejnovější jsou obzvláště děsivé, protože ovlivňují psychiku lidí a ničí jejich nervový systém. V anglickém městě Porton v kanadském Suffieldu existují laboratoře, které uchovávají původce nejstrašnějších epidemií, které kdy zasáhly lidstvo. Během války jsem náhodou potkal Němce, lékaře, notorického nacistu, který cynicky prohlásil, že ve jménu zlepšení lidské rasy je nutné nemilosrdně zničit všechny podřadné lidi. Tyto šílené nápady nezemřely spolu s hitlerovským Německem. Ve Spojených státech amerických jsem se setkal s americkým důstojníkem z Fort Detrick a vojenské chemické laboratoře, která tam existuje, který vyjádřil stejné myšlenky. Kdykoli tito lidé mají ve svých rukou takové hrozné prostředky hromadného ničení, vyvstává úkol: odhalit jejich plány. Odhalit, abyste se vyhnuli katastrofě.“

13b KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST XIII – pokračování
https://kob-forum.eu/2021/07/27/13b-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-xiii-pokracovani/
Ještě bude následovat třetí část.


13b KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST XIII – pokračování https://kob-forum.eu/2021/07/27/13b-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-xiii-pokracovani/ Ještě bude následovat třetí část.
Upravené 27. 7. 2021 o 16:17

13c KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST XIII – dokončení


Zlověstně ji však, jak Doudnaová řekla, pronásledoval sen, ve kterém se jí objevil Adolf Hitler, který držel pero a papír a požadoval kopii receptu CRISPR. Jaký hrozný cíl mohl Hitler mít? To Doudnaová neřekla, když mluvila o tomto snu.“


Stejný sen však pronásledoval atomové vědce, kteří v Americe vytvářeli atomovou bombu – jim se celou dobu zdálo o tom, že ji Hitler vytvoří.


„Nyní otázka Doudnaové” – pokračuji v citování autora – „spočívala v tom, jestli by chtěl Watters najít způsob, jak to zastavit?“


Co je myšleno tím “to”? “Zastavit CRISPR”. Vytvořený Doudnaovou. . .


Připravte se! Pokud nechcete být očkováni mRNA-1273, jste uvedeni jako neočkovaní, tudíž nebezpeční.
To je realita. Neúprosná a nepopiratelná.
Probíhá jedna fáze experimentu s touto vakcínou, poté druhá, poté třetí.
A co je to za společnost, ta Moderna, která je takto prosazovaná?
Ještě v březnu 2013 to bylo na naše poměry velmi malé sdružení – zaměstnávalo 25 lidí. A o sedm let později zachrání svět před covidem a před dalším.


Moderna živořila do té doby, než do ní začala náhle investovat velká farmaceutická společnost AstraZeneca . . .
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1649/10a-b-c-kurgi%C5%88an-koronavirus-jeho-c%C3%ADle-auto%C5%99i-a-vl%C3%A1dci-%C4%8D%C3%A1st-x/post-26829#post-26829


13c KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST XIII – dokončení ------------------------------------------------------------------------------ Zlověstně ji však, jak Doudnaová řekla, pronásledoval sen, ve kterém se jí objevil Adolf Hitler, který držel pero a papír a požadoval kopii receptu CRISPR. Jaký hrozný cíl mohl Hitler mít? To Doudnaová neřekla, když mluvila o tomto snu.“ Stejný sen však pronásledoval atomové vědce, kteří v Americe vytvářeli atomovou bombu – jim se celou dobu zdálo o tom, že ji Hitler vytvoří. „Nyní otázka Doudnaové” – pokračuji v citování autora – „spočívala v tom, jestli by chtěl Watters najít způsob, jak to zastavit?“ Co je myšleno tím “to”? “Zastavit CRISPR”. Vytvořený Doudnaovou. . . Připravte se! Pokud nechcete být očkováni mRNA-1273, jste uvedeni jako neočkovaní, tudíž nebezpeční. To je realita. Neúprosná a nepopiratelná. Probíhá jedna fáze experimentu s touto vakcínou, poté druhá, poté třetí. A co je to za společnost, ta Moderna, která je takto prosazovaná? Ještě v březnu 2013 to bylo na naše poměry velmi malé sdružení – zaměstnávalo 25 lidí. A o sedm let později zachrání svět před covidem a před dalším. Moderna živořila do té doby, než do ní začala náhle investovat velká farmaceutická společnost AstraZeneca . . . https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1649/10a-b-c-kurgi%C5%88an-koronavirus-jeho-c%C3%ADle-auto%C5%99i-a-vl%C3%A1dci-%C4%8D%C3%A1st-x/post-26829#post-26829

Několik slov o farmaceutických zázracích


prof. V. Katasonov pokračuje v sérii svých článků na téma nechvalně známé epidemie. Tento článek je jakýmsi shrnutím a zpřehledněním vývoje kolem ní…
https://outsidermedia.cz/nekolik-slov-o-farmaceutickych-zazracich/


### Několik slov o farmaceutických zázracích prof. V. Katasonov pokračuje v sérii svých článků na téma nechvalně známé epidemie. Tento článek je jakýmsi shrnutím a zpřehledněním vývoje kolem ní… https://outsidermedia.cz/nekolik-slov-o-farmaceutickych-zazracich/

V Číně oceňují dokumenty o zločinech japonské jednotky 731 odtajněné v Rusku


Jednotka 731 prováděla experimenty, za kterých byli lidé nakaženi bakteriemi moru, antraxu /sněti slezinné/, cholery, tyfu a dalšími mikroby. ..
A konkrétně například tady: Jeffries trvá na tom, že právě Fritz ter Meer byl hlavním spolupachatelem doktora Mengeleho. Že Fritz ter Meer se zabýval nejrůznějšími experimenty na vězních. Včetně experimentů, které umožnily testovat různé typy biologických a psychotropních zbraní. Tyto experimenty byly prováděny v Osvětimi. Nebo přesněji v samostatném táboře Auschwitz III Monowitz, který nacisté nazývali – víte jak? Bayerovským. Právě v Monowitzu probíhaly obzvláště zvěrské experimenty s testováním biologických zbraní ( ty, které později šly z Německa do Fort Detrick; stejně tak japonsko-nacistické experimenty s vytvářením biologických zbraní šly z Japonska na stejné místo, do Fort Detrick. A tam se vše spojilo ). . .
10c KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST X – dokončení
https://kob-forum.eu/2021/09/07/v-cine-ocenuji-odtajneni-dokumentu-o-zlocinech-japonske-jednotky-731-v-rusku/


V Číně oceňují dokumenty o zločinech japonské jednotky 731 odtajněné v Rusku ---------------------------------------------------------------------------- **Jednotka 731 prováděla experimenty, za kterých byli lidé nakaženi bakteriemi moru, antraxu /sněti slezinné/, cholery, tyfu a dalšími mikroby.** .. A konkrétně například tady: Jeffries trvá na tom, že právě Fritz ter Meer byl hlavním spolupachatelem doktora Mengeleho. Že Fritz ter Meer se zabýval nejrůznějšími experimenty na vězních. Včetně experimentů, které umožnily testovat různé typy biologických a psychotropních zbraní. Tyto experimenty byly prováděny v Osvětimi. Nebo přesněji v samostatném táboře Auschwitz III Monowitz, který nacisté nazývali – víte jak? Bayerovským. Právě v Monowitzu probíhaly obzvláště zvěrské experimenty s testováním biologických zbraní ( ty, které později šly z Německa do Fort Detrick; stejně tak japonsko-nacistické experimenty s vytvářením biologických zbraní šly z Japonska na stejné místo, do Fort Detrick. A tam se vše spojilo ). . . 10c KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST X – dokončení https://kob-forum.eu/2021/09/07/v-cine-ocenuji-odtajneni-dokumentu-o-zlocinech-japonske-jednotky-731-v-rusku/
Upravené 7. 9. 2021 o 19:25

Fritz ter Meer
Nebyl náhodou vysokým šéfem v IG Farben AG? Možná Mengeleho úkoloval.


Denacifikace na německý způsob: FTM byl odsouzen norimberským tribunálem. Uplynulo pár let, a již čistá společnost Bayer (jedna z hlavních dcer IG Farben) na jeho památku založila "Cenu Fritz-ter-Meer-Stiftung", nyní nazývanou "Cena vědy a nadace vzdělání Bayer", která podporuje studenty chemie pomocí placených stipendií.


Taková řečnická - a jak to vlastně dopadlo s plukovníkem Abwehru Reinhardem Gehlenem, anebo dr. Walterem Hallsteinem (předseda sdružení nacistických právníků "Říšští ochránci práva" ). "smile


[quote="pid:32273, uid:78"]Fritz ter Meer[/quote]Nebyl náhodou vysokým šéfem v IG Farben AG? Možná Mengeleho úkoloval. **Denacifikace na německý způsob:** FTM byl odsouzen norimberským tribunálem. Uplynulo pár let, a již čistá společnost Bayer (jedna z hlavních dcer IG Farben) na jeho památku založila "Cenu Fritz-ter-Meer-Stiftung", nyní nazývanou "Cena vědy a nadace vzdělání Bayer", která podporuje studenty chemie pomocí placených stipendií. **Taková řečnická** - a jak to vlastně dopadlo s plukovníkem Abwehru Reinhardem Gehlenem, anebo dr. Walterem Hallsteinem (předseda sdružení nacistických právníků "Říšští ochránci práva" ). ")
Upravené 8. 9. 2021 o 15:53

15a KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST XV
https://kob-forum.eu/2021/10/11/15a-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-xv/


https://kob-forum.eu/2021/10/13/15b-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-xv-dokonceni/


15a KURGIŇAN: KORONAVIRUS – JEHO CÍLE, AUTOŘI A VLÁDCI – ČÁST XV https://kob-forum.eu/2021/10/11/15a-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-xv/ https://kob-forum.eu/2021/10/13/15b-kurginan-koronavirus-jeho-cile-autori-a-vladci-cast-xv-dokonceni/
1.31k
10
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept