Zdravie a záhrada
Jak neutralizovat potenciální poškození vakcínami mRNA
Y

Original:
https://thetruthaboutvaccines.com/stop-damage-mrna-vaccines/
Prelozeny clanek je prevzaty z tadesca
https://tadesco.org/lekar-prozradil-jak-neutralizovat-potencialni-poskozeni-vakcinami-mrna/
Zde je shrnuto pět výše uvedených látek, doplněných odkazy na doporučené zdroje těchto látek:
Jód
Zinek
Kvercetin
C60
PQQ


Original: https://thetruthaboutvaccines.com/stop-damage-mrna-vaccines/ Prelozeny clanek je prevzaty z tadesca https://tadesco.org/lekar-prozradil-jak-neutralizovat-potencialni-poskozeni-vakcinami-mrna/ Zde je shrnuto pět výše uvedených látek, doplněných odkazy na doporučené zdroje těchto látek: Jód Zinek Kvercetin C60 PQQ
Upravené 23. 4. 2021 o 20:00

Len aby to nebolo naopak, no jod nie obyčajný ale ten ktorý sa podáva po vystavení človeka žiarením rádioaktívnou látkou.


Len aby to nebolo naopak, no jod nie obyčajný ale ten ktorý sa podáva po vystavení človeka žiarením rádioaktívnou látkou.

jod

pouzivat prirodni jod


[quote="pid:13113, uid:14"]jod[/quote] pouzivat prirodni jod

Obyčajný prírodný jod nie je práve dostupný. No dá sa tomu pomôcť. Alternatíva je Jodit draselny v tabletkách či vo forme kvapiek či sirupu. O tejto alternatíve viem lebo brat istý čas pracoval v Temeline a Mochovciach.


Obyčajný prírodný jod nie je práve dostupný. No dá sa tomu pomôcť. Alternatíva je Jodit draselny v tabletkách či vo forme kvapiek či sirupu. O tejto alternatíve viem lebo brat istý čas pracoval v Temeline a Mochovciach.

da sa kupit v nemocnicnych lekarnach Lugolov roztok, 1% roztok jodidu draselneho. Je to anorganicky jod a preto ho telo viac drzi ako tie organicke, ale ja uzivam uz nejake 2-3 roky kvoli stitnej zlaze. Je to podstatne lacnejsie ako olejovita ci jodis koncentrat a mne to viac pomahalo. Ale zasa uziva sa to radovo 15 kvapiek do 2-3 dcl vody denne. Nie je to na poldecaky.


da sa kupit v nemocnicnych lekarnach Lugolov roztok, 1% roztok jodidu draselneho. Je to anorganicky jod a preto ho telo viac drzi ako tie organicke, ale ja uzivam uz nejake 2-3 roky kvoli stitnej zlaze. Je to podstatne lacnejsie ako olejovita ci jodis koncentrat a mne to viac pomahalo. Ale zasa uziva sa to radovo 15 kvapiek do 2-3 dcl vody denne. Nie je to na poldecaky.

Je ešte homeopatický Detox, zatiaľ voči Pfizeru. Nakolko je účinný netusim.


Je ešte homeopatický Detox, zatiaľ voči Pfizeru. Nakolko je účinný netusim.

Prosím vás, může to někdo lépe chápající lékařství uvést na pravou míru. Jsou třeba všechny ingredience nebo jen jedna z nich jak užívat a tak dále, nějak jsem se v tom ztratil.
Možná jsem už i na dně. Od 10.5.2021 mám na výběr tři možnosti buď test každých 72 hodin, nebo injekce (nelze nazvat očkováním). Poslední je potvrzení o ošetřování na COVID-19 v posledních 3 měsících. A nebo zákaz do míst kde se stýkají lidé, včetně obchodů s potravinami. Na výběr je Astra Zeneca a Pfizer, tedy nic o co bych stál.
Dobře, můžu 9. nafutrovat ledničku třaba na tři měsíce (to už tady bylo), nemusím nikam chodit, na práci nejsem ani mentálně ani ekonomicky závislý, jenže to tím asi neskončí za tři měsíce, když do toho takhle šlápli.
Nejspíše budeme testovací balonek, jak by to mohlo projít v jiných zemích.


Prosím vás, může to někdo lépe chápající lékařství uvést na pravou míru. Jsou třeba všechny ingredience nebo jen jedna z nich jak užívat a tak dále, nějak jsem se v tom ztratil. Možná jsem už i na dně. Od 10.5.2021 mám na výběr tři možnosti buď test každých 72 hodin, nebo injekce (nelze nazvat očkováním). Poslední je potvrzení o ošetřování na COVID-19 v posledních 3 měsících. A nebo zákaz do míst kde se stýkají lidé, včetně obchodů s potravinami. Na výběr je Astra Zeneca a Pfizer, tedy nic o co bych stál. Dobře, můžu 9. nafutrovat ledničku třaba na tři měsíce (to už tady bylo), nemusím nikam chodit, na práci nejsem ani mentálně ani ekonomicky závislý, jenže to tím asi neskončí za tři měsíce, když do toho takhle šlápli. Nejspíše budeme testovací balonek, jak by to mohlo projít v jiných zemích.

To jsme to dopracovali...bojíme se víc vakciny jak té strašné nemoci..smile
moji bratři a já jsme nezávisle na sobě prodělali cov o vánocích, ve stejnou dobu, ale každý jinde... a sestra žijící v IT nám volá: "Vy se máte " smile
Karlosi, není v okolí nějaký kovidák, že bys teda šel na kafe?


jiinak já zrovna v té době půstovala, a přemýšlím právě o tom, jaký by měl vliv půst na / jen z donucení/ vakcinaci...zda půstovat až po, nebo už předtím ?...


To jsme to dopracovali...bojíme se víc vakciny jak té strašné nemoci..:) moji bratři a já jsme nezávisle na sobě prodělali cov o vánocích, ve stejnou dobu, ale každý jinde... a sestra žijící v IT nám volá: "Vy se máte " :D Karlosi, není v okolí nějaký kovidák, že bys teda šel na kafe? jiinak já zrovna v té době půstovala, a přemýšlím právě o tom, jaký by měl vliv půst na / jen z donucení/ vakcinaci...zda půstovat až po, nebo už předtím ?...
Upravené 24. 4. 2021 o 18:31

@JabiPun

To jsem už zjišťoval. Do letiště teď není šance se dostat bez platné letenky a mnoha dokumentů (horší jak za socíku), dokonce mi odmítli vstup na privátní jety (už před časem, kdy jsem měl pilotovat do Izraele). Nakonec ani Sputnik neuznávají. Paradox je, že turisté, kteří přiletěli ve čtvrtek mají volný pohyb od 5 do 21 kdekoliv s maskou, jenže kam by šli, když je všechno zavřený. Trčí v hotelu a ještě zi za to zaplatili. Další už nepřiletí, zákaz vstupu na Kypr z Ruské strany.


@JabiPun To jsem už zjišťoval. Do letiště teď není šance se dostat bez platné letenky a mnoha dokumentů (horší jak za socíku), dokonce mi odmítli vstup na privátní jety (už před časem, kdy jsem měl pilotovat do Izraele). Nakonec ani Sputnik neuznávají. Paradox je, že turisté, kteří přiletěli ve čtvrtek mají volný pohyb od 5 do 21 kdekoliv s maskou, jenže kam by šli, když je všechno zavřený. Trčí v hotelu a ještě zi za to zaplatili. Další už nepřiletí, zákaz vstupu na Kypr z Ruské strany.

Je to zatím zdarma pro všechny i pro cizince, kteří tu žijí trvale. To utáhnu klidně roky, v tom není problém, problém je, že od 15.3.2020 jsem se "špejlování" úspěšně vyhýbal a hodlám to dělat i v budoucnu! Bohužel, tady soukromníci neočkují. Mluví se o tom, že by mohli v budoucnu AstruZenecu. Pak je to sranda. Tady jde koupit všechno a každýho. Otázkou je jen cena.


Je to zatím zdarma pro všechny i pro cizince, kteří tu žijí trvale. To utáhnu klidně roky, v tom není problém, problém je, že od 15.3.2020 jsem se "špejlování" úspěšně vyhýbal a hodlám to dělat i v budoucnu! Bohužel, tady soukromníci neočkují. Mluví se o tom, že by mohli v budoucnu AstruZenecu. Pak je to sranda. Tady jde koupit všechno a každýho. Otázkou je jen cena.

Od 10.5.2021 mám na výběr tři možnosti buď test každých 72 hodin, nebo injekce (nelze nazvat očkováním). Poslední je potvrzení o ošetřování na COVID-19 v posledních 3 měsících.

Já bych si vybíral z variant:
i. úplatek (jak vzniká “potvrzení o ošetřování na COVID-19 v posledních 3 měsících”?)
ii. plivací test nebo aspoň “nešpejlovací”, tj. z přední části nosu (čili ne do mozku, ne kloktání)
iii. korona párty (mimochodem: máš jistotu, že’s to neměl? dělal sis test protilátek? nešel by “koupit”?)


[quote="pid:13187, uid:311"]Od 10.5.2021 mám na výběr tři možnosti buď test každých 72 hodin, nebo injekce (nelze nazvat očkováním). Poslední je potvrzení o ošetřování na COVID-19 v posledních 3 měsících.[/quote] Já bych si vybíral z variant: i. úplatek (jak vzniká “potvrzení o ošetřování na COVID-19 v posledních 3 měsících”?) ii. plivací test nebo aspoň “nešpejlovací”, tj. z přední části nosu (čili ne do mozku, ne kloktání) iii. korona párty (mimochodem: máš jistotu, že’s to neměl? dělal sis test protilátek? nešel by “koupit”?)

Zatím nevím, v pondělí začnu zjišťovat. Plivací testy tu nejsou. Nevím, nedělal.


Zatím nevím, v pondělí začnu zjišťovat. Plivací testy tu nejsou. Nevím, nedělal.
1.02k
13
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept