Zahraničná politika
Svodka od Chazina

Co se děje?


🔺 Donald Trump před odchodem z funkce amerického prezidenta pronesl rozlučkový projev. Připustil příchod nové americké administrativy k moci a ujistil, že se modlí za její úspěchy.


🔺 V Portlandu pochodují demonstranti Antifa k objektu ICE a skandují "k čertu s Joe Bidenem". "Dav skanduje" Black Lives Matter "protestní Transparent v Portlandu:" nový svět z popela»


Antifa v současné době vykopává okna ústředí Demokratické strany v Oregonu.


V Seattlu anarchisté blokují dopravu a v centru této křižovatky zapálili velkou americkou vlajku.


Přední linie tisku AntiFa čelí policii, zesměšňuje je a snaží se jim zabránit uhasit požár. Někteří účastníci s červenými vlajkami.


🔺 Video věnované bidenově inauguraci získalo na oficiálním kanálu Bílého domu na YouTube pouhých 320 000 zhlédnutí. Komentáře jsou zakázány. Video je tak nepopulární, že nyní jeho "není v seznamech" na účtu YouTube Bílého domu, získalo více než 13 000 dizlajků. Biden dostal 81 milionů hlasů, kde jsou všichni tito lidé?


🔺 Ursula von der Liayenová uvedla, že nyní má EU přítele v Bílém domě. Podle předsedy Evropské komise se po těžkých čtyřech letech u Evropy opět objevil přítel v Bílém domě v osobě Joea Bidena.


🔺 Oběť sexuálního násilí ze strany Joea Bidena-Tara Reeda: "je strašně bolestivé sledovat, jak na mě útočí osoba."


Obvinila svého bývalého šéfa, tehdy senátora Joea Bidena, ze znásilnění v roce 1993. Média Taru Reidovou zcela ignorovala, i když měla řadu svědků, kteří potvrzovali tvrzení, že ji Biden znásilnil.


🔺 Pentagon zablokoval (https://www.politico.com/news/2021/01...) přístup členů nové administrativy prezidenta Joe Bidena k důležitým informacím o probíhajících operacích.


🔺 Kalifornie celé pobřeží je obklopeno válečnými loděmi po celém obvodu


🔺 Nejvyšší soud USA evakuovali kvůli hrozbě výbuchu.


🔺 Čína uvalila sankce na 28 amerických činitelů, kteří podle prohlášení čínského ministerstva zahraničí vážně porušili čínskou suverenitu, včetně Mika Pompea a úředníků v Trumpově administrativě.


🔺 Tisíce lidí se setkaly s Trumpem v Palm Beach na Floridě.


🔺 YouTube prodlouží omezení vůči Trumpovi ještě nejméně o týden


🔺 Americký novinář John Varoli: svobodu slova vlastně nemáme. Pro vás to asi zní divoce, ale já tady žiju a bojím se vyjádřit svůj názor, říkat, co si myslím. Abys tu mohl dobře žít, musíš být jasný liberál. Musíš souhlasit s liberálními názory. Pokud ne, budete mít skutečné problémy! O to víc jsem běloch. Běloch je nyní v liberálních státech hlavním nepřítelem. Za všechny hříchy může běloch. Dokonce i Biden říká, že běloch je pro naši zemi hlavní hrozbou. Dempartia to neustále opakuje, používá rasovou a etnickou nenávist.


🔺 Durov řekl, proč nelze Telegram zablokovat a jak to bude fungovat bez App Store. Podle Pavla Durova, Telegram práce není možné zabránit kvůli rozvinuté cloudové infrastruktury. Takže ani Amazon by to nemohl zablokovat, protože posel již dávno nefunguje na základě svých serverů. Právě nyní vývojáři pracují na vytvoření webové verze Telegram, který je schopen pracovat v prohlížeči, bez použití mobilních zákazníků jako takové.


🔺 V Kremlu deklarovali potřebu regulovat regulaci sociálních sítí. Facebook a Instagram osobní účty úřadujícího amerického prezidenta Donalda Trumpa na pozadí protestů ve Washingtonu se podle mluvčího Kremlu staly lekcí pro všechny.


🔺 V den Bidenovy inaugurace se úředníci v okrese Maricopa v Arizoně konečně dohodli na kontrole výsledků hlasování.


🔺 V Oválné pracovně prezident Biden řekl, že jeho předchůdce zanechal dopis před odjezdem, ale Biden řekl, že se odhalí jeho obsah z úcty k prezidentovi Трампу. "Protože to bylo osobní," říká Biden.


Vzkaz, který Trump nechal na stole v Bílém domě pro Bidena...
https://yt3.ggpht.com/C-LqtRPO76pvBMWTa32SRuMKousrjkQAXTc9TH4kATF5SNhatLVJdPXVheO_sPvm_LBrSy30lWH3=s700-nd


https://www.youtube.com/post/UgymHzrE-Bg2-Dl5Q0t4AaABCQ


Na sociálních sítích si lidé všimli, že inaugurace Bidena měla hodně společného s filmem "Hladové hry", který je o totální kontróle obyvatelstva. Obzvlášť zajímavý byl simbol "sojky" na šatech Lady Gaga, ale i oblečení hostů.
https://t.me/bigshocktheory/4937?single


https://t.me/bigshocktheory/4934?single


https://t.me/bigshocktheory/4939?single


Melanie Trump se po příjezdu do Floridy oblékla do šatů barev jokera
https://t.me/bigshocktheory/4949?single


https://t.me/bigshocktheory/4948?single


Co se děje?

K Telegramu:
Počas dnešného výpadku mobilného internetu, Telegram (v aplikácii) normálne fungoval. Ostatné aplikácie nešli. Pre mňa je to milá záhada.


K Telegramu: Počas dnešného výpadku mobilného internetu, Telegram (v aplikácii) normálne fungoval. Ostatné aplikácie nešli. Pre mňa je to milá záhada.

Pentagon zablokoval (https://www.politico.com/news/2021/01...)

Link byl neúplný a počítám, že jde o tento článek
https://www.politico.com/news/2021/01/20/biden-pentagon-transition-460768


[quote="pid:1099, uid:158"]Pentagon zablokoval (https://www.politico.com/news/2021/01...)[/quote] Link byl neúplný a počítám, že jde o tento článek https://www.politico.com/news/2021/01/20/biden-pentagon-transition-460768

za mňa k Telegramu:
web.telegram sa už dá používať.


za mňa k Telegramu: web.telegram sa už dá používať.

K tématu co se děje v Americe je docela zajímavý příspěvek: Rok 2021 - začátek. (Rusko, Amerika)
Jedná se pohled astroložky Světlany Dragan
http://energieupramene.blogspot.com/2021/01/rok-2021-zacatek-rusko-amerika.html


K tématu co se děje v Americe je docela zajímavý příspěvek: Rok 2021 - začátek. (Rusko, Amerika) Jedná se pohled astroložky Světlany Dragan http://energieupramene.blogspot.com/2021/01/rok-2021-zacatek-rusko-amerika.html

Jedná se pohled astroložky Světlany Dragan


Astroložku Světlanu Dragan ne. Už na vodě se psalo, že její činnost nejspíš odpovídá zájmům GP.


[quote="pid:1126, uid:207"]Jedná se pohled astroložky Světlany Dragan[/quote] Astroložku Světlanu Dragan ne. Už na vodě se psalo, že její činnost nejspíš odpovídá zájmům GP.

Co se děje?


Taure, úplne si zabudol na hlavnú udalosť dňa, vrátila sa nám Psaki, šou môže začať.


[quote="pid:1099, uid:158"]Co se děje?[/quote] Taure, úplne si zabudol na hlavnú udalosť dňa, vrátila sa nám Psaki, šou môže začať.

Je kvôli tomu niečo na Svetlane Dragan zlé? Fakt nerozumiem. Veď činnosť všetkých ľudí v nejakej miere odpovedá aj rôznym vyšším záujmom - vrátane GP.


Je kvôli tomu niečo na Svetlane Dragan zlé? Fakt nerozumiem. Veď činnosť všetkých ľudí v nejakej miere odpovedá aj rôznym vyšším záujmom - vrátane GP.
1.06k
7
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept