Politika v SR
Ako chrániť svoje práva v covidovej slovenskej totalite - jeden úspešný príbeh

Majster sveta,5-násobný európsky šampión IFBB v kulturistike a tvorca online tréningového systému Workoutic Štefan Havlík zdokumentoval incident v hobby markete. Bezečnostná služba mu neumožnila vstúpiť do priestorov predajne bez nasadeného respirátora, tak zavolal policajtov, aby situáciu na mieste vyriešili. Reprezentant Slovenska v kulturistike dal zároveň policajtom lekciu z práva ohľadne podzákonnných nariadení a (ne)povinnosti nosiť rúška.


https://www.infovojna.sk/article/video-sbs-kari-nedovolili-majstrovi-sveta-v-kulturistike-vstupit-do-obchodu-bez-respiratora-museli-prist-policajti


Majster sveta,5-násobný európsky šampión IFBB v kulturistike a tvorca online tréningového systému Workoutic Štefan Havlík zdokumentoval incident v hobby markete. Bezečnostná služba mu neumožnila vstúpiť do priestorov predajne bez nasadeného respirátora, tak zavolal policajtov, aby situáciu na mieste vyriešili. Reprezentant Slovenska v kulturistike dal zároveň policajtom lekciu z práva ohľadne podzákonnných nariadení a (ne)povinnosti nosiť rúška. https://www.infovojna.sk/article/video-sbs-kari-nedovolili-majstrovi-sveta-v-kulturistike-vstupit-do-obchodu-bez-respiratora-museli-prist-policajti

Reprezentant Slovenska v kulturistike dal zároveň policajtom lekciu z práva ohľadne podzákonnných nariadení a (ne)povinnosti nosiť rúška.

Tak to je luxus!


Kdo má blbou náladu, tak si to pusťte.


[quote="pid:12272, uid:111"]Reprezentant Slovenska v kulturistike dal zároveň policajtom lekciu z práva ohľadne podzákonnných nariadení a (ne)povinnosti nosiť rúška.[/quote] Tak to je luxus! Kdo má blbou náladu, tak si to pusťte.

tu je vidieť, že sa to dá aj bez kriku a bitky ako sme to už parkrát videli....policajt sa nezmohol na nič, len treba mať správne argumenty a správne formulovať odpovede aspoň laicky....a toto veľa ľudí odrádza.
Po dnešnom uvoľnení opatrení....obchody, ktoré boli 4 mesiace zatvorené, nie aby boli radi, že konečne kšeft pôjde, nie, oni budú vystavení opäť tomu, že budú nezmyselne od ľudí pýtať test a respirátor....na čo nemajú právo....opäť dávajú ľudom nadpráva a podaktorí slabší jedinci si to budú vychutnávať a mastiť si EGÁ
a ja teda kašlem na ich obchody, počkám si keď tento ošiaľ prejde......polícia bude opäť vyťažovaná a ľudia ich budú nenávidieť ešte viac....v tom videu ma dostala veta- otázka od policajta.... "prečo to robíte? je problém si dať na 10 minút respirátor?"....smile


tu je vidieť, že sa to dá aj bez kriku a bitky ako sme to už parkrát videli....policajt sa nezmohol na nič, len treba mať správne argumenty a správne formulovať odpovede aspoň laicky....a toto veľa ľudí odrádza. Po dnešnom uvoľnení opatrení....obchody, ktoré boli 4 mesiace zatvorené, nie aby boli radi, že konečne kšeft pôjde, nie, oni budú vystavení opäť tomu, že budú nezmyselne od ľudí pýtať test a respirátor....na čo nemajú právo....opäť dávajú ľudom nadpráva a podaktorí slabší jedinci si to budú vychutnávať a mastiť si EGÁ a ja teda kašlem na ich obchody, počkám si keď tento ošiaľ prejde......polícia bude opäť vyťažovaná a ľudia ich budú nenávidieť ešte viac....v tom videu ma dostala veta- otázka od policajta.... "prečo to robíte? je problém si dať na 10 minút respirátor?"....|(
Upravené 19. 4. 2021 o 19:43

Len na doplnenie, o aký hobby obchod išlo - podľa záberov je to Obbi - takže určite zvážim, či chcem nakupovať od takéhoto obchodníka a dám mu svoje peniaze


Len na doplnenie, o aký hobby obchod išlo - podľa záberov je to Obbi - takže určite zvážim, či chcem nakupovať od takéhoto obchodníka a dám mu svoje peniaze

muškáty zrejme nebudú vysadené včas...nevadí...radšej neskoro ako nikdysmile


muškáty zrejme nebudú vysadené včas...nevadí...radšej neskoro ako nikdy|(

Muskaty mali aj v Lidli :-)


Inac Zuzi ako si dopadla v škole?


Muskaty mali aj v Lidli :-) Inac Zuzi ako si dopadla v škole?

v pohode, testy len k nahliadnutiu a s ruškom....akože nič extra, no teší ma jedno, že som vybojovala neodovzdanie a zhromaždovanie kopii testov, verím, že som nebola jediná na škole, aj keď jediná z triedy....a tie respiratory sa behom týždňa zrušili....


v pohode, testy len k nahliadnutiu a s ruškom....akože nič extra, no teší ma jedno, že som vybojovala neodovzdanie a zhromaždovanie kopii testov, verím, že som nebola jediná na škole, aj keď jediná z triedy....a tie respiratory sa behom týždňa zrušili....

pohode, testy len k nahliadnutiu a s ruškom....akože nič extra


tak aspoň niečo. Mne to prišlo tiež dosť formálne, nahliadnutie ten test. Ale dobre, snad to testovacie šialenstvo skončí. Ja na protest nejdem do žiadneho z obchodov, kde budú chcieť test....


[quote="pid:12338, uid:17"]pohode, testy len k nahliadnutiu a s ruškom....akože nič extra[/quote] tak aspoň niečo. Mne to prišlo tiež dosť formálne, nahliadnutie ten test. Ale dobre, snad to testovacie šialenstvo skončí. Ja na protest nejdem do žiadneho z obchodov, kde budú chcieť test....

Muskaty mali aj v Lidli :-)


V Lidli radšej nie, ak mám nakupovať, tak najviac u našich predajcov. Nemeckej štátnosti to veľmi neublíži, teraz musíme naozaj najviac podporovať to naše.


[quote="pid:12331, uid:273"]Muskaty mali aj v Lidli :-)[/quote] V Lidli radšej nie, ak mám nakupovať, tak najviac u našich predajcov. Nemeckej štátnosti to veľmi neublíži, teraz musíme naozaj najviac podporovať to naše.

Moderátor

Nemeckej štátnosti to veľmi neublíži,


Tiež pravda. Ale keď už OBi s testom tak Lidl bez testu.
U nas muškáty nebudú. Aj pod vplyvom týchto diskusií, ideme zateplovať :-)


[quote="pid:12383, uid:127"]Nemeckej štátnosti to veľmi neublíži,[/quote] Tiež pravda. Ale keď už OBi s testom tak Lidl bez testu. U nas muškáty nebudú. Aj pod vplyvom týchto diskusií, ideme zateplovať :-)
Upravené 20. 4. 2021 o 11:09

Dobrý deň priatelia,
úvodom sa ospravedlňujem za dlhý príspevok, ale nedá mi, sa nepodeliť o moje skúsenosti.
Pri vstupovaní do potravín Fresh mi vyšiel v ústrety chlapík vyzerajúci, ako bezdomovec s visačkou SBS a chcel mi odmerať teplotu. Odmietol som s odpoveďou „nie ďakujem“, načo sa na mňa oboril, že to mám napísané na dverách a dnu ma nepustí. Na moju otázku, že kto je mi odpovedal, že človek.
Keď so vytiahol mobil so slovami, že je SBS-kár, čiže verejne činná osoba a chcel som si odfotiť jeho vizitku, okamžite ju strhol s odpoveďou, že on si to nepraje a prečo ho chcem fotiť. Keď som mu povedal, že ho chcem zažalovať za obmedzovanie mojej osobnej slobody, tak sa okamžite stiahol a vpustil ma dnu.
Po nákupe som prešiel cez cestu do OBI. Podobná šou. SBS nás vyzval, aby sme mu ukázali testy. Opýtal som sa ho, kto je. Odpoveď – SBS. Nato som vytiahol mobil, so slovami, že si ho chcem odfotiť za účelom podania trestného oznámenia za neoprávnené vyžadovanie mojich zdravotných údajov a obmedzovanie osobnej slobody. ... a odohrala sa tá istá scéna. So šomraním ma pustil.
Najviac zarážajúce na tom je, že okolo mňa prechádzali ľudia a bez reptania, ako omámení vytasili telefóny, aby ukázali svoje testy. Niektorí aj bez vyzvania!


No čo, bojuj na mieste na ktorom stojíš a zbraňami, ktoré máš po ruke.


Dobrý deň priatelia, úvodom sa ospravedlňujem za dlhý príspevok, ale nedá mi, sa nepodeliť o moje skúsenosti. Pri vstupovaní do potravín Fresh mi vyšiel v ústrety chlapík vyzerajúci, ako bezdomovec s visačkou SBS a chcel mi odmerať teplotu. Odmietol som s odpoveďou „nie ďakujem“, načo sa na mňa oboril, že to mám napísané na dverách a dnu ma nepustí. Na moju otázku, že kto je mi odpovedal, že človek. Keď so vytiahol mobil so slovami, že je SBS-kár, čiže verejne činná osoba a chcel som si odfotiť jeho vizitku, okamžite ju strhol s odpoveďou, že on si to nepraje a prečo ho chcem fotiť. Keď som mu povedal, že ho chcem zažalovať za obmedzovanie mojej osobnej slobody, tak sa okamžite stiahol a vpustil ma dnu. Po nákupe som prešiel cez cestu do OBI. Podobná šou. SBS nás vyzval, aby sme mu ukázali testy. Opýtal som sa ho, kto je. Odpoveď – SBS. Nato som vytiahol mobil, so slovami, že si ho chcem odfotiť za účelom podania trestného oznámenia za neoprávnené vyžadovanie mojich zdravotných údajov a obmedzovanie osobnej slobody. ... a odohrala sa tá istá scéna. So šomraním ma pustil. Najviac zarážajúce na tom je, že okolo mňa prechádzali ľudia a bez reptania, ako omámení vytasili telefóny, aby ukázali svoje testy. Niektorí aj bez vyzvania! No čo, bojuj na mieste na ktorom stojíš a zbraňami, ktoré máš po ruke.

No čo, bojuj na mieste na ktorom stojíš a zbraňami, ktoré máš po ruke.


Niektoré obchody pýtajú testy, iné nie. Dá sa to aj bez zbytočného stupňovania nervov. Efektná zbraň pri vyzvaní na ukázanie testu je otočiť sa na päte so slovami, že idem radšej nakúpiť inde, kde test nepýtajú.


Keby sa dostatočne rozniesla informácia, že ľudia sa otáčajú pri vyzvaní na ukázanie testu, tak predajcovia by sa hneď spamätali. Ono ísť do megapredajní Tesca, Lidla (neznášam lidl) atď. bez testu a inde do mini slovenských predajní ukazovať test... To je ďalšia hra na upevnenie megahlúposti v stáde oviec.


[quote="pid:13227, uid:250"]No čo, bojuj na mieste na ktorom stojíš a zbraňami, ktoré máš po ruke.[/quote] Niektoré obchody pýtajú testy, iné nie. Dá sa to aj bez zbytočného stupňovania nervov. Efektná zbraň pri vyzvaní na ukázanie testu je otočiť sa na päte so slovami, že idem radšej nakúpiť inde, kde test nepýtajú. Keby sa dostatočne rozniesla informácia, že ľudia sa otáčajú pri vyzvaní na ukázanie testu, tak predajcovia by sa hneď spamätali. Ono ísť do megapredajní Tesca, Lidla (neznášam lidl) atď. bez testu a inde do mini slovenských predajní ukazovať test... To je ďalšia hra na upevnenie megahlúposti v stáde oviec.

Ono ísť do megapredajní Tesca, Lidla (neznášam lidl) atď. bez testu a inde do mini slovenských predajní ukazovať test... To je ďalšia hra na upevnenie megahlúposti v stáde oviec.


Kdekoľvek som bol, v žiadnom obchode odo mňa nepýtali test (Košice a okolie).


[quote="pid:13228, uid:254"]Ono ísť do megapredajní Tesca, Lidla (neznášam lidl) atď. bez testu a inde do mini slovenských predajní ukazovať test... To je ďalšia hra na upevnenie megahlúposti v stáde oviec.[/quote] Kdekoľvek som bol, v žiadnom obchode odo mňa nepýtali test (Košice a okolie).

Moderátor

dekoľvek som bol, v žiadnom obchode odo mňa nepýtali test (Košice a okolie).


mozem potvrdiť. Odo mna test v žiadnom obchode nechceli, dokonca ani na pošte v Ba, spadám tam ako aj Dr Harabin (firemná adresa). Bola som sj v Eurovea kvoli mobilu ešte predtymto uvoľnením aj v Centrali (nákupné stredisko), nikto nič.


Nebyvam v Ba. No ale ja som tá šla s ruskom a v rukaviciach. Minuly týždeň som bola kupovať deťom bicykle nič, vo dvoch zeleziarstvach (tiež nič), u veterinára so psom (nič). Ale idem tam s pokorou, s tým voľným respiratorom (tu chvíľu vydržím).


Inac u žiadneho lekára kt funguje na súkromnej báze (plne platené úkony) od začiatku pandemie žiaden test nikdy. Keby sa má niekto spýtal v obchode na test odchádzam.


[quote="pid:13230, uid:7"]dekoľvek som bol, v žiadnom obchode odo mňa nepýtali test (Košice a okolie).[/quote] mozem potvrdiť. Odo mna test v žiadnom obchode nechceli, dokonca ani na pošte v Ba, spadám tam ako aj Dr Harabin (firemná adresa). Bola som sj v Eurovea kvoli mobilu ešte predtymto uvoľnením aj v Centrali (nákupné stredisko), nikto nič. Nebyvam v Ba. No ale ja som tá šla s ruskom a v rukaviciach. Minuly týždeň som bola kupovať deťom bicykle nič, vo dvoch zeleziarstvach (tiež nič), u veterinára so psom (nič). Ale idem tam s pokorou, s tým voľným respiratorom (tu chvíľu vydržím). Inac u žiadneho lekára kt funguje na súkromnej báze (plne platené úkony) od začiatku pandemie žiaden test nikdy. Keby sa má niekto spýtal v obchode na test odchádzam.
Upravené 25. 4. 2021 o 08:31


Muškáty mali aj v Lidli :-)


Muškáty majú aj naši súkromní predajcovia, pestovatelia smile


[quote="pid:12331, uid:273"] Muškáty mali aj v Lidli :-)[/quote] **Muškáty majú aj naši súkromní predajcovia, pestovatelia** 8)

JankA

Ale idem tam s pokorou, s tým voľným respiratorom (tu chvíľu vydržím).
s pokorou - so stracho - z donútenia,
... som zvedavý kde je hranica


[quote="pid:13232, uid:273"]Ale idem tam s pokorou, s tým voľným respiratorom (tu chvíľu vydržím).[/quote]s pokorou - so stracho - z donútenia, ... som zvedavý kde je hranica

s pokorou - so stracho - z donútenia,
... som zvedavý kde je hranica


to si musí povedat každý sám. Pokora je niečo iné ako plazenie sa. Pokorou som myslela, že nebude každého poučovať ako Krajnikova ako je blby že dodržiava nulitne opatrenia. Čo dosiahla? Zatiaľ nič konkrétne. Možno vyhrala mini bitku ako v Košiciach. Ale za akú cenu?


[quote="pid:13237, uid:250"]s pokorou - so stracho - z donútenia, ... som zvedavý kde je hranica[/quote] to si musí povedat každý sám. Pokora je niečo iné ako plazenie sa. Pokorou som myslela, že nebude každého poučovať ako Krajnikova ako je blby že dodržiava nulitne opatrenia. Čo dosiahla? Zatiaľ nič konkrétne. Možno vyhrala mini bitku ako v Košiciach. Ale za akú cenu?
Upravené 25. 4. 2021 o 09:23

Dobré ráno , máte niekto podobné skúsenosti aj s tzv. dôchodcovským časom do 11tej hodiny ?
Alebo to ste zatiaľ nikto nepotrebovali riešiť ?
Zujíma ma či sa dá použiť obmedzovanie osobnej slobody na toto , podľa mňa by sa malo dať.


Dobré ráno , máte niekto podobné skúsenosti aj s tzv. dôchodcovským časom do 11tej hodiny ? Alebo to ste zatiaľ nikto nepotrebovali riešiť ? Zujíma ma či sa dá použiť obmedzovanie osobnej slobody na toto , podľa mňa by sa malo dať.

s tzv. dôchodcovským časom do 11tej hodiny

Jediným prínosom je nárast agresivity a nevraživosti voči dôchodcom. Ale to je asi cieľom. A kdeže hodne dôchodcov sú ignoranti, aj tak si chodia do obchodov kedy chcú. Po 11:00 by mali mať dôchodci zákaz vstupu do prevádzok


[quote="pid:13253, uid:324"]s tzv. dôchodcovským časom do 11tej hodiny[/quote] Jediným prínosom je nárast agresivity a nevraživosti voči dôchodcom. Ale to je asi cieľom. A kdeže hodne dôchodcov sú ignoranti, aj tak si chodia do obchodov kedy chcú. Po 11:00 by mali mať dôchodci zákaz vstupu do prevádzok

mne sa uz parkrat stalo, ze ma o 10:50 do obchodu nepustili, ze len seniori. Ja im to nemam za zle, hrozia im za to pokuty a ti SBSkari maju minimalne platy a museli by to platit. Ale zasa nebudem cakat, tak som sa otocila a sla inde


mne sa uz parkrat stalo, ze ma o 10:50 do obchodu nepustili, ze len seniori. Ja im to nemam za zle, hrozia im za to pokuty a ti SBSkari maju minimalne platy a museli by to platit. Ale zasa nebudem cakat, tak som sa otocila a sla inde

v pohode, testy len k nahliadnutiu


Myslím, že to zásadně ten problém neřeší, protože lékařský zákrok jsi musela postoupil i tak a proti své vůli. To vidím jako problém. Čili - máš na výběr udělat to, co chceme my a nebo nepracovat, řeším stejný problém, ale s tím, že nelze jít ani nakoupit potraviny.


[quote="pid:12338, uid:17"]v pohode, testy len k nahliadnutiu[/quote] Myslím, že to zásadně ten problém neřeší, protože lékařský zákrok jsi musela postoupil i tak a proti své vůli. To vidím jako problém. Čili - máš na výběr udělat to, co chceme my a nebo nepracovat, řeším stejný problém, ale s tím, že nelze jít ani nakoupit potraviny.

a ako su zasobovani ti, co su nakazeni? neexistuje donaska a la tesco?


a ako su zasobovani ti, co su nakazeni? neexistuje donaska a la tesco?

Vy žijete ve vyšším levelu kapitalismu!
Tady to tak nefunguje, ženy chodí nakupovat a vybírají ovoce a zeleninu, maso a podobné. Některé se v tom hrabou jak v koksu, třeba i půl hodiny než vezmou něco co se jim líbí. Online jde nakupovat ledaco všude na světě, ale tady s jejich mentalitou by takový obchod zkrachoval. Také si objednáváme ze zahraničí, kdeco. Ale třeba pečivo to nějak nejde. Zelenina, ovoce, maso prostě ne. Ať se starají příbuzní a na své náklady.


Vy žijete ve vyšším levelu kapitalismu! Tady to tak nefunguje, ženy chodí nakupovat a vybírají ovoce a zeleninu, maso a podobné. Některé se v tom hrabou jak v koksu, třeba i půl hodiny než vezmou něco co se jim líbí. Online jde nakupovat ledaco všude na světě, ale tady s jejich mentalitou by takový obchod zkrachoval. Také si objednáváme ze zahraničí, kdeco. Ale třeba pečivo to nějak nejde. Zelenina, ovoce, maso prostě ne. Ať se starají příbuzní a na své náklady.

Online jde nakupovat ledaco všude na světě


ono to tiež inak funguje v Bratislave s ináč v menších mestách. Ja rada chodím nakupovať do malých obchodov, poklabosim s predavačmi, kt sú aj majitelia, poznáme sa:-) no počas lockdown, pomaly jediný sociálny kontakt mimo rodiny.


este k tomu vyššie, čo ste pisali Zuzke ohľadne toho lekárskeho úkonu. Ja som za cely čas bola na jedinom sparacom pcr teste (nikdy viac, 2 dni má bolel z toho nos), lebo som šla do zahraničia s deťmi. Kvoli ním, nechcela som riskovať scénky na hranici. Vtedy má nik nekontroloval. Odvtedy som bola nútená podstúpiť test 2x, raz vyšetrenie na Kramároch a zase cesta do cr. To už antigen zo slín a pcr zo slín. No myslím, že to sa zas prežiť dá.


Ono nejako v tom systéme prežiť musím. Áno, dá sa aj bojovať, zo by platilo keby zo štát fungoval. To žiaľ nie je. To nie je môj záver, ale napr. Dr Drgonca. Tak si myslím, že treba zvoliť prostriedky take, aké môžem. Niekto sa chodí týždeň čo týždeň testovat do MOMky. Niekto volí inú cestu.


[quote="pid:13331, uid:311"]Online jde nakupovat ledaco všude na světě[/quote] ono to tiež inak funguje v Bratislave s ináč v menších mestách. Ja rada chodím nakupovať do malých obchodov, poklabosim s predavačmi, kt sú aj majitelia, poznáme sa:-) no počas lockdown, pomaly jediný sociálny kontakt mimo rodiny. este k tomu vyššie, čo ste pisali Zuzke ohľadne toho lekárskeho úkonu. Ja som za cely čas bola na jedinom sparacom pcr teste (nikdy viac, 2 dni má bolel z toho nos), lebo som šla do zahraničia s deťmi. Kvoli ním, nechcela som riskovať scénky na hranici. Vtedy má nik nekontroloval. Odvtedy som bola nútená podstúpiť test 2x, raz vyšetrenie na Kramároch a zase cesta do cr. To už antigen zo slín a pcr zo slín. No myslím, že to sa zas prežiť dá. Ono nejako v tom systéme prežiť musím. Áno, dá sa aj bojovať, zo by platilo keby zo štát fungoval. To žiaľ nie je. To nie je môj záver, ale napr. Dr Drgonca. Tak si myslím, že treba zvoliť prostriedky take, aké môžem. Niekto sa chodí týždeň čo týždeň testovat do MOMky. Niekto volí inú cestu.
Upravené 25. 4. 2021 o 19:55

u veterinára so psom (nič)

pri prístupe k veterinárovi nie sú žiadne vymyslené povinnosti ukazovať test,
a lekár , pokiaľ by pýtal test, treba ho nahlásiť na Úrad na dohľad nad zdravotnou starostlivosťou a podať naňho trestné oznámenie - jemu hrozí vážnejší trest, ako tomu sbs-károvi v Obi.


[quote="pid:13232, uid:273"]u veterinára so psom (nič)[/quote] pri prístupe k veterinárovi nie sú žiadne vymyslené povinnosti ukazovať test, a lekár , pokiaľ by pýtal test, treba ho nahlásiť na Úrad na dohľad nad zdravotnou starostlivosťou a podať naňho trestné oznámenie - jemu hrozí vážnejší trest, ako tomu sbs-károvi v Obi.

No prežiť sa to dá aj takými malými schválnosťami...pri pokuse SBS dezinfikovať ruky uhnúť tesne pred nástrikom rukami...možno poznáte takú hru s rukami, keď sme boli malí...a s vysvetlením, že ja mám už za ten rok taký reflex, tik a že to je mimo mňa, to samo, to organizmus sa bráni...pri meraní teploty na čele sa pýtam SBS čo si predstavujú pri tomto úkone a že ja mám pocit, že majú predstavy, že mi strieľajú do hlavy, preto radšej nech mi zmerajú teplotu na ruke a zas použijem tik...uhnem...a predpokladám, že veľa z n ich začne aspoň trošku rozmýšľať, že či fakt nerobia niekomu zle...v potravinách ma raz pokladníčka odhalila o desať minút jedenásť, že nie som dôchodca a tak som celý nákup, ktorý bol vyložený na pás aj s nakrájanými salámami nechal pokladníčke zo slovami...tak si to nechajte...už nechcem...v nemenovanom obchode zo športovými potrebami som obsluhe ukázal povolenia na pohyb a aj testy a potom, keď chlapík doniesol tovar, tak som ho už nechcel...ukázal som mu peniaze a s poznámkou, že ich odo mňa nedostane som odišiel...fantázii sa medze nekladú...a pre pobavenie pre znalách, keď som na vojne bol pomocník deveťáka, moja najlepšia zábava bola posielať lampasákov na WC...totižto tam každý každého hľadal a chodili sa na deveťáreň vypytovať mňa, pomocníka, slobodníka, že či som nevidel toho a toho kapitána, majora atp...moja odpoveď bola, teraz, nedávno som ho zazrel, ako išiel tuto na WC...lampasák nakukol, vošiel do WC a s odpoveďou, že tam nieje odišiel a ja som sa kráľovsky zabával...najváčší úlovok bol plukovník a to ja som bol obyčajný slobodník...iba raz ma holub ok..l...:-))


No prežiť sa to dá aj takými malými schválnosťami...pri pokuse SBS dezinfikovať ruky uhnúť tesne pred nástrikom rukami...možno poznáte takú hru s rukami, keď sme boli malí...a s vysvetlením, že ja mám už za ten rok taký reflex, tik a že to je mimo mňa, to samo, to organizmus sa bráni...pri meraní teploty na čele sa pýtam SBS čo si predstavujú pri tomto úkone a že ja mám pocit, že majú predstavy, že mi strieľajú do hlavy, preto radšej nech mi zmerajú teplotu na ruke a zas použijem tik...uhnem...a predpokladám, že veľa z n ich začne aspoň trošku rozmýšľať, že či fakt nerobia niekomu zle...v potravinách ma raz pokladníčka odhalila o desať minút jedenásť, že nie som dôchodca a tak som celý nákup, ktorý bol vyložený na pás aj s nakrájanými salámami nechal pokladníčke zo slovami...tak si to nechajte...už nechcem...v nemenovanom obchode zo športovými potrebami som obsluhe ukázal povolenia na pohyb a aj testy a potom, keď chlapík doniesol tovar, tak som ho už nechcel...ukázal som mu peniaze a s poznámkou, že ich odo mňa nedostane som odišiel...fantázii sa medze nekladú...a pre pobavenie pre znalách, keď som na vojne bol pomocník deveťáka, moja najlepšia zábava bola posielať lampasákov na WC...totižto tam každý každého hľadal a chodili sa na deveťáreň vypytovať mňa, pomocníka, slobodníka, že či som nevidel toho a toho kapitána, majora atp...moja odpoveď bola, teraz, nedávno som ho zazrel, ako išiel tuto na WC...lampasák nakukol, vošiel do WC a s odpoveďou, že tam nieje odišiel a ja som sa kráľovsky zabával...najváčší úlovok bol plukovník a to ja som bol obyčajný slobodník...iba raz ma holub ok..l...:-))
1.85k
25
14
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept