Zdravie a záhrada
Nová vakcína mRNA môže spôsobiť, že imunitné bunky budú útočiť na bunky placenty, čo spôsobí ženskú neplodnosť, potrat alebo vrodené chyby

https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/a-sinopharm-es-a-szputnyik-a-nyugati-vakcinaknal-is-jobb-gulyas-gergely-szerint/?utm-source=kapcsolodo


Podľa doterajších údajov o jednotlivých vakcínach, ktorých bolo podaných 500 tisíc z iných 1 milión môžme povedať, že Sinopharm je lepší ako Pfizer ale Sputnik je najlepší povedal maďarský minister Gergely Gulyás na štvrtkovom vládnom brífingu v Budapešti. Všetky výskumy budú čoskoro zverejnené dodal minister.


Takze aj Maďari čakajú na Sputnik


https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/a-sinopharm-es-a-szputnyik-a-nyugati-vakcinaknal-is-jobb-gulyas-gergely-szerint/?utm-source=kapcsolodo Podľa doterajších údajov o jednotlivých vakcínach, ktorých bolo podaných 500 tisíc z iných 1 milión môžme povedať, že Sinopharm je lepší ako Pfizer ale Sputnik je najlepší povedal maďarský minister Gergely Gulyás na štvrtkovom vládnom brífingu v Budapešti. Všetky výskumy budú čoskoro zverejnené dodal minister. Takze aj Maďari čakajú na Sputnik
Upravené 24. 4. 2021 o 15:14

Sinopharm je lepší ako Pfizer ale Sputnik


pre úplnosť treba dodat, že Sinopharm nie mRna vakcína. Funguje na princípe oslabeného vírusu ako doterajšie chrípkovej.


https://www.npz.sk/sites/npz/Stranky/NpzArticles/2021_02/Vakciny_proti_COVID-19__Ake_su_medzi_nimi_rozdiely_.aspx?did=6&sdid=81&tuid=0&


[quote="pid:13167, uid:196"]Sinopharm je lepší ako Pfizer ale Sputnik[/quote] pre úplnosť treba dodat, že Sinopharm nie mRna vakcína. Funguje na princípe oslabeného vírusu ako doterajšie chrípkovej. https://www.npz.sk/sites/npz/Stranky/NpzArticles/2021_02/Vakciny_proti_COVID-19__Ake_su_medzi_nimi_rozdiely_.aspx?did=6&sdid=81&tuid=0&

Všetko skončí ako v tej anekdote, keď sa sťažuje jedna planéta druhej: „Počúvaj ja mám „ľudí“!, druhá na to odvetí: „To nič, to rýchlo prejde“!


Všetko skončí ako v tej anekdote, keď sa sťažuje jedna planéta druhej: „Počúvaj ja mám „ľudí“!, druhá na to odvetí: „To nič, to rýchlo prejde“!

Zdravotní sestra Nic Stinson mluví o současném problému, kdy lidé zažívají nepříznivé reakce po kontaktu s očkovanými proti covidu. Sama naléhá na lidi, ať se (aspoň prozatím) drží dál od očkovaných proti covidu.


https://www.infovojna.sk/article/video-zdravotni-sestra-naleha-drzte-se-dal-od-ockovanych-proti-covidu


Ak sa to všetko potvrdí, je to strašné . Takýchto správ pribúda


Zdravotní sestra Nic Stinson mluví o současném problému, kdy lidé zažívají nepříznivé reakce po kontaktu s očkovanými proti covidu. Sama naléhá na lidi, ať se (aspoň prozatím) drží dál od očkovaných proti covidu. https://www.infovojna.sk/article/video-zdravotni-sestra-naleha-drzte-se-dal-od-ockovanych-proti-covidu Ak sa to všetko potvrdí, je to strašné . Takýchto správ pribúda
Upravené 29. 4. 2021 o 22:06

Ináč dievcence, toto sa možno reálne stalo mne... v januári sa mi stalo to, že môj cyklus sa skrátil na 16 dni. Ostala som v šoku, pretože mám x rokov stabilný cyklus, rodila som pred 8 rokmi.


Potom sa to vrátilo do normálnu, vďaka covidu som k lekárovi nešla. Teda kvoli vysokému výskytu chorých. Čítam tieto posty už niekoľko dni, a zrazu či to nemohla byt príčina. Ja že blbosť, veď v januári bolo minimum ockovanych. Ale kto bol, naša fyzioterapeuta. A čím? Medzi prvými Pfizerom, pretože oni sú zdravotníci. Toto je jedine roúzumnr vysvetlenie, bola som s ňou v úzkom kontakte, robila mi masáž. Možno to bolo ináč, ale bolo to veľmi zvlastne s tým mojim cyklom.


Ináč dievcence, toto sa možno reálne stalo mne... v januári sa mi stalo to, že môj cyklus sa skrátil na 16 dni. Ostala som v šoku, pretože mám x rokov stabilný cyklus, rodila som pred 8 rokmi. Potom sa to vrátilo do normálnu, vďaka covidu som k lekárovi nešla. Teda kvoli vysokému výskytu chorých. Čítam tieto posty už niekoľko dni, a zrazu či to nemohla byt príčina. Ja že blbosť, veď v januári bolo minimum ockovanych. Ale kto bol, naša fyzioterapeuta. A čím? Medzi prvými Pfizerom, pretože oni sú zdravotníci. Toto je jedine roúzumnr vysvetlenie, bola som s ňou v úzkom kontakte, robila mi masáž. Možno to bolo ináč, ale bolo to veľmi zvlastne s tým mojim cyklom.

V následující věci nemám jasno: jaký je mechanismus změny DNA "dospělého" člověka?

Mám silné nutkanie odkázať ťa na knihu Bruce H. Lipton - Biológia presvedčenia. Neviem prečo, skrátka taký pocit...
Z toho, čo som si z nej zapamätal, sa mi teraz vynára, že - povedané mne blízkym programátorským jazykom - DNA je len taká DLLka. Riadiaci program je inde.


[quote="pid:12929, uid:240"]V následující věci nemám jasno: jaký je mechanismus změny DNA "dospělého" člověka?[/quote] Mám silné nutkanie odkázať ťa na knihu Bruce H. Lipton - Biológia presvedčenia. Neviem prečo, skrátka taký pocit... Z toho, čo som si z nej zapamätal, sa mi teraz vynára, že - povedané mne blízkym programátorským jazykom - DNA je len taká DLLka. Riadiaci program je inde.

A kde je řídící program? To by mě fakt zajímalo. Děkuji za odpověď.


A kde je řídící program? To by mě fakt zajímalo. Děkuji za odpověď.

DNA je len taká DLLka. Riadiaci program je inde

Zaujímavé pripodobnenie :-)
Podobne je vysvetľovaný princíp mRNA vakcíny: https://benedikz.space/articles/reverse-engineering-zdrojoveho-kodu-vakciny-biontech-pfizer.html
Ja používam nasledovné prirovnanie k RT-PCR testom:
Mám neznámu zmes slabých signálov a chcem zistiť nejakú kontrétnu frekvenciu (tón) v ňom.
V prvom kroku signál preženiem cez pásmový filter ohraničujúci frekvenciu (dolnú a hornú), ktorú hľadám - u PCR testu sú to primery.
V ďalšom kroku úroveň (amplitúdu) signálu opakovane zosilňujem až na úroveň merateľnú prístrojmi - t. j. amplifikácia v PCR, 35-40x.
Nakoniec zmeriam, či mám v takto zosilnenej vzorke nejaký signál - ak áno, pôvodný signál obsahoval aj tú detekovanú frekvenciu - v PCR sa používa fluorescencia.

A teraz ten problém s RT-PCR: čím komplexnejší organizmus, tým rôznorodejšie zloženie. Povedané slovami elektronika - keď vezmem kozmický biely šum a dostatočne ho zosilním, nájdem v ňom prakticky ľubovoľnú frekvenciu. A o tom hovoril autor PCR testu Mullis.


[quote="pid:14035, uid:178"]DNA je len taká DLLka. Riadiaci program je inde[/quote] Zaujímavé pripodobnenie :-) Podobne je vysvetľovaný princíp mRNA vakcíny: https://benedikz.space/articles/reverse-engineering-zdrojoveho-kodu-vakciny-biontech-pfizer.html Ja používam nasledovné prirovnanie k RT-PCR testom: _Mám neznámu zmes slabých signálov a chcem zistiť nejakú kontrétnu frekvenciu (tón) v ňom. V prvom kroku signál preženiem cez pásmový filter ohraničujúci frekvenciu (dolnú a hornú), ktorú hľadám - u PCR testu sú to primery. V ďalšom kroku úroveň (amplitúdu) signálu opakovane zosilňujem až na úroveň merateľnú prístrojmi - t. j. amplifikácia v PCR, 35-40x. Nakoniec zmeriam, či mám v takto zosilnenej vzorke nejaký signál - ak áno, pôvodný signál obsahoval aj tú detekovanú frekvenciu - v PCR sa používa fluorescencia._ A teraz ten problém s RT-PCR: čím komplexnejší organizmus, tým rôznorodejšie zloženie. Povedané slovami elektronika - keď vezmem kozmický biely šum a dostatočne ho zosilním, nájdem v ňom prakticky ľubovoľnú frekvenciu. A o tom hovoril autor PCR testu Mullis.
Upravené 1. 5. 2021 o 12:22
123
4.35k
47
19
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept