Politika v ČR
Rusové pátrají po organizátorech prodeje českých zbraní a munice oddílům FSA a Islámskému státu - stopy vedou do ČR a do Vrbětic.

Exploze ve Vrběticích v roce 2014 byly zinscenovány za účelem zametení stop po chybějícím inventáři ve skladech, kdy tisíce kusů zbraní a munice byly ze skladů vyvezeny na Ukrajinu, ale odtamtud zbraně a munice pokračovaly do Sýrie do rukou tehdejší Free Syrian Army a později Islámského státu bojujícího proti Bašáru Asadovi, a to v ostrém rozporu s mezinárodním zbrojním embargem na dodávky zbraní do Sýrie. Zbraně z Vrbětic se dosud nachází v Sýrii a právě ruská GRU vede podle ruské televize jmenné svodky na české občany a členy českých tajných služeb, kteří za touto operací dodávek od roku 2012 stály. Zbraně totiž v Sýrii zabíjely ruské vojáky a ruské občany!


https://www.infovojna.sk/article/video-vazalske-staty-usa-nasleduji-ameriku-v-mamuti-zpravodajske-hre-proti-rusku


Exploze ve Vrběticích v roce 2014 byly zinscenovány za účelem zametení stop po chybějícím inventáři ve skladech, kdy tisíce kusů zbraní a munice byly ze skladů vyvezeny na Ukrajinu, ale odtamtud zbraně a munice pokračovaly do Sýrie do rukou tehdejší Free Syrian Army a později Islámského státu bojujícího proti Bašáru Asadovi, a to v ostrém rozporu s mezinárodním zbrojním embargem na dodávky zbraní do Sýrie. Zbraně z Vrbětic se dosud nachází v Sýrii a právě ruská GRU vede podle ruské televize jmenné svodky na české občany a členy českých tajných služeb, kteří za touto operací dodávek od roku 2012 stály. Zbraně totiž v Sýrii zabíjely ruské vojáky a ruské občany! https://www.infovojna.sk/article/video-vazalske-staty-usa-nasleduji-ameriku-v-mamuti-zpravodajske-hre-proti-rusku
Upravené 18. 5. 2021 o 17:46

Takže dnes ráno som sa trafil presne. smile
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1509/agenti-v-akcii/post-12138#post-12138


Má v tom prsty BIS - Česká filiálka CIA (subdodávateľ ilegálnych zbraní)


A BIS má teda na svedomí aj tých dvoch mŕtvych čo zahynuli pri výbuchu.


Zľakli sa a tak teraz vypustili rozprávku o Skripaľo-hrdlorezoch.


Nie je to prvý krát čo BIS vypúšťa takéto dezinformácie do sveta.
Zjavne majú slabú fantáziu a krv na rukách.


Takže dnes ráno som sa trafil presne. :) https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1509/agenti-v-akcii/post-12138#post-12138 Má v tom prsty BIS - Česká filiálka CIA (subdodávateľ ilegálnych zbraní) A BIS má teda na svedomí aj tých dvoch mŕtvych čo zahynuli pri výbuchu. Zľakli sa a tak teraz vypustili rozprávku o Skripaľo-hrdlorezoch. Nie je to prvý krát čo BIS vypúšťa takéto dezinformácie do sveta. Zjavne majú slabú fantáziu a krv na rukách.
Upravené 19. 4. 2021 o 11:43

Zbraně totiž v Sýrii zabíjely ruské vojáky a ruské občany!

S tím přišel Aeronet před třemi dny.
https://aeronet.cz/news/ve-stredu-vecer-usa-ve-ctvrtek-polsko-a-v-sobotu-cesko-vazalske-staty-usa-nasleduji-ameriku-v-mamuti-zpravodajske-hre-proti-rusku-s-cilem-zastaveni-dostavby-nord-stream-2-za-kazdou-cenu/


[quote="pid:12163, uid:111"]Zbraně totiž v Sýrii zabíjely ruské vojáky a ruské občany![/quote] S tím přišel Aeronet před třemi dny. https://aeronet.cz/news/ve-stredu-vecer-usa-ve-ctvrtek-polsko-a-v-sobotu-cesko-vazalske-staty-usa-nasleduji-ameriku-v-mamuti-zpravodajske-hre-proti-rusku-s-cilem-zastaveni-dostavby-nord-stream-2-za-kazdou-cenu/
Upravené 19. 4. 2021 o 11:45

Aby som citoval nášho dvorného blázna "takto sa im lepí", pretože boli to čučkári z BIS na príkaz močiara, ktorí nielen zorganizovali dodanie zbraní, ale aj vyhodili ten sklad do vzduchu...


Aby som citoval nášho dvorného blázna "takto sa im lepí", pretože boli to čučkári z BIS na príkaz močiara, ktorí nielen zorganizovali dodanie zbraní, ale aj vyhodili ten sklad do vzduchu...

Moderátor

Upravené 19. 4. 2021 o 12:26

S tím přišel Aeronet před třemi dny.


Idioti ani nechápu, aký dosah to bude mať na ich vlastnú budúcnosť. Odstavenie Nord Stream 2 Rusko nijako nepoškodí, obratom pre úniu viazané dodávky presmerujú do Číny a jediný, kto doplatí na toto dobrodružstvo budú občania druhej kategórie v únii, teda my, keďže doterajší prístup Bruselu k untermenschom bol z rovnakého súdka. Nech Slovania pomrznú. Nech dovážajú všetky predražené suroviny zo západu, my sme na vlastnom území nechcení.
Debili proste musia vykapať, tam žiadna pomoc neexistuje. Treba im poskytnúť čo najviac lana, aby sa všetci obesili.


[quote="pid:12178, uid:312"]S tím přišel Aeronet před třemi dny.[/quote] Idioti ani nechápu, aký dosah to bude mať na ich vlastnú budúcnosť. Odstavenie Nord Stream 2 Rusko nijako nepoškodí, obratom pre úniu viazané dodávky presmerujú do Číny a jediný, kto doplatí na toto dobrodružstvo budú občania druhej kategórie v únii, teda my, keďže doterajší prístup Bruselu k untermenschom bol z rovnakého súdka. Nech Slovania pomrznú. Nech dovážajú všetky predražené suroviny zo západu, my sme na vlastnom území nechcení. Debili proste musia vykapať, tam žiadna pomoc neexistuje. Treba im poskytnúť čo najviac lana, aby sa všetci obesili.

Teď přišla zpráva, že Putin dnes s Bidenem mluvil o pokusu k převratu a atentátu na Lukašenka v Bělorusku.
"60 minut"


Teď přišla zpráva, že Putin dnes s Bidenem mluvil o pokusu k převratu a atentátu na Lukašenka v Bělorusku. "60 minut"

A nemá v tom prsty Kiskov syn, ktorý je-bol?...nájomcom skladov? Biochemia


To by vysvetlovalo, tu Ukrajinu...a dodavku zbraní aj cez Sk...nie len Čr.


Članok je z 2014
https://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1779954_v-nebezpecnom-municnom-areali-sidli-aj-firma-s-kiskom-mladsim


A nemá v tom prsty Kiskov syn, ktorý je-bol?...nájomcom skladov? Biochemia To by vysvetlovalo, tu Ukrajinu...a dodavku zbraní aj cez Sk...nie len Čr. Članok je z 2014 https://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1779954_v-nebezpecnom-municnom-areali-sidli-aj-firma-s-kiskom-mladsim

A nemá v tom prsty Kiskov syn

To je zajímavé, to je pro mě nová informace.


[quote="pid:12199, uid:17"]A nemá v tom prsty Kiskov syn[/quote] To je zajímavé, to je pro mě nová informace.

A tu este jeden článok z 2017. Kedy po revízii zistili, že chyba municia cca 120 granatov rôzneho druhu a nabojov do sportovych zbraní....športovú streľbu. Stalo sa to v municných skladoch v Sklenom a Trenčíne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/436110-vojak-o-chybajucej-municii-zodpovednost-nesie-aj-nacelnik-generalneho-stabu/


Dodám len, že sa nachadzame vo faze kedy sa vsetko sype na Rusko...a Novičok bol len odrazovy mostík, verím, že Rusi to ustoja, inak je koniec....vekľmi nebezpečna hra sa rozohrala a ten hlupák Matel len prilial olej do ohňa s tým Sputnikom....


A tu este jeden článok z 2017. Kedy po revízii zistili, že chyba municia cca 120 granatov rôzneho druhu a nabojov do sportovych zbraní....športovú streľbu. Stalo sa to v municných skladoch v Sklenom a Trenčíne https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/436110-vojak-o-chybajucej-municii-zodpovednost-nesie-aj-nacelnik-generalneho-stabu/ Dodám len, že sa nachadzame vo faze kedy sa vsetko sype na Rusko...a Novičok bol len odrazovy mostík, verím, že Rusi to ustoja, inak je koniec....vekľmi nebezpečna hra sa rozohrala a ten hlupák Matel len prilial olej do ohňa s tým Sputnikom....
Upravené 19. 4. 2021 o 13:16

A aby som este nezabudla dodať....ta pavučina je tak veľká, že spis o sledovaní novinarov a politikov k vrazde Kuciaka vedie vzdy do baru Next Apache v ktorom ako vieme sa robili ksefty nie len s drogami, ale aj zbraňami....nespomínam si kto zastupoval Kisku, ale da sa to vyhľadať.... na Eurorespekte v člankoch. Dokonca by som k tejto udalosti vsunula aj tu udalosť z 2010.roku v Stredoafrickej republike, kde bol zatknuty Kiskov brat, Kiska a este jeden clovek za pašovanie zbraní...Neskôr boli "oslobodení "myslím ozbrojenou jednotkou...alebo tak nejako. Do sprav sa to samozrejme nedostalo...tuto spravu priniesla Iveta Michalikova...byvala karierna diplomatka


A aby som este nezabudla dodať....ta pavučina je tak veľká, že spis o sledovaní novinarov a politikov k vrazde Kuciaka vedie vzdy do baru Next Apache v ktorom ako vieme sa robili ksefty nie len s drogami, ale aj zbraňami....nespomínam si kto zastupoval Kisku, ale da sa to vyhľadať.... na Eurorespekte v člankoch. Dokonca by som k tejto udalosti vsunula aj tu udalosť z 2010.roku v Stredoafrickej republike, kde bol zatknuty Kiskov brat, Kiska a este jeden clovek za pašovanie zbraní...Neskôr boli "oslobodení "myslím ozbrojenou jednotkou...alebo tak nejako. Do sprav sa to samozrejme nedostalo...tuto spravu priniesla Iveta Michalikova...byvala karierna diplomatka
Upravené 19. 4. 2021 o 13:29

A nemá v tom prsty Kiskov syn, ktorý je-bol?...nájomcom skladov? Biochemia


V tom článku je zajímavá poslední pasáž:


Podľa jeho slov sa teraz navyše Bochemie stavia do úlohy obete a žiada miliardu korún odškodného. A to za neuskutočnené obchody, pretože linka na ekologické prepracovanie raketového paliva po záruke je kvôli výbuchom mimo prevádzky.


Novinky.cz uviedli ako zaujímavosť fakt, že členom dozornej rady Bochemie je syn slovenského prezidenta Andrej Kiska. Jediným akcionárom je firma registrovaná v Holandsku.


[quote="pid:12199, uid:17"]A nemá v tom prsty Kiskov syn, ktorý je-bol?...nájomcom skladov? Biochemia[/quote] V tom článku je zajímavá poslední pasáž: Podľa jeho slov sa teraz navyše Bochemie stavia do úlohy obete a žiada miliardu korún odškodného. A to za neuskutočnené obchody, pretože linka na ekologické prepracovanie raketového paliva po záruke je kvôli výbuchom mimo prevádzky. Novinky.cz uviedli ako zaujímavosť fakt, že členom dozornej rady Bochemie je syn slovenského prezidenta Andrej Kiska. Jediným akcionárom je firma registrovaná v Holandsku.

Novinky.cz uviedli ako zaujímavosť fakt, že členom dozornej rady Bochemie je syn slovenského prezidenta Andrej Kiska. Jediným akcionárom je firma registrovaná v Holandsku.


Takže to bol močiar, a to znamená, že zodpovednosť za vzniknutú situáciu fakt zosype na hlavu vlády, vládnej koalície a Zuzky zo smetiska. smile


[quote="pid:12206, uid:158"]Novinky.cz uviedli ako zaujímavosť fakt, že členom dozornej rady Bochemie je syn slovenského prezidenta Andrej Kiska. Jediným akcionárom je firma registrovaná v Holandsku.[/quote] Takže to bol močiar, a to znamená, že zodpovednosť za vzniknutú situáciu fakt zosype na hlavu vlády, vládnej koalície a Zuzky zo smetiska. :)

Moderátor

Ja si myslím, keď sa tu toto vyťahuje: Vrebetice, Novičok, pád lietadla na UA, či to neschytajú naopak. Že nebude poškodené Rusko, ale dostanú sa von info a konečne sa to vyrieši a začistia sa tým aj pindosi.
Opičia pracka jak vyšitá.


Ja si myslím, keď sa tu toto vyťahuje: Vrebetice, Novičok, pád lietadla na UA, či to neschytajú naopak. Že nebude poškodené Rusko, ale dostanú sa von info a konečne sa to vyrieši a začistia sa tým aj pindosi. Opičia pracka jak vyšitá.

Ved jeho syn kseftuje so zbraňami aj v USA.... tie posledné vypočúvania Kisku na NAKA neboli len take ako píšu presstituti....k nejakej kauze....podľa mňa je tato vec so zbraňami je dávno rozpletená a len sa čaka na vhodný čas....vsetko majú davno zdokumentované....akurát sa to teraz budú pindosi hodit na Rusko a tak zahladit stopy po kseftaroch ako bol Kiska


Ved jeho syn kseftuje so zbraňami aj v USA.... tie posledné vypočúvania Kisku na NAKA neboli len take ako píšu presstituti....k nejakej kauze....podľa mňa je tato vec so zbraňami je dávno rozpletená a len sa čaka na vhodný čas....vsetko majú davno zdokumentované....akurát sa to teraz budú pindosi hodit na Rusko a tak zahladit stopy po kseftaroch ako bol Kiska

Opičia pracka jak vyšitá.

Tak sa mi zdá, že je to postavené na bojovom umení JUDO. Na likvidáciu súpera sa využíva jeho vlastná sila. Vlastne už od pádu dvojiciek v USA.


[quote="pid:12208, uid:94"]Opičia pracka jak vyšitá.[/quote] Tak sa mi zdá, že je to postavené na bojovom umení JUDO. Na likvidáciu súpera sa využíva jeho vlastná sila. Vlastne už od pádu dvojiciek v USA.

Kati, maš pravdu...ak sa maju odpísat pindoši v celej Europe, tak potom je to jedna z možnosti....vyvstava však otazka, kto overí a potvrdí ruské dôkazy?....keď celá Europa je proti Rusku...aj keď niektorí len na oko...viď Babis....bude musiet nastať situacia, ktora prinuti okolnosťami pritakávačov obrátiť sa chrbtom proti zapadu....
pamätáte si ako ohlasili v piatok bombu v budove kde sidli Kiskova firma v Poprade ?....bud to s tymto vyššie suvisí, teda, ze sa tam snažili niečo najsť, alebo to najdene schovať, zlikvidovat....Kiska má zdá sa viac problemov než by sa zdalo....toto podľa mňa nerozchodí nikto z jeho rodiny a ani on....preto sa stiahol, vedel, ze sa časom zacnu vynarať o ňom veci...ak by bol na očiach....bolo by to este horšie....


Kati, maš pravdu...ak sa maju odpísat pindoši v celej Europe, tak potom je to jedna z možnosti....vyvstava však otazka, kto overí a potvrdí ruské dôkazy?....keď celá Europa je proti Rusku...aj keď niektorí len na oko...viď Babis....bude musiet nastať situacia, ktora prinuti okolnosťami pritakávačov obrátiť sa chrbtom proti zapadu.... pamätáte si ako ohlasili v piatok bombu v budove kde sidli Kiskova firma v Poprade ?....bud to s tymto vyššie suvisí, teda, ze sa tam snažili niečo najsť, alebo to najdene schovať, zlikvidovat....Kiska má zdá sa viac problemov než by sa zdalo....toto podľa mňa nerozchodí nikto z jeho rodiny a ani on....preto sa stiahol, vedel, ze sa časom zacnu vynarať o ňom veci...ak by bol na očiach....bolo by to este horšie....
Upravené 19. 4. 2021 o 13:51

Psal jsem to i do jiné diskuse, ale sem se to hodí také.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rusko-agenti-vrbetice-vybuch-hamacek.A210418_232207_domaci_lisv?zdroj=otvirak


Prý tam zazvonili jako zaměstnanci Imexu a za chvíli se ozval výbuch smile


Já nevím, ale nebyli to včera ještě falešní gardisti z Tádžikistánu? Neposlali i fotky do žádosti?


To překonává už i Skripala. Je vidět, že MI6 to neumí jinak.


Psal jsem to i do jiné diskuse, ale sem se to hodí také. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rusko-agenti-vrbetice-vybuch-hamacek.A210418_232207_domaci_lisv?zdroj=otvirak Prý tam zazvonili jako zaměstnanci Imexu a za chvíli se ozval výbuch :D Já nevím, ale nebyli to včera ještě falešní gardisti z Tádžikistánu? Neposlali i fotky do žádosti? To překonává už i Skripala. Je vidět, že MI6 to neumí jinak.

vyvstava však otazka, kto overí a potvrdí ruské dôkazy?.

Nuž, prekvapenia nás zrejme len čakajú. Kto bude hájiť ruské záujmy? Hm, keď si spomenieme na koniec rozprávky Ruslan a Ľudmila, tak práve Cernomor bol v nútený brániť Ruslana. Aj keď, zdá sa, že ešte stále ma bradu.... ako svoj mocný operatívny nástroj a zdraha sa ho vzdať.
Ohľadom Kisku
Bolo mi to divné, že prenechal svoju pozíciu Remisovej. Teraz mi to dava zmysel. Je to veľká ryba (zdá sa že ma naozaj veľké zásluhy za šírenie demokracie) a mal svoje informácie. Špinavú robotu prenechal na Matelka, ju a spol. a on by sa nám do vlády, možno za premiéra, na nominoval neskôr, spolu s Pellem. Celkom jedno v akej strane. No Matelko je nebezpečný manipulator, imitator a je nepredvídateľný a zdá sa, že im zmaril alebo aspoň posunul plány. No a medzinárodná situacia sa zatiaľ prudko vyvíja....


[quote="pid:12211, uid:17"]vyvstava však otazka, kto overí a potvrdí ruské dôkazy?.[/quote] Nuž, prekvapenia nás zrejme len čakajú. Kto bude hájiť ruské záujmy? Hm, keď si spomenieme na koniec rozprávky Ruslan a Ľudmila, tak práve Cernomor bol v nútený brániť Ruslana. Aj keď, zdá sa, že ešte stále ma bradu.... ako svoj mocný operatívny nástroj a zdraha sa ho vzdať. Ohľadom Kisku Bolo mi to divné, že prenechal svoju pozíciu Remisovej. Teraz mi to dava zmysel. Je to veľká ryba (zdá sa že ma naozaj veľké zásluhy za šírenie demokracie) a mal svoje informácie. Špinavú robotu prenechal na Matelka, ju a spol. a on by sa nám do vlády, možno za premiéra, na nominoval neskôr, spolu s Pellem. Celkom jedno v akej strane. No Matelko je nebezpečný manipulator, imitator a je nepredvídateľný a zdá sa, že im zmaril alebo aspoň posunul plány. No a medzinárodná situacia sa zatiaľ prudko vyvíja....
Upravené 19. 4. 2021 o 14:07

.toto podľa mňa nerozchodí nikto z jeho rodiny a ani on....preto sa stiahol, vedel, ze sa časom zacnu vynarať o ňom veci...ak by bol na očiach....bolo by to este horšie....


Mŕtvoli nehovoria, takže...


[quote="pid:12211, uid:17"].toto podľa mňa nerozchodí nikto z jeho rodiny a ani on....preto sa stiahol, vedel, ze sa časom zacnu vynarať o ňom veci...ak by bol na očiach....bolo by to este horšie....[/quote] Mŕtvoli nehovoria, takže...

Moderátor

Cernomor bol v nútený brániť Ruslan

Možno už má aj dôvod https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ukrajina-bud-budeme-v-nato-nebo-obnovime-jaderne-zbrane/


Zejména Německo jako země, která nese zvláštní historickou odpovědnost za nacistické zločiny proti ukrajinskému lidu, musí hrát vedoucí roli, aby se Ukrajina stala členem NATO," řekl velvyslanec.


Poznamenal, že rozhodnutí o přijetí Ukrajiny do NATO nebude představovat „provokaci proti Rusku“.


Ukrajinský velvyslanec v Německu Andrej Melnyk v rozhovoru pro Deutschlandfunk vyjádřil názor, že pokud Ukrajině nebude uděleno členství v NATO, může země „znovu přemýšlet o jaderném statusu“.


„Buď se staneme součástí aliance, jako je NATO, a pomůžeme Evropě posílit sebedůvěru, nebo nám zbude jediná možnost: vyzbrojit se, možná znovu přemýšlet o jaderném stavu," řekl Melnyk.


Je jasné, kto dodá Ukrajine jadrové zbrane. Sama na to nemá.


[quote="pid:12217, uid:113"]Cernomor bol v nútený brániť Ruslan[/quote] Možno už má aj dôvod https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ukrajina-bud-budeme-v-nato-nebo-obnovime-jaderne-zbrane/ Zejména Německo jako země, která nese zvláštní historickou odpovědnost za nacistické zločiny proti ukrajinskému lidu, musí hrát vedoucí roli, aby se Ukrajina stala členem NATO," řekl velvyslanec. Poznamenal, že rozhodnutí o přijetí Ukrajiny do NATO nebude představovat „provokaci proti Rusku“. Ukrajinský velvyslanec v Německu Andrej Melnyk v rozhovoru pro Deutschlandfunk vyjádřil názor, že pokud Ukrajině nebude uděleno členství v NATO, může země „znovu přemýšlet o jaderném statusu“. „Buď se staneme součástí aliance, jako je NATO, a pomůžeme Evropě posílit sebedůvěru, nebo nám zbude jediná možnost: vyzbrojit se, možná znovu přemýšlet o jaderném stavu," řekl Melnyk. Je jasné, kto dodá Ukrajine jadrové zbrane. Sama na to nemá.
Upravené 19. 4. 2021 o 20:22

VIDEO: Fico vyzval, aby len dôvodu podpory Západu nebolo bez vyšetrovania obviňované Rusko ani žiadny iný štát


Bývalý premiér reagoval na medializované správy, že za výbuchom muničných skladov vo Vrběticiach v roku 2014 boli údajne zapojení ruskí agenti.


Strana žiada prezidentku SR Zuzanu Čaputovú, predstaviteľov vlády, ale aj predstaviteľov opozície, aby len z dôvodu podpory Západu neobviňovali akýkoľvek iný štát. „Solidarita s Českou republikou sa neprejavuje bezdôvodnými návrhmi na vyhostenie ruských diplomatov z územia Slovenskej republiky alebo nekritickými vyhláseniami, ktoré sú vo svojej podstate štvavým burcovaním," dodal Fico.
https://www.infovojna.sk/article/video-fico-vyzval-aby-len-dovodu-podpory-zapadu-nebolo-bez-vysetrovania-obvinovane-rusko-ani-ziadny-iny-stat


VIDEO: Fico vyzval, aby len dôvodu podpory Západu nebolo bez vyšetrovania obviňované Rusko ani žiadny iný štát Bývalý premiér reagoval na medializované správy, že za výbuchom muničných skladov vo Vrběticiach v roku 2014 boli údajne zapojení ruskí agenti. Strana žiada prezidentku SR Zuzanu Čaputovú, predstaviteľov vlády, ale aj predstaviteľov opozície, aby len z dôvodu podpory Západu neobviňovali akýkoľvek iný štát. „Solidarita s Českou republikou sa neprejavuje bezdôvodnými návrhmi na vyhostenie ruských diplomatov z územia Slovenskej republiky alebo nekritickými vyhláseniami, ktoré sú vo svojej podstate štvavým burcovaním," dodal Fico. https://www.infovojna.sk/article/video-fico-vyzval-aby-len-dovodu-podpory-zapadu-nebolo-bez-vysetrovania-obvinovane-rusko-ani-ziadny-iny-stat

.vyvstava však otazka, kto overí a potvrdí ruské dôkazy?.


ono podľa mňa nevystáva otázka, kto overí a potvrdí. Stačí ak sa preklopí infopole v médiách a začnú to ohlasovať v prospech Ruska- pri prevracaní kabátov/koho chlieb ješ, toho pieseň spievaš/.
A krysiak to môže schytať ako prvý, lebo úlohu nesplnil,- nestal sa premiérom. Teda pre nich už nemá cenu, je na odpis.


[quote="pid:12211, uid:17"].vyvstava však otazka, kto overí a potvrdí ruské dôkazy?.[/quote] ono podľa mňa nevystáva otázka, kto overí a potvrdí. Stačí ak sa preklopí infopole v médiách a začnú to ohlasovať v prospech Ruska- pri prevracaní kabátov/koho chlieb ješ, toho pieseň spievaš/. A krysiak to môže schytať ako prvý, lebo úlohu nesplnil,- nestal sa premiérom. Teda pre nich už nemá cenu, je na odpis.

Doplním diskusiu článkom na IV od českého bezpečnostného a vojenského analytika Martina Kollera, ktorý vo svojom článku rozoberá dve verzie dôvodov explózie munície vo Vrběticiach.


https://www.infovojna.sk/article/explozia-vo-vrbeticiach-ako-goebels-pred-mnichovom-alebo-zufala-snaha-neoimperialistov-k-tazeniu-proti-rusku


Doplním diskusiu článkom na IV od českého bezpečnostného a vojenského analytika Martina Kollera, ktorý vo svojom článku rozoberá dve verzie dôvodov explózie munície vo Vrběticiach. https://www.infovojna.sk/article/explozia-vo-vrbeticiach-ako-goebels-pred-mnichovom-alebo-zufala-snaha-neoimperialistov-k-tazeniu-proti-rusku

Až tohleto rusové vyřeší a já věřím tomu že to dokáží , tak lecjaké svini bude sakra horko. Koudelka se tím velkoadmirálem nestane ani inmemoriam .
Páníček svědky v případě potřeby zadáví. Například novičokem , namíchaném do olova v hlavni.


Až tohleto rusové vyřeší a já věřím tomu že to dokáží , tak lecjaké svini bude sakra horko. Koudelka se tím velkoadmirálem nestane ani inmemoriam . Páníček svědky v případě potřeby zadáví. Například novičokem , namíchaném do olova v hlavni.

Atevi zverejnil(a) pred 1 s
Pridám ďalší príspevok k tejto téme: Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch uviedol, že od roku 2012 sa zbrane a munícia z Vrbětíc potichu presúvali na Ukrajinu a odtiaľ putovali priamo do rúk rebelom v Sýrii a ruská GRU to odhalila...


https://www.infovojna.sk/article/forisch-vybuch-municneho-skladu-vo-vrbeticiach-posluzil-na-zakrytie-stop-cesi-dodavali-zbrane-povstalcom-v-syrii-a-ruska-gru-to-odhalila


Atevi zverejnil(a) pred 1 s Pridám ďalší príspevok k tejto téme: Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch uviedol, že od roku 2012 sa zbrane a munícia z Vrbětíc potichu presúvali na Ukrajinu a odtiaľ putovali priamo do rúk rebelom v Sýrii a ruská GRU to odhalila... https://www.infovojna.sk/article/forisch-vybuch-municneho-skladu-vo-vrbeticiach-posluzil-na-zakrytie-stop-cesi-dodavali-zbrane-povstalcom-v-syrii-a-ruska-gru-to-odhalila

K téme sa vyjadril aj Ľuboš Blaha (Smer-SD) - reagoval na vojnové štvanie proti Rusku v takmer sedem rokov starej kauze výbuchu munície vo Vrběticiach... Už v roku 2014 médiá v tejto súvislosti poukázali na to, že vo firme, ktorá palivo spracováva, pôsobí aj syn nášho vtedajšieho prezidenta Andreja Kisku Andrej, ktorý sa podnikateľsky angažuje v zbrojárskom biznise.
https://www.infovojna.sk/article/blaha-meno-kiskovho-syna-sa-objavuje-v-kauze-pasovania-zbrani-ukrajinskym-fasistom-a-syrskych-dzihadistov


K téme sa vyjadril aj Ľuboš Blaha (Smer-SD) - reagoval na vojnové štvanie proti Rusku v takmer sedem rokov starej kauze výbuchu munície vo Vrběticiach... Už v roku 2014 médiá v tejto súvislosti poukázali na to, že vo firme, ktorá palivo spracováva, pôsobí aj syn nášho vtedajšieho prezidenta Andreja Kisku Andrej, ktorý sa podnikateľsky angažuje v zbrojárskom biznise. https://www.infovojna.sk/article/blaha-meno-kiskovho-syna-sa-objavuje-v-kauze-pasovania-zbrani-ukrajinskym-fasistom-a-syrskych-dzihadistov

Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 20.4.2021
Hosť: Martin Koller – vojenský analytik, expert na armádnu techniku a zbrane, publicista


téma výbuch vo Vrběticiach-veľmi podbrobne opisuje situáciu k čomu skutočne prišlo....a ja mám pocit, že nie len Kiska a iné ryby su v tomto, ale aj Lajčák....ten sa nedávno spomínal v suvislosti s pašovanim zbraní do Armenska
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-2042021/?m=1


Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 20.4.2021 Hosť: Martin Koller – vojenský analytik, expert na armádnu techniku a zbrane, publicista téma výbuch vo Vrběticiach-veľmi podbrobne opisuje situáciu k čomu skutočne prišlo....a ja mám pocit, že nie len Kiska a iné ryby su v tomto, ale aj Lajčák....ten sa nedávno spomínal v suvislosti s pašovanim zbraní do Armenska https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-2042021/?m=1

Kiska a iné ryby su v tomto

Kiska mal prúser ešte v roku 2010, keď ho zabásli v Stredoafrickej republike za pašovanie zbraní a pokus o prevrat. On a ešte daľších 9 exotov, čo tam boli ako "poľovníci" na dovolenke. Asi bolo treba veľa úplatkov, aby ho odtiaľ dostali, lebo by asi sedel dodnes. Inak nemal mať v Stredoafrickej republike nejaké pochybné aktivity s očkovaním aj náš "samo-profesor" opatrovníctva Krčméry?


[quote="pid:12513, uid:17"]Kiska a iné ryby su v tomto[/quote] Kiska mal prúser ešte v roku 2010, keď ho zabásli v Stredoafrickej republike za pašovanie zbraní a pokus o prevrat. On a ešte daľších 9 exotov, čo tam boli ako "poľovníci" na dovolenke. Asi bolo treba veľa úplatkov, aby ho odtiaľ dostali, lebo by asi sedel dodnes. Inak nemal mať v Stredoafrickej republike nejaké pochybné aktivity s očkovaním aj náš "samo-profesor" opatrovníctva Krčméry?

keď ho zabásli v Stredoafrickej republike za pašovanie zbraní a pokus o prevrat


Slovensko má celkovo problém s problémovými deťmi prezidentov, vykupovanie sme tu mali zrejme aj v prípade Michala Koláča ml. Tie škodlivé matrice sa musia už konečne neutralizovať.


[quote="pid:12605, uid:284"]keď ho zabásli v Stredoafrickej republike za pašovanie zbraní a pokus o prevrat[/quote] Slovensko má celkovo problém s problémovými deťmi prezidentov, vykupovanie sme tu mali zrejme aj v prípade Michala Koláča ml. Tie škodlivé matrice sa musia už konečne neutralizovať.

Moderátor

Neboli to uplatky, tušim sa spominala ozbrojene komando...a Krčmery podľa pani ktora na IV bola hosťom a žije tam ma manzela doktora vlastniaceho nemocnicu....tak tam mali nejaky banket a opísala ako skončil po bankete opity a pozvracany, yslim, že ju pre toto tvrdenie kontaktovala policia, aby podala vysvetlenie, čo nasledne RTVS zachraňovala reportažou o Krcmerym....nedavno pdobny scenar s Baťovou, ktoru vynášaju do nebies, čiže jej po fiasku so Sputnikom tiež zachraňovali riť....no a este ta pani tvrdila, že tam robil pokusy s vakcinami na ľudoch....


Neboli to uplatky, tušim sa spominala ozbrojene komando...a Krčmery podľa pani ktora na IV bola hosťom a žije tam ma manzela doktora vlastniaceho nemocnicu....tak tam mali nejaky banket a opísala ako skončil po bankete opity a pozvracany, yslim, že ju pre toto tvrdenie kontaktovala policia, aby podala vysvetlenie, čo nasledne RTVS zachraňovala reportažou o Krcmerym....nedavno pdobny scenar s Baťovou, ktoru vynášaju do nebies, čiže jej po fiasku so Sputnikom tiež zachraňovali riť....no a este ta pani tvrdila, že tam robil pokusy s vakcinami na ľudoch....

Neboli to uplatky


Podľa mňa v oboch prípadoch išlo o to isté, keď dieťa pod dozorom rodiča začalo vystrájať a rodič ho musel následne zachraňovať. Je jedno akým spôsobom prebiehala tá záchrana dieťaťa, základ je v tom, že dieťa sa máča v špinavostiach. V prípade Kisku je to o to zvrátenejšie, že obchod so zbraňami principiálne dieťa robiť nemôže, vždy musí mať nejaké krytie.


[quote="pid:12608, uid:17"]Neboli to uplatky[/quote] Podľa mňa v oboch prípadoch išlo o to isté, keď dieťa pod dozorom rodiča začalo vystrájať a rodič ho musel následne zachraňovať. Je jedno akým spôsobom prebiehala tá záchrana dieťaťa, základ je v tom, že dieťa sa máča v špinavostiach. V prípade Kisku je to o to zvrátenejšie, že obchod so zbraňami principiálne dieťa robiť nemôže, vždy musí mať nejaké krytie.

Moderátor

nie len Kiska a iné ryby su v tomto, ale aj Lajčák
nedivil by som sa sú jedna rodina, ako v mafii, proste rodinné väzby nepustia. Preto by sa mal prijať aj zákon, že v prípade ekonomickej kriminality celej rodine zabaviť majetok. Takto by sa nielen Slovensko vyčistilo, lebo rodina by si to vnútorne s bastardom vybavila.


[quote="pid:12513, uid:17"]nie len Kiska a iné ryby su v tomto, ale aj Lajčák[/quote]nedivil by som sa sú jedna rodina, ako v mafii, proste rodinné väzby nepustia. Preto by sa mal prijať aj zákon, že v prípade ekonomickej kriminality celej rodine zabaviť majetok. Takto by sa nielen Slovensko vyčistilo, lebo rodina by si to vnútorne s bastardom vybavila.

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně. Potřebovali jsme výbuch, jste zkorumpovaní, jednáte proti zájmům ČR


https://www.youtube.com/watch?v=LAgF6MX7gLE


Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně. Potřebovali jsme výbuch, jste zkorumpovaní, jednáte proti zájmům ČR https://www.youtube.com/watch?v=LAgF6MX7gLE

Podmanický: Jedna zo stôp výbuchu v českom muničnom sklade vedie k synovi exprezidenta Kisku


Nezaradený poslanec Národnej rady SR Ján Podmanický, ktorý sa nedávno stal podpredsedom politickej strany Život – Národná strana, tvrdí, že v celej kauze okolo výbuchu muničného skladu v českých Vrběticiach je aj slovenská stopa. Tú predstavuje syn bývalého prezidenta SR Andreja Kisku.


https://www.napalete.sk/podmanicky-jedna-zo-stop-vybuchu-v-ceskom-municnom-sklade-vedie-k-synovi-exprezidenta-kisku/


Podmanický: Jedna zo stôp výbuchu v českom muničnom sklade vedie k synovi exprezidenta Kisku Nezaradený poslanec Národnej rady SR Ján Podmanický, ktorý sa nedávno stal podpredsedom politickej strany Život – Národná strana, tvrdí, že v celej kauze okolo výbuchu muničného skladu v českých Vrběticiach je aj slovenská stopa. Tú predstavuje syn bývalého prezidenta SR Andreja Kisku. https://www.napalete.sk/podmanicky-jedna-zo-stop-vybuchu-v-ceskom-municnom-sklade-vedie-k-synovi-exprezidenta-kisku/

Podmanický: Jedna zo stôp výbuchu v českom muničnom sklade vedie k synovi exprezidenta Kisku

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/podmanicky-sokoval-statusom-vybuch-cesku-prepojenia-kisku?itm_site=freemail&itm_template=welcomepage&itm_area=M46plus&itm_modul=t1&itm_position=c2


Kauza pokračuje. Informácie sa už dostávajú aj k ľuďom, čo nesledujú alternatívu.
PS. Tieto média nesledujem, ale mám mail na atlase, tak mi to tam vyskakuje, ako reklama.


[quote="pid:13154, uid:17"]Podmanický: Jedna zo stôp výbuchu v českom muničnom sklade vedie k synovi exprezidenta Kisku[/quote] https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/podmanicky-sokoval-statusom-vybuch-cesku-prepojenia-kisku?itm_site=freemail&itm_template=welcomepage&itm_area=M46plus&itm_modul=t1&itm_position=c2 Kauza pokračuje. Informácie sa už dostávajú aj k ľuďom, čo nesledujú alternatívu. PS. Tieto média nesledujem, ale mám mail na atlase, tak mi to tam vyskakuje, ako reklama.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 25. 4. 2021 o 10:22
3.42k
34
13
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept