Zahraničná politika
TRUMPOVA ÓDA V KORPORÁCII!

Promiň, ale bylo by dobré napsat aspoň trochu, o čem článek je a stručný obsah. Dát jen odkaz je o ničem.


Promiň, ale bylo by dobré napsat aspoň trochu, o čem článek je a stručný obsah. Dát jen odkaz je o ničem.

Dobrý článok


Již jsem jej zachytil v poledne.
Doporučuji si napřed kliknout na počátek stránky a zapnout si překladač. Minimálně první dva články, raději i víc (Berenika odkazuje až na ten druhý) - oba jsou velmi informativní a vysvětlují, o co až dosud šlo a jakou krásnou hru Donald s bažinou rozehrál, aby se sama odhalila a usvědčila před celým světem. Tedy před lidmi. Ten jeho zátah na satanisty je totiž celosvětový a v posledním dějství se zatím v principu hraje o to, že mnoho lidí na světě potřebuje dostat po hlavě pořádným informačním kyjem (šokem), aby pochopili a konečně se probudili. A také pročistit všechna media na jejich území.
V důsledku těchto kroků zřejmě budou padat i vlády další.


Od voleb již vůbec nejde o to, kdo tam bude, protože se toho kvalitativně změnilo podstatně více. A celkem správně kluci ohraničili plotem a stráží celou hranici mezi Republikou SSA (nyní až do likvidace puče pod řízením armády v pozadí s Donaldem, zatím mimo hru) a USA korporací (ředitel-prezident Joe), které bylo ponecháno pouze celé její území Washington D.C. a všechny dluhy bez majetku.
To vše se všemi podrobnosti se v těch článcích dají zjistit.


Nyní probíhá čistka v řidících strukturách republiky, pak budou asi nové volby, tentokrát již necinknuté.


[quote="pid:1058, uid:12"]Dobrý článok[/quote] Již jsem jej zachytil v poledne. Doporučuji si napřed kliknout na počátek stránky a zapnout si překladač. Minimálně první dva články, raději i víc (Berenika odkazuje až na ten druhý) - oba jsou velmi informativní a vysvětlují, o co až dosud šlo a jakou krásnou hru Donald s bažinou rozehrál, aby se sama odhalila a usvědčila před celým světem. Tedy před lidmi. Ten jeho zátah na satanisty je totiž celosvětový a v posledním dějství se zatím v principu hraje o to, že mnoho lidí na světě potřebuje dostat po hlavě pořádným informačním kyjem (šokem), aby pochopili a konečně se probudili. A také pročistit všechna media na jejich území. V důsledku těchto kroků zřejmě budou padat i vlády další. Od voleb již vůbec nejde o to, kdo tam bude, protože se toho kvalitativně změnilo podstatně více. A celkem správně kluci ohraničili plotem a stráží celou hranici mezi Republikou SSA (nyní až do likvidace puče pod řízením armády v pozadí s Donaldem, zatím mimo hru) a USA korporací (ředitel-prezident Joe), které bylo ponecháno pouze celé její území Washington D.C. a všechny dluhy bez majetku. To vše se všemi podrobnosti se v těch článcích dají zjistit. Nyní probíhá čistka v řidících strukturách republiky, pak budou asi nové volby, tentokrát již necinknuté.
763
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept