Politika v ČR
Česko vyhostí 18 zaměstnanců ruské ambasády

Babiš s Hamáčkem oznámili, že Česko vyhostí 18 zaměstanců ruské ambasády.


Oficiální důvod: Do výbuchu muničního areálu ve Vrběticích byla zapojena ruská tajná služba, oznámil Babiš


Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zive-sledujete-mimoradnou-tiskovou-konferenci-babise-a-hamacka.A210417_194601_ln_domov_vag


Babiš s Hamáčkem oznámili, že Česko vyhostí 18 zaměstanců ruské ambasády. Oficiální důvod: Do výbuchu muničního areálu ve Vrběticích byla zapojena ruská tajná služba, oznámil Babiš Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zive-sledujete-mimoradnou-tiskovou-konferenci-babise-a-hamacka.A210417_194601_ln_domov_vag
Upravené 17. 4. 2021 o 19:51

Řeči se vedou a voda teče. Mě ae líbí jak se ten Babiš s Hamajdou poučili na koho se to musí svést. Tímhle jak jdou proti Rusům v takhle pro mne hloupým vyjádřením vyrazili určitě zbraně z ruky milým nemilým Smrtihlavum Piratum. Na někoho se to přece svést musí. Mě by teda taková blbost nenapadla. Já myslím že zametal někdo stopy po vykradeném skladu. Ale informace jsou řízení, tak chlapci dobře řídí. V daných podmínkách.


Řeči se vedou a voda teče. Mě ae líbí jak se ten Babiš s Hamajdou poučili na koho se to musí svést. Tímhle jak jdou proti Rusům v takhle pro mne hloupým vyjádřením vyrazili určitě zbraně z ruky milým nemilým Smrtihlavum Piratum. Na někoho se to přece svést musí. Mě by teda taková blbost nenapadla. Já myslím že zametal někdo stopy po vykradeném skladu. Ale informace jsou řízení, tak chlapci dobře řídí. V daných podmínkách.

Řeči se vedou a voda teče


Dokáže si někdo za této situace představit, že tady někdy bude Sputnik V, nebo že Rosatom dostaví Dukovany?


Přes Česko je veden další úder proi Rusku, že to uškodí našemu státu? S tím Babiš nic neudělá.


[quote="pid:11880, uid:88"]Řeči se vedou a voda teče[/quote] Dokáže si někdo za této situace představit, že tady někdy bude Sputnik V, nebo že Rosatom dostaví Dukovany? Přes Česko je veden další úder proi Rusku, že to uškodí našemu státu? S tím Babiš nic neudělá.

To je tragikomedie. Rusové podezřelí z výbuchu ve Vrběticích jsou ti, kteří otrávili agenta Skripala.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-je-podezreni-ze-ruska-rozvedka-se-podailela-na-vybuchu-ve-vrbeticich-151000


To je tragikomedie. Rusové podezřelí z výbuchu ve Vrběticích jsou ti, kteří otrávili agenta Skripala. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-je-podezreni-ze-ruska-rozvedka-se-podailela-na-vybuchu-ve-vrbeticich-151000

Babiš: "Jsme v podobné situaci jako například Velká Británie v případě pokusu o otravu v Salisbury v roce 2019." Tím řekl vše.


Podle Chazina, Boris Johnson (VB) neúspěšně usiluje o schůzku s Putinem. Vědí, že se začíná nanovo dělit svět, a vypadá to tak, že VB bude při porcování medvěda chybět. Ale Rusko dalo VB nůž na krk. Buďto odvolá svá tvrzení ohledně Litviněnka, Skripalů, HN17 a dalších, nebo nic. Johnson to samozřejmě nemůže udělat. Vymlouvá se na to, že tehdy byla u vlády jiná klika. Ale Rusové nejsou ochotni ustoupit ani o milimetr. Na USA se nemůžou spolehnout, že je k dělení povolají. Proč by do party brali někoho dalšího?


A teď naši blbci tomu nasadí korunu. I ti Poláci se zmohli jen na 3 pracovníky Ruského velvyslanectví. My musíme být furianti a rovnou 18.
Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil. Určitě již má další scénář, ale cena je moc vysoká. Nevím, nevím, jestli tentokrát nepřestřelil.


Babiš: "Jsme v podobné situaci jako například Velká Británie v případě pokusu o otravu v Salisbury v roce 2019." Tím řekl vše. Podle Chazina, Boris Johnson (VB) neúspěšně usiluje o schůzku s Putinem. Vědí, že se začíná nanovo dělit svět, a vypadá to tak, že VB bude při porcování medvěda chybět. Ale Rusko dalo VB nůž na krk. Buďto odvolá svá tvrzení ohledně Litviněnka, Skripalů, HN17 a dalších, nebo nic. Johnson to samozřejmě nemůže udělat. Vymlouvá se na to, že tehdy byla u vlády jiná klika. Ale Rusové nejsou ochotni ustoupit ani o milimetr. Na USA se nemůžou spolehnout, že je k dělení povolají. Proč by do party brali někoho dalšího? A teď naši blbci tomu nasadí korunu. I ti Poláci se zmohli jen na 3 pracovníky Ruského velvyslanectví. My musíme být furianti a rovnou 18. Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil. Určitě již má další scénář, ale cena je moc vysoká. Nevím, nevím, jestli tentokrát nepřestřelil.
Upravené 17. 4. 2021 o 21:09

Pamatujete si na to , jak v Sýrii byla nalezena česká munice a zbraně v rukou teroristů? České návody a čísla vedoucí k původci. Copak to asi má společného se zahlazováním stop ve Vrběticích?
Stačí když RF znovu opráší archiv , vypustí označení zbraní a střeliva a bude jasno , odkud se to "samo" přemístilo k teroristům.


Pamatujete si na to , jak v Sýrii byla nalezena česká munice a zbraně v rukou teroristů? České návody a čísla vedoucí k původci. Copak to asi má společného se zahlazováním stop ve Vrběticích? Stačí když RF znovu opráší archiv , vypustí označení zbraní a střeliva a bude jasno , odkud se to "samo" přemístilo k teroristům.

Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil


Nesmíte věřit všemu, co Babiš s Hamáčkem "vypustí z úst". Otázkou spíše je, zda MZ má či nemá k věci potřebné informace i z jiných zdrojů.


[quote="pid:11888, uid:312"]Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil[/quote] Nesmíte věřit všemu, co Babiš s Hamáčkem "vypustí z úst". Otázkou spíše je, zda MZ má či nemá k věci potřebné informace i z jiných zdrojů.

Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil


Kdo řekl, že s tímhle souhlasil?


HN17


dnes se "objevila nová nahrávka" z MH 17


https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/vysetrovani-tragedie-mh-17-spolehame-na-buk-tvrdi-hlas-na-nahravce-40357257


Navíc Navylnyj je údajně v kritickém stavu


https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/navalnyj-je-v-kritickem-stavu-a-hrozi-mu-selhani-ledvin-tvrdi-lekari-40357358


Synchronizovaný útok na Rusko.


[quote="pid:11888, uid:312"]Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil[/quote] Kdo řekl, že s tímhle souhlasil? [quote="pid:11888, uid:312"]HN17[/quote] dnes se "objevila nová nahrávka" z MH 17 https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/vysetrovani-tragedie-mh-17-spolehame-na-buk-tvrdi-hlas-na-nahravce-40357257 Navíc Navylnyj je údajně v kritickém stavu https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/navalnyj-je-v-kritickem-stavu-a-hrozi-mu-selhani-ledvin-tvrdi-lekari-40357358 Synchronizovaný útok na Rusko.

Kdo řekl, že s tímhle souhlasil?

Andrej Babiš: "Informovali jsme dnes prezidenta Zemana o tomto případu a o navrhovaném postupu a prezident nám vyjádřil absolutní podporu."


[quote="pid:11893, uid:307"]Kdo řekl, že s tímhle souhlasil?[/quote] Andrej Babiš: "Informovali jsme dnes prezidenta Zemana o tomto případu a o navrhovaném postupu a prezident nám vyjádřil absolutní podporu."

Bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý přirovnal účast ruské tajné služby na výbuchu areálu ve Vrběticích k vojenskému napadení země.


Požádá ČR NATO o aktivaci článku 5?


Bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý přirovnal účast ruské tajné služby na výbuchu areálu ve Vrběticích k vojenskému napadení země. Požádá ČR NATO o aktivaci článku 5?

Podpindosové mají dnes pohotovost.
https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/ocima-sasi-mitrofanova-putin-vydira-valkou-po-ktere-by-sli-rusove-do-raje-a-ostatni-jen-chcipli-40357333#seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=6RxBgdqwIhD-202104171910&source=clanky-home


Podpindosové mají dnes pohotovost. https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/ocima-sasi-mitrofanova-putin-vydira-valkou-po-ktere-by-sli-rusove-do-raje-a-ostatni-jen-chcipli-40357333#seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=6RxBgdqwIhD-202104171910&source=clanky-home

@JabiPun - proč si tam to zpravodajský trdlo dalo tu Dvojku ? Že by nás opět mátl tělem ?
MilanHR,MilanCZ ?
Inu, jsou defekty genetické a defekty získané.
Ale ta Koncepce je fakt musí nasírat, taková péče o nás, zbloudilé ovečky..

@JabiPun - proč si tam to zpravodajský trdlo dalo tu Dvojku ? Že by nás opět mátl tělem ? MilanHR,MilanCZ ? Inu, jsou defekty genetické a defekty získané. Ale ta Koncepce je fakt musí nasírat, taková péče o nás, zbloudilé ovečky..

Toto uz je fakt moc! Asi na oba tri chlapce hodne zatlacil DS, opravdu ta zdechajici kobyla kope tak, ze s sebou chce stahnout vsechny vazaly. Jsem ale zvedav na reakci Rusu. Mohli by poslat pelvyslance CR taky ke konzultacim, at se tu vsichni zamysli nad prospechem te sarady. Na grcani!


Toto uz je fakt moc! Asi na oba tri chlapce hodne zatlacil DS, opravdu ta zdechajici kobyla kope tak, ze s sebou chce stahnout vsechny vazaly. Jsem ale zvedav na reakci Rusu. Mohli by poslat pelvyslance CR taky ke konzultacim, at se tu vsichni zamysli nad prospechem te sarady. Na grcani!

Asi na oba tri chlapce hodne zatlacil DS


Co je DS?


[quote="pid:11900, uid:320"]Asi na oba tri chlapce hodne zatlacil DS[/quote] Co je DS?

Jiří Šedivý


"Šťastný" to člověk, i bez jakýchkoliv důkazů je ve válce...


[quote="pid:11896, uid:307"]Jiří Šedivý[/quote] "Šťastný" to člověk, i bez jakýchkoliv důkazů je ve válce...

Pamatujete si na to , jak v Sýrii byla nalezena česká munice a zbraně v rukou teroristů? České návody a čísla vedoucí k původci. Copak to asi má společného se zahlazováním stop ve Vrběticích?
Stačí když RF znovu opráší archiv , vypustí označení zbraní a střeliva a bude jasno , odkud se to "samo" přemístilo k teroristům.


Munice se výbuchem teleportovala do Sýrie? Zázrak!


Zacharova také dnes okomentovala tuto zprávu takto:
Praha si musí být moc dobře vědoma, co po takových "kouzlech" bude následovat...


Doufám jen, že této frašce se jednou zasmějeme.


[quote="pid:11889, uid:185"]Pamatujete si na to , jak v Sýrii byla nalezena česká munice a zbraně v rukou teroristů? České návody a čísla vedoucí k původci. Copak to asi má společného se zahlazováním stop ve Vrběticích? Stačí když RF znovu opráší archiv , vypustí označení zbraní a střeliva a bude jasno , odkud se to "samo" přemístilo k teroristům.[/quote] Munice se výbuchem teleportovala do Sýrie? Zázrak! Zacharova také dnes okomentovala tuto zprávu takto: Praha si musí být moc dobře vědoma, co po takových "kouzlech" bude následovat... Doufám jen, že této frašce se jednou zasmějeme.
Upravené 17. 4. 2021 o 21:22

Zacharova také dnes okomentovala tuto zprávu takto:
Praha si musí být moc dobře vědoma, co po takových "kouzlech" bude následovat...


Doufám jen, že této frašce se jednou zasmějeme.


Praha se zřejmě rozhodla zavřít své velvyslanectví v Moskvě, řekl v souvislosti s oznámením o vyhoštění 18 ruských diplomatů z ČR agentuře Interfax nejmenovaný ruský diplomatický zdroj. Za absurdní označil tvrzení o podílu ruských tajných služeb na výbuchu v muničním skladu ve Vrběticích první zástupce předsedy zahraničního výboru Rady federace (horní komory parlamentu) Vladimir Džabarov.


Je to absurdní obvinění, řekl. "Rusko nemá nic lepšího na práci než vyhazovat do povětří nějaké sklady. Nikdy jsme Česko nepovažovali za svého protivníka," dodal Džabarov.


[quote="pid:11903, uid:158"]Zacharova také dnes okomentovala tuto zprávu takto: Praha si musí být moc dobře vědoma, co po takových "kouzlech" bude následovat... Doufám jen, že této frašce se jednou zasmějeme.[/quote] Praha se zřejmě rozhodla zavřít své velvyslanectví v Moskvě, řekl v souvislosti s oznámením o vyhoštění 18 ruských diplomatů z ČR agentuře Interfax nejmenovaný ruský diplomatický zdroj. Za absurdní označil tvrzení o podílu ruských tajných služeb na výbuchu v muničním skladu ve Vrběticích první zástupce předsedy zahraničního výboru Rady federace (horní komory parlamentu) Vladimir Džabarov. Je to absurdní obvinění, řekl. "Rusko nemá nic lepšího na práci než vyhazovat do povětří nějaké sklady. Nikdy jsme Česko nepovažovali za svého protivníka," dodal Džabarov.

S bubnem na zajíce, nebo trapná provokace?


Zdroj: https://radimvalencik.pise.cz/9262-s-bubnem-na-zajice-nebo-trapna-provokace.html


"V souvislosti s podezřením, že ruská tajná služba GRU byla zapojená do výbuchů muničních skladů ve Vrběticích, hledá česká policie dva muže s ruskými pasy. Dvojice se měla na podzim 2014, kdy k neštěstí došlo, pohybovat v ČR, zejména na Moravě. Policie zveřejnila jejich fotografie a jsou na nich stejní muži, které ve Velké Británii podezírají z otravy. Jejich fotografie, které v sobotu zveřejnila policie, odpovídají mužům, kteří jsou podezřelí, že v roce 2018 otrávili dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru paralytickou látkou novičok v Salisbury."Nejméně od 11. 10. 2014 do 16. 10. 2014 (se měli) pohybovat na území České republiky, nejprve v Praze, následně v Moravskoslezském kraji a Zlínském kraji," sdělil v sobotu večer mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej. Podle vyšetřovatelů využívali muži využívali pomocí dokladů nejméně dvě identity. "Pokud někdo tyto osoby viděl, nebo ví cokoliv o jejich pohybu a činnosti na území ČR, nechť to sdělí na tel.: 241 768 649 (operační středisko NCOZ), případně v běžné pracovní době na tel.: 974 760 530 (NCOZ expozitura Olomouc)," dodal Ibehej."


To by "jeden" nevymyslel....


S bubnem na zajíce, nebo trapná provokace? Zdroj: https://radimvalencik.pise.cz/9262-s-bubnem-na-zajice-nebo-trapna-provokace.html "V souvislosti s podezřením, že ruská tajná služba GRU byla zapojená do výbuchů muničních skladů ve Vrběticích, hledá česká policie dva muže s ruskými pasy. Dvojice se měla na podzim 2014, kdy k neštěstí došlo, pohybovat v ČR, zejména na Moravě. Policie zveřejnila jejich fotografie a jsou na nich stejní muži, které ve Velké Británii podezírají z otravy. Jejich fotografie, které v sobotu zveřejnila policie, odpovídají mužům, kteří jsou podezřelí, že v roce 2018 otrávili dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru paralytickou látkou novičok v Salisbury."Nejméně od 11. 10. 2014 do 16. 10. 2014 (se měli) pohybovat na území České republiky, nejprve v Praze, následně v Moravskoslezském kraji a Zlínském kraji," sdělil v sobotu večer mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej. Podle vyšetřovatelů využívali muži využívali pomocí dokladů nejméně dvě identity. "Pokud někdo tyto osoby viděl, nebo ví cokoliv o jejich pohybu a činnosti na území ČR, nechť to sdělí na tel.: 241 768 649 (operační středisko NCOZ), případně v běžné pracovní době na tel.: 974 760 530 (NCOZ expozitura Olomouc)," dodal Ibehej." To by "jeden" nevymyslel....

kdybyste se trochu uklidnili


Na vás jsme tady byli všichni opravdu zvědavi....


[quote="pid:11907, uid:436"]kdybyste se trochu uklidnili[/quote] Na vás jsme tady byli všichni opravdu zvědavi....

Po počátečním šoku:


Co když je to operace na likvidaci podpindosů jejich rukama? Chvíli budou běsnit (takové synchronizované kvičení nepamatuju...), pak přijde info-rána....
Oni si nemohli pomoct, museli do toho zamontovat Skripala a "jeho traviče". Uvědomili si už, že se tím dopustili kardinální chyby?


Po počátečním šoku: Co když je to operace na likvidaci podpindosů jejich rukama? Chvíli budou běsnit (takové synchronizované kvičení nepamatuju...), pak přijde info-rána.... Oni si nemohli pomoct, museli do toho zamontovat Skripala a "jeho traviče". Uvědomili si už, že se tím dopustili kardinální chyby?

Uvědomili si


Pochybuji, že autoři těch nesmyslů jsou schopni si něco uvědomit...


[quote="pid:11913, uid:372"]Uvědomili si[/quote] Pochybuji, že autoři těch nesmyslů jsou schopni si něco uvědomit...

Pochybuji, že autoři těch nesmyslů jsou schopni si něco uvědomit...


No, spíše jsem myslel, kdy jim to dojde. Až se najednou ukáže, kdo a proč vyhodil muničák do povětří?
Až se ukáže, kam ty zbraně šly?
Mimochodem, já jsem zvědav, s čím přijde Zeman. Zatím Ovčáček zvěřejnil tohle: "Prezident republiky byl o případu informován panem předsedou vlády i panem vicepremiérem v průběhu soboty. Prezident republiky tedy veškeré informace má k dispozici. Nejvyšší ústavní činitelé postupují v součinnosti,“


To mi nezní jako nějaká podpora Hradu, jak říkal Bureš s Hamajdou. Možná je nechá v tom vykoupat a pak....


Nějak mi nesedí, že by v tom jel s nimi.


[quote="pid:11914, uid:270"]Pochybuji, že autoři těch nesmyslů jsou schopni si něco uvědomit...[/quote] No, spíše jsem myslel, kdy jim to dojde. Až se najednou ukáže, kdo a proč vyhodil muničák do povětří? Až se ukáže, kam ty zbraně šly? Mimochodem, já jsem zvědav, s čím přijde Zeman. Zatím Ovčáček zvěřejnil tohle: "Prezident republiky byl o případu informován panem předsedou vlády i panem vicepremiérem v průběhu soboty. Prezident republiky tedy veškeré informace má k dispozici. Nejvyšší ústavní činitelé postupují v součinnosti,“ To mi nezní jako nějaká podpora Hradu, jak říkal Bureš s Hamajdou. Možná je nechá v tom vykoupat a pak.... Nějak mi nesedí, že by v tom jel s nimi.

říkám vám všem na fóru pro váš osobní zájem a mír, abyste neměli problémy v životě


Ono už nám vyhrožuje?


Co když je to operace na likvidaci podpindosů jejich rukama? Chvíli budou běsnit (takové synchronizované kvičení nepamatuju...), pak přijde info-rána....
Oni si nemohli pomoct, museli do toho zamontovat Skripala a "jeho traviče". Uvědomili si už, že se tím dopustili kardinální chyby?


Velmi pravděpodobný scénář.


[quote="pid:11907, uid:436"]říkám vám všem na fóru pro váš osobní zájem a mír, abyste neměli problémy v životě[/quote] Ono už nám vyhrožuje? [quote="pid:11913, uid:372"]Co když je to operace na likvidaci podpindosů jejich rukama? Chvíli budou běsnit (takové synchronizované kvičení nepamatuju...), pak přijde info-rána.... Oni si nemohli pomoct, museli do toho zamontovat Skripala a "jeho traviče". Uvědomili si už, že se tím dopustili kardinální chyby?[/quote] Velmi pravděpodobný scénář.

Je také zajímavé přemýšlet v kontextu posledního týdne. Na globální scéně telefonát Bidena s Putinem. Pozvání Putina na schůzku. Další den sankce proti Rusku, vypovězení diplomatů. V pátek odveta ze strany Ruska. S tím že Rusko především zakázalo americkým diplomatům volne cestovat po zemi. Takže spíše dobrá zpráva pro suverenitu.


V Česku o víkendu sjezd ČSSD a Hamackova výhra, z ČSSD utíkají krysy a v pondělí končí Petříček jako ministr. Zaorálek nechce na zamini a Hamacek je poveren řízením s tím že má letět do Moskvy jednat o Sputniku. V pátek oznámeno, že Zeman jmenuje ministrem zahraničí Kulhánka ve středu příští týden. Proč ne hned když u ministra zdravotnictví to šlo okamžitě?


Někdo přiložil Babišovi pistoli k hlavě? Okamžitě se ozývá demoblok že je třeba vyřadit Rosatom z Dukovan. Jde o tohle?


Je také zajímavé přemýšlet v kontextu posledního týdne. Na globální scéně telefonát Bidena s Putinem. Pozvání Putina na schůzku. Další den sankce proti Rusku, vypovězení diplomatů. V pátek odveta ze strany Ruska. S tím že Rusko především zakázalo americkým diplomatům volne cestovat po zemi. Takže spíše dobrá zpráva pro suverenitu. V Česku o víkendu sjezd ČSSD a Hamackova výhra, z ČSSD utíkají krysy a v pondělí končí Petříček jako ministr. Zaorálek nechce na zamini a Hamacek je poveren řízením s tím že má letět do Moskvy jednat o Sputniku. V pátek oznámeno, že Zeman jmenuje ministrem zahraničí Kulhánka ve středu příští týden. Proč ne hned když u ministra zdravotnictví to šlo okamžitě? Někdo přiložil Babišovi pistoli k hlavě? Okamžitě se ozývá demoblok že je třeba vyřadit Rosatom z Dukovan. Jde o tohle?

Myslím že je to celé prepísknuté.
Možno potichu sa zmení pár ľudí v rozviedke.


Ale aspoň piráti a spol si nerobia reklamu do nových volieb.


Myslím že je to celé prepísknuté. Možno potichu sa zmení pár ľudí v rozviedke. Ale aspoň piráti a spol si nerobia reklamu do nových volieb.

Že mám pravdu, uvidíte příštích měsíců

Ja by som rad vedel kto uverí týmto nezmyslom, keďže ani na Nicholsona (vražda Valka, Kuciak) nemajú žiadny dôkaz! Alebo sú nejaké dôkazy pri tejto fraske, aspoň také ako sú pri Nicholsonovi? Ci Nicholson práve týmto je krytý a tí dvaja ruský agenti sú jednoznačné vinní, keďže *pravdepodobne takto" agenti operujú? Rusi si tiež potom musia myslieť o Unijcoch že sú sprostí! Ako nikdy som nehovoril že poniektorí niesu smile


[quote="pid:11907, uid:436"]Že mám pravdu, uvidíte příštích měsíců[/quote] Ja by som rad vedel kto uverí týmto nezmyslom, keďže ani na Nicholsona (vražda Valka, Kuciak) nemajú žiadny dôkaz! Alebo sú nejaké dôkazy pri tejto fraske, aspoň také ako sú pri Nicholsonovi? Ci Nicholson práve týmto je krytý a tí dvaja ruský agenti sú jednoznačné vinní, keďže *pravdepodobne takto" agenti operujú? Rusi si tiež potom musia myslieť o Unijcoch že sú sprostí! Ako nikdy som nehovoril že poniektorí niesu :)

V Česku o víkendu sjezd ČSSD a Hamackova výhra, z ČSSD utíkají krysy a v pondělí končí Petříček jako ministr. Zaorálek nechce na zamini a Hamacek je poveren řízením s tím že má letět do Moskvy jednat o Sputniku

zapomněl jsem na kolaps Hamacka v úterý


[quote="pid:11923, uid:307"]V Česku o víkendu sjezd ČSSD a Hamackova výhra, z ČSSD utíkají krysy a v pondělí končí Petříček jako ministr. Zaorálek nechce na zamini a Hamacek je poveren řízením s tím že má letět do Moskvy jednat o Sputniku[/quote] zapomněl jsem na kolaps Hamacka v úterý

Někdo přiložil Babišovi pistoli k hlavě?


Tož jsem si do dal. Tedy podíval se na tu jejich "tiskovku", Babi a Hami; nu a Babi, krom toho že si začal barvit vlasy, tak předvedl nejvíce roztřesený hlas se špetkou slz co si tak pamatuju. Oba navíc vše četli. Z not.


[quote="pid:11923, uid:307"]Někdo přiložil Babišovi pistoli k hlavě?[/quote] Tož jsem si do dal. Tedy podíval se na tu jejich "tiskovku", Babi a Hami; nu a Babi, krom toho že si začal barvit vlasy, tak předvedl nejvíce roztřesený hlas se špetkou slz co si tak pamatuju. Oba navíc vše četli. Z not.

Okamžitě se ozývá demoblok že je třeba vyřadit Rosatom z Dukovan. Jde o tohle?

Tady máš odpověď.
https://www.denik.cz/z_domova/byvaly-ministr-vnitra-bublan-situace-se-vyjasnila-dukovany-jsou-vyreseny-2021041.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=19q6ftGt7ca-202104172037&dop_id=11323627


[quote="pid:11923, uid:307"]Okamžitě se ozývá demoblok že je třeba vyřadit Rosatom z Dukovan. Jde o tohle?[/quote] Tady máš odpověď. https://www.denik.cz/z_domova/byvaly-ministr-vnitra-bublan-situace-se-vyjasnila-dukovany-jsou-vyreseny-2021041.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=19q6ftGt7ca-202104172037&dop_id=11323627

Oba navíc vše četli. Z not.


Hamáček: "Česká republika MUSÍ reagovat."


https://www.youtube.com/watch?v=4vWsxlHwDgQ


[quote="pid:11927, uid:439"]Oba navíc vše četli. Z not.[/quote] Hamáček: "Česká republika MUSÍ reagovat." https://www.youtube.com/watch?v=4vWsxlHwDgQ

o už nám vyhrožuje?


Ono nejspíš bude nějaký místní "čučkař", který si na Milace hraje.


V některých příspvěvcích zapomíná mít špatnou češtinu.


[quote="pid:11922, uid:158"]o už nám vyhrožuje?[/quote] Ono nejspíš bude nějaký místní "čučkař", který si na Milace hraje. V některých příspvěvcích zapomíná mít špatnou češtinu.

Tak toto môžu tvrdiť tým, čo seno žerú.
Už aj malé dieťa musí vidieť, že je to k...tina.
Ehm.. budem hádať. 18 diplomatov a spolu s rodinami ich bude 88... to bude nádhera, nie?
Ešte si MI6 a cia zabudla zahajlovať.


Tak toto môžu tvrdiť tým, čo seno žerú. Už aj malé dieťa musí vidieť, že je to k...tina. Ehm.. budem hádať. 18 diplomatov a spolu s rodinami ich bude 88... to bude nádhera, nie? Ešte si MI6 a cia zabudla zahajlovať.

Ale dobrý dôvod, aby sa na sputnik zabudlo. Nemysliacemu stádu televízneho dobytka to bude stačiť. 2 týždne potom začne stádo triezvieť a znova niečo vymyslia na Rusko.


Ale dobrý dôvod, aby sa na sputnik zabudlo. Nemysliacemu stádu televízneho dobytka to bude stačiť. 2 týždne potom začne stádo triezvieť a znova niečo vymyslia na Rusko.

Petr Novak z Facebok profilu


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=5972552976104347&id=100000491120287


VNIMÁNIE, VNIMÁNIE!!!!
Matovič, loutka neokonů, "dělal" vše proto, aby se na Slovensko dostala co nejrychleji ruská vakcína Sputnik V a to takovým způsobem a za takových okolností, že s tím naprosto odrovnal sám sebe i veškerou snahu tuto vakcínu použít. Stále totiž platí, že to, co je pro jednoho chybou v řízení, je pro druhého naopak cílem. Říkáme tomu imitačně-provokační činnost, kdy např. na jednu stranu "strááášně chcete něco prosadit", ale děláte to záměrně tak dementně, že celý proces naopak zlikvidujete. Vzpomínáte na Gorbačova? Jeho heslem bylo "více socialismu, více demokracie" a co tou "snahou" o "více socialismu" měl ve skutečnosti za úkol (a cíl), který skutečně splnil? Přeci ten socialismus položit, za což si dnes v Texasu užívá zaslouženou odměnu od svých páníčků. Díváme se na stále stejné procesy. Ruská federace tedy byla nařknuta, že na Slovensko dodala kdovíco a nikoliv Sputnik V a to byla celá snaha této loutky, přesněji jeho loutkovodičů.
Ale to byl jen začátek.
Sledujte prosím načasování.
Hamáček měl odjet do Moskvy (opravdu?) kvůli stejné vakcíně, kterou ovšem nikdo v ČR zatím neschválil a evidentně se k tomu ani nikdo neměl. Proč by tam tedy Hamáček jezdil? Aby domluvil něco, co by v lepším případě leželo navždy ve skladu? Kvůli kontrastu - "chtěli jsme od vás vaši vakcínu a vy jste přitom takové svině, které dle nových poznatků, zabily naše občany a provedly diverzní operaci na našem území v roce 2014!!! A my to mysleli tááák dobře a chtěli s vámi jednat. A to jsme dokonce uvažovali o tom (vážně?), že JE Dukovany by mohl dostavit třeba i váš Rosatom" Takže místo toho nebude spolupráce, ale uzavřeme celou ambasádu Ruské federace, aby již nebylo ani možné s vámi jednat (a cokoliv vyjasnit), protože "naši" čučkaři i premiér mají jasno.
V roce 2014 prý stejné dvě osoby, které měly zkusit zabít bývalého agenta Skripala (GRU totiž jiné borce nemá) provedly na našem území diverzní akci. Dle momentálních informací totiž ve skladu, který měly vyhodit do vzduchu, bylo i 10 000 kusů (čtete dobře, skutečně kusů, které ovšem v moderní válce při dostatečném množství lidí a zbraní, vystřílíte za jedno odpoledne) střeliva určené proti Asadovi do Sýrie. A že to byly tyto dvě osoby ví "naše" tajná služba již dva roky, tedy od doby, kdy jejich fotografie zveřejnila britská strana. A kdy s tím "naši" čučkaři přišli? V momentě, kdy měl Hamáček vyrazit do Moskvy a v momentě probíhající největší vojenské krize na Ukrajině od dob Západem podporovaného banderovského (fašistického) majdanu. Je to samozřejmě pouhá shoda "náhod".
Je vám to málo? Pamatujete na sestřelení malajsijského letadla, taktéž v roce 2014? Zrovna dnes (opět náhodou) přišli nizozemci s tím, že mají další důkazy v tom, že za to může RF a to jakousi nahrávku s hlasy, které zní podobně jako hlasy dvou penzionovaných ruských důstojníků.
https://www.novinky.cz/.../vysetrovani-tragedie-mh-17...
A ještě to nestačí? Navalnyj, který byl dle Západu otrávený, jak jinak než novičokem a to údajně na příkaz samotného Putina, byl dnes v kritickém stavu převezen do nemocnice se selháním ledvin.
https://www.novinky.cz/.../navalnyj-je-v-kritickem-stavu...
Díváme se přátelé na perverzně vedenou informační válku, která má obhájit všechny aktivity Západu, včetně těch vojenských, proti Ruské federaci.
Nenávist vůči Rusku bude sílit do takových otáček, že již za několik dní bude "ostudou" říci cokoliv pozitivního o Ruské federaci a Putinovi, protože ty "zrůdy" přece provádí útočné operace na našem území a zabíjí naše občany! Rusofóbie dostane u primitivů a lidí s nízkou mírou chápání a bez intuice, zcela novou podobu.
Pokud chce Západ kohokoliv bít, tak stačí vyslovit domněnku a již se nikdo nesmí (a ani nemusí) pídit po pravdě. Má Biden jakékoliv důkazy o tom, že RF provedla hackerské útoky na USA? Nemá nic, přesto provádí sankce a vypovídá jejich diplomaty. Má důkazy o jejich vměšování do amerických voleb? Kromě toho, že v nich sám zvítězil, což je na tom asi to nejkomičtější, nemá samozřejmě nic. Budou mít kromě domněnek nějaké důkazy "naši" čučkaři? Nemusí, vždyť i fotbalového hráče můžete odrovnat pouhým tvrzením jiného hráče, to je dnes na Západě přeci zcela běžné.
Již za několik okamžiků začneme dostávat "podporu" od politiků z celého světa, kteří budou "zděšeni"a "šokováni" ruským "terorismem" a kteří rozpoutají další kampaň nenávisti. Nord Stream a energetická záchrana Západní Evropy? To přeci nesmíme dovolit. Evropa musí být slabá, jinak by se totiž mohla ubránit budoucí migrační invazi.
Máme zde ukázkový příklad vedení špinavé informační války. Tím, to ovšem nekončí, další "šokující" informace o zlém Rusku, které chce zničit svět, jsou již připraveny a budou po troškách, ale v rychlém sledu publikovány, aby nám ovce ve své nenávisti nevychladly.
A proč to celé? Putin si začal vyskakovat a jeho lodě míří do Černého moře. Chce tím dát najevo, že je připraven na cokoliv a že na ukrajinské (přesněji západní) provokace je ochoten odpovědět i silou. Že to bude mít odezvu se dalo čekat. A že to přijde z nějaké země, která není přímo ze Západu se dalo také čekat, o to víc to totiž bude mít, u hlupáků celého světa, silnější odezvu.


Petr Novak z Facebok profilu https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=5972552976104347&id=100000491120287 VNIMÁNIE, VNIMÁNIE!!!! Matovič, loutka neokonů, "dělal" vše proto, aby se na Slovensko dostala co nejrychleji ruská vakcína Sputnik V a to takovým způsobem a za takových okolností, že s tím naprosto odrovnal sám sebe i veškerou snahu tuto vakcínu použít. Stále totiž platí, že to, co je pro jednoho chybou v řízení, je pro druhého naopak cílem. Říkáme tomu imitačně-provokační činnost, kdy např. na jednu stranu "strááášně chcete něco prosadit", ale děláte to záměrně tak dementně, že celý proces naopak zlikvidujete. Vzpomínáte na Gorbačova? Jeho heslem bylo "více socialismu, více demokracie" a co tou "snahou" o "více socialismu" měl ve skutečnosti za úkol (a cíl), který skutečně splnil? Přeci ten socialismus položit, za což si dnes v Texasu užívá zaslouženou odměnu od svých páníčků. Díváme se na stále stejné procesy. Ruská federace tedy byla nařknuta, že na Slovensko dodala kdovíco a nikoliv Sputnik V a to byla celá snaha této loutky, přesněji jeho loutkovodičů. Ale to byl jen začátek. Sledujte prosím načasování. Hamáček měl odjet do Moskvy (opravdu?) kvůli stejné vakcíně, kterou ovšem nikdo v ČR zatím neschválil a evidentně se k tomu ani nikdo neměl. Proč by tam tedy Hamáček jezdil? Aby domluvil něco, co by v lepším případě leželo navždy ve skladu? Kvůli kontrastu - "chtěli jsme od vás vaši vakcínu a vy jste přitom takové svině, které dle nových poznatků, zabily naše občany a provedly diverzní operaci na našem území v roce 2014!!! A my to mysleli tááák dobře a chtěli s vámi jednat. A to jsme dokonce uvažovali o tom (vážně?), že JE Dukovany by mohl dostavit třeba i váš Rosatom" Takže místo toho nebude spolupráce, ale uzavřeme celou ambasádu Ruské federace, aby již nebylo ani možné s vámi jednat (a cokoliv vyjasnit), protože "naši" čučkaři i premiér mají jasno. V roce 2014 prý stejné dvě osoby, které měly zkusit zabít bývalého agenta Skripala (GRU totiž jiné borce nemá) provedly na našem území diverzní akci. Dle momentálních informací totiž ve skladu, který měly vyhodit do vzduchu, bylo i 10 000 kusů (čtete dobře, skutečně kusů, které ovšem v moderní válce při dostatečném množství lidí a zbraní, vystřílíte za jedno odpoledne) střeliva určené proti Asadovi do Sýrie. A že to byly tyto dvě osoby ví "naše" tajná služba již dva roky, tedy od doby, kdy jejich fotografie zveřejnila britská strana. A kdy s tím "naši" čučkaři přišli? V momentě, kdy měl Hamáček vyrazit do Moskvy a v momentě probíhající největší vojenské krize na Ukrajině od dob Západem podporovaného banderovského (fašistického) majdanu. Je to samozřejmě pouhá shoda "náhod". Je vám to málo? Pamatujete na sestřelení malajsijského letadla, taktéž v roce 2014? Zrovna dnes (opět náhodou) přišli nizozemci s tím, že mají další důkazy v tom, že za to může RF a to jakousi nahrávku s hlasy, které zní podobně jako hlasy dvou penzionovaných ruských důstojníků. https://www.novinky.cz/.../vysetrovani-tragedie-mh-17... A ještě to nestačí? Navalnyj, který byl dle Západu otrávený, jak jinak než novičokem a to údajně na příkaz samotného Putina, byl dnes v kritickém stavu převezen do nemocnice se selháním ledvin. https://www.novinky.cz/.../navalnyj-je-v-kritickem-stavu... Díváme se přátelé na perverzně vedenou informační válku, která má obhájit všechny aktivity Západu, včetně těch vojenských, proti Ruské federaci. Nenávist vůči Rusku bude sílit do takových otáček, že již za několik dní bude "ostudou" říci cokoliv pozitivního o Ruské federaci a Putinovi, protože ty "zrůdy" přece provádí útočné operace na našem území a zabíjí naše občany! Rusofóbie dostane u primitivů a lidí s nízkou mírou chápání a bez intuice, zcela novou podobu. Pokud chce Západ kohokoliv bít, tak stačí vyslovit domněnku a již se nikdo nesmí (a ani nemusí) pídit po pravdě. Má Biden jakékoliv důkazy o tom, že RF provedla hackerské útoky na USA? Nemá nic, přesto provádí sankce a vypovídá jejich diplomaty. Má důkazy o jejich vměšování do amerických voleb? Kromě toho, že v nich sám zvítězil, což je na tom asi to nejkomičtější, nemá samozřejmě nic. Budou mít kromě domněnek nějaké důkazy "naši" čučkaři? Nemusí, vždyť i fotbalového hráče můžete odrovnat pouhým tvrzením jiného hráče, to je dnes na Západě přeci zcela běžné. Již za několik okamžiků začneme dostávat "podporu" od politiků z celého světa, kteří budou "zděšeni"a "šokováni" ruským "terorismem" a kteří rozpoutají další kampaň nenávisti. Nord Stream a energetická záchrana Západní Evropy? To přeci nesmíme dovolit. Evropa musí být slabá, jinak by se totiž mohla ubránit budoucí migrační invazi. Máme zde ukázkový příklad vedení špinavé informační války. Tím, to ovšem nekončí, další "šokující" informace o zlém Rusku, které chce zničit svět, jsou již připraveny a budou po troškách, ale v rychlém sledu publikovány, aby nám ovce ve své nenávisti nevychladly. A proč to celé? Putin si začal vyskakovat a jeho lodě míří do Černého moře. Chce tím dát najevo, že je připraven na cokoliv a že na ukrajinské (přesněji západní) provokace je ochoten odpovědět i silou. Že to bude mít odezvu se dalo čekat. A že to přijde z nějaké země, která není přímo ze Západu se dalo také čekat, o to víc to totiž bude mít, u hlupáků celého světa, silnější odezvu.
Upravené 17. 4. 2021 o 23:18

Solovjev si dělá srandu z našich čučkařů. Na fakt uváděný našimi čučkaři, že za výbuchem ve Vrběticích jsou ti, kdo "otrávili" Skripale, položil otázku: Co pak, u nás, kromě těch dvou už nikdo jiný není?


Solovjev si dělá srandu z našich čučkařů. Na fakt uváděný našimi čučkaři, že za výbuchem ve Vrběticích jsou ti, kdo "otrávili" Skripale, položil otázku: Co pak, u nás, kromě těch dvou už nikdo jiný není?
Upravené 17. 4. 2021 o 23:19

Tomio Okamura: Prověřme to, chceme slyšet důkazy
https://www.youtube.com/watch?v=h8ZNFoPj_gA


"V současné době existuje vážná bezpečnostní krize mezi Ruskem a USA. Hrozí válečný konflikt na Ukrajině, vzájemně si spojenecké země těchto jednotlivých zemí vypovídají diplomaty, je to Polsko versus Rusko, USA versus Rusko, Bělorusko versus USA a teď Česko versus Rusko.
Já bych chtěl vyzvat i Českou republiku a naši vládu, abychom jednali s rozvahou a s chladnou hlavou, protože válečný konflikt, který by mohl vzniknout a byl by v Evropě, tak nás může fatálně postihnout."


"SPD není, ani já nejsem ani proruský, ani proamerický, ani probruselský, já jsem pročeský, promoravský, proslezský. A jakákoliv země, ať už je z východu nebo ze západu, pakliže by se nám vměšovala do našich vnitřních záležitostí, tak je potřeba velmi tvrdě k tomu přistoupit a je potřeba velice tvrdě takové kroky odmítnout."


Tomio Okamura: Prověřme to, chceme slyšet důkazy https://www.youtube.com/watch?v=h8ZNFoPj_gA "V současné době existuje vážná bezpečnostní krize mezi Ruskem a USA. Hrozí válečný konflikt na Ukrajině, vzájemně si spojenecké země těchto jednotlivých zemí vypovídají diplomaty, je to Polsko versus Rusko, USA versus Rusko, Bělorusko versus USA a teď Česko versus Rusko. Já bych chtěl vyzvat i Českou republiku a naši vládu, abychom jednali s rozvahou a s chladnou hlavou, protože válečný konflikt, který by mohl vzniknout a byl by v Evropě, tak nás může fatálně postihnout." "SPD není, ani já nejsem ani proruský, ani proamerický, ani probruselský, já jsem pročeský, promoravský, proslezský. **A jakákoliv země**, ať už je z východu nebo ze západu, pakliže by se nám vměšovala do našich vnitřních záležitostí, tak je potřeba velmi tvrdě k tomu přistoupit a je potřeba velice **tvrdě** takové kroky odmítnout."

Seznam už "ví", proč to ti dva ruští "agenti" udělali. Mělo jít o sabotáž, aby ze skladu firmy Imex Group nemohla munice putovat k Američanům, kteří takhle chtěli pomoci povstalcům v Sýrii bojujícím proti prezidentovi Bašáru Asadovi.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/proc-rusti-agenti-zabijeli-v-cesku-aby-zabranili-dodavce-zbrani-do-syrie-151003


Seznam už "ví", proč to ti dva ruští "agenti" udělali. Mělo jít o sabotáž, aby ze skladu firmy Imex Group nemohla munice putovat k Američanům, kteří takhle chtěli pomoci povstalcům v Sýrii bojujícím proti prezidentovi Bašáru Asadovi. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/proc-rusti-agenti-zabijeli-v-cesku-aby-zabranili-dodavce-zbrani-do-syrie-151003

munice - 10,000 nábojů...jsem někde četla, že to vydrží v aktivním boji tak den...


munice - 10,000 nábojů...jsem někde četla, že to vydrží v aktivním boji tak den...

Koudelka se zatím schovává za Národní centrálu proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování, která vyhlásila pátrání po těch dvou ruských agentech obviňovaných z útoku na Skripala v Salisbury, Miškinovi a Čepigovi. Už v roce 2018 a 2019 nás Koudelka informoval prostřednictvím Bellingcatu, Respektu a Aeronetu, že Miškin s Čepigou byli začátkem roku 2014 v Praze, kde se setkali se Skripalem.


https://aeronet.cz/news/inside-job-kauza-novicok-zacina-nabirat-desive-rozmery-mohutne-zpravodajske-hry-britskych-a-ruskych-tajnych-sluzeb-proti-vladimiru-putinovi-jeden-z-dvojice-ruskych-turistu-v-salisbury/


https://aeronet.cz/news/zpravodajska-hra-proti-putinovi-jde-do-finale-bellingcat-odpalil-dalsi-bombu-a-ztotoznil-po-cepigovi-i-jeho-kolegu-kreml-chysta-obrovske-cistky-uvnitr-gru-byla-pry-narusena-databaze-stovek-agentu/


https://aeronet.cz/news/sergej-skripal-priletel-v-roce-2014-do-prahy-aby-agentum-bis-rozkryl-sit-ruskych-spionu-v-ceske-republice-cepiga-a-miskin-uz-tehdy-v-praze-skripala-sledovali-sdelil-cro-zdroj-z-bis-motiv-otravy/


https://www.respekt.cz/politika/bellingcat-a-respekt-utocnik-na-skripala-je-zraneny-hrdina-z-dagestanu


Tehdy z toho Koudelkovci vyvodili důkaz, že Miškin s Čepigou měli zabít Skripala, teď to budou vydávat za důkaz, že podpálili Vrbětický sklad.


Motivy a načasování samotné informace jsou jasné, seřazeny podle důležitosti zní takto: a) ČR se musí připojit k Bidenově válečné kampani proti agresivnímu Rusku, a zajistit tak když ne válku, tak alespoň oddělení Evropy od Ruska; b) tendru na Dukovany se nesmí zúčastnit Rusové; c) Sputnik nesmí projít.


Zároveň to bylo myšleno jako útok na prezidenta Zemana a vládu, protože původce informace předpokládal, že se Babiš a Zeman proti této informaci postaví, jako se postavil proti koudelkovské báchorce o Skripalovi a novičoku.


Babiš pod vedením zkušeného judisty Zemana ale na tu jejich hru přistoupil a využije jejich vlastní síly k jejich sebezničení. Myslím si, že chleba se bude lámat ve chvíli, kdy Rusové budou žádat o důkazy. Babiš požádá o důkazy původce tohoto útoku, proti kterému se celý útok obrátí. To ještě bude velká taškařice.


Je možné, že v důsledku této akce se k nám Sputnik nedostane a že se zase odsune tendr na Dukovany, nebo dokonce příští vláda přihraje krachujícím Spojeným státům několik set miliard, když zakázku přidělí zkrachovalému Westinghauzu. Je taky pravděpodobné, že spojení podpindosi EU a Ruska se budou snažit z akce vytlouct když ne válku, tak alespoň prudké zhoršení vztahů, ke kterému může dočasně dojít. V dlouhodobé perspektivě ale pracují proti GP, kterému nezbude nic jiného než je zlikvidovat.


Koudelka se zatím schovává za Národní centrálu proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování, která vyhlásila pátrání po těch dvou ruských agentech obviňovaných z útoku na Skripala v Salisbury, Miškinovi a Čepigovi. Už v roce 2018 a 2019 nás Koudelka informoval prostřednictvím Bellingcatu, Respektu a Aeronetu, že Miškin s Čepigou byli začátkem roku 2014 v Praze, kde se setkali se Skripalem. https://aeronet.cz/news/inside-job-kauza-novicok-zacina-nabirat-desive-rozmery-mohutne-zpravodajske-hry-britskych-a-ruskych-tajnych-sluzeb-proti-vladimiru-putinovi-jeden-z-dvojice-ruskych-turistu-v-salisbury/ https://aeronet.cz/news/zpravodajska-hra-proti-putinovi-jde-do-finale-bellingcat-odpalil-dalsi-bombu-a-ztotoznil-po-cepigovi-i-jeho-kolegu-kreml-chysta-obrovske-cistky-uvnitr-gru-byla-pry-narusena-databaze-stovek-agentu/ https://aeronet.cz/news/sergej-skripal-priletel-v-roce-2014-do-prahy-aby-agentum-bis-rozkryl-sit-ruskych-spionu-v-ceske-republice-cepiga-a-miskin-uz-tehdy-v-praze-skripala-sledovali-sdelil-cro-zdroj-z-bis-motiv-otravy/ https://www.respekt.cz/politika/bellingcat-a-respekt-utocnik-na-skripala-je-zraneny-hrdina-z-dagestanu Tehdy z toho Koudelkovci vyvodili důkaz, že Miškin s Čepigou měli zabít Skripala, teď to budou vydávat za důkaz, že podpálili Vrbětický sklad. Motivy a načasování samotné informace jsou jasné, seřazeny podle důležitosti zní takto: a) ČR se musí připojit k Bidenově válečné kampani proti agresivnímu Rusku, a zajistit tak když ne válku, tak alespoň oddělení Evropy od Ruska; b) tendru na Dukovany se nesmí zúčastnit Rusové; c) Sputnik nesmí projít. Zároveň to bylo myšleno jako útok na prezidenta Zemana a vládu, protože původce informace předpokládal, že se Babiš a Zeman proti této informaci postaví, jako se postavil proti koudelkovské báchorce o Skripalovi a novičoku. Babiš pod vedením zkušeného judisty Zemana ale na tu jejich hru přistoupil a využije jejich vlastní síly k jejich sebezničení. Myslím si, že chleba se bude lámat ve chvíli, kdy Rusové budou žádat o důkazy. Babiš požádá o důkazy původce tohoto útoku, proti kterému se celý útok obrátí. To ještě bude velká taškařice. Je možné, že v důsledku této akce se k nám Sputnik nedostane a že se zase odsune tendr na Dukovany, nebo dokonce příští vláda přihraje krachujícím Spojeným státům několik set miliard, když zakázku přidělí zkrachovalému Westinghauzu. Je taky pravděpodobné, že spojení podpindosi EU a Ruska se budou snažit z akce vytlouct když ne válku, tak alespoň prudké zhoršení vztahů, ke kterému může dočasně dojít. V dlouhodobé perspektivě ale pracují proti GP, kterému nezbude nic jiného než je zlikvidovat.

Fidelo

Myslím si, že chleba se bude lámat ve chvíli, kdy Rusové budou žádat o důkazy. Babiš požádá o důkazy původce tohoto útoku, proti kterému se celý útok obrátí. To ještě bude velká taškařice.


Možná nepožádá ani Babiš, spíš Zeman. Niceméně: bažina na důkazy nehraje. Spíše bych sázel na úplně opačné důkazy, a sice, kdo je za to opravdu zodpovědný. Nějakou střelu směrem ke Koudelka gangu a jeho pánům v DS.


[quote="pid:11949, uid:294"]Myslím si, že chleba se bude lámat ve chvíli, kdy Rusové budou žádat o důkazy. Babiš požádá o důkazy původce tohoto útoku, proti kterému se celý útok obrátí. To ještě bude velká taškařice.[/quote] Možná nepožádá ani Babiš, spíš Zeman. Niceméně: bažina na důkazy nehraje. Spíše bych sázel na úplně opačné důkazy, a sice, kdo je za to opravdu zodpovědný. Nějakou střelu směrem ke Koudelka gangu a jeho pánům v DS.

Přečtěte si kdekoliv diskuse na toto profláklé téma. Výsledek je ten , že národ odmítá věřit zlodějům , podvodníkům , vrahům a vlastizrádcům . Jako např. zde.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Reakce-na-kauzu-rusti-agenti-ve-vybuchlem-municaku-Lez-dnes-prisla-o-jednu-nohu-Ale-ona-uz-je-beztak-na-voziku-660993
I toto je zajímavá informace.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hamacek-se-o-ruskych-agentech-ve-Vrbeticich-mel-dozvedet-az-v-sobotu-Petricek-to-ale-vedel-mnohem-drive-660997
Odkud se to ten chcípáček od pocheho dozvěděl? Zřejmě od zadavatele , z USA ambasády.
A toto tu lež důkladně rozstřeluje.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sok-Akce-pod-falesnou-vlajkou-Jako-razie-u-Necase-kdyz-slo-o-Temelin-Uz-se-rozjizdeji-otazky-a-spekulace-661012
Prý se dvakrát do stejné řeky nevstoupí. Tak čučkařům se to povedlo . Doufám , že tentokrát se v té řece-informacích utopí.


Přečtěte si kdekoliv diskuse na toto profláklé téma. Výsledek je ten , že národ odmítá věřit zlodějům , podvodníkům , vrahům a vlastizrádcům . Jako např. zde. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Reakce-na-kauzu-rusti-agenti-ve-vybuchlem-municaku-Lez-dnes-prisla-o-jednu-nohu-Ale-ona-uz-je-beztak-na-voziku-660993 I toto je zajímavá informace. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hamacek-se-o-ruskych-agentech-ve-Vrbeticich-mel-dozvedet-az-v-sobotu-Petricek-to-ale-vedel-mnohem-drive-660997 Odkud se to ten chcípáček od pocheho dozvěděl? Zřejmě od zadavatele , z USA ambasády. A toto tu lež důkladně rozstřeluje. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sok-Akce-pod-falesnou-vlajkou-Jako-razie-u-Necase-kdyz-slo-o-Temelin-Uz-se-rozjizdeji-otazky-a-spekulace-661012 Prý se dvakrát do stejné řeky nevstoupí. Tak čučkařům se to povedlo . Doufám , že tentokrát se v té řece-informacích utopí.

Expremiér Sobotka exkluzivně o Vrběticích: Rusko chtělo destabilizovat mou vládu


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/expremier-sobotka-exkluzivne-o-vrbeticich-rusko-chtelo-destabilizovat-mou-vladu-151010#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=5fEsUrfNo3Q-202104180645&dop_id=151010&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


"Nepřipadá v úvahu, aby teď kdokoliv v české vládě nebo na Hradě přemýšlel byť na minutu o tom, že Rusové mohou být osloveni v otázce dostavby jaderné elektrárny. Abych to shrnul: Zjištěné informace o Vrběticích omezují manévrovací prostor prezidenta Zemana a všech, kdo chtěli hrát ruskou kartu před blížícími se volbami do Poslanecké sněmovny."


Expremiér Sobotka zřejmě věří ve svůj návrat...


Expremiér Sobotka exkluzivně o Vrběticích: Rusko chtělo destabilizovat mou vládu https://www.seznamzpravy.cz/clanek/expremier-sobotka-exkluzivne-o-vrbeticich-rusko-chtelo-destabilizovat-mou-vladu-151010#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=5fEsUrfNo3Q-202104180645&dop_id=151010&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz "Nepřipadá v úvahu, aby teď kdokoliv v české vládě nebo na Hradě přemýšlel byť na minutu o tom, že Rusové mohou být osloveni v otázce dostavby jaderné elektrárny. Abych to shrnul: Zjištěné informace o Vrběticích omezují manévrovací prostor prezidenta Zemana a všech, kdo chtěli hrát ruskou kartu před blížícími se volbami do Poslanecké sněmovny." Expremiér Sobotka zřejmě věří ve svůj návrat...

nezaklepe na dveře

No a?


[quote="pid:11965, uid:436"]nezaklepe na dveře[/quote] No a?

Byla to akce ruských tajných služeb a není vaším úkolem o tom diskutovat a tento akt otevřeně podporovat.

Byl by nějaký důkaz?


[quote="pid:11967, uid:436"]Byla to akce ruských tajných služeb a není vaším úkolem o tom diskutovat a tento akt otevřeně podporovat.[/quote] Byl by nějaký důkaz?

Všetci tu vieme, o čo ide. I tak mi ale nedá nevyjadriť sa expresívne. Normálnemu človeku sa musí dvíhať žalúdok z tej bezočivosti, akou si dokážu tie hovädá vymýšľať/ozvučovať nepodložené lži.


Máte na to presný český výraz "poblitika/poblitci".


A takýmto plateným/strateným plničom diskusií:

všechna vaše jména

Rusi hovoria "mankurti".


Všetci tu vieme, o čo ide. I tak mi ale nedá nevyjadriť sa expresívne. Normálnemu človeku sa musí dvíhať žalúdok z tej bezočivosti, akou si dokážu tie hovädá vymýšľať/ozvučovať nepodložené lži. Máte na to presný český výraz "poblitika/poblitci". A takýmto plateným/strateným plničom diskusií: [quote="pid:11965, uid:436"]všechna vaše jména[/quote] Rusi hovoria "mankurti".

Byl by nějaký důkaz?


Podobně jako v případech zbraní hromadného ničení v Iráku, Skripala, Navalného apod. žádné důkazy nikdo a nikdy nepředložil a zřejmě nepředloží. "Odůvodnění" se vždy našlo a najde...


[quote="pid:11968, uid:312"]Byl by nějaký důkaz?[/quote] Podobně jako v případech zbraní hromadného ničení v Iráku, Skripala, Navalného apod. žádné důkazy nikdo a nikdy nepředložil a zřejmě nepředloží. "Odůvodnění" se vždy našlo a najde...
Upravené 18. 4. 2021 o 09:57

jsi příliš zamilovaný do Ruska, Putina, Pyakina, který lže, příliš naivní v tom všem ..

Nech to na mě, do koho jsem zamilovaný. Váš čas se krátí, myslíš si, že když jim sloužíš, že se zachráníš? Jsi jenom slouha, bez cti, ale ty ani netušíš, co to slovo znamená.


[quote="pid:11969, uid:436"]jsi příliš zamilovaný do Ruska, Putina, Pyakina, který lže, příliš naivní v tom všem ..[/quote] Nech to na mě, do koho jsem zamilovaný. Váš čas se krátí, myslíš si, že když jim sloužíš, že se zachráníš? Jsi jenom slouha, bez cti, ale ty ani netušíš, co to slovo znamená.

Myslím, není třeba banovat "Nick" ale IP adresu!!!!


zrádci se likvidují vždy první


Myslím, není třeba banovat "Nick" ale IP adresu!!!! zrádci se likvidují vždy první
Upravené 18. 4. 2021 o 10:05

Píšu vám otevřeně, dávejte si pozor, co o tom všem píšete


Pokud jde o mne Milane, také si myslím, že by vás u toho nikdo neměl vyrušovat. Takže v podstatě souhlas.


[quote="pid:11967, uid:436"]Píšu vám otevřeně, dávejte si pozor, co o tom všem píšete[/quote] Pokud jde o mne Milane, také si myslím, že by vás u toho nikdo neměl vyrušovat. Takže v podstatě souhlas.

a o tom všem existují důkazy.


Když ty důkazy máte, tak proč je tady nezveřejníte ? Třeba se poučíme.


[quote="pid:11974, uid:436"]a o tom všem existují důkazy.[/quote] Když ty důkazy máte, tak proč je tady nezveřejníte ? Třeba se poučíme.

Zeptejte se jaké problémy mají obyvatelé Krymu, kde ruští oligarchové berou jejich zemi kvůli svojim zájmům.

Nemusíš mi říkat, jak žijí Rusové. Já tam žil, a raději žít v Rusku než na tom prohnilém západě. Můžeš si tvrdit, že nebudeme zase pod Ruskem. Je to jen tvoje zbožné přání. Ty a tobě podobní nic dobrého nejste schopni, jste schopni jen strašit, ale já se vás nebojím.


[quote="pid:11974, uid:436"]Zeptejte se jaké problémy mají obyvatelé Krymu, kde ruští oligarchové berou jejich zemi kvůli svojim zájmům.[/quote] Nemusíš mi říkat, jak žijí Rusové. Já tam žil, a raději žít v Rusku než na tom prohnilém západě. Můžeš si tvrdit, že nebudeme zase pod Ruskem. Je to jen tvoje zbožné přání. Ty a tobě podobní nic dobrého nejste schopni, jste schopni jen strašit, ale já se vás nebojím.

aby nebyl každý na fóru odsouzen a zatčen za podporu teroristického činu proti České republice


Já si to klidně odsedím, na Pankráci na schodech, nahým zadkem na žiletce a ještě se budu vrtět, ty Piráte jeden i druhý


Jenže to chce nejdčíve důkaz!!!


[quote="pid:11967, uid:436"]aby nebyl každý na fóru odsouzen a zatčen za podporu teroristického činu proti České republice[/quote] Já si to klidně odsedím, na Pankráci na schodech, nahým zadkem na žiletce a ještě se budu vrtět, ty Piráte jeden i druhý Jenže to chce nejdčíve důkaz!!!

Ako bez urážky, ale Vám už kompletne je.. v tej Prahe?
To už máte totálne vyhulené gebule? Tejto prasprostej, primitívnej západnej spravodajskej hre môže uveriť iba debil.
Chápem, že ČR je iba nástroj, ako nalr. záchodová kefa. (SR dokonca mie je ani tá kefa), ale toto už je na smiech cez slzy.


Ako bez urážky, ale Vám už kompletne je.. v tej Prahe? To už máte totálne vyhulené gebule? Tejto prasprostej, primitívnej západnej spravodajskej hre môže uveriť iba debil. Chápem, že ČR je iba nástroj, ako nalr. záchodová kefa. (SR dokonca mie je ani tá kefa), ale toto už je na smiech cez slzy.

le Vám už kompletne je.. v tej Prahe?


Štěpán Kotrba: „To je tak blbý, že tomu může věřit jen Langšádlová.“


[quote="pid:11981, uid:394"]le Vám už kompletne je.. v tej Prahe?[/quote] Štěpán Kotrba: „To je tak blbý, že tomu může věřit jen Langšádlová.“

blbec zůstává blbec

Co pa? Už ti došly argumenty? Já jsem tady doma. Odkud si sem přivandroval ty?


[quote="pid:11989, uid:436"]blbec zůstává blbec[/quote] Co pa? Už ti došly argumenty? Já jsem tady doma. Odkud si sem přivandroval ty?

Na co ještě čekáte,


Na co ještě čekáte, proč jste ještě nepředložil ty důkazy, o kterých jste psal ? To jste opravdu takový "ubožák" ?!


[quote="pid:11989, uid:436"]Na co ještě čekáte,[/quote] Na co ještě čekáte, proč jste ještě nepředložil ty důkazy, o kterých jste psal ? To jste opravdu takový "ubožák" ?!

P.s
10 000 ábojov je tak pre 5 až 10 vojakov počas bojov na 1 deň:-)))


Lenže to liberast a pirátska vyhulená chamraď nedokáže zrátať.


P.s 10 000 ábojov je tak pre 5 až 10 vojakov počas bojov na 1 deň:-))) Lenže to liberast a pirátska vyhulená chamraď nedokáže zrátať.

Ladislav Petráš: Poslední válka
http://www.novarepublika.cz/2021/04/posledni-valka.html#more


"Je nutné, abychom si uvědomili, že takto vyostřená situace se může velmi rychle změnit ve válku. Nebyla by to válka lokální, nebyla by to ani třetí světová válka. Byla by to válka poslední."


Z diskuze ::


maxim18. dubna 2021 11:47


Je to s těmi Rusy podle Babiše a Hamáčka vážné ..


Většina normálních lidí, kteří se zajímají trochu o politiku si myslí opak, že je to vážné s Babišem, Hamáčkem a ostatními co je podporují v jejich idiotství ..
Rusové na nás se*rou, a budou nás mít jenom za blázny, jestli se u nás nenajde politická síla která tu frašku odhalí .. Je to velká šance pro vlasteneckou opozici, aby ty naše poblázněné idioty v politice zdiskreditovala a získala u probouzejících se občanů dostatečnou podporu ke změně v příštích volbách ..


Ladislav Petráš: Poslední válka http://www.novarepublika.cz/2021/04/posledni-valka.html#more "Je nutné, abychom si uvědomili, že takto vyostřená situace se může velmi rychle změnit ve válku. Nebyla by to válka lokální, nebyla by to ani třetí světová válka. Byla by to válka poslední." Z diskuze :: maxim18. dubna 2021 11:47 Je to s těmi Rusy podle Babiše a Hamáčka vážné .. Většina normálních lidí, kteří se zajímají trochu o politiku si myslí opak, že je to vážné s Babišem, Hamáčkem a ostatními co je podporují v jejich idiotství .. Rusové na nás se*rou, a budou nás mít jenom za blázny, jestli se u nás nenajde politická síla která tu frašku odhalí .. Je to velká šance pro vlasteneckou opozici, aby ty naše poblázněné idioty v politice zdiskreditovala a získala u probouzejících se občanů dostatečnou podporu ke změně v příštích volbách ..
Upravené 18. 4. 2021 o 12:03

To je velice špatné, velice špatné, zase nás ta Anglosaská sebranka žene do války! Zas a znova tupý dav nic nechápe.


To je velice špatné, velice špatné, zase nás ta Anglosaská sebranka žene do války! Zas a znova tupý dav nic nechápe.

pamatujte si to dobře


Po druhé:
Na co ještě čekáte, proč jste ještě nepředložil ty důkazy, o kterých jste psal ? To jste opravdu takový "ubožák" ?!


[quote="pid:11996, uid:436"]pamatujte si to dobře[/quote] Po druhé: Na co ještě čekáte, proč jste ještě nepředložil ty důkazy, o kterých jste psal ? To jste opravdu takový "ubožák" ?!

protože CIA není dětská hračka, pamatujte si to dobře

To není pro nás žádná novinka, jenom si nám to potvrdil.


[quote="pid:11996, uid:436"]protože CIA není dětská hračka, pamatujte si to dobře[/quote] To není pro nás žádná novinka, jenom si nám to potvrdil.

angloamericky mociar prichadza o riadenie na Slovensku vdaka Sputniku, boji sa, ze ak sa dostane Sputnik do ciech zacne prichadzat o riadenie aj tam, preto narychlo zbuchali tento teroristicky cin, aby rozostvali Rusko a CR a znemoznili vzajomnu komunikaciu a dohodu na Sputniku


pardon, ak to tu uz bolo napisane


angloamericky mociar prichadza o riadenie na Slovensku vdaka Sputniku, boji sa, ze ak sa dostane Sputnik do ciech zacne prichadzat o riadenie aj tam, preto narychlo zbuchali tento teroristicky cin, aby rozostvali Rusko a CR a znemoznili vzajomnu komunikaciu a dohodu na Sputniku pardon, ak to tu uz bolo napisane

"Piráti2"
Počúvaj ma sem ty hlúpy somár. Ty sa vyhrážať môžeš akurát tak svojej materi, tie svoje gestapácke úchylky si nechaj pre svoju pakáž. Keď ťa chytím niekde v Praze, tak Ti pysky rozbijem!


"Piráti2" Počúvaj ma sem ty hlúpy somár. Ty sa vyhrážať môžeš akurát tak svojej materi, tie svoje gestapácke úchylky si nechaj pre svoju pakáž. Keď ťa chytím niekde v Praze, tak Ti pysky rozbijem!
Upravené 18. 4. 2021 o 12:32

s touto aférou v muničním skladu byla proruská politika v České republice odepsána


Zřejmě se mýlíte, že " s touto aférou byla proruská politika v České republice odepsána".
Z diskuzí na internetu je zřejmé, že "snaha" některých našich politiků a médií vyznívá u většiny našich občanů do ztracena. Opak bude spíše realitou...


[quote="pid:11996, uid:436"]s touto aférou v muničním skladu byla proruská politika v České republice odepsána[/quote] Zřejmě se mýlíte, že " s touto aférou byla proruská politika v České republice odepsána". Z diskuzí na internetu je zřejmé, že "snaha" některých našich politiků a médií vyznívá u většiny našich občanů do ztracena. Opak bude spíše realitou...

Ministr Havlíček: je vyloučeno aby byl Rosatom součástí tendru v Dukovanech.


Ministr Havlíček: je vyloučeno aby byl Rosatom součástí tendru v Dukovanech.

Vyzerá to že bezpečnostný ?poradca? pre dostavanie atomových elektrární sa vyjadril v teraz na ČT a ČT24. Že nepodporí aby Rozatom sa stal členom konzorcia na dostavanie dukovan.


Jo Soukup začal rýchlo kovať železo kým je ešte horúce.


Vyzerá to že bezpečnostný ?poradca? pre dostavanie atomových elektrární sa vyjadril v teraz na ČT a ČT24. Že nepodporí aby Rozatom sa stal členom konzorcia na dostavanie dukovan. Jo Soukup začal rýchlo kovať železo kým je ešte horúce.

Já bych byl klidný. Ještě se nestaví, a současný systém krachne do konce roku. Pak budou mít všichni, kdo se dnes vybarvili jiné starosti.


Já bych byl klidný. Ještě se nestaví, a současný systém krachne do konce roku. Pak budou mít všichni, kdo se dnes vybarvili jiné starosti.

Navážu na svůj výše pověšený příspěvek:
Jak vyplývá ze skripalovských článků Bellingcatu, Aeronetu a Respektu z let 2018 a 2019, BIS sledovala ty dva ruské agenty už od počátku roku 2014, kdy se údajně setkali se Skripalem v Praze. Takže je zvláštní, že je BIS, alespoň podle její verze, nechala vejít do přísně střeženého vrbětického areálu, položit výbušniny a zmizet, a výbuchu, v rozporu se svými úkoly, nezabránila.


Když už BIS nelitovala zničení celého areálu jen kvůli tomu, aby zdokumentovala přítomnost dvou ruských agentů ve Vrběticích před výbuchem, tak mi přijde pravděpodobnější, že události probíhaly naprosto stejně jako v Salisbury: BIS si počkala, až provalení agenti půjdou obhlídnout Vrbětice, nebo je tam dokonce v rámci zpravodajské hry vylákala, a pak nechala sklady vtipně vybuchnout.


Je to jen logická úvaha, plynoucí z faktu, že BIS ty dva ruské agenty sledovala.


Navážu na svůj výše pověšený příspěvek: Jak vyplývá ze skripalovských článků Bellingcatu, Aeronetu a Respektu z let 2018 a 2019, BIS sledovala ty dva ruské agenty už od počátku roku 2014, kdy se údajně setkali se Skripalem v Praze. Takže je zvláštní, že je BIS, alespoň podle její verze, nechala vejít do přísně střeženého vrbětického areálu, položit výbušniny a zmizet, a výbuchu, v rozporu se svými úkoly, nezabránila. Když už BIS nelitovala zničení celého areálu jen kvůli tomu, aby zdokumentovala přítomnost dvou ruských agentů ve Vrběticích před výbuchem, tak mi přijde pravděpodobnější, že události probíhaly naprosto stejně jako v Salisbury: BIS si počkala, až provalení agenti půjdou obhlídnout Vrbětice, nebo je tam dokonce v rámci zpravodajské hry vylákala, a pak nechala sklady vtipně vybuchnout. Je to jen logická úvaha, plynoucí z faktu, že BIS ty dva ruské agenty sledovala.

Fidelo

Babiš: Vyhostili jsme všechny ruské agenty. Dokument o Vrběticích jsem dostal v pátek a chci, aby byl odtajněn


https://www.lidovky.cz/domov/babis-vlada-odtajni-zjisteni-bis-o-zapojeni-ruskych-agentu-ve-vrbeticich-verejnost-si-o-tom-pak-udel.A210418_114322_ln_domov_vag


Babiš: Vyhostili jsme všechny ruské agenty. Dokument o Vrběticích jsem dostal v pátek a chci, aby byl odtajněn https://www.lidovky.cz/domov/babis-vlada-odtajni-zjisteni-bis-o-zapojeni-ruskych-agentu-ve-vrbeticich-verejnost-si-o-tom-pak-udel.A210418_114322_ln_domov_vag
1234 ... 7
61.66k
497
59
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept