Politika v ČR
Česko vyhostí 18 zaměstnanců ruské ambasády

Z FB Davida Martínka:
Dnešní zpráva Seznam zprávy s názvem "Hamáček chtěl v Moskvě vyměnit Vrbětice za milion Sputniků" stojí za zaznamenání.
Je samozřejmě naprosto absurdní.
Je třeba k ní přistupovat klidně a věcně.
Důvod pro zveřejnění je prostý. Úvodní šok z odhalení agentů vyprchal.
Veřejnost, ale opatrně i některá média začínají zkoumat podstatu kauzy. Důkazy, motivy, časové osy případu, souvislosti, vliv a jednání jednotlivých aktérů. To je velmi důležité. Kauza Vrbětice má příliš mnoho bílých míst.
Myslím, že přesně v okamžiku, kdy si novináři sami začnou dávat do souvislosti dění v jednotlivých zemích a pochopí, jak probíhá, ve všech případech, tzv. proces ztotožnění, jim zároveň i dojde, o co vlastně v kauze jde. Pak už je na nich samotných, jak se rozhodnou pokračovat.
Je jisté, že vláda byla pod obrovským tlakem.
Zpráva Seznamu je klamný cíl. Jeho smyslem je odvést pozornost. Rychle přispěchat s novou šokující zprávou, která odvede pozornost.
Myslím, že Seznam Zprávy by měl být neprodleně zařazen na seznam dezinformačních webů.
Když dáte miliardáři bez znalosti skutečné podstaty médií hračku v podobě názorového média, udělá z ní obratem nebezpečnou hlásnou troubu na ovlivňování veřejného mínění.
https://www.facebook.com/david.martinek1/posts/10224800472499945


Z FB Davida Martínka: Dnešní zpráva Seznam zprávy s názvem "Hamáček chtěl v Moskvě vyměnit Vrbětice za milion Sputniků" stojí za zaznamenání. Je samozřejmě naprosto absurdní. Je třeba k ní přistupovat klidně a věcně. Důvod pro zveřejnění je prostý. Úvodní šok z odhalení agentů vyprchal. Veřejnost, ale opatrně i některá média začínají zkoumat podstatu kauzy. Důkazy, motivy, časové osy případu, souvislosti, vliv a jednání jednotlivých aktérů. To je velmi důležité. Kauza Vrbětice má příliš mnoho bílých míst. Myslím, že přesně v okamžiku, kdy si novináři sami začnou dávat do souvislosti dění v jednotlivých zemích a pochopí, jak probíhá, ve všech případech, tzv. proces ztotožnění, jim zároveň i dojde, o co vlastně v kauze jde. Pak už je na nich samotných, jak se rozhodnou pokračovat. Je jisté, že vláda byla pod obrovským tlakem. Zpráva Seznamu je klamný cíl. Jeho smyslem je odvést pozornost. Rychle přispěchat s novou šokující zprávou, která odvede pozornost. Myslím, že Seznam Zprávy by měl být neprodleně zařazen na seznam dezinformačních webů. Když dáte miliardáři bez znalosti skutečné podstaty médií hračku v podobě názorového média, udělá z ní obratem nebezpečnou hlásnou troubu na ovlivňování veřejného mínění. https://www.facebook.com/david.martinek1/posts/10224800472499945

Zkusím to najít, tehdy jsem málem spadnul ze židle.


Je to toto, článek působí jako převzatý z dobového Völkische Beobachter


https://www.dotyk.cz/magazin/vanoce-stalingrad-nemecka-armada-20201209.html


Naprosté dno. Dotyk patří Pentě.


[quote="pid:14468, uid:372"]Zkusím to najít, tehdy jsem málem spadnul ze židle.[/quote] Je to toto, článek působí jako převzatý z dobového Völkische Beobachter https://www.dotyk.cz/magazin/vanoce-stalingrad-nemecka-armada-20201209.html Naprosté dno. Dotyk patří Pentě.

5.kolona je na tom všude stejně blbě. Tohle je práce ruského oligarchy Děripasky 2.května 2021, 76 let po vztyčení vlajky vítězů nad Reichstagem..


https://sell-off.livejournal.com/47743484.html
Žádný rozdíl .


5.kolona je na tom všude stejně blbě. Tohle je práce ruského oligarchy Děripasky 2.května 2021, 76 let po vztyčení vlajky vítězů nad Reichstagem.. https://sell-off.livejournal.com/47743484.html Žádný rozdíl .

Tohle je práce ruského oligarchy Děripasky


Doufám, že si kope hrob.


[quote="pid:14496, uid:57"]Tohle je práce ruského oligarchy Děripasky[/quote] Doufám, že si kope hrob.

Nový pokus o puč? Nebo kontrapuč?


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hamackova-vrbeticka-afera-otrasa-ceskou-politikou-odejde-ministr-vnitra-153083#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=xm4OWZmI7FY-202105041513&dop_id=153083&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Přišli všichni.


Nový pokus o puč? Nebo kontrapuč? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hamackova-vrbeticka-afera-otrasa-ceskou-politikou-odejde-ministr-vnitra-153083#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=xm4OWZmI7FY-202105041513&dop_id=153083&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Přišli všichni.

Zkusím to najít, tehdy jsem málem spadnul ze židle.

Můžeš to sem nakopírovat, chce to po mně poplatek.


[quote="pid:14468, uid:372"]Zkusím to najít, tehdy jsem málem spadnul ze židle.[/quote] Můžeš to sem nakopírovat, chce to po mně poplatek.

Můžeš to sem nakopírovat, chce to po mně poplatek.


Já to taky otevřel jen v mobilu, ale tady mi to blokuje Kaspersky a adblock. Vše jsem nakonec vypnul, tak tady je ta "nádhera".


Jak vypadaly Vánoce vojáků v obleženém Stalingradu: Mráz, hlad a smrt


Třicetistupňový mráz, poslední zbytky chleba a všude kolem sovětští ostřelovači. Takto vypadaly Vánoce německých divizí, které se v roce 1942 ocitly v ledové pasti Stalingradu. Počátkem prosince se přitom vojáci upínali ke svátkům jako k naději na zázrak.


Za války bylo tradicí, že němečtí generálové posílali o Vánocích svým mužům na frontu lahve vína, koňaku a sektu, dále pak také cigarety a nějakou tu čokoládu. Do Stalingradu, obklíčeného jak Rudou armádou, tak třeskutým mrazem, však zásoby nemohly dorazit včas. Vojáci se dělili o chabé zásoby nudlí a vzájemně si nadělovali své poslední cigarety.
Sovětská strana zaútočila ráno na Boží hod. Přímé palbě toho dne čelily například 16. tanková i 60. motorizovaná divize.


Jednotky, u nichž o svátcích panoval jakžtakž klid, se snažily navodit vánoční atmosféru pletením věnců ze stepní trávy a společným zpíváním písně Tichá noc. "O Štědrém dnu jsem vyhrabal ze sněhu malou borovici. V bunkru se nás sešlo asi patnáct. Myslím, že jsme byli široko daleko jediní, kdo měl vánoční stromeček," poznamenal si do deníku dvacetiletý Hans-Erdmann Schonbeck z 24. tankové divize.
Poručík Kurt Reuber, vojenský lékař a pastor ze 16. tankové divize, připomněl vojákům význam Vánoc vlastnoruční kresbou Madonny, kterou načrtl na zadní stranu sovětské mapy. "Měl to být symbol bezpečí a mateřské lásky," napsal Reuber. "Vojáci byli při pohledu na obrázek tak dojati, že ani nemohli mluvit."


Ačkoli Reuber o dva roky později zemřel v sovětském zajetí, jeho kresba je dodnes vystavena v berlínském kostele císaře Viléma.


Teprve 26. prosince 1942 dorazily německým vojákům u Stalingradu vymodlené zásoby, včetně deseti tun vánočního cukroví. Pro většinu mužů však tato opožděná nadílka měla spíš hořkou příchuť: mnozí jejich druhové v předchozích dnech zahynuli, přeživší trpěli omrzlinami, ale nesměli být evakuováni, protože je jejich nadřízení podezírali z hypochondrie. Pověstná ruská zima navíc ještě zdaleka nekončila - naopak šlo spíš o začátek utrpení.


[quote="pid:14509, uid:312"]Můžeš to sem nakopírovat, chce to po mně poplatek.[/quote] Já to taky otevřel jen v mobilu, ale tady mi to blokuje Kaspersky a adblock. Vše jsem nakonec vypnul, tak tady je ta "nádhera". **Jak vypadaly Vánoce vojáků v obleženém Stalingradu: Mráz, hlad a smrt** **Třicetistupňový mráz, poslední zbytky chleba a všude kolem sovětští ostřelovači. Takto vypadaly Vánoce německých divizí, které se v roce 1942 ocitly v ledové pasti Stalingradu.** Počátkem prosince se přitom vojáci upínali ke svátkům jako k naději na zázrak. Za války bylo tradicí, že němečtí generálové posílali o Vánocích svým mužům na frontu lahve vína, koňaku a sektu, dále pak také cigarety a nějakou tu čokoládu. **Do Stalingradu, obklíčeného jak Rudou armádou, tak třeskutým mrazem**, však zásoby nemohly dorazit včas. Vojáci se dělili o chabé zásoby nudlí a vzájemně si nadělovali své poslední cigarety. **Sovětská strana zaútočila ráno na Boží hod.** Přímé palbě toho dne čelily například 16. tanková i 60. motorizovaná divize. Jednotky, u nichž o svátcích panoval jakžtakž klid, se snažily navodit vánoční atmosféru pletením věnců ze stepní trávy a společným zpíváním písně Tichá noc. "O Štědrém dnu jsem vyhrabal ze sněhu malou borovici. V bunkru se nás sešlo asi patnáct. Myslím, že jsme byli široko daleko jediní, kdo měl vánoční stromeček," poznamenal si do deníku dvacetiletý Hans-Erdmann Schonbeck z 24. tankové divize. Poručík Kurt Reuber, vojenský lékař a pastor ze 16. tankové divize, připomněl vojákům význam Vánoc vlastnoruční kresbou Madonny, kterou načrtl na zadní stranu sovětské mapy. "Měl to být symbol bezpečí a mateřské lásky," napsal Reuber. "Vojáci byli při pohledu na obrázek tak dojati, že ani nemohli mluvit." Ačkoli Reuber o dva roky později zemřel v sovětském zajetí, jeho kresba je dodnes vystavena v berlínském kostele císaře Viléma. Teprve 26. prosince 1942 dorazily německým vojákům u Stalingradu vymodlené zásoby, včetně deseti tun vánočního cukroví. Pro většinu mužů však tato opožděná nadílka měla spíš hořkou příchuť: mnozí jejich druhové v předchozích dnech zahynuli, přeživší trpěli omrzlinami, ale nesměli být evakuováni, protože je jejich nadřízení podezírali z hypochondrie. Pověstná ruská zima navíc ještě zdaleka nekončila - naopak šlo spíš o začátek utrpení.
Upravené 4. 5. 2021 o 18:02

Z FB Davida Martínka:

Souhlas.
Až na
Myslím, že přesně v okamžiku, kdy si novináři sami začnou dávat do souvislosti dění v jednotlivých zemích a pochopí, jak probíhá, ve všech případech, tzv. proces ztotožnění, jim zároveň i dojde, o co vlastně v kauze jde.

Nejde o jejich nepochopení, novináři jsou součástí plánu.
A až na
Když dáte miliardáři bez znalosti skutečné podstaty médií hračku v podobě názorového média, udělá z ní obratem nebezpečnou hlásnou troubu na ovlivňování veřejného mínění.

Nejde o miliardářovu neznalost. Protože to, co se jedné skupině lidí jeví jako chyba řízení, to je pro jinou skupinu lidí cílem...


[quote="pid:14480, uid:101"]Z FB Davida Martínka:[/quote] Souhlas. Až na [quote="pid:14480, uid:101"]Myslím, že přesně v okamžiku, kdy si novináři sami začnou dávat do souvislosti dění v jednotlivých zemích a pochopí, jak probíhá, ve všech případech, tzv. proces ztotožnění, jim zároveň i dojde, o co vlastně v kauze jde.[/quote] Nejde o jejich nepochopení, novináři jsou součástí plánu. A až na [quote="pid:14480, uid:101"]Když dáte miliardáři bez znalosti skutečné podstaty médií hračku v podobě názorového média, udělá z ní obratem nebezpečnou hlásnou troubu na ovlivňování veřejného mínění.[/quote] Nejde o miliardářovu neznalost. Protože to, co se jedné skupině lidí jeví jako chyba řízení, to je pro jinou skupinu lidí cílem...

A Henry si mne ruce,jak to vosí hnízdo pěkně rozdráždil. To jsem zvědav , s jakými pí-ovinami ještě ta sebranka přijde . A Koudelka si opakuje svého "ricínového agenta" a Kundra mu přitakává.
Vypadá to na kontrahru i v mediálním prostředí (role j. Kroupy?)
Ale nejdůležitější vzkaz poslal těm hovňouskům Erik Best v nezvykle dlouhém komentáři v Parlamentních listech. Sice pohovořil o COVIDu, ale vzkaz to byl jasně všem podpindosům. "Nechtěl bych být ve vaší kůži, experti..."


A Henry si mne ruce,jak to vosí hnízdo pěkně rozdráždil. To jsem zvědav , s jakými pí-ovinami ještě ta sebranka přijde . A Koudelka si opakuje svého "ricínového agenta" a Kundra mu přitakává. Vypadá to na kontrahru i v mediálním prostředí (role j. Kroupy?) Ale nejdůležitější vzkaz poslal těm hovňouskům Erik Best v nezvykle dlouhém komentáři v Parlamentních listech. Sice pohovořil o COVIDu, ale vzkaz to byl jasně všem podpindosům. "Nechtěl bych být ve vaší kůži, experti..."

Ale nejdůležitější vzkaz poslal těm hovňouskům Erik Best v nezvykle dlouhém komentáři v Parlamentních listech.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/-Nechtel-bych-byt-v-jejich-kuzi-Erik-Best-Vladni-covid-experti-bojte-se-Zakrok-proti-vam-662813
Těch mojžíšů jsem si před časem taky všiml.
MeSES.
https://en.wikipedia.org/wiki/Moses
Vzhledem k tomu, že jewrejům na nějaké samohlásce moc nesejde, nejde jim upřít určitý smysl pro hu-mor.
Podle Starého zákona, kniha Genesis, na počátku bylo slovo.
To ale tentokrát nebylo dodrženo: na počátku byl Pavel Řehák a excel.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Řehák_(manažer)


Dodatek:
Uf, článeček je vskutku silně výživný...
Tenhle MeSES mi připomíná šablonu SOHR.


[quote="pid:14527, uid:57"]Ale nejdůležitější vzkaz poslal těm hovňouskům Erik Best v nezvykle dlouhém komentáři v Parlamentních listech.[/quote] https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/-Nechtel-bych-byt-v-jejich-kuzi-Erik-Best-Vladni-covid-experti-bojte-se-Zakrok-proti-vam-662813 Těch mojžíšů jsem si před časem taky všiml. MeSES. https://en.wikipedia.org/wiki/Moses Vzhledem k tomu, že jewrejům na nějaké samohlásce moc nesejde, nejde jim upřít určitý smysl pro hu-mor. Podle Starého zákona, kniha Genesis, na počátku bylo slovo. To ale tentokrát nebylo dodrženo: na počátku byl Pavel Řehák a excel. https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Řehák_(manažer) Dodatek: Uf, článeček je vskutku silně výživný... Tenhle MeSES mi připomíná šablonu SOHR.
Upravené 4. 5. 2021 o 21:41

A Henry si mne ruce,jak to vosí hnízdo pěkně rozdráždil. To jsem zvědav , s jakými pí-ovinami ještě ta sebranka přijde .


zajímavé je, že Bakalovo média dnešní kauzu se Seznamem nehrála. Téměř se tomu nevěnovali. Prokoukli to?


Až teď je na aktualne.cz článek s titulkem "Zástupci tajnýc služeb ve sněmovně nepromluvili. Styděl jsem se, jak to probíhalo, řekl k jednání ve sněmovně nejvyšší státní zástupce."


https://zpravy.aktualne.cz/domaci/snemovna-hamacek/r~f7f7c8b4acda11ebb234ac1f6b220ee8/


Hamáček: A co jsem měl Rusům slíbit? Že přesvědčím nezávislé médium, aby to nenapsalo?!


Celé to podle Hamáčka slouží Rusku. „Přečtěte si ruské noviny. Ještě před pár hodinami, než tento článek vyšel, tak v hlavních zprávách v Rusku byla má citace, že „Rusové ví, že víme, že to udělali, jen neví, co na ně máme“. V Rusku jsem byl za jestřába, byl jsem tam portrétován skoro jako americký agent. A po článku Kroupy, který nepřináší žádné přímé důkazy a přímé citace, jsem v Rusku líčen jako vlastizrádce, kterého soudí vlastní národ,“ uvedl.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Witowska-v-CT-tlacila-na-Hamacka-A-pak-to-prislo-A-co-jsem-mel-Rusum-slibit-Ze-presvedcim-nezavisle-medium-aby-to-nenapsalo-662894


[quote="pid:14527, uid:57"]A Henry si mne ruce,jak to vosí hnízdo pěkně rozdráždil. To jsem zvědav , s jakými pí-ovinami ještě ta sebranka přijde .[/quote] zajímavé je, že Bakalovo média dnešní kauzu se Seznamem nehrála. Téměř se tomu nevěnovali. Prokoukli to? Až teď je na aktualne.cz článek s titulkem "Zástupci tajnýc služeb ve sněmovně nepromluvili. Styděl jsem se, jak to probíhalo, řekl k jednání ve sněmovně nejvyšší státní zástupce." https://zpravy.aktualne.cz/domaci/snemovna-hamacek/r~f7f7c8b4acda11ebb234ac1f6b220ee8/ Hamáček: A co jsem měl Rusům slíbit? Že přesvědčím nezávislé médium, aby to nenapsalo?! Celé to podle Hamáčka slouží Rusku. „Přečtěte si ruské noviny. Ještě před pár hodinami, než tento článek vyšel, tak v hlavních zprávách v Rusku byla má citace, že „Rusové ví, že víme, že to udělali, jen neví, co na ně máme“. V Rusku jsem byl za jestřába, byl jsem tam portrétován skoro jako americký agent. A po článku Kroupy, který nepřináší žádné přímé důkazy a přímé citace, jsem v Rusku líčen jako vlastizrádce, kterého soudí vlastní národ,“ uvedl. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Witowska-v-CT-tlacila-na-Hamacka-A-pak-to-prislo-A-co-jsem-mel-Rusum-slibit-Ze-presvedcim-nezavisle-medium-aby-to-nenapsalo-662894
Upravené 4. 5. 2021 o 21:37

Hamáček


Na mě to dělá dojem, že to je akce Pocheho a spol.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hamackova-vrbeticka-afera-otrasa-ceskou-politikou-odejde-ministr-vnitra-153083#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=66oo7pl2GG4-202105041945&dop_id=153083&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Zítra tiskovka ČSSD bez Hamáčka, zato s Onderkou, Maláčovou, Veselým a Birkem.


[quote="pid:14543, uid:307"]Hamáček[/quote] Na mě to dělá dojem, že to je akce Pocheho a spol. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hamackova-vrbeticka-afera-otrasa-ceskou-politikou-odejde-ministr-vnitra-153083#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=66oo7pl2GG4-202105041945&dop_id=153083&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Zítra tiskovka ČSSD bez Hamáčka, zato s Onderkou, Maláčovou, Veselým a Birkem.

Pochva je malý pán , takový maroder , okrádač mrtvol . Puče organizuje přímá spojka západních velvyslanectví , starý Kolář . To je ta šedá eminence , před kterou stojí v pozoru ministři .
Zřejmě má pod palcem i rozdělování třiceti stříbrných , pro krysí sebranku .


Pochva je malý pán , takový maroder , okrádač mrtvol . Puče organizuje přímá spojka západních velvyslanectví , starý Kolář . To je ta šedá eminence , před kterou stojí v pozoru ministři . Zřejmě má pod palcem i rozdělování třiceti stříbrných , pro krysí sebranku .

starý Kolář


Ano, ten organizuje každé svinstvo, které se zde odehraje. Vůbec, některý rodinky jsou obzvláště vypečené, Kolářové, Kroupové....


[quote="pid:14557, uid:185"]starý Kolář[/quote] Ano, ten organizuje každé svinstvo, které se zde odehraje. Vůbec, některý rodinky jsou obzvláště vypečené, Kolářové, Kroupové....

Osvědčená stará Henriho metoda. Zakalíme vodu v rybníčku a začneme lovit.
Politická scéna se rozdvojila, mediální taktéž. A přitom už dávno není slyšet ozvěna petard z Vrbětic. Špinaví se momentálně perou o to, kdo je míň a kdo víc. A vědí, že vůbec největší průser pro mnohé jejich kurátory hrozí z toho, že se události z let 2006 až 2014 fakt vyšetří. To už začíná nervóznět Mirda i s Topolem a celá ta sebranka, která tenhle kšeftík se zbraněmi připravovala coby vládní garnitura. Hlavní průser neleží ve výbuchu, ale v minulosti skladů.


Osvědčená stará Henriho metoda. Zakalíme vodu v rybníčku a začneme lovit. Politická scéna se rozdvojila, mediální taktéž. A přitom už dávno není slyšet ozvěna petard z Vrbětic. Špinaví se momentálně perou o to, kdo je míň a kdo víc. A vědí, že vůbec největší průser pro mnohé jejich kurátory hrozí z toho, že se události z let 2006 až 2014 fakt vyšetří. To už začíná nervóznět Mirda i s Topolem a celá ta sebranka, která tenhle kšeftík se zbraněmi připravovala coby vládní garnitura. Hlavní průser neleží ve výbuchu, ale v minulosti skladů.

Jde to znamenitě. Tohle bude původce bolet. Hamáček podává trestní oznámení a požaduje 10 milionů.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hamacek-vrbetice-moskva-cesta-tajne-sluzby-bis-gru-rozvedka.A210505_085510_domaci_remy


Z kauzy zůstává směšná fraška a bažina se už bije mezi sebou


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vrazi-Koudelkova-hra-Po-show-Hamacka-novy-vybuch-kauzy-Kroupa-662967


Baví mě to mlčení Zemana. Napřed mlčel týden a pak jim pár větama rozbil bábovičku. Teď už mlčí skoro 14 dní a ti pitomci do ní dál šlapou. Taky se tak těšíte, až Zeman opět promluví?


Jde to znamenitě. Tohle bude původce bolet. Hamáček podává trestní oznámení a požaduje 10 milionů. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hamacek-vrbetice-moskva-cesta-tajne-sluzby-bis-gru-rozvedka.A210505_085510_domaci_remy Z kauzy zůstává směšná fraška a bažina se už bije mezi sebou https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vrazi-Koudelkova-hra-Po-show-Hamacka-novy-vybuch-kauzy-Kroupa-662967 Baví mě to mlčení Zemana. Napřed mlčel týden a pak jim pár větama rozbil bábovičku. Teď už mlčí skoro 14 dní a ti pitomci do ní dál šlapou. Taky se tak těšíte, až Zeman opět promluví?

Z kauzy zůstává směšná fraška


Neuvěřitelný to "kolotoč", jeden lhář označí jiného také za lháře, ke kterému se přidali další lháři s perspektivou finanční pokuty od soudu...


[quote="pid:14611, uid:372"]Z kauzy zůstává směšná fraška[/quote] Neuvěřitelný to "kolotoč", jeden lhář označí jiného také za lháře, ke kterému se přidali další lháři s perspektivou finanční pokuty od soudu...

největší průser pro mnohé jejich kurátory hrozí z toho, že se události z let 2006 až 2014 fakt vyšetří.


Nic se zřejmě vyšetřovat nebude. Už i nejvyšší státní zástupce mluví o tom, "že nelze vyloučit, že trestní řízení skončí odložením věci. Pokud se nám nepodaří oba podezřelé vyslechnout nebo zajistit jejich přítomnost. Takový je zákonný postup,“


Označit někoho za podezřelého, když k tomu zřejmě nemá důkazy, to už neřeší...


https://cz.sputniknews.com/20210504/nejvyssi-statni-zastupce-zeman-vrbetice-mozna-skonci-odlozenim-pripadu-14376038.html


Trestnímu stíhání už čelí i policejní prezident...
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/policejni-prezident-oznamil-ze-celi-trestnimu-rizeni-153290#seq_no=1&source=hp&dop_id=153290&dop_ab_variant=0&dop_req_id=IjoLyEpcfBe-202105051158&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


[quote="pid:14587, uid:57"]největší průser pro mnohé jejich kurátory hrozí z toho, že se události z let 2006 až 2014 fakt vyšetří.[/quote] Nic se zřejmě vyšetřovat nebude. Už i nejvyšší státní zástupce mluví o tom, "že nelze vyloučit, že trestní řízení skončí odložením věci. Pokud se nám nepodaří oba podezřelé vyslechnout nebo zajistit jejich přítomnost. Takový je zákonný postup,“ Označit někoho za podezřelého, když k tomu zřejmě nemá důkazy, to už neřeší... https://cz.sputniknews.com/20210504/nejvyssi-statni-zastupce-zeman-vrbetice-mozna-skonci-odlozenim-pripadu-14376038.html Trestnímu stíhání už čelí i policejní prezident... https://www.seznamzpravy.cz/clanek/policejni-prezident-oznamil-ze-celi-trestnimu-rizeni-153290#seq_no=1&source=hp&dop_id=153290&dop_ab_variant=0&dop_req_id=IjoLyEpcfBe-202105051158&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Upravené 5. 5. 2021 o 15:13

Žeby tím "zdrojem" byl policejní prezident?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/policejni-prezident-oznamil-ze-celi-trestnimu-rizeni-153290#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=9BGdGGiMpFv-202105051219&dop_id=153290&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Žeby tím "zdrojem" byl policejní prezident? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/policejni-prezident-oznamil-ze-celi-trestnimu-rizeni-153290#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=9BGdGGiMpFv-202105051219&dop_id=153290&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Šetřit se samozřejmě nebudou virtuální Petrov+Baširov, ale reální Kalousek+Topolánek (případně nějaký ten krycí přicmrndálek za černoprdelníky).
Stále zajímavější totiž bude minulost Vrbětic, než ta jejich řachanda. A tohle je oblíbené téma GP. Když správně zabere, shoří podpindosí agentura v jednom vyšetřovacím "ohni" Tuhá baba Maruš tam nevsoupila jen tak náhodou. Nejlíp se
vyjednává, když má protějšek kudlu na krkavici....


Šetřit se samozřejmě nebudou virtuální Petrov+Baširov, ale reální Kalousek+Topolánek (případně nějaký ten krycí přicmrndálek za černoprdelníky). Stále zajímavější totiž bude minulost Vrbětic, než ta jejich řachanda. A tohle je oblíbené téma GP. Když správně zabere, shoří podpindosí agentura v jednom vyšetřovacím "ohni" Tuhá baba Maruš tam nevsoupila jen tak náhodou. Nejlíp se vyjednává, když má protějšek kudlu na krkavici....
60.01k
489
61
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept