Politika v ČR
Česko vyhostí 18 zaměstnanců ruské ambasády

Babiš s Hamáčkem oznámili, že Česko vyhostí 18 zaměstanců ruské ambasády.

Oficiální důvod: Do výbuchu muničního areálu ve Vrběticích byla zapojena ruská tajná služba, oznámil Babiš

Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zive-sledujete-mimoradnou-tiskovou-konferenci-babise-a-hamacka.A210417_194601_ln_domov_vag

Babiš s Hamáčkem oznámili, že Česko vyhostí 18 zaměstanců ruské ambasády. Oficiální důvod: Do výbuchu muničního areálu ve Vrběticích byla zapojena ruská tajná služba, oznámil Babiš Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/zive-sledujete-mimoradnou-tiskovou-konferenci-babise-a-hamacka.A210417_194601_ln_domov_vag
Upravené 17. 4. 2021 o 19:51

Řeči se vedou a voda teče. Mě ae líbí jak se ten Babiš s Hamajdou poučili na koho se to musí svést. Tímhle jak jdou proti Rusům v takhle pro mne hloupým vyjádřením vyrazili určitě zbraně z ruky milým nemilým Smrtihlavum Piratum. Na někoho se to přece svést musí. Mě by teda taková blbost nenapadla. Já myslím že zametal někdo stopy po vykradeném skladu. Ale informace jsou řízení, tak chlapci dobře řídí. V daných podmínkách.

Řeči se vedou a voda teče. Mě ae líbí jak se ten Babiš s Hamajdou poučili na koho se to musí svést. Tímhle jak jdou proti Rusům v takhle pro mne hloupým vyjádřením vyrazili určitě zbraně z ruky milým nemilým Smrtihlavum Piratum. Na někoho se to přece svést musí. Mě by teda taková blbost nenapadla. Já myslím že zametal někdo stopy po vykradeném skladu. Ale informace jsou řízení, tak chlapci dobře řídí. V daných podmínkách.

Řeči se vedou a voda teče

Dokáže si někdo za této situace představit, že tady někdy bude Sputnik V, nebo že Rosatom dostaví Dukovany?

Přes Česko je veden další úder proi Rusku, že to uškodí našemu státu? S tím Babiš nic neudělá.

[quote="pid:11880, uid:88"]Řeči se vedou a voda teče[/quote] Dokáže si někdo za této situace představit, že tady někdy bude Sputnik V, nebo že Rosatom dostaví Dukovany? Přes Česko je veden další úder proi Rusku, že to uškodí našemu státu? S tím Babiš nic neudělá.

To je tragikomedie. Rusové podezřelí z výbuchu ve Vrběticích jsou ti, kteří otrávili agenta Skripala.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-je-podezreni-ze-ruska-rozvedka-se-podailela-na-vybuchu-ve-vrbeticich-151000

To je tragikomedie. Rusové podezřelí z výbuchu ve Vrběticích jsou ti, kteří otrávili agenta Skripala. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-je-podezreni-ze-ruska-rozvedka-se-podailela-na-vybuchu-ve-vrbeticich-151000

Babiš: "Jsme v podobné situaci jako například Velká Británie v případě pokusu o otravu v Salisbury v roce 2019." Tím řekl vše.

Podle Chazina, Boris Johnson (VB) neúspěšně usiluje o schůzku s Putinem. Vědí, že se začíná nanovo dělit svět, a vypadá to tak, že VB bude při porcování medvěda chybět. Ale Rusko dalo VB nůž na krk. Buďto odvolá svá tvrzení ohledně Litviněnka, Skripalů, HN17 a dalších, nebo nic. Johnson to samozřejmě nemůže udělat. Vymlouvá se na to, že tehdy byla u vlády jiná klika. Ale Rusové nejsou ochotni ustoupit ani o milimetr. Na USA se nemůžou spolehnout, že je k dělení povolají. Proč by do party brali někoho dalšího?

A teď naši blbci tomu nasadí korunu. I ti Poláci se zmohli jen na 3 pracovníky Ruského velvyslanectví. My musíme být furianti a rovnou 18.
Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil. Určitě již má další scénář, ale cena je moc vysoká. Nevím, nevím, jestli tentokrát nepřestřelil.

Babiš: "Jsme v podobné situaci jako například Velká Británie v případě pokusu o otravu v Salisbury v roce 2019." Tím řekl vše. Podle Chazina, Boris Johnson (VB) neúspěšně usiluje o schůzku s Putinem. Vědí, že se začíná nanovo dělit svět, a vypadá to tak, že VB bude při porcování medvěda chybět. Ale Rusko dalo VB nůž na krk. Buďto odvolá svá tvrzení ohledně Litviněnka, Skripalů, HN17 a dalších, nebo nic. Johnson to samozřejmě nemůže udělat. Vymlouvá se na to, že tehdy byla u vlády jiná klika. Ale Rusové nejsou ochotni ustoupit ani o milimetr. Na USA se nemůžou spolehnout, že je k dělení povolají. Proč by do party brali někoho dalšího? A teď naši blbci tomu nasadí korunu. I ti Poláci se zmohli jen na 3 pracovníky Ruského velvyslanectví. My musíme být furianti a rovnou 18. Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil. Určitě již má další scénář, ale cena je moc vysoká. Nevím, nevím, jestli tentokrát nepřestřelil.
Upravené 17. 4. 2021 o 21:09

Pamatujete si na to , jak v Sýrii byla nalezena česká munice a zbraně v rukou teroristů? České návody a čísla vedoucí k původci. Copak to asi má společného se zahlazováním stop ve Vrběticích?
Stačí když RF znovu opráší archiv , vypustí označení zbraní a střeliva a bude jasno , odkud se to "samo" přemístilo k teroristům.

Pamatujete si na to , jak v Sýrii byla nalezena česká munice a zbraně v rukou teroristů? České návody a čísla vedoucí k původci. Copak to asi má společného se zahlazováním stop ve Vrběticích? Stačí když RF znovu opráší archiv , vypustí označení zbraní a střeliva a bude jasno , odkud se to "samo" přemístilo k teroristům.

Tohle Babisovi zlomi vaz a Milos si uz brousi zuby na urednickou vladu.
To, co jsem vám napsal před třemi dny, že Rusové v České republice dostanou nakopan zadek. Nyní vidíte, co jsou Rusové, a nadále jim tleskáte a fandíte. Konec ruského vlivu v České republice. Stále můžete psát svoji vlastní hloupou teorii o politice, o které nemáte tušení a nikdy ji mít nebudete. Ty vaše fantazie padají do vody, nebylo by špatné nechat se vést realitou a nikoli fantazií. Buďte šťastní, že na vás jako účastníky ruských teroristů v Cesku někdo nepodá trestní oznámení. V nadcházejících dnech by vám mohla zpravodajská služba zaklepat na dveře ... všechna vaše jména a adresy jsou známa.Pokud si myslíte, že Zeman pracuje pro Rusko, tak se hrubě mýlíte, Miloš je stará liška a pouze svými pohyby odhaluje všechny spolupracovníky, kteří s Rusy pracují.Hloupí a naivní jako všichni ostatní na fóru, zůstávají hloupými a velmi velkými naivními lidmi, kteří o ničem netuší. Až na tu hloupou teorii, která je založena na teorii Pjakina a různých ruských analytiků, kteří jsou hloupí a píšou vše na základě ruských zájmů, zajmu Putina a oligarchu.Všichni jste dostali prez prdelu a nyní můžete vinit vše , to je konec komunisticko-bolševického gangu české republice

[quote="pid:11884, uid:306"]Tohle Babisovi zlomi vaz a Milos si uz brousi zuby na urednickou vladu.[/quote]To, co jsem vám napsal před třemi dny, že Rusové v České republice dostanou nakopan zadek. Nyní vidíte, co jsou Rusové, a nadále jim tleskáte a fandíte. Konec ruského vlivu v České republice. Stále můžete psát svoji vlastní hloupou teorii o politice, o které nemáte tušení a nikdy ji mít nebudete. Ty vaše fantazie padají do vody, nebylo by špatné nechat se vést realitou a nikoli fantazií. Buďte šťastní, že na vás jako účastníky ruských teroristů v Cesku někdo nepodá trestní oznámení. V nadcházejících dnech by vám mohla zpravodajská služba zaklepat na dveře ... všechna vaše jména a adresy jsou známa.Pokud si myslíte, že Zeman pracuje pro Rusko, tak se hrubě mýlíte, Miloš je stará liška a pouze svými pohyby odhaluje všechny spolupracovníky, kteří s Rusy pracují.Hloupí a naivní jako všichni ostatní na fóru, zůstávají hloupými a velmi velkými naivními lidmi, kteří o ničem netuší. Až na tu hloupou teorii, která je založena na teorii Pjakina a různých ruských analytiků, kteří jsou hloupí a píšou vše na základě ruských zájmů, zajmu Putina a oligarchu.Všichni jste dostali prez prdelu a nyní můžete vinit vše , to je konec komunisticko-bolševického gangu české republice
Upravené 17. 4. 2021 o 20:51

Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil

Nesmíte věřit všemu, co Babiš s Hamáčkem "vypustí z úst". Otázkou spíše je, zda MZ má či nemá k věci potřebné informace i z jiných zdrojů.

[quote="pid:11888, uid:312"]Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil[/quote] Nesmíte věřit všemu, co Babiš s Hamáčkem "vypustí z úst". Otázkou spíše je, zda MZ má či nemá k věci potřebné informace i z jiných zdrojů.

Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil

Kdo řekl, že s tímhle souhlasil?

HN17

dnes se "objevila nová nahrávka" z MH 17

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/vysetrovani-tragedie-mh-17-spolehame-na-buk-tvrdi-hlas-na-nahravce-40357257

Navíc Navylnyj je údajně v kritickém stavu

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/navalnyj-je-v-kritickem-stavu-a-hrozi-mu-selhani-ledvin-tvrdi-lekari-40357358

Synchronizovaný útok na Rusko.

[quote="pid:11888, uid:312"]Zarazilo mě, že Zeman s tím souhlasil[/quote] Kdo řekl, že s tímhle souhlasil? [quote="pid:11888, uid:312"]HN17[/quote] dnes se "objevila nová nahrávka" z MH 17 https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/vysetrovani-tragedie-mh-17-spolehame-na-buk-tvrdi-hlas-na-nahravce-40357257 Navíc Navylnyj je údajně v kritickém stavu https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/navalnyj-je-v-kritickem-stavu-a-hrozi-mu-selhani-ledvin-tvrdi-lekari-40357358 Synchronizovaný útok na Rusko.

Kdo řekl, že s tímhle souhlasil?

Andrej Babiš: "Informovali jsme dnes prezidenta Zemana o tomto případu a o navrhovaném postupu a prezident nám vyjádřil absolutní podporu."

[quote="pid:11893, uid:307"]Kdo řekl, že s tímhle souhlasil?[/quote] Andrej Babiš: "Informovali jsme dnes prezidenta Zemana o tomto případu a o navrhovaném postupu a prezident nám vyjádřil absolutní podporu."

Bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý přirovnal účast ruské tajné služby na výbuchu areálu ve Vrběticích k vojenskému napadení země.

Požádá ČR NATO o aktivaci článku 5?

Bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý přirovnal účast ruské tajné služby na výbuchu areálu ve Vrběticích k vojenskému napadení země. Požádá ČR NATO o aktivaci článku 5?

Podpindosové mají dnes pohotovost.
https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/ocima-sasi-mitrofanova-putin-vydira-valkou-po-ktere-by-sli-rusove-do-raje-a-ostatni-jen-chcipli-40357333#seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=6RxBgdqwIhD-202104171910&source=clanky-home

Podpindosové mají dnes pohotovost. https://www.novinky.cz/podcasty/clanek/ocima-sasi-mitrofanova-putin-vydira-valkou-po-ktere-by-sli-rusove-do-raje-a-ostatni-jen-chcipli-40357333#seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=6RxBgdqwIhD-202104171910&source=clanky-home

@JabiPun - proč si tam to zpravodajský trdlo dalo tu Dvojku ? Že by nás opět mátl tělem ?
MilanHR,MilanCZ ?
Inu, jsou defekty genetické a defekty získané.
Ale ta Koncepce je fakt musí nasírat, taková péče o nás, zbloudilé ovečky..

@JabiPun - proč si tam to zpravodajský trdlo dalo tu Dvojku ? Že by nás opět mátl tělem ? MilanHR,MilanCZ ? Inu, jsou defekty genetické a defekty získané. Ale ta Koncepce je fakt musí nasírat, taková péče o nás, zbloudilé ovečky..

Toto uz je fakt moc! Asi na oba tri chlapce hodne zatlacil DS, opravdu ta zdechajici kobyla kope tak, ze s sebou chce stahnout vsechny vazaly. Jsem ale zvedav na reakci Rusu. Mohli by poslat pelvyslance CR taky ke konzultacim, at se tu vsichni zamysli nad prospechem te sarady. Na grcani!

Toto uz je fakt moc! Asi na oba tri chlapce hodne zatlacil DS, opravdu ta zdechajici kobyla kope tak, ze s sebou chce stahnout vsechny vazaly. Jsem ale zvedav na reakci Rusu. Mohli by poslat pelvyslance CR taky ke konzultacim, at se tu vsichni zamysli nad prospechem te sarady. Na grcani!

Asi na oba tri chlapce hodne zatlacil DS

Co je DS?

[quote="pid:11900, uid:320"]Asi na oba tri chlapce hodne zatlacil DS[/quote] Co je DS?

Jiří Šedivý

"Šťastný" to člověk, i bez jakýchkoliv důkazů je ve válce...

[quote="pid:11896, uid:307"]Jiří Šedivý[/quote] "Šťastný" to člověk, i bez jakýchkoliv důkazů je ve válce...
1234 ... 25
60.02k
489
61
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept