Politika v SR
Postupné vyjasňovanie postojov strany Hlas-SD

Čaputová pochválila Pellegriniho za konštruktívny prístup k riešeniu napätia v spoločnosti a kritizovala Fica...
https://www.infovojna.sk/article/video-caputova-pochvalila-pellegriniho-za-konstruktivny-pristup-k-rieseniu-napatia-v-spolocnosti-a-kritizovala-fica-prezidentka-nevidi-povodcov-konfliktov-v-garniture-a-mediach-naopak-obvinuje-obete-nahnevanych-ludi-a-politikov-poukazujucich-na-pacha


Čaputová pochválila Pellegriniho za konštruktívny prístup k riešeniu napätia v spoločnosti a kritizovala Fica... https://www.infovojna.sk/article/video-caputova-pochvalila-pellegriniho-za-konstruktivny-pristup-k-rieseniu-napatia-v-spolocnosti-a-kritizovala-fica-prezidentka-nevidi-povodcov-konfliktov-v-garniture-a-mediach-naopak-obvinuje-obete-nahnevanych-ludi-a-politikov-poukazujucich-na-pacha

Čaputová pochválila Pellegriniho za konštruktívny prístup k riešeniu napätia v spoločnosti a kritizovala Fica...


Pellegriniho konštruktívny prístup...


Vyjadrenie Pellegriniho:
Prezidentka mala byť tvrdšia ku krokom vlády...
Alibisticky sa postavila k otázke referenda...
Veľmi jemne a alibisticky sa postavila k problémom právneho štátu...
Vzhľadom na to, aké sú v SR problémy, tak jej jazyk bol príliš diplomatický a príliš jemný...
https://www.facebook.com/100044142110660/videos/1204815993263843


[quote="pid:35203, uid:111"]Čaputová pochválila Pellegriniho za konštruktívny prístup k riešeniu napätia v spoločnosti a kritizovala Fica...[/quote] Pellegriniho konštruktívny prístup... Vyjadrenie Pellegriniho: Prezidentka mala byť tvrdšia ku krokom vlády... Alibisticky sa postavila k otázke referenda... Veľmi jemne a alibisticky sa postavila k problémom právneho štátu... Vzhľadom na to, aké sú v SR problémy, tak jej jazyk bol príliš diplomatický a príliš jemný... https://www.facebook.com/100044142110660/videos/1204815993263843

Súčasná vládna moc už fakticky skolabovala. pRezidentka (asi dostala noty) rozhovormi s predsedami politických strán začala pripravovať podmienky na preskupenie politických síl v parlamente so zámerom vytvorenia úradníckej (jej) vlády. Mám pocit, že Pelé jej to dnes posvätil.
Doplním ešte, že Matelko to už pochopil.


Súčasná vládna moc už fakticky skolabovala. pRezidentka (asi dostala noty) rozhovormi s predsedami politických strán začala pripravovať podmienky na preskupenie politických síl v parlamente so zámerom vytvorenia úradníckej (jej) vlády. Mám pocit, že Pelé jej to dnes posvätil. Doplním ešte, že Matelko to už pochopil.
Upravené 29. 9. 2021 o 23:07

Doplním ešte, že Matelko to už pochopil.


Ten vedel čo príde a oznámil záverečné dejstvo. Teraz mu zostáva aby hodil všetko na Sulíka a zbytok...


[quote="pid:35254, uid:330"]Doplním ešte, že Matelko to už pochopil.[/quote] Ten vedel čo príde a oznámil záverečné dejstvo. Teraz mu zostáva aby hodil všetko na Sulíka a zbytok...

Moderátor

Pellegriniho

Trójsky kôň sa už zapriaha...
Žiadna úradnícka vláda nepriniesla nič dobre (príklad ČR, Fiser).
Jediný ako tak akceptovateľny manéver je skrátenie vol. obdobia a predčasne volby.


[quote="pid:35203, uid:111"]Pellegriniho[/quote] Trójsky kôň sa už zapriaha... Žiadna úradnícka vláda nepriniesla nič dobre (príklad ČR, Fiser). Jediný ako tak akceptovateľny manéver je skrátenie vol. obdobia a predčasne volby.

problem bude skor, ako to cele riesit.....tie peniaze z Fondu rozvoja z EU sa minu ale bude treba to splacat, dlhov a deficitov bude tolko, ze aj keby sa vsetko vratilo do starych kolaji, bude to trvat dlho a stat vela zdrojov, ktore budu chybat potom zasa pre ludi, bude obrovska nedovera voci statu a este tu budu mini v podobe Judasov na sudoch, prokuraturach apod., vsetko sa neda vycistit....a to nehovorim o mediach a celemu tvarovaniu SR do podoby zbytocneho statu


problem bude skor, ako to cele riesit.....tie peniaze z Fondu rozvoja z EU sa minu ale bude treba to splacat, dlhov a deficitov bude tolko, ze aj keby sa vsetko vratilo do starych kolaji, bude to trvat dlho a stat vela zdrojov, ktore budu chybat potom zasa pre ludi, bude obrovska nedovera voci statu a este tu budu mini v podobe Judasov na sudoch, prokuraturach apod., vsetko sa neda vycistit....a to nehovorim o mediach a celemu tvarovaniu SR do podoby zbytocneho statu....no neviem kto to ukociruje do prijatelnej podoby
Upravené 30. 9. 2021 o 15:49

Trójsky kôň sa už zapriaha...


Pravda, ale koho je koňom?


Žiadna úradnícka vláda nepriniesla nič dobre (príklad ČR, Fiser).
Jediný ako tak akceptovateľny manéver je skrátenie vol. obdobia a predčasne volby.


Súhlasím, ale ak tu bude úradnícka vláda s predčasnými voľbami, tak sa to dá dajako prežiť...


[quote="pid:35261, uid:492"]Trójsky kôň sa už zapriaha...[/quote] Pravda, ale koho je koňom? [quote="pid:35261, uid:492"]Žiadna úradnícka vláda nepriniesla nič dobre (príklad ČR, Fiser). Jediný ako tak akceptovateľny manéver je skrátenie vol. obdobia a predčasne volby.[/quote] Súhlasím, ale ak tu bude úradnícka vláda s predčasnými voľbami, tak sa to dá dajako prežiť...

Moderátor

Pravda, ale koho je koňom?

Fasistov,
uvidíme ako Fico si s ním poradí, až také ťažké to mat nebude pri danom stave spolocnosti,
Počítam Smer min 20% a viac a Hlas bude rad ak bude mať 15%, počítam, ze bude mat do 12%


Súhlasím, ale ak tu bude úradnícka vláda s predčasnými voľbami, tak sa to dá dajako prežiť...

Ano ale by som jej nedovolí ani nejak veľmi kúriť a svietiť


[quote="pid:35358, uid:7"]Pravda, ale koho je koňom?[/quote] Fasistov, uvidíme ako Fico si s ním poradí, až také ťažké to mat nebude pri danom stave spolocnosti, Počítam Smer min 20% a viac a Hlas bude rad ak bude mať 15%, počítam, ze bude mat do 12% [quote="pid:35358, uid:7"]Súhlasím, ale ak tu bude úradnícka vláda s predčasnými voľbami, tak sa to dá dajako prežiť...[/quote] Ano ale by som jej nedovolí ani nejak veľmi kúriť a svietiť

Klamstvo Pellegriniho.
Pellegrini povedal na Smer - SD, že sú ,,hnedá sociálna demokracia”. No pekne, po tých rokoch. Klame však, ak argumentuje tým, že v Rimavskej Sobote Kotlebovci a Uhríkovci varili guláš pre Smer - SD. Pán Pellegrini, títo páni z ĽSNS a Republiky stáli pred areálom a nemali nič spoločné s protestom v amfiteátri. Škoda, že si neprišiel ty, pán Pellegrini. Chápem však, že v Markíze alebo na slniečku a kávičke ti je oveľa lepšie… Andrej
PS: Označiť však Smer - SD fašistickou nálepkou spojením so slovom hnedý, je dosť cez čiaru. Nezabúdaj, že si posledne použil odídencov od Kotlebu na podpisy svojej schôdze.


https://www.facebook.com/andrejdanko.sk/videos/258612502873134/


Klamstvo Pellegriniho. **Pellegrini povedal na Smer - SD, že sú ,,hnedá sociálna demokracia”.** No pekne, po tých rokoch. Klame však, ak argumentuje tým, že v Rimavskej Sobote Kotlebovci a Uhríkovci varili guláš pre Smer - SD. Pán Pellegrini, títo páni z ĽSNS a Republiky stáli pred areálom a nemali nič spoločné s protestom v amfiteátri. Škoda, že si neprišiel ty, pán Pellegrini. Chápem však, že v Markíze alebo na slniečku a kávičke ti je oveľa lepšie… Andrej PS: Označiť však Smer - SD fašistickou nálepkou spojením so slovom hnedý, je dosť cez čiaru. Nezabúdaj, že si posledne použil odídencov od Kotlebu na podpisy svojej schôdze. https://www.facebook.com/andrejdanko.sk/videos/258612502873134/

JankA

Upravené 20. 10. 2021 o 07:58

Pellegrini povedal na Smer - SD, že sú ,,hnedá sociálna demokracia”.

Peter sice ma agundu, ktoru statocne plni ale Peter neporozumel (alebo nemoze) realnym procesom, ktore prebiehaju...
Asi by sme sa mu mohli zlozit na lopatu, ktorou by si ten svoj politicky hrob mohol lahsie kopat


[quote="pid:38626, uid:23"]Pellegrini povedal na Smer - SD, že sú ,,hnedá sociálna demokracia”.[/quote] Peter sice ma agundu, ktoru statocne plni ale Peter neporozumel (alebo nemoze) realnym procesom, ktore prebiehaju... Asi by sme sa mu mohli zlozit na lopatu, ktorou by si ten svoj politicky hrob mohol lahsie kopat

Peter neporozumel (alebo nemoze) realnym procesom, ktore prebiehaju...


Ake procesy mas na mysli?


[quote="pid:38641, uid:492"]Peter neporozumel (alebo nemoze) realnym procesom, ktore prebiehaju...[/quote] Ake procesy mas na mysli?

Nie


Sa ta normalne pytam, aby som vedel na co poukazujes.


[quote="pid:38671, uid:492"]Nie[/quote] Sa ta normalne pytam, aby som vedel na co poukazujes.

Dnes som náhodou zhliadol Pellegríniho tlačovku na TA3, kde riešil predovšetkým kauzu strany "Sme rodina". Šoltésovo Investigatívne centrum Jána Kuciaka (ICJK) zistilo, že pezinská pobočka úradu práce (Krajniakov rezort) posielala peniaze, ktoré mali ísť na pomoc podnikateľom v korona núdzi, schránkovým firmám. Šlo o sumu okolo 24 miliónov eur.


Nešlo mi však do hlavy, prečo by šoltésovo ICJK išlo proti tejto vláde. A ukazuje sa, že problém je asi v Kolárovi a jeho strane "Sme rodina", ktorá často strečkovala a vydierala koalíciu, že nepodporí nejaký zákon alebo iniciatívu, ale nakoniec sa vždy nechal ukecať a kúpiť. Teraz sa kolár búri proti reforme nemocníc. A pravdepodobne sa zaťal až priveľa, alebo žiada za zmenu svojho postoja až priveľa, pretože zrazu sa proti jeho strane z čistého neba objavila kauza s ulievaním peňazí do schránkových firiem.
Ono je to podané tak, že ešte sa to dá vysvetliť a zahladiť. Môžu to uhrať tak, že Krajniak o tom nevedel a vinu zhodia na svojvôlu daného úradu práce.


V tomto svetle sa mi ale zdá, že Pellegríni robí Matovičovi užitočného blbca. Ujal sa ozvučenia tejto témy a vyzýva Národný bezpečnostný úrad, aby všetko preveril. Fico je ohľadom tejto témy ticho, aspoň som u neho nezachytil, že by sa chopil tejto témy (ani iné parlamentné a mimoparlamentné opozičné strany). Pellegrínimu je otázka reformy nemocníc, kde sa budú niektoré nemocnice rušiť, blízka. Kálavská je jeho človek, ktorá bola poverená za bývalej vlády, urobiť túto špinavú robotu. Súčasná koalícia má vraj reformu nemocníc už spojenú s EU peniazmi na plán obnovy, t.j. už majú spravenú analýzu a vedia, ktoré nemocnice sa budú rušiť. Načo je teda dobré Matovláde pomáhať v ich intrigách?


https://www.dnes24.sk/miliony-eur-na-pandemicku-pomoc-ziskali-schrankove-firmy-je-to-skandal-vravi-pellegrini-401461


Pritom s tými schránkovými firmami nemusí mať "Sme rodina" nič spoločné. Takýto kompromat sa dá ľahko vytvoriť aj umelo poza chrbát, ako zámienka na vydieranie. (Ako keď vám policajt podhodí do auta drogy).


Dnes som náhodou zhliadol Pellegríniho tlačovku na TA3, kde riešil predovšetkým kauzu strany "Sme rodina". Šoltésovo Investigatívne centrum Jána Kuciaka (ICJK) zistilo, že pezinská pobočka úradu práce (Krajniakov rezort) posielala peniaze, ktoré mali ísť na pomoc podnikateľom v korona núdzi, schránkovým firmám. Šlo o sumu okolo 24 miliónov eur. Nešlo mi však do hlavy, prečo by šoltésovo ICJK išlo proti tejto vláde. A ukazuje sa, že problém je asi v Kolárovi a jeho strane "Sme rodina", ktorá často strečkovala a vydierala koalíciu, že nepodporí nejaký zákon alebo iniciatívu, ale nakoniec sa vždy nechal ukecať a kúpiť. Teraz sa kolár búri proti reforme nemocníc. A pravdepodobne sa zaťal až priveľa, alebo žiada za zmenu svojho postoja až priveľa, pretože zrazu sa proti jeho strane z čistého neba objavila kauza s ulievaním peňazí do schránkových firiem. Ono je to podané tak, že ešte sa to dá vysvetliť a zahladiť. Môžu to uhrať tak, že Krajniak o tom nevedel a vinu zhodia na svojvôlu daného úradu práce. V tomto svetle sa mi ale zdá, že Pellegríni robí Matovičovi užitočného blbca. Ujal sa ozvučenia tejto témy a vyzýva Národný bezpečnostný úrad, aby všetko preveril. Fico je ohľadom tejto témy ticho, aspoň som u neho nezachytil, že by sa chopil tejto témy _(ani iné parlamentné a mimoparlamentné opozičné strany)_. Pellegrínimu je otázka reformy nemocníc, kde sa budú niektoré nemocnice rušiť, blízka. Kálavská je jeho človek, ktorá bola poverená za bývalej vlády, urobiť túto špinavú robotu. Súčasná koalícia má vraj reformu nemocníc už spojenú s EU peniazmi na plán obnovy, t.j. už majú spravenú analýzu a vedia, ktoré nemocnice sa budú rušiť. Načo je teda dobré Matovláde pomáhať v ich intrigách? https://www.dnes24.sk/miliony-eur-na-pandemicku-pomoc-ziskali-schrankove-firmy-je-to-skandal-vravi-pellegrini-401461 Pritom s tými schránkovými firmami nemusí mať "Sme rodina" nič spoločné. Takýto kompromat sa dá ľahko vytvoriť aj umelo poza chrbát, ako zámienka na vydieranie. (Ako keď vám policajt podhodí do auta drogy).
Upravené 21. 10. 2021 o 20:01

V tomto svetle sa mi ale zdá, že Pellegríni robí Matovičovi užitočného blbca. Ujal sa ozvučenia tejto témy a vyzýva Národný bezpečnostný úrad, aby všetko preveril. Fico je ohľadom tejto témy ticho, aspoň som u neho nezachytil, že by sa chopil tejto témy (ani iné parlamentné a mimoparlamentné opozičné strany).


Tlačová beseda strany SMER-SD

V tejto dnešnej tlačovke to Fico spomína.


[quote="pid:38872, uid:6"]V tomto svetle sa mi ale zdá, že Pellegríni robí Matovičovi užitočného blbca. Ujal sa ozvučenia tejto témy a vyzýva Národný bezpečnostný úrad, aby všetko preveril. Fico je ohľadom tejto témy ticho, aspoň som u neho nezachytil, že by sa chopil tejto témy (ani iné parlamentné a mimoparlamentné opozičné strany).[/quote] [quote="pid:38813, uid:94"]Tlačová beseda strany SMER-SD[/quote] V tejto dnešnej tlačovke to Fico spomína.

V tejto dnešnej tlačovke to Fico spomína.

Máš pravdu, teraz som si to pozrel. Spomenul to.


[quote="pid:38876, uid:254"]V tejto dnešnej tlačovke to Fico spomína.[/quote] Máš pravdu, teraz som si to pozrel. Spomenul to.

Sa ta normalne pytam, aby som vedel na co poukazujes.

rozumiem ale nechce sa mi vypisovat moje dlhe uvahy.
Niekedy verbalne napr na pive si mozeme podiskutovat


[quote="pid:38672, uid:254"]Sa ta normalne pytam, aby som vedel na co poukazujes.[/quote] rozumiem ale nechce sa mi vypisovat moje dlhe uvahy. Niekedy verbalne napr na pive si mozeme podiskutovat
Upravené 22. 10. 2021 o 13:06

Pellegrini sa demaskoval ako brutálny podporovateľ vládneho covid-teroru. Odmietanie korona-opatrení označil za nezodpovednosť a ústavné garancie ľudských práv za nepodstatné. Správajme sa všetci, ako by sme boli infikovaní, šokoval šéf opozičnej strany Hlas-SD
...vyberám: Pellegrini na otázku, či sa strana Hlas-SD v súvislosti so súčasnými opatreniami obráti na Ústavný súd odpovedal, že taký krok nepomôže, pretože „dneska ide o životy ľudí a nie o dišputu o právach.“
„Načo sa budeme obracať na Ústavný súd?“ šokoval Pellegrini tým, že ochrana ústavných garancií nezachráni ľudský život ani počet ľudí nakazených koronavírusom. Bývalý premiér sa zároveň pochválil, že je vzorným dodržiavateľom vládnych nariadení a vyzval politikov ísť občanom príkladom: „Ja na ten test za každým pôjdem, tak ako mi to bude prikazovať nariadenie. A nebudem ani pochybovať. Keď mi povedia, že mám mať tu respirátor, tak ja ho tu mám. Keď mi povedia, že mám prísť s testom, tak ja si ten test spraviť dám.“
Pellegrini podrobil ostrej kritike Roberta Fica, ktorý ho dostal do politiky a zviditeľnil za to, že predseda Smeru-SD si neprekrýva horné dýchacie cesty rúškom alebo respirátorom a namiesto toho používa na tlačových besedách a vo vystúpení ochranný štít z plexiskla.
„To je tiež aký príklad bývalého predsedu vlády, že tu pobehuje s nejakým sklom pred tvárou namiesto toho, že máme mať (respirátor) FFP2. To neni náhrada,“ dodal predseda strany Hlas-SD a vyzval ľudí dať sa očkovať napriek tomu, že on samotný si doposiaľ vakcínu pichnút nenechal.
https://www.infovojna.sk/article/video-pellegrini-sa-demaskoval-ako-brutalny-podporovatel-vladneho-covid-teroru-odmietanie-korona-opatreni-oznacil-za-nezodpovednost-a-ustavne-garancie-o-ludskych-pravach-za-nepodstatne-spravajme-sa-vsetci-ako-by-sme-boli-infikovani-sokoval-sef-opozic


Kolega diskutujúci príde a bude obhajovať, ale za mňa - zbytočne - strom poznáš po ovocí. To, čo mi ukazuje - je nejedlé a nestráviteľné, škodlivé


**Pellegrini sa demaskoval ako brutálny podporovateľ vládneho covid-teroru. Odmietanie korona-opatrení označil za nezodpovednosť a ústavné garancie ľudských práv za nepodstatné. Správajme sa všetci, ako by sme boli infikovaní, šokoval šéf opozičnej strany Hlas-SD** ...vyberám: Pellegrini na otázku, či sa strana Hlas-SD v súvislosti so súčasnými opatreniami obráti na Ústavný súd odpovedal, že taký krok nepomôže, pretože „dneska ide o životy ľudí a nie o dišputu o právach.“ „Načo sa budeme obracať na Ústavný súd?“ šokoval Pellegrini tým, že ochrana ústavných garancií nezachráni ľudský život ani počet ľudí nakazených koronavírusom. Bývalý premiér sa zároveň pochválil, že je vzorným dodržiavateľom vládnych nariadení a vyzval politikov ísť občanom príkladom: „Ja na ten test za každým pôjdem, tak ako mi to bude prikazovať nariadenie. A nebudem ani pochybovať. Keď mi povedia, že mám mať tu respirátor, tak ja ho tu mám. Keď mi povedia, že mám prísť s testom, tak ja si ten test spraviť dám.“ Pellegrini podrobil ostrej kritike Roberta Fica, ktorý ho dostal do politiky a zviditeľnil za to, že predseda Smeru-SD si neprekrýva horné dýchacie cesty rúškom alebo respirátorom a namiesto toho používa na tlačových besedách a vo vystúpení ochranný štít z plexiskla. „To je tiež aký príklad bývalého predsedu vlády, že tu pobehuje s nejakým sklom pred tvárou namiesto toho, že máme mať (respirátor) FFP2. To neni náhrada,“ dodal predseda strany Hlas-SD a vyzval ľudí dať sa očkovať napriek tomu, že on samotný si doposiaľ vakcínu pichnút nenechal. https://www.infovojna.sk/article/video-pellegrini-sa-demaskoval-ako-brutalny-podporovatel-vladneho-covid-teroru-odmietanie-korona-opatreni-oznacil-za-nezodpovednost-a-ustavne-garancie-o-ludskych-pravach-za-nepodstatne-spravajme-sa-vsetci-ako-by-sme-boli-infikovani-sokoval-sef-opozic Kolega diskutujúci príde a bude obhajovať, ale za mňa - zbytočne - strom poznáš po ovocí. To, čo mi ukazuje - je nejedlé a nestráviteľné, škodlivé
Upravené 11. 11. 2021 o 20:42

Pre mňa osobne je Pelle nevoliteľný. S Ficom do koalície ísť nechce a koalíciu Hlasu s Kollárom a Progresívnym Slovenskom alebo Saskou si zase neželám ja.


Nejaký čas som po odchode Pelleho zo Smeru dúfal, že to bola len ich interná taktika. Ale táto verzia sa postupne rozsypala.


Pre mňa osobne je Pelle nevoliteľný. S Ficom do koalície ísť nechce a koalíciu Hlasu s Kollárom a Progresívnym Slovenskom alebo Saskou si zase neželám ja. Nejaký čas som po odchode Pelleho zo Smeru dúfal, že to bola len ich interná taktika. Ale táto verzia sa postupne rozsypala.

že to bola len ich interná taktika.
Tomuto som neveril od začiatku. ?al som akúsi intuíciu,napriek tomu, že tu na fóre, či na Oracle blogu bolo hodne dišpút o tom, že idú v tandeme. Ale mne na Pelem stále niečo vadilo. Nebol pre mňa dôveryhodný a od samého začiatku,t.j. ako sa stal predsedom vlády mal vyjadrenia smerom k liberálom, slniečkárom mi blikala kontrolka. Napr. keď pri besede so študentami povedal, že si pozrie z času na čas ZOMRI lebo sa tiež potrebuje zabaviť. A pri tomto mi neblikala kontrolka, ale maják. Ja som to nebral len ako zaliečanie sa študákom. On to z môjho pohľadu povedal s úsmevom na tvári úplne vážne. Fico veľmi dobr evedel, prečo Hlas vyzval k opozičnej spolupráci. Myslím si, že vedel, že ju odmietnu. Ale Ficovi išlo o to, aby to vedela, videla v plnom znení aj s titulkami verejnosť. Pele obchoduje. Žiga je trestne stíhaný. Môj názor je a už som to tu spomínal,že Hlas pôjde do koalície so SMerom, len v prípade, keď vláda bez Smeru nebude možná. A to by Smer potreboval získať toľko kresiel, aby v podstate mohol vládnuť sám. HLAS to je obdoba ČSSD.


[quote="pid:42492, uid:6"]že to bola len ich interná taktika.[/quote]Tomuto som neveril od začiatku. ?al som akúsi intuíciu,napriek tomu, že tu na fóre, či na Oracle blogu bolo hodne dišpút o tom, že idú v tandeme. Ale mne na Pelem stále niečo vadilo. Nebol pre mňa dôveryhodný a od samého začiatku,t.j. ako sa stal predsedom vlády mal vyjadrenia smerom k liberálom, slniečkárom mi blikala kontrolka. Napr. keď pri besede so študentami povedal, že si pozrie z času na čas ZOMRI lebo sa tiež potrebuje zabaviť. A pri tomto mi neblikala kontrolka, ale maják. Ja som to nebral len ako zaliečanie sa študákom. On to z môjho pohľadu povedal s úsmevom na tvári úplne vážne. Fico veľmi dobr evedel, prečo Hlas vyzval k opozičnej spolupráci. Myslím si, že vedel, že ju odmietnu. Ale Ficovi išlo o to, aby to vedela, videla v plnom znení aj s titulkami verejnosť. Pele obchoduje. Žiga je trestne stíhaný. Môj názor je a už som to tu spomínal,že Hlas pôjde do koalície so SMerom, len v prípade, keď vláda bez Smeru nebude možná. A to by Smer potreboval získať toľko kresiel, aby v podstate mohol vládnuť sám. HLAS to je obdoba ČSSD.

mi blikala kontrolka.

Podľa mňa na Pelleho aj niečo majú. Konkrétne tí mecenáši, ktorí si Hlas ochočili. Raz padla taká informácia, že na vláde bol hacknutý jeho počítač, to bol tuším ešte premiér, a je možné, že majú na neho nejaké kompro. Tým ho budú tlačiť do nepohodlných rozhodnutí.


[quote="pid:42497, uid:83"]mi blikala kontrolka.[/quote] Podľa mňa na Pelleho aj niečo majú. Konkrétne tí mecenáši, ktorí si Hlas ochočili. Raz padla taká informácia, že na vláde bol hacknutý jeho počítač, to bol tuším ešte premiér, a je možné, že majú na neho nejaké kompro. Tým ho budú tlačiť do nepohodlných rozhodnutí.

Hlas je Raši a klany za ním. Pellegrini je len tvár...


Hlas je Raši a klany za ním. Pellegrini je len tvár...

Oracle blogu bolo hodne dišpút o tom, že idú v tandeme.


Chlapi môže to byť aj tandem Nanajských chlapcov.


[quote="pid:42497, uid:83"]Oracle blogu bolo hodne dišpút o tom, že idú v tandeme.[/quote] Chlapi môže to byť aj tandem Nanajských chlapcov.

Moderátor

Teraz som si pozrel celú jeho tlačovku a bolo tam aj veľa pozitívnych momentov. Poukazuje na defekty hlavného očkovacieho naratívu, že aj keď majú ostatné krajiny vysokú zaočkovanosť, znova sa tam epidémia zhoršuje... Tiež poukazuje na nelogičnosť OTP režimu, kde nakazení zaočkovaný môže nakaziť zdravého otestovaného neočkovaného a vyzýva vládu, aby vysvetľovala ľuďom zmysel opatrení, ktoré zavádzajú... Aby vysvetlili, ako to pomôže znížiť chorobnosť.


S väčšinou povedaného by sa dalo súhlasiť, ale zaskočila ma práve tá reakcia, že sa nebudú obracať na ústavný súd, že budú veriť, že ich vláda vypočuje a spraví všetko tak ako má...
No pokiaľ viem, tak jediný, kto je ochotný sa s Pellem baviť, tak je Kollár a jeho Sme rodina. Sú očividní kamaráti. Oľano má Pelleho v zuboch. Vzťah so SAS neviem posúdiť, a Žaludi na Pelleho tiež kašlú, majú ho za odnož Smeru. Tu je teda isté, že táto vláda ho nevypočuje a spraví si ako chce. T.j. že Pelle si týmito vyhláseniami len buduje preferencie u ľudí. No ak nehľadá funkčné riešenia, napr. cez ústavný súd, a čaká na godota, kým vláda vypočuje jeho rady, tak komu tým potom slúži???


A ten útok na Fica si tiež mohol odpustiť. Ak by bol Fico celkom zdravý, tak by som to pochopil, ale po trojnásobnom bajpase by si zaslúžil ohľad, a nie robiť z neho antirúškara.


Teraz som si pozrel celú jeho tlačovku a bolo tam aj veľa pozitívnych momentov. Poukazuje na defekty hlavného očkovacieho naratívu, že aj keď majú ostatné krajiny vysokú zaočkovanosť, znova sa tam epidémia zhoršuje... Tiež poukazuje na nelogičnosť OTP režimu, kde nakazení zaočkovaný môže nakaziť zdravého otestovaného neočkovaného a vyzýva vládu, aby vysvetľovala ľuďom zmysel opatrení, ktoré zavádzajú... Aby vysvetlili, ako to pomôže znížiť chorobnosť. S väčšinou povedaného by sa dalo súhlasiť, ale zaskočila ma práve tá reakcia, že sa nebudú obracať na ústavný súd, že budú veriť, že ich vláda vypočuje a spraví všetko tak ako má... No pokiaľ viem, tak jediný, kto je ochotný sa s Pellem baviť, tak je Kollár a jeho Sme rodina. Sú očividní kamaráti. Oľano má Pelleho v zuboch. Vzťah so SAS neviem posúdiť, a Žaludi na Pelleho tiež kašlú, majú ho za odnož Smeru. Tu je teda isté, že táto vláda ho nevypočuje a spraví si ako chce. T.j. že Pelle si týmito vyhláseniami len buduje preferencie u ľudí. No ak nehľadá funkčné riešenia, napr. cez ústavný súd, a čaká na godota, kým vláda vypočuje jeho rady, tak komu tým potom slúži??? A ten útok na Fica si tiež mohol odpustiť. Ak by bol Fico celkom zdravý, tak by som to pochopil, ale po trojnásobnom bajpase by si zaslúžil ohľad, a nie robiť z neho antirúškara.
Upravené 11. 11. 2021 o 22:18

zaskočila ma práve tá reakcia, že sa nebudú obracať na ústavný súd
Práve osobne potvrdený prístup k ústavnosti a ľudským právam a ten útok na R.Fica sú pre mňa jasné znaky, že tento strom je otrávený. Pellegrini v tomto nič netají, nepovedal nič v inotajoch a takej významovej rovine, ktorú by som si mohla vykladať inak - jasne a otvorene, tak, ako Čaputová o radostnom umieraní a Matovič o NSDAP.


[quote="pid:42525, uid:6"]zaskočila ma práve tá reakcia, že sa nebudú obracať na ústavný súd[/quote]Práve osobne potvrdený prístup k ústavnosti a ľudským právam a ten útok na R.Fica sú pre mňa jasné znaky, že tento strom je otrávený. Pellegrini v tomto nič netají, nepovedal nič v inotajoch a takej významovej rovine, ktorú by som si mohla vykladať inak - jasne a otvorene, tak, ako Čaputová o radostnom umieraní a Matovič o NSDAP.
Upravené 13. 11. 2021 o 08:58

Chlapi môže to byť aj tandem Nanajských chlapcov.
....môže.Myšlienky nevidno.


[quote="pid:42524, uid:7"]Chlapi môže to byť aj tandem Nanajských chlapcov.[/quote]....môže.Myšlienky nevidno.

@Atevi: "Správajme sa všetci, ako by sme boli infikovaní, šokoval šéf opozičnej strany Hlas-SD" toto povedal Pellegrini. Táto absurdita je taká istá ako keby sme povedali: "zavrime všetkých do väzenia, lebo všetci sú potencionálni vrahovia".

@Atevi: "Správajme sa všetci, ako by sme boli infikovaní, šokoval šéf opozičnej strany Hlas-SD" toto povedal Pellegrini. Táto absurdita je taká istá ako keby sme povedali: "zavrime všetkých do väzenia, lebo všetci sú potencionálni vrahovia".

Keď sa pozriem na to z hľadiska dynamiky procesov, tak "pandémia Kovidu" je ideálna príležitosť na odpis súčasných koaličných strán, pretože aj keby riadili gramotne, tak nevyhli by sa nasieraniu ľudí. A tým, že riadia negramotne, nasierajú ľudí ešte viac.
Preto chápem Smer, že sa snaží z toho vyťažiť čo najviac, aby nabral čo najviac voličov a vyhral v predčasných voľbách. Tu je podstatné, aby predčasné voľby boli ku koncu "pandémie". Aby sa to odzrkadlilo na volebných výsledkoch.
Ak "pandémia skončí" a táto koalícia tu bude vládnuť ešte dva roky, ľudia sa ukľudnia a zabudnú na na to zlé. Myseľ človeka prirodzene vytlačuje zlé spomienky. Po dvoch rokoch relatívneho kľudu sa im táto koalícia nebude zdať až tak zlá.


A teraz kto ako koná:


  1. Smer podniká kroky k získaniu si čo najviac voličov na úkor poukazovania chýb a neschopnosti súčasnej vlády a chce predčasné voľby v prijateľnom blízkom čase, aby mal šancu vyťažiť svojich voličov pri voľbách.

  2. Hlas tiež, aj keď diétnejšie podniká kroky k získaniu si voličov. Ale jeho prístup je taký, že nehádže polená pod nohy tejto vláde, a vyzerá to tak, že chce, aby normálne dovládla svoje 4-ročné obdobie. Napr. nehlasuje o odvolaní jednotlivých členov vlády, ale celej vlády, čo koalíciu iba stmeľuje a nie rozdeľuje. Dáva koalícii rady ako konať, ale nerieši pochybenia koalície dostupnými právnymi prostriedkami. Sám od seba nepodniká nič v otázke referenda, zrejme oň nestojí. Ale keď by začal s tým Smer, tak sa pridá, aby nevyzeral pred voličmi ako otvorený zástanca tejto vlády. V podstate veľmi opatrene lavíruje aj napravo, aj naľavo, aby pretiahol k sebe čo najviac voličov Smeru na jednej strane a voličov pravičiarov na druhej strane.

Z toho mi vychádza, že:

  1. Fico reálne bojuje proti tejto vláde a ich opatreniam, hoci zrejme sa snaží ich poraziť až ku koncu Kovidu, aby jemu samému Kovid čo najmenej politicky uškodil.
  2. Pelle predstiera boj proti tejto vláde. Jeho vyhlásenia mu majú zvyšovať preferencie v predstieraní, že bojuje proti tejto vláde, hoci reálne ich chce nechať dovládnuť. Ak dovládnu, tak ľudia sa ukľudnia, zabudnú na zlé, znova prehodnotia svoje hlasy, a Smeru preferencie trocha klesnú, Hlasu stúpnu, a keď bude Kollár pokračovať ako doteraz, tak aj on bude za pekného, a ľudia si spomenú aj na Progresívne Slovensko, ktoré sa počas Kovidu nezašpinilo a ľudí nenasieralo.

Keď sa pozriem na to z hľadiska dynamiky procesov, tak "pandémia Kovidu" je ideálna príležitosť na odpis súčasných koaličných strán, pretože aj keby riadili gramotne, tak nevyhli by sa nasieraniu ľudí. A tým, že riadia negramotne, nasierajú ľudí ešte viac. Preto chápem Smer, že sa snaží z toho vyťažiť čo najviac, aby nabral čo najviac voličov a vyhral v predčasných voľbách. Tu je podstatné, aby predčasné voľby boli ku koncu "pandémie". Aby sa to odzrkadlilo na volebných výsledkoch. Ak "pandémia skončí" a táto koalícia tu bude vládnuť ešte dva roky, ľudia sa ukľudnia a zabudnú na na to zlé. Myseľ človeka prirodzene vytlačuje zlé spomienky. Po dvoch rokoch relatívneho kľudu sa im táto koalícia nebude zdať až tak zlá. A teraz kto ako koná: 1. Smer podniká kroky k získaniu si čo najviac voličov na úkor poukazovania chýb a neschopnosti súčasnej vlády a chce predčasné voľby v prijateľnom blízkom čase, aby mal šancu vyťažiť svojich voličov pri voľbách. 2. Hlas tiež, aj keď diétnejšie podniká kroky k získaniu si voličov. Ale jeho prístup je taký, že nehádže polená pod nohy tejto vláde, a vyzerá to tak, že chce, aby normálne dovládla svoje 4-ročné obdobie. Napr. nehlasuje o odvolaní jednotlivých členov vlády, ale celej vlády, čo koalíciu iba stmeľuje a nie rozdeľuje. Dáva koalícii rady ako konať, ale nerieši pochybenia koalície dostupnými právnymi prostriedkami. Sám od seba nepodniká nič v otázke referenda, zrejme oň nestojí. Ale keď by začal s tým Smer, tak sa pridá, aby nevyzeral pred voličmi ako otvorený zástanca tejto vlády. V podstate veľmi opatrene lavíruje aj napravo, aj naľavo, aby pretiahol k sebe čo najviac voličov Smeru na jednej strane a voličov pravičiarov na druhej strane. Z toho mi vychádza, že: 1. Fico reálne bojuje proti tejto vláde a ich opatreniam, hoci zrejme sa snaží ich poraziť až ku koncu Kovidu, aby jemu samému Kovid čo najmenej politicky uškodil. 2. Pelle predstiera boj proti tejto vláde. Jeho vyhlásenia mu majú zvyšovať preferencie v predstieraní, že bojuje proti tejto vláde, hoci reálne ich chce nechať dovládnuť. Ak dovládnu, tak ľudia sa ukľudnia, zabudnú na zlé, znova prehodnotia svoje hlasy, a Smeru preferencie trocha klesnú, Hlasu stúpnu, a keď bude Kollár pokračovať ako doteraz, tak aj on bude za pekného, a ľudia si spomenú aj na Progresívne Slovensko, ktoré sa počas Kovidu nezašpinilo a ľudí nenasieralo.

predčasné voľby

velmi by ma zaujimalo ako sa v SR daju docielit predcasne volby pokojnou cestou ked US SR konstatoval, ze parlament si nemoze za ziadnych okolnosti skratit svoje volebne obdobie. Iba prijatim UZ a uz vidim ako Procko hlasuje proti svojim 5.000 EUR + dalsie vyhody.


[quote="pid:42619, uid:6"]predčasné voľby[/quote] velmi by ma zaujimalo ako sa v SR daju docielit predcasne volby pokojnou cestou ked US SR konstatoval, ze parlament si nemoze za ziadnych okolnosti skratit svoje volebne obdobie. Iba prijatim UZ a uz vidim ako Procko hlasuje proti svojim 5.000 EUR + dalsie vyhody.

velmi by ma zaujimalo ako sa v SR daju docielit predcasne volby pokojnou cestou

Tiež neviem, ale človek sa nesmie nikdy vzdávať, treba stále hľadať riešenia.
Navyše, nevieme, čo všetko sa ešte za najbližšie roky odohrá. Ešte sa to všelijako môže zvrtnúť a do deja môžu vstúpiť nové faktory a okolnosti.


[quote="pid:42627, uid:492"]velmi by ma zaujimalo ako sa v SR daju docielit predcasne volby pokojnou cestou[/quote] Tiež neviem, ale človek sa nesmie nikdy vzdávať, treba stále hľadať riešenia. Navyše, nevieme, čo všetko sa ešte za najbližšie roky odohrá. Ešte sa to všelijako môže zvrtnúť a do deja môžu vstúpiť nové faktory a okolnosti.

Keď sa pozriem na to z hľadiska dynamiky procesov, tak "pandémia Kovidu" je ideálna príležitosť na odpis súčasných koaličných strán, pretože aj keby riadili gramotne, tak nevyhli by sa nasieraniu ľudí. A tým, že riadia negramotne, nasierajú ľudí ešte viac.


Od časti občanov by to tak bolo, ale skôr to vidím presne naopak. Tak ako pri rôznych záplavách a iných živelných pohromách je cítiť spolupatričnosť ľudí, vzájomnú pomoc a súdržnosť. Vláda by isto podstatne viac rozšírila sociálne opatrenia štátu. Ja som v počiatkoch videl nástup pandémie ako monosť stmeliť národ. Pellegrini to aj rozumne rozbehoval.


Ale táto vláda má za úlohu národ rozdeľovať a preto má nariadené robiť aj totálne očividne nezmyselné opatrenia. Proste vládny štátny chaos, ale riadený zo zákulisia. (ale jasné, že nie všetko sa im darí...)


Ak "pandémia skončí" a táto koalícia tu bude vládnuť ešte dva roky, ľudia sa ukľudnia a zabudnú na na to zlé. Myseľ človeka prirodzene vytlačuje zlé spomienky. Po dvoch rokoch relatívneho kľudu sa im táto koalícia nebude zdať až tak zlá.


Presne tak. Zákulisie takticky zvyšuje postupné prispôsobovanie sa občanov totálnym nezmyslom. Preto vždy je v možnosti vláda bez Smeru a nekonečné nové zlepence...


velmi by ma zaujimalo ako sa v SR daju docielit predcasne volby pokojnou cestou ked US SR konstatoval, ze parlament si nemoze za ziadnych okolnosti skratit svoje volebne obdobie. Iba prijatim UZ


Ústavný súd od marca rozhoduje o ústavnosti opatrení... O Jankovskej porotiústavnej väzbe rozhodol dva mesiace po jej prepustení... A ako píšeš, fakticky zmaril referendum spolu s Čaputovou.
Aj na ÚS treba informačne tlačiť a nie len na ÚS.


ps: A dôležitý zámer tlačovky Pellegriniho tu nikto nenapísal. Tým je, aby vláda zverejňovala nie len počty hospitalizovaných, na jiske a mŕtvych, ale koľko z toho je pomer očko-neočko podľa dnešných testovacích metód. Na tomto by sa rozprášila celá vláda (ale tým, že si žonglujú s číslami ako chcú, tak fičia ďalej).


Tak ako vo vojne sú rôzne pluky, či už tankové, delostrelecké a podobne, tak aj každý pluk vedie útok na frontovú líniu nepriateľa svojím spôsobom a taktikou, aby spoločným výsledkom bolo jasné výťaztvo.


[quote="pid:42619, uid:6"]Keď sa pozriem na to z hľadiska dynamiky procesov, tak "pandémia Kovidu" je ideálna príležitosť na odpis súčasných koaličných strán, pretože aj keby riadili gramotne, tak nevyhli by sa nasieraniu ľudí. A tým, že riadia negramotne, nasierajú ľudí ešte viac.[/quote] Od časti občanov by to tak bolo, ale skôr to vidím presne naopak. Tak ako pri rôznych záplavách a iných živelných pohromách je cítiť spolupatričnosť ľudí, vzájomnú pomoc a súdržnosť. Vláda by isto podstatne viac rozšírila sociálne opatrenia štátu. Ja som v počiatkoch videl nástup pandémie ako monosť stmeliť národ. Pellegrini to aj rozumne rozbehoval. Ale táto vláda má za úlohu národ rozdeľovať a preto má nariadené robiť aj totálne očividne nezmyselné opatrenia. Proste vládny štátny chaos, ale riadený zo zákulisia. (ale jasné, že nie všetko sa im darí...) [quote="pid:42619, uid:6"]Ak "pandémia skončí" a táto koalícia tu bude vládnuť ešte dva roky, ľudia sa ukľudnia a zabudnú na na to zlé. Myseľ človeka prirodzene vytlačuje zlé spomienky. Po dvoch rokoch relatívneho kľudu sa im táto koalícia nebude zdať až tak zlá.[/quote] Presne tak. Zákulisie takticky zvyšuje postupné prispôsobovanie sa občanov totálnym nezmyslom. Preto vždy je v možnosti vláda bez Smeru a nekonečné nové zlepence... [quote="pid:42627, uid:492"]velmi by ma zaujimalo ako sa v SR daju docielit predcasne volby pokojnou cestou ked US SR konstatoval, ze parlament si nemoze za ziadnych okolnosti skratit svoje volebne obdobie. Iba prijatim UZ[/quote] Ústavný súd od marca rozhoduje o ústavnosti opatrení... O Jankovskej porotiústavnej väzbe rozhodol dva mesiace po jej prepustení... A ako píšeš, fakticky zmaril referendum spolu s Čaputovou. Aj na ÚS treba informačne tlačiť a nie len na ÚS. ps: A dôležitý zámer tlačovky Pellegriniho tu nikto nenapísal. Tým je, aby vláda zverejňovala nie len počty hospitalizovaných, na jiske a mŕtvych, ale koľko z toho je pomer očko-neočko podľa dnešných testovacích metód. Na tomto by sa rozprášila celá vláda (ale tým, že si žonglujú s číslami ako chcú, tak fičia ďalej). Tak ako vo vojne sú rôzne pluky, či už tankové, delostrelecké a podobne, tak aj každý pluk vedie útok na frontovú líniu nepriateľa svojím spôsobom a taktikou, aby spoločným výsledkom bolo jasné výťaztvo.

Od časti občanov by to tak bolo, ale skôr to vidím presne naopak.

Lenže dnes už sú ľudia z kovidu a kovid opatrení unavení a podráždení. Sám si videl tú prudkú reakciu na Pelleho tlačovku za to, že povedal, že treba dodržiavať opatrenia a chovať sa tak, ako keby sme sami boli nakazení... Kým bol premiér on, tak sa mu darilo stmeľovať ľudí, to bol ale začiatok pandemie. Teraz je to ako ošetrovať rozrýpanú hnisavú ranu (podráždenosť ľudí): keď ošetrenie pacienta bolí, tak kričí.


[quote="pid:42671, uid:254"]Od časti občanov by to tak bolo, ale skôr to vidím presne naopak.[/quote] Lenže dnes už sú ľudia z kovidu a kovid opatrení unavení a podráždení. Sám si videl tú prudkú reakciu na Pelleho tlačovku za to, že povedal, že treba dodržiavať opatrenia a chovať sa tak, ako keby sme sami boli nakazení... Kým bol premiér on, tak sa mu darilo stmeľovať ľudí, to bol ale začiatok pandemie. Teraz je to ako ošetrovať rozrýpanú hnisavú ranu (podráždenosť ľudí): keď ošetrenie pacienta bolí, tak kričí.

Doplnené: Na IV 12.11. ozvučili informáciu, že Pelllegrini, ktorý v súčasnosti na jednej strane neuznáva ľudské práva a vyžaduje bezpodmienečné dodržiavanie vyhlásených opatrení , a nie je dôležité , či majú oporu v zákone : vyhlásili ich, tak ich musíte dodržiavať. Na druhej strane je pokrytcom, ktorý niečo vyžaduje od občanov, a sám robí niečo iné : v divadle bez prekrytia dýchacích ciest spolu s ostatnými "spolusediacimi v lóži". Pokiaľ je to zdokumentovaná realita, tak Pellegrini má problém a je problémom je aj on sám.


Doplnené: Na IV 12.11. ozvučili informáciu, že Pelllegrini, ktorý v súčasnosti na jednej strane neuznáva ľudské práva a vyžaduje bezpodmienečné dodržiavanie vyhlásených opatrení , a nie je dôležité , či majú oporu v zákone : vyhlásili ich, tak ich musíte dodržiavať. Na druhej strane je pokrytcom, ktorý niečo vyžaduje od občanov, a sám robí niečo iné : v divadle bez prekrytia dýchacích ciest spolu s ostatnými "spolusediacimi v lóži". Pokiaľ je to zdokumentovaná realita, tak Pellegrini má problém a je problémom je aj on sám.

v divadle bez prekrytia dýchacích ciest spolu s ostatnými


Super mejdan. Pellegrini ukazal, ze aj nezaockovany sa moze plnohodnotne bavit medzi zaockovanymi smile


[quote="pid:42750, uid:111"]v divadle bez prekrytia dýchacích ciest spolu s ostatnými[/quote] Super mejdan. Pellegrini ukazal, ze aj nezaockovany sa moze plnohodnotne bavit medzi zaockovanymi :D

Super mejdan
To naozaj myslíš vážne? Po tých jeho verejných vyjadreniach? Že to nebude mať žiadny vplyv na názory na Hlas /Pellegriniho ? Je síce pravda, že napr. v januári keď sme všetci boli povinne zatvorení doma pod lockdownu urobil niečo podobného charakteru - bol si nakupovať oblek, keď my ostatní sme mohli ísť len do potravín a drogérie a odôvodnil to bez problémov svojim zamestnaním.


[quote="pid:42771, uid:254"]Super mejdan[/quote]To naozaj myslíš vážne? Po tých jeho verejných vyjadreniach? Že to nebude mať žiadny vplyv na názory na Hlas /Pellegriniho ? Je síce pravda, že napr. v januári keď sme všetci boli povinne zatvorení doma pod lockdownu urobil niečo podobného charakteru - bol si nakupovať oblek, keď my ostatní sme mohli ísť len do potravín a drogérie a odôvodnil to bez problémov svojim zamestnaním.
Upravené 13. 11. 2021 o 16:53

To naozaj myslíš vážne? Po tých jeho verejných vyjadreniach?


Treba pozerať komplet tlačovky, v akom kontexte čo a kedy hovorí. Veď uvdíme, ako sa k tomu vyjadrí. Myslíš si, že Pellegrini nevedel, že ho fotia?


Atevi a prečo ťa z môjho príspevku upútalo super majdan a nie to podstatné, tlak zo strany Pelleho na to, aby aj nezaočkovaní mali rovnaké práva ako očkovaní.


[quote="pid:42795, uid:111"]To naozaj myslíš vážne? Po tých jeho verejných vyjadreniach?[/quote] Treba pozerať komplet tlačovky, v akom kontexte čo a kedy hovorí. Veď uvdíme, ako sa k tomu vyjadrí. Myslíš si, že Pellegrini nevedel, že ho fotia? Atevi a prečo ťa z môjho príspevku upútalo *super majdan* a nie to podstatné, tlak zo strany Pelleho na to, aby aj nezaočkovaní mali rovnaké práva ako očkovaní.

Pripájam odkaz na vlákno, kde sa opätovne riešilo, či je Pellegrini za povinné očkovanie.
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4120/pellegrini-k-povinn%C3%A9mu-o%C4%8Dkovaniu


@Kancelar

V čom je problém, že Pellegrini ma na rukách psa?


https://www.facebook.com/pellegrini.peter/posts/427166332098100





Pripájam odkaz na vlákno, kde sa opätovne riešilo, či je Pellegrini za povinné očkovanie. https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4120/pellegrini-k-povinn%C3%A9mu-o%C4%8Dkovaniu @Kancelar V čom je problém, že Pellegrini ma na rukách psa? https://www.facebook.com/pellegrini.peter/posts/427166332098100 https://www.parlamentnelisty.sk/wp-content/uploads/2020/05/image-57739-696x840.jpeg https://www.parlamentnelisty.sk/wp-content/uploads/2020/05/image-554-696x464.jpeg https://www.napalete.sk/wp-content/uploads/2018/12/putin_pes-640x426.jpg
Upravené 20. 11. 2021 o 20:42

V čom je problém, že Pellegrini ma na rukách psa?

v nacasovani. riesia sa tu temy, ktore rozhodnu o tom ci vhupneme rovnymi nohami do fasizmu a Pellegrini prida status o psovi, ktory ani nieje jeho. Co si ma o tom normalny clovek pomysliet? Nechci ani vediet aka bola reakcia mojej zeny, ked som jej ten status ukazal.


[quote="pid:44141, uid:254"]V čom je problém, že Pellegrini ma na rukách psa?[/quote] v nacasovani. riesia sa tu temy, ktore rozhodnu o tom ci vhupneme rovnymi nohami do fasizmu a Pellegrini prida status o psovi, ktory ani nieje jeho. Co si ma o tom normalny clovek pomysliet? Nechci ani vediet aka bola reakcia mojej zeny, ked som jej ten status ukazal.

Moderator

v nacasovani. riesia sa tu temy, ktore rozhodnu o tom ci vhupneme rovnymi nohami do fasizmu a Pellegrini prida status o psovi, ktory ani nieje jeho.


Z toho tvojho pohľadu by vyplývalo, že Putin je na dovolenkách vtedy, keď sa fotí so psami v náručí. Je jasné, že isto riadne maká (aj na dovolenke...) a objatie psa je súčasť jeho normálneho vysupovania (jeho povahy) a riadiacich krokov.


Vôbec si nepochopil odkaz Pellegriniho.


[quote="pid:44153, uid:10"]v nacasovani. riesia sa tu temy, ktore rozhodnu o tom ci vhupneme rovnymi nohami do fasizmu a Pellegrini prida status o psovi, ktory ani nieje jeho.[/quote] Z toho tvojho pohľadu by vyplývalo, že Putin je na dovolenkách vtedy, keď sa fotí so psami v náručí. Je jasné, že isto riadne maká (aj na dovolenke...) a objatie psa je súčasť jeho normálneho vysupovania (jeho povahy) a riadiacich krokov. Vôbec si nepochopil odkaz Pellegriniho.

Pellegrini: Celé vedenie strany Hlas-SD je zaočkované. Predseda strany Hlas-SD však dodal, že on sám zatiaľ zaočkovaný nie je, lebo ochorenie COVID-19 prekonal. Pellegrini každému vakcináciu odporúča, nie je však za povinné očkovanie.
https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-cele-vedenie-strany-hlas-sd-je-zaockovane/2769934


Pellegrini: Celé vedenie strany Hlas-SD je zaočkované. Predseda strany Hlas-SD však dodal, že on sám zatiaľ zaočkovaný nie je, lebo ochorenie COVID-19 prekonal. Pellegrini každému vakcináciu odporúča, nie je však za povinné očkovanie. https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-cele-vedenie-strany-hlas-sd-je-zaockovane/2769934

Pellegriniho Hlas-SD zrejme podrží vládu a pomôže Matovičovi presadiť 500-eurové poukazy pre zaočkovaných seniorov. Ak táto kampaň nepomôže, koalícia chce hovoriť o povinnej vakcinácii
https://www.hlavnespravy.sk/pellegriniho-hlas-sd-zrejme-v-nr-pomoze-matovicovi-presadit-500-eurove-poukzay-pre-zaockovanych-seniorov-ak-tato-kampan-nepomoze-koalicia-chce-hovorit-o-povinnej-vakcinacii/2770184


**Pellegriniho Hlas-SD zrejme podrží vládu a pomôže Matovičovi presadiť 500-eurové poukazy pre zaočkovaných seniorov. Ak táto kampaň nepomôže, koalícia chce hovoriť o povinnej vakcinácii** https://www.hlavnespravy.sk/pellegriniho-hlas-sd-zrejme-v-nr-pomoze-matovicovi-presadit-500-eurove-poukzay-pre-zaockovanych-seniorov-ak-tato-kampan-nepomoze-koalicia-chce-hovorit-o-povinnej-vakcinacii/2770184

ellegriniho Hlas-SD zrejme podrží vládu a pomôže Matovičovi presadiť 500-eurové poukazy pre zaočkovaných seniorov. Ak táto kampaň nepomôže, koalícia chce hovoriť o povinnej vakcinácii


teraz maju k tomu tlačovku hlasaci


[quote="pid:45602, uid:111"]ellegriniho Hlas-SD zrejme podrží vládu a pomôže Matovičovi presadiť 500-eurové poukazy pre zaočkovaných seniorov. Ak táto kampaň nepomôže, koalícia chce hovoriť o povinnej vakcinácii[/quote] teraz maju k tomu tlačovku hlasaci

JankA

Upravené 29. 11. 2021 o 13:33

Pellegrini vyzval ľudí starších ako 60 rokov, aby sa zaočkovali
https://www.noviny.sk/koronavirus/647343-pellegrini-vyzval-ludi-starsich-ako-60-rokov-aby-sa-zaockovali-vlada-uvazuje-o-povinnom-ockovani


Postoje Hlasu dostávajú stále jasnejšie kontúry


**Pellegrini vyzval ľudí starších ako 60 rokov, aby sa zaočkovali** https://www.noviny.sk/koronavirus/647343-pellegrini-vyzval-ludi-starsich-ako-60-rokov-aby-sa-zaockovali-vlada-uvazuje-o-povinnom-ockovani Postoje Hlasu dostávajú stále jasnejšie kontúry
Upravené 3. 12. 2021 o 20:57

Pellegrini vyzval ľudí starších ako 60 rokov, aby sa zaočkovali


kto z tohto fóra ostal nemilo prekvapený? Asi nikto, nejako sa presne toto dalo čakať. Ale dobre, toto sa hodí….


[quote="pid:46530, uid:111"]Pellegrini vyzval ľudí starších ako 60 rokov, aby sa zaočkovali[/quote] kto z tohto fóra ostal nemilo prekvapený? Asi nikto, nejako sa presne toto dalo čakať. Ale dobre, toto sa hodí….

kto z tohto fóra ostal nemilo prekvapený?


Ja som zostal opäť nemilo prekvapený...


Nie náhodou aj Putin odporúča očkovanie? Nepovedal Fico, že kto chce, nech sa ide očkovať? Ktorý verejný politik pri zmysloch si môže dovoliť byť oficiálne proti očkovaniu v dnešnej dobe?


Vidím, že stále je problém rozlišovať medzi Pellegriniho vývzami na dobrovoľné očkovanie a povinným očkovaním. Asi už by mal Matovič schváliť to povinné očkovanie a potom Pellegriniho výzvy na dobrovoľné očkovanie zapadnú prachom...


Samozrejme mňa sa očkovanie dotýkať nebude. Ja sa proste očkovať nedám, lebo najprv zhodnotím vyhlásenie politika (nie z dvoch viet) a až potom konám, nie naopak.


Tu je celé video a nie úrvyvky z protištátnych análov. Každný pochopí ako to myslí s povinnosťou očkovať, ako obhajuje prekonanosť vírusu, kde už potom netreba riešiť očkovanie, čo veľa razy spomínal, že u starších by trebalo zaviesť (test na protilátky).
https://www.youtube.com/watch?v=pSHAkdkjR8I


Proste: Pellegrini je za dobrovoľné očkovanie, ale keď človek má toto,toto,toto,toto,toto,toto a ešte toto,toto,toto,toto,toto, tak nie je potrebné sa dať očkovať...


[quote="pid:46531, uid:273"]kto z tohto fóra ostal nemilo prekvapený?[/quote] Ja som zostal opäť nemilo prekvapený... Nie náhodou aj Putin odporúča očkovanie? Nepovedal Fico, že kto chce, nech sa ide očkovať? Ktorý verejný politik pri zmysloch si môže dovoliť byť oficiálne proti očkovaniu v dnešnej dobe? Vidím, že stále je problém rozlišovať medzi Pellegriniho vývzami na dobrovoľné očkovanie a povinným očkovaním. Asi už by mal Matovič schváliť to povinné očkovanie a potom Pellegriniho výzvy na **dobrovoľné** očkovanie zapadnú prachom... Samozrejme mňa sa očkovanie dotýkať nebude. Ja sa proste očkovať nedám, lebo najprv zhodnotím vyhlásenie politika (nie z dvoch viet) a až potom konám, nie naopak. Tu je celé video a nie úrvyvky z protištátnych análov. Každný pochopí ako to myslí s povinnosťou očkovať, ako obhajuje prekonanosť vírusu, kde už potom netreba riešiť očkovanie, čo veľa razy spomínal, že u starších by trebalo zaviesť (test na protilátky). https://www.youtube.com/watch?v=pSHAkdkjR8I Proste: Pellegrini je za dobrovoľné očkovanie, ale keď človek má toto,toto,toto,toto,toto,toto a ešte toto,toto,toto,toto,toto, tak nie je potrebné sa dať očkovať...

Po Sputniku V nie sú známe také zdravotné komplikácie ako u iných vakcín.


Mne to je jasné, ale predsa aj Uhrík (Republika) povedal, že kto chce sa očkovať, nech sa dá, Fico to isté a ďalší a ďalší.


A teraz to podstatné už 30 krát: Ide o zavádzanie fašizmu pod pokrívkou ochrany zdravia. Popri tomu sa tiež rieši likvidácia zdravia, ale to už je druhoradé. Ak niekto nevidí a nepočuje, čo Pellegrini neustále hovorí, že dobrovoľnosť je základ a že vakcína nie je všeliek, tak tomu odporúčam už len vakcináciu.


[quote="pid:46660, uid:793"]Po Sputniku V nie sú známe také zdravotné komplikácie ako u iných vakcín.[/quote] Mne to je jasné, ale predsa aj Uhrík (Republika) povedal, že kto chce sa očkovať, nech sa dá, Fico to isté a ďalší a ďalší. A teraz to podstatné už 30 krát: Ide o zavádzanie fašizmu pod pokrívkou ochrany zdravia. Popri tomu sa tiež rieši likvidácia zdravia, ale to už je druhoradé. Ak niekto nevidí a nepočuje, čo Pellegrini neustále hovorí, že dobrovoľnosť je základ a že vakcína nie je všeliek, tak tomu odporúčam už len vakcináciu.

budem parafrazovať:
Vavra: od koho je káva /vakcina/??
Maryša: od žida / pfizer,sputnik,jonson/
Vavra: tahle je nejaka ,stuchla nebo co. / genetický jed /


zaver poznáme.


budem parafrazovať: Vavra: od koho je káva /vakcina/?? Maryša: od žida / pfizer,sputnik,jonson/ Vavra: tahle je nejaka ,stuchla nebo co. / genetický jed / zaver poznáme.

Chystá sa akcia proti Hegerovi? Grendel tvrdí, že prezidentka sa tajne stretla s Petrom Pellegrinim. V relácii Na hrane zaznelo, že Heger zvažuje odstúpenie
https://www.hlavnespravy.sk/chysta-sa-akcia-proti-hegerovi-grendel-tvrdi-ze-prezidentka-sa-tajne-stretla-s-petrom-pellegrinim-v-relacii-na-hrane-zaznelo-ze-heger-zvazuje-odstupenie/2786034


**Chystá sa akcia proti Hegerovi? Grendel tvrdí, že prezidentka sa tajne stretla s Petrom Pellegrinim. V relácii Na hrane zaznelo, že Heger zvažuje odstúpenie** https://www.hlavnespravy.sk/chysta-sa-akcia-proti-hegerovi-grendel-tvrdi-ze-prezidentka-sa-tajne-stretla-s-petrom-pellegrinim-v-relacii-na-hrane-zaznelo-ze-heger-zvazuje-odstupenie/2786034

Poslanci schválili Matovičov očkovací bonus, za hlasovali všetci z Hlasu


Myslim si, ze matematika je kazdemu jasna a to, ze vlada si aj sama moze schvalit co len chce.Tak potom vo co moze go?


Pellegrini to ma tazke vzhladom na krysy pomedzi ktore ma kracat, ale ide na to mudro a perfektne to riesi.


Tomu sa hovori: Prejst uchom ihly


Ja osobne pozeram cele videa Pellegriniho a nie vycucy z majnstrimu alebo psedo-patriotickej "alternativy".


Pellegrini (s Kolikovou v partii s moderatorkou) jasne tisici krat poukazuje ze je plne proti povinnemu ockovanie.
https://videoportal.joj.sk/na-hrane/epizoda/93982-na-hrane-kolikova-i-pellegrini


[quote="pid:47436, uid:492"]Poslanci schválili Matovičov očkovací bonus, za hlasovali všetci z Hlasu[/quote] Myslim si, ze matematika je kazdemu jasna a to, ze vlada si aj sama moze schvalit co len chce.Tak potom vo co moze go? Pellegrini to ma tazke vzhladom na krysy pomedzi ktore ma kracat, ale ide na to mudro a perfektne to riesi. Tomu sa hovori: Prejst uchom ihly Ja osobne pozeram cele videa Pellegriniho a nie vycucy z majnstrimu alebo psedo-patriotickej "alternativy". Pellegrini (s Kolikovou v partii s moderatorkou) jasne tisici krat poukazuje ze je plne proti povinnemu ockovanie. https://videoportal.joj.sk/na-hrane/epizoda/93982-na-hrane-kolikova-i-pellegrini

prezidentka sa tajne stretla s Petrom Pellegrinim

To nie je možné?!
Ale určite to cele vysvetlí na TB
ON je proste potmehut


[quote="pid:47633, uid:111"]prezidentka sa tajne stretla s Petrom Pellegrinim[/quote] To nie je možné?! Ale určite to cele vysvetlí na TB ON je proste potmehut

ON je proste potmehut


To je strasne, jak je hlupi ten Pellegrini. Tajne sa isiel stretnut s Caputovu a myslel si, ze mu na to nepridu.


[quote="pid:47696, uid:492"]ON je proste potmehut[/quote] To je strasne, jak je hlupi ten Pellegrini. Tajne sa isiel stretnut s Caputovu a myslel si, ze mu na to nepridu.

To je strasne, jak je hlupi ten Pellegrini...

Áno - on nie je hlúpy - on musí... guľky bolia.. navyše cestu má nielen nalinkovanú, ale už aj odskúšanú...
https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-zradil-opoziciu-a-podporil-koalicnu-segregaciu-neockovanych-seniorov-ktori-nedostanu-ziadne-peniaze-zradi-aj-po-volbach/2786198


[quote="pid:47698, uid:254"]To je strasne, jak je hlupi ten Pellegrini... [/quote] Áno - on nie je hlúpy - on musí... guľky bolia.. navyše cestu má nielen nalinkovanú, ale už aj odskúšanú... https://www.hlavnespravy.sk/pellegrini-zradil-opoziciu-a-podporil-koalicnu-segregaciu-neockovanych-seniorov-ktori-nedostanu-ziadne-peniaze-zradi-aj-po-volbach/2786198
Upravené 10. 12. 2021 o 22:05

Pellegrini sa demaskoval ako brutálny podporovateľ vládneho covid-teroru.


Asi sa prestahujem do Ruska, do Moskvy. Tam maju aspon klud od pandemickych a vakcinacnych opatreni.


[quote="pid:42488, uid:111"]Pellegrini sa demaskoval ako brutálny podporovateľ vládneho covid-teroru.[/quote] Asi sa prestahujem do Ruska, do Moskvy. Tam maju aspon klud od pandemickych a vakcinacnych opatreni.

Robert Fico naznačil, čo riešila prezidentka s Petrom Pellegrinim. “Blahoželám,“ odkázal predsedovi Hlasu
„Prezidentka Čaputová dostala pokyn z americkej ambasády v Bratislave, že za každú cenu musí zachrániť súčasnú vládu pred návratom SMERU-SD s jeho suverénnymi pohľadmi na zahraničnú politiku. Aby vláda prežila, musí sa zbaviť železnej gule v podobe I. Matoviča. Dá sa rozumne predpokladať, že I. Matovič v prípade jeho odvolania stiahne so sebou pár poslancov OĽANO, ktorých bude treba nahradiť. No a p. Pellegrini asi ponúka 11 zradcov, čo je pre pani prezidentku v jej amerických výpočtoch veľmi atraktívne,“ naznačuje dôvod stretnutia Fico... Dúfam, že tí v Hlase, ktorí sú pri zmysloch, rozmýšľajú a vedia, že jediným riešením pre Slovensko sú predčasné voľby a spolupráca SMER-u a Hlasu.
https://www.hlavnespravy.sk/robert-fico-naznacil-co-riesila-prezidentka-s-petrom-pellegrinim-blahozelam-odkazal-predsedovi-hlasu/


**Robert Fico naznačil, čo riešila prezidentka s Petrom Pellegrinim. “Blahoželám,“ odkázal predsedovi Hlasu** „Prezidentka Čaputová dostala pokyn z americkej ambasády v Bratislave, že za každú cenu musí zachrániť súčasnú vládu pred návratom SMERU-SD s jeho suverénnymi pohľadmi na zahraničnú politiku. Aby vláda prežila, musí sa zbaviť železnej gule v podobe I. Matoviča. Dá sa rozumne predpokladať, že I. Matovič v prípade jeho odvolania stiahne so sebou pár poslancov OĽANO, ktorých bude treba nahradiť. No a p. Pellegrini asi ponúka 11 zradcov, čo je pre pani prezidentku v jej amerických výpočtoch veľmi atraktívne,“ naznačuje dôvod stretnutia Fico... Dúfam, že tí v Hlase, ktorí sú pri zmysloch, rozmýšľajú a vedia, že jediným riešením pre Slovensko sú predčasné voľby a spolupráca SMER-u a Hlasu. https://www.hlavnespravy.sk/robert-fico-naznacil-co-riesila-prezidentka-s-petrom-pellegrinim-blahozelam-odkazal-predsedovi-hlasu/
Upravené 11. 12. 2021 o 15:42

Prezidentka Čaputová dostala pokyn z americkej ambasády v Bratislave, že za každú cenu musí zachrániť súčasnú vládu pred návratom SMERU-SD s jeho suverénnymi pohľadmi na zahraničnú politiku. Aby vláda prežila, musí sa zbaviť železnej gule v podobe I. Matoviča. Dá sa rozumne predpokladať, že I. Matovič v prípade jeho odvolania stiahne so sebou pár poslancov OĽANO, ktorých bude treba nahradiť. No a p. Pellegrini asi ponúka 11 zradcov, čo je pre pani prezidentku v jej amerických výpočtoch veľmi atraktívne,“ naznačuje dôvod stretnutia Fico... Dúfam, že tí v Hlase, ktorí sú pri zmysloch, rozmýšľajú a vedia, že jediným riešením pre Slovensko sú predčasné voľby a spolupráca SMER-u a Hlasu.

Toto sú ale konspiracie,
Peter predsa bojuje ako lev za ľudí,
sak on to na TB vysvetli


[quote="pid:47770, uid:111"]Prezidentka Čaputová dostala pokyn z americkej ambasády v Bratislave, že za každú cenu musí zachrániť súčasnú vládu pred návratom SMERU-SD s jeho suverénnymi pohľadmi na zahraničnú politiku. Aby vláda prežila, musí sa zbaviť železnej gule v podobe I. Matoviča. Dá sa rozumne predpokladať, že I. Matovič v prípade jeho odvolania stiahne so sebou pár poslancov OĽANO, ktorých bude treba nahradiť. No a p. Pellegrini asi ponúka 11 zradcov, čo je pre pani prezidentku v jej amerických výpočtoch veľmi atraktívne,“ naznačuje dôvod stretnutia Fico... Dúfam, že tí v Hlase, ktorí sú pri zmysloch, rozmýšľajú a vedia, že jediným riešením pre Slovensko sú predčasné voľby a spolupráca SMER-u a Hlasu.[/quote] Toto sú ale konspiracie, Peter predsa bojuje ako lev za ľudí, sak on to na TB vysvetli

Peter predsa bojuje ako lev za ľudí,
sak on to na TB vysvetli


smile (díky za rozveselenie)


“Blahoželám,“ odkázal predsedovi Hlasu


Taktiež, ako aj Robo by som chcel touto cestou zablahoželať Peťovi a popriať veľa osobných a politických úspechov.


doplnenie: Je možné v tejto alebo blízkej dobe zákulisím vytvoriť ďalší silný zlepenec akým je dnešná vláda?


[quote="pid:47787, uid:492"]Peter predsa bojuje ako lev za ľudí, sak on to na TB vysvetli[/quote] :D (díky za rozveselenie) [quote="pid:47770, uid:111"]“Blahoželám,“ odkázal predsedovi Hlasu[/quote] Taktiež, ako aj Robo by som chcel touto cestou zablahoželať Peťovi a popriať veľa osobných a politických úspechov. doplnenie: Je možné v tejto alebo blízkej dobe zákulisím vytvoriť ďalší silný zlepenec akým je dnešná vláda?
Upravené 11. 12. 2021 o 19:58

Tam maju aspon klud od pandemickych a vakcinacnych opatreni.


skutocne? Tak si kukni Pjakina, 29.11, 6.12 alebo 22.11.


[quote="pid:47709, uid:254"]Tam maju aspon klud od pandemickych a vakcinacnych opatreni.[/quote] skutocne? Tak si kukni Pjakina, 29.11, 6.12 alebo 22.11.

skutocne? Tak si kukni Pjakina, 29.11, 6.12 alebo 22.11.
Už somto tu spomínal viackrát. Komunikujem so známou z Ruska, Permskej oblasti a tlak na očkovanie je veľmi silný. Lokálne lockdowny sú bežné aj tam. Zavádzanie QR kódov. To by si sa musel odsťahovať do tajgy.


[quote="pid:47852, uid:273"]skutocne? Tak si kukni Pjakina, 29.11, 6.12 alebo 22.11.[/quote]Už somto tu spomínal viackrát. Komunikujem so známou z Ruska, Permskej oblasti a tlak na očkovanie je veľmi silný. Lokálne lockdowny sú bežné aj tam. Zavádzanie QR kódov. To by si sa musel odsťahovať do tajgy.

To je strasne, jak je hlupi ten Pellegrini. Tajne sa isiel stretnut s Caputovu a myslel si, ze mu na to nepridu.
To je otázka, či to stretnutie malo ostať utajené. Ja si myslím, že taký sprostý Pelgrini nie je. Udialo sa to tak ako sa to udiať malo, presne podľa scenára. Pretože, krtkovia sú všade, ale aj krtkom ak je treba v predstihu zmačknú fabergé a taký krtko si veľmi rýchle rozmyslí či sa bude presúšať po prezidenstkom paláci, prežierať zdroje v mimovládkach, alebo z neho spravia nepriateľa národa, pedofila a pod. a už medzi liberastami a pederastami neškrtne. To stretnutie bol odkaz niekomu, Fico to asi vystihol správne. No a Matel, ako správny psychopat si počká, tiež má scenáristov a začne úradovať. Takže ja to stretnutie vnámam pozitívne v zmysle čím hošie tým lepšie. Už se poprali? Už se poprali? ................................................................. Už se perou!


[quote="pid:47698, uid:254"]To je strasne, jak je hlupi ten Pellegrini. Tajne sa isiel stretnut s Caputovu a myslel si, ze mu na to nepridu.[/quote]To je otázka, či to stretnutie malo ostať utajené. Ja si myslím, že taký sprostý Pelgrini nie je. Udialo sa to tak ako sa to udiať malo, presne podľa scenára. Pretože, krtkovia sú všade, ale aj krtkom ak je treba v predstihu zmačknú fabergé a taký krtko si veľmi rýchle rozmyslí či sa bude presúšať po prezidenstkom paláci, prežierať zdroje v mimovládkach, alebo z neho spravia nepriateľa národa, pedofila a pod. a už medzi liberastami a pederastami neškrtne. To stretnutie bol odkaz niekomu, Fico to asi vystihol správne. No a Matel, ako správny psychopat si počká, tiež má scenáristov a začne úradovať. Takže ja to stretnutie vnámam pozitívne v zmysle čím hošie tým lepšie. Už se poprali? Už se poprali? ................................................................. Už se perou!

To je už dávno, Deň pred voľbami za vlády Petra Pellegriniho bolo schválených 700 000 eur na podporu LGBTI agendy, islamu na Slovensku, či pomoc utečencom
To je povinná jazda. Možno nová vláda deň po jej nástupe by im odklepla 2x toľko. To sú len peniaze. Ja viem, že sú to peniaze, ktoré chýbajú všade inde, ale práve na to všade inde nie sú určené. Ja si ho týmto nezastáva. Iste mám voči Hlasu výhrady. Pre mňa sú nevoliteľní. Na druhej strane sa tá strana jasne vyjasňuje a profiluje. Cieľ stiahnuť na seba čo najviac tzv. liberálnych voličov. Ja by som ich nazval tú šedú masu, ktorá doposiaľ v každých voľbách podľahala vábeniu vábničiek ako Šusterove SOP, potom Ruskovo Ano a tak dáľše a o tomto má byť aj Hlas, podľa mňa strana určená, ako strana s najsilnejším koaličným potenciálom. Za mňa stále tvrdíim, že Pele do koalície so Smerom, len vtedy,ak žiadna iná koalícia nebude možná. Bodaj by som sa mýlil. To, že si vyžerieme vládnutie tejto chunty celé 4 roky, ak si neodhlasujú pokračovanie vládnutie, je tiež viac menej isté. A Pele by bol naozaj sprostý, aby vymenil svojimi poslancami, kliku okolo Matoviča v prípade, že príde pokyn na odpílenie Matelka. Za to by mu museli slúbiť niečo set sakra veľké. A pri vládnutí s klinickými debilmi, by sa mu to mohlo v ďalších voľbách vypomstiť. Čiže ak by na takéto niečo pristúpil, su tu za mňa dve možnosti čo mu sľúbili. Buď výrazné výťazstvo vo voľbách. A všetky prieskumi k tomu verejnú mienku smerujú, aby to pre dav bolo uveriteľné. Alebo, ptom rovno prezidentskú kandidatúru. A že ho za vajcia držia je mu jasné. Že to zovretie nepoľaví je mu jasné tiež, práve naopak, a Pele je tvárny jak plastelína. A svojich spolustrníkov uprace na hrad ako poradcov, vedúcich kancelárií a tak. A je vymalováno. Keď už ho držia za vajcia a on nie je typ,ktorý by bol ochotný ísť s kožou na trh, tak prečo z toho nevytrieskať maximum. A myslím si, že v ďalších prez.voľbách by Čaputová prehrala aj s Harabinom, lebo Kotleba by už nemal šancu jej pomôcť. A toť Peťo ideálny káder. No to som sa len tak rozpísal a akosi slobodne mi myšlienky prichádzali. Zdravím Vás všetkých priatelia. A vydržať. Vydržať. Vydržať. v mojom okolí podľahli ďalší dvaja. Síce to už patrí do inej rubriky, ale všetko so všetkým súvisí. Všetko dobré a držím Vám palce k riešeniu zdanlivo neriešiteľných problémov, s ktorými sa potýkame v denno dennom živote. Všetko dobré Vám!


[quote="pid:47699, uid:793"]To je už dávno, Deň pred voľbami za vlády Petra Pellegriniho bolo schválených 700 000 eur na podporu LGBTI agendy, islamu na Slovensku, či pomoc utečencom[/quote]To je povinná jazda. Možno nová vláda deň po jej nástupe by im odklepla 2x toľko. To sú len peniaze. Ja viem, že sú to peniaze, ktoré chýbajú všade inde, ale práve na to všade inde nie sú určené. Ja si ho týmto nezastáva. Iste mám voči Hlasu výhrady. Pre mňa sú nevoliteľní. Na druhej strane sa tá strana jasne vyjasňuje a profiluje. Cieľ stiahnuť na seba čo najviac tzv. liberálnych voličov. Ja by som ich nazval tú šedú masu, ktorá doposiaľ v každých voľbách podľahala vábeniu vábničiek ako Šusterove SOP, potom Ruskovo Ano a tak dáľše a o tomto má byť aj Hlas, podľa mňa strana určená, ako strana s najsilnejším koaličným potenciálom. Za mňa stále tvrdíim, že Pele do koalície so Smerom, len vtedy,ak žiadna iná koalícia nebude možná. Bodaj by som sa mýlil. To, že si vyžerieme vládnutie tejto chunty celé 4 roky, ak si neodhlasujú pokračovanie vládnutie, je tiež viac menej isté. A Pele by bol naozaj sprostý, aby vymenil svojimi poslancami, kliku okolo Matoviča v prípade, že príde pokyn na odpílenie Matelka. Za to by mu museli slúbiť niečo set sakra veľké. A pri vládnutí s klinickými debilmi, by sa mu to mohlo v ďalších voľbách vypomstiť. Čiže ak by na takéto niečo pristúpil, su tu za mňa dve možnosti čo mu sľúbili. Buď výrazné výťazstvo vo voľbách. A všetky prieskumi k tomu verejnú mienku smerujú, aby to pre dav bolo uveriteľné. Alebo, ptom rovno prezidentskú kandidatúru. A že ho za vajcia držia je mu jasné. Že to zovretie nepoľaví je mu jasné tiež, práve naopak, a Pele je tvárny jak plastelína. A svojich spolustrníkov uprace na hrad ako poradcov, vedúcich kancelárií a tak. A je vymalováno. Keď už ho držia za vajcia a on nie je typ,ktorý by bol ochotný ísť s kožou na trh, tak prečo z toho nevytrieskať maximum. A myslím si, že v ďalších prez.voľbách by Čaputová prehrala aj s Harabinom, lebo Kotleba by už nemal šancu jej pomôcť. A toť Peťo ideálny káder. No to som sa len tak rozpísal a akosi slobodne mi myšlienky prichádzali. Zdravím Vás všetkých priatelia. A vydržať. Vydržať. Vydržať. v mojom okolí podľahli ďalší dvaja. Síce to už patrí do inej rubriky, ale všetko so všetkým súvisí. Všetko dobré a držím Vám palce k riešeniu zdanlivo neriešiteľných problémov, s ktorými sa potýkame v denno dennom živote. Všetko dobré Vám!

Rieši sa trojčlenka GP - Močiar - Patrioti. Čo myslíte, koho posilní váha Hlas-u SD ?


Rieši sa trojčlenka GP - Močiar - Patrioti. Čo myslíte, koho posilní váha Hlas-u SD ?

Mečiar sa tiež vyjadril zmysle, že do toho pôjde a asi má za sebou nemalé zdroje.

Nemôžem si pomôcť, ale mám dojem,že Mečiar svoju úlohu splnil do roku 1998. Odvtedy sa zjavuje vo voľbách, či už prezidentských, alebo parlamentných, len preto, aby niekomu inému odčerpával hlasy.


[quote="pid:47954, uid:793"]Mečiar sa tiež vyjadril zmysle, že do toho pôjde a asi má za sebou nemalé zdroje.[/quote] Nemôžem si pomôcť, ale mám dojem,že Mečiar svoju úlohu splnil do roku 1998. Odvtedy sa zjavuje vo voľbách, či už prezidentských, alebo parlamentných, len preto, aby niekomu inému odčerpával hlasy.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 12. 12. 2021 o 19:56

Peter asi uz pochopil...
Pellegrini: Hlas podporí plnou silou všetky aktivity vedúce k referendu
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/611821-pellegrini-hlas-podpori-plnou-silou-vsetky-aktivity-veduce-k-referendu/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy


Peter asi uz pochopil... **Pellegrini: Hlas podporí plnou silou všetky aktivity vedúce k referendu** https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/611821-pellegrini-hlas-podpori-plnou-silou-vsetky-aktivity-veduce-k-referendu/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy

Pellegriniho mrzí, že sa časť opozície vrhla na antivaxerskú vlnu. Protivládne protesty by predseda strany Hlas-SD teraz neorganizoval
„Hlas v oblasti očkovania neuhol ani raz z rétoriky, odporúčali sme ho úplne od začiatku s tým, že sme nikdy neopustili ani náš postoj, že musí byť dobrovoľné,“ povedal s tým, že vyzýval na očkovanie seniorov a naďalej nabáda k dodržiavaniu opatrení. Každý si podľa neho môže o opatreniach myslieť svoje, no ak raz platia, treba to rešpektovať.
Skonštatoval, že opozícia v tomto nie je konzistentná a mrzí ho, že je tu aj extrémnejšia časť. „To určite škodí. Na druhej strane, ak by sme mali dôveryhodnú vládu, ktorej ľudia dôverujú, tá by si vedela poradiť aj s takouto malou skupinkou extrémistov, nemali by taký silný hlas, nedokázali by také veľké množstvo ľudí ovplyvniť.“
Na otázku, či by nebolo lepšie spojiť sa s ostatnou opozíciou a vyzývať k zodpovednosti reagoval, že si nie je istý, či by sa vedeli so Smerom-SD dohodnúť. Vzhľadom na pandemickú situáciu by Hlas-SD neorganizoval protesty. „Určite si nemyslím, že počas druhej alebo tretej vlny organizovať podujatia, kde sa nenosia rúška, kde sú tisíce ľudí na jednom mieste a kde sa dokonca spochybňuje všetko, čo sa týka ochorenia COVID-19 a opatrení, že je to správne.“ Deklaroval, že Hlas-SD chce ísť inou cestou.
https://www.infovojna.sk/article/pellegriniho-mrzi-ze-sa-cast-opozicie-vrhla-na-antivaxersku-vlnu-protivladne-protesty-by-predseda-strany-hlas-sd-teraz-neorganizoval


**Pellegriniho mrzí, že sa časť opozície vrhla na antivaxerskú vlnu. Protivládne protesty by predseda strany Hlas-SD teraz neorganizoval** „Hlas v oblasti očkovania neuhol ani raz z rétoriky, odporúčali sme ho úplne od začiatku s tým, že sme nikdy neopustili ani náš postoj, že musí byť dobrovoľné,“ povedal s tým, že vyzýval na očkovanie seniorov a naďalej nabáda k dodržiavaniu opatrení. Každý si podľa neho môže o opatreniach myslieť svoje, no ak raz platia, treba to rešpektovať. Skonštatoval, že opozícia v tomto nie je konzistentná a mrzí ho, že je tu aj extrémnejšia časť. „To určite škodí. Na druhej strane, ak by sme mali dôveryhodnú vládu, ktorej ľudia dôverujú, tá by si vedela poradiť aj s takouto malou skupinkou extrémistov, nemali by taký silný hlas, nedokázali by také veľké množstvo ľudí ovplyvniť.“ Na otázku, či by nebolo lepšie spojiť sa s ostatnou opozíciou a vyzývať k zodpovednosti reagoval, že si nie je istý, či by sa vedeli so Smerom-SD dohodnúť. Vzhľadom na pandemickú situáciu by Hlas-SD neorganizoval protesty. „Určite si nemyslím, že počas druhej alebo tretej vlny organizovať podujatia, kde sa nenosia rúška, kde sú tisíce ľudí na jednom mieste a kde sa dokonca spochybňuje všetko, čo sa týka ochorenia COVID-19 a opatrení, že je to správne.“ Deklaroval, že Hlas-SD chce ísť inou cestou. https://www.infovojna.sk/article/pellegriniho-mrzi-ze-sa-cast-opozicie-vrhla-na-antivaxersku-vlnu-protivladne-protesty-by-predseda-strany-hlas-sd-teraz-neorganizoval

Pellegriniho mrzí, že sa časť opozície vrhla na antivaxerskú vlnu. Protivládne protesty by predseda strany Hlas-SD teraz neorganizoval

Konkrétne u tejto informácie musím povedať, že zrejme ide len o špinavú novinárčinu. S touto správou prišli denník Trend a Pravda s totožným článkom. Ten článok je tak neprofesionálny, že absolútne neuviedli kde to mal P.Pellegríni povedať, ani kedy. Nedali žiaden link ani indíciu. Skrátka len si drzo dovolili tlmočiť jeho slová tak, že človek si nemá ako overiť, či nekecajú a či slová neprekrútili.


S najväčšou pravdepodobnosťou to urobili na rozoštvanie opozície medzi sebou. Na háčik sa chytil poslanec Taraba, a bohužiaľ aj infovojna.


[quote="pid:50519, uid:111"]Pellegriniho mrzí, že sa časť opozície vrhla na antivaxerskú vlnu. Protivládne protesty by predseda strany Hlas-SD teraz neorganizoval[/quote] Konkrétne u tejto informácie musím povedať, že zrejme ide len o špinavú novinárčinu. S touto správou prišli denník Trend a Pravda s totožným článkom. Ten článok je tak neprofesionálny, že absolútne neuviedli kde to mal P.Pellegríni povedať, ani kedy. Nedali žiaden link ani indíciu. Skrátka len si drzo dovolili tlmočiť jeho slová tak, že človek si nemá ako overiť, či nekecajú a či slová neprekrútili. S najväčšou pravdepodobnosťou to urobili na rozoštvanie opozície medzi sebou. Na háčik sa chytil poslanec Taraba, a bohužiaľ aj infovojna.
Upravené 31. 12. 2021 o 20:11

S najväčšou pravdepodobnosťou to urobili na rozoštvanie opozície medzi sebou. Na háčik sa chytil poslanec Taraba, a bohužiaľ aj infovojna.


Otazka: A co mu brani vystupit a povedat ze by bol rad keby mu do ust nevkladali slova ktore nepovedal ze respektuje nazor na slobodne rozhodnutie poslancov? Pytam sa lebo keby niekto nieco siril v mojom mene s cim sa nestotoznujem alebo ma to vymedzuje tak mozem kludne podat vysvetlenie kratkym videom. Ak ale ostavam ticho tak potom s tymto konanim suhlasim..


[quote="pid:50536, uid:6"]S najväčšou pravdepodobnosťou to urobili na rozoštvanie opozície medzi sebou. Na háčik sa chytil poslanec Taraba, a bohužiaľ aj infovojna.[/quote] Otazka: A co mu brani vystupit a povedat ze by bol rad keby mu do ust nevkladali slova ktore nepovedal ze respektuje nazor na slobodne rozhodnutie poslancov? Pytam sa lebo keby niekto nieco siril v mojom mene s cim sa nestotoznujem alebo ma to vymedzuje tak mozem kludne podat vysvetlenie kratkym videom. Ak ale ostavam ticho tak potom s tymto konanim suhlasim..

Otazka: A co mu brani vystupit a povedat ze by bol rad keby mu do ust nevkladali slova ktore nepovedal ze respektuje nazor na slobodne rozhodnutie poslancov? Pytam sa lebo keby niekto nieco siril v mojom mene s cim sa nestotoznujem alebo ma to vymedzuje tak mozem kludne podat vysvetlenie kratkym videom. Ak ale ostavam ticho tak potom s tymto konanim suhlasim..


Je to čerstvá správa, možno sa ozve. Asi záleží, či na to opozícia negatívne zareaguje, a ak áno, zrejme sa ešte ozve.


Vieš, ja neviem, či to povedal alebo nie. Ale ide skôr o to, že si to nemám ako overiť, keď nikde nedali link ani neuviedli zdroj. To sa v serioznej novinárčine nerobí.


[quote="pid:50547, uid:69"]Otazka: A co mu brani vystupit a povedat ze by bol rad keby mu do ust nevkladali slova ktore nepovedal ze respektuje nazor na slobodne rozhodnutie poslancov? Pytam sa lebo keby niekto nieco siril v mojom mene s cim sa nestotoznujem alebo ma to vymedzuje tak mozem kludne podat vysvetlenie kratkym videom. Ak ale ostavam ticho tak potom s tymto konanim suhlasim..[/quote] Je to čerstvá správa, možno sa ozve. Asi záleží, či na to opozícia negatívne zareaguje, a ak áno, zrejme sa ešte ozve. Vieš, ja neviem, či to povedal alebo nie. Ale ide skôr o to, že si to nemám ako overiť, keď nikde nedali link ani neuviedli zdroj. To sa v serioznej novinárčine nerobí.

Pelegrini vôbec nechápe čo sa deje. Ešte stále sníva o pošte premiéra. Spojí sa aj a diablom len aby sa vrátil do sedla. Ja sa na neho vôbec nehnevám, ja mu prajeme aby aj naďalej pokračoval v tom čo robí. Predstavenie končí a masky idú dole. Či tak ako spieva Jožo Ráž tak oblečte si dresy aby bolo jasné, kto za koho kope.


Pelegrini vôbec nechápe čo sa deje. Ešte stále sníva o pošte premiéra. Spojí sa aj a diablom len aby sa vrátil do sedla. Ja sa na neho vôbec nehnevám, ja mu prajeme aby aj naďalej pokračoval v tom čo robí. Predstavenie končí a masky idú dole. Či tak ako spieva Jožo Ráž tak oblečte si dresy aby bolo jasné, kto za koho kope.

Smer nie je pre Hlas prirodzený partner
Strana Hlas je pripravená pri komunálnych voľbách vytvárať koalície s akoukoľvek stranou, výnimkou je len ĽSNS, uviedol líder strany Peter Pellegrini. Dodal, že Smer nie je pre nich prirodzený partner, ide o jedného z potenciálnych partnerov. Podporiť chce opätovnú kandidatúru Jaroslava Bašku, ktorý je predsedom Trenčianskeho samosprávneho kraja za Smer. Vo funkcii sa podľa Pellegriniho osvedčil a nemá konkurenciu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/612340-sme-rodina-pri-komunalnych-volbach-nevylucuje-spolupracu-so-ziadnou-stranou/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy


**Smer nie je pre Hlas prirodzený partner** Strana Hlas je pripravená pri komunálnych voľbách vytvárať koalície s akoukoľvek stranou, výnimkou je len ĽSNS, uviedol líder strany Peter Pellegrini. Dodal, že Smer nie je pre nich prirodzený partner, ide o jedného z potenciálnych partnerov. Podporiť chce opätovnú kandidatúru Jaroslava Bašku, ktorý je predsedom Trenčianskeho samosprávneho kraja za Smer. Vo funkcii sa podľa Pellegriniho osvedčil a nemá konkurenciu. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/612340-sme-rodina-pri-komunalnych-volbach-nevylucuje-spolupracu-so-ziadnou-stranou/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy

Prosím, pokiaľ ste sa niekto stretol s vyjadrením názoru strany Hlas k zmluve s USA, vložte to sem. Ja som nič také nenašla.


Prosím, pokiaľ ste sa niekto stretol s vyjadrením názoru strany Hlas k zmluve s USA, vložte to sem. Ja som nič také nenašla.

vyjadrením názoru strany Hlas k zmluve s USA


Strana HLAS – sociálna demokracia v súvislosti s navrhovanou obrannou dohodou medzi Slovenskou republikou a USA vyhlasuje, že prijímanie akýchkoľvek medzinárodných záväzkov Slovenskej republiky v oblasti bezpečnosti a obrany musí byť plne v súlade s Ústavou a právnym poriadkom Slovenskej republiky. "Nesmie byť pritom narušená územná celistvosť a zvrchovanosť Slovenskej republiky a nesmie byť vytvorená možnosť na rozmiestňovanie cudzích ozbrojených síl a zbraňových systémov na území Slovenskej republiky bez predchádzajúceho súhlasu jej ústavných orgánov. Takto som vždy postupoval ako predseda vlády a takto budem postupovať aj naďalej," vyhlásil líder HLASu Peter Pellegrini.


V súčasnej napätej zahraničnopolitickej, ale aj vnútropolitickej situácii je veľmi dôležité, aby každá zmluva bola podrobená dôslednej verejnej diskusii, s cieľom predísť prijímaniu záväzkov, ktoré budú v rozpore s väčšinovými postojmi obyvateľstva a relevantnými stanoviskami štátnych inštitúcií. "Vzhľadom k vážnym pochybnostiam, či predmetná zmluva nenarušuje suverenitu Slovenskej republiky i vzhľadom na zásadné právne výhrady Generálnej prokuratúry, HLAS nemôže predložený návrh podporiť," uzavrel Peter Pellegrini.


https://www.facebook.com/pellegrini.peter/posts/455084379306295


[quote="pid:51196, uid:111"]vyjadrením názoru strany Hlas k zmluve s USA[/quote] Strana HLAS – sociálna demokracia v súvislosti s navrhovanou obrannou dohodou medzi Slovenskou republikou a USA vyhlasuje, že prijímanie akýchkoľvek medzinárodných záväzkov Slovenskej republiky v oblasti bezpečnosti a obrany musí byť plne v súlade s Ústavou a právnym poriadkom Slovenskej republiky. "Nesmie byť pritom narušená územná celistvosť a zvrchovanosť Slovenskej republiky a nesmie byť vytvorená možnosť na rozmiestňovanie cudzích ozbrojených síl a zbraňových systémov na území Slovenskej republiky bez predchádzajúceho súhlasu jej ústavných orgánov. Takto som vždy postupoval ako predseda vlády a takto budem postupovať aj naďalej," vyhlásil líder HLASu Peter Pellegrini. V súčasnej napätej zahraničnopolitickej, ale aj vnútropolitickej situácii je veľmi dôležité, aby každá zmluva bola podrobená dôslednej verejnej diskusii, s cieľom predísť prijímaniu záväzkov, ktoré budú v rozpore s väčšinovými postojmi obyvateľstva a relevantnými stanoviskami štátnych inštitúcií. "Vzhľadom k vážnym pochybnostiam, či predmetná zmluva nenarušuje suverenitu Slovenskej republiky i vzhľadom na zásadné právne výhrady Generálnej prokuratúry, HLAS nemôže predložený návrh podporiť," uzavrel Peter Pellegrini. https://www.facebook.com/pellegrini.peter/posts/455084379306295

@Ferko, podľa času, Pellegrini to zverejnil po tlačovke R. Fica?

@Ferko, podľa času, Pellegrini to zverejnil po tlačovke R. Fica?

podľa času, Pellegrini to zverejnil po tlačovke R. Fica?


Podla FB to bolo po Ficovej tlacovke. A k comu to ukazuje, ked neviem, ako funguje vkladanie prispevkov na Pellegriniho profil?


Nehladal by som za tym ci pred alebo po, ale v ten den, to je smerodajne.


[quote="pid:51206, uid:111"]podľa času, Pellegrini to zverejnil po tlačovke R. Fica?[/quote] Podla FB to bolo po Ficovej tlacovke. A k comu to ukazuje, ked neviem, ako funguje vkladanie prispevkov na Pellegriniho profil? Nehladal by som za tym ci pred alebo po, ale v ten den, to je smerodajne.

Nehladal by som za tym ci pred alebo po, ale v ten den, to je smerodajne.


Ma to suvis s tym, ze 5.1.1942 sa zacal v Buzuluku formovat 1.CS prapor.


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4617/z-buzuluku-do-prahy-velvyslanectv%C3%AD-rf-p%C5%99ipomn%C4%9Blo-v%C3%BDro%C4%8D%C3%AD-formovan%C3%AD-1-%C4%8Deskoslovensk%C3%A9ho-praporu


[quote="pid:51211, uid:254"]Nehladal by som za tym ci pred alebo po, ale v ten den, to je smerodajne.[/quote] Ma to suvis s tym, ze 5.1.1942 sa zacal v Buzuluku formovat 1.CS prapor. https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4617/z-buzuluku-do-prahy-velvyslanectv%C3%AD-rf-p%C5%99ipomn%C4%9Blo-v%C3%BDro%C4%8D%C3%AD-formovan%C3%AD-1-%C4%8Deskoslovensk%C3%A9ho-praporu
123
13.66k
179
35
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept