Zdravie a záhrada
Covid-19

a teda je vylúčený jeho prirodzený pôvod, čo sa časom ukázalo aj pri "mutáciách", kde zjavne ide o nové kmene s inými vlastnosťami


Šéf vyšetrovacej komisie expertov WHO uviedol, že už v decembri 2019 vo Wuhane existovalo 13 kmeňov vírusu medzi obyvateľstvom.


https://smotrim.ru/article/2523923


[quote="pid:3780, uid:77"]a teda je vylúčený jeho prirodzený pôvod, čo sa časom ukázalo aj pri "mutáciách", kde zjavne ide o nové kmene s inými vlastnosťami[/quote] Šéf vyšetrovacej komisie expertov WHO uviedol, že už v decembri 2019 vo Wuhane existovalo 13 kmeňov vírusu medzi obyvateľstvom. https://smotrim.ru/article/2523923

Izrael
Protokoly o zasedání koronavirového krizového štábu
vláda utajila na dobu třiceti let (!)
Protiproud.cz -Vesti; Jerusalem Post


v Norsku
"považují údaje o koronaviru za natolik citlivé, že je „musí“ zatajovat 60 let
(přitom vláda usilovala o 100 let)"
Důvěra a naivita
Yngvar Brenna 01. 02. 2021


Izrael Protokoly o zasedání koronavirového krizového štábu vláda utajila na dobu třiceti let (!) Protiproud.cz -Vesti; Jerusalem Post v Norsku "považují údaje o koronaviru za natolik citlivé, že je „musí“ zatajovat 60 let (přitom vláda usilovala o 100 let)" Důvěra a naivita Yngvar Brenna 01. 02. 2021

Pozorovanie: oficiálna štátna stránka korona.gov.sk zmenila spôsob zobrazovania dát a grafov
https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/


Už sa nedá vybrať náhľad na 14 dní, len mesiac. Taktiež vynechali dáta vyliečených, namiesto nich sú teraz zaočkovaní. Nie je to čistou náhodou reakcia na tento prúser? ;-)
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/578134-chaos-v-statistikach-viac-vyliecenych-ako-chorych/


Pozorovanie: oficiálna štátna stránka korona.gov.sk zmenila spôsob zobrazovania dát a grafov https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/ Už sa nedá vybrať náhľad na 14 dní, len mesiac. Taktiež vynechali dáta vyliečených, namiesto nich sú teraz zaočkovaní. Nie je to čistou náhodou reakcia na tento prúser? ;-) https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/578134-chaos-v-statistikach-viac-vyliecenych-ako-chorych/

len mesiac. Taktiež


myslím, že dnešná tlačovka ministra Krajciho aj prezidentky, jedna veľká katastrofa....


vlastne priznali, že ani nemajú relevantné dáta, tak ako môžu riadiť?!?


https://www.dnes24.sk/matematik-sokuje-sme-v-datovom-pekle-nevieme-preco-maju-niektore-okresy-farbu-aku-maju-382817?fbclid=IwAR1B1hjzC8EBESv9zWD9xrQCDoMQ_6j0vPxupee6qDJ-op9P6poLTnbrCyo


[quote="pid:3926, uid:127"]len mesiac. Taktiež[/quote] myslím, že dnešná tlačovka ministra Krajciho aj prezidentky, jedna veľká katastrofa.... vlastne priznali, že ani nemajú relevantné dáta, tak ako môžu riadiť?!? https://www.dnes24.sk/matematik-sokuje-sme-v-datovom-pekle-nevieme-preco-maju-niektore-okresy-farbu-aku-maju-382817?fbclid=IwAR1B1hjzC8EBESv9zWD9xrQCDoMQ_6j0vPxupee6qDJ-op9P6poLTnbrCyo

vlastne priznali, že ani nemajú relevantné dáta, tak ako môžu riadiť?!?


Ja aj dost velka vacsina ludi vie o tom, ze tito byrokrati riadia proces kovidu, ktory neexistuje. Existuje virus, siri sa ako tak (asi ako normalna chripka) ale pandemia to nie je, ako aj nie je dovod na akekolvke pandemicke opatrenie (ani na nosenie ruska). Preto sa cisla vycuciavaju z prsta. Toto je dlhodobe klamanie ludu. Uz pri prvom "masivnom testovani" do obeda bolo testovanych nejakych 500 - 800 tis ludi a po obede to vyskocilo na 2.5 mil? Politici dobre vedia, ze ludia su uplne odolny voci takymto klamstvam ...


Oni nam klamu, my vieme, ze nam klamu, oni vedia, ze my to vieme a predsa nam dalej klamu. Asi cakaju kym im ludia zacnu hlavy rozbijat ... V spolocnosti by sa mala prijat norma - kto klame ten bude spolocnostou vyluceny na okraj.


[quote="pid:3928, uid:273"]vlastne priznali, že ani nemajú relevantné dáta, tak ako môžu riadiť?!?[/quote] Ja aj dost velka vacsina ludi vie o tom, ze tito byrokrati riadia proces kovidu, ktory neexistuje. Existuje virus, siri sa ako tak (asi ako normalna chripka) ale pandemia to nie je, ako aj nie je dovod na akekolvke pandemicke opatrenie (ani na nosenie ruska). Preto sa cisla vycuciavaju z prsta. Toto je dlhodobe klamanie ludu. Uz pri prvom "masivnom testovani" do obeda bolo testovanych nejakych 500 - 800 tis ludi a po obede to vyskocilo na 2.5 mil? Politici dobre vedia, ze ludia su uplne odolny voci takymto klamstvam ... Oni nam klamu, my vieme, ze nam klamu, oni vedia, ze my to vieme a predsa nam dalej klamu. Asi cakaju kym im ludia zacnu hlavy rozbijat ... V spolocnosti by sa mala prijat norma - kto klame ten bude spolocnostou vyluceny na okraj.

Oni nam klamu, my vieme, ze nam klamu, oni vedia, ze my to vieme a predsa nam dalej klamu. Asi cakaju kym im ludia zacnu hlavy rozbijat ... V spolocnosti by sa mala prijat norma - kto klame ten bude spolocnostou vyluceny na okraj.


Opísal si základný kameň plánov močiara pre náš štát a národ t.j. na ukrajinizáciu Slovenska. Háčik je pre nich to, že skôr vypovedáme poslušnosť vláde viď vyhlásenia ZMOS a podnikateľov (otvorenie k 1.3.2021), ako začneme robiť cirkus v uliciach a ak aj budú robiť problém úradníci alebo hygiena či policajti, tak to sa vyrieši rýchlo stručne a ručne.


[quote="pid:3959, uid:106"]Oni nam klamu, my vieme, ze nam klamu, oni vedia, ze my to vieme a predsa nam dalej klamu. Asi cakaju kym im ludia zacnu hlavy rozbijat ... V spolocnosti by sa mala prijat norma - kto klame ten bude spolocnostou vyluceny na okraj.[/quote] Opísal si základný kameň plánov močiara pre náš štát a národ t.j. na ukrajinizáciu Slovenska. Háčik je pre nich to, že skôr vypovedáme poslušnosť vláde viď vyhlásenia ZMOS a podnikateľov (otvorenie k 1.3.2021), ako začneme robiť cirkus v uliciach a ak aj budú robiť problém úradníci alebo hygiena či policajti, tak to sa vyrieši rýchlo stručne a ručne.

Moderátor

spravy.rtvs.sk/2021/02/zidia-ktori-pouzili-nosovy-sprej-sa-na-nabozenskych-oslavach-nenakazili-covidom/


Komunita ortodoxných židov patrí v Izraeli medzi najviac zasiahnuté skupiny koronavírusom a pred blížiacimi sa náboženskými oslavami, ktorých súčasťou sú aj hromadné modlitby v synagóge, sa očakávalo jeho masívne šírenie. Po septembrovom sviatku sa napokon v Bnei Brak na predmestí Tel Avivu zvýšil počet infikovaných z 18 percent na 28. Skupine 81 dobrovoľníkov sa tomu podarilo vyhnúť.


Sprej ponúkli 243 ľuďom, z ktorých 83 súhlasilo, že ho pred veľkými náboženskými stretnutiami použijú a budú aplikovať každých päť hodín. Z 81 ľudí, ktorí uviedli, že inštrukcie dodržali, sa nikto koronavírusom nenakazil. Dvaja, ktorí s použitím spreja súhlasili, no potom tak neurobili, sa nakazili. Nákaza sa potom potvrdila u 16 ostatných.


[spravy.rtvs.sk/2021/02/zidia-ktori-pouzili-nosovy-sprej-sa-na-nabozenskych-oslavach-nenakazili-covidom/](http://spravy.rtvs.sk/2021/02/zidia-ktori-pouzili-nosovy-sprej-sa-na-nabozenskych-oslavach-nenakazili-covidom/) Komunita ortodoxných židov patrí v Izraeli medzi najviac zasiahnuté skupiny koronavírusom a pred blížiacimi sa náboženskými oslavami, ktorých súčasťou sú aj hromadné modlitby v synagóge, sa očakávalo jeho masívne šírenie. Po septembrovom sviatku sa napokon v Bnei Brak na predmestí Tel Avivu zvýšil počet infikovaných z 18 percent na 28. Skupine 81 dobrovoľníkov sa tomu podarilo vyhnúť. Sprej ponúkli 243 ľuďom, z ktorých 83 súhlasilo, že ho pred veľkými náboženskými stretnutiami použijú a budú aplikovať každých päť hodín. Z 81 ľudí, ktorí uviedli, že inštrukcie dodržali, sa nikto koronavírusom nenakazil. Dvaja, ktorí s použitím spreja súhlasili, no potom tak neurobili, sa nakazili. Nákaza sa potom potvrdila u 16 ostatných.

tak dalsie spravy:


https://www.rt.com/news/516092-covid-vaccinating-whole-world-merkel/ Merkelbaba na stretnuti G7 -> pandemia neskonci kym sa vsetci ludia na svete nazaockuju


http://www.eastonspectator.com/2021/02/19/second-pfizer-covid-shot-halted-in-spain-after-46-deaths-in-one-nursing-home-following-the-first-shot/ v Spanielskom domove dochodcov 46 mrtvych po prvej vlne ockovania.


tak dalsie spravy: https://www.rt.com/news/516092-covid-vaccinating-whole-world-merkel/ Merkelbaba na stretnuti G7 -> pandemia neskonci kym sa vsetci ludia na svete nazaockuju http://www.eastonspectator.com/2021/02/19/second-pfizer-covid-shot-halted-in-spain-after-46-deaths-in-one-nursing-home-following-the-first-shot/ v Spanielskom domove dochodcov 46 mrtvych po prvej vlne ockovania.

Kouklo na mě na FB
Visegradský jezdec


... a zase dokola.
Ministerstvo vnitra vybralo jako dodavatele testů do škol firmu Tardigrad International Consulting.
Tato firma ovšem nesplnila podmínky vypsané soutěže
Dotyčná firma ani nenabídla nejlevnější cenu
Nejlepší nabídku vyřadilo kvůli údajné rizikovosti firmy Chironax, ta přitom vyhrála dvě zakázky Státní správu hmotných rezerv, navíc byla i o pětinu levnější než ''vítězná'' firma Vítězka tendru TIC má základní kapitál 1000 korun, je spící eseróčkem, nezadává všechny nutné dokumenty do rejstříku, bez dosud jediné účetní uzávěrky, nemá prokazatelnou zkušenost s oborem.
... sídlí ve skotském Edinburghu na adrese, na níž sídlí dalších 800 ''firem''.


Kouklo na mě na FB Visegradský jezdec ... a zase dokola. Ministerstvo vnitra vybralo jako dodavatele testů do škol firmu Tardigrad International Consulting. Tato firma ovšem nesplnila podmínky vypsané soutěže Dotyčná firma ani nenabídla nejlevnější cenu Nejlepší nabídku vyřadilo kvůli údajné rizikovosti firmy Chironax, ta přitom vyhrála dvě zakázky Státní správu hmotných rezerv, navíc byla i o pětinu levnější než ''vítězná'' firma Vítězka tendru TIC má základní kapitál 1000 korun, je spící eseróčkem, nezadává všechny nutné dokumenty do rejstříku, bez dosud jediné účetní uzávěrky, nemá prokazatelnou zkušenost s oborem. ... sídlí ve skotském Edinburghu na adrese, na níž sídlí dalších 800 ''firem''.

Umírali, i když covid neměli. Potřební se nedočkali záchranky (Ono se dá umřít i na něco jiného, než na Covid?)


Koronavirus má na svědomí některé ztracené životy i nepřímo. V Británii kolem Vánoc stoupl počet zemřelých kvůli tomu, že přeplněné nemocnice nestihly odbavovat ambulance přijíždějící s pacienty v těžkých stavech, uvedla BBC.


... V článku se píše o tom, jak jistá žena čekala tři hodiny na záchranku pro svého manžela i přesto, že bydlí pět minut od nemocnice. Zemřel.
...


„Všechno se to stalo kvůli koronaviru, který poukázal na velmi křehký systém. Ten pocit, že si člověk zavolá záchranku, protože má vážné zdravotní problémy a systém, který mu má rychle pomoci, toho není schopen... to je prostě příšerné,“ uvedl zástupce ředitele medicínské Royal College Adrian Boyle.


„Covid dostal naše zdravotnictví pod obrovský tlak. Všichni pracovníci v oboru dělají, co mohou. Zdravotnictví kvůli koronaviru čelí velkým výzvám a my musíme zajistit, aby bylo připravené kapacitně i finančně, aby tuhle covidovou bouři přečkalo,“ uvedlo ve svém stanovisku ministerstvo zdravotnictví a sociální péče.


https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/umirali-i-kdyz-covid-nemeli-potrebni-se-nedockali-zachranky-40351651


Umírali, i když covid neměli. Potřební se nedočkali záchranky _(Ono se dá umřít i na něco jiného, než na Covid?)_ Koronavirus má na svědomí některé ztracené životy i nepřímo. V Británii kolem Vánoc stoupl počet zemřelých kvůli tomu, že přeplněné nemocnice nestihly odbavovat ambulance přijíždějící s pacienty v těžkých stavech, uvedla BBC. ... V článku se píše o tom, jak jistá žena čekala tři hodiny na záchranku pro svého manžela i přesto, že bydlí pět minut od nemocnice. Zemřel. ... „Všechno se to stalo kvůli koronaviru, který poukázal na velmi křehký systém. Ten pocit, že si člověk zavolá záchranku, protože má vážné zdravotní problémy a systém, který mu má rychle pomoci, toho není schopen... to je prostě příšerné,“ uvedl zástupce ředitele medicínské Royal College Adrian Boyle. „Covid dostal naše zdravotnictví pod obrovský tlak. Všichni pracovníci v oboru dělají, co mohou. Zdravotnictví kvůli koronaviru čelí velkým výzvám a my musíme zajistit, aby bylo připravené kapacitně i finančně, aby tuhle covidovou bouři přečkalo,“ uvedlo ve svém stanovisku ministerstvo zdravotnictví a sociální péče. https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/umirali-i-kdyz-covid-nemeli-potrebni-se-nedockali-zachranky-40351651

Umírali, i když covid neměli. Potřební se nedočkali záchranky (Ono se dá umřít i na něco jiného, než na Covid?)

... V článku se píše o tom, jak jistá žena čekala tři hodiny na záchranku pro svého manžela i přesto, že bydlí pět minut od nemocnice. Zemřel.


Obžaloba z genocídy na Gtesa a spol sa zreje...


[quote="pid:4385, uid:181"]Umírali, i když covid neměli. Potřební se nedočkali záchranky (Ono se dá umřít i na něco jiného, než na Covid?)[/quote] [quote="pid:4385, uid:181"]... V článku se píše o tom, jak jistá žena čekala tři hodiny na záchranku pro svého manžela i přesto, že bydlí pět minut od nemocnice. Zemřel.[/quote] Obžaloba z genocídy na Gtesa a spol sa zreje...

Moderátor

Umírali, i když covid neměli. Potřební se nedočkali záchranky (Ono se dá umřít i na něco jiného, než na Covid?)


Stale hovorim, ze ti co organizuju kovid histeriu presne vedia ktorou pakou pohnut aby boli grafy take ake treba. Napriklad taky lockdown dokaze zvisit umrtnost o niekolko desiatok % a to aj bez korony alebo inej vaznej pandemie. Jednoducho obmedzenim pohybu osob sa chorym osobam nedostava zdravotna starostlivost a ti umieraju ... Samozrejme kovid nici ludi velmi chorych ... tych co uz leda sa drzia pri zivote.


https://www.postoj.sk/69995/v-decembri-vzrastla-umrtnost-o-vyse-60-percent-januar-bude-este-horsi


Tento clanok to pekne vsetko rozobera ... ano mnozstvo umrti sa zvysilo ale preto lebo ludia sa boja ist do nemocnice a zomieraju doma na infarkty. Jasne ze potom sa na zomreleho da peciatka kovid, lebo poistovna viac zaplati.


Kde sa clovek pozrie vsade same klamstva, kazde slovo co vypadne z ust igiotovej vlady je klamstvo. Media tiez chrlia same klamstva. Je to doba klamstva ... posledna faza konca systemu degradacie. Potom v klasmtve zdochne cela zdegenerovana zapadna civilizacia a ludstvo ako celok sa bude moct posunut smerom k vyvoju.


[quote="pid:4385, uid:181"]Umírali, i když covid neměli. Potřební se nedočkali záchranky (Ono se dá umřít i na něco jiného, než na Covid?)[/quote] Stale hovorim, ze ti co organizuju kovid histeriu presne vedia ktorou pakou pohnut aby boli grafy take ake treba. Napriklad taky lockdown dokaze zvisit umrtnost o niekolko desiatok % a to aj bez korony alebo inej vaznej pandemie. Jednoducho obmedzenim pohybu osob sa chorym osobam nedostava zdravotna starostlivost a ti umieraju ... Samozrejme kovid nici ludi velmi chorych ... tych co uz leda sa drzia pri zivote. https://www.postoj.sk/69995/v-decembri-vzrastla-umrtnost-o-vyse-60-percent-januar-bude-este-horsi Tento clanok to pekne vsetko rozobera ... ano mnozstvo umrti sa zvysilo ale preto lebo ludia sa boja ist do nemocnice a zomieraju doma na infarkty. Jasne ze potom sa na zomreleho da peciatka kovid, lebo poistovna viac zaplati. Kde sa clovek pozrie vsade same klamstva, kazde slovo co vypadne z ust igiotovej vlady je klamstvo. Media tiez chrlia same klamstva. Je to doba klamstva ... posledna faza konca systemu degradacie. Potom v klasmtve zdochne cela zdegenerovana zapadna civilizacia a ludstvo ako celok sa bude moct posunut smerom k vyvoju.

Centrum „Vector“ prijalo viac ako 45 hovorov zo zahraničia na stanici „Epivakkorone“


MOSKVA 21. februára. / ÚLOHY /. Štátne výskumné centrum pre virológiu a biotechnológiu „Vector“ prijalo zo zahraničia viac ako 45 žiadostí o vykonanie výskumu a zahájenie výroby vakcíny Epivakkoron v iných krajinách. Oznámil to v nedeľu generálny riaditeľ strediska Rinat Maksyutov v rozhovore pre program Vesti Nedeli s Dmitrijom Kiselevom na televíznej stanici Rusko-1 .


„Máme viac ako 45 žiadostí zo zahraničia od rôznych nadácií a vládnych organizácií, ktoré by chceli uskutočniť výskum našej vakcíny alebo nastoliť otázku začatia výroby tejto vakcíny na ich území, aby sa zaistila bezpečnosť ich občanov,“ uviedol.


Spoločnosť Rospotrebnadzor už skôr oznámila 100% imunologickú účinnosť vakcíny Epivakkoron počas prvej a druhej fázy klinických štúdií. 14. októbra 2020 ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že vakcína centra „Vector“ má osvedčenie o registrácii.
https://tass.ru/obschestvo/10755703


Centrum „Vector“ prijalo viac ako 45 hovorov zo zahraničia na stanici „Epivakkorone“ MOSKVA 21. februára. / ÚLOHY /. Štátne výskumné centrum pre virológiu a biotechnológiu „Vector“ prijalo zo zahraničia viac ako 45 žiadostí o vykonanie výskumu a zahájenie výroby vakcíny Epivakkoron v iných krajinách. Oznámil to v nedeľu generálny riaditeľ strediska Rinat Maksyutov v rozhovore pre program Vesti Nedeli s Dmitrijom Kiselevom na televíznej stanici Rusko-1 . „Máme viac ako 45 žiadostí zo zahraničia od rôznych nadácií a vládnych organizácií, ktoré by chceli uskutočniť výskum našej vakcíny alebo nastoliť otázku začatia výroby tejto vakcíny na ich území, aby sa zaistila bezpečnosť ich občanov,“ uviedol. Spoločnosť Rospotrebnadzor už skôr oznámila 100% imunologickú účinnosť vakcíny Epivakkoron počas prvej a druhej fázy klinických štúdií. 14. októbra 2020 ruský prezident Vladimir Putin oznámil, že vakcína centra „Vector“ má osvedčenie o registrácii. https://tass.ru/obschestvo/10755703

Ako lekári liečili vojakovi komplikácie spôsobené koronavírusom Ibalginom a Paralenom a potom zomrel.
O šokujúcom prípade informovala dňa 22. februára 2021 v živom vysielaní na InfoVojne manželka zosnulého príslušníka Ženijného práporu Sereď - rotného Juraja Kemlágeho.
Z relácie Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom z 22.2.2021


https://www.youtube.com/watch


Ako lekári liečili vojakovi komplikácie spôsobené koronavírusom Ibalginom a Paralenom a potom zomrel. O šokujúcom prípade informovala dňa 22. februára 2021 v živom vysielaní na InfoVojne manželka zosnulého príslušníka Ženijného práporu Sereď - rotného Juraja Kemlágeho. Z relácie Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom z 22.2.2021 https://www.youtube.com/watch

tu na YT je to aj s obrazom a len ten úsek, kde sa hovorí o tejto udalosti
Ako lekári liečili vojakovi komplikácie spôsobené koronavírusom Ibalginom a Paralenom a potom zomrel
https://www.youtube.com/watch?v=_tgLF1qt1Kw


tu na YT je to aj s obrazom a len ten úsek, kde sa hovorí o tejto udalosti Ako lekári liečili vojakovi komplikácie spôsobené koronavírusom Ibalginom a Paralenom a potom zomrel https://www.youtube.com/watch?v=_tgLF1qt1Kw

co sa tyka nedostatku lekarov a sestier v CR, v roku 2017 pracovalo v zdravotnictve v CR stvrt miliona ludi, z toho polovica boli lekari a sestri (dnes to velmi odlisne nebude)


https://reporting.uzis.cz/cr/index.php?pg=souhrnne-prehledy--ekonomicke-ukazatele-infrastruktura-zdravotni-pece-lekari-a-zdravotnicti-pracovnici--pocty-pracovniku-ve-zdravotnictvi


akosi mi nejde do hlavy ako sa taka zdravotnicka armada nedokaze postarat o par tisic pacientov.


co sa tyka nedostatku lekarov a sestier v CR, v roku 2017 pracovalo v zdravotnictve v CR stvrt miliona ludi, z toho polovica boli lekari a sestri (dnes to velmi odlisne nebude) [https://reporting.uzis.cz/cr/index.php?pg=souhrnne-prehledy--ekonomicke-ukazatele-infrastruktura-zdravotni-pece-lekari-a-zdravotnicti-pracovnici--pocty-pracovniku-ve-zdravotnictvi](https://reporting.uzis.cz/cr/index.php?pg=souhrnne-prehledy--ekonomicke-ukazatele-infrastruktura-zdravotni-pece-lekari-a-zdravotnicti-pracovnici--pocty-pracovniku-ve-zdravotnictvi) akosi mi nejde do hlavy ako sa taka zdravotnicka armada nedokaze postarat o par tisic pacientov.
Upravené pred 3 dňami o 13:12

Máme tu další útok na Rusko na 5.priorite


https://m.vtm.zive.cz/spatna-zprava-rusko-ohlasilo-prvni-pripady-prenosu-ptaci-chripky-h5n8-z-drubeze-na-cloveka/a-208653


V rámci covid manévru jsou určitě záložní variace, a nebo takové akcelerátory situace. Že by určitá odpověď na posilování suverenity Ruska?


Máme tu další útok na Rusko na 5.priorite https://m.vtm.zive.cz/spatna-zprava-rusko-ohlasilo-prvni-pripady-prenosu-ptaci-chripky-h5n8-z-drubeze-na-cloveka/a-208653 V rámci covid manévru jsou určitě záložní variace, a nebo takové akcelerátory situace. Že by určitá odpověď na posilování suverenity Ruska?

akosi mi nejde do hlavy ako sa taka zdravotnicka armada nedokaze postarat o par tisic pacientov.

To je přece jasné: když se chce, tak to (ne)jde ;-)


[quote="pid:4667, uid:10"]akosi mi nejde do hlavy ako sa taka zdravotnicka armada nedokaze postarat o par tisic pacientov.[/quote] To je přece jasné: když se chce, tak to (ne)jde ;-)

Máme tu další útok na Rusko na 5.priorite


Tuto zprávu jsem uváděl již asi dva dny zpět.


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/640/rusko-ozn%C3%A1milo-prvn%C3%ADho-naka%C5%BEen%C3%A9ho-%C4%8Dlov%C4%9Bka-pta%C4%8D%C3%AD-ch%C5%99ipkou-h5n8


Vypadá to, jako by si redaktoři chodili už i sem pro rozumy.


[quote="pid:4680, uid:152"]Máme tu další útok na Rusko na 5.priorite[/quote] Tuto zprávu jsem uváděl již asi dva dny zpět. https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/640/rusko-ozn%C3%A1milo-prvn%C3%ADho-naka%C5%BEen%C3%A9ho-%C4%8Dlov%C4%9Bka-pta%C4%8D%C3%AD-ch%C5%99ipkou-h5n8 Vypadá to, jako by si redaktoři chodili už i sem pro rozumy.
10.75k
116
39
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept