Zahraničná politika
Stáhněte vojsko od hranic s Ukrajinou, vyzvali Rusko Macron a Merkelová

Stáhněte vojsko od hranic s Ukrajinou, vyzvali Rusko Macron a Merkelová
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/stahnete-vojsko-od-hranic-s-ukrajinou-a-z-krymu-vyzvali-rusko-macron-a-merkelova-40357308#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=scblTwG5hkJ-202104161603&dop_id=40357308&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


"Ke zmírnění napětí v ukrajinsko-ruských vztazích by podle Zelenského mohlo přispět i jednání mezi prezidenty USA a Ruska Joem Bidenem a Vladimirem Putinem. Na těchto jednáním by podle ukrajinské hlavy státu měl být ale přítomen i zástupce jeho země, napsala agentura Reuters."


"Vtipy" dne....


Stáhněte vojsko od hranic s Ukrajinou, vyzvali Rusko Macron a Merkelová https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/stahnete-vojsko-od-hranic-s-ukrajinou-a-z-krymu-vyzvali-rusko-macron-a-merkelova-40357308#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=scblTwG5hkJ-202104161603&dop_id=40357308&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz "Ke zmírnění napětí v ukrajinsko-ruských vztazích by podle Zelenského mohlo přispět i jednání mezi prezidenty USA a Ruska Joem Bidenem a Vladimirem Putinem. Na těchto jednáním by podle ukrajinské hlavy státu měl být ale přítomen i zástupce jeho země, napsala agentura Reuters." "Vtipy" dne....

Francúzsko má v úmysle poskytnúť pomoc ukrajinským ozbrojeným silám v prípade ofenzívy na Donbass
Napriek tomu, že sa Francúzsko aktívne zasadzuje za stabilizáciu situácie na Donbase, vyšlo najavo, že francúzske ozbrojené sily majú v úmysle poskytnúť ozbrojeným silám pomoc v prípade ofenzívy proti samozvaným ľudovým republikám.


https://avia.pro/news/franciya-namerena-okazat-pomoshch-vsu-v-sluchae-nastupleniya-v-donbasse


Francúzsko má v úmysle poskytnúť pomoc ukrajinským ozbrojeným silám v prípade ofenzívy na Donbass Napriek tomu, že sa Francúzsko aktívne zasadzuje za stabilizáciu situácie na Donbase, vyšlo najavo, že francúzske ozbrojené sily majú v úmysle poskytnúť ozbrojeným silám pomoc v prípade ofenzívy proti samozvaným ľudovým republikám. https://avia.pro/news/franciya-namerena-okazat-pomoshch-vsu-v-sluchae-nastupleniya-v-donbasse

Ako na to asi zareaguju banderovcia a kto ich bude kryt? Sme dost blizko k vyrieseniu konfliktu na Donbase len pre banderovcov to bude mat likvidacne nasledky...


Ako na to asi zareaguju banderovcia a kto ich bude kryt? Sme dost blizko k vyrieseniu konfliktu na Donbase len pre banderovcov to bude mat likvidacne nasledky...
Upravené 17. 4. 2021 o 08:58

Teď jsem slyšel šílenou myšlenku. Pokud se Ukrajincům nepovede vstup do NATO, požádají USA, aby se stali jejich 51 státem..


Teď jsem slyšel šílenou myšlenku. Pokud se Ukrajincům nepovede vstup do NATO, požádají USA, aby se stali jejich 51 státem..

To je hovadina na ntou. Jediný, kdo by prohrál (pokud nepočítám Ukrajinu) by byly Spocené státy. Ale jako fór dobrý..
Skončila doba expanze, teď se nosí "zmrskávání".


To je hovadina na ntou. Jediný, kdo by prohrál (pokud nepočítám Ukrajinu) by byly Spocené státy. Ale jako fór dobrý.. Skončila doba expanze, teď se nosí "zmrskávání".

prohlášení M+M je dobrou nahrávkou pro Putina . Podle mě domluvený krok.


prohlášení M+M je dobrou nahrávkou pro Putina . Podle mě domluvený krok.

Teď jsem slyšel šílenou myšlenku. Pokud se Ukrajincům nepovede vstup do NATO, požádají USA, aby se stali jejich 51 státem..


Bratislava = Wilsonov, máme k tomu bližšie.
Ukrajina môže byť až 53 štát USA.


### [quote="pid:11804, uid:312"]Teď jsem slyšel šílenou myšlenku. Pokud se Ukrajincům nepovede vstup do NATO, požádají USA, aby se stali jejich 51 státem..[/quote] Bratislava = Wilsonov, máme k tomu bližšie. Ukrajina môže byť až 53 štát USA.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

931
6
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept