Politika v SR
Infovojna Koronafašizmus na súdoch Hosť: Mgr.Dalibor Miľan, sudca okresného súdu Zvolen

Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 15.4.2021


Téma: Koronafašizmus na súdoch
Hosť: Mgr.Dalibor Miľan, sudca okresného súdu Zvolen
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1542021/?m=1


Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 15.4.2021 Téma: Koronafašizmus na súdoch Hosť: Mgr.Dalibor Miľan, sudca okresného súdu Zvolen https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1542021/?m=1

Toto som počúvala dnes. Bolo to hodne zaujímavé.


Toto som počúvala dnes. Bolo to hodne zaujímavé.

šikana ako sa patrí, nemám slov.
Tá jedna pisateľka dala dobrý dotaz o tom ako teda má ľud dôverovať súdom, keď sami porušujú zákon. Remišová, rezidentka a iní tu točia neustále tie svoje omáčky o dôvere ľudí v štát, súdnictvo...a pod. Ja ale vidím, že ľudom je to jedno čo sa deje, oni ani nevedia, že sa niečo deje..dobre to kedysi podotkol v tomto výroku Noam Chomsky....
.ja som sa o tom osobne presvedčila pri riešení kópií testov a čo s nimi, odovzdať, či nie....pričom samo ministerstvo vo vyhláške píše, že nahliadnuť....ale v priloženom čestnom vyhlásení si nakaká do úst, keď kópiu žiada....a ľudia čo to majú riešiť, šprtať v tých elaborátoch z ministerstva sa na to vlastne ani nepozru, len odošlú dokument...tu jasne plati...záchrana topiacich je v rukách topiacich....


šikana ako sa patrí, nemám slov. Tá jedna pisateľka dala dobrý dotaz o tom ako teda má ľud dôverovať súdom, keď sami porušujú zákon. Remišová, rezidentka a iní tu točia neustále tie svoje omáčky o dôvere ľudí v štát, súdnictvo...a pod. Ja ale vidím, že ľudom je to jedno čo sa deje, oni ani nevedia, že sa niečo deje..dobre to kedysi podotkol v tomto výroku Noam Chomsky.... .ja som sa o tom osobne presvedčila pri riešení kópií testov a čo s nimi, odovzdať, či nie....pričom samo ministerstvo vo vyhláške píše, že nahliadnuť....ale v priloženom čestnom vyhlásení si nakaká do úst, keď kópiu žiada....a ľudia čo to majú riešiť, šprtať v tých elaborátoch z ministerstva sa na to vlastne ani nepozru, len odošlú dokument...tu jasne plati...záchrana topiacich je v rukách topiacich....

záchrana topiacich je v rukách topiacich....


Áno, Zuzka je to tak, ja som v nemom úžase koľko ľudí chodí na tie testy bez protestu a podobne. Ešte s nadšením. Ešte veria v to, že veď som zodpovedný!!!!


V pondelok idu moje deti do školy, tak dom zvedavá ako dopadnem. Ešte jedna vec, všetko čo Groehling vydáva sú usmernenia! Žiadna vyhláška, ale usmernenie. Prečo asi? Mne je to jasne...


[quote="pid:11589, uid:17"]záchrana topiacich je v rukách topiacich....[/quote] Áno, Zuzka je to tak, ja som v nemom úžase koľko ľudí chodí na tie testy bez protestu a podobne. Ešte s nadšením. Ešte veria v to, že veď som zodpovedný!!!! V pondelok idu moje deti do školy, tak dom zvedavá ako dopadnem. Ešte jedna vec, všetko čo Groehling vydáva sú usmernenia! Žiadna vyhláška, ale usmernenie. Prečo asi? Mne je to jasne...

Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 19.4.2021


Aktuálne informácie z domáceho politického pieskoviska. Roman Michelko, politológ a publicista.


  1. Prvotný antigénový hriech. MUDr. Ján Lakota, CSc., z Virologického ústavu Slovenskej akadémie vied.https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1942021/?m=1

Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 19.4.2021 Aktuálne informácie z domáceho politického pieskoviska. Roman Michelko, politológ a publicista. 3. Prvotný antigénový hriech. MUDr. Ján Lakota, CSc., z Virologického ústavu Slovenskej akadémie vied. https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1942021/?m=1

rvotný antigénový hriech. MUDr. Ján Lakota, CSc.,


Výborný rozhovor. Mali by si to vypočuť všetci, že na začiatku marazmus v zdravotníctve stál Zajac. Len to napíšte na nejakom fóre, roznesú vás v zuboch. To sa ide Fico a 12 rokov.....


A presne som si potvrdila, že kde sa tí lekári dostali. Že test nahradí diagnózu. Aby v druhom kroku ich nenahradil dr. Googl, z ktorého sa teray smejú. Ale tele doktor a doktor Googl, ja tam rozdiel nevidím.


[quote="pid:12336, uid:17"]rvotný antigénový hriech. MUDr. Ján Lakota, CSc.,[/quote] Výborný rozhovor. Mali by si to vypočuť všetci, že na začiatku marazmus v zdravotníctve stál Zajac. Len to napíšte na nejakom fóre, roznesú vás v zuboch. To sa ide Fico a 12 rokov..... A presne som si potvrdila, že kde sa tí lekári dostali. Že test nahradí diagnózu. Aby v druhom kroku ich nenahradil dr. Googl, z ktorého sa teray smejú. Ale tele doktor a doktor Googl, ja tam rozdiel nevidím.

To sa ide Fico a 12 rokov.....

presne tak, tieto argumenty počúvam aj ja, ale keď chcem, aby mi povedali niečo konkrétne, tak ani ťuk.


[quote="pid:12397, uid:273"]To sa ide Fico a 12 rokov.....[/quote] presne tak, tieto argumenty počúvam aj ja, ale keď chcem, aby mi povedali niečo konkrétne, tak ani ťuk.

A ja len doplním, že za vsetkym tymto bordelom su MSM, tí tu vytvorili iluziu a strach....mali by ich podľa mňa istym spôsobom eliminovať. Mne to pripadá ako informačny terorizmus.... spravy su upravené a podhodene tak, aby dosiahli zamer pre tych čo ich platia. Dnes je vidieť ako sa ovlada dav...a cez covid sa to opäť podarilo. Presne toto tam spomenul aj pan Lakota. Všimnite si ako sa zrazu vypusta info o tom kolko ludi umrelo, či sa nakazilo...teraz sa ide na vlne klamstva o tom ako sa tisice ľudí nemôžu zaočkovať, lebo milionovy system je na prd(moja poznamka) pričom neverim tomu, že to tak je, skôr by som povedala, že ľudia sa boja a preto sa nechcú očkovat...čiže opäť sa vytvara ilúzia o tisickach ľudí....no ja tvrdím...ľudí čo sa boja.... vakcínu nikto normalny nechce..... nikto normalny použivajúci zdravy sedliacky rozum..... v tv neuvidite nikdy toho čo by povedal, že sa nepôjde očkovať....len dôchodcov čo chcú a nemôžu, alebo uz sú zaočkovani a sú šťastní.....dokonca som videla jednu reportáž kde pani plakala šťastim, lebo vakcinu dostala od manžela ako dar....Tak to som isla do kolien.....fakt sme hlupy narod......a večer si šťastna slovač sadne k tv a pozrie si primitivny program Inkognito, kde byva na zaver hosť....a koho ineho tam dajú?...no predsa pana Čekana...toho čo chcel nezaočkovaných posielat za trest do tretích krajín a toho čo ma v nasej Mš 3 deti, no v živote som ho nevidela....ale na primitivnost typu Inkognito si ten čas našiel....takze tak


A ja len doplním, že za vsetkym tymto bordelom su MSM, tí tu vytvorili iluziu a strach....mali by ich podľa mňa istym spôsobom eliminovať. Mne to pripadá ako informačny terorizmus.... spravy su upravené a podhodene tak, aby dosiahli zamer pre tych čo ich platia. Dnes je vidieť ako sa ovlada dav...a cez covid sa to opäť podarilo. Presne toto tam spomenul aj pan Lakota. Všimnite si ako sa zrazu vypusta info o tom kolko ludi umrelo, či sa nakazilo...teraz sa ide na vlne klamstva o tom ako sa tisice ľudí nemôžu zaočkovať, lebo milionovy system je na prd(moja poznamka) pričom neverim tomu, že to tak je, skôr by som povedala, že ľudia sa boja a preto sa nechcú očkovat...čiže opäť sa vytvara ilúzia o tisickach ľudí....no ja tvrdím...ľudí čo sa boja.... vakcínu nikto normalny nechce..... nikto normalny použivajúci zdravy sedliacky rozum..... v tv neuvidite nikdy toho čo by povedal, že sa nepôjde očkovať....len dôchodcov čo chcú a nemôžu, alebo uz sú zaočkovani a sú šťastní.....dokonca som videla jednu reportáž kde pani plakala šťastim, lebo vakcinu dostala od manžela ako dar....Tak to som isla do kolien.....fakt sme hlupy narod......a večer si šťastna slovač sadne k tv a pozrie si primitivny program Inkognito, kde byva na zaver hosť....a koho ineho tam dajú?...no predsa pana Čekana...toho čo chcel nezaočkovaných posielat za trest do tretích krajín a toho čo ma v nasej Mš 3 deti, no v živote som ho nevidela....ale na primitivnost typu Inkognito si ten čas našiel....takze tak
Upravené 20. 4. 2021 o 10:36

Tak to som isla do kolien.....fakt sme hlupy narod......


S týmto i dovolím nesúhlasiť, veď tu máme toto fórum. Ludia odmietajú prevziať zodpovednosť za seba a rozhodovať za seba.


Toto je základný problém. Predtým to bolo, že pán zemepán rozhodne, potom sme tu mali 40 rokov strana sa postará. A ľudia sa odvykli rozhodovať za seba a v tomto duchu vychovávajú svoje deti. Ono to ináč ani nejde, nemôžem odovzdať niečo, s čím nedisponujem. Potom tu máme systém autorít pestovaný v školstvom ako je teraz nastavené.


Nie je jednoduché ísť proti systému sama si to Zuzi zažila. Ono to chce veľké odhodlanie vypnúť telku a hladať alternatívy. Navyše keď si vezmeš napr Infovojna, tiež mi ten štýl nevyhovuje. Takže chce to hodne odhodlania. Vidíš aj tu aj na Oriho fóre skoro denne koment, Fico neurobil to alebo hento. Lebo nemohol. PJakin to vysvetluje skoro každú svoju reláciu, prečo koná Putin tak a tak, že musí manévrovať tak či ona, lebo nemé úplne voľnú ruku. No a urobiť paralelu na Fica niekomu robí problém.


Možno je to kritické, a niekomu sa to páčiť nebude, ale na to, aby sa pohla z miesta, musíme vedieť, kde stojíme.


[quote="pid:12406, uid:17"]Tak to som isla do kolien.....fakt sme hlupy narod......[/quote] S týmto i dovolím nesúhlasiť, veď tu máme toto fórum. Ludia odmietajú prevziať zodpovednosť za seba a rozhodovať za seba. Toto je základný problém. Predtým to bolo, že pán zemepán rozhodne, potom sme tu mali 40 rokov strana sa postará. A ľudia sa odvykli rozhodovať za seba a v tomto duchu vychovávajú svoje deti. Ono to ináč ani nejde, nemôžem odovzdať niečo, s čím nedisponujem. Potom tu máme systém autorít pestovaný v školstvom ako je teraz nastavené. Nie je jednoduché ísť proti systému sama si to Zuzi zažila. Ono to chce veľké odhodlanie vypnúť telku a hladať alternatívy. Navyše keď si vezmeš napr Infovojna, tiež mi ten štýl nevyhovuje. Takže chce to hodne odhodlania. Vidíš aj tu aj na Oriho fóre skoro denne koment, Fico neurobil to alebo hento. Lebo nemohol. PJakin to vysvetluje skoro každú svoju reláciu, prečo koná Putin tak a tak, že musí manévrovať tak či ona, lebo nemé úplne voľnú ruku. No a urobiť paralelu na Fica niekomu robí problém. Možno je to kritické, a niekomu sa to páčiť nebude, ale na to, aby sa pohla z miesta, musíme vedieť, kde stojíme.

V poriadku, ja som len poukazala na to, že sme hlupy narod, preto, lebo presne ako píšeš, sa podriadujeme stranám, ľudom a nechame ich rozhodovat za nas, pricom im v tom kontruju zapredane media....a ľudom to je jedno, oni nemajú čas riešiť politiku a uz ani covid, lebo su preinformovaní a znechutení....myslia si, že aj tak nic nezmôžu a preto sa podriadia systemu.... verím tomu, že min.polovica z nich chápe čo sa tu deje, ale uz nemajú silu ani motivaciu s tym bojovať....
Ty hovoríš, že tu mame toto forum....mame a realne koľko oviec tuší, že niečo také existuje. ? Poviem ti jeden priklad....minule som postla članok z Oriho blogu o kryptomenach a o tom čo nás čaká čo sa týka vyvoja finančneho systemu, čo môže nastať.....vies aká bola reakcia?....prečo sem dávam take kraviny z pochybneho blogu, bez zdrojov ap. Ten človek si ten članok ani neotvoril, lebo keby tak bolo, videl by zazdrojovanie....videl by nazory komentujucich..... miesto toho aby si to prečítal a buď mlčal ak nemá čo dodať, to proste odhodil ako kravonu, tak pitom čo čakáme od ľudí? To su presne tí čo sa tu snažia tvoriť manifesty, venuju tomu kopu času a aky je koniec?....uz po druhýkrat ziadny.... proste Forisch si len potrebuje presne určenu skupin ľudí pritiahnuť, držat ich tam tymi svojimi nezmyslami....o tom ako bojuje proti Pente.....on nedokaze nic viac ponukniť tak sa nalepil na toho Dannyho Kollara a na ňom parazituje....ta skupina je čistý facebook....nič poriadne sa tam neyozobera...No ak tam hodi niekto niečo mimo ich chapania, tak ťa zlikvidujú.....vraj koho zaujma čo sa deje v Rusku, no tak na to netreba ďalši komentár...tam su ľudia zacykleni v jednom bludnom kruhu.... DO ULÍC, FUJ RÚŠKA, KRAJNIKOVA, FUJ PENTA, A JA BY SOM IM ALE UKAZAL...JA MAM SVOJE PRAVA...A blabla....nulova hodnota nie len skupiny, ale aj ľudí čo denne vyprodukujú 300 komentov o ničom...


V poriadku, ja som len poukazala na to, že sme hlupy narod, preto, lebo presne ako píšeš, sa podriadujeme stranám, ľudom a nechame ich rozhodovat za nas, pricom im v tom kontruju zapredane media....a ľudom to je jedno, oni nemajú čas riešiť politiku a uz ani covid, lebo su preinformovaní a znechutení....myslia si, že aj tak nic nezmôžu a preto sa podriadia systemu.... verím tomu, že min.polovica z nich chápe čo sa tu deje, ale uz nemajú silu ani motivaciu s tym bojovať.... Ty hovoríš, že tu mame toto forum....mame a realne koľko oviec tuší, že niečo také existuje. ? Poviem ti jeden priklad....minule som postla članok z Oriho blogu o kryptomenach a o tom čo nás čaká čo sa týka vyvoja finančneho systemu, čo môže nastať.....vies aká bola reakcia?....prečo sem dávam take kraviny z pochybneho blogu, bez zdrojov ap. Ten človek si ten članok ani neotvoril, lebo keby tak bolo, videl by zazdrojovanie....videl by nazory komentujucich..... miesto toho aby si to prečítal a buď mlčal ak nemá čo dodať, to proste odhodil ako kravonu, tak pitom čo čakáme od ľudí? To su presne tí čo sa tu snažia tvoriť manifesty, venuju tomu kopu času a aky je koniec?....uz po druhýkrat ziadny.... proste Forisch si len potrebuje presne určenu skupin ľudí pritiahnuť, držat ich tam tymi svojimi nezmyslami....o tom ako bojuje proti Pente.....on nedokaze nic viac ponukniť tak sa nalepil na toho Dannyho Kollara a na ňom parazituje....ta skupina je čistý facebook....nič poriadne sa tam neyozobera...No ak tam hodi niekto niečo mimo ich chapania, tak ťa zlikvidujú.....vraj koho zaujma čo sa deje v Rusku, no tak na to netreba ďalši komentár...tam su ľudia zacykleni v jednom bludnom kruhu.... DO ULÍC, FUJ RÚŠKA, KRAJNIKOVA, FUJ PENTA, A JA BY SOM IM ALE UKAZAL...JA MAM SVOJE PRAVA...A blabla....nulova hodnota nie len skupiny, ale aj ľudí čo denne vyprodukujú 300 komentov o ničom...

Áno, Zuzi máš pravdu a ako to vysvetľuješ. Mna toto fórum, Dr. Weis, Miro Stec a Dr Lakota a dalsi kt ani nevenujem, udržiava v nádejí že to nie je take zle.


Nemôžme podľa mna hovoriť, že sme hlúpy národ. Je tu aj veľa šikovných ľudí, žiaľ tých menej počuť. Lebo slovo tvorí. S tým Forischom suhlasim, mne nesedí ani Krajnikova a pod.


Nemôžme sa takto zhadzovať. Mozme ist príkladom a niekoho inšpirovať. Ja sa venujem aj alternatívnej medicíne. Je medzi nimi veľa odporcov očkovania, ale žerú propagandu Denníka N, nevadi im pravidelne testovanie a pod. A to som si myslela, že keď vidia oficiálna medicína verzus alternatívna verzus obraz médií, že to bude pre nich wake up call. No nie. Treba s tým pracovať opatrne.


Ja by som si želala, aby bolo viac takých učiteliek ako ty. Ale mna teší že aspoň niekto:-) aj maly krok je krok:-)


Áno, Zuzi máš pravdu a ako to vysvetľuješ. Mna toto fórum, Dr. Weis, Miro Stec a Dr Lakota a dalsi kt ani nevenujem, udržiava v nádejí že to nie je take zle. Nemôžme podľa mna hovoriť, že sme hlúpy národ. Je tu aj veľa šikovných ľudí, žiaľ tých menej počuť. Lebo slovo tvorí. S tým Forischom suhlasim, mne nesedí ani Krajnikova a pod. Nemôžme sa takto zhadzovať. Mozme ist príkladom a niekoho inšpirovať. Ja sa venujem aj alternatívnej medicíne. Je medzi nimi veľa odporcov očkovania, ale žerú propagandu Denníka N, nevadi im pravidelne testovanie a pod. A to som si myslela, že keď vidia oficiálna medicína verzus alternatívna verzus obraz médií, že to bude pre nich wake up call. No nie. Treba s tým pracovať opatrne. Ja by som si želala, aby bolo viac takých učiteliek ako ty. Ale mna teší že aspoň niekto:-) aj maly krok je krok:-)
Upravené 20. 4. 2021 o 14:12

Vies, ja tiez manevrujem v ramci moznosti, s čim nesuhlasím a je v rozpore, tak to proste neurobím....a môže sa riaditeľka postavit aj na hlavu.


A odpoveď na prvu otazku je jednoducha....dlhe roky tu vladne MSM čo znamená aj ovplyvňovanie davu, pričom aj Fico pochopil, že vyhýbat sa alternative nie je uz dnes možné...a aby sa ľudia dozvedeli pravdu, musel tam prísť a hovoriť. Tym ziskava alternativa na vážnosti a časom sa dostane k viac ľuďom....nic ine zatiaľ nie je zrejme možné....


Vies, ja tiez manevrujem v ramci moznosti, s čim nesuhlasím a je v rozpore, tak to proste neurobím....a môže sa riaditeľka postavit aj na hlavu. A odpoveď na prvu otazku je jednoducha....dlhe roky tu vladne MSM čo znamená aj ovplyvňovanie davu, pričom aj Fico pochopil, že vyhýbat sa alternative nie je uz dnes možné...a aby sa ľudia dozvedeli pravdu, musel tam prísť a hovoriť. Tym ziskava alternativa na vážnosti a časom sa dostane k viac ľuďom....nic ine zatiaľ nie je zrejme možné....

Dohra so sudcom Miľanom
A kto to navrhuje?...no predsa neskorumpovaný a čestný Mazák


https://www.parlamentnelisty.sk/arena/435391/sudna-rada-mazak-navrhol-docasne-pozastavenie-vykonu-funkcie-u-sudcu-milana/


Nedávno ho ukazovali v správach ako mu myslím priamo na pojednávaní prišli policajti mudrovať že "porušuje "opatrenia ..natáčali ho...dehonestavali tak ako jeho postavenie i jeho osobu.


Dohra so sudcom Miľanom A kto to navrhuje?...no predsa neskorumpovaný a čestný Mazák https://www.parlamentnelisty.sk/arena/435391/sudna-rada-mazak-navrhol-docasne-pozastavenie-vykonu-funkcie-u-sudcu-milana/ Nedávno ho ukazovali v správach ako mu myslím priamo na pojednávaní prišli policajti mudrovať že "porušuje "opatrenia ..natáčali ho...dehonestavali tak ako jeho postavenie i jeho osobu.
Upravené 1. 6. 2021 o 13:41

to je asi za tie pokuty, ktoré včera uložil predsedníčke súdu a policajtom (asi 300,-€), keď za ním zase prišli počas pojednávania do pojednávacej miestnosti....
nemám zatiaľ lepší zdroj https://dennikn.sk/2412765/rebelujuci-sudca-zo-zvolena-dal-pokutu-predsednicke-aj-policajtom-chceli-aby-si-dal-rusko-ci-respirator/?ref=mpm ale možno zverejnenia niečo aj na infovojne, keďže to pustili von aj oni....


doplnenie: https://www.infovojna.sk/article/zvolensky-sudca-udelil-pokutu-sefke-sudu-za-nutenie-prekryt-si-dychacie-cesty-sef-sudnej-rady-mazak-ho-chce-zbavit-sudcovskeho-talara


to je asi za tie pokuty, ktoré včera uložil predsedníčke súdu a policajtom (asi 300,-€), keď za ním zase prišli počas pojednávania do pojednávacej miestnosti.... nemám zatiaľ lepší zdroj https://dennikn.sk/2412765/rebelujuci-sudca-zo-zvolena-dal-pokutu-predsednicke-aj-policajtom-chceli-aby-si-dal-rusko-ci-respirator/?ref=mpm ale možno zverejnenia niečo aj na infovojne, keďže to pustili von aj oni.... doplnenie: https://www.infovojna.sk/article/zvolensky-sudca-udelil-pokutu-sefke-sudu-za-nutenie-prekryt-si-dychacie-cesty-sef-sudnej-rady-mazak-ho-chce-zbavit-sudcovskeho-talara
Upravené 1. 6. 2021 o 18:09

Súdna rada dočasne pozastavila výkon funkcie sudcovi Miľanovi
-až 15 hlasovali za (9 si menovali oni - prezidentka, vláda, NR SR ale 9 si volia sudcovia)


https://www.topky.sk/cl/10/2135535/Sudna-rada-docasne-pozastavila-vykon-funkcie-sudcovi-Milanovi
https://www.sudnarada.gov.sk/clenovia-sudnej-rady-slovenskej-republiky/


**Súdna rada dočasne pozastavila výkon funkcie sudcovi Miľanovi** -až 15 hlasovali za (9 si menovali oni - prezidentka, vláda, NR SR ale 9 si volia sudcovia) https://www.topky.sk/cl/10/2135535/Sudna-rada-docasne-pozastavila-vykon-funkcie-sudcovi-Milanovi https://www.sudnarada.gov.sk/clenovia-sudnej-rady-slovenskej-republiky/

Sudca Dalibor Miľan prostredníctvom právnickej kancelárie zaslal šéfovi Súdnej rady Mazákovi rozsiahlu reakciu na rúškovú korona-šikanu a pozastavenie výkonu jeho sudcovskej funkcie
https://www.infovojna.sk/article/sudca-dalibor-milan-prostrednictvom-pravnickej-kancelarie-zaslal-sefovi-sudnej-rady-mazakovi-rozsiahlu-reakciu-na-ruskovu-korona-sikanu-a-pozastavenie-vykonu-jeho-sudcovskej-funkcie


**Sudca Dalibor Miľan prostredníctvom právnickej kancelárie zaslal šéfovi Súdnej rady Mazákovi rozsiahlu reakciu na rúškovú korona-šikanu a pozastavenie výkonu jeho sudcovskej funkcie** https://www.infovojna.sk/article/sudca-dalibor-milan-prostrednictvom-pravnickej-kancelarie-zaslal-sefovi-sudnej-rady-mazakovi-rozsiahlu-reakciu-na-ruskovu-korona-sikanu-a-pozastavenie-vykonu-jeho-sudcovskej-funkcie

Sudca Miľan chcel, aby sa dodržiavalo jeho ústavné právo. Podľa Mazáka nemá čo chcieť dodržiavať ústavu, komentoval šokujúce rozhodnutie Súdnej rady exsudca Ústavného súdu Drgonec
https://www.infovojna.sk/article/sudca-milan-chcel-aby-sa-dodrziavalo-jeho-ustavne-pravo-podla-mazaka-nema-co-chciet-dodrziavat-ustavu-komentoval-sokujuce-rozhodnutie-udnej-rady-exsudca-ustavneho-sudu-drgonec


**Sudca Miľan chcel, aby sa dodržiavalo jeho ústavné právo. Podľa Mazáka nemá čo chcieť dodržiavať ústavu, komentoval šokujúce rozhodnutie Súdnej rady exsudca Ústavného súdu Drgonec** https://www.infovojna.sk/article/sudca-milan-chcel-aby-sa-dodrziavalo-jeho-ustavne-pravo-podla-mazaka-nema-co-chciet-dodrziavat-ustavu-komentoval-sokujuce-rozhodnutie-udnej-rady-exsudca-ustavneho-sudu-drgonec

Harabin označil šéfa Súdnej rady Mazáka za kriminálnika. Dôvodom je rúšková korona-šikana, keď členovia rady pozastavili zvolenskému sudcovi výkon funkcie pretože odmieta rúška
https://www.infovojna.sk/article/video-harabin-oznacil-sefa-sudnej-rady-mazaka-za-kriminalnika-dovodom-je-ruskova-korona-sikana-ked-clenovia-rady-pozastavili-zvolenskemu-sudcovi-vykon-funkcie-pretoze-odmieta-ruska


**Harabin označil šéfa Súdnej rady Mazáka za kriminálnika. Dôvodom je rúšková korona-šikana, keď členovia rady pozastavili zvolenskému sudcovi výkon funkcie pretože odmieta rúška** https://www.infovojna.sk/article/video-harabin-oznacil-sefa-sudnej-rady-mazaka-za-kriminalnika-dovodom-je-ruskova-korona-sikana-ked-clenovia-rady-pozastavili-zvolenskemu-sudcovi-vykon-funkcie-pretoze-odmieta-ruska
1.49k
18
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept