Zahraničná politika
provokácie smerom k Rusku - Rusko- Ukrajinská hranica, Čierne more

Šojgu ohlásil presun amerických a vojsk NATO k hraniciam s Ruskom


USA a NATO presúvajú svoje jednotky k hraniciam európskeho Ruska, uviedol ruský minister obrany Sergej Šojgu.
„Teraz sú americké jednotky presunuté z kontinentálnych častí Severnej Ameriky cez Atlantik do Európy. V Európe dochádza k pohybu vojsk až k ruským hraniciam, ”uviedol šéf rezortu obrany.


Hlavné sily sú podľa neho sústredené v oblasti Čierneho mora a Pobaltia.
https://russian.rt.com/world/news/852384-ssha-voiska-granicy-rossii


Lavrov:
"Čo robí Rusko na hraniciach s Ukrajinou?
Odpoveď je veľmi jednoduchá: žijeme tam, je to naša krajina.
Čo však americké lode a amrická armáda robia na Ukrajine, tisíce kilometrov od jej vlastného územia- táto otázka zostáva nezodpovedaná..."


https://www.facebook.com/michaela.xena.warrior.princess/videos/4454633341231283


**Šojgu ohlásil presun amerických a vojsk NATO k hraniciam s Ruskom** USA a NATO presúvajú svoje jednotky k hraniciam európskeho Ruska, uviedol ruský minister obrany Sergej Šojgu. „Teraz sú americké jednotky presunuté z kontinentálnych častí Severnej Ameriky cez Atlantik do Európy. V Európe dochádza k pohybu vojsk až k ruským hraniciam, ”uviedol šéf rezortu obrany. Hlavné sily sú podľa neho sústredené v oblasti Čierneho mora a Pobaltia. https://russian.rt.com/world/news/852384-ssha-voiska-granicy-rossii **Lavrov:** "Čo robí Rusko na hraniciach s Ukrajinou? Odpoveď je veľmi jednoduchá: žijeme tam, je to naša krajina. Čo však americké lode a amrická armáda robia na Ukrajine, tisíce kilometrov od jej vlastného územia- táto otázka zostáva nezodpovedaná..." https://www.facebook.com/michaela.xena.warrior.princess/videos/4454633341231283
Upravené 13. 4. 2021 o 15:27

Šojgu uviedol, že USA a NATO pokračujú v provokáciách v Čiernom mori

Ruský minister obrany Sergej Šojgu uviedol, že USA a NATO pokračujú v provokatívnych činnostiach vo vzdušnom priestore a vodách Čierneho mora.
„USA a NATO pokračujú v provokatívnych činnostiach vo vzdušnom priestore a vodách Čierneho mora,“ uviedol Šojgu na stretnutí rady ruského ministerstva obrany.


Podľa agentúry RIA Novosti šéf vojenského oddelenia poznamenal, že „vojensko-politická situácia v juhozápadnom strategickom smere je naďalej zložitá“.


https://russian.rt.com/russia/news/854783-shoigu-nato-ssha-chernoe-more


**Šojgu uviedol, že USA a NATO pokračujú v provokáciách v Čiernom mori ** Ruský minister obrany Sergej Šojgu uviedol, že USA a NATO pokračujú v provokatívnych činnostiach vo vzdušnom priestore a vodách Čierneho mora. „USA a NATO pokračujú v provokatívnych činnostiach vo vzdušnom priestore a vodách Čierneho mora,“ uviedol Šojgu na stretnutí rady ruského ministerstva obrany. Podľa agentúry RIA Novosti šéf vojenského oddelenia poznamenal, že „vojensko-politická situácia v juhozápadnom strategickom smere je naďalej zložitá“. https://russian.rt.com/russia/news/854783-shoigu-nato-ssha-chernoe-more
547
1
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept