Zahraničná politika
Donald Trump opustil Biely dom

Úradujúci prezident USA, republikán Donald Trump, v stredu opustil Biely dom a smeroval na Floridu bez toho, aby čakal na inauguráciu zvoleného prezidenta Josepha Bidena, ktorá je naplánovaná na pravé poludnie miestneho času. Doterajší rozpis amerického vodcu, ktorý sa predtým šíril, naznačoval, že spolu s prvou dámou Melaniou Trumpovou odcestujú do Palm Beach na Floride.


Republikán predniesol rozlúčkový prejav na vojenskej základni Andrews neďaleko Washingtonu. Na počesť odchádzajúceho prezidenta znelo nad základňou 21 delostreleckých saliev. O 09:00 miestneho času (17:00 moskovského času) Trump opustil základňu, pričom naposledy použil prezidentskú radu číslo jeden.


Úradujúci prezident USA, republikán Donald Trump, v stredu opustil Biely dom a smeroval na Floridu bez toho, aby čakal na inauguráciu zvoleného prezidenta Josepha Bidena, ktorá je naplánovaná na pravé poludnie miestneho času. Doterajší rozpis amerického vodcu, ktorý sa predtým šíril, naznačoval, že spolu s prvou dámou Melaniou Trumpovou odcestujú do Palm Beach na Floride. Republikán predniesol rozlúčkový prejav na vojenskej základni Andrews neďaleko Washingtonu. Na počesť odchádzajúceho prezidenta znelo nad základňou 21 delostreleckých saliev. O 09:00 miestneho času (17:00 moskovského času) Trump opustil základňu, pričom naposledy použil prezidentskú radu číslo jeden.
247
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept