Zahraničná politika
Indie se stala 60. zemí, která schválila vakcínu Sputnik V
Y

Indie se stala 60. zemí, která schválila ruskou vakcínu proti koronaviru Sputnik V, a vakcína je nyní schválena v zemích s celkovým počtem obyvatel 3 miliardy neboli 40 % světové populace, sdělil Ruský fond přímých investic (RFPI).
Indie je předním centrem výroby ruské vakcíny. RFPI uzavřel dohody s největšími farmaceutickými výrobci v Indii (Gland Pharma, Hetero Biopharma, Panacea Biotec, Stelis Biopharma, Virchow Biotech) o výrobě více než 850 milionů dávek přípravku Sputnik V ročně.
https://cz.sputniknews.com/svet/2021041213473106-indie-se-stala-60-zemi-ktera-schvalila-vakcinu-sputnik-v/


Indie se stala 60. zemí, která schválila ruskou vakcínu proti koronaviru Sputnik V, a vakcína je nyní schválena v zemích s celkovým počtem obyvatel 3 miliardy neboli 40 % světové populace, sdělil Ruský fond přímých investic (RFPI). Indie je předním centrem výroby ruské vakcíny. RFPI uzavřel dohody s největšími farmaceutickými výrobci v Indii (Gland Pharma, Hetero Biopharma, Panacea Biotec, Stelis Biopharma, Virchow Biotech) o výrobě více než 850 milionů dávek přípravku Sputnik V ročně. https://cz.sputniknews.com/svet/2021041213473106-indie-se-stala-60-zemi-ktera-schvalila-vakcinu-sputnik-v/
67
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept