Politika v SR
Po Harabinovi kvôli kauze odmietania rúšok pátrali policajti. Ten na nich podal trestné oznámenie za porušenie domovej slobody pri doručení zásielky

Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 12.4.2021
Téma: Trestná činnosť konkrétnych policajtov v Bratislave
Hosť: JUDr.Štefan Harabin
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1242021/?m=1


Štefan Harabin prostredníctvom Facebooku oznámil, že podáva ďalšie trestné oznámenie. Súvisí s konaním polície. Začalo sa po tom, keď 17. novembra nemal rúško a nabádal aj ostatných, aby ho nenosili. Harabina obťažuje vyšetrovateľ a využíva na to policajtov. Tí opakovane vnikli do domu, kde bývalý minister býva. Chceli sa dostať až do jeho bytu.
https://www.infovojna.sk/article/po-harabinovi-kvoli-kauze-odmietania-rusok-patrali-policajti-exminister-spravodlivosti-na-nich-podal-trestne-oznamenie-za-porusenie-domovej-slobody-pri-doruceni-zasielky


Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 12.4.2021 Téma: Trestná činnosť konkrétnych policajtov v Bratislave Hosť: JUDr.Štefan Harabin https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1242021/?m=1 Štefan Harabin prostredníctvom Facebooku oznámil, že podáva ďalšie trestné oznámenie. Súvisí s konaním polície. Začalo sa po tom, keď 17. novembra nemal rúško a nabádal aj ostatných, aby ho nenosili. Harabina obťažuje vyšetrovateľ a využíva na to policajtov. Tí opakovane vnikli do domu, kde bývalý minister býva. Chceli sa dostať až do jeho bytu. https://www.infovojna.sk/article/po-harabinovi-kvoli-kauze-odmietania-rusok-patrali-policajti-exminister-spravodlivosti-na-nich-podal-trestne-oznamenie-za-porusenie-domovej-slobody-pri-doruceni-zasielky
Upravené 12. 4. 2021 o 20:02

A počkáme si, jak si je namaže na chleba!


A počkáme si, jak si je namaže na chleba!

Polícia podsúva verejnosti lživú informáciu o pátraní po Harabinovi. Redaktor TV Markíza zavolal na exministra spravodlivosti policajtov, na ktorých čakal za jeho prítomnosti 15 minút bez výsledku


„Dnes v čase približne od 11:00 do 12:30 hod som na požiadanie redaktorov Linharta z TA3 a Medzihradského z Markízy poskytoval k tejto otázke rozhovory na Mraziarenskej č. 6 v Bratislave-Ružinov, asi 200 metrov od vchodu do môjho domu,“ priblížil dnešnú situáciu Štefan Harabin.


„Redaktor Medzihradský nechcel veriť, že nie som v pátraní, hoci cez moju 90 minútovú prítomnosť na ulici v ich blízkosti, by policajti ma jednoducho už museli vypátrať aj keby nechceli,“ pokračoval bývalý šéf Najvyššieho súdu SR.


„Ako „neveriacemu Tomášovi“ som ponúkol ešte jeden dôkaz, ktorý aj vykonal. Na môj podnet zavolal mobilom Políciu cez č. 158. Ozval sa mu dozorný, ktorého sa pýtal, či je Harabin v pátraní. Dozorný odpovedal, že nevie o tom, ale keď je, tak na miesto našej lokalizácie pošle políciu do 5 minút. Čakali sme tam najmenej 15 minút a polícia neprišla,“ dodal Harabin s tým, že až potom mu redaktor Medzihradský uveril, že nie je v pátraní a odišiel spoločne s kameramanom.


https://www.infovojna.sk/article/policia-podsuva-verejnosti-lzivu-informaciu-o-patrani-po-harabinovi-redaktor-tv-markiza-zavolal-na-exministra-spravodlivosti-policajtov-na-ktorych-cakal-za-jeho-pritomnosti-15-minut-bez-vysledku


Polícia podsúva verejnosti lživú informáciu o pátraní po Harabinovi. Redaktor TV Markíza zavolal na exministra spravodlivosti policajtov, na ktorých čakal za jeho prítomnosti 15 minút bez výsledku „Dnes v čase približne od 11:00 do 12:30 hod som na požiadanie redaktorov Linharta z TA3 a Medzihradského z Markízy poskytoval k tejto otázke rozhovory na Mraziarenskej č. 6 v Bratislave-Ružinov, asi 200 metrov od vchodu do môjho domu,“ priblížil dnešnú situáciu Štefan Harabin. „Redaktor Medzihradský nechcel veriť, že nie som v pátraní, hoci cez moju 90 minútovú prítomnosť na ulici v ich blízkosti, by policajti ma jednoducho už museli vypátrať aj keby nechceli,“ pokračoval bývalý šéf Najvyššieho súdu SR. „Ako „neveriacemu Tomášovi“ som ponúkol ešte jeden dôkaz, ktorý aj vykonal. Na môj podnet zavolal mobilom Políciu cez č. 158. Ozval sa mu dozorný, ktorého sa pýtal, či je Harabin v pátraní. Dozorný odpovedal, že nevie o tom, ale keď je, tak na miesto našej lokalizácie pošle políciu do 5 minút. Čakali sme tam najmenej 15 minút a polícia neprišla,“ dodal Harabin s tým, že až potom mu redaktor Medzihradský uveril, že nie je v pátraní a odišiel spoločne s kameramanom. https://www.infovojna.sk/article/policia-podsuva-verejnosti-lzivu-informaciu-o-patrani-po-harabinovi-redaktor-tv-markiza-zavolal-na-exministra-spravodlivosti-policajtov-na-ktorych-cakal-za-jeho-pritomnosti-15-minut-bez-vysledku

Dámy a páni, priatelia,


dnes som napísal dvom poslankyniam za Obyčajných ľudí a nenávistné osobnosti na ich FB toto: (tá jedna si robila posmešky, že po Harabinovi pátra polícia, inak obe psychologičky!!!, jedna z Piestan - Drábiková, 2. z TT - Benová)


OdA toto Vás trápi? To je skorej smutné, že polícia vyhlási pátranie po Harabinovi, ktorí denne korzuje po meste. To nemáte fakt nič iné na starosti? Občania Slovenska, ktorých na čele s psychopatom už rok šikanujete a neliečite Vás netrápia? Vás trápi nejaký Harabin a tešite sa z toho, že polícia po ňom pátra? Šialené! Vy potom nepatríte do parlamentu, ale tam kam Matovič, do blázninca. Toto som napísal Vašej kolegyni. A pozerám, že vy ste tiež psychologička. Na to, že ste za Obyčajných ľudí a nenávistné osobnosti min dve psychologičky. No, o psychiatroch sa hovorí, že sa podobajú svojim pacientom. Asi to bude platiť aj o psychológoch. Takže aj Vám píšem:
Pani Beňová, bolo by lepšie keby ste sa venovali svojmu povolaniu. Tam by ste bola užitočnejšia. Vaše, teda Matovičove testy prosím, si môžete strkať akurát tak do zadku. Mne bolo zle mal Kovid 2 dni a AG ukázal negativitu. Až na ďalší deň mi ukázal pozitivitu. Môjmu synovi ukázal AG neg, na druhý den PCR pozitívny. A Vám sa nebridí dvíhať ruku za všetky tie chujoviny, čo táto vláda vystrája? Či 4000-5000€ mesačne nepustí. Vy máte aj vlastný rozum, keď ste podpísala koaličnú zmluvu? Vy máte hlasovať podľa svojho vedomia a svedomia. Máte vedomie a svedomie, alebo dohoda s Matovičom nepustí. Vy ako psychologička musíte vedieť a vidieť, že je to psychicky narušený jedinec. Vám to nevadí? Máte Boha pri sebe? Máte kúsok zdravého rozumu? A napriek tomu podporujete túto lúzu - vládu? Bandu diletantov a primitívov? Myslím, že sa zaoberáte aj závislosťami? Vám nevadí, že predseda parlamentu, ktorý v 4 litr. pohároch pašoval koks? Viete koľko ľudských životov zničil? Aj keď koks je skorej droga snobov. Teraz idete riešiť dekriminilizáciu marihuany? To naozaj nemá Slovensko iné problémy? To je nám naozaj tak dobre? Motžno Vám je keď beriete 4000€. Ľudia tu zarábajú 700-1000€ mesačne. To vás netrápi? Viete si predstaviť 4 člennú rodinu s hypotékou, pôžičkami a s príjmom 1700€ mesačne? A to, ktorá rodina má, to si povedia, že to je v celku pekný príjem. Vy a Vaši kolegovia, vy ste rovnako zodpovední za tento marazmus, ako tá badna nímandov a dilentov vo vláde. Ak máte v sebe atribúty, o ktorých som písal, skončite s týmto šialenstvom. Netestujte ľudí. Liečte ich od začiatku od prvých príznakov. Doktori liečia ľudí paralenom, alebo vitamínmi pri príznakoch choroby. Pri príznakoch choroby netvrdím, že vitamíny nie sú dôležité, ale to je málo. po 10 dňoch idú ľudia do nemocnice, na ventiláciu a tam zomierajú. Vy! Vy! Vy! Vládni poslanci, ste rovnako zodpovední za smrť 11000občanov Slovenskej republiky ako banda diletantov vedená Matovičom. Čo sa zmenilo po výmene premiéra. Nič čo by sme neočakávali. Heger drží hubu a Matovič trepe. Ešte ani hlásatelia v médiách si nevšimli a veľakrát hovoria o Matovičovi ako o premiérovi. Žalujem, žalujem, žalujem, osobne Vás a všetky tie vládne hlasovacie opice, hlasovacie stroje, čo bez rozmyslu stláčate gombíky podľa príkazu. Chováte sa ako nesvojprávni. Hanba vám všetkým a hanba aj Vám osobne ak sa s týmto šialenstvom stotožňujete. Ako lekárke Vám nevadí, že sa tu vyloženie serie na srdciarov, na onkologických pacientov? Že onko pacienti stáli na Kramároch vonku vo fronte v zime, lebo nemohli byť v čakárni. Šialené. Ovláda nás blázon. Magori sú aj všetci okolo Mikasa, Krčméry, Jarčuška ....., to vám nevadí, čo títo ľudia stvárajú? Nevadí Vám, že ľudia sa dostávajú do psychyckých ťažkostí preto lebo majú strach? Lebo denno denne im xkrát opakujú koľko je nových prípadov, koľko je nových mŕtvych? Na to nemusí byť človek psychológ, aby vedel, že psychycké zdravie je významnou zložkou zdravia fyzického a naopak. Krčméry sa dusí v respirátore, nevládze dýchať, a napriek tomu to nanucujete občanom Slovenska. Skladala ste hypokratovu prísahu. nevadí Vám, že lekári nechcú ošetrovať pacientov, pokiaľ nemajú PCR test, tak ako nechceli ošetriť môjho syna. Tak to si potom s tou Hypokratovou prísahou vytierajú zadok. Načo mi je doktor zabarikádovaný v ambulancii, čo vyšetruje cez mail, telefon? Hanba, hanba a ešte raz hanba. Šialentsvo. ŽAKUJEM! Ste zodpovedná a celá koalícia. Ale všetko raz skončí. A táto šikana, ktorú uplatňujete na občanoch Slovenskej republiky sa Vám raz vráti. Verím, že veci vo vesmíre sú vyvážené. A kto šikanuje bude mu to vrátené. Možno o dve generácie jeho potomkom, ale bude. Ja som veriaci človek, verím v Boha, ale nie v toho Vášho. Nie vašej cirkvi, ktorá ježišovo učenie za 2000 rokov prekrútila 2000 krát. Začnite sa už chovať k ľuďom, zarábajúcim na Váš poslanecký plat ako k ľudom! Prajem Vám najmä veľa, veľa zdravia. Pozdravujem.


Dámy a páni, priatelia, dnes som napísal dvom poslankyniam za Obyčajných ľudí a nenávistné osobnosti na ich FB toto: (tá jedna si robila posmešky, že po Harabinovi pátra polícia, inak obe psychologičky!!!, jedna z Piestan - Drábiková, 2. z TT - Benová) OdA toto Vás trápi? To je skorej smutné, že polícia vyhlási pátranie po Harabinovi, ktorí denne korzuje po meste. To nemáte fakt nič iné na starosti? Občania Slovenska, ktorých na čele s psychopatom už rok šikanujete a neliečite Vás netrápia? Vás trápi nejaký Harabin a tešite sa z toho, že polícia po ňom pátra? Šialené! Vy potom nepatríte do parlamentu, ale tam kam Matovič, do blázninca. Toto som napísal Vašej kolegyni. A pozerám, že vy ste tiež psychologička. Na to, že ste za Obyčajných ľudí a nenávistné osobnosti min dve psychologičky. No, o psychiatroch sa hovorí, že sa podobajú svojim pacientom. Asi to bude platiť aj o psychológoch. Takže aj Vám píšem: Pani Beňová, bolo by lepšie keby ste sa venovali svojmu povolaniu. Tam by ste bola užitočnejšia. Vaše, teda Matovičove testy prosím, si môžete strkať akurát tak do zadku. Mne bolo zle mal Kovid 2 dni a AG ukázal negativitu. Až na ďalší deň mi ukázal pozitivitu. Môjmu synovi ukázal AG neg, na druhý den PCR pozitívny. A Vám sa nebridí dvíhať ruku za všetky tie chujoviny, čo táto vláda vystrája? Či 4000-5000€ mesačne nepustí. Vy máte aj vlastný rozum, keď ste podpísala koaličnú zmluvu? Vy máte hlasovať podľa svojho vedomia a svedomia. Máte vedomie a svedomie, alebo dohoda s Matovičom nepustí. Vy ako psychologička musíte vedieť a vidieť, že je to psychicky narušený jedinec. Vám to nevadí? Máte Boha pri sebe? Máte kúsok zdravého rozumu? A napriek tomu podporujete túto lúzu - vládu? Bandu diletantov a primitívov? Myslím, že sa zaoberáte aj závislosťami? Vám nevadí, že predseda parlamentu, ktorý v 4 litr. pohároch pašoval koks? Viete koľko ľudských životov zničil? Aj keď koks je skorej droga snobov. Teraz idete riešiť dekriminilizáciu marihuany? To naozaj nemá Slovensko iné problémy? To je nám naozaj tak dobre? Motžno Vám je keď beriete 4000€. Ľudia tu zarábajú 700-1000€ mesačne. To vás netrápi? Viete si predstaviť 4 člennú rodinu s hypotékou, pôžičkami a s príjmom 1700€ mesačne? A to, ktorá rodina má, to si povedia, že to je v celku pekný príjem. Vy a Vaši kolegovia, vy ste rovnako zodpovední za tento marazmus, ako tá badna nímandov a dilentov vo vláde. Ak máte v sebe atribúty, o ktorých som písal, skončite s týmto šialenstvom. Netestujte ľudí. Liečte ich od začiatku od prvých príznakov. Doktori liečia ľudí paralenom, alebo vitamínmi pri príznakoch choroby. Pri príznakoch choroby netvrdím, že vitamíny nie sú dôležité, ale to je málo. po 10 dňoch idú ľudia do nemocnice, na ventiláciu a tam zomierajú. Vy! Vy! Vy! Vládni poslanci, ste rovnako zodpovední za smrť 11000občanov Slovenskej republiky ako banda diletantov vedená Matovičom. Čo sa zmenilo po výmene premiéra. Nič čo by sme neočakávali. Heger drží hubu a Matovič trepe. Ešte ani hlásatelia v médiách si nevšimli a veľakrát hovoria o Matovičovi ako o premiérovi. Žalujem, žalujem, žalujem, osobne Vás a všetky tie vládne hlasovacie opice, hlasovacie stroje, čo bez rozmyslu stláčate gombíky podľa príkazu. Chováte sa ako nesvojprávni. Hanba vám všetkým a hanba aj Vám osobne ak sa s týmto šialenstvom stotožňujete. Ako lekárke Vám nevadí, že sa tu vyloženie serie na srdciarov, na onkologických pacientov? Že onko pacienti stáli na Kramároch vonku vo fronte v zime, lebo nemohli byť v čakárni. Šialené. Ovláda nás blázon. Magori sú aj všetci okolo Mikasa, Krčméry, Jarčuška ....., to vám nevadí, čo títo ľudia stvárajú? Nevadí Vám, že ľudia sa dostávajú do psychyckých ťažkostí preto lebo majú strach? Lebo denno denne im xkrát opakujú koľko je nových prípadov, koľko je nových mŕtvych? Na to nemusí byť človek psychológ, aby vedel, že psychycké zdravie je významnou zložkou zdravia fyzického a naopak. Krčméry sa dusí v respirátore, nevládze dýchať, a napriek tomu to nanucujete občanom Slovenska. Skladala ste hypokratovu prísahu. nevadí Vám, že lekári nechcú ošetrovať pacientov, pokiaľ nemajú PCR test, tak ako nechceli ošetriť môjho syna. Tak to si potom s tou Hypokratovou prísahou vytierajú zadok. Načo mi je doktor zabarikádovaný v ambulancii, čo vyšetruje cez mail, telefon? Hanba, hanba a ešte raz hanba. Šialentsvo. ŽAKUJEM! Ste zodpovedná a celá koalícia. Ale všetko raz skončí. A táto šikana, ktorú uplatňujete na občanoch Slovenskej republiky sa Vám raz vráti. Verím, že veci vo vesmíre sú vyvážené. A kto šikanuje bude mu to vrátené. Možno o dve generácie jeho potomkom, ale bude. Ja som veriaci človek, verím v Boha, ale nie v toho Vášho. Nie vašej cirkvi, ktorá ježišovo učenie za 2000 rokov prekrútila 2000 krát. Začnite sa už chovať k ľuďom, zarábajúcim na Váš poslanecký plat ako k ľudom! Prajem Vám najmä veľa, veľa zdravia. Pozdravujem.

dnes som napísal dvom poslankyniam za Obyčajných ľudí a nenávistné osobnosti
Tak Vám poviem, priatelia, že dnes som pozrel profil pani Drábikovej, ona je v Olajne za Záborskej kliku. Má tam okolo 600 komentov, ale nenašiel veľa súhlasných. Z tých 600 je odhadom viac ako 550 nesúhlasných. Ani trlovia a zastánci sa nejako nevyjadrujú. Začínajú čušať, lebo ľudia by ich aj na tom FB ubili čapicami.


[quote="pid:11391, uid:83"]dnes som napísal dvom poslankyniam za Obyčajných ľudí a nenávistné osobnosti[/quote] Tak Vám poviem, priatelia, že dnes som pozrel profil pani Drábikovej, ona je v Olajne za Záborskej kliku. Má tam okolo 600 komentov, ale nenašiel veľa súhlasných. Z tých 600 je odhadom viac ako 550 nesúhlasných. Ani trlovia a zastánci sa nejako nevyjadrujú. Začínajú čušať, lebo ľudia by ich aj na tom FB ubili čapicami.
799
4
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept