Politika v SR
Informace o vývoji kovid-fašozmu v Igorstánu

Grohling neurobil nič iné len to, že sa budu statne peniaze nalievat do liberálne ladených škôl, socialne slabych-romskych komunit, znevyhodnených a pod....či sukromnych škôl ktoré neboli pod zástitou statu...a .takto si pekne prerozdelí peniaze svojim mimovladnym parazitom, ktorí pod strechou statu budú pachat zvratenosti na nasich detoch....a rozkradať čo sa dá....čierna diera prerazila svoje dno

ŠKOLSTVO BUDE POD JEDNOU STRECHOU
Vláda dnes schválila zmeny týkajúce sa fungovania regionálneho školstva. O čo ide?
✅ Odbory školstva na okresných úradoch v sídle kraja prejdú pod riadenie Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR z Ministerstva vnútra SR.
✅ Cieľom je plnenie záväzku z Programového vyhlásenia vlády SR na roky 2020 – 2024, ktorého zámerom je zjednotenie financovania škôl a školských zariadení pod ministerstvom školstva.
✅ Návrat k modelu miestnej štátnej správy v školstve v pôsobnosti ministerstva školstva zabezpečí prevzatie súčasnej agendy odborov školstva okresných úradov v sídle kraja bez zmien v jej obsahu, ako aj prevzatie zriaďovateľských pôsobností pri školách a školských zariadeniach, a to najmä vo vzťahu k deťom a žiakom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami.


Grohling neurobil nič iné len to, že sa budu statne peniaze nalievat do liberálne ladených škôl, socialne slabych-romskych komunit, znevyhodnených a pod....či sukromnych škôl ktoré neboli pod zástitou statu...a .takto si pekne prerozdelí peniaze svojim mimovladnym parazitom, ktorí pod strechou statu budú pachat zvratenosti na nasich detoch....a rozkradať čo sa dá....čierna diera prerazila svoje dno [quote="pid:11332, uid:94"]ŠKOLSTVO BUDE POD JEDNOU STRECHOU Vláda dnes schválila zmeny týkajúce sa fungovania regionálneho školstva. O čo ide? ✅ Odbory školstva na okresných úradoch v sídle kraja prejdú pod riadenie Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR z Ministerstva vnútra SR. ✅ Cieľom je plnenie záväzku z Programového vyhlásenia vlády SR na roky 2020 – 2024, ktorého zámerom je zjednotenie financovania škôl a školských zariadení pod ministerstvom školstva. ✅ Návrat k modelu miestnej štátnej správy v školstve v pôsobnosti ministerstva školstva zabezpečí prevzatie súčasnej agendy odborov školstva okresných úradov v sídle kraja bez zmien v jej obsahu, ako aj prevzatie zriaďovateľských pôsobností pri školách a školských zariadeniach, a to najmä vo vzťahu k deťom a žiakom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami.[/quote]
Upravené 16. 4. 2021 o 15:28

@zuzka v Nitre je napríklad jeden gympel pod Ministerstvom vnútra a navonok nie je žiaden dôvod, aby to tak bolo. Čo tam chodí mládež právnikov alebo policajných funkcionárov? Alebo si tam pestujú kádre spravodajské služby?

Rúška
Celkom dobre funguje nosenie bežného chirurgického rúška namiesto respirátora. SBSkári to už veľmi neriešia. Nedávno ma jeden upozornil, na čo som mu odpovedal, že mi lekár zakázal nosiť respirátor. Nasledovala otázka, či mám na to potvrdenie. Na moju kladnú odpoveď sa stiahol a daj pokoj.


Ďalšia čerstvá skúsenosť z môjho blízkeho okolia - pľúcny lekár, sám bez rúška, povedal pacientovi, ktorý sa sťažuje na postcovid stavy, že v prvom rade si má dať dole z tlamy ten kus plastu, a potom nájsť v garáži bicykel a začať ho používať. Že problémy sú psychického rázu, pretože nie je žiaden nález. Nie je to jediný pľúcny, o ktorom som počul podobnú skúsenosť.


@zuzka v Nitre je napríklad jeden gympel pod Ministerstvom vnútra a navonok nie je žiaden dôvod, aby to tak bolo. Čo tam chodí mládež právnikov alebo policajných funkcionárov? Alebo si tam pestujú kádre spravodajské služby? **Rúška** Celkom dobre funguje nosenie bežného chirurgického rúška namiesto respirátora. SBSkári to už veľmi neriešia. Nedávno ma jeden upozornil, na čo som mu odpovedal, že mi lekár zakázal nosiť respirátor. Nasledovala otázka, či mám na to potvrdenie. Na moju kladnú odpoveď sa stiahol a daj pokoj. Ďalšia čerstvá skúsenosť z môjho blízkeho okolia - pľúcny lekár, sám bez rúška, povedal pacientovi, ktorý sa sťažuje na postcovid stavy, že v prvom rade si má dať dole z tlamy ten kus plastu, a potom nájsť v garáži bicykel a začať ho používať. Že problémy sú psychického rázu, pretože nie je žiaden nález. Nie je to jediný pľúcny, o ktorom som počul podobnú skúsenosť.

Moderátor

Chceme upozorniť všetky firmy a inštitúcie v krajine, aby okamžite zabezpečili a ZÁLOHOVALI svoje systémy proti potenciálnemu útoku.
Národné centrum kybernetickej bezpečnosti SK-CERT momentálne nemôže pre citlivosť témy poskytnúť verejne viac podrobností.
NBÚ bude v nadchádzajúcich hodinách priebežne zverejňovať k situácii informácie na svojom Facebooku, webstránke aj s pomocou ďalších štátnych orgáno


to znamena konkrétne čo? Niekto od fachu vysvetlí? Ďakujem


[quote="pid:11658, uid:94"]Chceme upozorniť všetky firmy a inštitúcie v krajine, aby okamžite zabezpečili a ZÁLOHOVALI svoje systémy proti potenciálnemu útoku. Národné centrum kybernetickej bezpečnosti SK-CERT momentálne nemôže pre citlivosť témy poskytnúť verejne viac podrobností. NBÚ bude v nadchádzajúcich hodinách priebežne zverejňovať k situácii informácie na svojom Facebooku, webstránke aj s pomocou ďalších štátnych orgáno[/quote] to znamena konkrétne čo? Niekto od fachu vysvetlí? Ďakujem

KDH do parlamentu
Zdravím som tu nový. Chcem prispieť svojou analýzou do ksb fóra v našom "igorstáne". Sledujem to už dlhšiu dobu, ale neviem, či si niekto všimol, ako si GP pomaly a potichu pripravuje vstup KDH do parlamentu a možno aj do novej vlády. Hlina ako predseda KDH (človek GP) pred voľbami 2020 neuspel, zjavne sa o to zapríčinilo hlavne spojenie s Progresívnymi, ktorý riešili témy LGBTI, marihuanu atd. Od snemu, ktorý sa konal 22. augusta bol zvolený Majerský, ktorý začal s redizajnom loga a novou víziou v riadenie štátu. V Matovičovej ročnej vláde sa dialo niekoľko zaujímavých udalostí, ako sú téma potraty (vojna medzi Záborskou a Cigánikovou) a Krajčího vyhláškou o potratoch pre ženy nad 40 rokov. Ďalej Čaputová navštívila pred Vianocami 14.12. Pápeža a ten len pred nedávnom prisľúbil, že príde na krátku návštevu do Bratislavy 12.9. Keď sa pred nedávnom stal premiérom Heger, ktorý sa stretol so Zvolenským sa vzápätí začali otvárať ako prvé kostoly a samozrejme od pondelka sa do kostolov môže ísť bez testu. Tu je vidieť ako zasahuje cirkev do riadenia štátu. Sledujem aj, čo sa deje v bašte KDH v Prešove a Prešovskom kraji. Začínajú s rekonštrukciou Divadla Jonáša Záborského a stava sa aj diaľničný obchvat s tunelom, ktorý má byť otvorený v roku 2024. V športe sa toho deje dosť. Po všetkých naťahovačkách konečne schválili stavbu futbalového štadióna a nezabudlo sa aj na hokej. Do našej hokejovej extraligy sa po 22 rokoch vracia pod novým názvom HC Slavia Prešov (včera postúpila aj Spišská Nová Ves !!!). Všetko čo sa deje okolo cirkvi, kostolov a Prešova pozorne sledujem a je vidieť, že informácie nahrávajú práve KDH.


**KDH do parlamentu** Zdravím som tu nový. Chcem prispieť svojou analýzou do ksb fóra v našom "igorstáne". Sledujem to už dlhšiu dobu, ale neviem, či si niekto všimol, ako si GP pomaly a potichu pripravuje vstup KDH do parlamentu a možno aj do novej vlády. Hlina ako predseda KDH (človek GP) pred voľbami 2020 neuspel, zjavne sa o to zapríčinilo hlavne spojenie s Progresívnymi, ktorý riešili témy LGBTI, marihuanu atd. Od snemu, ktorý sa konal 22. augusta bol zvolený Majerský, ktorý začal s redizajnom loga a novou víziou v riadenie štátu. V Matovičovej ročnej vláde sa dialo niekoľko zaujímavých udalostí, ako sú téma potraty (vojna medzi Záborskou a Cigánikovou) a Krajčího vyhláškou o potratoch pre ženy nad 40 rokov. Ďalej Čaputová navštívila pred Vianocami 14.12. Pápeža a ten len pred nedávnom prisľúbil, že príde na krátku návštevu do Bratislavy 12.9. Keď sa pred nedávnom stal premiérom Heger, ktorý sa stretol so Zvolenským sa vzápätí začali otvárať ako prvé kostoly a samozrejme od pondelka sa do kostolov môže ísť bez testu. Tu je vidieť ako zasahuje cirkev do riadenia štátu. Sledujem aj, čo sa deje v bašte KDH v Prešove a Prešovskom kraji. Začínajú s rekonštrukciou Divadla Jonáša Záborského a stava sa aj diaľničný obchvat s tunelom, ktorý má byť otvorený v roku 2024. V športe sa toho deje dosť. Po všetkých naťahovačkách konečne schválili stavbu futbalového štadióna a nezabudlo sa aj na hokej. Do našej hokejovej extraligy sa po 22 rokoch vracia pod novým názvom HC Slavia Prešov (včera postúpila aj Spišská Nová Ves !!!). Všetko čo sa deje okolo cirkvi, kostolov a Prešova pozorne sledujem a je vidieť, že informácie nahrávajú práve KDH.

Upps mikrofón je zapnutý?


Čaro nechceného.... no čo už alebo skôr zámer.


[quote="pid:21091, uid:23"]Upps mikrofón je zapnutý?[/quote] Čaro nechceného.... no čo už alebo skôr zámer.
Upravené 21. 6. 2021 o 19:15

Ináč by som sa trochu ukludnila, E-karanténa idu robiť It špecialisti z MZV, tak to budú vychytávať muchy do konca lete v optimistickim scenári:


https://www.hlavnespravy.sk/cestovanie-mimo-hranic-slovenska-sa-zatial-obmedzovat-nebude-potvrdil-lengvarsky/2584672


ved si pamätáme, že aj čakáreň bola aká bola, unikli im údaje z databázy pcr testami, dosystemu sa moj dostať každý istý čas a meniť údaje… tak janeverim, že toto bude tutifrutti;-) a kde je Sulikovi ekarantena? Jaj tak na tom robia experti od ministerky Remisovej:-)


A ešte ako donútia mat ľudí smartfónu?! Ja napr nemam, toto pisem z firemného mobilu:-)


Ináč by som sa trochu ukludnila, E-karanténa idu robiť It špecialisti z MZV, tak to budú vychytávať muchy do konca lete v optimistickim scenári: https://www.hlavnespravy.sk/cestovanie-mimo-hranic-slovenska-sa-zatial-obmedzovat-nebude-potvrdil-lengvarsky/2584672 ved si pamätáme, že aj čakáreň bola aká bola, unikli im údaje z databázy pcr testami, dosystemu sa moj dostať každý istý čas a meniť údaje… tak janeverim, že toto bude tutifrutti;-) a kde je Sulikovi ekarantena? Jaj tak na tom robia experti od ministerky Remisovej:-) A ešte ako donútia mat ľudí smartfónu?! Ja napr nemam, toto pisem z firemného mobilu:-)

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský
Ako pripomenul, do formulára eHranica sa budú musieť hlásiť všetci,
ktorí budú prichádzať na Slovensko.
Pre zaočkovaných bude jedinou povinnosťou prihlásenie do tohto formulára, následne budú môcť prekročiť hranice. Nezaočkovaných čaká objednanie sa na PCR test, ktorým sa budú musieť preukázať pri vstupe na Slovensko.
Keď sa však epidemická situácia zhorší, na hraniciach by ľudí testovali tzv. LAMP alebo poolovacími testami, čo je jednoduchšia PCR metóda testovania. Doba výkonu tohto testu je približne 30 minút.
Lengvarský predpokladá, že hranice budú kontrolované tak, že sa bez splnenia týchto podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/592326-kontroly-na-hraniciach-by-sa-mali-spustit-buduci-tyzden-tvrdi-lengvarsky
/?fbclid=IwAR2kUoebE6LVJ5xof1cM5mrimCIXYdTq4cl8TNnnG8deSu70q3MlJG6BaP8
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Lengvarsk%C3%BD
Lengvarský pôsobil ako v lekár v 5. pluku špeciálneho určenia. Počas svojej služby pôsobil aj vo výbore NATO pre riadenie vojenského zdravotníctva.[5] Dvakrát bol vyslaný na plnenie úloh mimo územia Slovenska. Pôsobil v mierovej misii UNDOF na Golanských výšinách aj v rámci Vojenskej operácie Iracká sloboda v Iraku

Ináč by som sa trochu ukludnila, E-karanténa idu robiť It špecialisti z MZV, tak to budú vychytávať muchy do konca lete v optimistickim scenári:

tak si vravím, že ten Lengvarsky chodil na pivo s gen.Pavlom


Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský Ako pripomenul, do formulára eHranica sa budú musieť hlásiť všetci, ktorí budú prichádzať na Slovensko. Pre zaočkovaných bude jedinou povinnosťou prihlásenie do tohto formulára, následne budú môcť prekročiť hranice. Nezaočkovaných čaká objednanie sa na PCR test, ktorým sa budú musieť preukázať pri vstupe na Slovensko. Keď sa však epidemická situácia zhorší, na hraniciach by ľudí testovali tzv. LAMP alebo poolovacími testami, čo je jednoduchšia PCR metóda testovania. Doba výkonu tohto testu je približne 30 minút. Lengvarský predpokladá, že hranice budú kontrolované tak, že sa bez splnenia týchto podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/592326-kontroly-na-hraniciach-by-sa-mali-spustit-buduci-tyzden-tvrdi-lengvarsky /?fbclid=IwAR2kUoebE6LVJ5xof1cM5mrimCIXYdTq4cl8TNnnG8deSu70q3MlJG6BaP8 https://sk.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Lengvarsk%C3%BD Lengvarský pôsobil ako v lekár v 5. pluku špeciálneho určenia. Počas svojej služby pôsobil aj vo výbore NATO pre riadenie vojenského zdravotníctva.[5] Dvakrát bol vyslaný na plnenie úloh mimo územia Slovenska. Pôsobil v mierovej misii UNDOF na Golanských výšinách aj v rámci Vojenskej operácie Iracká sloboda v Iraku [quote="pid:21106, uid:273"]Ináč by som sa trochu ukludnila, E-karanténa idu robiť It špecialisti z MZV, tak to budú vychytávať muchy do konca lete v optimistickim scenári:[/quote] tak si vravím, že ten Lengvarsky chodil na pivo s gen.Pavlom
Upravené 23. 6. 2021 o 14:25

eHranica sa budú musieť hlásiť všetci,
ktorí budú prichádzať na Slovensko.


ako to skontrolujú?! To má vazne zaujíma. To jebububu. Je to vyhláška UVZ a môžu mi dať pokutu ako za rúško.


tymto je povedané všetko: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/438506/heger-ekarantenu-aktualne-nevieme-pouzit/?fbclid=IwAR0bsx-s9zv1tFfHC80KoLFYivordCBg0sg4hlvUvPF9a-T-REoN-RuErVE


Takze keď nemozu toto, ako môžu kontrolovať tamto? Teraz sa normalne pytam, lebo ja v tom zásadný rozdiel nevidim, ale je to veľa rozhľadenejších a múdrejších ľudí, či to čítam správne.


[quote="pid:21378, uid:78"]eHranica sa budú musieť hlásiť všetci, ktorí budú prichádzať na Slovensko.[/quote] ako to skontrolujú?! To má vazne zaujíma. To jebububu. Je to vyhláška UVZ a môžu mi dať pokutu ako za rúško. tymto je povedané všetko: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/438506/heger-ekarantenu-aktualne-nevieme-pouzit/?fbclid=IwAR0bsx-s9zv1tFfHC80KoLFYivordCBg0sg4hlvUvPF9a-T-REoN-RuErVE Takze keď nemozu toto, ako môžu kontrolovať tamto? Teraz sa normalne pytam, lebo ja v tom zásadný rozdiel nevidim, ale je to veľa rozhľadenejších a múdrejších ľudí, či to čítam správne.
Upravené 23. 6. 2021 o 21:01

ako to skontrolujú?!
jedine pomocou mobilných operátorov...ale neviem, keby bol napr. mobil celý čas v letovom režime len so zapnutou wifi kvôli signalu, telegramu, tak by ma operátor nemal lokalizovať, ale neviem, či to tak aj reálne je...


a k tomu bububu a strašeniu niekto zverejnil aj toto:


Minister Lengvarský, spolu s médiami, "zabudol" pri strašení občanov ohľadom eKarantény povedať, že toto obmedzenie sa týka iba krajín, ležiacich mimo EÚ, a aj to len vtedy, keď nie sú v zelenej zóne. Na európskej pôde, kde bol aj Martin Klus, došlo k spoločnej dohode, že v rámci únie nebudú žiadne karantény.
Tu jasne vidno, ako je Slovensko v pozícii testovacej referenčnej krajiny a jej miestodržiteľom je dovolené v rámci svojvoľných sociálnych experimentov porušovať aj platné dohody únie.
O tomto komplote hovorí zástupkyňa cestovnej kancelárie EuroTour POPRAD vo videu.

https://sk-sk.facebook.com/116082868413405/videos/791930061686530/?__tn__=-R


[quote="pid:21432, uid:273"]ako to skontrolujú?![/quote] jedine pomocou mobilných operátorov...ale neviem, keby bol napr. mobil celý čas v letovom režime len so zapnutou wifi kvôli signalu, telegramu, tak by ma operátor nemal lokalizovať, ale neviem, či to tak aj reálne je... a k tomu bububu a strašeniu niekto zverejnil aj toto: _Minister Lengvarský, spolu s médiami, "zabudol" pri strašení občanov ohľadom eKarantény povedať, že toto obmedzenie sa týka iba krajín, ležiacich mimo EÚ, a aj to len vtedy, keď nie sú v zelenej zóne. **Na európskej pôde, kde bol aj Martin Klus, došlo k spoločnej dohode, že v rámci únie nebudú žiadne karantény.** Tu jasne vidno, ako je Slovensko v pozícii testovacej referenčnej krajiny a jej miestodržiteľom je dovolené v rámci svojvoľných sociálnych experimentov porušovať aj platné dohody únie. O tomto komplote hovorí zástupkyňa cestovnej kancelárie EuroTour POPRAD vo videu._ https://sk-sk.facebook.com/116082868413405/videos/791930061686530/?__tn__=-R

Vedec Štec adresoval Čaputovej tvrdé slová o experimentálnych vakcínach


Dobre urobil.


[quote="pid:21793, uid:111"]Vedec Štec adresoval Čaputovej tvrdé slová o experimentálnych vakcínach[/quote] Dobre urobil.

Moderátor

spravy.pravda.sk/domace/clanok/593349-z-nitrianskej-traumatologie-odchadza-34-zdravotnikov/


Riaditel dosadeny za Krajciho. Cela traumacka dala vypovede, riaditel to bude riesit az budu prec:Podľa informácií denníka Pravda nespokojnosť oznámili aj riaditeľovi Milanovi Dubajovi, no ten im mal odkázať, že situáciu vyrieši „po tom, ako odídu“.
Milan Dubaj sa stal riaditeľom nemocnice ešte vlani, keď sa ako jediný uchádzač zúčastnil na výberovom konaní. Fakultná Nemocnica Nitra sa k otázkam zatiaľ nevyjadrila.
Na nitrianskej traumatológii končí 12 lekárov zo 17, ktorí sú na oddelení, a s nimi sa zbalilo aj 22 sestier. Chceli tak poukázať, že majú dlhodobé problémy s prednostom kliniky. O tom, že sa niečo nie dobré deje, vedel aj riaditeľ nemocnice. Keď však situáciu neriešil, podali výpovede.spravy.pravda.sk/domace/clanok/593349-z-nitrianskej-traumatologie-odchadza-34-zdravotnikov/ Riaditel dosadeny za Krajciho. Cela traumacka dala vypovede, riaditel to bude riesit az budu prec: >Podľa informácií denníka Pravda nespokojnosť oznámili aj riaditeľovi Milanovi Dubajovi, no ten im mal odkázať, že situáciu vyrieši „po tom, ako odídu“. Milan Dubaj sa stal riaditeľom nemocnice ešte vlani, keď sa ako jediný uchádzač zúčastnil na výberovom konaní. Fakultná Nemocnica Nitra sa k otázkam zatiaľ nevyjadrila. Na nitrianskej traumatológii končí 12 lekárov zo 17, ktorí sú na oddelení, a s nimi sa zbalilo aj 22 sestier. Chceli tak poukázať, že majú dlhodobé problémy s prednostom kliniky. O tom, že sa niečo nie dobré deje, vedel aj riaditeľ nemocnice. Keď však situáciu neriešil, podali výpovede.

Moderator

Riaditeľ odvolal prednostu. Dnes Lengvarský odvolal riaditeľa nemocnice a nahradil ho riaditeľom Letiska Sliač. Lekári výpoveď stiahli.
(to čo hovoria v tom krátkom videu nedáva zmysel)
https://spravy.rtvs.sk/2021/07/odvolany-prednosta-nitrianskej-nemocnice-prehovoril-o-praktikach-na-klinike/


Riaditeľ odvolal prednostu. Dnes Lengvarský odvolal riaditeľa nemocnice a nahradil ho riaditeľom Letiska Sliač. Lekári výpoveď stiahli. (to čo hovoria v tom krátkom videu nedáva zmysel) https://spravy.rtvs.sk/2021/07/odvolany-prednosta-nitrianskej-nemocnice-prehovoril-o-praktikach-na-klinike/

Riaditeľ odvolal prednostu.
Článok o tom aj tu: Odvolaný prednosta nitrianskej nemocnice o praktikách na klinike: „Nulový záujem o pacientov, udeľovanie čierneho voľna a naviazanosť niektorých lekárov na farmaceutické firmy za účelom obohatenia sa!“
https://www.infovojna.sk/article/odvolany-prednosta-nitrianskej-nemocnice-o-praktikach-na-klinike-nulovy-zaujem-o-pacientov-udelovanie-cierneho-volna-a-naviazanost-niektorych-lekarov-na-farmaceuticke-firmy-za-ucelom-obohatenia-sa


[quote="pid:22788, uid:6"]Riaditeľ odvolal prednostu.[/quote]Článok o tom aj tu: Odvolaný prednosta nitrianskej nemocnice o praktikách na klinike: „Nulový záujem o pacientov, udeľovanie čierneho voľna a naviazanosť niektorých lekárov na farmaceutické firmy za účelom obohatenia sa!“ https://www.infovojna.sk/article/odvolany-prednosta-nitrianskej-nemocnice-o-praktikach-na-klinike-nulovy-zaujem-o-pacientov-udelovanie-cierneho-volna-a-naviazanost-niektorych-lekarov-na-farmaceuticke-firmy-za-ucelom-obohatenia-sa

Vedľajšie účinky vakcín spoznáme až za 5 rokov, treba sa s tým zmieriť, vyhlásil Krčméry
V. Krčméry dostal na TA3 otázku, na ktorej ako spomenul sa nedohodli. Riešil sa tam spike proteín a tehotné ženy. Podľa uniknutých dokumentov z Japonského testu vakcín vyplynulo, že spike proteín sa mesiace po podaní vakcíny hromadí v mnohých orgánoch, jedným z nich sú ženské vaječníky.
Aký to bude mať dopad na deti, ich psychiku, vývin, plodnosť…sa nevie a ako hovorí Krčméry ani sa to nebude vedieť niekoľko rokov...
https://www.infovojna.sk/article/video-vedlajsie-ucinky-vakcin-spozname-az-za-5-rokov-treba-sa-s-tym-zmierit-vyhlasil-krcmery


**Vedľajšie účinky vakcín spoznáme až za 5 rokov, treba sa s tým zmieriť, vyhlásil Krčméry** V. Krčméry dostal na TA3 otázku, na ktorej ako spomenul sa nedohodli. Riešil sa tam spike proteín a tehotné ženy. Podľa uniknutých dokumentov z Japonského testu vakcín vyplynulo, že spike proteín sa mesiace po podaní vakcíny hromadí v mnohých orgánoch, jedným z nich sú ženské vaječníky. Aký to bude mať dopad na deti, ich psychiku, vývin, plodnosť…sa nevie a ako hovorí Krčméry ani sa to nebude vedieť niekoľko rokov... https://www.infovojna.sk/article/video-vedlajsie-ucinky-vakcin-spozname-az-za-5-rokov-treba-sa-s-tym-zmierit-vyhlasil-krcmery

JUDr. Drgonec: Rúška sa nesmú nosiť zaslepene. Sťažujú dýchanie a donucovaním k sťaženému dýchaniu dochádza k mučenie a neľudskému zaobchádzaniu. Môže ísť aj o dokonaný trestný čin
Bývalý sudca Ústavného súdu SR doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc. : a Slovensku de facto zaniká súdna moc. Jej miesto preberajú inkvizičné zhromaždenia v talároch, ktoré vopred nepochybujú o vine nevinného človeka ...
https://www.infovojna.sk/article/judr-drgonec-ruska-sa-nesmu-nosit-zaslepene-stazuju-dychanie-a-donucovanim-k-stazenemu-dychaniu-dochadza-k-mucenie-a-neludskemu-zaobchadzaniu-moze-ist-aj-o-dokonany-trestny-cin


**JUDr. Drgonec: Rúška sa nesmú nosiť zaslepene. Sťažujú dýchanie a donucovaním k sťaženému dýchaniu dochádza k mučenie a neľudskému zaobchádzaniu. Môže ísť aj o dokonaný trestný čin** Bývalý sudca Ústavného súdu SR doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc. : a Slovensku de facto zaniká súdna moc. Jej miesto preberajú inkvizičné zhromaždenia v talároch, ktoré vopred nepochybujú o vine nevinného človeka ... https://www.infovojna.sk/article/judr-drgonec-ruska-sa-nesmu-nosit-zaslepene-stazuju-dychanie-a-donucovanim-k-stazenemu-dychaniu-dochadza-k-mucenie-a-neludskemu-zaobchadzaniu-moze-ist-aj-o-dokonany-trestny-cin

Poradca ministra zdravotníctva chce už 90% zaočkovanosť a platiť si testy. Kolektívna imunita proti Covid je utópia aj podľa článku v Nature
https://www.hlavnespravy.sk/poradca-ministra-zdravotnictva-chce-uz-90-zaockovanost-a-platit-si-testy-kolektivna-imunita-proti-covid-je-utopia-aj-podla-clanku-v-nature/2597386


**Poradca ministra zdravotníctva chce už 90% zaočkovanosť a platiť si testy. Kolektívna imunita proti Covid je utópia aj podľa článku v Nature** https://www.hlavnespravy.sk/poradca-ministra-zdravotnictva-chce-uz-90-zaockovanost-a-platit-si-testy-kolektivna-imunita-proti-covid-je-utopia-aj-podla-clanku-v-nature/2597386

Šmejd poradce z Londýnské školy . Škodná svoji vypálenou značku nezapře . do blízkého budoucna bude tento cejch pro zrůdy smrtící .


Šmejd poradce z Londýnské školy . Škodná svoji vypálenou značku nezapře . do blízkého budoucna bude tento cejch pro zrůdy smrtící .

zdravotníctva chce už 90% zaočkovanosť


no ale život nie je o tom,čo tento poskok chce. Lrngvarsky potom môže rozprávať, že aké povinne ockovanie, to tak nebolo nikdy myslene. Ale ľuďom už dochádza trpezlivosť, deň blokáda hraníc Rajka.


A videli ste Blhov post?


[quote="pid:23216, uid:111"]zdravotníctva chce už 90% zaočkovanosť[/quote] no ale život nie je o tom,čo tento poskok chce. Lrngvarsky potom môže rozprávať, že aké povinne ockovanie, to tak nebolo nikdy myslene. Ale ľuďom už dochádza trpezlivosť, deň blokáda hraníc Rajka. A videli ste Blhov post?

Bol som si rano kupit na ranajky dake to jablko a cely cas co som bol v obchode z radia isla gebelsova, pardon hegelsova, propaganda o ockovani a na koniec to zaklincovali tym ze v cesku sa zase nakopuju pripady kovidu. Lutujem tych ludi co to radio pocuvaju. Ale ked tak rozmyslam, Fico by mal prebrat iniciativu, zaplatit par ludi co robia statistiky o kovide a mohutne teraz manipulovat cislami, znasobovat tak 2 X kazdy den aby do prichodu papeza na SLovensku bola statistikami spravena taka situacia, ze ho ani na Slovensko nepustia a k tomu budu pozatvarane kostoly - tjs ukradnut hegelsovej bande eso z rukava smile


Bol som si rano kupit na ranajky dake to jablko a cely cas co som bol v obchode z radia isla gebelsova, pardon hegelsova, propaganda o ockovani a na koniec to zaklincovali tym ze v cesku sa zase nakopuju pripady kovidu. Lutujem tych ludi co to radio pocuvaju. Ale ked tak rozmyslam, Fico by mal prebrat iniciativu, zaplatit par ludi co robia statistiky o kovide a mohutne teraz manipulovat cislami, znasobovat tak 2 X kazdy den aby do prichodu papeza na SLovensku bola statistikami spravena taka situacia, ze ho ani na Slovensko nepustia a k tomu budu pozatvarane kostoly - tjs ukradnut hegelsovej bande eso z rukava :D

Vedľajšie účinky vakcín spoznáme až za 5 rokov, treba sa s tým zmieriť, vyhlásil Krčméry

Ale budú to cpať do detí a mladých...však čo....5 rokov hore dole....To si snaď robí alibi


[quote="pid:23159, uid:111"]Vedľajšie účinky vakcín spoznáme až za 5 rokov, treba sa s tým zmieriť, vyhlásil Krčméry[/quote] Ale budú to cpať do detí a mladých...však čo....5 rokov hore dole....To si snaď robí alibi
Upravené 6. 7. 2021 o 08:26

Protesty na hraničných priechodoch začínajú. Sociálne siete blokujú, aby sa ľudia nekoordinovali. Ak budete na hraniciach, uvidíte dav ľudí pridajte sa. Od zajtra sa plánujú blokády na všetkých hraničných priechodoch. Neskôr začnú protesty pred domami politikov a zločincov na čele tohto terroru.


Ak vás budú obmedzovať v prechode na hranice odstavte auto, spojte sa a vytvorte blokády. Políciu a ostatných posluhovačov týchto zločincov treba nahrávať.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=301256445112930&id=113633753875201
60e3f7ebf0626


Protesty na hraničných priechodoch začínajú. Sociálne siete blokujú, aby sa ľudia nekoordinovali. Ak budete na hraniciach, uvidíte dav ľudí pridajte sa. Od zajtra sa plánujú blokády na všetkých hraničných priechodoch. Neskôr začnú protesty pred domami politikov a zločincov na čele tohto terroru. Ak vás budú obmedzovať v prechode na hranice odstavte auto, spojte sa a vytvorte blokády. Políciu a ostatných posluhovačov týchto zločincov treba nahrávať. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=301256445112930&id=113633753875201 ![60e3f7ebf0626](serve/attachment&path=60e3f7ebf0626)

Prezidentka Čaputová v Toskánsku bez rúška
(+ foto)
Prezidentka Zuzana Čaputová pred pár dňami absolvovala viacero stretnutí v Bratislave. V čiernom rúšku sa stretla s veľvyslancami krajín Európskej únie akreditovanými na Slovensku, navštívila Strednú priemyselnú školu strojnícku v posledný deň školského roka, prijala zástupcov ozbrojených síl. V červenom rúšku zase privítala zamestnancov Národného onkologického inštitútu v prezidentskom paláci. Rúškami počas leta nahradila obľúbený respirátor telovej farby, v ktorom sa najčastejšie prezentuje na verejnosti.
Avšak včera večerala v talianskej Masse, kde nemusí pokračovať v divadelnom predstavení pre občanov.
https://zemavek.sk/prezidentka-caputova-v-toskansku-bez-ruska/


**Prezidentka Čaputová v Toskánsku bez rúška** (+ foto) Prezidentka Zuzana Čaputová pred pár dňami absolvovala viacero stretnutí v Bratislave. V čiernom rúšku sa stretla s veľvyslancami krajín Európskej únie akreditovanými na Slovensku, navštívila Strednú priemyselnú školu strojnícku v posledný deň školského roka, prijala zástupcov ozbrojených síl. V červenom rúšku zase privítala zamestnancov Národného onkologického inštitútu v prezidentskom paláci. Rúškami počas leta nahradila obľúbený respirátor telovej farby, v ktorom sa najčastejšie prezentuje na verejnosti. Avšak včera večerala v talianskej Masse, kde nemusí pokračovať v divadelnom predstavení pre občanov. https://zemavek.sk/prezidentka-caputova-v-toskansku-bez-ruska/

Analytici VÚB banky sa zapojili do vakcinačnej propagandy a strašia ľudí: „Slovensko je piatou najmenej zaočkovanou krajinou EÚ. V blízkej budúcnosti sa to štátu môže vypomstiť!“
https://www.infovojna.sk/article/analytici-vub-banky-sa-zapojili-do-vakcinacnej-propagandy-a-strasia-ludi-slovensko-je-piatou-najmenej-zaockovanou-krajinou-eu-v-blizkej-buducnosti-sa-to-statu-moze-vypomstit


**Analytici VÚB banky sa zapojili do vakcinačnej propagandy a strašia ľudí: „Slovensko je piatou najmenej zaočkovanou krajinou EÚ. V blízkej budúcnosti sa to štátu môže vypomstiť!“** https://www.infovojna.sk/article/analytici-vub-banky-sa-zapojili-do-vakcinacnej-propagandy-a-strasia-ludi-slovensko-je-piatou-najmenej-zaockovanou-krajinou-eu-v-blizkej-buducnosti-sa-to-statu-moze-vypomstit

Analytici VÚB banky sa zapojili do vakcinačnej propagandy a strašia ľudí: „Slovensko je piatou najmenej zaočkovanou krajinou EÚ. V blízkej budúcnosti sa to štátu môže vypomstiť!“


Stratit uz aj tak nemame co, len ziskat.
Tito analitici maju tak 25-30 rokov, proste "uspesni" ludia :-)


[quote="pid:23334, uid:111"]Analytici VÚB banky sa zapojili do vakcinačnej propagandy a strašia ľudí: „Slovensko je piatou najmenej zaočkovanou krajinou EÚ. V blízkej budúcnosti sa to štátu môže vypomstiť!“[/quote] Stratit uz aj tak nemame co, len ziskat. Tito analitici maju tak 25-30 rokov, proste "uspesni" ludia :-)

najmenej zaočkovanou krajinou EÚ. V blízkej budúcnosti sa to štátu môže vypomstiť!“


presne tak, ale ináč ako si fešáci z banky myslia. Na ich mieste by som radsej starala, aby ich v horizonte 2-3 nehradila umelá inteligencia…


v bankách prebiehajú masívne reštrukturalizačné projekty kt prinesú aj masívne zníženie zamestnancov…


[quote="pid:23334, uid:111"]najmenej zaočkovanou krajinou EÚ. V blízkej budúcnosti sa to štátu môže vypomstiť!“[/quote] presne tak, ale ináč ako si fešáci z banky myslia. Na ich mieste by som radsej starala, aby ich v horizonte 2-3 nehradila umelá inteligencia… v bankách prebiehajú masívne reštrukturalizačné projekty kt prinesú aj masívne zníženie zamestnancov…
Upravené 6. 7. 2021 o 18:08

Profesor Martin Rusnák, epidemiológ z Fakulty zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity sa vyjadril: „Nezaočkovaní by nemali mať prístup na kontaktnú výučbu, rovnako ako nezaočkovaní učitelia by nemali kontaktne učiť. Keď nepomôže apel na ich svedomie, mohli by nasledovať sankcie.“
...Na záver sa komentujúcich opýtali aj, či súhlasia. Očividne sa však do nôty čitateľov netrafili, pretože pod príspevkom sa množia nahnevané komentáre...
https://www.hlavnydennik.sk/2021/07/06/profesor-z-trnavskej-univerzity-neockovani-studenti-ani-ucitelia-by-nemali-byt-na-vyucovani/


ešte doplním, že rovnakého trnavského hnojiska pochádza aj p. Klus - pre zaujímavosť, tento keď počas vlády Smeru komentoval politické diskusie v RTVS v nedeľu, tak ho Sme obvinilo z plagiátorstva - privlastnil si obrázok z inej práce a využil to vo svojej habilitačnej práci. Kde sú tie časy, pre Sme je najlepší kamarát


Profesor Martin Rusnák, epidemiológ z Fakulty zdravotníctva a sociálnej práce Trnavskej univerzity sa vyjadril: „Nezaočkovaní by nemali mať prístup na kontaktnú výučbu, rovnako ako nezaočkovaní učitelia by nemali kontaktne učiť. Keď nepomôže apel na ich svedomie, mohli by nasledovať sankcie.“ ...Na záver sa komentujúcich opýtali aj, či súhlasia. Očividne sa však do nôty čitateľov netrafili, pretože pod príspevkom sa množia nahnevané komentáre... https://www.hlavnydennik.sk/2021/07/06/profesor-z-trnavskej-univerzity-neockovani-studenti-ani-ucitelia-by-nemali-byt-na-vyucovani/ ešte doplním, že rovnakého trnavského hnojiska pochádza aj p. Klus - pre zaujímavosť, tento keď počas vlády Smeru komentoval politické diskusie v RTVS v nedeľu, tak ho Sme obvinilo z plagiátorstva - privlastnil si obrázok z inej práce a využil to vo svojej habilitačnej práci. Kde sú tie časy, pre Sme je najlepší kamarát
Upravené 6. 7. 2021 o 18:39

ešte doplním, že rovnakého trnavského hnojiska pochádza aj p. Klus


z tovnakeho hnojiska pochádza aj Pupala ktorý je za tou plánovanou reformou skolstva, čo sme tu rozoberali.


no a ktoze to ešte budoval Trnavskú univerzít? No Krčméry…


https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Kr%C4%8Dm%C3%A9ry


Samé prekvapenia…. Pripomína mi to Spáčov (Spjačie)…


[quote="pid:23387, uid:111"]ešte doplním, že rovnakého trnavského hnojiska pochádza aj p. Klus[/quote] z tovnakeho hnojiska pochádza aj Pupala ktorý je za tou plánovanou reformou skolstva, čo sme tu rozoberali. no a ktoze to ešte budoval Trnavskú univerzít? No Krčméry… https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Vladim%C3%ADr_Kr%C4%8Dm%C3%A9ry Samé prekvapenia…. Pripomína mi to Spáčov (Spjačie)…

Odborníci vyzvali rodičov, aby dali zaočkovať svoje deti proti ochoreniu COVID-19
(bolo by dobré si tých odborníkov pamätať)
https://www.hlavnespravy.sk/odbornici-vyzvali-rodicov-aby-dali-zaockovat-svoje-deti-proti-ochoreniu-covid-19/2600560
https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/odbornici-vyzyvaju-na-ockovanie-deti-proti-koronavirusu-tretia-vlna-sa-bude-zrejme-sirit-medzi-nimi
https://www.topky.sk/cl/10/2146329/Odbornici-prosia-rodicov-aby-dali-zaockovat-svoje-deti-proti-KORONAVIRUSU-Toto-im-hrozi-


**Odborníci vyzvali rodičov, aby dali zaočkovať svoje deti proti ochoreniu COVID-19** (bolo by dobré si tých odborníkov pamätať) https://www.hlavnespravy.sk/odbornici-vyzvali-rodicov-aby-dali-zaockovat-svoje-deti-proti-ochoreniu-covid-19/2600560 https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/odbornici-vyzyvaju-na-ockovanie-deti-proti-koronavirusu-tretia-vlna-sa-bude-zrejme-sirit-medzi-nimi https://www.topky.sk/cl/10/2146329/Odbornici-prosia-rodicov-aby-dali-zaockovat-svoje-deti-proti-KORONAVIRUSU-Toto-im-hrozi-

Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“
https://www.hlavnespravy.sk/kollar-ako-obcan-som-nahnevany-ak-sa-raz-podpise-pod-referendum-600-tisic-ludi-tak-sa-ma-uskutocnit-hrnko-hanebnost-nad-hanebnost/2600062


**Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“** https://www.hlavnespravy.sk/kollar-ako-obcan-som-nahnevany-ak-sa-raz-podpise-pod-referendum-600-tisic-ludi-tak-sa-ma-uskutocnit-hrnko-hanebnost-nad-hanebnost/2600062

Nacistická vakcinačná propaganda prerazila ďalšie dno: Vakcinační extrémisti z radov pediatrov hovorili o potrebe očkovania detí
https://www.infovojna.sk/article/video-nacisticka-vakcinacna-propaganda-prerazila-dalsie-dno-vakcinacni-extremisti-z-radov-pediatrov-hovorili-o-potrebe-ockovania-deti


**Nacistická vakcinačná propaganda prerazila ďalšie dno: Vakcinační extrémisti z radov pediatrov hovorili o potrebe očkovania detí** https://www.infovojna.sk/article/video-nacisticka-vakcinacna-propaganda-prerazila-dalsie-dno-vakcinacni-extremisti-z-radov-pediatrov-hovorili-o-potrebe-ockovania-deti

Prípadov hanobenia neočkovaných za iné zmýšľanie pribúda. Bol podaný podnet na trestné stíhanie na hlavnú pediatričku Prokopovú
https://www.hlavnespravy.sk/pripadov-hanobenia-neockovanych-za-ine-zmyslanie-pribuda-bol-podany-podnet-na-trestne-stihanie-na-hlavnu-pediatricku-prokopovu/2600728


**Prípadov hanobenia neočkovaných za iné zmýšľanie pribúda. Bol podaný podnet na trestné stíhanie na hlavnú pediatričku Prokopovú** https://www.hlavnespravy.sk/pripadov-hanobenia-neockovanych-za-ine-zmyslanie-pribuda-bol-podany-podnet-na-trestne-stihanie-na-hlavnu-pediatricku-prokopovu/2600728

Očkovací teror Hegerovej vlády: Pendleri sa s Lengvarským nedohodli. Hrozia ďalšou blokádou hraníc
https://www.infovojna.sk/article/video-ockovaci-teror-hegerovej-vlady-pendleri-sa-s-lengvarskym-nedohodli-hrozia-dalsou-blokadou-hranic


**Očkovací teror Hegerovej vlády: Pendleri sa s Lengvarským nedohodli. Hrozia ďalšou blokádou hraníc** https://www.infovojna.sk/article/video-ockovaci-teror-hegerovej-vlady-pendleri-sa-s-lengvarskym-nedohodli-hrozia-dalsou-blokadou-hranic

Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“


ani plakat ani sa smiat, divna situacia


[quote="pid:23692, uid:111"]Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“[/quote] ani plakat ani sa smiat, divna situacia

Strana Smer-SD posiela premiérovi dva dokumenty, žiada novelizovať Ústavu SR v otázke referenda
https://www.hlavnespravy.sk/strana-smer-sd-posiela-premierovi-dva-dokumenty-ziada-novelizovat-ustavu-sr-v-otazke-referenda/2600818


**Strana Smer-SD posiela premiérovi dva dokumenty, žiada novelizovať Ústavu SR v otázke referenda** https://www.hlavnespravy.sk/strana-smer-sd-posiela-premierovi-dva-dokumenty-ziada-novelizovat-ustavu-sr-v-otazke-referenda/2600818

Ľuboš Blaha: Nebudem Vás oslovovať „pani prezidentka“, lebo po dnešnom dni nie ste prezidentkou väčšiny Slovákov
https://zemavek.sk/lubos-blaha-nebudem-vas-oslovovat-pani-prezidentka-lebo-po-dnesnom-dni-nie-ste-prezidentkou-vacsiny-slovakov/


**Ľuboš Blaha: Nebudem Vás oslovovať „pani prezidentka“, lebo po dnešnom dni nie ste prezidentkou väčšiny Slovákov** https://zemavek.sk/lubos-blaha-nebudem-vas-oslovovat-pani-prezidentka-lebo-po-dnesnom-dni-nie-ste-prezidentkou-vacsiny-slovakov/

Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“


Alojz Baránik z SaS povedal, že nie je možné v parlamente prerokovať návrh zákona spomínaný Borisom Kollárom. „Ako správne upozornil môj kolega z klubu SaS Ondrej Dostál, návrh zákona k umožneniu uvedeného referenda nie je možné v Národnej rade prerokovať skôr ako v decembri a pravdepodobne až na budúci rok.“


Podľa neho preto, že na júnovej schôdzi Národná rada rokovala o návrhu poslanca Tomáša Tarabu o zmene ústavy, ktorým sa mala v ústave zakotviť možnosť konania referenda o predčasných voľbách. „Pretože sa o jeho návrhu hlasovalo 29. júna 2021, najbližšie bude môcť byť podľa rokovacieho poriadku návrh do NR SR v tej iste veci predložený až 29. decembra 2021.“


Na podporu takého návrhu by si však rád najskôr prečítal odôvodnenie Ústavného súdu. „Potom by som sa poradil s kolegami v klube, vrátane alternatívnych riešení účelu, ktorý má takýto návrh plniť, a potom si utvoril názor.“


Nemyslí si však, že Slovensko s jeho „veľmi chabou demokratickou tradíciou“ by malo vymýšľať niečo, čo inde viac-menej nikde nie je. „Zato by bolo namieste zvážiť také riešenia, ktoré v etablovaných demokraciách sú overené a úspešne sa používajú.“


[quote="pid:23692, uid:111"]Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“[/quote] Alojz Baránik z SaS povedal, že nie je možné v parlamente prerokovať návrh zákona spomínaný Borisom Kollárom. „Ako správne upozornil môj kolega z klubu SaS Ondrej Dostál, návrh zákona k umožneniu uvedeného referenda nie je možné v Národnej rade prerokovať skôr ako v decembri a pravdepodobne až na budúci rok.“ Podľa neho preto, že na júnovej schôdzi Národná rada rokovala o návrhu poslanca Tomáša Tarabu o zmene ústavy, ktorým sa mala v ústave zakotviť možnosť konania referenda o predčasných voľbách. „Pretože sa o jeho návrhu hlasovalo 29. júna 2021, najbližšie bude môcť byť podľa rokovacieho poriadku návrh do NR SR v tej iste veci predložený až 29. decembra 2021.“ Na podporu takého návrhu by si však rád najskôr prečítal odôvodnenie Ústavného súdu. „Potom by som sa poradil s kolegami v klube, vrátane alternatívnych riešení účelu, ktorý má takýto návrh plniť, a potom si utvoril názor.“ Nemyslí si však, že Slovensko s jeho „veľmi chabou demokratickou tradíciou“ by malo vymýšľať niečo, čo inde viac-menej nikde nie je. „Zato by bolo namieste zvážiť také riešenia, ktoré v etablovaných demokraciách sú overené a úspešne sa používajú.“

Alojz Baránik z SaS povedal
Šofér taxíka v USA - odborník na právo a ústavu


[quote="pid:23702, uid:492"]Alojz Baránik z SaS povedal[/quote]Šofér taxíka v USA - odborník na právo a ústavu

právo a ústavu


tu uz ani jedno neplati


[quote="pid:23704, uid:111"]právo a ústavu[/quote] tu uz ani jedno neplati

Veľmi vážny dokument!
Kto môžte informujte o tom! Ide do tuhého!
Metodický pokyn pre obce od ministerstva obrany!
https://www.mosr.sk/data/files/4405_vestnik2021_38.pdf


Že by to fakt spustili ? K neuvěření. No možná to je základ GP k obnově ČSR => 2. SNP ?
S podporou Českého "Expedičního" Sboru dobrovolníků ?


[quote="pid:23661, uid:141"]Veľmi vážny dokument! Kto môžte informujte o tom! Ide do tuhého! Metodický pokyn pre obce od ministerstva obrany! https://www.mosr.sk/data/files/4405_vestnik2021_38.pdf[/quote] Že by to fakt spustili ? K neuvěření. No možná to je základ GP k obnově ČSR => 2. SNP ? S podporou Českého "Expedičního" Sboru dobrovolníků ?

Odvážna kázeň 5.7.2021, Veľké Kostoľany.

Jen 6 minut 40 sekund, ale stálo to zato.
Ale jestli to uvidí jeho nadřízení, tak nevím nevím.


[quote="pid:23725, uid:141"]Odvážna kázeň 5.7.2021, Veľké Kostoľany.[/quote] Jen 6 minut 40 sekund, ale stálo to zato. Ale jestli to uvidí jeho nadřízení, tak nevím nevím.

chápem to tak, že toto vlákno je o covide v SR (politický aspekt, nariadenia, SR osobnosti...)
nevšimol som si nijaké podobné pre ČR, tak ak sa niekomu chce ho vytvoriť, môžte tam skopírovať napr. toto:


Úředník zrušil trvalý pobyt ministru Vojtěchovi. Obec se za něj stydí, píše
https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/ministr-adam-vojtech-obec-vcelna-urednik-zruseni-pobytu.A210708_110346_budejovice-zpravy_jbr


chápem to tak, že toto vlákno je o covide v SR (politický aspekt, nariadenia, SR osobnosti...) nevšimol som si nijaké podobné **pre ČR**, tak ak sa niekomu chce ho vytvoriť, môžte tam skopírovať napr. toto: **Úředník zrušil trvalý pobyt ministru Vojtěchovi. Obec se za něj stydí, píše** https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/ministr-adam-vojtech-obec-vcelna-urednik-zruseni-pobytu.A210708_110346_budejovice-zpravy_jbr

Hnoj


Tak by sa dalo na niečo použiť...


[quote="pid:23703, uid:111"]Hnoj[/quote] Tak by sa dalo na niečo použiť...

Moderátor

Úředník zrušil trvalý pobyt ministru Vojtěchovi. Obec se za něj stydí, píše

Tohle už bylo přidáno od @Malina zde
aj takto sa robi odpor

[quote="pid:23747, uid:413"]Úředník zrušil trvalý pobyt ministru Vojtěchovi. Obec se za něj stydí, píše[/quote] Tohle už bylo přidáno od @Malina zde [quote="pid:23701, uid:492"]aj takto sa robi odpor[/quote]

Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“

hypotetický scenár, ako by to mohli chcieť zmariť:
ak s tým počkajú až na obdobie, keď urobia povinným sa špajchľovať v nose...
a potom to bude zase zadarmo a bude to povinné pred vstupom...
a asi veľa ľudí, ktorí tam budú chcieť hlasovať sa špajchľovaniu vyhýba...


[quote="pid:23692, uid:111"]Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“[/quote] hypotetický scenár, ako by to mohli chcieť zmariť: ak s tým počkajú až na obdobie, keď urobia povinným sa špajchľovať v nose... a potom to bude zase zadarmo a bude to povinné pred vstupom... a asi veľa ľudí, ktorí tam budú chcieť hlasovať sa špajchľovaniu vyhýba...

@GBB
Už to neplatí

Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“

https://veci-verejne.sk/toto-je-b-kollar-rano-chcel-menit-zakon-o-referende-na-najblizsej-schodzi-nr-sr-vecer-to-uz-neplati/


@GBB Už to neplatí [quote="pid:23692, uid:111"]Kollár: „Referendum umožníme. Mohlo by byť v septembri, októbri alebo novembri“[/quote] https://veci-verejne.sk/toto-je-b-kollar-rano-chcel-menit-zakon-o-referende-na-najblizsej-schodzi-nr-sr-vecer-to-uz-neplati/

Už to neplatí


tanečky okolo, ako pisem, nič nebude… myslím referendum.


[quote="pid:23766, uid:85"]Už to neplatí[/quote] tanečky okolo, ako pisem, nič nebude… myslím referendum.

Hmmm, tak takový "doktor" si koleduje o řádnou nakládačku, že nebude schopný ošetřovat ani ty zaočkované... Kdo chce kam... Bude nutné oddělit zrna od plev.


Hmmm, tak takový "doktor" si koleduje o řádnou nakládačku, že nebude schopný ošetřovat ani ty zaočkované... Kdo chce kam... Bude nutné oddělit zrna od plev.

@Aknitka
Ziram, to je u nás, môžeš mi dat link, kde presne na fb Veverku sa to nachádza?

ĎakujemPrisahám pri Apolónovi, bohovi lekárstva, pri Asklépiovi, Hygiei a Panakei aj pri všetkých bohoch a bohyniach a dovolávam sa ich svedectva, že túto prísahu a tieto záväzky budem podľa svojich síl a svedomia poriadne dodržiavať:
Svojho učiteľa v tomto umení si budem rovnako ctiť ako vlastných rodičov a vďačne mu ponúknem všetko potrebné, ak si to vyžiada nutnosť. Jeho potomkov budem pokladať za vlastných bratov a keď sa budú chcieť vyučiť tomuto umeniu, vzdelám ich bez nárokov na odmenu aj akékoľvek záväzky. Svojim synom aj deťom svojho učiteľa aj žiakom, ktorí sa slávnostne zaviazali lekárskou prísahou, umožním, aby sa zúčastňovali na výučbe aj na prednáškach aj na celej vede. Nikomu však inému. Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím. Ani prosbami sa nedám prinútiť na podanie smrtiaceho lieku, ani sám nikdy na to nedám podnet. Nijakej žene nepodám prostriedok na vyhnanie plodu. Svoj život a svoje umenie vždy budem chrániť v čistote a udržím ich bez akejkoľvek viny. Sám neuskutočním rez u nijakého chorého, ktorého trápia kamene, ale odovzdám ho do rúk mužom skúseným v tomto odbore. Nech vkročím do akéhokoľvek domu, vojdem tam len s úsilím pomôcť chorým a budem sa vyhýbať každému podozreniu z bezprávia alebo hocijakého ublíženia. Zrieknem sa túžby po zmyslových pôžitkoch či so ženami či s mužmi, či so slobodnými či otrokmi. Keď pri svojej lekárskej praxi zbadám alebo vypočujem niečo, čo by malo zostať tajomstvom, o súkromnom živote ľudí všetko zamlčím a ako tajomstvo uchovám.
Ak budem túto prísahu dodržiavať a poriadne spĺňať, nech sa mi dožičí žiť navždy šťastne, nech sa dožijem úcty všetkých ľudí a nech sa radujem z plodov svojho umenia. Ak ju však poruším či poškvrním, nech sa mi stane pravý opak.“@Aknitka *Ziram*, to je u nás, môžeš mi dat link, kde presne na fb Veverku sa to nachádza? Ďakujem > Prisahám pri Apolónovi, bohovi lekárstva, pri Asklépiovi, Hygiei a Panakei aj pri všetkých bohoch a bohyniach a dovolávam sa ich svedectva, že túto prísahu a tieto záväzky budem podľa svojich síl a svedomia poriadne dodržiavať: Svojho učiteľa v tomto umení si budem rovnako ctiť ako vlastných rodičov a vďačne mu ponúknem všetko potrebné, ak si to vyžiada nutnosť. Jeho potomkov budem pokladať za vlastných bratov a keď sa budú chcieť vyučiť tomuto umeniu, vzdelám ich bez nárokov na odmenu aj akékoľvek záväzky. Svojim synom aj deťom svojho učiteľa aj žiakom, ktorí sa slávnostne zaviazali lekárskou prísahou, umožním, aby sa zúčastňovali na výučbe aj na prednáškach aj na celej vede. Nikomu však inému. **Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím**. Ani prosbami sa nedám prinútiť na podanie smrtiaceho lieku, ani sám nikdy na to nedám podnet. Nijakej žene nepodám prostriedok na vyhnanie plodu. Svoj život a svoje umenie vždy budem chrániť v čistote a udržím ich bez akejkoľvek viny. Sám neuskutočním rez u nijakého chorého, ktorého trápia kamene, ale odovzdám ho do rúk mužom skúseným v tomto odbore. Nech vkročím do akéhokoľvek domu, vojdem tam len s úsilím pomôcť chorým a budem sa vyhýbať každému podozreniu z bezprávia alebo hocijakého ublíženia. Zrieknem sa túžby po zmyslových pôžitkoch či so ženami či s mužmi, či so slobodnými či otrokmi. Keď pri svojej lekárskej praxi zbadám alebo vypočujem niečo, čo by malo zostať tajomstvom, o súkromnom živote ľudí všetko zamlčím a ako tajomstvo uchovám. Ak budem túto prísahu dodržiavať a poriadne spĺňať, nech sa mi dožičí žiť navždy šťastne, nech sa dožijem úcty všetkých ľudí a nech sa radujem z plodov svojho umenia. Ak ju však poruším či poškvrním, nech sa mi stane pravý opak.“

JankA

Upravené 9. 7. 2021 o 06:56

Ziram, to je u nás, môžeš mi dat link, kde presne na fb Veverku sa to nachádza?
link sa asi nedá dať, ja ho mám medzi sledovanými a on to pridal do príbehu - story, ale ešte by to tam mohlo byť (býva to do 24 hodín)...


Doplnenie:
@JankA asi by to mal byť tento ortopéd...
60e8305fd6bba
https://www.facebook.com/groups/257842908678950/posts/540483797081525/

[quote="pid:23795, uid:23"]Ziram, to je u nás, môžeš mi dat link, kde presne na fb Veverku sa to nachádza?[/quote] link sa asi nedá dať, ja ho mám medzi sledovanými a on to pridal do príbehu - story, ale ešte by to tam mohlo byť (býva to do 24 hodín)... Doplnenie: @JankA asi by to mal byť tento ortopéd... ![60e8305fd6bba](serve/attachment&path=60e8305fd6bba) https://www.facebook.com/groups/257842908678950/posts/540483797081525/
Upravené 9. 7. 2021 o 13:24

on to pridal do príbehu -


Ďakujem ,pozriem


[quote="pid:23796, uid:469"]on to pridal do príbehu -[/quote] Ďakujem ,pozriem

JankA

Jak dopadne gestapácký pohůnek , který odmítne ošetřit pacienta a ten zemře ?
Úplně stejně , zdechne taky .
Jeden dva případy a rychle si vzpomenou na svoji povinnost .


Jak dopadne gestapácký pohůnek , který odmítne ošetřit pacienta a ten zemře ? Úplně stejně , zdechne taky . Jeden dva případy a rychle si vzpomenou na svoji povinnost .

Tu mobilizáciu zistím u starostov a dám sem info.


Tu mobilizáciu zistím u starostov a dám sem info.

Moderátor

Podla tychto "sikulkov" za Fica sa ukradlo kazdy rok 600 ml. EUR
A tito ... otvorenie priznavaju, ze za 15 mesiav "minuli" 8 mld...


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/594042-heger-na-boj-s-pandemiou-stat-minul-uz-takmer-osem-miliard-eur/


Podla tychto "sikulkov" za Fica sa ukradlo kazdy rok 600 ml. EUR A tito ... otvorenie priznavaju, ze za 15 mesiav "minuli" 8 mld... https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/594042-heger-na-boj-s-pandemiou-stat-minul-uz-takmer-osem-miliard-eur/

Doplnenie:
@JankA asi by to mal byť tento ortopéd...

Ďakujem @Aknitka, dobre vedieť..viem kde ma ordináciu

[quote="pid:23796, uid:469"]Doplnenie: @JankA asi by to mal byť tento ortopéd...[/quote] Ďakujem @Aknitka, dobre vedieť..viem kde ma ordináciu

JankA

dobre vedieť..viem kde ma ordináciu
už na neho bolo podané aj trestné oznámenie MUDr. Čičalom + vzor TO, ak by sa chcel niekto pripojiťToto oznámenie môžte podať na kohokoľvek, kto vás ako neočkovanú osobu odmietne vyšetriť, alebo bude obmedzovať na slobode.
Trestné oznámenie pošlite aj Vy, zmeňte len svoju adresu, treba meno a priezvisko, adresu, smerovacie číslo. Stačí poslať mailom na: gpsr@genpro.gov.skPredmet: Trestné oznámenie na neznámeho pachateľa
Obsah:


VEC: Trestné oznámenie


MUDr. Radoslav Čičala, vaša adresa, týmto podáva v súlade s ustanovením §196 ods. 1 zákona č.
301/2005 Z. z. Trestný poriadok v znení neskorších predpisov a z nižšie uvedených dôvodov
trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre podozrenie zo spáchania trestného činu Šírenie nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby podľa § 163 a §164 Trestného zákona, trestného činu Všeobecné ohrozenie podľa § 284 a § 285 Trestného zákona, trestného činu Šírenie poplašnej správy podľa § 361 a § 362 Trestného zákona, trestného činu Apartheid a diskriminácia skupiny osôb podľa § 424a Trestného zákona a trestného činu Neľudskosť podľa § 425 Trestného zákona, Ústavy SR – v článkoch:
16 odsek 2
17 odsek 1, 2
23 odsek 1
40 Každý má právo na ochranu zdravia. Na základe zdravotného poistenia majú občania právo na bezplatnú zdravotnú starostlivosť a na zdravotnícke pomôcky za podmienok, ktoré ustanoví zákon.
Niektoré v štádiu prípravy.


V prílohe zasielam oznámenie na ambulancii nemenovaného lekára z okresu Topolčian, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami. Neznámy lekár týmto zvýhodňuje očkovaných, ktorí môžu byť nebezpečnými bezpríznakovými šíriteľmi infekčného ochorenia COVID-19. Tento krok možno vnímať aj ako farma lobistický, ak má daný lekár napojenie na farmaceutické firmy, konkrétne tú, ktorej očkovacia látka sa na Slovensku najviac používa na očkovanie (Pfizer-Biontech). Tým nemožno u lekára vylúčiť ani podozrenie z korupcie a finančnej motivácie. Zvýhodňovaním očkovaných na úkor tých, ktorí COVID-19 prekonali a majú podľa viacerých štúdií lepšiu imunitu ako tí, čo sú očkovaní) dochádza opäť k porušeniu hore menovaných zákonov a farma lobistických krokov.


Tento krok lekára je aj v rozpore s článkom 14 v Európskom dohovore o ľudských právach, ktorý zakazuje akúkoľvek diskrimináciu.


Rezolúcia parlamentného zhromaždenia Rady Európy č.2361 (2021), hlavne jej bod
7.3.1, zdôrazňuje, že očkovanie má byť dobrovoľné a nikto nemôže byť k nemu nijakým spôsobom nútený. Naopak, štáty majú zabezpečiť, aby nikto nebol diskriminovaný za to, že sa nedal zaočkovať. Zaznamenané sú znepokojujúco rastúce počty prípadov breaktrough cases (opätovnej nákazy po plnej dávke očkovania), ako aj úmrtí po druhej dávke vakcíny, ktoré
nepotvrdzujú vývoj situácie v prospech vakcinovaných osôb oproti nevakcinovaným obzvlášť pri novom delta variante ( viď príloha 5, štatistika ECDC zo 14.5. ako aj nižšie uvedené linky).
https://www.reuters.com/.../hundreds-indonesian-doctors.../


Z uvedeného vyplýva, že obmedzovanie neočkovaných je neopodstatnené a neprimerané obmedzenie základných ľudských práv, ktoré je navyše diskriminačné, pretože neexistuje právny a vedecký základ na rozdielne zaobchádzanie so zaočkovanými a nezaočkovanými, vzhľadom na to, že aj zaočkovaní
môžu byť stále nositeľmi vírusu. Ide o porušenie zákazu diskriminácie neočkovaných osôb.
https://pace.coe.int/en/files/29004/html
https://www.dailymail.co.uk/.../Study-shows-29-people...


Najnovšie to potvrdil aj prof. Krčméry, keď v súvislosti so situáciou vo Veľkej Británia, kde je zaočkovaných približne 60% populácie, dokonca deklaroval, „že polovica tých čo zomreli, boli zaočkovaní“.
https://www.hlavnespravy.sk/krcmery-o-delta.../2588610


Štúdia dokázala, že riziko reinfekcie po prekonaní ochorenia COVID-19 je takmer nulové a výsledky štúdie dokazujú, že očkovanie tých, čo COVID prekonali stráca zmysel. Obzvlášť ak účinnosť vakcíny voči novým mutáciam je čoraz slabšia a naopak prirodzené prekonanie má aj vyššiu účinnosť voči novým mutáciam ako súčasne na trhu dostupné vakcíny.
https://www.news5cleveland.com/.../study-no-previously...


Podľa § 284 Trestného zákona
(1) Kto úmyselne a) vydá ľudí do nebezpečenstva smrti alebo ťažkej ujmy na zdraví alebo cudzí majetok do nebezpečenstva škody veľkého rozsahu tým, že spôsobí požiar alebo povodeň, alebo poruchu, či haváriu prostriedku hromadnej prepravy, alebo škodlivý účinok výbušnín, plynu, elektriny, rádioaktivity alebo iných podobne nebezpečných látok alebo síl, alebo sa dopustí iného podobného nebezpečného konania (všeobecné nebezpečenstvo), alebo b) všeobecné nebezpečenstvo zvýši alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.
(3) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť, alebo
b) ako člen nebezpečného zoskupenia.
(4) Odňatím slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb, alebo
b) za krízovej situácie. Podľa § 285 Trestného zákona
(1) Kto z nedbanlivosti spôsobí alebo zvýši všeobecné nebezpečenstvo, alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.
(4) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb.


Podľa § 361 Trestného zákona
(1) Kto úmyselne spôsobí nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, ktorá je nepravdivá, alebo sa dopustí iného obdobného konania spôsobilého vyvolať také nebezpečenstvo, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
Podľa § 362 Trestného zákona
Kto za krízovej situácie štátu spôsobí, čo aj z nedbanlivosti, nebezpečenstvo vážneho znepokojenia, malomyseľnosti alebo porazeneckej nálady aspoň u časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.


Podľa § 424a Trestného zákona
(1) Kto uplatňuje apartheid alebo rasovú, etnickú, národnostnú alebo náboženskú segregáciu, alebo inú rozsiahlu alebo systematickú diskrimináciu skupiny osôb, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov.
(2) Odňatím slobody na osem rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
f) za krízovej situácie.


Podľa § 425 Trestného zákona
Kto sa v rámci rozsiahleho alebo systematického útoku namiereného voči civilnému obyvateľstvu dopustí
i) apartheidu alebo inej podobnej segregácie alebo diskriminácie, alebo potrestá sa odňatím slobody na dvanásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.
S poukazom na všetky vyššie uvedené skutočnosti navrhujeme orgánom činným v trestnom konaní, aby vo veci vykonali dokazovanie, ktoré napomôže k zisteniu skutkového stavu veci bez dôvodných pochybností.


Z vyššie uvedených dôvodov podávame trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu Apartheid a diskriminácia skupiny osôb a trestného činu Neľudskosť. Pritom veríme, že orgánom činným v trestnom konaní sa podarí zadovážiť
potrebné informácie preukazujúce, že došlo k naplneniu všetkých znakov skutkovej podstaty trestného činu Všeobecné ohrozenie, trestného činu Šírenie poplašnej správy, trestného činu Apartheid a diskriminácia skupiny osôb a trestného činu Neľudskosť. Taktiež veríme, že v prípade, že sa preukáže, že bol spáchaný trestný čin, jeho páchateľa odhaliť a vytvoriť predpoklad pre vydanie spravodlivého rozhodnutia v konaní pred súdom. Zároveň žiadame orgány činné v trestnom konaní, aby sa neobmedzovali len na
zistenie, či bol spáchaný trestný čin uvedený v texte tohto oznámenia, ale aby v prípade, ak vznikne podozrenie zo spáchania iného trestného činu, konali z úradnej
povinnosti (§ 2 ods. 5 a 6 Trestného poriadku).


S pozdravom MUDr. Radoslav Čičala


https://www.facebook.com/groups/2977194032501841/posts/3173731229514786/


[quote="pid:23882, uid:23"]dobre vedieť..viem kde ma ordináciu[/quote] už na neho bolo podané aj trestné oznámenie MUDr. Čičalom + vzor TO, ak by sa chcel niekto pripojiť > Toto oznámenie môžte podať na kohokoľvek, kto vás ako neočkovanú osobu odmietne vyšetriť, alebo bude obmedzovať na slobode. Trestné oznámenie pošlite aj Vy, zmeňte len svoju adresu, treba meno a priezvisko, adresu, smerovacie číslo. Stačí poslať mailom na: gpsr@genpro.gov.sk Predmet: Trestné oznámenie na neznámeho pachateľa Obsah: VEC: Trestné oznámenie MUDr. Radoslav Čičala, vaša adresa, týmto podáva v súlade s ustanovením §196 ods. 1 zákona č. 301/2005 Z. z. Trestný poriadok v znení neskorších predpisov a z nižšie uvedených dôvodov trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre podozrenie zo spáchania trestného činu Šírenie nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby podľa § 163 a §164 Trestného zákona, trestného činu Všeobecné ohrozenie podľa § 284 a § 285 Trestného zákona, trestného činu Šírenie poplašnej správy podľa § 361 a § 362 Trestného zákona, trestného činu Apartheid a diskriminácia skupiny osôb podľa § 424a Trestného zákona a trestného činu Neľudskosť podľa § 425 Trestného zákona, Ústavy SR – v článkoch: 16 odsek 2 17 odsek 1, 2 23 odsek 1 40 Každý má právo na ochranu zdravia. Na základe zdravotného poistenia majú občania právo na bezplatnú zdravotnú starostlivosť a na zdravotnícke pomôcky za podmienok, ktoré ustanoví zákon. Niektoré v štádiu prípravy. V prílohe zasielam oznámenie na ambulancii nemenovaného lekára z okresu Topolčian, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami. Neznámy lekár týmto zvýhodňuje očkovaných, ktorí môžu byť nebezpečnými bezpríznakovými šíriteľmi infekčného ochorenia COVID-19. Tento krok možno vnímať aj ako farma lobistický, ak má daný lekár napojenie na farmaceutické firmy, konkrétne tú, ktorej očkovacia látka sa na Slovensku najviac používa na očkovanie (Pfizer-Biontech). Tým nemožno u lekára vylúčiť ani podozrenie z korupcie a finančnej motivácie. Zvýhodňovaním očkovaných na úkor tých, ktorí COVID-19 prekonali a majú podľa viacerých štúdií lepšiu imunitu ako tí, čo sú očkovaní) dochádza opäť k porušeniu hore menovaných zákonov a farma lobistických krokov. Tento krok lekára je aj v rozpore s článkom 14 v Európskom dohovore o ľudských právach, ktorý zakazuje akúkoľvek diskrimináciu. Rezolúcia parlamentného zhromaždenia Rady Európy č.2361 (2021), hlavne jej bod 7.3.1, zdôrazňuje, že očkovanie má byť dobrovoľné a nikto nemôže byť k nemu nijakým spôsobom nútený. Naopak, štáty majú zabezpečiť, aby nikto nebol diskriminovaný za to, že sa nedal zaočkovať. Zaznamenané sú znepokojujúco rastúce počty prípadov breaktrough cases (opätovnej nákazy po plnej dávke očkovania), ako aj úmrtí po druhej dávke vakcíny, ktoré nepotvrdzujú vývoj situácie v prospech vakcinovaných osôb oproti nevakcinovaným obzvlášť pri novom delta variante ( viď príloha 5, štatistika ECDC zo 14.5. ako aj nižšie uvedené linky). https://www.reuters.com/.../hundreds-indonesian-doctors.../ Z uvedeného vyplýva, že obmedzovanie neočkovaných je neopodstatnené a neprimerané obmedzenie základných ľudských práv, ktoré je navyše diskriminačné, pretože neexistuje právny a vedecký základ na rozdielne zaobchádzanie so zaočkovanými a nezaočkovanými, vzhľadom na to, že aj zaočkovaní môžu byť stále nositeľmi vírusu. Ide o porušenie zákazu diskriminácie neočkovaných osôb. https://pace.coe.int/en/files/29004/html https://www.dailymail.co.uk/.../Study-shows-29-people... Najnovšie to potvrdil aj prof. Krčméry, keď v súvislosti so situáciou vo Veľkej Británia, kde je zaočkovaných približne 60% populácie, dokonca deklaroval, „že polovica tých čo zomreli, boli zaočkovaní“. https://www.hlavnespravy.sk/krcmery-o-delta.../2588610 Štúdia dokázala, že riziko reinfekcie po prekonaní ochorenia COVID-19 je takmer nulové a výsledky štúdie dokazujú, že očkovanie tých, čo COVID prekonali stráca zmysel. Obzvlášť ak účinnosť vakcíny voči novým mutáciam je čoraz slabšia a naopak prirodzené prekonanie má aj vyššiu účinnosť voči novým mutáciam ako súčasne na trhu dostupné vakcíny. https://www.news5cleveland.com/.../study-no-previously... Podľa § 284 Trestného zákona (1) Kto úmyselne a) vydá ľudí do nebezpečenstva smrti alebo ťažkej ujmy na zdraví alebo cudzí majetok do nebezpečenstva škody veľkého rozsahu tým, že spôsobí požiar alebo povodeň, alebo poruchu, či haváriu prostriedku hromadnej prepravy, alebo škodlivý účinok výbušnín, plynu, elektriny, rádioaktivity alebo iných podobne nebezpečných látok alebo síl, alebo sa dopustí iného podobného nebezpečného konania (všeobecné nebezpečenstvo), alebo b) všeobecné nebezpečenstvo zvýši alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov. (3) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví alebo smrť, alebo b) ako člen nebezpečného zoskupenia. (4) Odňatím slobody na dvadsať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a) a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb, alebo b) za krízovej situácie. Podľa § 285 Trestného zákona (1) Kto z nedbanlivosti spôsobí alebo zvýši všeobecné nebezpečenstvo, alebo sťaží jeho odvrátenie alebo zmiernenie, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok. (4) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 a spôsobí ním ťažkú ujmu na zdraví viacerým osobám alebo smrť viacerých osôb. Podľa § 361 Trestného zákona (1) Kto úmyselne spôsobí nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, ktorá je nepravdivá, alebo sa dopustí iného obdobného konania spôsobilého vyvolať také nebezpečenstvo, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky. Podľa § 362 Trestného zákona Kto za krízovej situácie štátu spôsobí, čo aj z nedbanlivosti, nebezpečenstvo vážneho znepokojenia, malomyseľnosti alebo porazeneckej nálady aspoň u časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky. Podľa § 424a Trestného zákona (1) Kto uplatňuje apartheid alebo rasovú, etnickú, národnostnú alebo náboženskú segregáciu, alebo inú rozsiahlu alebo systematickú diskrimináciu skupiny osôb, potrestá sa odňatím slobody na štyri roky až desať rokov. (2) Odňatím slobody na osem rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 f) za krízovej situácie. Podľa § 425 Trestného zákona Kto sa v rámci rozsiahleho alebo systematického útoku namiereného voči civilnému obyvateľstvu dopustí i) apartheidu alebo inej podobnej segregácie alebo diskriminácie, alebo potrestá sa odňatím slobody na dvanásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie. S poukazom na všetky vyššie uvedené skutočnosti navrhujeme orgánom činným v trestnom konaní, aby vo veci vykonali dokazovanie, ktoré napomôže k zisteniu skutkového stavu veci bez dôvodných pochybností. Z vyššie uvedených dôvodov podávame trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu Apartheid a diskriminácia skupiny osôb a trestného činu Neľudskosť. Pritom veríme, že orgánom činným v trestnom konaní sa podarí zadovážiť potrebné informácie preukazujúce, že došlo k naplneniu všetkých znakov skutkovej podstaty trestného činu Všeobecné ohrozenie, trestného činu Šírenie poplašnej správy, trestného činu Apartheid a diskriminácia skupiny osôb a trestného činu Neľudskosť. Taktiež veríme, že v prípade, že sa preukáže, že bol spáchaný trestný čin, jeho páchateľa odhaliť a vytvoriť predpoklad pre vydanie spravodlivého rozhodnutia v konaní pred súdom. Zároveň žiadame orgány činné v trestnom konaní, aby sa neobmedzovali len na zistenie, či bol spáchaný trestný čin uvedený v texte tohto oznámenia, ale aby v prípade, ak vznikne podozrenie zo spáchania iného trestného činu, konali z úradnej povinnosti (§ 2 ods. 5 a 6 Trestného poriadku). S pozdravom MUDr. Radoslav Čičala https://www.facebook.com/groups/2977194032501841/posts/3173731229514786/

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/594012-online-pfizer-biontech-poziadaju-o-povolenie-ockovat-tretou-davkou/


Výbor pre hodnotenie rizík liekov (PRAC) Európskej agentúry pre lieky (EMA) po preskúmaní všetkých dostupných údajov dospel k záveru, že existuje možná súvislosť medzi veľmi zriedkavými prípadmi myokarditídy a perikarditídy a vakcínami Pfizer/BioNTech a Moderna.


19:50 Izrael od budúceho týždňa opäť sprísňuje pravidlá pre cestujúcich vstupujúcich do krajiny, dôvodom je stúpanie počtu nakazených koronavírusom. V piatok o tom informovala tlačová agentúra DPA s odvolaním sa na izraelské ministerstvo zdravotníctva.


Každý – vrátane úplne zaočkovaných a vyliečených z ochorenia COVID-19 – bude musieť pri vstupe do krajiny podstúpiť 24-hodinovú karanténu, alebo v nej byť aspoň dovtedy, kým nebude známy výsledok testu na koronavírus urobený na letisku.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/594012-online-pfizer-biontech-poziadaju-o-povolenie-ockovat-tretou-davkou/ Výbor pre hodnotenie rizík liekov (PRAC) Európskej agentúry pre lieky (EMA) po preskúmaní všetkých dostupných údajov dospel k záveru, že existuje možná súvislosť medzi veľmi zriedkavými prípadmi myokarditídy a perikarditídy a vakcínami Pfizer/BioNTech a Moderna. 19:50 Izrael od budúceho týždňa opäť sprísňuje pravidlá pre cestujúcich vstupujúcich do krajiny, dôvodom je stúpanie počtu nakazených koronavírusom. V piatok o tom informovala tlačová agentúra DPA s odvolaním sa na izraelské ministerstvo zdravotníctva. Každý – vrátane úplne zaočkovaných a vyliečených z ochorenia COVID-19 – bude musieť pri vstupe do krajiny podstúpiť 24-hodinovú karanténu, alebo v nej byť aspoň dovtedy, kým nebude známy výsledok testu na koronavírus urobený na letisku.
Upravené 9. 7. 2021 o 19:59

19:50 Izrael od budúceho týždňa opäť sprísňuje pravidlá pre cestujúcich vstupujúcich do krajiny


no a je len otazka casu, kedy to príde na sk. Za chvíľu 3,4,5… dávka vakcíny, vyhláška Mikasa už nato pamätá, ocko len 12 mesiacov, pcr testy donekonečna.


[quote="pid:23917, uid:394"]19:50 Izrael od budúceho týždňa opäť sprísňuje pravidlá pre cestujúcich vstupujúcich do krajiny[/quote] no a je len otazka casu, kedy to príde na sk. Za chvíľu 3,4,5… dávka vakcíny, vyhláška Mikasa už nato pamätá, ocko len 12 mesiacov, pcr testy donekonečna.

19:50 Izrael od budúceho týždňa opäť sprísňuje pravidlá pre cestujúcich vstupujúcich do krajiny


no a je len otazka casu, kedy to príde na sk. Za chvíľu 3,4,5… dávka vakcíny, vyhláška Mikasa už nato pamätá, ocko len 12 mesiacov, pcr testy donekonečna.

tito ... otvorenie priznavaju, ze za 15 mesiav "minuli" 8 mld...


no, ešte nech niekto povie že Fico a Smer sú zlodeji, v porovnani s týmto len vreckári…. Niečo strasne, keby aspoň postavili jednu nemocnicu novú a nechali niečo sponzorom, nepoviem ani slovo…


[quote="pid:23917, uid:394"]19:50 Izrael od budúceho týždňa opäť sprísňuje pravidlá pre cestujúcich vstupujúcich do krajiny[/quote] no a je len otazka casu, kedy to príde na sk. Za chvíľu 3,4,5… dávka vakcíny, vyhláška Mikasa už nato pamätá, ocko len 12 mesiacov, pcr testy donekonečna. [quote="pid:23867, uid:492"]tito ... otvorenie priznavaju, ze za 15 mesiav "minuli" 8 mld...[/quote] no, ešte nech niekto povie že Fico a Smer sú zlodeji, v porovnani s týmto len vreckári…. Niečo strasne, keby aspoň postavili jednu nemocnicu novú a nechali niečo sponzorom, nepoviem ani slovo…

No oserinkali stádo, aj to naše.
Otec sa mi posťažoval.
"Ved nám slúbili, že budeme bez rúšok a teraz nás chcú štepiť každý rok ako ovocné stromky".


No oserinkali stádo, aj to naše. Otec sa mi posťažoval. "Ved nám slúbili, že budeme bez rúšok a teraz nás chcú štepiť každý rok ako ovocné stromky".

Otec sa mi posťažoval.
"Ved nám slúbili, že budeme bez rúšok a teraz nás chcú štepiť


veď presne takzo to je. Salámova metoda, ešte tento kúsok a ešte toto. Ja som si pri testovani povedala dosť.


[quote="pid:23941, uid:394"]Otec sa mi posťažoval. "Ved nám slúbili, že budeme bez rúšok a teraz nás chcú štepiť[/quote] veď presne takzo to je. Salámova metoda, ešte tento kúsok a ešte toto. Ja som si pri testovani povedala dosť.

No keby to, a

veď presne takzo to je. Salámova metoda, ešte tento kúsok a ešte toto. Ja som si pri testovani povedala dosť


Presne tak, ja som pre vyplasencov bol ochotný nieco vykonat ako dat si do obchodu to rusko a podobne mi vyvinut aktivitu pre ich klud na dusi nevadilo, ale ked prisiel dalsi krok spajchlovacka do mozgu tam prišlo STOP, a jedno velke nie za ktore nie je mozne ist a to som celu zimu chodil do prace do vedlajsieho okresu. Sice len do prvej dediny za ciarov ale prave tam byvali denne policajne kontroly.


Rano som sa nadychol z hlboka, neriesil v hlave co bude a vyrazil.


Ps. Este aj tym stromkom staci stepit 1x za zivot.


No keby to, a [quote="pid:23960, uid:273"]veď presne takzo to je. Salámova metoda, ešte tento kúsok a ešte toto. Ja som si pri testovani povedala dosť[/quote] Presne tak, ja som pre vyplasencov bol ochotný nieco vykonat ako dat si do obchodu to rusko a podobne mi vyvinut aktivitu pre ich klud na dusi nevadilo, ale ked prisiel dalsi krok spajchlovacka do mozgu tam prišlo STOP, a jedno velke nie za ktore nie je mozne ist a to som celu zimu chodil do prace do vedlajsieho okresu. Sice len do prvej dediny za ciarov ale prave tam byvali denne policajne kontroly. Rano som sa nadychol z hlboka, neriesil v hlave co bude a vyrazil. Ps. Este aj tym stromkom staci stepit 1x za zivot.
12345 ... 10
106.65k
690
70
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept