Politika v SR
K vražde Jána Kuciaka

Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch : Otcom myšlienky zavraždiť Jána Kuciaka bol Daniel Lipšic. Akciu financoval Jaroslav Haščák a spolupodieľal sa na vražde Tom Nicholson . https://www.infovojna.sk/article/forisch-otcom-myslienky-zavrazdit-jana-kuciaka-bol-daniel-lipsic


Bývalý príslušník SIS Pavol Forisch : Otcom myšlienky zavraždiť Jána Kuciaka bol Daniel Lipšic. Akciu financoval Jaroslav Haščák a spolupodieľal sa na vražde Tom Nicholson . https://www.infovojna.sk/article/forisch-otcom-myslienky-zavrazdit-jana-kuciaka-bol-daniel-lipsic

Otcom myšlienky zavraždiť Jána Kuciaka bol Daniel Lipšic
- nie, na neho to len teraz chcú zhodiť, aby ho potopili a zamietli stopy vedúce do zahraničia. Odkedy zahraničný tajný agent Nicholson počúva domáceho poskoka zahraničia? Podľa mňa je to pomsta za oslobodzujúci rozsudok R.Fica.


[quote="pid:10894, uid:111"]Otcom myšlienky zavraždiť Jána Kuciaka bol Daniel Lipšic[/quote] - nie, na neho to len teraz chcú zhodiť, aby ho potopili a zamietli stopy vedúce do zahraničia. Odkedy zahraničný tajný agent Nicholson počúva domáceho poskoka zahraničia? Podľa mňa je to pomsta za oslobodzujúci rozsudok R.Fica.

Otcom myšlienky zavraždiť Jána Kuciaka bol Daniel Lipšic. Akciu financoval Jaroslav Haščák a spolupodieľal sa na vražde Tom Nicholson

Tak to je slušný trojlístek.


[quote="pid:10894, uid:111"]Otcom myšlienky zavraždiť Jána Kuciaka bol Daniel Lipšic. Akciu financoval Jaroslav Haščák a spolupodieľal sa na vražde Tom Nicholson[/quote] Tak to je slušný trojlístek.

Podľa mňa je to pomsta za oslobodzujúci rozsudok R.Fica.

@Popolvár.
Súhlasím s tvojím príspevkom, ale ohľadne toho rozsudku s Ficom si skôr myslím, že Lipšic dopredu vedel o tomto verejnom obvinení, ktoré sa naňho chystá a jednal podľa zásady, topiaci sa slamky chytá. Ľudia za Ficom sú tá slamka. Zdôrazňujem, že je to len moja úvaha. (Konšpirujem!)
Vlákno debaty spred dvoch dní:
Lipšic zrušil stihanie R.Fica za vyroky o Mazurekovi

[quote="pid:10907, uid:112"]Podľa mňa je to pomsta za oslobodzujúci rozsudok R.Fica.[/quote] @Popolvár. Súhlasím s tvojím príspevkom, ale ohľadne toho rozsudku s Ficom si skôr myslím, že Lipšic dopredu vedel o tomto verejnom obvinení, ktoré sa naňho chystá a jednal podľa zásady, topiaci sa slamky chytá. Ľudia za Ficom sú tá slamka. Zdôrazňujem, že je to len moja úvaha. (Konšpirujem!) Vlákno debaty spred dvoch dní: Lipšic zrušil stihanie R.Fica za vyroky o Mazurekovi

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

567
3
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept