Politika v SR
Hnutie Republika

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1348030615550047


NA NASLEDUJÚCOM STRANÍCKOM SNEME NEBUDEM KANDIDOVAŤ ZA PODPREDSEDU STRANY
Vážení členovia ĽS Naše Slovensko,
začiatkom januára ste odhlasovali zmenu stanov strany. V rámci tejto zmeny prišlo k podstatnej zmene štruktúry predsedníctva, ako aj k ďalšiemu presunu kompetencií z predsedníctva na predsedu. Predsedníctvo strany prakticky nerozhoduje už o ničom.
Čo ma však ťaží na srdci viac je, že o takejto zásadnej zmene stanov som vôbec nevedel. Delegátom boli na sneme predložené na schválenie stanovy v úplne inom znení, ako návrh, ktorý sme odsúhlasili na poslednom spoločnom predsedníctve. Jednoducho, ako podpredseda strany som bol z tejto zmeny stanov úplne vynechaný. Taktiež som nebol ani medzi pozvanými delegátmi, ktorí o týchto zmenách (mnohí nevedomky) hlasovali. Obávam sa, že s takto zmenenými stanovami bude ťažké nárokovať si morálne právo kritizovať kohokoľvek za totalitné praktiky – čo je škoda obzvlášť teraz, keď Slovensko naozaj čelí autoritárskemu šialencovi v čele vlády. O tom, čo bolo v stanovách schválené som sa dozvedel len nedávno – od členov. Keďže dnes boli tieto nové stanovy oficiálne zaregistrované, tak mi nezostáva už nič iné, len verejne zaujať toto moje osobné stanovisko.
Vždy som bol presvedčený, že zásadný úspech sa dá dosiahnuť len profesionálnou tímovou prácou a uváženým kolektívnym rozhodovaním. Žiaľ, účasťou na takto oklieštenom predsedníctve (pracujúcom navyše netransparentným spôsobom) by som tieto osobné zásady, s ktorými som do politiky vstupoval, musel potlačiť. Musel by som niesť zodpovednosť za rozhodnutia, o ktorých ani neviem, a ktoré už vôbec nedokážem ovplyvniť – napríklad už len za toto konkrétne rozhodnutie o zmene stanov.
Preto som sa rozhodol, že sa po dlhých rokoch nebudem uchádzať o funkciu podpredsedu strany, keďže táto funkcia nateraz nemá praktický význam.
Namiesto toho sa budem naďalej naplno venovať výkonu funkcie europoslanca, aby sme pre to naše krásne Slovensko vybojovali to najlepšie. Samozrejme, že nezanevriem ani na domácu politiku a kamarátov a kolegov zo strany.
Ďakujem všetkým za pochopenie, držme si palce a ideme ďalej!


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1348030615550047 NA NASLEDUJÚCOM STRANÍCKOM SNEME NEBUDEM KANDIDOVAŤ ZA PODPREDSEDU STRANY Vážení členovia ĽS Naše Slovensko, začiatkom januára ste odhlasovali zmenu stanov strany. V rámci tejto zmeny prišlo k podstatnej zmene štruktúry predsedníctva, ako aj k ďalšiemu presunu kompetencií z predsedníctva na predsedu. Predsedníctvo strany prakticky nerozhoduje už o ničom. Čo ma však ťaží na srdci viac je, že o takejto zásadnej zmene stanov som vôbec nevedel. Delegátom boli na sneme predložené na schválenie stanovy v úplne inom znení, ako návrh, ktorý sme odsúhlasili na poslednom spoločnom predsedníctve. Jednoducho, ako podpredseda strany som bol z tejto zmeny stanov úplne vynechaný. Taktiež som nebol ani medzi pozvanými delegátmi, ktorí o týchto zmenách (mnohí nevedomky) hlasovali. Obávam sa, že s takto zmenenými stanovami bude ťažké nárokovať si morálne právo kritizovať kohokoľvek za totalitné praktiky – čo je škoda obzvlášť teraz, keď Slovensko naozaj čelí autoritárskemu šialencovi v čele vlády. O tom, čo bolo v stanovách schválené som sa dozvedel len nedávno – od členov. Keďže dnes boli tieto nové stanovy oficiálne zaregistrované, tak mi nezostáva už nič iné, len verejne zaujať toto moje osobné stanovisko. Vždy som bol presvedčený, že zásadný úspech sa dá dosiahnuť len profesionálnou tímovou prácou a uváženým kolektívnym rozhodovaním. Žiaľ, účasťou na takto oklieštenom predsedníctve (pracujúcom navyše netransparentným spôsobom) by som tieto osobné zásady, s ktorými som do politiky vstupoval, musel potlačiť. Musel by som niesť zodpovednosť za rozhodnutia, o ktorých ani neviem, a ktoré už vôbec nedokážem ovplyvniť – napríklad už len za toto konkrétne rozhodnutie o zmene stanov. Preto som sa rozhodol, že sa po dlhých rokoch nebudem uchádzať o funkciu podpredsedu strany, keďže táto funkcia nateraz nemá praktický význam. Namiesto toho sa budem naďalej naplno venovať výkonu funkcie europoslanca, aby sme pre to naše krásne Slovensko vybojovali to najlepšie. Samozrejme, že nezanevriem ani na domácu politiku a kamarátov a kolegov zo strany. Ďakujem všetkým za pochopenie, držme si palce a ideme ďalej!
Upravené 23. 3. 2021 o 21:58

https://www.facebook.com/MilanMazurek.NRSR/posts/928851651218396


M.Mazurek to isté...


KONČÍM V PREDSEDNÍCTVE ĽS NAŠE SLOVENSKO
Vážení členovia ĽS Naše Slovensko, vážení priatelia a sympatizanti,
od roku 2015 som v strane pôsobil na pozícii krajského predsedu, v rámci ktorej som sa snažil s odhodlaním budovať stranícke štruktúry na východe našej vlasti.
......


https://www.facebook.com/MilanMazurek.NRSR/posts/928851651218396 M.Mazurek to isté... KONČÍM V PREDSEDNÍCTVE ĽS NAŠE SLOVENSKO Vážení členovia ĽS Naše Slovensko, vážení priatelia a sympatizanti, od roku 2015 som v strane pôsobil na pozícii krajského predsedu, v rámci ktorej som sa snažil s odhodlaním budovať stranícke štruktúry na východe našej vlasti. ......

Nuz co si budeme klamat. Pod vlajkou LSNS jednoducho neexistuje buducnsot. Media (hovnomety) zo slova LSNS a kotleba srpavili nieco ako virus, ked to pocuje clovek hned nahodi odmietavy postoj. Takze ludia sa sami ukazuju. Podobne blaha a smer - tam tiez je sudeny neuspech blahu, len kvoli tomu ze ma na sebe nalepku SMER.


Zrejme uz nastal cas konecne nazbierat stranu z poriadnych kadrov, ktore na Slovensku samozrejme su.


Nuz co si budeme klamat. Pod vlajkou LSNS jednoducho neexistuje buducnsot. Media (hovnomety) zo slova LSNS a kotleba srpavili nieco ako virus, ked to pocuje clovek hned nahodi odmietavy postoj. Takze ludia sa sami ukazuju. Podobne blaha a smer - tam tiez je sudeny neuspech blahu, len kvoli tomu ze ma na sebe nalepku SMER. Zrejme uz nastal cas konecne nazbierat stranu z poriadnych kadrov, ktore na Slovensku samozrejme su.

Ak sa strana volá po vodcovi, tak to asi niečo naznačuje. Kotleba sabotoval dôležité veci a rozhodnutia o smerovaní Slovenska, a namiesto synergie používal rozdeluj a panuj, a tak sa skutočný vlastenec nespráva. Sa čudujem, že vtedy podpredsedom jeho správanie a rozhodnutia nevadili. Že im to akože dochádza až teraz, ako keby len čakali, aby s čo najmenej pokazeným imidžom z tej vatikánskej partie vyskočili a v ďalších voľbách sa mohli nalepiť na inú stranu.


Ak sa strana volá po vodcovi, tak to asi niečo naznačuje. Kotleba sabotoval dôležité veci a rozhodnutia o smerovaní Slovenska, a namiesto synergie používal rozdeluj a panuj, a tak sa skutočný vlastenec nespráva. Sa čudujem, že vtedy podpredsedom jeho správanie a rozhodnutia nevadili. Že im to akože dochádza až teraz, ako keby len čakali, aby s čo najmenej pokazeným imidžom z tej vatikánskej partie vyskočili a v ďalších voľbách sa mohli nalepiť na inú stranu.
Upravené 19. 1. 2021 o 21:56

Zaujimave, ze aj Mazurek. Ten sa mi zda na podobnej vlne ako Kotleba.


Ako sa priblizuje moznost parlamentnych volieb, tak ako sa transformuje liebralna oblast, tak vyzera ze aj "patrioticka".


Tym sa vlastne rozkmotrili s Kotlebom, tak blizku buducnost v lsns uz maju nestabilnu. Ono lsns pod Kotlebom je jak porcelanovy slon. Stoji stale na mieste, az kym ho niekto nezoberie do ruky a nepohne s nim, ale pri tom je to len take prekracovanie na mieste a to si isto uvedomuju aj zakulisni hraci.


Uvidime, ci to povedie az k zalozeniu nejakej novej strany, alebo len k urcitemu odboju v lsns pre nejaku zmenu.


A tiez som zvedavy, ako bude lsns prezentovat(odlisovat) svoj patrioticky program, ked tam uz coraz viac oficialne prenika Smer svojou perfektnou argumentaciou, podlozenou faktami a pravnymi podkladmi.


Zaujimave, ze aj Mazurek. Ten sa mi zda na podobnej vlne ako Kotleba. Ako sa priblizuje moznost parlamentnych volieb, tak ako sa transformuje liebralna oblast, tak vyzera ze aj "patrioticka". Tym sa vlastne rozkmotrili s Kotlebom, tak blizku buducnost v lsns uz maju nestabilnu. Ono lsns pod Kotlebom je jak porcelanovy slon. Stoji stale na mieste, az kym ho niekto nezoberie do ruky a nepohne s nim, ale pri tom je to len take prekracovanie na mieste a to si isto uvedomuju aj zakulisni hraci. Uvidime, ci to povedie az k zalozeniu nejakej novej strany, alebo len k urcitemu odboju v lsns pre nejaku zmenu. A tiez som zvedavy, ako bude lsns prezentovat(odlisovat) svoj patrioticky program, ked tam uz coraz viac oficialne prenika Smer svojou perfektnou argumentaciou, podlozenou faktami a pravnymi podkladmi.

By som ešte pripomenul, že novu politickú stranu založil aj Radačovský, ktorý sa na chrbte LSNS dostal do Bruselu, tipujem, že pôjdu tam. A kto je kurátorom tohto pána? Určite nekoná samostatne, svoju ochranu ukázal rozhodnutím o Kiskovi. Smer sa síce veľmi zlepšil vo verejnom prezentovaní svojej agendy, ale vidím, že ich videá nepresiahnu 50tisíc zhliadnutí. Dnešná tlačovka je napríklad zásadná a dávajú otvorene najavo všetkým, ako budú riadiť odstavenie fašistickej chunty od moci.


By som ešte pripomenul, že novu politickú stranu založil aj Radačovský, ktorý sa na chrbte LSNS dostal do Bruselu, tipujem, že pôjdu tam. A kto je kurátorom tohto pána? Určite nekoná samostatne, svoju ochranu ukázal rozhodnutím o Kiskovi. Smer sa síce veľmi zlepšil vo verejnom prezentovaní svojej agendy, ale vidím, že ich videá nepresiahnu 50tisíc zhliadnutí. Dnešná tlačovka je napríklad zásadná a dávajú otvorene najavo všetkým, ako budú riadiť odstavenie fašistickej chunty od moci.

Smer sa síce veľmi zlepšil vo verejnom prezentovaní svojej agendy, ale vidím, že ich videá nepresiahnu 50tisíc zhliadnutí.


Mal som na mysli aj to, keby sa Smer a Lsns argumentacne stretli "z oci v oci". Proste ked sa ich konkretne a velmi podobne temy stretnu, aj ked len v informacnom poli. Smer vie argumentacne obsiahnut temu z viacerych stran, co moze Kotlebovcov, pri slabej argumentacii tlacit do polohy populistov.


[quote="pid:955, uid:48"]Smer sa síce veľmi zlepšil vo verejnom prezentovaní svojej agendy, ale vidím, že ich videá nepresiahnu 50tisíc zhliadnutí.[/quote] Mal som na mysli aj to, keby sa Smer a Lsns argumentacne stretli "z oci v oci". Proste ked sa ich konkretne a velmi podobne temy stretnu, aj ked len v informacnom poli. Smer vie argumentacne obsiahnut temu z viacerych stran, co moze Kotlebovcov, pri slabej argumentacii tlacit do polohy populistov.

Už sa pridal aj Ďurica
https://www.facebook.com/ondrej.durica.nitra/posts/4268299876530261


Smer sa síce veľmi zlepšil vo verejnom prezentovaní svojej agendy, ale vidím, že ich videá nepresiahnu 50tisíc zhliadnutí


Tých vzhliadnutí je oveľa viac, lebo tie videá a správy dáva na svoju str. aj sám Fico, hl. stránka Smeru a krajské organizácie Smeru, teda sú bližšie k ľuďom. + zdieľania.


Už sa pridal aj Ďurica https://www.facebook.com/ondrej.durica.nitra/posts/4268299876530261 [quote="pid:955, uid:48"]Smer sa síce veľmi zlepšil vo verejnom prezentovaní svojej agendy, ale vidím, že ich videá nepresiahnu 50tisíc zhliadnutí[/quote] Tých vzhliadnutí je oveľa viac, lebo tie videá a správy dáva na svoju str. aj sám Fico, hl. stránka Smeru a krajské organizácie Smeru, teda sú bližšie k ľuďom. + zdieľania.

Myslím že je to pripravovaný útlm/zánik vopred dohodnutý, bolo to vidno už od posledných volieb.Scenar bol že strana bude rozpustená a schopné kádre prejdú k Radacovskemu,scenár sa asi nenaplní na 100per ale osnova tam je.Nerozpustenie Lsns asi Matovič ustrazi ,Radacovskeho tlačia ale ktovie ,vyzera byť dosť neschopný


Myslím že je to pripravovaný útlm/zánik vopred dohodnutý, bolo to vidno už od posledných volieb.Scenar bol že strana bude rozpustená a schopné kádre prejdú k Radacovskemu,scenár sa asi nenaplní na 100per ale osnova tam je.Nerozpustenie Lsns asi Matovič ustrazi ,Radacovskeho tlačia ale ktovie ,vyzera byť dosť neschopný

Tak, mozu zalozit novu stranu. Pokial nebudu predcasne parlamentne volby, maju cas. Podla mna Kotleba na seba zacal stahovat prilis vela moci (aspon tak sa mi to zda podla tych vyjadreni na facebooku)+stigma proti SNP davaju dost velky priestor pre jeho nahradu. No a kedze zrejme Kotleba to nechce pustit, tak pojdu inou cestou. Vzhladom k schopnostiam argumentovat, to ale pre lsns vidim relativne bledo (ktovie ci Kotleba nepojde sediet, na tie 4 roky asi nie, ale ono staci, aby mal podmienku, teda za normalnych okolnosti by to stacilo, teraz ked Lipsis odsudeny s podmienkou kandiduje na specialneho prokuratora je to samozrejme uz ine.-))


Tak, mozu zalozit novu stranu. Pokial nebudu predcasne parlamentne volby, maju cas. Podla mna Kotleba na seba zacal stahovat prilis vela moci (aspon tak sa mi to zda podla tych vyjadreni na facebooku)+stigma proti SNP davaju dost velky priestor pre jeho nahradu. No a kedze zrejme Kotleba to nechce pustit, tak pojdu inou cestou. Vzhladom k schopnostiam argumentovat, to ale pre lsns vidim relativne bledo (ktovie ci Kotleba nepojde sediet, na tie 4 roky asi nie, ale ono staci, aby mal podmienku, teda za normalnych okolnosti by to stacilo, teraz ked Lipsis odsudeny s podmienkou kandiduje na specialneho prokuratora je to samozrejme uz ine.-))

Týmto spôsobom Kotleba pár kvalitných kádrov evakuoval (bez ich vedomia a súhlasu) a sám ostal na lodi a chystá sa s ňou aj potopiť. Ak sa zbavil populárnych podpredsedov - ťahúňov strany, a sám ide radikalizovať stranu, tak ju aj sám pochová.
Je tu šanca, ak odídenci vytvoria niečo nové, alebo sa pridajú k nejakej existujúcej strane. Možno sudca Radačovský by ich prijal.


Týmto spôsobom Kotleba pár kvalitných kádrov evakuoval (bez ich vedomia a súhlasu) a sám ostal na lodi a chystá sa s ňou aj potopiť. Ak sa zbavil populárnych podpredsedov - ťahúňov strany, a sám ide radikalizovať stranu, tak ju aj sám pochová. Je tu šanca, ak odídenci vytvoria niečo nové, alebo sa pridajú k nejakej existujúcej strane. Možno sudca Radačovský by ich prijal.

Kotleba poslal odkaz Uhríkovi a Mazurekovi: Kľudne môžete ísť vlastnou cestou


Schlosár vysvetlil, že k zmene stanov strany nedošlo rozhodnutím predsedu, ale jej schválením najvyšším kolektívnym orgánom strany, teda snemom strany, ktorý ĽSNS usporiadala 3. januára. "Na sneme strany sa zúčastnilo zo 132 členov snemu strany 111 členov, a z týchto 111 členov všetci hlasovali za zmenu stanov," dodal Schlosár. Zmenu stanov oficiálne zaregistrovalo Ministerstvo vnútra SR, čo je podľa Schlosára dôkaz, že išlo o demokratický proces. odkaz Uhríkovi a Mazurekovi: Kľudne môžete ísť vlastnou cestou.


https://www.infovojna.sk/article/video-kotleba-poslal-odkaz-uhrikovi-a-mazurekovi-kludne-mozete-ist-vlastnou-cestou


Kotleba poslal odkaz Uhríkovi a Mazurekovi: Kľudne môžete ísť vlastnou cestou Schlosár vysvetlil, že k zmene stanov strany nedošlo rozhodnutím predsedu, ale jej schválením najvyšším kolektívnym orgánom strany, teda snemom strany, ktorý ĽSNS usporiadala 3. januára. "Na sneme strany sa zúčastnilo zo 132 členov snemu strany 111 členov, a z týchto 111 členov všetci hlasovali za zmenu stanov," dodal Schlosár. Zmenu stanov oficiálne zaregistrovalo Ministerstvo vnútra SR, čo je podľa Schlosára dôkaz, že išlo o demokratický proces. odkaz Uhríkovi a Mazurekovi: Kľudne môžete ísť vlastnou cestou. https://www.infovojna.sk/article/video-kotleba-poslal-odkaz-uhrikovi-a-mazurekovi-kludne-mozete-ist-vlastnou-cestou

JankA

Stanovy sa schvaľujú tak že sú k dispozícii 5min pred schvaľovaním aby sa nepovedalo.
Myslim že chlapci už dnes aj zakladali niečo v PO takže to ide rychlo


Stanovy sa schvaľujú tak že sú k dispozícii 5min pred schvaľovaním aby sa nepovedalo. Myslim že chlapci už dnes aj zakladali niečo v PO takže to ide rychlo

Ak sa zbavil populárnych podpredsedov - ťahúňov strany, a sám ide radikalizovať stranu, tak ju aj sám pochová.
Je tu šanca, ak odídenci vytvoria niečo nové, alebo sa pridajú k nejakej existujúcej strane. Možno sudca Radačovský by ich prijal.

JardoB jedna vec. Asi mesiac dozadu pan Mazurek si poriadne kopol do pani Krajnikovej. Preco zakladala novu stranu, prečo neprisla, preco sa nedohodla, robili to škaredym spôsobom.
Otazka je, ci pan Mazurek teraz vystupi v Politicky nekorektne a ospravedlni sa pani Krajnikovej ze nevidel to, čo sa deje u nich vo vedení a ze ju chape...Pretoze pred 6-8 tyzdňami hovoril, ze ju nechápe (parafrazujem, bolo to oveľa škaredsie)


[quote="pid:1013, uid:6"]Ak sa zbavil populárnych podpredsedov - ťahúňov strany, a sám ide radikalizovať stranu, tak ju aj sám pochová. Je tu šanca, ak odídenci vytvoria niečo nové, alebo sa pridajú k nejakej existujúcej strane. Možno sudca Radačovský by ich prijal.[/quote] JardoB jedna vec. Asi mesiac dozadu pan Mazurek si poriadne kopol do pani Krajnikovej. Preco zakladala novu stranu, prečo neprisla, preco sa nedohodla, robili to škaredym spôsobom. Otazka je, ci pan Mazurek teraz vystupi v Politicky nekorektne a ospravedlni sa pani Krajnikovej ze nevidel to, čo sa deje u nich vo vedení a ze ju chape...Pretoze pred 6-8 tyzdňami hovoril, ze ju nechápe (parafrazujem, bolo to oveľa škaredsie)

Je tu šanca, ak odídenci vytvoria niečo nové, alebo sa pridv televizii Slovan, Uhrik v case 7:50 vraci, ze sa pokusia zalozit neicomnistujúcejMožno sudca Radačovský by ich prijal.


V relácii televízie Slovan, Uhrik vravel, že sa pokúsia vytvoriť nový subjekt, silne pronárodný, protikorupčný, proslovanský, bez fašistických prílepkov, ktoré zbytočne viedli politiku do izolácie. Nová strana to asi nebude, lebo sa zmenili podmienky zbierania podpisov a v núdzovom stave je to aj nerealizovateľné, skôr vidi cestu v pronárodnej koalicii, či spoločnej kandidátke v najbližších voľbách, len problém vidí, v egu pronárodných lidroch, na čom tieto sily vždy stroskotavajú.


https://vimeo.com/505628503


Od 06:50


[quote="pid:1013, uid:6"]Je tu šanca, ak odídenci vytvoria niečo nové, alebo sa pridv televizii Slovan, Uhrik v case 7:50 vraci, ze sa pokusia zalozit neicomnistujúcejMožno sudca Radačovský by ich prijal.[/quote] V relácii televízie Slovan, Uhrik vravel, že sa pokúsia vytvoriť nový subjekt, silne pronárodný, protikorupčný, proslovanský, bez fašistických prílepkov, ktoré zbytočne viedli politiku do izolácie. Nová strana to asi nebude, lebo sa zmenili podmienky zbierania podpisov a v núdzovom stave je to aj nerealizovateľné, skôr vidi cestu v pronárodnej koalicii, či spoločnej kandidátke v najbližších voľbách, len problém vidí, v egu pronárodných lidroch, na čom tieto sily vždy stroskotavajú. https://vimeo.com/505628503 Od 06:50

JankA

Upravené 30. 1. 2021 o 16:51

https://www.hlavnespravy.sk/mimoriadna-sprava-ziskali-sme-uhrikov-rozluckovy-e-mail-clenom-lsns-odidenci-kritizovali-kotlebovu-vodku-s-bromhexinom-ai-znaky-selmy-pise-sa-v-nom-aj-o-lgbt-skandale-v-lsns/2435520


Po tomto clanku uz asi sa kotleba do parlamentu nedostane .... pravdupovediac aj je dobre co sa stalo, pretoze LSNS s vatikanom v pozadi len zbytocne odvadzala narodne hlasy kdesi do het.


https://www.hlavnespravy.sk/mimoriadna-sprava-ziskali-sme-uhrikov-rozluckovy-e-mail-clenom-lsns-odidenci-kritizovali-kotlebovu-vodku-s-bromhexinom-ai-znaky-selmy-pise-sa-v-nom-aj-o-lgbt-skandale-v-lsns/2435520 Po tomto clanku uz asi sa kotleba do parlamentu nedostane .... pravdupovediac aj je dobre co sa stalo, pretoze LSNS s vatikanom v pozadi len zbytocne odvadzala narodne hlasy kdesi do het.

Milan Uhrík


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1381773582175750


REPUBLIKA - NOVÁ NÁDEJ PRE SLOVENSKO 🇸🇰
Počas uplynulých týždňov sme tvrdo pracovali, aby sme v rekordne krátkom čase dokázali Slovákom ponúknuť alternatívu a novú nádej v tejto ťažkej a zúfalej dobe.
Podarilo sa a dnes vám s hrdosťou predstavujem naše nové politické hnutie REPUBLIKA.
REPUBLIKU zakladáme ako hnutie pre všetkých občanov, ktorí sú nespokojní s likvidačnou politikou tejto vládnej koalície a súčasne frustrovaní zo škandálov skompromitovanej a skorumpovanej opozície.
Konzervatívne hnutie REPUBLIKA je a bude razantnou, ale dôstojnou politickou silou a voľbou pre pozitívnu zmenu, ktorú Slovensko tak zúfalo potrebuje ✅
REPUBLIKA má ambíciu združovať všetkých občanov, ktorí si ctia slušnosť a tradičné hodnoty a pre ktorých sú záujmy Slovenskej republiky a jej obyvateľov na prvom mieste. Ak patríte k takýmto ľuďom, tak neváhajte.
https://www.hnutie-republika.sk/


Milan Uhrík https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1381773582175750 REPUBLIKA - NOVÁ NÁDEJ PRE SLOVENSKO

REPUBLIKA má ambíciu združovať všetkých občanov, ktorí si ctia slušnosť a tradičné hodnoty a pre ktorých sú záujmy Slovenskej republiky a jej obyvateľov na prvom mieste.


Program je dobrý, uvidíme ako bude rozpracovaný v programových dokumentoch.
Program je inšpirovaný Programom strany Právo Slovenskej republiky (A.Krajníková - zase tá francúzska línia - viď. tem. blok "Macronov dáždnik"smile a v podstate sa aj zhoduje s programom Za právne a sociálne spravodlivý štát, čo dorábam.
Nielen názvom Hnutie Republika, ale aj rozvrhnutím farieb loga (modrá vrchom, červená spodom a stredová línia biela) pripomína HZDS.
Má V.Mečiar vo svojich nedokončených víziách suverénneho Slovenska politického pokračovateľa?


[quote="pid:6329, uid:94"]REPUBLIKA má ambíciu združovať všetkých občanov, ktorí si ctia slušnosť a tradičné hodnoty a pre ktorých sú záujmy Slovenskej republiky a jej obyvateľov na prvom mieste.[/quote] Program je dobrý, uvidíme ako bude rozpracovaný v programových dokumentoch. Program je inšpirovaný Programom strany Právo Slovenskej republiky (A.Krajníková - zase tá francúzska línia - viď. tem. blok "Macronov dáždnik") a v podstate sa aj zhoduje s programom Za právne a sociálne spravodlivý štát, čo dorábam. Nielen názvom Hnutie Republika, ale aj rozvrhnutím farieb loga (modrá vrchom, červená spodom a stredová línia biela) pripomína HZDS. Má V.Mečiar vo svojich nedokončených víziách suverénneho Slovenska politického pokračovateľa?

REPUBLIKU zakladáme ako hnutie pre všetkých občanov, ktorí sú nespokojní s likvidačnou politikou tejto vládnej koalície a súčasne frustrovaní zo škandálov skompromitovanej a skorumpovanej opozície.


Vynikajúca formulácia. Takýchto občanov je veľmi veľa. Verím, že pôjdete cestou spolupráce so všetkými, ktorým skutočne ide o vybudovanie suverenity Slovenska.
Ak to myslíte úprimne, tak budete mať silnú podporu. Ak nie, čaká vás pravý opak ešte do volieb.


[quote="pid:6329, uid:94"]REPUBLIKU zakladáme ako hnutie pre všetkých občanov, ktorí sú nespokojní s likvidačnou politikou tejto vládnej koalície a súčasne frustrovaní zo škandálov skompromitovanej a skorumpovanej opozície.[/quote] Vynikajúca formulácia. Takýchto občanov je veľmi veľa. Verím, že pôjdete cestou spolupráce so všetkými, ktorým skutočne ide o vybudovanie suverenity Slovenska. Ak to myslíte úprimne, tak budete mať silnú podporu. Ak nie, čaká vás pravý opak ešte do volieb.

Vynikajúca formulácia. Takýchto občanov je veľmi veľa. Verím, že pôjdete cestou spolupráce so všetkými, ktorým skutočne ide o vybudovanie suverenity Slovenska.


Ja sledujem Uhríka už dlhšiu dobu. Aj Suju, Ďuricu a Mazureka. Môžem povedať, že tot by bola dobrá zostava a pre SMER ideálny koaličný partner.
Verím, že im ide o ľudí podľa toho ako sa angažujú, komunikujú a robia. Uhrík veľa informuje z europarlamentu.
Ja mám z týchto urastených chlapov dobrý pocit.


[quote="pid:6334, uid:112"]Vynikajúca formulácia. Takýchto občanov je veľmi veľa. Verím, že pôjdete cestou spolupráce so všetkými, ktorým skutočne ide o vybudovanie suverenity Slovenska.[/quote] Ja sledujem Uhríka už dlhšiu dobu. Aj Suju, Ďuricu a Mazureka. Môžem povedať, že tot by bola dobrá zostava a pre SMER ideálny koaličný partner. Verím, že im ide o ľudí podľa toho ako sa angažujú, komunikujú a robia. Uhrík veľa informuje z europarlamentu. Ja mám z týchto urastených chlapov dobrý pocit.

Dufam ze z tych predchadzajucich nazvov slovo "demokracia" budu vysvetlovat spravnym vyrazom "demonkracia" a uplne to slovo odvrhnu do zabudnutia.


Dufam ze z tych predchadzajucich nazvov slovo "demokracia" budu vysvetlovat spravnym vyrazom "demonkracia" a uplne to slovo odvrhnu do zabudnutia.

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1384996618520113
Milan Uhrík:
Prechádzam si prvých sto prihlášok o členstvo, ktoré sme zatiaľ stihli formálne spracovať do zložiek. Vznik strany sme oznámili len pred 4 dňami, ale už teraz mám z toho megadobrý pocit 🙂 Do REPUBLIKY smerujú naozaj esá... doktori, lekári, inžinieri, právnici ale aj šikovní bežní ľudia. Bude to obrovská sila 👍 Slovensko má nádej 🇸🇰💖


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1384996618520113 Milan Uhrík: Prechádzam si prvých sto prihlášok o členstvo, ktoré sme zatiaľ stihli formálne spracovať do zložiek. Vznik strany sme oznámili len pred 4 dňami, ale už teraz mám z toho megadobrý pocit

Slovensko má nádej

Tak to neposerte! Akonáhle začnú do toho pchať nosy oligarchické a "umelecké" elity, zídete z cesty. Chlapci z Hnutia Republika, prečítajte si knihu J.Hrušovského "Rákocziho pochod", a zoberte si z nej ponaučenie, aby ste nedopadli ako on pri Trenčíne. Jemu sa v začiatkoch tiež húfne hrnuli pod zástavy s heslom Libertate, len sa to potom ten pochod za oslobodenie Slovenska zmenil z oslobodenia národa na zachovanie stavovských, rozumej "elitárnych", výhod uhorskej šľachty, rozumej oligarchov. A berte si aj ponaučenie z Vlasti - sľubný projekt skončil skôr, než sa vôbec stihol rozbehnúť.


[quote="pid:6886, uid:94"]Slovensko má nádej[/quote] Tak to neposerte! Akonáhle začnú do toho pchať nosy oligarchické a "umelecké" elity, zídete z cesty. Chlapci z Hnutia Republika, prečítajte si knihu J.Hrušovského "Rákocziho pochod", a zoberte si z nej ponaučenie, aby ste nedopadli ako on pri Trenčíne. Jemu sa v začiatkoch tiež húfne hrnuli pod zástavy s heslom Libertate, len sa to potom ten pochod za oslobodenie Slovenska zmenil z oslobodenia národa na zachovanie stavovských, rozumej "elitárnych", výhod uhorskej šľachty, rozumej oligarchov. A berte si aj ponaučenie z Vlasti - sľubný projekt skončil skôr, než sa vôbec stihol rozbehnúť.

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1387111894975252


Milí priatelia a sympatizanti REPUBLIKY,
mnohí sa pýtate, že akú svetonázorovú orientáciu má naše hnutie. Konkrétne body programu budeme samozrejme predstavovať detailne neskôr, ale nateraz vám prinášam aspoň veľmi stručné odpovede na najčastejšie kladené otázky.
🇪🇺 EÚ
Presadzujeme zásadnú reformu EÚ, jej prekopanie od úplných základov a návrat naspäť k čisto hospodárskemu združeniu suverénnych štátov. V týchto požiadavkách nie sme sami, žiada to čoraz viac strán v Európe. S ostatnými európskymi štátmi chceme a musíme spolupracovať, ale oveľa férovejšie. Nechceme žiadnych imigrantov, žiadne pretláčanie zvrátených ideológií, žiadnu európsku federalizáciu a žiadne politické rozkazy z Bruselu.
🇺🇸 NATO
Táto vojenská organizácia nemá v súčasnom svete opodstatnenie, slúži len ako predĺžená ruka USA v Európe. Jej jedinou činnosťou je štvanie proti Rusku a hľadanie vonkajších nepriateľov, aby mohla ospravedlniť svoju existenciu a potrebu americkej armády v Európe. Sme za vojenskú neutralitu Slovenska podobne ako je neutrálne aj Rakúsko, Švajčiarsko, Švédsko, atď. Dobre žiť sa dá aj bez americkej armády.
🇷🇺 VZŤAH K RUSKU A VÝCHODNÝM ŠTÁTOM
V prvom rade obhajujeme záujmy Slovenska. Presadzujeme však oveľa vyváženejšiu zahraničnú politiku Slovenskej republiky. Odmietame protiruské besnenie a sankcie a budeme pracovať na zlepšení vzťahov aj so štátmi na východ od nás, vrátane zlepšenia vzťahov s Ruskou federáciou.
💶 HOSPODÁRSKY PROGRAM PRE ĽUDÍ
Naozaj veľmi v skratke - Obnovenie zdevastovaného poľnohospodárstva a potravinárstva. Získanie opätovnej štátnej kontroly nad monopolmi a strategickými podnikmi (plynárne, vodárne, elektrárne, ...). Zo ziskov týchto firiem financovať sociálne programy pre ľudí, deti a dôchodcov. Pre malé firmy a drobných živnostníkov maximálnu slobodu bez byrokracie. Samozrejmosťou je ochrana práv zamestnancov a potreba zníženia daní a odvodov za odvedenú prácu pre zamestnancov aj SZČO. Slovensko nesmie byť otrokáreň! Každý, kto sa snaží si zaslúži dôstojne žiť. Rovnaké práva a povinnosti pre všetkých bez rozdielu.
⛪️ HISTORICKÉ TÉMY
Sme Slováci, hrdí na svoju vlasť aj na svoju štátnosť. Úplne však rešpektujeme, že na niektoré kontroverzné historické udalosti majú rôzni ľudia iný pohľad. Svet má dnes však už úplne iné problémy, ktoré sú pre nás prioritné a pre ktoré sa musíme spájať. V REPUBLIKE radi privítame VŠETKÝCH, ktorých srdce bije pre Slovensko. Nebudeme však tolerovať žiadne sympatie k totalitným ideológiám.
🎩 POLITICKÁ KULTÚRA
Sme razantní, bojujeme za slobodu, za práva ľudí a za tradičné (konzervatívne) hodnoty. V tom neustúpime! Pracujeme však profesionálne a na úrovni, tak ako sa sluší a patrí. Žiadna 4. cenová. Žiadna tolerancia voči korupcii!
💉 VAKCINÁCIA
Sme za dobrovoľnosť v očkovaní, podobne ako je to v mnohých vyspelých štátoch.
🦠 KORONAVÍRUS
Sme za racionálne uvoľnenie opatrení a ich aplikáciu na princípe dobrovoľnosti. Takmer všetky štáty, v ktorých boli opatrenia miernejšie, sú na tom lepšie ako Slovensko, ktoré je lynčované chaotickým štýlom vlády. Drastické zákazy sú horšie ako koronavírus. Šikanovanie ľudí a biznis nekonečného, masového testovania nemá zmysel. Jediná cesta sú masívne investície do zdravotníctva, zvýšenie priestorových a personálnych kapacít s náležitým ohodnotením, preventívne kroky pre zlepšenie všeobecného zdravia obyvateľstva a obnova ambulantnej lekárskej starostlivosti pre efektívnu liečbu. Chceme znovu normálne žiť! Svet nám dokazuje, že sa to dá zvládnuť.
Samozrejme, vašich otázok je oveľa viac. Všetky zodpovieme priebežne neskôr ✅ Na úvod zatiaľ aspoň toľko.
A teraz neváhajte a pridajte sa k nám! 👍


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1387111894975252 Milí priatelia a sympatizanti REPUBLIKY, mnohí sa pýtate, že akú svetonázorovú orientáciu má naše hnutie. Konkrétne body programu budeme samozrejme predstavovať detailne neskôr, ale nateraz vám prinášam aspoň veľmi stručné odpovede na najčastejšie kladené otázky.

Každý, kto sa snaží si zaslúži dôstojne žiť. Rovnaké práva a povinnosti pre všetkých bez rozdielu.

Sme Slováci, hrdí na svoju vlasť aj na svoju štátnosť.

V REPUBLIKE radi privítame VŠETKÝCH, ktorých srdce bije pre Slovensko.

bojujeme za slobodu, za práva ľudí

no, len tak ďalej chlapci. Vidím, že študujete. No, prax je kritériom pravdy.
A budovať štruktúry po celom Slovensku - mať členov a sympatizantov v každej obci.


[quote="pid:7358, uid:94"]Každý, kto sa snaží si zaslúži dôstojne žiť. Rovnaké práva a povinnosti pre všetkých bez rozdielu.[/quote] [quote="pid:7358, uid:94"]Sme Slováci, hrdí na svoju vlasť aj na svoju štátnosť.[/quote] [quote="pid:7358, uid:94"]V REPUBLIKE radi privítame VŠETKÝCH, ktorých srdce bije pre Slovensko.[/quote] [quote="pid:7358, uid:94"]bojujeme za slobodu, za práva ľudí[/quote] no, len tak ďalej chlapci. Vidím, že študujete. No, prax je kritériom pravdy. A budovať štruktúry po celom Slovensku - mať členov a sympatizantov v každej obci.

Toto bychom potřebovali i tady, v Čechách. :-) Držím palce!


Toto bychom potřebovali i tady, v Čechách. :-) Držím palce!

https://www.youtube.com/watch?v=DrTqTb-J5j4


Bojovník za otvorenie reštaurácií Miroslav Heredoš vstupuje do REPUBLIKY.


Táto strana je podľa mňa alternatívou pre tých, čo nechcú voliť Fica. A myslím,že má potenciál. Už sú útoky na Uhríka a to na Infovojne, čo by som nečakala.
https://www.infovojna.sk/article/video-europoslanec-uhrik-nebojuje-za-peniaze-pre-slovensko-ale-pre-afriku


@Neo poprosím premenovať príspevok na Hnutie Republika, ďakujem.

https://www.youtube.com/watch?v=DrTqTb-J5j4 Bojovník za otvorenie reštaurácií Miroslav Heredoš vstupuje do REPUBLIKY. Táto strana je podľa mňa alternatívou pre tých, čo nechcú voliť Fica. A myslím,že má potenciál. Už sú útoky na Uhríka a to na Infovojne, čo by som nečakala. https://www.infovojna.sk/article/video-europoslanec-uhrik-nebojuje-za-peniaze-pre-slovensko-ale-pre-afriku @Neo poprosím premenovať príspevok na Hnutie Republika, ďakujem.
Upravené 23. 3. 2021 o 18:07

oni dehonestujú ĽSNS po tom čo tam mali s nimi rozhovory a neskôr mal isť Lichtner na ich kandidatke (LSNS) do volieb do eu.... niečo sa stalo a odvtedy ich neznášajú a robia si z nich žarty....apod. teda aspoň takto som to ja zachytila. Obaja su vlastenci a teda vedú nacionalistické reči a Lichtner tento smer propaguje, záhadne hovorí o akejsi strane ktorú nechce vysloviť, tvrdí, že oni vedia kto by mal viesť Slovensko.....no dôležité je to, že vlastenec je len Uhrík.... Lichtner je nafúkanec no.1 , odpadlík čo sa hrá na alternatívca....

Už sú útoky na Uhríka a to na Infovojne, čo by som nečakala.


oni dehonestujú ĽSNS po tom čo tam mali s nimi rozhovory a neskôr mal isť Lichtner na ich kandidatke (LSNS) do volieb do eu.... niečo sa stalo a odvtedy ich neznášajú a robia si z nich žarty....apod. teda aspoň takto som to ja zachytila. Obaja su vlastenci a teda vedú nacionalistické reči a Lichtner tento smer propaguje, záhadne hovorí o akejsi strane ktorú nechce vysloviť, tvrdí, že oni vedia kto by mal viesť Slovensko.....**no dôležité je to, že vlastenec je len Uhrík**.... Lichtner je nafúkanec no.1 , odpadlík čo sa hrá na alternatívca.... [quote="pid:8600, uid:94"]Už sú útoky na Uhríka a to na Infovojne, čo by som nečakala.[/quote]

Lichtner je nafúkanec no.1 , odpadlík čo sa hrá na alternatívca....


áno presne tak. Ja si rada vypočujem IV, keď je tam Teleki alebo Judita, poprípade nejaký zaujímavý hosť, ale jeho sa nedá počúvať. Mne pripadá potom relácia ako z krčmy, ten človek by do politiky nemal ani páchnuť.


[quote="pid:8604, uid:17"]Lichtner je nafúkanec no.1 , odpadlík čo sa hrá na alternatívca....[/quote] áno presne tak. Ja si rada vypočujem IV, keď je tam Teleki alebo Judita, poprípade nejaký zaujímavý hosť, ale jeho sa nedá počúvať. Mne pripadá potom relácia ako z krčmy, ten človek by do politiky nemal ani páchnuť.

Hnutím Republika sa národná scéna na dve volebné obdobia zastabilizovala a je pripravená ísť do vlády s Ficom a plniť očakávania ľudí.
Potencial 15+%


Hnutím Republika sa národná scéna na dve volebné obdobia zastabilizovala a je pripravená ísť do vlády s Ficom a plniť očakávania ľudí. Potencial 15+%

Akasi stránka na fb dala otázku..."koho budete voliť v predčasných volbách?"a na moje milé prekvapenie vedie Smer a Uhriková Republika


Akasi stránka na fb dala otázku..."koho budete voliť v predčasných volbách?"a na moje milé prekvapenie vedie Smer a Uhriková Republika

Byl to složitý a komplikovaný manévr perestrojky politické mapy SR , ale zdá se, že se podaří.
Opět - nechci psát více , ale :
-vzpomeňme si na líté pře o tom, co znamenal "odchod" Pellegriniho ze SMERu (ještě na staré Vodě)
není vyhráno, ale je nakročeno.
-obeť v podobě velmi tvrdé zkoušky fašizmu snad nebude marná. Slovensko absolvovalo svoje "devadesátky" . Nebo si myslíte, že se mýlím ?


Byl to složitý a komplikovaný manévr perestrojky politické mapy SR , ale zdá se, že se podaří. Opět - nechci psát více , ale : -vzpomeňme si na líté pře o tom, co znamenal "odchod" Pellegriniho ze SMERu (ještě na staré Vodě) není vyhráno, ale je nakročeno. -obeť v podobě velmi tvrdé zkoušky fašizmu snad nebude marná. Slovensko absolvovalo svoje "devadesátky" . Nebo si myslíte, že se mýlím ?

Slovensko absolvovalo svoje "devadesátky" . Nebo si myslíte, že se mýlím ?


Úplný súhlas


[quote="pid:8702, uid:57"]Slovensko absolvovalo svoje "devadesátky" . Nebo si myslíte, že se mýlím ?[/quote] Úplný súhlas

https://zalobyvocistatu.sk/informacie-advokata/na-hlavnej-poste-kosice-1-ma-dnes-obmedzili-na-osobnej-slobode-sbs-kar-s-veducou-zmeny-ma-uzamkli-v-budove/?fbclid=IwAR3DEEBkm-Md73ZZY7AUBudyCJvurW9m6mqIvzCKzZwmwI96pFwrv27pPUE


Aj s nahrávkou,aspoň niekto bojuje aj v teréne,pred rokom niečo neuveriteľné a po ďalších dvoch rokoch to bude tiež niečo neuveriteľné


https://zalobyvocistatu.sk/informacie-advokata/na-hlavnej-poste-kosice-1-ma-dnes-obmedzili-na-osobnej-slobode-sbs-kar-s-veducou-zmeny-ma-uzamkli-v-budove/?fbclid=IwAR3DEEBkm-Md73ZZY7AUBudyCJvurW9m6mqIvzCKzZwmwI96pFwrv27pPUE Aj s nahrávkou,aspoň niekto bojuje aj v teréne,pred rokom niečo neuveriteľné a po ďalších dvoch rokoch to bude tiež niečo neuveriteľné

aspoň niekto bojuje aj v teréne

Ja nosím do obchodu ako protest plastový štít. Asi prvýkrát sa SBS-kár odo mňa dozvedel, že ak ja porušujem (podľa neho) nejaké vyhlášky, tak on celkom určite porušuje zákon 473/2005 o SBS (https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-473):
Druhá časť - Bezpečnostná služba
Druhá hlava - Prevádzkovanie bezpečnostnej služby
Výkon fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva
§52, ods. (1):
Osoba poverená výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva nesmie pri plnení úloh podľa tohto zákona používať žiadny spôsob maskovania tváre!

Ostal mierne paf, nastalo ticho a bolo po probléme...


[quote="pid:8956, uid:192"]aspoň niekto bojuje aj v teréne[/quote] Ja nosím do obchodu ako protest plastový štít. Asi prvýkrát sa SBS-kár odo mňa dozvedel, že ak ja porušujem (podľa neho) nejaké vyhlášky, tak on celkom určite porušuje zákon **473/2005 o SBS** (https://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-473): _Druhá časť - Bezpečnostná služba Druhá hlava - Prevádzkovanie bezpečnostnej služby Výkon fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva §52, ods. (1): Osoba poverená výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva **nesmie pri plnení úloh podľa tohto zákona používať žiadny spôsob maskovania tváre**!_ Ostal mierne paf, nastalo ticho a bolo po probléme...

Milan Uhrík:
Konzervatívne sily v Európe plánujú veľké zjednotenie 🇸🇰 REPUBLIKA bude pri tom 👍
Dnes v oficiálnom programe v Bruseli klasické omáčky... Žaloba na Frontex, lebo vraj nedodržiava ľudské práva imigrantov prekračujúcich hranice, protičínska rétorika, atď.
Dôležitejšie to však bolo v zákulisí. Diskutoval som s európskymi kolegami o prezentovanom vzniku veľkej skupiny konzervatívnych strán - v spojenectve s Ligou pána Salviniho, francúzskymi LePenovcami, maďarským Fideszom, Poliakmi, nemeckým AfD, španielskym VOXom, atď.
Nedávno totiž dali spoločné vyhlásenie (https://euractiv.sk/.../pravicove-strany-v-europarlamente...), v ktorom avizujú zámer o vytvorenie veľkej konzervatívnej aliancie v rámci európskych pronárodných strán. Ak by sa to podarilo, bola by to 3. najsilnejšia politická skupina v EÚ, ktorú by už nebolo možné prehliadať 👊
Rokovania strán sú však zatiaľ v úplnom zárodku. Hrán, ktoré treba obrúsiť sú stovky a proces hľadania spoločnej cesty potrvá mesiace, v niektorých prípadoch možno roky.
Tak či onak, sme s našimi zahraničnými priateľmi v kontakte, pripravení byť súčasťou veľkej zmeny. Držme si všetci palce, nech sa to aj v Európe podarí otočiť 👍 Urobíme pre to všetko.


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/1472790143074093


Milan Uhrík: Konzervatívne sily v Európe plánujú veľké zjednotenie

Uhrik-u ,reformovať Štvrtu ríšu ,to je to iste ako reformovať oddiely SS a Einsatzgruppen..


klasik by povedal ,, Europska unia /Kartago/,musi byť zničená. ..ja suhlasim


Uhrik-u ,reformovať Štvrtu ríšu ,to je to iste ako reformovať oddiely SS a Einsatzgruppen.. klasik by povedal ,, Europska unia /Kartago/,musi byť zničená. ..ja suhlasim

Dopúšťajú sa vládni politici trestného činu diskriminácie a nátlaku? Machala zo strany Republika vyzýva prokuratúru, aby sa zastala občanov tlačených k múru pri očkovaní
https://www.hlavnespravy.sk/dopustaju-sa-vladni-politici-trestneho-cinu-diskriminacie-a-natlaku-machala-zo-strany-republika-vyzyva-prokuraturu-aby-sa-zastala-obcanov-tlacenych-k-muru-pri-ockovani/2636860


**Dopúšťajú sa vládni politici trestného činu diskriminácie a nátlaku? Machala zo strany Republika vyzýva prokuratúru, aby sa zastala občanov tlačených k múru pri očkovaní** https://www.hlavnespravy.sk/dopustaju-sa-vladni-politici-trestneho-cinu-diskriminacie-a-natlaku-machala-zo-strany-republika-vyzyva-prokuraturu-aby-sa-zastala-obcanov-tlacenych-k-muru-pri-ockovani/2636860

Uhrík zverejnil video pozvánku na veľký protest 1. septembra. Kritizuje progresívnych europoslancov: „Štve ich, že Slováci odmietajú slepú poslušnosť a idú protestovať“
https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-zverejnil-video-pozvanku-na-velky-protest-1-septembra-kritizuje-progresivnych-europoslancov-stve-ich-ze-slovaci-odmietaju-slepu-poslusnost-a-idu-protestovat/2648184


**Uhrík zverejnil video pozvánku na veľký protest 1. septembra. Kritizuje progresívnych europoslancov: „Štve ich, že Slováci odmietajú slepú poslušnosť a idú protestovať“** https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-zverejnil-video-pozvanku-na-velky-protest-1-septembra-kritizuje-progresivnych-europoslancov-stve-ich-ze-slovaci-odmietaju-slepu-poslusnost-a-idu-protestovat/2648184

M. Suja: Vážení priatelia, včera som sa spolu s poslancom Svrčekom (Rodina) a Kérym (Smer) zúčastnil stretnutia s predsedom zahraničného výboru hornej komory parlamentu Ruskej federácie Karasinom, ktorý na Slovensko pricestoval s delegáciou ruských senátorov pri príležitosti osláv 77. výročia Slovenského národného povstania. Prebrali možnosti vzájomnej spolupráce ako aj aktuálne dianie na Kryme, Ukrajine a samozrejme aj situáciu v Afganistane. Celé stretnutie sa nieslo v priateľskom duchu. Na priateľoch z ruskej federácie bolo vidno, že majú záujem o to, aby Slovensko a Ruská federácia mali dobre vzťahy.
https://m.facebook.com/100100868241799/videos/340022774479861/?refsrc=deprecated&_rdr


Spoločne


M. Suja: Vážení priatelia, včera som sa spolu s poslancom Svrčekom (Rodina) a** Kérym (Smer) zúčastnil stretnutia s predsedom zahraničného výboru hornej komory parlamentu Ruskej federácie Karasinom, ktorý na Slovensko pricestoval s delegáciou ruských senátorov pri príležitosti osláv 77. výročia Slovenského národného povstania. Prebrali možnosti vzájomnej spolupráce ako aj aktuálne dianie na Kryme, Ukrajine a samozrejme aj situáciu v Afganistane.** Celé stretnutie sa nieslo v priateľskom duchu. Na priateľoch z ruskej federácie bolo vidno, že majú záujem o to, aby Slovensko a Ruská federácia mali dobre vzťahy. https://m.facebook.com/100100868241799/videos/340022774479861/?refsrc=deprecated&_rdr Spoločne

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/979293805964702/
Milan Uhrík:


Do NR SR sme predložili tzv. Orbánov zákon na ochranu detí pred pedofilmi a LGBT agendou. Náročnou diplomaciou sme získali podporu prakticky celej opozície, ale aj časti koalície. Reálne to mohlo prejsť, v zákulisí boli okolo toho silné debaty.
Napokon však prišli konzervatívci z Kresťanskej únie a v rámci OĽaNO dali návrh na stiahnutie tohto bodu z rokovania. Aby sa o ňom nemuselo hlasovať a aby nemuseli ukázať, že nevedia zahlasovať ZA opozičný návrh ani v zásadových hodnotových otázkach.
Kolegovia z Kresťanskej únie sú ako ruský čaj. Slabí, rozriedení, spomalení. Okrem vytvorenia nového fleku "splnomocnenca pre ochranu viery" neurobili pre praktickú ochranu konzervatívnych hodnôt nič. Čas poslať ich do dôchodku...
Tu máte zoznam, ktorí poslanci hlasovali za stiahnutie tzv. Orbánovho zákona z rokovania NR SR
https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=46409


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/979293805964702/ Milan Uhrík: Do NR SR sme predložili tzv. Orbánov zákon na ochranu detí pred pedofilmi a LGBT agendou. Náročnou diplomaciou sme získali podporu prakticky celej opozície, ale aj časti koalície. Reálne to mohlo prejsť, v zákulisí boli okolo toho silné debaty. Napokon však prišli konzervatívci z Kresťanskej únie a v rámci OĽaNO dali návrh na stiahnutie tohto bodu z rokovania. Aby sa o ňom nemuselo hlasovať a aby nemuseli ukázať, že nevedia zahlasovať ZA opozičný návrh ani v zásadových hodnotových otázkach. Kolegovia z Kresťanskej únie sú ako ruský čaj. Slabí, rozriedení, spomalení. Okrem vytvorenia nového fleku "splnomocnenca pre ochranu viery" neurobili pre praktickú ochranu konzervatívnych hodnôt nič. Čas poslať ich do dôchodku... Tu máte zoznam, ktorí poslanci hlasovali za stiahnutie tzv. Orbánovho zákona z rokovania NR SR https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=46409

Video: Uhrík vs. Nicholsonová
„Moja reakcia na slová poslankyne Lucie Ďuriš Nicholsonovej o tom, že „neočkovaní a netestovaní nepatria do spoločnosti“. Všetci patria do spoločnosti. Aj tí, čo sú nezaočkovaní a netestovaní. Aj tí, čo sa zaočkovať nedali, aj tí, čo sa zaočkovať dali, aj tí, čo sa treťou, štvrtou či desiatou dávkou už zaočkovať nedajú. Jediné, čo nepatrí do spoločnosti sú tie nechutné segregačné a diskriminačné obmedzenia a názory,“ napísal na facebooku europoslanec Ing. Milan Uhrík, PhD.
VIDEO:
https://zemavek.sk/video-uhrik-vs-nicholsonova/


Video: Uhrík vs. Nicholsonová „Moja reakcia na slová poslankyne Lucie Ďuriš Nicholsonovej o tom, že „neočkovaní a netestovaní nepatria do spoločnosti“. Všetci patria do spoločnosti. Aj tí, čo sú nezaočkovaní a netestovaní. Aj tí, čo sa zaočkovať nedali, aj tí, čo sa zaočkovať dali, aj tí, čo sa treťou, štvrtou či desiatou dávkou už zaočkovať nedajú. Jediné, čo nepatrí do spoločnosti sú tie nechutné segregačné a diskriminačné obmedzenia a názory,“ napísal na facebooku europoslanec Ing. Milan Uhrík, PhD. VIDEO: https://zemavek.sk/video-uhrik-vs-nicholsonova/

Miro Heredoš • Republika:


Ponúkam Vám rodičia, otcovia a matky, krátke obhliadnutie sa (zostrih) za našim bojom za naše deti - rúška musia ísť dole a naše deti voľne dýchať !
2️⃣ Naše deti 8 hodín rúško na tvári a pozrite sa na rozklad na UVZ - úradníci Mikasovho úradu (schovaní po chodbách a kanceláriach) BEZ RÚŠKA / na kamere na to opakovane upozorňujeme !!!
3️⃣ S naším rodičovským MEMORANDOM (Adriana Kráľová, Katka Boková, Miro Heredoš, Rado Čičala) nás neprijal ani Mikas, ani jeho zástupkyňa, ani tretia osoba z úradu.
❗NAŠE DETI TERORIZUJÚ RÚŠKAMI V ŠKOLÁCH NA PODNET MIKASA A SAMI ZAMESTNANCI PRITOM RÚŠKA NENOSIA❗
👉 RIADNE SME TO "VYTMAVILI" AJ HOVORKYNI RAČKOVEJ ZA VÁS VŠETKÝCH RODIČOV, ČAS OD 4:03❗
👉 TEXT MEMORANDA TU:
https://www.skolabezpodmienok.sk/blog/memorandum-hlavnemu-hygienikovi-slovenskej-republiky-janovi-mikasovi


https://www.facebook.com/miroheredosrepublika/videos/404844634323026


Miro Heredoš • Republika: Ponúkam Vám rodičia, otcovia a matky, krátke obhliadnutie sa (zostrih) za našim bojom za naše deti - rúška musia ísť dole a naše deti voľne dýchať ! 2️⃣ Naše deti 8 hodín rúško na tvári a pozrite sa na rozklad na UVZ - úradníci Mikasovho úradu (schovaní po chodbách a kanceláriach) BEZ RÚŠKA / na kamere na to opakovane upozorňujeme !!! 3️⃣ S naším rodičovským MEMORANDOM (Adriana Kráľová, Katka Boková, Miro Heredoš, Rado Čičala) nás neprijal ani Mikas, ani jeho zástupkyňa, ani tretia osoba z úradu. ❗NAŠE DETI TERORIZUJÚ RÚŠKAMI V ŠKOLÁCH NA PODNET MIKASA A SAMI ZAMESTNANCI PRITOM RÚŠKA NENOSIA❗

Čekan by chcel cenzurovať. Vraj Blahu a TV Slovan treba vypnúť. Mazurek: totalitný ľudský odpad
https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/28/cekan-by-chcel-cenzurovat-vraj-blahu-a-tv-slovan-treba-vypnut-mazurek-totalitny-ludsky-odpad/


**Čekan by chcel cenzurovať. Vraj Blahu a TV Slovan treba vypnúť. Mazurek: totalitný ľudský odpad** https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/28/cekan-by-chcel-cenzurovat-vraj-blahu-a-tv-slovan-treba-vypnut-mazurek-totalitny-ludsky-odpad/

RIADITEĽ TV SLOVAN P. KOTLÁR INTELIGENTNE A ZMIERLIVO DOHOVÁRA OČKOVACIEMU MANIAKOVI, SAMOZVANÉMU CENZOROVI ČEKANOVI
https://cz24.news/riaditel-tv-slovan-p-kotlar-inteligentne-a-zmierlivo-dohovara-ockovaciemu-maniakovi-samozvanemu-cenzorovi-cekanovi-video-sk-12-min/


**RIADITEĽ TV SLOVAN P. KOTLÁR INTELIGENTNE A ZMIERLIVO DOHOVÁRA OČKOVACIEMU MANIAKOVI, SAMOZVANÉMU CENZOROVI ČEKANOVI** https://cz24.news/riaditel-tv-slovan-p-kotlar-inteligentne-a-zmierlivo-dohovara-ockovaciemu-maniakovi-samozvanemu-cenzorovi-cekanovi-video-sk-12-min/

Mazurek: Po odškodnení ľudí musí prísť zosobnenie nákladov politikom, ktorí zaviedli šialené opatrenia
https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/30/mazurek-po-odskodneni-ludi-musi-prist-zosobnenie-nakladov-politikom-ktori-zaviedli-sialene-opatrenia/


Mazurek: Po odškodnení ľudí musí prísť zosobnenie nákladov politikom, ktorí zaviedli šialené opatrenia https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/30/mazurek-po-odskodneni-ludi-musi-prist-zosobnenie-nakladov-politikom-ktori-zaviedli-sialene-opatrenia/

Milan Uhrík:
Budujeme medzinárodné priateľstvá 🤝 Včera som absolvoval priateľské stretnutia s veľvyslancom 🇮🇳 Indie na Slovensku (jeho excelencia pán Vanlalhuma - na fotke) a tiež s veľvyslancom 🇨🇳 Číny jeho excelenciou pánom Sun Lijie.
Pre nás má svet 4 svetové strany, a nie len Brusel a 🇺🇲 Washington, ako pre niektorých.
Dôstojne reprezentujeme Slovensko ✅ Mier je základom prosperity.


https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/posts/477995710356648


Milan Uhrík: Budujeme medzinárodné priateľstvá

Protest strany Republika


Pre porovnanie motivačnej hudby v začiatku protestu strany Republika a


Smeru: https://www.youtube.com/watch?v=9f_167b4rbo


[quote="pid:43431, uid:111"]Protest strany Republika[/quote] Pre porovnanie motivačnej hudby v začiatku protestu strany Republika a Smeru: https://www.youtube.com/watch?v=9f_167b4rbo

M. Uhrík: Ústavný súd opäť kryje vládu a ide proti ľuďom! Načo nám je takýto súd?
https://www.youtube.com/watch?v=5Rg60M7_5Zk


M. Uhrík: Ústavný súd opäť kryje vládu a ide proti ľuďom! Načo nám je takýto súd? https://www.youtube.com/watch?v=5Rg60M7_5Zk

M. Uhrík: Ústavný súd opäť kryje vládu a ide proti ľuďom! Načo nám je takýto súd?

Tu je síce v poriadku, že kritizuje ohybanie práva ústavnými sudcami, ale nie je dobré, že vypúšťa také myšlienky, ako "ústavný súd môžeme zrušiť a nechať veci v rukách bežného súdu". Toto je trochu nebezpečný smer. To by sme mohli zrušiť aj ústavu a potom republiku. Treba skôr rozmýšľať nad tým, ako tam dostal zodpovedných sudcov, a nie ako rušiť inštitúciu.
Inak ktovie či matozákony o ohybaní práva sa vzťahujú aj na ústavných sudcov.
Z môjho pohľadu sa US zatiaľ iba vyhol odpovedi. Pretože schvaľuje riadenie pandemie vyhláškami, čo nemusí byť problém. Problém je obmedzovanie ľudských práv vyhláškami UVZ, a na to US neodpovedal zatiaľ. Možno až v odôvodnení. Aj keď neviem si predstaviť ako.


[quote="pid:46299, uid:111"]M. Uhrík: Ústavný súd opäť kryje vládu a ide proti ľuďom! Načo nám je takýto súd?[/quote] Tu je síce v poriadku, že kritizuje ohybanie práva ústavnými sudcami, ale nie je dobré, že vypúšťa také myšlienky, ako "ústavný súd môžeme zrušiť a nechať veci v rukách bežného súdu". Toto je trochu nebezpečný smer. To by sme mohli zrušiť aj ústavu a potom republiku. Treba skôr rozmýšľať nad tým, ako tam dostal zodpovedných sudcov, a nie ako rušiť inštitúciu. Inak ktovie či matozákony o ohybaní práva sa vzťahujú aj na ústavných sudcov. Z môjho pohľadu sa US zatiaľ iba vyhol odpovedi. Pretože schvaľuje riadenie pandemie vyhláškami, čo nemusí byť problém. Problém je obmedzovanie ľudských práv vyhláškami UVZ, a na to US neodpovedal zatiaľ. Možno až v odôvodnení. Aj keď neviem si predstaviť ako.

nie je dobré, že vypúšťa také myšlienky.


Presne tak. Je to velke nebezpecenstvo a dalsi postupny informacny tlak na rozklad pravneho statu.


[quote="pid:46380, uid:6"]nie je dobré, že vypúšťa také myšlienky.[/quote] Presne tak. Je to velke nebezpecenstvo a dalsi postupny informacny tlak na rozklad pravneho statu.

Je to velke nebezpecenstvo a dalsi postupny informacny tlak na rozklad pravneho statu.
Ak chceš niečo Stvoriť tak musíš niečo rozrušiť, prípadne použiť už niečo rozrušené pre stavbu nového. Ja by som bol kľudne aj za zrušenie ústavného súdu. V malom štáte ako je Slovensko potrebujeme niečo silnejšie, s väčším krytím, utajením a právomocami.
Ako prvé, ústavný súd by som spravil tajným a to preto aby nikto nevedel kto sú jeho členovia, aby nemohol byť vydierateľný. Zahraničné satanistické spolky by sa nevedeli dopátrať, kto sú jeho členovia. Ďalej, členovia ústavného súdu by prechádzali skúškami mravnosti. Musíme vyradiť možnosť, že sa na ten súd dostane krivák. Posilnil by som právomoci ústavného súdu. Do parlamentu by sa náročky pravidelne predkladali protiústavné zákony a politici hlasujúci za tieto zákony by boli ihneď zbavený mandátu so zákazom činnosti v štátnych orgánoch na 10 rokov. Vykonávanie rozhodnutí ústavného súdu by bolo kryté armádou. Vlastne vznikol by tajný orgán v štáte, ktorý by mal na svedomí kefovať vládu. Takéto niečo v dnešnej politike chýba ako soľ.
Všímajte si stále, či ten čo navrhuje zlikvidovanie určitej inštitúcie aj predkladá návrh ako vytvoriť inštitúciu silnejšiu, ktorá by nemala problémy predchádzajúcej inštitúcie, ktorej koncepcia by vylučovala chyby inštitúcie predchádzajúcej. Ak dotyčný predkladá riešenie tak ho treba počúvať. Ak len chce deštruovať tak mu vôbec netreba venovať pozornosť. Satanistov deštruktorov máme na svete dosť. Netreba ich počúvať, nedávajú riešenia, len vyplakávajú.


[quote="pid:46395, uid:254"]Je to velke nebezpecenstvo a dalsi postupny informacny tlak na rozklad pravneho statu.[/quote]Ak chceš niečo Stvoriť tak musíš niečo rozrušiť, prípadne použiť už niečo rozrušené pre stavbu nového. Ja by som bol kľudne aj za zrušenie ústavného súdu. V malom štáte ako je Slovensko potrebujeme niečo silnejšie, s väčším krytím, utajením a právomocami. Ako prvé, ústavný súd by som spravil tajným a to preto aby nikto nevedel kto sú jeho členovia, aby nemohol byť vydierateľný. Zahraničné satanistické spolky by sa nevedeli dopátrať, kto sú jeho členovia. Ďalej, členovia ústavného súdu by prechádzali skúškami mravnosti. Musíme vyradiť možnosť, že sa na ten súd dostane krivák. Posilnil by som právomoci ústavného súdu. Do parlamentu by sa náročky pravidelne predkladali protiústavné zákony a politici hlasujúci za tieto zákony by boli ihneď zbavený mandátu so zákazom činnosti v štátnych orgánoch na 10 rokov. Vykonávanie rozhodnutí ústavného súdu by bolo kryté armádou. Vlastne vznikol by tajný orgán v štáte, ktorý by mal na svedomí kefovať vládu. Takéto niečo v dnešnej politike chýba ako soľ. Všímajte si stále, či ten čo navrhuje zlikvidovanie určitej inštitúcie aj predkladá návrh ako vytvoriť inštitúciu silnejšiu, ktorá by nemala problémy predchádzajúcej inštitúcie, ktorej koncepcia by vylučovala chyby inštitúcie predchádzajúcej. Ak dotyčný predkladá riešenie tak ho treba počúvať. Ak len chce deštruovať tak mu vôbec netreba venovať pozornosť. Satanistov deštruktorov máme na svete dosť. Netreba ich počúvať, nedávajú riešenia, len vyplakávajú.

V malom štáte ako je Slovensko potrebujeme niečo silnejšie

nesúvisí to priamo s ÚS, ale niekto tu (alebo na oracleblogu) dával link aj obrázok bilbordu Republiky, na ktorom náborujú aj liberálov. Neviem to nájsť.


[quote="pid:46404, uid:106"]V malom štáte ako je Slovensko potrebujeme niečo silnejšie[/quote] nesúvisí to priamo s ÚS, ale niekto tu (alebo na oracleblogu) dával link aj obrázok bilbordu Republiky, na ktorom náborujú aj liberálov. Neviem to nájsť.

61ab667bbaadf
Obrázok zdieľal Marek Gábrik - bloger, ktorý vstúpil do strany Republika. On je nacionalista, ale asi mu neprekáža, že tam budú mať aj liberálov. V Republike majú napríklad Mudr. Miroslava Urbana (poslanec NRSR), ktorý je zástanca vakcín proti kovidu a obdivovateľ Krčméryho a Sabaku.


![61ab667bbaadf](serve/attachment&path=61ab667bbaadf) Obrázok zdieľal Marek Gábrik - bloger, ktorý vstúpil do strany Republika. On je nacionalista, ale asi mu neprekáža, že tam budú mať aj liberálov. V Republike majú napríklad Mudr. Miroslava Urbana (poslanec NRSR), ktorý je zástanca vakcín proti kovidu a obdivovateľ Krčméryho a Sabaku.
Upravené 4. 12. 2021 o 14:05

Obrázok zdieľal Marek Gábrik - bloger, .....


--nikde na Slovensku takyto bilboard NIE JE....
--takych obraztekov vytvorenych v photoshope a podobnych grafickych programoch ,dokaze vytvorit stredoskolak za hodinu 50....


Obrázok zdieľal Marek Gábrik - bloger, ..... --nikde na Slovensku takyto bilboard NIE JE.... --takych obraztekov vytvorenych v photoshope a podobnych grafickych programoch ,dokaze vytvorit stredoskolak za hodinu 50....

--nikde na Slovensku takyto bilboard NIE JE....
--takych obraztekov vytvorenych v photoshope a podobnych grafickych programoch ,dokaze vytvorit stredoskolak za hodinu 50....


No tak pozri sem. Priamo na stránku strany Republika:
https://www.hnutie-republika.sk/stanovy/


[quote="pid:46640, uid:443"]--nikde na Slovensku takyto bilboard NIE JE.... --takych obraztekov vytvorenych v photoshope a podobnych grafickych programoch ,dokaze vytvorit stredoskolak za hodinu 50....[/quote] No tak pozri sem. Priamo na stránku strany Republika: https://www.hnutie-republika.sk/stanovy/

No tak pozri sem....


--nepochopil si ani ň...
--napiš kde konkretne /miesto .obec ,dialnica ,/ v REALNOM SVETE sa nachadza tento bilboard.
--mńa nezaujimaju virtualne ko...tiny,na webovych strankach politickych pucipajtasov.


No tak pozri sem.... --nepochopil si ani ň... --napiš kde konkretne /miesto .obec ,dialnica ,/ v REALNOM SVETE sa nachadza tento bilboard. --mńa nezaujimaju virtualne ko...tiny,na webovych strankach politickych pucipajtasov.

nepochopil si ani ň...


Podstatná je prezentovaná myšlienka a nie to, či je niekde bilbord alebo nie.


[quote="pid:46650, uid:443"]nepochopil si ani ň...[/quote] Podstatná je prezentovaná myšlienka a nie to, či je niekde bilbord alebo nie.

Podstatná je prezentovaná myšlienka...


Najprv je žalúdok a až potom hlava..
---v realite-- ak nemaš čo do huby ,nejake myšlienky su ti na dve veci....


Podstatná je prezentovaná myšlienka... Najprv je žalúdok a až potom hlava.. ---v realite-- ak nemaš čo do huby ,nejake myšlienky su ti na dve veci....

--napiš kde konkretne /miesto .obec ,dialnica ,/ v REALNOM SVETE sa nachadza tento bilboard.

To neviem, nejazdím ako šofér po Slovensku, ani nie som majiteľ reklamnej agentúry (a pochybujem, že ty alebo niekto iný môže skalopevne tvrdiť, že nikde na Slovensku takýto banner nie je). Ale možno je ešte skoro na platenie bilboardov po Slovensku. Voľby sú zatiaľ v nedohľadne. Uhrík a Mazurek nie sú hlupáci, aby nevedeli osloviť odborníkov aj iným spôsobom ako bilboardami. A kto si pozrie ich stránky, tak zistí, aké spektrum ľudí hľadajú. Ten obrázok tam nemajú na srandu králikov. Je tam pre tých, ktorí si o nich niečo zisťujú.
Navyše, takýmito bannermi by asi znechutili časť svojich voličov, takže tá informácia je určená pre potenciálnych kolegov a nie pre voličov. Preto je iba na ich stránke. Treba sa pýtať priamo predsedníctva strany, o čo im s liberálmi ide...


[quote="pid:46650, uid:443"]--napiš kde konkretne /miesto .obec ,dialnica ,/ v REALNOM SVETE sa nachadza tento bilboard.[/quote] To neviem, nejazdím ako šofér po Slovensku, ani nie som majiteľ reklamnej agentúry _(a pochybujem, že ty alebo niekto iný môže skalopevne tvrdiť, že nikde na Slovensku takýto banner nie je)_. Ale možno je ešte skoro na platenie bilboardov po Slovensku. Voľby sú zatiaľ v nedohľadne. Uhrík a Mazurek nie sú hlupáci, aby nevedeli osloviť odborníkov aj iným spôsobom ako bilboardami. A kto si pozrie ich stránky, tak zistí, aké spektrum ľudí hľadajú. Ten obrázok tam nemajú na srandu králikov. Je tam pre tých, ktorí si o nich niečo zisťujú. Navyše, takýmito bannermi by asi znechutili časť svojich voličov, takže tá informácia je určená pre potenciálnych kolegov a nie pre voličov. Preto je iba na ich stránke. Treba sa pýtať priamo predsedníctva strany, o čo im s liberálmi ide...
Upravené 4. 12. 2021 o 17:11

Najprv je žalúdok a až potom hlava..
---v realite-- ak nemaš čo do huby ,nejake myšlienky su ti na dve veci....


A co maju tebou prezentovane oralno-analne zalezitosti s tym, ze Hnutie republika vola k sebe liberalov?


[quote="pid:46665, uid:443"]Najprv je žalúdok a až potom hlava.. ---v realite-- ak nemaš čo do huby ,nejake myšlienky su ti na dve veci....[/quote] A co maju tebou prezentovane oralno-analne zalezitosti s tym, ze Hnutie republika vola k sebe liberalov?

Mazurek musí zaplatiť Sabakovi do troch dní 20-tisíc eur ako odškodné za ohováranie. “Bez súdu a možnosti normálneho odvolania. Sudca sa rozhodol ničiť mi život,” reaguje poslanec
...Poslanec tvrdí, že sudca zneužil predbežné neodkladné opatrenie, aby v expresnom čase mohol vydať svoj rozsudok bez súdu a bez jeho možnosti sa efektívne brániť. “Cieľ je jasný… Pripraviť ma o príjem a zničiť mi život, cez ohýbanie právnych noriem a zneužívanie právomocí. Chcú ma donútiť.”
Mazurek tiež avizoval, že je pripravený podať trestné oznámenie za ohýbanie práva.
https://www.hlavnespravy.sk/milan-mazurek-musi-zaplatit-infektologovi-petrovi-sabakovi-20-tisic-eur-ako-odskodne-za-ohovaranie/2807142


Sudca Juraj Šteffel je však človekom, ktorý v prípade istého nevyrovnaného závistlivca z môjho rodného mesta rozhodol, že aj napriek neuveriteľným nezmyslom, ktoré o mne narozprával sa mi nemusí ospravedlniť, lebo som verejný činiteľ, musím zniesť každú kritiku (zrejme aj účelové klamstvá a obvinenia z hrozných činov) a on nemôže tomuto zúfalcovi obmedziť jeho právo na slobodu slova. V prípade pána Sabaku však rozhodol úplne opačne, nepríčetne, bez súdu a za slová covidový prorok vydal BEZPRECEDENTNÉ rozhodnutie zaplatiť 20 000 eur do troch dní. Žiaden advokát, s ktorým som to konzultoval sa s ničím takým nikdy nestretol. Juraj Šteffel skrátka zneužil svoju moc, aby mi mohol ruinovať život a pripraviť ma v sekunde o príjem. Ideme však ďalej, nezastavíme sa a ľudia ako Šteffel a Sabaka pochopia, že nás zlomiť svojimi podlými ťahmi nedokážu. Nikdy!“
https://zemavek.sk/milan-mazurek-a-sud/


**Mazurek musí zaplatiť Sabakovi do troch dní 20-tisíc eur ako odškodné za ohováranie. “Bez súdu a možnosti normálneho odvolania. Sudca sa rozhodol ničiť mi život,” reaguje poslanec** ...Poslanec tvrdí, že sudca zneužil predbežné neodkladné opatrenie, aby v expresnom čase mohol vydať svoj rozsudok bez súdu a bez jeho možnosti sa efektívne brániť. “Cieľ je jasný… Pripraviť ma o príjem a zničiť mi život, cez ohýbanie právnych noriem a zneužívanie právomocí. Chcú ma donútiť.” Mazurek tiež avizoval, že je pripravený podať trestné oznámenie za ohýbanie práva. https://www.hlavnespravy.sk/milan-mazurek-musi-zaplatit-infektologovi-petrovi-sabakovi-20-tisic-eur-ako-odskodne-za-ohovaranie/2807142 **Sudca Juraj Šteffel je však človekom, ktorý v prípade istého nevyrovnaného závistlivca z môjho rodného mesta rozhodol, že aj napriek neuveriteľným nezmyslom, ktoré o mne narozprával sa mi nemusí ospravedlniť, lebo som verejný činiteľ, musím zniesť každú kritiku (zrejme aj účelové klamstvá a obvinenia z hrozných činov) a on nemôže tomuto zúfalcovi obmedziť jeho právo na slobodu slova. V prípade pána Sabaku však rozhodol úplne opačne, nepríčetne, bez súdu a za slová covidový prorok vydal BEZPRECEDENTNÉ rozhodnutie zaplatiť 20 000 eur do troch dní.** Žiaden advokát, s ktorým som to konzultoval sa s ničím takým nikdy nestretol. Juraj Šteffel skrátka zneužil svoju moc, aby mi mohol ruinovať život a pripraviť ma v sekunde o príjem. Ideme však ďalej, nezastavíme sa a ľudia ako Šteffel a Sabaka pochopia, že nás zlomiť svojimi podlými ťahmi nedokážu. Nikdy!“ https://zemavek.sk/milan-mazurek-a-sud/
Upravené 30. 12. 2021 o 20:20

Vedec a podnikateľ Čekan na súde proti M. Heredošovi (Republika) neuspel
Okresný sudca zamietol neodkladné rozhodnutie, ktoré vedec Pavol Čekan požadoval v rámci žaloby proti Mirovi Heredošovi z hnutia Republika. Vedec ho žaluje to, že sa svojimi výrokmi na FB dotkol jeho osobnosti a podnikateľských aktivít jeho firmy. Heredoš vyjadril svoje hodnotiace úsudky a názory o vedcovi a jeho podnikaní, ktoré pramenili z informácií, ktorými vtedy disponoval. Súd žiadosť o neodkladné vymazanie informácií z Heredošovho FB zamietol. „Podľa rozhodnutia sudcu:


  • sa štát a súdy nemôžu stať moderátorom verejnej diskusie v čase a priestore,
  • Čekan a jeho firma, keď obchoduje so štátom, sú verejne známe osoby a firmy a musia zniesť hodnotiace úsudky vyjadrované občanmi,
  • príkazom súdu mazať príspevok by sa štát dopustil masívneho zásahu do občianskych práv slobodne sa vyjadrovať a hodnotiť svojimi úsudkami a názormi stav, ktorý opisujem,
  • neodkladné rozhodnutia sa vydávajú len v prísne vymedzených prípadoch...“

https://www.hlavnydennik.sk/2022/01/19/vedec-a-podnikatel-cekan-na-sude-proti-m-heredosovi-republika-neuspel


**Vedec a podnikateľ Čekan na súde proti M. Heredošovi (Republika) neuspel** Okresný sudca zamietol neodkladné rozhodnutie, ktoré vedec Pavol Čekan požadoval v rámci žaloby proti Mirovi Heredošovi z hnutia Republika. Vedec ho žaluje to, že sa svojimi výrokmi na FB dotkol jeho osobnosti a podnikateľských aktivít jeho firmy. Heredoš vyjadril svoje hodnotiace úsudky a názory o vedcovi a jeho podnikaní, ktoré pramenili z informácií, ktorými vtedy disponoval. Súd žiadosť o neodkladné vymazanie informácií z Heredošovho FB zamietol. „Podľa rozhodnutia sudcu: - sa štát a súdy nemôžu stať moderátorom verejnej diskusie v čase a priestore, - Čekan a jeho firma, keď obchoduje so štátom, sú verejne známe osoby a firmy a musia zniesť hodnotiace úsudky vyjadrované občanmi, - príkazom súdu mazať príspevok by sa štát dopustil masívneho zásahu do občianskych práv slobodne sa vyjadrovať a hodnotiť svojimi úsudkami a názormi stav, ktorý opisujem, - neodkladné rozhodnutia sa vydávajú len v prísne vymedzených prípadoch...“ https://www.hlavnydennik.sk/2022/01/19/vedec-a-podnikatel-cekan-na-sude-proti-m-heredosovi-republika-neuspel
Upravené 19. 1. 2022 o 17:35

Vedec a podnikateľ Čekan

https://sk.wikipedia.org/wiki/Pavol_%C4%8Cekan
Vedecké pôsobenie Národný onkologický inštitút, USA, Rockefellerova univerzita
vyvoj testov na Covid


[quote="pid:53299, uid:111"]Vedec a podnikateľ Čekan[/quote] https://sk.wikipedia.org/wiki/Pavol_%C4%8Cekan Vedecké pôsobenie Národný onkologický inštitút, USA, Rockefellerova univerzita vyvoj testov na Covid

M. Heredoš uverejnil na YT kanále :
To zní jako Herodes.


[quote="pid:57632, uid:111"]M. Heredoš uverejnil na YT kanále :[/quote]To zní jako Herodes.

Miroslav Heredoš vystupuje z Uhríkovho hnutia Republika! A pred občanov a svojich podporovateľov predstúpil so zásadným vyhlásením.
Proti Vallovi
"Dnes 18. februára 2022 oznamujem svoju kandidatúru na primátora mesta Bratislava a tiež kandidatúru na mestského poslanca v bratislavskom zastupiteľstve. Na to, čo robí Matúš Vallo, sa totiž už nedá pozerať. Stačilo! Stačilo a tretí krát stačilo!" Oznámil politik svoju kandidatúru na sociálnej sieti.
Podľa Heredoša Bratislava potrebuje vo vedení a medzi poslancami konzervatívnych a pre občanov pracujúcich ľudí!
https://www.hlavnydennik.sk/2022/02/18/heredos-konci-v-republike-co-je-za-tym


Miroslav Heredoš vystupuje z Uhríkovho hnutia Republika! A pred občanov a svojich podporovateľov predstúpil so zásadným vyhlásením. Proti Vallovi "Dnes 18. februára 2022 oznamujem svoju kandidatúru na primátora mesta Bratislava a tiež kandidatúru na mestského poslanca v bratislavskom zastupiteľstve. Na to, čo robí Matúš Vallo, sa totiž už nedá pozerať. Stačilo! Stačilo a tretí krát stačilo!" Oznámil politik svoju kandidatúru na sociálnej sieti. Podľa Heredoša Bratislava potrebuje vo vedení a medzi poslancami konzervatívnych a pre občanov pracujúcich ľudí! https://www.hlavnydennik.sk/2022/02/18/heredos-konci-v-republike-co-je-za-tym

Podľa Heredoša Bratislava potrebuje vo vedení a medzi poslancami konzervatívnych a pre občanov pracujúcich ľudí!

Pre mňa dobra sprava, uvidíme aký bude program
Šanca je, hlavne dnes


[quote="pid:58333, uid:111"]Podľa Heredoša Bratislava potrebuje vo vedení a medzi poslancami konzervatívnych a pre občanov pracujúcich ľudí![/quote] Pre mňa dobra sprava, uvidíme aký bude program Šanca je, hlavne dnes

Šanca je, hlavne dnes

sanca je, ale nie v Bratislave. sancu mali taki ako Ftacnik ci Nesrovnal ktory sa tvaril ako kaviarnik ale ukazal ze dokaze aj riadit. mysliet si, ze v BA vyhra niekto kto bol v Republike je krajne naivne.
https://volby.sme.sk/komunalne-volby/2018/vysledky/bratislavsky-kraj/bratislava/bratislava
naivne je aj predpokladat, ze polovica ludi ktora nebola volit tentokrat pojde a zvoli niekoho normalneho... ci to je Heredos neviem lebo ho nepoznam, ale kadernikov uz vo vlade mame... ale tak daleko este nie sme aby mesto a stat dokazal riadit aj kuchar ako povedal Lenin.
v podstate nic nove, roztriesteny narodny blok kde nie kazdy kto sa za narodneho oznacuje nim aj je... kazdy s vlastnym kandidatom a vacsinou bez odbornych znalosti. asi sa liberalneho teroru musime najest dosyta aby sme chceli nieco realne vytvorit.


[quote="pid:58344, uid:492"]Šanca je, hlavne dnes[/quote] sanca je, ale nie v Bratislave. sancu mali taki ako Ftacnik ci Nesrovnal ktory sa tvaril ako kaviarnik ale ukazal ze dokaze aj riadit. mysliet si, ze v BA vyhra niekto kto bol v Republike je krajne naivne. https://volby.sme.sk/komunalne-volby/2018/vysledky/bratislavsky-kraj/bratislava/bratislava naivne je aj predpokladat, ze polovica ludi ktora nebola volit tentokrat pojde a zvoli niekoho normalneho... ci to je Heredos neviem lebo ho nepoznam, ale kadernikov uz vo vlade mame... ale tak daleko este nie sme aby mesto a stat dokazal riadit aj kuchar ako povedal Lenin. v podstate nic nove, roztriesteny narodny blok kde nie kazdy kto sa za narodneho oznacuje nim aj je... kazdy s vlastnym kandidatom a vacsinou bez odbornych znalosti. asi sa liberalneho teroru musime najest dosyta aby sme chceli nieco realne vytvorit.

Hoci vystúpil z Republiky, dávam to sem.


Dnes Heredoš na FB zdieľal:
https://www.facebook.com/heredos/videos/1021748288686462
/je tam len 25 sekúnd s Lavrovom pre tých, čo nemajú fb/
❗LAVROV DNES NA TLAČOVEJ KONFERENCII
👉 STRUČNÝ PREKLAD:
"Pentagon je veľmi znepokojený osudom chemických a biologických zariadení na Ukrajine, pretože Pentagon na Ukrajine vybudoval biologické vojenské laboratóriá a aktívne tam vyvíja patogény - v Kyjeve a Odese."


✅ Presne tak, už sa o tom dlhšie vie, ale aj tu vidieť ako bola a je Ukrajina vo farmaceutickom a laboratórnom područí Pentagonu, už od roku 2005. V roku 2016 sa ich spolupráca zintenzívnila.


👉 Viac info v tomto linku, veľmi dobrý článok.
https://zemavek.sk/laboratoria-usa-na-ukrajine-2-cast/
Úryvok z článku z roku 2020:
"Je celkom pravdepodobné, že Janukoviča zbavili moci vďaka aktívnej účasti vlády Spojených štátov práve kvôli jeho odmietnutiu spolupráce s Pentagónom,“ predpokladajú poslanci Opozičnej platformy.
V závere podotýkajú: „Nie je vylúčene, že tajná a nepriezračná činnosť nebezpečných zahraničných objektov na území Ukrajiny má za úlohu testovanie účinkov vírusu a baktérií na organizmoch Ukrajincov, a poslanci žiadajú, aby súčasné vedenie Ukrajiny tieto veci dalo do poriadku."
👉 V článku tiež:
"Následne Američania uvádzajú aj ďalšie zaujímavé fakty. Napríklad, že zmodernizovali mnohé laboratória ministerstva zdravotníctva Ukrajiny a Štátnej služby bezpečnosti potravín a ochrany spotrebiteľov. A v roku 2019 začali budovať dve laboratória v Kyjeve a Odese."
"Autor podotýka, že na internete nie je veľa informácií o amerických laboratóriách vo svete, vrátane Ukrajiny. Písali o tom, napríklad, srbskí a bulharskí novinári, ktorí zverejnili mapu amerických laboratórií na Ukrajine. Zverejnili tiež dokumenty, ktoré svedčia o tom, ako Pentagón financoval laboratória v Charkove a Dnepropetrovsku, ktoré predtým boli bežnými sanitárno-epidemiologickými stanicami… Prvá v rokoch 2010 – 2012 získala od amerických „sponzorov a pánov“ 1,5 milióna dolárov a druhá 2 milióny dolárov. Na portálu Štátneho departmentu USA sa nachádza aj dohoda medzi Ukrajinou a USA z 29. augusta 2005."
👉 Nech sa páči, to čo sa deje na Ukrajine, to má hlbšie pozadie. Nie to prvoplánové, čo vidíme v mainstreame. Aj toto je súčasť mozaiky.
t.me/miroheredos


Hoci vystúpil z Republiky, dávam to sem. Dnes Heredoš na FB zdieľal: https://www.facebook.com/heredos/videos/1021748288686462 /je tam len 25 sekúnd s Lavrovom pre tých, čo nemajú fb/ ❗LAVROV DNES NA TLAČOVEJ KONFERENCII
12
10.9k
101
27
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept