Politika v SR
Ruský fond přímých investic požádal Slovensko, aby vrátilo dodávku vakcíny Sputnik V

Ruský fond přímých investic požádal Slovensko, aby vrátilo dodávku vakcíny Sputnik V


Ruský fond přímých investic požádal slovenskou vládu, aby kvůli porušení smlouvy vrátili dodávku vakcíny Sputnik V, aby se mohla používat v jiných zemích. Píše se to na twitterovém účtu vakcíny.


„Ruský fond přímých investic (RDIF) požádal slovenskou vládu, aby vakcínu zaslala do certifikované laboratoře EU k testování (součást sítě OMCL), a dne 6. dubna roku 2021 zaslal dopis s žádostí o vrácení vakcíny z důvodu vícenásobného porušení smlouvy, aby mohla být použita v jiných zemích,“ uvádí se v příspěvku na sociální sítí.

https://cz.sputniknews.com/slovensko/2021040813453916-rusky-fond-primych-investic-pozadal-slovensko-aby-vratilo-dodavku-vakciny-sputnik-v/


**Ruský fond přímých investic požádal Slovensko, aby vrátilo dodávku vakcíny Sputnik V ** Ruský fond přímých investic požádal slovenskou vládu, aby kvůli porušení smlouvy vrátili dodávku vakcíny Sputnik V, aby se mohla používat v jiných zemích. Píše se to na twitterovém účtu vakcíny. _ „Ruský fond přímých investic (RDIF) požádal slovenskou vládu, aby vakcínu zaslala do certifikované laboratoře EU k testování (součást sítě OMCL), a dne 6. dubna roku 2021 zaslal dopis s žádostí o vrácení vakcíny z důvodu vícenásobného porušení smlouvy, aby mohla být použita v jiných zemích,“ uvádí se v příspěvku na sociální sítí. _ https://cz.sputniknews.com/slovensko/2021040813453916-rusky-fond-primych-investic-pozadal-slovensko-aby-vratilo-dodavku-vakciny-sputnik-v/

tak a som v riti:-((

práveže naopak. Stalo sa to najlepšie, čo sa mohlo stať. Ja dúfam, že skutočne dôjde aj k fyzickému odsunu tejto vakcíny z územia Slovenska.
Prečo? Pre toto: https://oracle911blog.wordpress.com/2021/04/07/postupne-a-po-tom-nahle/#comment-10291


[quote="pid:10439, uid:187"]tak a som v riti:-(([/quote] práveže naopak. Stalo sa to najlepšie, čo sa mohlo stať. Ja dúfam, že skutočne dôjde aj k fyzickému odsunu tejto vakcíny z územia Slovenska. Prečo? Pre toto: https://oracle911blog.wordpress.com/2021/04/07/postupne-a-po-tom-nahle/#comment-10291

Porovnání americké a ruské vakcíny na Covid-19, mechanismy účinků i připravovaných vakcín... Koho (ne)očkovat!


Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/ockovani-vakcinami-hpv/porovnani-americke-a-ruske-vakciny-na-covid-19/?fbclid=IwAR3XjZml1I9KjnIVNrF-DCZ92fY45geRYYnneQ_cB7J8Rlq66kiXzgYcSqU


Porovnání americké a ruské vakcíny na Covid-19, mechanismy účinků i připravovaných vakcín... Koho (ne)očkovat! Více zde: https://www.uspesna-lecba.cz/ockovani-vakcinami-hpv/porovnani-americke-a-ruske-vakciny-na-covid-19/?fbclid=IwAR3XjZml1I9KjnIVNrF-DCZ92fY45geRYYnneQ_cB7J8Rlq66kiXzgYcSqU

Rusko žiada Slovensko o vrátenie Sputniku. Matovič domov odkázal: Gratulujem, idioti


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583797-rusko-ziada-slovensko-o-vratenie-vakciny-sputnik-matovic-to-letel-vyzehlit/


Našiel niekto odkaz na to, že by sa Matel stretol s niekým v Rusku? Pochybujem, že by sa vôbec upratovačka z Kremľa s ním stretla


Rusko žiada Slovensko o vrátenie Sputniku. Matovič domov odkázal: Gratulujem, idioti https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583797-rusko-ziada-slovensko-o-vratenie-vakciny-sputnik-matovic-to-letel-vyzehlit/ Našiel niekto odkaz na to, že by sa Matel stretol s niekým v Rusku? Pochybujem, že by sa vôbec upratovačka z Kremľa s ním stretla
Upravené 8. 4. 2021 o 17:44

Vyjádření bývalého slovenského premiéra Matoviče:


„Když jsme přivezli Sputnik V na košické letiště, nahrnula se jim z nenávisti krev do očí. Spustili svou geopolitickou špinavou hru proti ‚hybridní zbrani‘ Ruska... A bylo jim úplně jedno, zda budou předčasné volby a vrátí se mafie k moci. Dnes však své dílo dokonali,“ napsal na Facebooku expremiér Matovič poté, co ruská žádost vyšla na povrch.
„Svými bludy, které přes Denník N pustili do celého světa, přiměli Rusy říct dost - a ti nás požádali o vrácení Sputniku a ukončení smlouvy. Gratuluji idioti! Vzali jste si jako rukojmí zdraví milionu lidí na Slovensku! Bouchněte si šampaňské,“ dodal s tím, že se nevzdává, i když zatím neví, jak dál. Více se k situaci vyjádří v pátek dopoledne.


Zdroj:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-sputnik-vakcina-koronavirus-igor-matovic-moskva.A210408_115550_zahranicni_kha


Takže ta „aféra“ „s různými Sputniky“ je naprosto vylhaná …


Vyjádření bývalého slovenského premiéra Matoviče: „Když jsme přivezli Sputnik V na košické letiště, nahrnula se jim z nenávisti krev do očí. Spustili svou geopolitickou špinavou hru proti ‚hybridní zbrani‘ Ruska... A bylo jim úplně jedno, zda budou předčasné volby a vrátí se mafie k moci. Dnes však své dílo dokonali,“ napsal na Facebooku expremiér Matovič poté, co ruská žádost vyšla na povrch. „Svými bludy, které přes Denník N pustili do celého světa, přiměli Rusy říct dost - a ti nás požádali o vrácení Sputniku a ukončení smlouvy. Gratuluji idioti! Vzali jste si jako rukojmí zdraví milionu lidí na Slovensku! Bouchněte si šampaňské,“ dodal s tím, že se nevzdává, i když zatím neví, jak dál. Více se k situaci vyjádří v pátek dopoledne. Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-sputnik-vakcina-koronavirus-igor-matovic-moskva.A210408_115550_zahranicni_kha Takže ta „aféra“ „s různými Sputniky“ je naprosto vylhaná …

kto je generalny riaditeľ RDIF, túto správu som zachytila na jednom fore, kde to niekto napisal, že sa Matel stretol s gen. r. RDIF? nie je to dáky protištátny živel?...už len to, že pri kontrole u nas hovorili po angllicky...tot smrdí riadnym pruserom a Matel tu na nas s cellou pakažou hra na nas hru ktorá bola odhalená vami....


kto je generalny riaditeľ RDIF, túto správu som zachytila na jednom fore, kde to niekto napisal, že sa Matel stretol s gen. r. RDIF? nie je to dáky protištátny živel?...už len to, že pri kontrole u nas hovorili po angllicky...tot smrdí riadnym pruserom a Matel tu na nas s cellou pakažou hra na nas hru ktorá bola odhalená vami....
Upravené 8. 4. 2021 o 18:20

takze ak mi v robote daju noz na krk, ze sa musim dat zaockovat, aby som "nesirila virus a nenakazila kolegov", tak sa mam dat radsej vyhodit alebo sa nechat ockovat tymi ich mnamkami?


takze ak mi v robote daju noz na krk, ze sa musim dat zaockovat, aby som "nesirila virus a nenakazila kolegov", tak sa mam dat radsej vyhodit alebo sa nechat ockovat tymi ich mnamkami?

Čo tak udeľovať výnimky na vakcínu Sputnik? či už ani toľko suverenity nemáme?Ale inak Matovič odvádza dobrú prácu s liberálmi.V bežnom živote sa stretávam len s reakciou "keď už očkovať tak len sputnikom"


Čo tak udeľovať výnimky na vakcínu Sputnik? či už ani toľko suverenity nemáme?Ale inak Matovič odvádza dobrú prácu s liberálmi.V bežnom živote sa stretávam len s reakciou "keď už očkovať tak len sputnikom"

Ale inak Matovič odvádza dobrú prácu s liberálmi.

no tak na jednej starne si to možno asi ani neuvedomuje, ale ak čitaš, tak to cele mal naplanovane a všetci o tom vedeli, vypiekol možno len s ľudmi....proste mu na to skočili a chcu Sputnik.....za každu cenu, pochybujem, že si daka väčšina bude skladať nejaku mozaiku o čo v tejto hre ide....Matovič ide na ruku 5. kolone...pričom na konci dňa bude on čo chcel a nevyšlo to a 5kolona bude rada, že to nevyšlo a kopa hnoja z ich papúľ padla tam kam mala....naštvať ľudí.....ako tomu hovorite, dufam , že sa nenahnevate....hra na dve prihravky po Matovičovsky.....on teda blbý nie je...no to, že z toho profitoval ho nakoniec prevalcuje


[quote="pid:10460, uid:192"]Ale inak Matovič odvádza dobrú prácu s liberálmi.[/quote] no tak na jednej starne si to možno asi ani neuvedomuje, ale ak čitaš, tak to cele mal naplanovane a všetci o tom vedeli, vypiekol možno len s ľudmi....proste mu na to skočili a chcu Sputnik.....za každu cenu, pochybujem, že si daka väčšina bude skladať nejaku mozaiku o čo v tejto hre ide....Matovič ide na ruku 5. kolone...pričom na konci dňa bude on čo chcel a nevyšlo to a 5kolona bude rada, že to nevyšlo a kopa hnoja z ich papúľ padla tam kam mala....naštvať ľudí.....ako tomu hovorite, dufam , že sa nenahnevate....hra na dve prihravky po Matovičovsky.....on teda blbý nie je...no to, že z toho profitoval ho nakoniec prevalcuje
Upravené 8. 4. 2021 o 18:42

takze ak mi v robote daju noz na krk, ze sa musim dat zaockovat, aby som "nesirila virus a nenakazila kolegov", tak sa mam dat radsej vyhodit alebo sa nechat ockovat tymi ich mnamkami?

podať TO na zamestnavateľa....ešte dodam, že podla ustavy(myslim) je zdravie jednotlivca nad kolektívnym zdravim...hovoril to Harabin minule na IV


[quote="pid:10456, uid:187"]takze ak mi v robote daju noz na krk, ze sa musim dat zaockovat, aby som "nesirila virus a nenakazila kolegov", tak sa mam dat radsej vyhodit alebo sa nechat ockovat tymi ich mnamkami?[/quote] podať TO na zamestnavateľa....ešte dodam, že podla ustavy(myslim) je zdravie jednotlivca nad kolektívnym zdravim...hovoril to Harabin minule na IV
Upravené 8. 4. 2021 o 18:45

Je třeba si reálně říct, že vakcína se jménem "Sputnik V" v EU nemá šanci na schválení. Babiš včera jasně řekl, že se bude očkovat jen po svhálení v Bruselu, ale to se nikdy nestane.
Zbývá tedy Astra Zeneka s "novým zázračným receptem".


Je třeba si reálně říct, že vakcína se jménem "Sputnik V" v EU nemá šanci na schválení. Babiš včera jasně řekl, že se bude očkovat jen po svhálení v Bruselu, ale to se nikdy nestane. Zbývá tedy Astra Zeneka s "novým zázračným receptem".

Dobrý komentár som čítal na internete:


"To akože ŠÚKL nemá vlastné testovacie zariadenia???
Takže stanoviská, ktoré vydáva ŠÚKL, nemajú žiadnu právnu hodnotu, nakoľko neboli vykonané na pracoviskách ŠÚKL???"


Zaujímavý rozmer aj úder voči autorite menom ŠUKL.


Dobrý komentár som čítal na internete: "To akože ŠÚKL nemá vlastné testovacie zariadenia??? Takže stanoviská, ktoré vydáva ŠÚKL, nemajú žiadnu právnu hodnotu, nakoľko neboli vykonané na pracoviskách ŠÚKL???" Zaujímavý rozmer aj úder voči autorite menom ŠUKL.

Moderátor

@Dynamo.....
Asi preto ide Matel do Madarska....madari spolupracuju na Sputniku+AZ....Sputnik je nova AZ2.0

@Dynamo..... Asi preto ide Matel do Madarska....madari spolupracuju na Sputniku+AZ....Sputnik je nova AZ2.0

Rusko označilo správu Denníka N o odlišnej vakcíne Sputnik V na Slovensku za falošnú. Ruský virológ z Gamalejovho inštitútu hovorí o absurdite


https://www.infovojna.sk/article/rusko-oznacilo-spravu-dennika-n-o-odlisnej-vakcine-sputnik-v-na-slovensku-za-falosnu-rusky-virolog-z-gamalejovho-institutu-hovori-o-absurdite


cca pred 2 týždňami som na fórum dávala článok o tom, ako sa chystá degradácia Sputniku V - použili našich k tomu


**Rusko označilo správu Denníka N o odlišnej vakcíne Sputnik V na Slovensku za falošnú. Ruský virológ z Gamalejovho inštitútu hovorí o absurdite** https://www.infovojna.sk/article/rusko-oznacilo-spravu-dennika-n-o-odlisnej-vakcine-sputnik-v-na-slovensku-za-falosnu-rusky-virolog-z-gamalejovho-institutu-hovori-o-absurdite cca pred 2 týždňami som na fórum dávala článok o tom, ako sa chystá degradácia Sputniku V - použili našich k tomu

takze ak mi v robote daju noz na krk, ze sa musim dat zaockovat, aby som "nesirila virus a nenakazila kolegov", tak sa mam dat radsej vyhodit alebo sa nechat ockovat tymi ich mnamkami?


Zamestnaj sa krátkodobo v Maďarsku a tam o to poziadaš. Ak bude Orbán, bude aj Sputnik a Sinovac. Obe sú ok.


[quote="pid:10456, uid:187"]takze ak mi v robote daju noz na krk, ze sa musim dat zaockovat, aby som "nesirila virus a nenakazila kolegov", tak sa mam dat radsej vyhodit alebo sa nechat ockovat tymi ich mnamkami?[/quote] Zamestnaj sa krátkodobo v Maďarsku a tam o to poziadaš. Ak bude Orbán, bude aj Sputnik a Sinovac. Obe sú ok.

.naštvať ľudí..


Akurát to zvýši účasť na referende. Nemyslím si že to bolo plánované, tie reakcie na dovezenie Sputnika hovorili za všetko.
Tie podpisy na referendum budú musieť zbierať tak ako sa zmienil @popolvar, čísla budú musieť byť cez 1 milión, najlepšie cez 2 milióny, aby sa v referende nedalo s nimi manipulovať. Už teraz ľudia dajú najavo čo chcú.

[quote="pid:10461, uid:17"].naštvať ľudí..[/quote] Akurát to zvýši účasť na referende. Nemyslím si že to bolo plánované, tie reakcie na dovezenie Sputnika hovorili za všetko. Tie podpisy na referendum budú musieť zbierať tak ako sa zmienil @popolvar, čísla budú musieť byť cez 1 milión, najlepšie cez 2 milióny, aby sa v referende nedalo s nimi manipulovať. Už teraz ľudia dajú najavo čo chcú.
Upravené 8. 4. 2021 o 21:41

Nemyslím si že to bolo plánované


ako tomu chápať?...Matovič si ide svoju hru?.... veď všetci su proti Sputniku, len on "bojuje"...zajtra v Maďarsku....neviem ako to je z akej urovne môže takto kumunikovať, no ak pôjde o financovanie ich Sputnika+ AZ...tak si nechava zadne vratka prave cez Madarsko...alebo tato akože druha vlada to tu dokona-bude imitovať riadenie a Matovič dokonči zadania ako tienovy premier.... mam na mysli ako vravel Pjakin..spojenie Madarsko Sk..Čr..alebo Sr- Madarsko...a ine modely... nečitala som čo tam ide riešiť, takže len polemizujem


[quote="pid:10490, uid:196"]Nemyslím si že to bolo plánované[/quote] ako tomu chápať?...Matovič si ide svoju hru?.... veď všetci su proti Sputniku, len on "bojuje"...zajtra v Maďarsku....neviem ako to je z akej urovne môže takto kumunikovať, no ak pôjde o financovanie ich Sputnika+ AZ...tak si nechava zadne vratka prave cez Madarsko...alebo tato akože druha vlada to tu dokona-bude imitovať riadenie a Matovič dokonči zadania ako tienovy premier.... mam na mysli ako vravel Pjakin..spojenie Madarsko Sk..Čr..alebo Sr- Madarsko...a ine modely... nečitala som čo tam ide riešiť, takže len polemizujem

Podľa mňa je Matovičovou úlohou preformátovávať liberálnu scénu. On ako optimálny sociopat bol na to roky pripravovaný, čo ukazovalo jeho pôsobenie na politickej scéne za posledných 10 rokov (Ktorý aspoň trochu normálny človek by robil zo seba idiota dlhé roky).


Ale ako píše zuzka, výsledok protištátnych tendencii sa snažia udržiavať v rozsahu:

pričom na konci dňa bude on čo chcel a nevyšlo to a 5kolona bude rada, že to nevyšlo


Vďaka špičkovému informačnému poľu Smeru (Fica) v poslednom období, petičnej akcie a blížiaceho sa referenda(?), sa zrýchluje potreba preformátovania liberálnej scény, lebo "patrioti" nie sú pripravení a liberáli sú stále ešte málo proruský (potreba určitej miery "proruskosti" vzhľadom na globálne pomery). Uvidíme jaké zlepence ešte povznikajú.


Sputnik V je fakticky určitý cieľový vektor Ruska. Ako s ním vlády štátov narábajú, tým sa ukazuje, v akom rozsahu sú schopní-neschopní sa zaradiť do aktuálnych globánych procesov. Tým, že problém so Spútnikom v SR prešiel na nadnárodnú a fakticky globálnu úroveň, je možné očakávať, že Matovič bude ešte idiotskejší a nakoniec niektorí sa podvolia a budú viac "proruskí" (ako napr. Kollár) a totálny hlupáci budú kvičať stále svoje.


Ak chce mať dnešná liberálna vláda svetlejšiu budúcnosť, tak buď ŠUKL schváli Sputnik a povolí ho, alebo budú viditeľne akože tlačiť na EMA.


A podľa toho ako Matovič poletuje, tiež môže byť to, že nás nakonie "zachránia" Maďari.


Ináč k očkovaniu, tak ja sa určite nedám očkovať, ani Sputnikom, to ale nech si už zváži každý sám.


Podľa mňa je Matovičovou úlohou preformátovávať liberálnu scénu. On ako optimálny sociopat bol na to roky pripravovaný, čo ukazovalo jeho pôsobenie na politickej scéne za posledných 10 rokov (Ktorý aspoň trochu normálny človek by robil zo seba idiota dlhé roky). Ale ako píše zuzka, výsledok protištátnych tendencii sa snažia udržiavať v rozsahu: [quote="pid:10461, uid:17"]pričom na konci dňa bude on čo chcel a nevyšlo to a 5kolona bude rada, že to nevyšlo[/quote] Vďaka špičkovému informačnému poľu Smeru (Fica) v poslednom období, petičnej akcie a blížiaceho sa referenda(?), sa zrýchluje potreba preformátovania liberálnej scény, lebo "patrioti" nie sú pripravení a liberáli sú stále ešte málo proruský (potreba určitej miery "proruskosti" vzhľadom na globálne pomery). Uvidíme jaké zlepence ešte povznikajú. Sputnik V je fakticky určitý cieľový vektor Ruska. Ako s ním vlády štátov narábajú, tým sa ukazuje, v akom rozsahu sú schopní-neschopní sa zaradiť do aktuálnych globánych procesov. Tým, že problém so Spútnikom v SR prešiel na nadnárodnú a fakticky globálnu úroveň, je možné očakávať, že Matovič bude ešte idiotskejší a nakoniec niektorí sa podvolia a budú viac "proruskí" (ako napr. Kollár) a totálny hlupáci budú kvičať stále svoje. Ak chce mať dnešná liberálna vláda svetlejšiu budúcnosť, tak buď ŠUKL schváli Sputnik a povolí ho, alebo budú viditeľne akože tlačiť na EMA. A podľa toho ako Matovič poletuje, tiež môže byť to, že nás nakonie "zachránia" Maďari. Ináč k očkovaniu, tak ja sa určite nedám očkovať, ani Sputnikom, to ale nech si už zváži každý sám.

Stalo sa to najlepšie, čo sa mohlo stať.

som rovnakého názoru, ale tento krok umožní konečne vymiesť libtardský brloh pod názvom ŠUKL, ktorý sa "preslávil" okrem iného aj nevyberanými útokmi voči použitiu Ivermektínu v čase, keď už boli relevantné údaje a štúdie k dispozícii.
Debili si týmto definitívne podpílili konár pod zadkom a najlepší čistič na nich bude práve Igiot s egom pošramoteným práve týmto úradom.


[quote="pid:10442, uid:112"]Stalo sa to najlepšie, čo sa mohlo stať.[/quote] som rovnakého názoru, ale tento krok umožní konečne vymiesť libtardský brloh pod názvom ŠUKL, ktorý sa "preslávil" okrem iného aj nevyberanými útokmi voči použitiu Ivermektínu v čase, keď už boli relevantné údaje a štúdie k dispozícii. Debili si týmto definitívne podpílili konár pod zadkom a najlepší čistič na nich bude práve Igiot s egom pošramoteným práve týmto úradom.

Parametre osobnosti su funkciou matrice.Silna osobnosť znesie silu matrice ,viac jednotlivcov môže zniesť spätnú väzbu v relatívnom bezpečí.Historia sa opakuje pred očami.


Parametre osobnosti su funkciou matrice.Silna osobnosť znesie silu matrice ,viac jednotlivcov môže zniesť spätnú väzbu v relatívnom bezpečí.Historia sa opakuje pred očami.

vedus: ved neviem ani ceknut po madarsky....a urcite sa nemam kde zamestnat (nehovoriac o tom, ze by som musela predsa dat vypoved v praci teraz a ked dam vypoved, tak sa mozem na cele ockovanie vykaslat)


vedus: ved neviem ani ceknut po madarsky....a urcite sa nemam kde zamestnat (nehovoriac o tom, ze by som musela predsa dat vypoved v praci teraz a ked dam vypoved, tak sa mozem na cele ockovanie vykaslat)

cirkus okolo degradácie Sputniku V pokračuje


**Virológ Pastorek: Vakcínu sme nemali ani kúpiť. Testy na myšiach boli divadlo


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583840-virolog-pastorek-vakcinu-sme-nemali-ani-kupit-testy-na-mysiach-boli-divadlo/


ŠÚKL nebol upozornený, že by testovanie vakcín v SAV porušilo zmluvu

https://www.teraz.sk/slovensko/sukl-nebol-upozorneny-ze-by-testova/540567-clanok.html


cirkus okolo degradácie Sputniku V pokračuje ****Virológ Pastorek: Vakcínu sme nemali ani kúpiť. Testy na myšiach boli divadlo** https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583840-virolog-pastorek-vakcinu-sme-nemali-ani-kupit-testy-na-mysiach-boli-divadlo/ **ŠÚKL nebol upozornený, že by testovanie vakcín v SAV porušilo zmluvu ** https://www.teraz.sk/slovensko/sukl-nebol-upozorneny-ze-by-testova/540567-clanok.html
Upravené 9. 4. 2021 o 09:34

Tu si treba všimnúť priamy Matovičov útok na Denník N, ktorý je u nás zosobnením oplotenej ambasády. Kuriózne na tom je, že na toto médium útočí už spoločne s Ficom/Smerom.


Blaha ešte pred voľbami načrtol, že Matovič robí na nich, aj mu poďakoval. A upozornil na to viackrát. ;-)


Tu si treba všimnúť priamy Matovičov útok na Denník N, ktorý je u nás zosobnením oplotenej ambasády. Kuriózne na tom je, že na toto médium útočí už spoločne s Ficom/Smerom. Blaha ešte pred voľbami načrtol, že Matovič robí na nich, aj mu poďakoval. A upozornil na to viackrát. ;-)

Moderátor

Matovič: Ruská vakcína Sputnik V má na Slovensku „príliš veľa mimoriadne vysoko postavených nepriateľov“. „Robili všetko pre to, aby zahatali používanie tejto vakcíny na Slovensku“.
https://www.hlavnespravy.sk/matovic-sputnik-v-je-mimoriadne-kvalitna-vakcina-po-ktorej-mnohe-krajiny-tuzia/2496772


Matovič: Ruská vakcína Sputnik V má na Slovensku „príliš veľa mimoriadne vysoko postavených nepriateľov“. „Robili všetko pre to, aby zahatali používanie tejto vakcíny na Slovensku“. https://www.hlavnespravy.sk/matovic-sputnik-v-je-mimoriadne-kvalitna-vakcina-po-ktorej-mnohe-krajiny-tuzia/2496772

Maďarsko pomôže Slovensku pri testovaní Sputnika V, potvrdil Szijjártó Matovičovi


Na základe žiadosti Slovenska pomôže Maďarsko pri testovaní ruskej vakcíny Sputnik V. Vyhlásil to na dnešnej tlačovej besede v Budapešti maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó po rokovaní s podpredsedom vlády a ministrom financií Igorom Matovičom. Má to umožniť zachrániť životy čo najviac občanov SR.


Maďarsko je v súčasnosti podľa Matoviča akýmsi vzorom vo svete i v Európe v očkovaní proti koronavírusu. Má to byť vďaka tomu, že nejde len cestou očkovacích látok zabezpečených Európskou úniou, ale sa obrátilo aj na východ. Maďarsku sa tak podarilo dosiahnuť výrazne vyššiu zaočkovanosť svojich občanov ako v iných krajinách Európskej únie, konštatoval Matovič.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583885-heger-matovic-da-sputnik-posudit-budapesti/


**Maďarsko pomôže Slovensku pri testovaní Sputnika V, potvrdil Szijjártó Matovičovi ** Na základe žiadosti Slovenska pomôže Maďarsko pri testovaní ruskej vakcíny Sputnik V. Vyhlásil to na dnešnej tlačovej besede v Budapešti maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó po rokovaní s podpredsedom vlády a ministrom financií Igorom Matovičom. Má to umožniť zachrániť životy čo najviac občanov SR. Maďarsko je v súčasnosti podľa Matoviča akýmsi vzorom vo svete i v Európe v očkovaní proti koronavírusu. Má to byť vďaka tomu, že nejde len cestou očkovacích látok zabezpečených Európskou úniou, ale sa obrátilo aj na východ. Maďarsku sa tak podarilo dosiahnuť výrazne vyššiu zaočkovanosť svojich občanov ako v iných krajinách Európskej únie, konštatoval Matovič. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583885-heger-matovic-da-sputnik-posudit-budapesti/

Akurat som to počúvala v rádiu...ŠUKL sa pekne odpisal...aj s neschopnými kolaborantami....s Mikasom na čele


Akurat som to počúvala v rádiu...ŠUKL sa pekne odpisal...aj s neschopnými kolaborantami....s Mikasom na čele

ved neviem ani ceknut po madarsky



Nevadí... požiadaš o maďarské občianstvo a dostaneš Sputnik...Igor zariadi...


> ved neviem ani ceknut po madarsky Nevadí... požiadaš o maďarské občianstvo a dostaneš Sputnik...Igor zariadi...

ide o odpis podpindusov v SAV - berú grandy musia kričať ako pániček káže


**Čekan: Útok Matoviča na ŠÚKL a SAV je niečo nehorázne
**


Útok ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) na Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) a Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied (SAV) pre vakcínu Sputnik V je niečo nehorázne, myslí si biochemik Pavol Čekan. Matovičove piatkové vyjadrenia považuje za "absolútne nemiestne" aj matematik Richard Kollár. "Jeho útoky na slovenskú vedu a odborníkov považujem za osobný útok na mňa," uviedol na sociálnej sieti.


„Tieto úbohé útoky na odborníkov, vedcov a nezávislé inštitúcie, ktoré musia dbať o bezpečnosť liekov a vakcín, aby chránili naše zdravie a životy, musia navždy skončiť,“ vyhlásil Čekan. Najlepších vedcov tak podľa neho vyháňame do zahraničia, kde majú pokoj, finančné zázemie, dôstojný život, postavenie a kredit pre svoju prácu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583939-cekan-utok-matovica-na-sukl-a-sav-je-nieco-nehorazne/


ide o odpis podpindusov v SAV - berú grandy musia kričať ako pániček káže ****Čekan: Útok Matoviča na ŠÚKL a SAV je niečo nehorázne** ** Útok ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) na Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) a Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied (SAV) pre vakcínu Sputnik V je niečo nehorázne, myslí si biochemik Pavol Čekan. Matovičove piatkové vyjadrenia považuje za "absolútne nemiestne" aj matematik Richard Kollár. "Jeho útoky na slovenskú vedu a odborníkov považujem za osobný útok na mňa," uviedol na sociálnej sieti. „Tieto úbohé útoky na odborníkov, vedcov a nezávislé inštitúcie, ktoré musia dbať o bezpečnosť liekov a vakcín, aby chránili naše zdravie a životy, musia navždy skončiť,“ vyhlásil Čekan. Najlepších vedcov tak podľa neho vyháňame do zahraničia, kde majú pokoj, finančné zázemie, dôstojný život, postavenie a kredit pre svoju prácu. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583939-cekan-utok-matovica-na-sukl-a-sav-je-nieco-nehorazne/

Matovič "svojím svojvoľným" konaním neustále rozkladá štátnosť Slovenskej republiky. Politiku SR posúva na totálne mravné a schopnostné dno. Včera to zavŕšil v Maďarsku, kde fakticky svojím príchodom ukázal, že sme banánová republika, ale bol privítaný najvyšším predstaviteľom Orbánom.


Možno je potešujúce, ako deptá 5.kolonu, ale je to len málo (aj keď prospešné) v porovnaní s likvidovaním štátnosti SR. Proste mať peknú záhradku s bývaním, v nájme u suseda, to asi nie je tá optimálna "výhra". SR 30 rokov budovala svoju štátnosť, až sa v poslednom období dostala na nadnárodnú úroveň ako rozumný a rešpektovaný hráč. A dnes...


Na egregoriálnej úrovni tomuto "svojvoľnému" výletu Matoviča kontroval Pellegrini svojím videom.
https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/458630425475438/


Matovič "svojím svojvoľným" konaním neustále rozkladá štátnosť Slovenskej republiky. Politiku SR posúva na totálne mravné a schopnostné dno. Včera to zavŕšil v Maďarsku, kde fakticky svojím príchodom ukázal, že sme banánová republika, ale bol privítaný najvyšším predstaviteľom Orbánom. Možno je potešujúce, ako deptá 5.kolonu, ale je to len málo (aj keď prospešné) v porovnaní s likvidovaním štátnosti SR. Proste mať peknú záhradku s bývaním, v nájme u suseda, to asi nie je tá optimálna "výhra". SR 30 rokov budovala svoju štátnosť, až sa v poslednom období dostala na nadnárodnú úroveň ako rozumný a rešpektovaný hráč. A dnes... Na egregoriálnej úrovni tomuto "svojvoľnému" výletu Matoviča kontroval Pellegrini svojím videom. https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/458630425475438/

Pelle je liberalne ladení a niet divu, že len ozvučoval čo vsetko je v rozklade, pričom on sam chape čo sa udialo z medzistatnej urovne.... no toto nie je o tom čo sa stalo, ale predvolebná kampaň....Pelle je orientovany na západ a spajanie sa s Maďarskom mu nevonia.


Pelle je liberalne ladení a niet divu, že len ozvučoval čo vsetko je v rozklade, pričom on sam chape čo sa udialo z medzistatnej urovne.... no toto nie je o tom čo sa stalo, ale predvolebná kampaň....Pelle je orientovany na západ a spajanie sa s Maďarskom mu nevonia.

Pelle je liberalne ladení


Fico nedavno povedal na europoslankynu a liberalku Benovu, ze tvrdo pracuje a robi dobru robotu (volny vyklad).
Je Fico liberalne ladeny?


[quote="pid:10713, uid:17"]Pelle je liberalne ladení[/quote] Fico nedavno povedal na europoslankynu a liberalku Benovu, ze tvrdo pracuje a robi dobru robotu (volny vyklad). Je Fico liberalne ladeny?

Je Fico liberalne ladeny?


Nie.


Fico nedavno povedal na europoslankynu a liberalku Benovu, ze tvrdo pracuje a robi dobru robotu (volny vyklad).


Iste len nechal zamlčaní to, že svojou činnosťou likviduje zbytok liberálneho krídla vo vnútri Smeru...


[quote="pid:10722, uid:254"]Je Fico liberalne ladeny?[/quote] Nie. [quote="pid:10722, uid:254"]Fico nedavno povedal na europoslankynu a liberalku Benovu, ze tvrdo pracuje a robi dobru robotu (volny vyklad).[/quote] Iste len nechal zamlčaní to, že svojou činnosťou likviduje zbytok liberálneho krídla vo vnútri Smeru...

Moderátor

Robi dobrú robotu, aby sa odpísala....aj Pčolinskeho obhajoval, pričom vie čo je zač....tu hovorí čisto z pravneho hľadiska akou formou to bolo robené....nie vzdy treba povedať aj B.


Robi dobrú robotu, aby sa odpísala....aj Pčolinskeho obhajoval, pričom vie čo je zač....tu hovorí čisto z pravneho hľadiska akou formou to bolo robené....nie vzdy treba povedať aj B.
Upravené 10. 4. 2021 o 13:39

Sputnik sa podobá Astre. Nevieme, či aj účinkami


Vakcína Sputnik V je typovo najbližšia vakcíne AstraZeneca, obe sú totiž adenovírusové. Adenovírus sa tu využíva iba ako nákladiak, cudzím slovom vektor, na prepravu vírusovej informácie do imunitných buniek. Tú istú technológiu využíva aj americká vakcína spoločnosti Johnson & Johnson, ktorá by mala na Slovensko prísť 19. apríla.


„AstraZeneca obsahuje šimpanzí adenovírus a Sputnik používa dva ľudské,“ vysvetľuje virológ Boris Klempa z Biomedicínskeho centra SAV a dodáva, že sa nedá pri ruskej vakcíne predpokladať, či má podobné nežiaduce účinky, aké sa skloňujú pri vakcíne AstraZeneca.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583991-sputnik-sa-podoba-astre-nevieme-ci-aj-ucinkami/


Sputnik sa podobá Astre. Nevieme, či aj účinkami Vakcína Sputnik V je typovo najbližšia vakcíne AstraZeneca, obe sú totiž adenovírusové. Adenovírus sa tu využíva iba ako nákladiak, cudzím slovom vektor, na prepravu vírusovej informácie do imunitných buniek. Tú istú technológiu využíva aj americká vakcína spoločnosti Johnson & Johnson, ktorá by mala na Slovensko prísť 19. apríla. „AstraZeneca obsahuje šimpanzí adenovírus a Sputnik používa dva ľudské,“ vysvetľuje virológ Boris Klempa z Biomedicínskeho centra SAV a dodáva, že sa nedá pri ruskej vakcíne predpokladať, či má podobné nežiaduce účinky, aké sa skloňujú pri vakcíne AstraZeneca. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583991-sputnik-sa-podoba-astre-nevieme-ci-aj-ucinkami/

Asi bude plakat celu noc do vankusa.


Skôr nariekať pánkovi, že o odstavili od všetkého...


[quote="pid:10755, uid:106"]Asi bude plakat celu noc do vankusa.[/quote] Skôr nariekať pánkovi, že o odstavili od všetkého...

Moderátor

3.22k
36
15
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept