Politika v SR
Ruský fond přímých investic požádal Slovensko, aby vrátilo dodávku vakcíny Sputnik V

Parametre osobnosti su funkciou matrice.Silna osobnosť znesie silu matrice ,viac jednotlivcov môže zniesť spätnú väzbu v relatívnom bezpečí.Historia sa opakuje pred očami.


Parametre osobnosti su funkciou matrice.Silna osobnosť znesie silu matrice ,viac jednotlivcov môže zniesť spätnú väzbu v relatívnom bezpečí.Historia sa opakuje pred očami.

vedus: ved neviem ani ceknut po madarsky....a urcite sa nemam kde zamestnat (nehovoriac o tom, ze by som musela predsa dat vypoved v praci teraz a ked dam vypoved, tak sa mozem na cele ockovanie vykaslat)


vedus: ved neviem ani ceknut po madarsky....a urcite sa nemam kde zamestnat (nehovoriac o tom, ze by som musela predsa dat vypoved v praci teraz a ked dam vypoved, tak sa mozem na cele ockovanie vykaslat)

cirkus okolo degradácie Sputniku V pokračuje


**Virológ Pastorek: Vakcínu sme nemali ani kúpiť. Testy na myšiach boli divadlo


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583840-virolog-pastorek-vakcinu-sme-nemali-ani-kupit-testy-na-mysiach-boli-divadlo/


ŠÚKL nebol upozornený, že by testovanie vakcín v SAV porušilo zmluvu

https://www.teraz.sk/slovensko/sukl-nebol-upozorneny-ze-by-testova/540567-clanok.html


cirkus okolo degradácie Sputniku V pokračuje ****Virológ Pastorek: Vakcínu sme nemali ani kúpiť. Testy na myšiach boli divadlo** https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583840-virolog-pastorek-vakcinu-sme-nemali-ani-kupit-testy-na-mysiach-boli-divadlo/ **ŠÚKL nebol upozornený, že by testovanie vakcín v SAV porušilo zmluvu ** https://www.teraz.sk/slovensko/sukl-nebol-upozorneny-ze-by-testova/540567-clanok.html
Upravené 9. 4. 2021 o 09:34

Tu si treba všimnúť priamy Matovičov útok na Denník N, ktorý je u nás zosobnením oplotenej ambasády. Kuriózne na tom je, že na toto médium útočí už spoločne s Ficom/Smerom.


Blaha ešte pred voľbami načrtol, že Matovič robí na nich, aj mu poďakoval. A upozornil na to viackrát. ;-)


Tu si treba všimnúť priamy Matovičov útok na Denník N, ktorý je u nás zosobnením oplotenej ambasády. Kuriózne na tom je, že na toto médium útočí už spoločne s Ficom/Smerom. Blaha ešte pred voľbami načrtol, že Matovič robí na nich, aj mu poďakoval. A upozornil na to viackrát. ;-)

Matovič: Ruská vakcína Sputnik V má na Slovensku „príliš veľa mimoriadne vysoko postavených nepriateľov“. „Robili všetko pre to, aby zahatali používanie tejto vakcíny na Slovensku“.
https://www.hlavnespravy.sk/matovic-sputnik-v-je-mimoriadne-kvalitna-vakcina-po-ktorej-mnohe-krajiny-tuzia/2496772


Matovič: Ruská vakcína Sputnik V má na Slovensku „príliš veľa mimoriadne vysoko postavených nepriateľov“. „Robili všetko pre to, aby zahatali používanie tejto vakcíny na Slovensku“. https://www.hlavnespravy.sk/matovic-sputnik-v-je-mimoriadne-kvalitna-vakcina-po-ktorej-mnohe-krajiny-tuzia/2496772

Maďarsko pomôže Slovensku pri testovaní Sputnika V, potvrdil Szijjártó Matovičovi


Na základe žiadosti Slovenska pomôže Maďarsko pri testovaní ruskej vakcíny Sputnik V. Vyhlásil to na dnešnej tlačovej besede v Budapešti maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó po rokovaní s podpredsedom vlády a ministrom financií Igorom Matovičom. Má to umožniť zachrániť životy čo najviac občanov SR.


Maďarsko je v súčasnosti podľa Matoviča akýmsi vzorom vo svete i v Európe v očkovaní proti koronavírusu. Má to byť vďaka tomu, že nejde len cestou očkovacích látok zabezpečených Európskou úniou, ale sa obrátilo aj na východ. Maďarsku sa tak podarilo dosiahnuť výrazne vyššiu zaočkovanosť svojich občanov ako v iných krajinách Európskej únie, konštatoval Matovič.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583885-heger-matovic-da-sputnik-posudit-budapesti/


**Maďarsko pomôže Slovensku pri testovaní Sputnika V, potvrdil Szijjártó Matovičovi ** Na základe žiadosti Slovenska pomôže Maďarsko pri testovaní ruskej vakcíny Sputnik V. Vyhlásil to na dnešnej tlačovej besede v Budapešti maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó po rokovaní s podpredsedom vlády a ministrom financií Igorom Matovičom. Má to umožniť zachrániť životy čo najviac občanov SR. Maďarsko je v súčasnosti podľa Matoviča akýmsi vzorom vo svete i v Európe v očkovaní proti koronavírusu. Má to byť vďaka tomu, že nejde len cestou očkovacích látok zabezpečených Európskou úniou, ale sa obrátilo aj na východ. Maďarsku sa tak podarilo dosiahnuť výrazne vyššiu zaočkovanosť svojich občanov ako v iných krajinách Európskej únie, konštatoval Matovič. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583885-heger-matovic-da-sputnik-posudit-budapesti/

Akurat som to počúvala v rádiu...ŠUKL sa pekne odpisal...aj s neschopnými kolaborantami....s Mikasom na čele


Akurat som to počúvala v rádiu...ŠUKL sa pekne odpisal...aj s neschopnými kolaborantami....s Mikasom na čele

ved neviem ani ceknut po madarskyNevadí... požiadaš o maďarské občianstvo a dostaneš Sputnik...Igor zariadi...


> ved neviem ani ceknut po madarsky Nevadí... požiadaš o maďarské občianstvo a dostaneš Sputnik...Igor zariadi...

ide o odpis podpindusov v SAV - berú grandy musia kričať ako pániček káže


**Čekan: Útok Matoviča na ŠÚKL a SAV je niečo nehorázne
**


Útok ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) na Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) a Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied (SAV) pre vakcínu Sputnik V je niečo nehorázne, myslí si biochemik Pavol Čekan. Matovičove piatkové vyjadrenia považuje za "absolútne nemiestne" aj matematik Richard Kollár. "Jeho útoky na slovenskú vedu a odborníkov považujem za osobný útok na mňa," uviedol na sociálnej sieti.


„Tieto úbohé útoky na odborníkov, vedcov a nezávislé inštitúcie, ktoré musia dbať o bezpečnosť liekov a vakcín, aby chránili naše zdravie a životy, musia navždy skončiť,“ vyhlásil Čekan. Najlepších vedcov tak podľa neho vyháňame do zahraničia, kde majú pokoj, finančné zázemie, dôstojný život, postavenie a kredit pre svoju prácu.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583939-cekan-utok-matovica-na-sukl-a-sav-je-nieco-nehorazne/


ide o odpis podpindusov v SAV - berú grandy musia kričať ako pániček káže ****Čekan: Útok Matoviča na ŠÚKL a SAV je niečo nehorázne** ** Útok ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) na Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) a Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied (SAV) pre vakcínu Sputnik V je niečo nehorázne, myslí si biochemik Pavol Čekan. Matovičove piatkové vyjadrenia považuje za "absolútne nemiestne" aj matematik Richard Kollár. "Jeho útoky na slovenskú vedu a odborníkov považujem za osobný útok na mňa," uviedol na sociálnej sieti. „Tieto úbohé útoky na odborníkov, vedcov a nezávislé inštitúcie, ktoré musia dbať o bezpečnosť liekov a vakcín, aby chránili naše zdravie a životy, musia navždy skončiť,“ vyhlásil Čekan. Najlepších vedcov tak podľa neho vyháňame do zahraničia, kde majú pokoj, finančné zázemie, dôstojný život, postavenie a kredit pre svoju prácu. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583939-cekan-utok-matovica-na-sukl-a-sav-je-nieco-nehorazne/

Matovič "svojím svojvoľným" konaním neustále rozkladá štátnosť Slovenskej republiky. Politiku SR posúva na totálne mravné a schopnostné dno. Včera to zavŕšil v Maďarsku, kde fakticky svojím príchodom ukázal, že sme banánová republika, ale bol privítaný najvyšším predstaviteľom Orbánom.


Možno je potešujúce, ako deptá 5.kolonu, ale je to len málo (aj keď prospešné) v porovnaní s likvidovaním štátnosti SR. Proste mať peknú záhradku s bývaním, v nájme u suseda, to asi nie je tá optimálna "výhra". SR 30 rokov budovala svoju štátnosť, až sa v poslednom období dostala na nadnárodnú úroveň ako rozumný a rešpektovaný hráč. A dnes...


Na egregoriálnej úrovni tomuto "svojvoľnému" výletu Matoviča kontroval Pellegrini svojím videom.
https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/458630425475438/


Matovič "svojím svojvoľným" konaním neustále rozkladá štátnosť Slovenskej republiky. Politiku SR posúva na totálne mravné a schopnostné dno. Včera to zavŕšil v Maďarsku, kde fakticky svojím príchodom ukázal, že sme banánová republika, ale bol privítaný najvyšším predstaviteľom Orbánom. Možno je potešujúce, ako deptá 5.kolonu, ale je to len málo (aj keď prospešné) v porovnaní s likvidovaním štátnosti SR. Proste mať peknú záhradku s bývaním, v nájme u suseda, to asi nie je tá optimálna "výhra". SR 30 rokov budovala svoju štátnosť, až sa v poslednom období dostala na nadnárodnú úroveň ako rozumný a rešpektovaný hráč. A dnes... Na egregoriálnej úrovni tomuto "svojvoľnému" výletu Matoviča kontroval Pellegrini svojím videom. https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/458630425475438/

Pelle je liberalne ladení a niet divu, že len ozvučoval čo vsetko je v rozklade, pričom on sam chape čo sa udialo z medzistatnej urovne.... no toto nie je o tom čo sa stalo, ale predvolebná kampaň....Pelle je orientovany na západ a spajanie sa s Maďarskom mu nevonia.


Pelle je liberalne ladení a niet divu, že len ozvučoval čo vsetko je v rozklade, pričom on sam chape čo sa udialo z medzistatnej urovne.... no toto nie je o tom čo sa stalo, ale predvolebná kampaň....Pelle je orientovany na západ a spajanie sa s Maďarskom mu nevonia.

Pelle je liberalne ladení


Fico nedavno povedal na europoslankynu a liberalku Benovu, ze tvrdo pracuje a robi dobru robotu (volny vyklad).
Je Fico liberalne ladeny?


[quote="pid:10713, uid:17"]Pelle je liberalne ladení[/quote] Fico nedavno povedal na europoslankynu a liberalku Benovu, ze tvrdo pracuje a robi dobru robotu (volny vyklad). Je Fico liberalne ladeny?

Je Fico liberalne ladeny?


Nie.


Fico nedavno povedal na europoslankynu a liberalku Benovu, ze tvrdo pracuje a robi dobru robotu (volny vyklad).


Iste len nechal zamlčaní to, že svojou činnosťou likviduje zbytok liberálneho krídla vo vnútri Smeru...


[quote="pid:10722, uid:254"]Je Fico liberalne ladeny?[/quote] Nie. [quote="pid:10722, uid:254"]Fico nedavno povedal na europoslankynu a liberalku Benovu, ze tvrdo pracuje a robi dobru robotu (volny vyklad).[/quote] Iste len nechal zamlčaní to, že svojou činnosťou likviduje zbytok liberálneho krídla vo vnútri Smeru...

Moderátor

Robi dobrú robotu, aby sa odpísala....aj Pčolinskeho obhajoval, pričom vie čo je zač....tu hovorí čisto z pravneho hľadiska akou formou to bolo robené....nie vzdy treba povedať aj B.


Robi dobrú robotu, aby sa odpísala....aj Pčolinskeho obhajoval, pričom vie čo je zač....tu hovorí čisto z pravneho hľadiska akou formou to bolo robené....nie vzdy treba povedať aj B.
Upravené 10. 4. 2021 o 13:39

Sputnik sa podobá Astre. Nevieme, či aj účinkami


Vakcína Sputnik V je typovo najbližšia vakcíne AstraZeneca, obe sú totiž adenovírusové. Adenovírus sa tu využíva iba ako nákladiak, cudzím slovom vektor, na prepravu vírusovej informácie do imunitných buniek. Tú istú technológiu využíva aj americká vakcína spoločnosti Johnson & Johnson, ktorá by mala na Slovensko prísť 19. apríla.


„AstraZeneca obsahuje šimpanzí adenovírus a Sputnik používa dva ľudské,“ vysvetľuje virológ Boris Klempa z Biomedicínskeho centra SAV a dodáva, že sa nedá pri ruskej vakcíne predpokladať, či má podobné nežiaduce účinky, aké sa skloňujú pri vakcíne AstraZeneca.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583991-sputnik-sa-podoba-astre-nevieme-ci-aj-ucinkami/


Sputnik sa podobá Astre. Nevieme, či aj účinkami Vakcína Sputnik V je typovo najbližšia vakcíne AstraZeneca, obe sú totiž adenovírusové. Adenovírus sa tu využíva iba ako nákladiak, cudzím slovom vektor, na prepravu vírusovej informácie do imunitných buniek. Tú istú technológiu využíva aj americká vakcína spoločnosti Johnson & Johnson, ktorá by mala na Slovensko prísť 19. apríla. „AstraZeneca obsahuje šimpanzí adenovírus a Sputnik používa dva ľudské,“ vysvetľuje virológ Boris Klempa z Biomedicínskeho centra SAV a dodáva, že sa nedá pri ruskej vakcíne predpokladať, či má podobné nežiaduce účinky, aké sa skloňujú pri vakcíne AstraZeneca. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/583991-sputnik-sa-podoba-astre-nevieme-ci-aj-ucinkami/

Asi bude plakat celu noc do vankusa.


Skôr nariekať pánkovi, že o odstavili od všetkého...


[quote="pid:10755, uid:106"]Asi bude plakat celu noc do vankusa.[/quote] Skôr nariekať pánkovi, že o odstavili od všetkého...

Moderátor

12
3.21k
36
16
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept