Zahraničná politika
Lavrov se "náhodně" setkal s Kerrým při pobytu v Dillí

"Shodou okonosti" oba diplomaté byli ubytováni ve stejném hotelu. Nemluvili o ničem jiném, než o počasí. Protože dnes Kerry v Gosděpu má na starosti celoplanetární klíma. A je úplně jedno, že dříve to byl největší odborník na Ukrajinu, Írán a Sýrií. Ale o těchto zemích určitě v rozhovoru nebyl ani náznak. smile
https://www.mk.ru/politics/2021/04/06/lavrov-vstretilsya-s-kerri-v-indii.html


"Shodou okonosti" oba diplomaté byli ubytováni ve stejném hotelu. Nemluvili o ničem jiném, než o počasí. Protože dnes Kerry v Gosděpu má na starosti celoplanetární klíma. A je úplně jedno, že dříve to byl největší odborník na Ukrajinu, Írán a Sýrií. Ale o těchto zemích určitě v rozhovoru nebyl ani náznak. :) https://www.mk.ru/politics/2021/04/06/lavrov-vstretilsya-s-kerri-v-indii.html

a hlavne tam doletel len tak, nahodou.-)) O tom, ze Lavrov mal planovanu cestu tam, sa vie uz davnejsie


a hlavne tam doletel len tak, nahodou.-)) O tom, ze Lavrov mal planovanu cestu tam, sa vie uz davnejsie

Vypadá to, že Kerry "dohlíží" na ten spolek tajtrlíků z pověření "starších" kluků . S Lavrovem si prý velmi dobře rozuměli i v době, kdy Kerry dělal zahraničí, a ne Planetární "rosničku". Podle mně je to dobře ušitá kamufláž , přeci si globálščici nemohli dovolit ty nemehla nechat bez dozoru...Zatím plán B (Bidon) běží jako po másle, Jóžin je ještě větší blb, než mnozí očekávali.


Vypadá to, že Kerry "dohlíží" na ten spolek tajtrlíků z pověření "starších" kluků . S Lavrovem si prý velmi dobře rozuměli i v době, kdy Kerry dělal zahraničí, a ne Planetární "rosničku". Podle mně je to dobře ušitá kamufláž , přeci si globálščici nemohli dovolit ty nemehla nechat bez dozoru...Zatím plán B (Bidon) běží jako po másle, Jóžin je ještě větší blb, než mnozí očekávali.

přeci si globálščici nemohli dovolit ty nemehla nechat bez dozoru...
To mě hezký rozesmálo, děkuji! smile


[quote="pid:10496, uid:57"]přeci si globálščici nemohli dovolit ty nemehla nechat bez dozoru...[/quote]To mě hezký rozesmálo, děkuji! :)

To mě hezký rozesmálo, děkuji!


Mňa tiežsmile .Vďaka Boletus.


[quote="pid:10500, uid:149"]To mě hezký rozesmálo, děkuji![/quote] Mňa tiež:D .Vďaka Boletus.

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Upravené 8. 4. 2021 o 22:24
828
4
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept