Egregoriálno-matričné riadenie
ceremoniál

Zdravím priaznivcov KSB a aj neprajníkov ;-)
Dnes som našiel tento článok :


https://aeronet.cz/news/video-globaliste-na-bilou-sobotu-o-velikonocich-v-kahire-usporadali-triumfalni-prehlidku-desivych-okultnich-symbolu-vladcu-nad-planetou-zemi-arijske-dite-prineslo-ohen-planety-zeme/


a myslím že bude prínosné a zaujímavé podebatovať, čo v skutočnosti tá akcia odkazuje a komu ?
Pretože analýza administrátora aeronetu pána VK mi príde pochybná.
Nepovažujem sa za znalca KSB a napriek tomu tam vidím minimálne 5,6 chýb a nedostatkov. Alebo má VK pravdu ?
Podelte sa o svoje názory , ďakujem.


Zdravím priaznivcov KSB a aj neprajníkov ;-) Dnes som našiel tento článok : https://aeronet.cz/news/video-globaliste-na-bilou-sobotu-o-velikonocich-v-kahire-usporadali-triumfalni-prehlidku-desivych-okultnich-symbolu-vladcu-nad-planetou-zemi-arijske-dite-prineslo-ohen-planety-zeme/ a myslím že bude prínosné a zaujímavé podebatovať, čo v skutočnosti tá akcia odkazuje a komu ? Pretože analýza administrátora aeronetu pána VK mi príde pochybná. Nepovažujem sa za znalca KSB a napriek tomu tam vidím minimálne 5,6 chýb a nedostatkov. Alebo má VK pravdu ? Podelte sa o svoje názory , ďakujem.

Pretože analýza administrátora aeronetu pána VK mi príde pochybná.
Nepovažujem sa za znalca KSB a napriek tomu tam vidím minimálne 5,6 chýb a nedostatkov. Alebo má VK pravdu ?

@Martin naše pokusy o rozbor a interpretaci této události viz link co výše dává JS22, já pouze doporučuji číst od začátku toho tématu.
Pokud se týká rozboru pana VK, dovolím si doporučit tohle:
Dobrý bože, to jsem to dopočítal! Dělám rozbory rozborů. Ale co naděláš? Nic. Tak deme na to, někdo to dělat musí.
;-)

Ten VK-slint je tak moc plný blbostí, že jsem řešil jenom to, co na mne nejvíc křičelo a i tak jsem byl dlouhý.
Pokud jsi
vidím minimálne 5,6 chýb a nedostatkov

zaznamenal něco podstatného navíc než co jsem vypsal já, budu rád, když sem dáš k tomu poznámku.

[quote="pid:10245, uid:324"]Pretože analýza administrátora aeronetu pána VK mi príde pochybná. Nepovažujem sa za znalca KSB a napriek tomu tam vidím minimálne 5,6 chýb a nedostatkov. Alebo má VK pravdu ?[/quote] @Martin naše pokusy o rozbor a interpretaci této události viz link co výše dává JS22, já pouze doporučuji číst od začátku toho tématu. Pokud se týká rozboru pana VK, dovolím si doporučit tohle: [quote="pid:10069, uid:240"]Dobrý bože, to jsem to dopočítal! Dělám rozbory rozborů. Ale co naděláš? Nic. Tak deme na to, někdo to dělat musí. ;-)[/quote] Ten VK-slint je tak moc plný blbostí, že jsem řešil jenom to, co na mne nejvíc křičelo a i tak jsem byl dlouhý. Pokud jsi [quote="pid:10245, uid:324"]vidím minimálne 5,6 chýb a nedostatkov[/quote] zaznamenal něco podstatného navíc než co jsem vypsal já, budu rád, když sem dáš k tomu poznámku.
Upravené 7. 4. 2021 o 21:13
472
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept