Politika v ČR
Blatny konci, nahradi ho Arenberger. Konci i jini.
Y

"Pozvěte Hyeny" Haaahhhaaaaaaa, perfektní Miloši.


"Pozvěte Hyeny" Haaahhhaaaaaaa, perfektní Miloši.

"Pozvěte Hyeny" Haaahhhaaaaaaa, perfektní Miloši.


Pozvěte hyeny, řekl Zeman a ceremoniál jmenování mohl začít


Před začátkem středečního jmenování Petra Arenbergera novým ministrem zdravotnictví dal prezident Miloš Zeman pokyn, že se může začít, slovy: „Pozvěte hyeny.” Měl tím zřejmě na mysli novináře, kteří do sálu mohli přijít až ve chvíli, kdy byla hlava státu usazena a vše bylo připraveno. Zvukový záznam zachytila kamera TV Nova.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pozvete-hyeny-rekl-zeman-a-ceremonial-jmenovani-mohl-zacit-40356269


[quote="pid:10269, uid:149"]"Pozvěte Hyeny" Haaahhhaaaaaaa, perfektní Miloši.[/quote] Pozvěte hyeny, řekl Zeman a ceremoniál jmenování mohl začít Před začátkem středečního jmenování Petra Arenbergera novým ministrem zdravotnictví dal prezident Miloš Zeman pokyn, že se může začít, slovy: „Pozvěte hyeny.” Měl tím zřejmě na mysli novináře, kteří do sálu mohli přijít až ve chvíli, kdy byla hlava státu usazena a vše bylo připraveno. Zvukový záznam zachytila kamera TV Nova. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pozvete-hyeny-rekl-zeman-a-ceremonial-jmenovani-mohl-zacit-40356269

Kucí se zase rozšoupli , při venčení staronového psa.
Zřejmě bude platit pravidlo , když chceš proces znemožnit a zastavit , tak to přežeň do absurdna.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-je-novy-PES-seznamte-se-Ve-tretim-stupni-vas-s-testem-pusti-do-hospody-659830
Už vidím v diskuzích reakce reakcionářů. Totiž těch , co jim na čokla hodlají zvysoka kašlat. Potvrdil se tím i důvod , proč mají tak najednou po třiceti letech démonkradi , zájem o zdraví lidí.
Fašismus navždy !


Kucí se zase rozšoupli , při venčení staronového psa. Zřejmě bude platit pravidlo , když chceš proces znemožnit a zastavit , tak to přežeň do absurdna. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-je-novy-PES-seznamte-se-Ve-tretim-stupni-vas-s-testem-pusti-do-hospody-659830 Už vidím v diskuzích reakce reakcionářů. Totiž těch , co jim na čokla hodlají zvysoka kašlat. Potvrdil se tím i důvod , proč mají tak najednou po třiceti letech démonkradi , zájem o zdraví lidí. Fašismus navždy !

Arenberger: Nezlobte, jinak budou respirátory i v létě


Epidemiologická situace je podle ministra zdravotnictví Petra Arenbergera (za ANO) křehká, a mohlo by tak dojít velice rychle k jejímu zhoršení. Důležité tak je, aby nyní lidé dodržovali epidemiologická opatření a „nezlobili“, jinak se může stát, že budou respirátory povinné i v létě.
„Pokud budeme chytří, užijeme si prázdniny. Když budeme zlobit, budeme v létě nosit respirátory, budeme se potit a nadávat na ministerstvo zdravotnictví, že to udělalo blbě,“ prohlásil Arenberger ve středu večer na plénu ve Sněmovně.
Před poslanci obhajoval omezení, která podle kritiků nejsou v souladu s pandemickým zákonem.
Podle něj se ministerstvo opatřeními snaží postavit lidi na nohy a bude to dělat i dále. „Pomůžete nám ale, když se budete chránit sami,“ uvedl.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/arenberger-nezlobte-jinak-budou-respiratory-i-v-lete-40357037


Včera z těch cca 200-300 lidí, co jsem viděl venku při cestě na nákup, jich mělo respirátor tak 10-15. Jen ti největší tydýti a exoti.


Je Arenberger součástí Zemanovy-Mlhovy strategie s prvky ve stylu: "Když se příliš tlačí, je z toho většinou ho*no."?
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1381/post-11270


Arenberger: Nezlobte, jinak budou respirátory i v létě Epidemiologická situace je podle ministra zdravotnictví Petra Arenbergera (za ANO) křehká, a mohlo by tak dojít velice rychle k jejímu zhoršení. Důležité tak je, aby nyní lidé dodržovali epidemiologická opatření a „nezlobili“, jinak se může stát, že budou respirátory povinné i v létě. „Pokud budeme chytří, užijeme si prázdniny. Když budeme zlobit, budeme v létě nosit respirátory, budeme se potit a nadávat na ministerstvo zdravotnictví, že to udělalo blbě,“ prohlásil Arenberger ve středu večer na plénu ve Sněmovně. Před poslanci obhajoval omezení, která podle kritiků nejsou v souladu s pandemickým zákonem. Podle něj se ministerstvo opatřeními snaží postavit lidi na nohy a bude to dělat i dále. „Pomůžete nám ale, když se budete chránit sami,“ uvedl. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/arenberger-nezlobte-jinak-budou-respiratory-i-v-lete-40357037 Včera z těch cca 200-300 lidí, co jsem viděl venku při cestě na nákup, jich mělo respirátor tak 10-15. Jen ti největší tydýti a exoti. Je Arenberger součástí Zemanovy-Mlhovy strategie s prvky ve stylu: "Když se příliš tlačí, je z toho většinou ho*no."? https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1381/post-11270
Upravené pred 5 dňami o 01:37

Hraje se o víc, než o to, zda Babiš zůstane anebo odejde . Řeči se vedou, aby tvořily infopole. A infopole se tvoří podle zadání voleb. Pediný politik v ČR, který sleduje celou šachovnici a podle toho postupuje, je opět - starý pan Miloš Kissinger.


Hraje se o víc, než o to, zda Babiš zůstane anebo odejde . Řeči se vedou, aby tvořily infopole. A infopole se tvoří podle zadání voleb. Pediný politik v ČR, který sleduje celou šachovnici a podle toho postupuje, je opět - starý pan Miloš Kissinger.

Ahrenberger byl zvolen podle všeho jako ceremoniář závěrečného procesu.
Proto to i vzal, on má superkšeft se svojí pěknou mladou manželkou (melaninová kampaň) a nejsem si jist, jestli nebyl před pár lety mezi vyznamenanými na Hradě... Vojtěch byl nýmand, Prymula mafián a obchodník, Blatný bezvýznamný doktůrek-pablb. Koho tam dát na závěr ?


Ahrenberger byl zvolen podle všeho jako ceremoniář závěrečného procesu. Proto to i vzal, on má superkšeft se svojí pěknou mladou manželkou (melaninová kampaň) a nejsem si jist, jestli nebyl před pár lety mezi vyznamenanými na Hradě... Vojtěch byl nýmand, Prymula mafián a obchodník, Blatný bezvýznamný doktůrek-pablb. Koho tam dát na závěr ?

Koho tam dát na závěr ?


Dávám příspěvek jen k doplnění a spíše jako vtip: moje dcera říká, že Miloš omilostní Ratha a na závěr tam bude on.
To by všem praskly žilky v hlavách


[quote="pid:11437, uid:57"]Koho tam dát na závěr ?[/quote] Dávám příspěvek jen k doplnění a spíše jako vtip: moje dcera říká, že Miloš omilostní Ratha a na závěr tam bude on. To by všem praskly žilky v hlavách

Dávám příspěvek jen k doplnění a spíše jako vtip: moje dcera říká, že Miloš omilostní Ratha a na závěr tam bude on.
To by všem praskly žilky v hlavách
toto malo ist do vtipov smile keby som pil kavu tak oplujem monitor.
Konci obdobie respiracnych chorob, takze ak nestihli zaockovat dostatok ludi, maju problem smile tazko davu vysvetlit zmiznutie corony bez ockovania. Sice to zazili uz minuly rok, ale teraz je to predsa ine.


[quote="pid:11463, uid:207"]Dávám příspěvek jen k doplnění a spíše jako vtip: moje dcera říká, že Miloš omilostní Ratha a na závěr tam bude on. To by všem praskly žilky v hlavách[/quote]toto malo ist do vtipov :D keby som pil kavu tak oplujem monitor. Konci obdobie respiracnych chorob, takze ak nestihli zaockovat dostatok ludi, maju problem :) tazko davu vysvetlit zmiznutie corony bez ockovania. Sice to zazili uz minuly rok, ale teraz je to predsa ine.

Konci obdobie respiracnych chorob, takze ak nestihli zaockovat dostatok ludi, maju problem tazko davu vysvetlit zmiznutie corony bez ockovania.


Nebojte, od toho je tu podzim a na ten se, zvlášť po volbách, všichni zainteresovaní politici neskutečně těší.


[quote="pid:11464, uid:10"]Konci obdobie respiracnych chorob, takze ak nestihli zaockovat dostatok ludi, maju problem tazko davu vysvetlit zmiznutie corony bez ockovania.[/quote] Nebojte, od toho je tu podzim a na ten se, zvlášť po volbách, všichni zainteresovaní politici neskutečně těší.

Nebojte, od toho je tu podzim a na ten se, zvlášť po volbách, všichni zainteresovaní politici neskutečně těší.

Předpokládám, že mají zadány konkrétní měřitelné cíle - min. % počty proočkovaných osob. Dokud nebude cíl dosažen, bude se vytvářet hysterie a nátlak. Z toho důvodu je prostě nutnost prosadit povolení pro Sputnik i u nás.


[quote="pid:11465, uid:19"]Nebojte, od toho je tu podzim a na ten se, zvlášť po volbách, všichni zainteresovaní politici neskutečně těší.[/quote] Předpokládám, že mají zadány konkrétní měřitelné cíle - min. % počty proočkovaných osob. Dokud nebude cíl dosažen, bude se vytvářet hysterie a nátlak. Z toho důvodu je prostě nutnost prosadit povolení pro Sputnik i u nás.

Ještě dodatek. Hledal jsem info o aktuální situaci v Rusku na ruských stránkách, protože naše SMI v této věci o Rusku nějak podezřele mlčí.
Tady je krátká zprávička + částečně korigovaný strojový překlad:
https://www.interfax.ru/moscow/761334


Собянин сообщил о полной вакцинации от COVID-19 820 тысяч москвичей /Sobyanin oznámil úplné očkování (dvě dávky) u 820 tis. Moskovanů COVID-19


Řekl, že z očkovaných bylo koronavirem následně nakaženo pouze několik osob. V Moskvě dostalo obě dávky vakcíny proti koronaviru více než 820 tisíc lidí, více než milion občanů dostalo první dávku vakcíny, napsal na svém blogu starosta hlavního města Sergej Sobyanin.


Téměř 45% očkovaných jsou lidé starší 60 let, poznamenal a připomněl, že pro tento věk je „ochrana před virem nejdůležitější.“


„Mezi miliony Moskvanů, kteří byli očkováni, je jen několik případů,“ zdůraznil a dodal, že o účinnosti ruské vakcíny není pochyb, a vakcína prokázala svou účinnost a bezpečnost. Atd.


Ještě dodatek. Hledal jsem info o aktuální situaci v Rusku na ruských stránkách, protože naše SMI v této věci o Rusku nějak podezřele mlčí. Tady je krátká zprávička + částečně korigovaný strojový překlad: https://www.interfax.ru/moscow/761334 **Собянин сообщил о полной вакцинации от COVID-19 820 тысяч москвичей /Sobyanin oznámil úplné očkování (dvě dávky) u 820 tis. Moskovanů COVID-19** Řekl, že z očkovaných bylo koronavirem následně nakaženo pouze několik osob. V Moskvě dostalo obě dávky vakcíny proti koronaviru více než 820 tisíc lidí, více než milion občanů dostalo první dávku vakcíny, napsal na svém blogu starosta hlavního města Sergej Sobyanin. Téměř 45% očkovaných jsou lidé starší 60 let, poznamenal a připomněl, že pro tento věk je „ochrana před virem nejdůležitější.“ „Mezi miliony Moskvanů, kteří byli očkováni, je jen několik případů,“ zdůraznil a dodal, že o účinnosti ruské vakcíny není pochyb, a vakcína prokázala svou účinnost a bezpečnost. Atd.

I v Rusku funguje místní ruská BigPharma a Putin si ji v předstihu zařadil jako tandemistu. Sputnik V je tak dohodnutou víceúčelovou zbraní a Putinovu týmu i výrobcům přináší profit. Také projev řízení a regulaci má v ruce gosudar.
Proto takový odpor venku . Do čela řízení operace COVID se postavil - skutečný NEPŘÍTEL COVIDu


I v Rusku funguje místní ruská BigPharma a Putin si ji v předstihu zařadil jako tandemistu. Sputnik V je tak dohodnutou víceúčelovou zbraní a Putinovu týmu i výrobcům přináší profit. Také projev řízení a regulaci má v ruce gosudar. Proto takový odpor venku . Do čela řízení operace COVID se postavil - skutečný NEPŘÍTEL COVIDu

Prymula mafián a obchodník

Zdá se, že mu křivdíš, zasloužil se o pozdržení Pfizeru, nebo jak se to píše. Měl soukromou informaci že je nebezpečná.


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/proc-mame-malo-vakcin-prymula-prozradil-jak-se-bal-pfizeru-150464


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prymula-o-vakcinach-uz-se-rozhodnete-zda-jsem-pro-ameriku-nebo-pro-rusko-150679


[quote="pid:11437, uid:57"]Prymula mafián a obchodník[/quote] Zdá se, že mu křivdíš, zasloužil se o pozdržení Pfizeru, nebo jak se to píše. Měl soukromou informaci že je nebezpečná. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/proc-mame-malo-vakcin-prymula-prozradil-jak-se-bal-pfizeru-150464 https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prymula-o-vakcinach-uz-se-rozhodnete-zda-jsem-pro-ameriku-nebo-pro-rusko-150679

tak hlavne cele tie zapadne akcie boli o vydierani. Najprv si staty mali objednat vakciny, potom ich nedostali, ale mali si objednat dalsie a znovu a znovu....pritom este tie prve dodavky nesplnili. Takze to bolo, ako keby si mal kupovat za 10, ale realne zaplatis 70 a potom ti to za tych 10 mozno dodame a zvysne mozes vyliat, lebo uz ti ich nebude tolko treba....a novinari miesto toho, aby toto rozmazavali, tak to skryvaju


tak hlavne cele tie zapadne akcie boli o vydierani. Najprv si staty mali objednat vakciny, potom ich nedostali, ale mali si objednat dalsie a znovu a znovu....pritom este tie prve dodavky nesplnili. Takze to bolo, ako keby si mal kupovat za 10, ale realne zaplatis 70 a potom ti to za tych 10 mozno dodame a zvysne mozes vyliat, lebo uz ti ich nebude tolko treba....a novinari miesto toho, aby toto rozmazavali, tak to skryvaju

Za protektorátu platilo s přibližujícím se konce okřídlené heslo .Každý kolaborant si našel "svého Žida" , kterého "zachránil" . Podívej se na výborný francouzský film Bídníci 20.století- velmi pěkně totu poučku interpretuje.
Fakt chceš obhajovat Prymulu ? A na základě prokazatelných faktů ?


Za protektorátu platilo s přibližujícím se konce okřídlené heslo .Každý kolaborant si našel "svého Žida" , kterého "zachránil" . Podívej se na výborný francouzský film Bídníci 20.století- velmi pěkně totu poučku interpretuje. Fakt chceš obhajovat Prymulu ? A na základě prokazatelných faktů ?

Fakt chceš obhajovat Prymulu ? A na základě prokazatelných faktů ?

No, zatím si Ty nepředložil žádná fakta. Prymula byl první, kdo začal protlačovat Sputnik V. i proto byl "odstřelen". A hlavně si ho jako ministra přál Zeman.


[quote="pid:11676, uid:57"]Fakt chceš obhajovat Prymulu ? A na základě prokazatelných faktů ?[/quote] No, zatím si Ty nepředložil žádná fakta. Prymula byl první, kdo začal protlačovat Sputnik V. i proto byl "odstřelen". A hlavně si ho jako ministra přál Zeman.

Mně stačí trochu projít minulost plukovníka Prymuly a jeho obchodní aktivity. Prymula byl vybrán nadnárodním řízením do určité fáze COVID operace a té se zhostil. V určité fázi byl určen k vystřídání jiným panákem a byl vystřídán. Pak byl ještě dovyužit jako malý krysař no a teď ? Je nepoužitelný a zdiskreditovaný starou korupcí a úplatky . A to nelze vymazat, proto jsou potkani nejprve důkladně zkorumpováni a až z odstupem doby instalováni. Aby měli o co přijít... Na tom by nezměnil Zeman vůbec nic. Podobně jako na tom, že ministra zahraničí v ČR v r.2017 jmenuje deep state a ne premiér. To je status quo a jde o to, i s tím status quo tvořit vlastní politiku.


Mně stačí trochu projít minulost plukovníka Prymuly a jeho obchodní aktivity. Prymula byl vybrán nadnárodním řízením do určité fáze COVID operace a té se zhostil. V určité fázi byl určen k vystřídání jiným panákem a byl vystřídán. Pak byl ještě dovyužit jako malý krysař no a teď ? Je nepoužitelný a zdiskreditovaný starou korupcí a úplatky . A to nelze vymazat, proto jsou potkani nejprve důkladně zkorumpováni a až z odstupem doby instalováni. Aby měli o co přijít... Na tom by nezměnil Zeman vůbec nic. Podobně jako na tom, že ministra zahraničí v ČR v r.2017 jmenuje deep state a ne premiér. To je status quo a jde o to, i s tím status quo tvořit vlastní politiku.
12
2.22k
36
16
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept