Politika v ČR
Blatny konci, nahradi ho Arenberger. Konci i jini.
Y

„Chtěl bych vám sdělit, že mě pan prezident na žádost pana premiéra odvolal. Jako důvod beru politické rozhodnutí, na které má pan premiér právo,” řekl dnes Blatný.


Prezident Miloš Zeman nového ministra jmenovat už dnes v 11.30 hod. Uvádí se, že Arenberger by měl v 10.30 hod dorazit na Pražský hrad za prezidentem Milošem Zemanem. Do úřadu by tak měl být uveden již dnes odpoledne. Tiskovou konferenci plánuje na ministerstvu zdravotnictví ve 13.30 hod.


Kdo další končí?
Následně se objevily informace o tom, že kromě Blatného končí i Kateřina Baťhová. Ta odchází z funkce hlavní národní koordinátorky pro očkování proti covidu-19.
A suska se o vymene min. skolstvi Plagy.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021040713446668-zvesti-se-staly-skutecnosti-blatny-konci-na-postu-ministra-zdravotnictvi-nahradit-by-jej-mel/


„Chtěl bych vám sdělit, že mě pan prezident na žádost pana premiéra odvolal. Jako důvod beru politické rozhodnutí, na které má pan premiér právo,” řekl dnes Blatný. Prezident Miloš Zeman nového ministra jmenovat už dnes v 11.30 hod. Uvádí se, že Arenberger by měl v 10.30 hod dorazit na Pražský hrad za prezidentem Milošem Zemanem. Do úřadu by tak měl být uveden již dnes odpoledne. Tiskovou konferenci plánuje na ministerstvu zdravotnictví ve 13.30 hod. Kdo další končí? Následně se objevily informace o tom, že kromě Blatného končí i Kateřina Baťhová. Ta odchází z funkce hlavní národní koordinátorky pro očkování proti covidu-19. A suska se o vymene min. skolstvi Plagy. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021040713446668-zvesti-se-staly-skutecnosti-blatny-konci-na-postu-ministra-zdravotnictvi-nahradit-by-jej-mel/

Zeman jmenoval nového ministra zdravotnictví. Váš předchůdce a ředitelka SÚKL blokovali Sputnik V, vzkázal mu .....
https://cz.sputniknews.com/politika/2021040713447118-zeman-jmenoval-noveho-ministra-zdravotnictvi-vas-predchudce-a-reditelka-sukl-blokovali-sputnik-v/


**Zeman jmenoval nového ministra zdravotnictví. Váš předchůdce a ředitelka SÚKL blokovali Sputnik V, vzkázal mu** ..... https://cz.sputniknews.com/politika/2021040713447118-zeman-jmenoval-noveho-ministra-zdravotnictvi-vas-predchudce-a-reditelka-sukl-blokovali-sputnik-v/

Drama při jednání vlády: Hlavní hygieničce Svrčinové se udělalo nevolno, zkolabovala a musela zasahovat záchranná služba, byla odvezena do nemocnice.
Postu se ujala v půlce března a byla pověřena funkcí hlavní hygieničky za odvolanou Jarmilu Rážovou.
Právě hlavní hygienička hraje spolu s ministrem zdravotnictví klíčovou roli v řízení boje s koronavirovou epidemií. Její důležitost vzroste ještě více poté, co přestane platit nouzový stav. Zatím to totiž vypadá, že od pondělí 12. dubna by se u nás měla veškerá opatření řídit dle pandemického zákona. A právě v jeho rámci může opatření vydávat buď ministr zdravotnictví, nebo právě hygiena. Zároveň koordinuje práci ředitelů krajských hygien.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021040713446050-drama-pri-jednani-vlady-hlavni-hygienicce-svrcinove-se-udelalo-nevolno-zkolabovala-a-musela/


Drama při jednání vlády: **Hlavní hygieničce Svrčinové se udělalo nevolno**, zkolabovala a musela zasahovat záchranná služba, byla odvezena do nemocnice. Postu se ujala v půlce března a byla pověřena funkcí hlavní hygieničky za odvolanou Jarmilu Rážovou. Právě hlavní hygienička hraje spolu s ministrem zdravotnictví klíčovou roli v řízení boje s koronavirovou epidemií. Její důležitost vzroste ještě více poté, co přestane platit nouzový stav. Zatím to totiž vypadá, že od pondělí 12. dubna by se u nás měla veškerá opatření řídit dle pandemického zákona. A právě v jeho rámci může opatření vydávat buď ministr zdravotnictví, nebo právě hygiena. Zároveň koordinuje práci ředitelů krajských hygien. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021040713446050-drama-pri-jednani-vlady-hlavni-hygienicce-svrcinove-se-udelalo-nevolno-zkolabovala-a-musela/
Upravené 7. 4. 2021 o 11:52

v zasade sa zaviedlo to iste co na Slovensku, hygienicka diktatura. tohoto sa po dobrom nezbavime.


v zasade sa zaviedlo to iste co na Slovensku, hygienicka diktatura. tohoto sa po dobrom nezbavime.

v zasade sa zaviedlo to iste co na Slovensku, hygienicka diktatura. tohoto sa po dobrom nezbavime.


Tohle je Zemanova akce


[quote="pid:10200, uid:10"]v zasade sa zaviedlo to iste co na Slovensku, hygienicka diktatura. tohoto sa po dobrom nezbavime.[/quote] Tohle je Zemanova akce

Z jistého podledu se Zemanem je to jako v Rusku s Putinem, své lidi má pod kontrolou.


Z jistého podledu se Zemanem je to jako v Rusku s Putinem, své lidi má pod kontrolou.
Upravené 7. 4. 2021 o 12:33

Vážený pane premiére, vážený pane ministře,


dovolte mi, abych Vám ještě jednou blahopřál k Vašemu jmenování. Nastupujete do funkce ministra zdravotnictví ve velice těžkých dobách, kdy zápasíme s pandemií, a nejdůležitějším, i když nikoli jediným, nástrojem v tomto boji je očkování. Každý z nás by měl proto usilovat o to, aby zde bylo co nejvíce efektivních vakcín. Zasloužil se o to pan premiér a i já jsem se obrátil dopisy na izraelského, ruského a čínského prezidenta s žádostí o dodávky vakcín. Ve všech třech případech byla odpověď pozitivní, ale Váš předchůdce a ředitelka Státního úřadu pro kontrolu léčiv, bohužel, tento proces blokovali.


Je dobré si uvědomit, že každý, kdo tímto způsobem postupuje, škodí České republice a nese spoluzodpovědnost za lidi, kteří kvůli nedostatku vakcín a pomalému očkování umírají. Jenom za dnešek jich bylo asi 150. Vím, že například vakcínu Sputnik teď kupuje Německo nebo Rakousko a další země, vím, že maďarský premiér se pro změnu nechal naočkovat čínskou vakcínou, takže ideologická hysterie, kterou pozorujeme u některých opozičních politiků nebo hloupých novinářů, je naprosto bezpředmětná.


Přeji Vám tedy ve Vaší práci, abyste se touto hysterií nenechal otrávit a abyste svou funkci vykonával v zájmu českého národa a jeho zdraví i životů.


Děkuji vám za pozornost.


Miloš Zeman, prezident republiky, Pražský hrad, 7. dubna 2021


https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/projev-prezidenta-republiky-pri-jmenovani-ministra-zdravotnictvi-15878


Vážený pane premiére, vážený pane ministře, dovolte mi, abych Vám ještě jednou blahopřál k Vašemu jmenování. Nastupujete do funkce ministra zdravotnictví ve velice těžkých dobách, kdy zápasíme s pandemií, a nejdůležitějším, i když nikoli jediným, nástrojem v tomto boji je očkování. Každý z nás by měl proto usilovat o to, aby zde bylo co nejvíce efektivních vakcín. Zasloužil se o to pan premiér a i já jsem se obrátil dopisy na izraelského, ruského a čínského prezidenta s žádostí o dodávky vakcín. Ve všech třech případech byla odpověď pozitivní, ale Váš předchůdce a ředitelka Státního úřadu pro kontrolu léčiv, bohužel, tento proces blokovali. Je dobré si uvědomit, že každý, kdo tímto způsobem postupuje, škodí České republice a nese spoluzodpovědnost za lidi, kteří kvůli nedostatku vakcín a pomalému očkování umírají. Jenom za dnešek jich bylo asi 150. Vím, že například vakcínu Sputnik teď kupuje Německo nebo Rakousko a další země, vím, že maďarský premiér se pro změnu nechal naočkovat čínskou vakcínou, takže ideologická hysterie, kterou pozorujeme u některých opozičních politiků nebo hloupých novinářů, je naprosto bezpředmětná. Přeji Vám tedy ve Vaší práci, abyste se touto hysterií nenechal otrávit a abyste svou funkci vykonával v zájmu českého národa a jeho zdraví i životů. Děkuji vám za pozornost. Miloš Zeman, prezident republiky, Pražský hrad, 7. dubna 2021 https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/projev-prezidenta-republiky-pri-jmenovani-ministra-zdravotnictvi-15878

To že byl glum vykopnut ještě neznamená , že se vyhne trestu za genocidu. Tak jako spousta dalších gaunerů , lhářů , podvodníků , zlodějů a vrahů.


To že byl glum vykopnut ještě neznamená , že se vyhne trestu za genocidu. Tak jako spousta dalších gaunerů , lhářů , podvodníků , zlodějů a vrahů.

Demoblok zuří, chápe o co tady jde.
Hra o Sputnik již ale běží v Bruselu. Chystá se velká diskreditace.


Demoblok zuří, chápe o co tady jde. Hra o Sputnik již ale běží v Bruselu. Chystá se velká diskreditace.

Hra o Sputnik již ale běží v Bruselu. Chystá se velká diskreditace.


Diskreditace Sputniku V ? Spíše další ostuda bruselských úředníků a europoslanců, možná mnohem větší než je s distribucí jimi "objednaných a schválených vakcín".


Pozoruhodné je, jak MZ tímto svým projevem při jmenování nového ministra zdravotnictví opět rozvířil politickou scénu, média a řadu diskutérů na internetu. Mistrovské dílo... !


[quote="pid:10210, uid:307"]Hra o Sputnik již ale běží v Bruselu. Chystá se velká diskreditace.[/quote] Diskreditace Sputniku V ? Spíše další ostuda bruselských úředníků a europoslanců, možná mnohem větší než je s distribucí jimi "objednaných a schválených vakcín". Pozoruhodné je, jak MZ tímto svým projevem při jmenování nového ministra zdravotnictví opět rozvířil politickou scénu, média a řadu diskutérů na internetu. Mistrovské dílo... !
Upravené 7. 4. 2021 o 13:13

Andrej Babiš odmítl, že by odvolal exministra Blatného kvůli Sputniku V. Potvrdil, že se ruskou vakcínou nebude očkovat dřív, než bude schválená Evropskou agenturou pro léčivé přípravky.


Andrej Babiš odmítl, že by odvolal exministra Blatného kvůli Sputniku V. Potvrdil, že se ruskou vakcínou nebude očkovat dřív, než bude schválená Evropskou agenturou pro léčivé přípravky.

„Vím o řadě pacientů, kteří na Sputnik čekají. Na druhou stranu není jednoduché používat neregistrovaný preparát. Rozumné řešení vidím v tom, že by se udělala rozsáhlá klinická studie na větším počtu pacientů, kdy obě strany vědí, že jdou do experimentálního preparátu, kterému nějaké to razítko chybí, a vstupují do toho dobrovolně,“ vysvětloval Arenberger.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/arenberger-jede-za-zemanem-podle-ocekavani-bude-novym-sefem-zdravotnictvi-40356207#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=Qs6ZltsEKSa-202104071129&dop_id=40356207&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Ano, je čas si přiznat, že je tu velké procento lidí, kteří věří Rusku a západních "partnerů" a jejich vakcín se prostě bojí. A čím víc bude ambasáda tlačit a domácí podpidosi vyvádět, tím rychleji jim budou ubývat příznivci.


„Vím o řadě pacientů, kteří na Sputnik čekají. Na druhou stranu není jednoduché používat neregistrovaný preparát. Rozumné řešení vidím v tom, že by se udělala rozsáhlá klinická studie na větším počtu pacientů, kdy obě strany vědí, že jdou do experimentálního preparátu, kterému nějaké to razítko chybí, a vstupují do toho dobrovolně,“ vysvětloval Arenberger. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/arenberger-jede-za-zemanem-podle-ocekavani-bude-novym-sefem-zdravotnictvi-40356207#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=Qs6ZltsEKSa-202104071129&dop_id=40356207&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Ano, je čas si přiznat, že je tu velké procento lidí, kteří věří Rusku a západních "partnerů" a jejich vakcín se prostě bojí. A čím víc bude ambasáda tlačit a domácí podpidosi vyvádět, tím rychleji jim budou ubývat příznivci.

Andrej Babiš odmítl, že


Andrej Babiš zřejmě netuší, která "bije". Tak dlouho bude lavírovat, až zůstane "jako kůl v plotě".


[quote="pid:10218, uid:307"]Andrej Babiš odmítl, že[/quote] Andrej Babiš zřejmě netuší, která "bije". Tak dlouho bude lavírovat, až zůstane "jako kůl v plotě".

Andrej Babiš zřejmě netuší, která "bije

Vidim to tak, ze chce odejit, uz toho ma dost. Nedavno to ozvucila jeho pani.


[quote="pid:10230, uid:270"]Andrej Babiš zřejmě netuší, která "bije[/quote] Vidim to tak, ze chce odejit, uz toho ma dost. Nedavno to ozvucila jeho pani.

nuz to nie je velmi dobre....SPD na vladu nedosiahne, bez Babisa sa ANO rozpadne, CSSD je na hranici zvolitelnosti a vyzera to potom na Piratov+TOP9+STAN apod. A to budete tam, kde sme my teraz:-(


nuz to nie je velmi dobre....SPD na vladu nedosiahne, bez Babisa sa ANO rozpadne, CSSD je na hranici zvolitelnosti a vyzera to potom na Piratov+TOP9+STAN apod. A to budete tam, kde sme my teraz:-(

chce odejit

Pro Janku S
Jani, to jeste neznamena, ze to tak bude.
Fakt je ten, kdyz se na nej divas, ze se ztraci pred ocima a belaji mu vlasy.


[quote="pid:10231, uid:68"]chce odejit[/quote] Pro Janku S Jani, to jeste neznamena, ze to tak bude. Fakt je ten, kdyz se na nej divas, ze se ztraci pred ocima a belaji mu vlasy.

A to budete tam, kde sme my teraz:


Chcete-li se odrazit od dna a nastartovat změnu, je nutné na to dno skutečně narazit. Teprve potom si naprostá většina občanů uvědomí, že jde o bytí či nebytí jejich osob a rodin. Uvedená trojkoalice k tomu dnu ČR zřejmě spolehlivě přivede. Babišova vláda a koronavirus na to jen spolehlivě "zadělaly"...


[quote="pid:10232, uid:187"]A to budete tam, kde sme my teraz:[/quote] Chcete-li se odrazit od dna a nastartovat změnu, je nutné na to dno skutečně narazit. Teprve potom si naprostá většina občanů uvědomí, že jde o bytí či nebytí jejich osob a rodin. Uvedená trojkoalice k tomu dnu ČR zřejmě spolehlivě přivede. Babišova vláda a koronavirus na to jen spolehlivě "zadělaly"...
Upravené 7. 4. 2021 o 15:47

Fakt je ten, kdyz se na nej divas, ze se ztraci pred ocima a belaji mu vlasy.


To, co Babiš musí vydržet už několik let, by 99% lidí nevydrželo ani měsíc.
Na Slovensku je skutečný držák a bojovník Fico, sice se to na něm taky podepsalo, ale pořád vypadá dobře.


Snad jedině u Trumpa nepoznám, jestli jde o záběr z roku 2016 nebo 2021...přijde mi pořád stejný, když vezmu v potaz to množství nenávisti živené médii. Samozřejmě, nevypadá stejně jako v 90. letech. Jen škoda, že není ve věku Putina.


Na druhou stranu, takový Jakeš se dožil téměř 98 let a v rozhovoru z roku 2018, ve věku 96 let, mu bylo rozumět velice dobře a stále měl jiskru.


[quote="pid:10234, uid:68"]Fakt je ten, kdyz se na nej divas, ze se ztraci pred ocima a belaji mu vlasy.[/quote] To, co Babiš musí vydržet už několik let, by 99% lidí nevydrželo ani měsíc. Na Slovensku je skutečný držák a bojovník Fico, sice se to na něm taky podepsalo, ale pořád vypadá dobře. Snad jedině u Trumpa nepoznám, jestli jde o záběr z roku 2016 nebo 2021...přijde mi pořád stejný, když vezmu v potaz to množství nenávisti živené médii. Samozřejmě, nevypadá stejně jako v 90. letech. Jen škoda, že není ve věku Putina. Na druhou stranu, takový Jakeš se dožil téměř 98 let a v rozhovoru z roku 2018, ve věku 96 let, mu bylo rozumět velice dobře a stále měl jiskru.

To, co Babiš musí vydržet už několik let, by 99% lidí nevydrželo ani měsíc.


Títo dvaja AB a RF spolu možno s Klausom Sr. A Mečiarom v pozadí budú strojcovia novej architektúry spoločného Česko-Slovenska. Spojenie bude z dôvodu prežitia našich národov a aj zdrojovej stability tu na fóre viackrát spomínanej. Aktuálne to bude v čase rozpadu Únie aby nás neroztrhali.


[quote="pid:10241, uid:181"]To, co Babiš musí vydržet už několik let, by 99% lidí nevydrželo ani měsíc.[/quote] Títo dvaja AB a RF spolu možno s Klausom Sr. A Mečiarom v pozadí budú strojcovia novej architektúry spoločného Česko-Slovenska. Spojenie bude z dôvodu prežitia našich národov a aj zdrojovej stability tu na fóre viackrát spomínanej. Aktuálne to bude v čase rozpadu Únie aby nás neroztrhali.
Upravené 7. 4. 2021 o 16:45
12
2.22k
36
16
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept