Mimo kategórií
statistika fora

Statistika za 3. mesiace fungovania fora:


606b533c804b9


Statistika za 3. mesiace fungovania fora: ![606b533c804b9](serve/attachment&path=606b533c804b9)
Upravené 25. 8. 2021 o 18:55

Ja nakuknem z viac zariadeni tak cisla by som dal deleno 2 prinajmensom.


Ja nakuknem z viac zariadeni tak cisla by som dal deleno 2 prinajmensom.

Ja nakuknem z viac zariadeni tak cisla by som dal deleno 2 prinajmensom.


Existujú aj tzv. cookies...


[quote="pid:10068, uid:195"]Ja nakuknem z viac zariadeni tak cisla by som dal deleno 2 prinajmensom.[/quote] Existujú aj tzv. cookies...

Moderátor

Také se přihlašuji ze dvou zařízení, z jednoho doma a z druhého na cestách. Ale myslím, že cookies to řeší dostatečně.


Také se přihlašuji ze dvou zařízení, z jednoho doma a z druhého na cestách. Ale myslím, že cookies to řeší dostatečně.
Upravené 6. 4. 2021 o 07:45

Omlouvám se za otázku trochu mimo téma, ale když už tady zmiňujete ty cookies, tak já mám problém, že po nějaké době (několik hodin, někdy déle) dojde k odhlášení a musím se neustále přihlašovat znova. Neděje se to také někomu? Nezáleží na OS, prohlížeči, ale ty cookies tam asi nějakou roli hrát budou. Děkuji za případnou radu, jak to vyřešit.


Omlouvám se za otázku trochu mimo téma, ale když už tady zmiňujete ty cookies, tak já mám problém, že po nějaké době (několik hodin, někdy déle) dojde k odhlášení a musím se neustále přihlašovat znova. Neděje se to také někomu? Nezáleží na OS, prohlížeči, ale ty cookies tam asi nějakou roli hrát budou. Děkuji za případnou radu, jak to vyřešit.

Děje se to, když se přihlásíte z jiného zařízení. Pak Vás to odhlásí z toho předchozího.


Děje se to, když se přihlásíte z jiného zařízení. Pak Vás to odhlásí z toho předchozího.

Ja nakuknem z viac zariadeni tak cisla by som dal deleno 2 prinajmensom.


len pre ilustraciu, momentalne je na fore zaregistrovanych okolo 370 pouzivatelov, keby aj kazdy z nich pristupoval na forum min. z 3 zariadeni, tak to vychadza 1110 unikatnych IP a stale je tam nejakych 8000 tisic... ja by som z toho dal dole tak max. 1/3, to by mohlo zodpovedat realite


[quote="pid:10068, uid:195"]Ja nakuknem z viac zariadeni tak cisla by som dal deleno 2 prinajmensom.[/quote] len pre ilustraciu, momentalne je na fore zaregistrovanych okolo 370 pouzivatelov, keby aj kazdy z nich pristupoval na forum min. z 3 zariadeni, tak to vychadza 1110 unikatnych IP a stale je tam nejakych 8000 tisic... ja by som z toho dal dole tak max. 1/3, to by mohlo zodpovedat realite

Takže na jednoho registrovaného uživatele připadá minimálně 10 neregistrovaných čtenářů, ale spíše více.


Co se týče mě a počtu zařízení, tak jsem na toto fórum přistupoval jen z jednoho zařízení. Pokud jsem se podíval na telefonu, tak možná ještě v lednu ze zvědavosti, ale nevzpomínám si přesně, zda vůbec.


Máte i statistiku, kolik procent z registrovaných napsalo alespoň jeden příspěvek měsíčně?


Takže na jednoho registrovaného uživatele připadá minimálně 10 neregistrovaných čtenářů, ale spíše více. Co se týče mě a počtu zařízení, tak jsem na toto fórum přistupoval jen z jednoho zařízení. Pokud jsem se podíval na telefonu, tak možná ještě v lednu ze zvědavosti, ale nevzpomínám si přesně, zda vůbec. Máte i statistiku, kolik procent z registrovaných napsalo alespoň jeden příspěvek měsíčně?

Máte i statistiku, kolik procent z registrovaných napsalo alespoň jeden příspěvek měsíčně?


na mesacnej baze nemam statistiku ale z tych 370 zaregistrovanych


196 napisalo aspon jeden prispevok


z tych 196 pouzivatelov 29 napisalo viac ako 100 prispevkov, dalsich 11 od 50 do 100


a potom to uz islo pomaly dole


takze takych do 50 pouzivatelov je aktivnych prispievajucich a zvysok cita


[quote="pid:10140, uid:181"]Máte i statistiku, kolik procent z registrovaných napsalo alespoň jeden příspěvek měsíčně?[/quote] na mesacnej baze nemam statistiku ale z tych 370 zaregistrovanych 196 napisalo aspon jeden prispevok z tych 196 pouzivatelov 29 napisalo viac ako 100 prispevkov, dalsich 11 od 50 do 100 a potom to uz islo pomaly dole takze takych do 50 pouzivatelov je aktivnych prispievajucich a zvysok cita

Chyba zobrazení příspěvku:
Nevím kam přidat, byla tu rubrika, ve smyslu "nápady a připomínku k fungování", ale už ji nenacházím a tak nevím kam to dát:


https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/80/vedlaj%C5%A1ie-%C3%BA%C4%8Dinky-vakc%C3%ADn-proti-covidu19/post-11070#post-11070


Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105


Fatal error: Uncaught PDOException ..


Děje se mi to velmi hrubým odhadem asi tak u každého stého příspěvku. Používám Linux a Firefox.


Chyba zobrazení příspěvku: Nevím kam přidat, byla tu rubrika, ve smyslu "nápady a připomínku k fungování", ale už ji nenacházím a tak nevím kam to dát: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/80/vedlaj%C5%A1ie-%C3%BA%C4%8Dinky-vakc%C3%ADn-proti-covidu19/post-11070#post-11070 Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /www/k/s/u161657/public_html/sys/CODOF/Service/BadgeService.php on line 105 Fatal error: Uncaught PDOException .. Děje se mi to velmi hrubým odhadem asi tak u každého stého příspěvku. Používám Linux a Firefox.

Děje se mi to velmi hrubým odhadem asi tak u každého stého příspěvku.


To čo hľadáte najdete tu:https://ksbforum.eu/index.php?u=/category/mimo-kateg%C3%B3ri%C3%AD/3


Toto robí aj mne.Keďže sa veľmi v pc moc nevyznám(pracujem na zdedenom predpotopnom pc),myslela som si že je to chyba môjho pc.


[quote="pid:11076, uid:426"]Děje se mi to velmi hrubým odhadem asi tak u každého stého příspěvku.[/quote] To čo hľadáte najdete tu:https://ksbforum.eu/index.php?u=/category/mimo-kateg%C3%B3ri%C3%AD/3 Toto robí aj mne.Keďže sa veľmi v pc moc nevyznám(pracujem na zdedenom predpotopnom pc),myslela som si že je to chyba môjho pc.

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

To čo hľadáte najdete tu:https://ksbforum.eu/index.php?u=/category/mimo-kateg%C3%B3ri%C3%AD/3


Ano, tohle téma jsem hledal, dík!


[quote="pid:11081, uid:109"]To čo hľadáte najdete tu:https://ksbforum.eu/index.php?u=/category/mimo-kateg%C3%B3ri%C3%AD/3[/quote] Ano, tohle téma jsem hledal, dík!

@Neo Preslo par mesiacov. Das nam par statistik o fore? Ako sa dalej rozvyja, ci pribudaju nove cloveky na fore atd? Vdaka.

@Neo Preslo par mesiacov. Das nam par statistik o fore? Ako sa dalej rozvyja, ci pribudaju nove cloveky na fore atd? Vdaka.

Keď už sme pri tom, mňa by z pohľadu webového analytika zaujímalo či pozoruješ nejaké rozdiely v metrikách GA a Yandexu?


Keď už sme pri tom, mňa by z pohľadu webového analytika zaujímalo či pozoruješ nejaké rozdiely v metrikách GA a Yandexu?

@Neo Preslo par mesiacov. Das nam par statistik o fore? Ako sa dalej rozvyja, ci pribudaju nove cloveky na fore atd? Vdaka.

nech sa paci, aktualna statistika od zaciatku fungovania fora k dnesnemu datumu


612670cc21bda


[quote="pid:30703, uid:106"]@Neo Preslo par mesiacov. Das nam par statistik o fore? Ako sa dalej rozvyja, ci pribudaju nove cloveky na fore atd? Vdaka.[/quote] nech sa paci, aktualna statistika od zaciatku fungovania fora k dnesnemu datumu ![612670cc21bda](serve/attachment&path=612670cc21bda)

Keď už sme pri tom, mňa by z pohľadu webového analytika zaujímalo či pozoruješ nejaké rozdiely v metrikách GA a Yandexu?


su tam minimalne rozdiely, napr. sessions su nasledovne k dnesnemu dnu:


GA: 694 939
YM: 690 848


ale to moze byt sposobene aj tym, ze YM som nasadzoval o 2 dni neskor


[quote="pid:30740, uid:217"]Keď už sme pri tom, mňa by z pohľadu webového analytika zaujímalo či pozoruješ nejaké rozdiely v metrikách GA a Yandexu?[/quote] su tam minimalne rozdiely, napr. sessions su nasledovne k dnesnemu dnu: GA: 694 939 YM: 690 848 ale to moze byt sposobene aj tym, ze YM som nasadzoval o 2 dni neskor

Díky za dotaz a odpověď na aktuální čísla - @Ferry
a @Neo

ip adres 64109, jestli to je i jen polovina díky více zařízením na osobu jak tu někdo psal, tak 32000 je dost slušný. Dobrá práce.


Díky za dotaz a odpověď na aktuální čísla - @Ferry a @Neo ip adres 64109, jestli to je i jen polovina díky více zařízením na osobu jak tu někdo psal, tak 32000 je dost slušný. Dobrá práce.

32000

Ja mam 3 IP. PC Prace, PC domov a mobil. Ale i tak perfektni sledovanost. Dik.


[quote="pid:30753, uid:641"]32000[/quote] Ja mam 3 IP. PC Prace, PC domov a mobil. Ale i tak perfektni sledovanost. Dik.

Zdravim vsetkych


tu je statistika za prvy rok fungovania fora.


61d4032c4fd30


Zdravim vsetkych tu je statistika za prvy rok fungovania fora. ![61d4032c4fd30](serve/attachment&path=61d4032c4fd30)
2.01k
19
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept