Mimo kategórií
Rasputinovo proroctvo

Napríklad predpovedal, že 44 prezident novej zeme (Ameriky) bude čierny a bude to posledný prezident. Obama bol 44. prezidentom, ale nebol posledný.

Uvidíme.

[quote="pid:10018, uid:6"]Napríklad predpovedal, že 44 prezident novej zeme (Ameriky) bude čierny a bude to posledný prezident. Obama bol 44. prezidentom, ale nebol posledný.[/quote] Uvidíme.
Upravené 5. 4. 2021 o 17:13

Ale kterým “jim” a na jak dlouho

Těm, kteří Coronu naplánovali, tj.GP. Rozjeli ji neoconi. Že funguje je vidět na výsledcích.
Letecká přeprava 0, turistika 0, drobné podnikání 0, shromažďování 0, atd.
Covid pasy realita, odstranění pojídačů zdrojů (důchodců) realita, očkovací genocida realita, základ do budoucna na zlatou miliardu položen.
U nás na vzestupu Piráti, kteří tuto agendu aktivně podporují a protlačují. Nejnověji se blýskla Gregorová s tím, aby při žádosti o hypotéku byl brán ohled na to, co žadatel sleduje na internetu. To, že protlačují sdílenou ekonomiku, která znamená zrušené soukromého vlastnictví všeho, je už jen třešnička na dortu.

[quote="pid:10035, uid:240"]Ale kterým “jim” a na jak dlouho[/quote] Těm, kteří Coronu naplánovali, tj.GP. Rozjeli ji neoconi. Že funguje je vidět na výsledcích. Letecká přeprava 0, turistika 0, drobné podnikání 0, shromažďování 0, atd. Covid pasy realita, odstranění pojídačů zdrojů (důchodců) realita, očkovací genocida realita, základ do budoucna na zlatou miliardu položen. U nás na vzestupu Piráti, kteří tuto agendu aktivně podporují a protlačují. Nejnověji se blýskla Gregorová s tím, aby při žádosti o hypotéku byl brán ohled na to, co žadatel sleduje na internetu. To, že protlačují sdílenou ekonomiku, která znamená zrušené soukromého vlastnictví všeho, je už jen třešnička na dortu.

Nejnověji se blýskla Gregorová s tím, aby při žádosti o hypotéku byl brán ohled na to, co žadatel sleduje na internetu.

Zdroj?

[quote="pid:10038, uid:312"]Nejnověji se blýskla Gregorová s tím, aby při žádosti o hypotéku byl brán ohled na to, co žadatel sleduje na internetu.[/quote] Zdroj?

Těm, kteří Coronu naplánovali, tj.GP. Rozjeli ji neoconi. Že funguje je vidět na výsledcích.

Tu ide hlavne o prebudenie ľudí. Rusko môže zasiahnuť v ktorejkoľvek chvíli a zastaviť to. Odstaví riadenie ale ak tú zmenu sami ľudia nebudú chcieť tak čo potom? Čo s tými neprebudenými? Preto je terajšia doba kľúčová na prebudenie ľudí, preto si myslím, že aj Trump cúvol a ani Putin sa nehrnie na riešenia na nižších prioritách.
Je doba slova. Každé jedno musí byť starostlivo zvážené, aby do nového sveta šlo čo najviac prebudených.

[quote="pid:10038, uid:312"]Těm, kteří Coronu naplánovali, tj.GP. Rozjeli ji neoconi. Že funguje je vidět na výsledcích.[/quote] Tu ide hlavne o prebudenie ľudí. Rusko môže zasiahnuť v ktorejkoľvek chvíli a zastaviť to. Odstaví riadenie ale ak tú zmenu sami ľudia nebudú chcieť tak čo potom? Čo s tými neprebudenými? Preto je terajšia doba kľúčová na prebudenie ľudí, preto si myslím, že aj Trump cúvol a ani Putin sa nehrnie na riešenia na nižších prioritách. Je doba slova. Každé jedno musí byť starostlivo zvážené, aby do nového sveta šlo čo najviac prebudených.

Uvidíme.

To už asi nie. Trump bol 45. prezidentom. Ale rozpad Spojeným štátom tak či tak hrozí.

[quote="pid:10036, uid:240"]Uvidíme.[/quote] To už asi nie. Trump bol 45. prezidentom. Ale rozpad Spojeným štátom tak či tak hrozí.

Raz mi jedna kartárka (nerobila to za peniaze, dar zdedila po mame) vyložila veľmi presne moje posledné 3 mesiace vo vzťahu k jednej osobe a i ju veľmi dobre popísala. Povedala mi aj čo sa bude pravdepodobne diať, ja som jej vďaka presne vyloženej minulosti uveril a nič som nepodnikol a dopadlo to tak ako mi to zdelila. smile

Tí ľudia majú dar vidieť pravdepodobnostné varianty budúcnosti z aktuálnej časovej pozície. No každým jedným činom si cestu budúcnosti meníme, preto ju máme všetci pevne vo svojich rukách (odhliadnuc od faktoru nadriadených systémov.)

Raz mi jedna kartárka (nerobila to za peniaze, dar zdedila po mame) vyložila veľmi presne moje posledné 3 mesiace vo vzťahu k jednej osobe a i ju veľmi dobre popísala. Povedala mi aj čo sa bude pravdepodobne diať, ja som jej vďaka presne vyloženej minulosti uveril a nič som nepodnikol a dopadlo to tak ako mi to zdelila. :) Tí ľudia majú dar vidieť pravdepodobnostné varianty budúcnosti z aktuálnej časovej pozície. No každým jedným činom si cestu budúcnosti meníme, preto ju máme všetci pevne vo svojich rukách (odhliadnuc od faktoru nadriadených systémov.)

ja som jej vďaka presne vyloženej minulosti uveril a nič som nepodnikol a dopadlo to tak ako mi to zdelila

To je práve to, čo sa musíme odnaučiť (ak ide o negatívnu prognózu). A zmeniť sa to dá len zmenou mravnej voľby. Ak totiž podnikneme niečo iné (pokus o únik pred "osudom" ) v duchu rovnakej mravnosti, tak to dopadne úplne rovnako.

Puškin bol tiež u veštice (starej nemky Alexandry Kirchhoff), ktorá mu predpovedala dosť presne veľa vecí a varovala ho, že mu hrozí neprirodzená smrť. Ale vraj, ak prežije 37 rok, tak ho čaká pokojný dlhý život. Má sa vyvarovať vysokého bieleho človeka s bielym koňom a bielou hlavou.

Puškin si z toho najprv nič nerobil, ale postupne ako sa mu začali plniť drobnejšie prognózy, začal tomu viac venovať pozornosť. Dokonca odmietol vycestovať do Poľska (rysovalo sa mu tam nejaké dobré miesto), lebo nejaký človek sa tam volal "weiskopf" (v preklade Biela hlava). Podobne sa vraj začal vyhýbať slobodomurárskej lóži, do ktorej patril, lebo tiež sa tam niekto volal podobne. Jeho vrah Dantes mal 180 cm, patril do jazdeckého oddielu, kde nosili bielu rovnošatu a jeho jednotka mala aj biele kone.

Keď si všimneš, tak ako básnik viac hľadal druhú zmyslovú rovinu (názov biela hlava v mene, a nie doslovne) a podľa toho sa vyhol dvom ľuďom, čo bola iba nepodstatná zmena. V skutočnosti ho zabil nesprávny morálny výber správania. Chodil na duely už viac menej zo zvyku. Bol zvyknutý, že každý strelí vedľa a je to vybavené. Ale samotný duel je hazard. Nie je to správna mravná voľba, aj keď v dobovej morálke boli duely samozrejmosťou. Keby sa tejto hazardnej zábavke vyhol, možno by ešte žil. T.j. osudy vždy menia lepšie mravné voľby.

[quote="pid:10082, uid:217"]ja som jej vďaka presne vyloženej minulosti uveril a nič som nepodnikol a dopadlo to tak ako mi to zdelila[/quote] To je práve to, čo sa musíme odnaučiť (ak ide o negatívnu prognózu). A zmeniť sa to dá len zmenou mravnej voľby. Ak totiž podnikneme niečo iné (pokus o únik pred "osudom" ) v duchu rovnakej mravnosti, tak to dopadne úplne rovnako. Puškin bol tiež u veštice (starej nemky Alexandry Kirchhoff), ktorá mu predpovedala dosť presne veľa vecí a varovala ho, že mu hrozí neprirodzená smrť. Ale vraj, ak prežije 37 rok, tak ho čaká pokojný dlhý život. Má sa vyvarovať vysokého bieleho človeka s bielym koňom a bielou hlavou. Puškin si z toho najprv nič nerobil, ale postupne ako sa mu začali plniť drobnejšie prognózy, začal tomu viac venovať pozornosť. Dokonca odmietol vycestovať do Poľska (rysovalo sa mu tam nejaké dobré miesto), lebo nejaký človek sa tam volal "weiskopf" (v preklade Biela hlava). Podobne sa vraj začal vyhýbať slobodomurárskej lóži, do ktorej patril, lebo tiež sa tam niekto volal podobne. Jeho vrah Dantes mal 180 cm, patril do jazdeckého oddielu, kde nosili bielu rovnošatu a jeho jednotka mala aj biele kone. Keď si všimneš, tak ako básnik viac hľadal druhú zmyslovú rovinu (názov biela hlava v mene, a nie doslovne) a podľa toho sa vyhol dvom ľuďom, čo bola iba nepodstatná zmena. V skutočnosti ho zabil nesprávny morálny výber správania. Chodil na duely už viac menej zo zvyku. Bol zvyknutý, že každý strelí vedľa a je to vybavené. Ale samotný duel je hazard. Nie je to správna mravná voľba, aj keď v dobovej morálke boli duely samozrejmosťou. Keby sa tejto hazardnej zábavke vyhol, možno by ešte žil. T.j. osudy vždy menia lepšie mravné voľby.
Upravené 6. 4. 2021 o 21:21

T.j. osudy vždy menia lepšie mravné voľby.

Ani ti, kteří byli a jsou obrovským přínosem pro lidstvo, nebyli, či nejsou dokonalí.

Víte, třeba jednou i zdejší (včetně Hoxe, leva-netu a staré Vody) kolektiv bude pro někoho vzorem, o kterém se bude vyprávět a někteří si po takové době neuvědomí, kolik chyb každý z nás měl.

[quote="pid:10147, uid:6"]T.j. osudy vždy menia lepšie mravné voľby.[/quote] Ani ti, kteří byli a jsou obrovským přínosem pro lidstvo, nebyli, či nejsou dokonalí. Víte, třeba jednou i zdejší (včetně Hoxe, leva-netu a staré Vody) kolektiv bude pro někoho vzorem, o kterém se bude vyprávět a někteří si po takové době neuvědomí, kolik chyb každý z nás měl.
12
2.76k
28
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept