Politika v ČR
E. Best - Covid - Volby - Rusko-Americke vztahy
Y

Sputniku poskytl rozhovor novinář a politický analytik původem z USA dlouhodobě žijící v Česku Erik Best. Analytik se vyjádřil ke způsobu, jakým vláda bojuje s onemocněním covid, a i k tomu, jak tento boj může ovlivnit výsledky parlamentních voleb. Kromě jiného na přetřes přišly i rusko-americké vztahy, s nimiž musí kalkulovat i česká politika.


Zaver:
Před třiceti lety jsem se rozhodl, že přijedu sem. Nikdy jsem nelitoval. Osobně mě nejvíce těší děti. Proto bych uvítal, aby se děti vrátily do škol a dělaly ty aktivity, které jim z povahy jejich dětství přísluší. Na začátku covidu se říkalo, že virus nejvíce přenáší právě děti, že ty jsou příčinou krize. Tyto proklamace považuji za zločinné, doslova nelidské. Každý rodič to přirozeně určitě chápe. Vlády ve světě jdou proti normální logice. Zde bychom měli trvat na vysvětlení. Chyba ani příčina našich problémů není vůbec v dětech. S dětmi si spojuji veškeré naděje, a i to, nač se těším. Přeji si, aby děti covid neomezoval. Těším se na to, až nás přestane omezovat všechny.


https://cz.sputniknews.com/nazory/2021033113413128-erik-best-zacal-bych-se-bat-kdybych-byl-zavisly-na-penezich-usa-biden-nechce-aby-obyvatelstvo-tohle/


Sputniku poskytl rozhovor novinář a politický analytik původem z USA dlouhodobě žijící v Česku Erik Best. Analytik se vyjádřil ke způsobu, jakým vláda bojuje s onemocněním covid, a i k tomu, jak tento boj může ovlivnit výsledky parlamentních voleb. Kromě jiného na přetřes přišly i rusko-americké vztahy, s nimiž musí kalkulovat i česká politika. Zaver: Před třiceti lety jsem se rozhodl, že přijedu sem. Nikdy jsem nelitoval. Osobně mě nejvíce těší děti. Proto bych uvítal, aby se děti vrátily do škol a dělaly ty aktivity, které jim z povahy jejich dětství přísluší. Na začátku covidu se říkalo, že virus nejvíce přenáší právě děti, že ty jsou příčinou krize. Tyto proklamace považuji za zločinné, doslova nelidské. Každý rodič to přirozeně určitě chápe. Vlády ve světě jdou proti normální logice. Zde bychom měli trvat na vysvětlení. Chyba ani příčina našich problémů není vůbec v dětech. S dětmi si spojuji veškeré naděje, a i to, nač se těším. Přeji si, aby děti covid neomezoval. Těším se na to, až nás přestane omezovat všechny. https://cz.sputniknews.com/nazory/2021033113413128-erik-best-zacal-bych-se-bat-kdybych-byl-zavisly-na-penezich-usa-biden-nechce-aby-obyvatelstvo-tohle/
Upravené 1. 4. 2021 o 11:55
159
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept