Mimo kategórií
Zemřel Petr Kellner

nehoda se stala v 18:35
Čekala bych, že tou dobou už se budou spíš vracet...
Březen 2021 — Sun in Anchorage
bře Sunrise Sunset
27 07:37 ↑ (83°) 20:33 ↑ (278°)


**nehoda se stala v 18:35** Čekala bych, že tou dobou už se budou spíš vracet... Březen 2021 — Sun in Anchorage bře Sunrise **Sunset** 27 07:37 ↑ (83°) **20:33** ↑ (278°)

Čekala bych, že tou dobou už se budou spíš vracet...

Taky bych to čekal.
Ale asi jim ty 2 hodiny na sjezd stačili. Jezdil do těch končin často.
Navíc sníh je bílý, takže světlo možná "déle" vydrží.
Kromě toho, David Horváth se zabývá focením, speciálně focením Kellnerovy rodiny, takž možná v tom byl i nějaký foto-zájem...


[quote="pid:9508, uid:223"]Čekala bych, že tou dobou už se budou spíš vracet...[/quote] Taky bych to čekal. Ale asi jim ty 2 hodiny na sjezd stačili. Jezdil do těch končin často. Navíc sníh je bílý, takže světlo možná "déle" vydrží. Kromě toho, David Horváth se zabývá focením, speciálně focením Kellnerovy rodiny, takž možná v tom byl i nějaký foto-zájem...

Takže ČT09 nebyla z Dvořákovy hlavy, jen plnil zadání?


Takže ČT09 nebyla z Dvořákovy hlavy, jen plnil zadání?

Takže ČT09 nebyla z Dvořákovy hlavy, jen plnil zadání?

Dvořák zadání plnil a plní.


Pokud bychom měli usuzovat podle toho, koho Kellner financoval a z toho, co "jemně" naznačoval ve výročních zprávách PPF viz zde
"Nejhorší je vidět úpadek a destrukci, tvrdil Kellner"
30.3.2021
"Petr Kellner dával rozhovory jen vzácně. Soukromí si střežil, velkých akcí se až na výjimky neúčastnil. Proto byly tak sledované jeho úvodníky výročních zpráv PPF. Mohly poodhalit, kam Kellner, tak klíčový člověk pro svět byznysu, směřuje, jak smýšlí."
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nejhorsi-je-videt-upadek-a-destrukci-tvrdil-kellner-40355528


tak buď to Kellner hrál na obě strany a nebo to byla čistě osobní "ochranná" ruka.
Fakt je, že o kamarádství mezi Dvořákem a Kellnerem slyším poprvé...


[quote="pid:9513, uid:163"]Takže ČT09 nebyla z Dvořákovy hlavy, jen plnil zadání?[/quote] Dvořák zadání plnil a plní. Pokud bychom měli usuzovat podle toho, koho Kellner financoval a z toho, co "jemně" naznačoval ve výročních zprávách PPF viz zde "Nejhorší je vidět úpadek a destrukci, tvrdil Kellner" 30.3.2021 "Petr Kellner dával rozhovory jen vzácně. Soukromí si střežil, velkých akcí se až na výjimky neúčastnil. Proto byly tak sledované jeho úvodníky výročních zpráv PPF. Mohly poodhalit, kam Kellner, tak klíčový člověk pro svět byznysu, směřuje, jak smýšlí." https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nejhorsi-je-videt-upadek-a-destrukci-tvrdil-kellner-40355528 tak buď to Kellner hrál na obě strany a nebo to byla čistě osobní "ochranná" ruka. Fakt je, že o kamarádství mezi Dvořákem a Kellnerem slyším poprvé...
Upravené 30. 3. 2021 o 19:07

Temná minulosť televízie Markíza: Smrť miliardára, Kočner a kriminálne poziadie


Tragédia na Aljaške, pri ktorej zahynul najbohatší Čech a majiteľ TV Markíza, zasiahla celé Česko i Slovensko. Úmrtie Petra Kellnera vo veku 56 rokov je tak ďalším nešťastím, ktoré so sebou televízia nesie dlhé roky, píše portál Šarm.


Vrtuľník havaroval na aljašskom ľadovci v sobotu, keď viezol skupinu lyžiarov. Kellnerovu prítomnosť na palube oznámila v nedeľu polícia a horské stredisko, ktoré let objednávalo. Petr Kellner bol majiteľom investičnej skupiny PPF. Magazín Forbes ho označil za najbohatšieho Čecha.


K tragédii sa vyjadrila aj moderátorka spravodajstva Zlatica Puškárova. „Je to vždy obrovská tragédia, keď zomrie človek v plnej sile, s množstvom plánov a vízií. Najbolestivejšie sú tieto chvíle pre najbližšiu rodinu, ktorej všetci vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ uviedla pre Šarm televízna stálica. „Hranica medzi životom a smrťou je veľmi tenká a človeku sa až nechce veriť, že smrť dokáže takto kedykoľvek udrieť,“ dodala.


Kriminálna minulosť TV Markíza


Kellnerove tragické úmrtie je tak ďalším čiernym míľnikom na trajektórii televízie Markíza. Tú rozbiehal bývalý poslanec Pavol Rusko, ktorého odsúdili za zmenky TV Markíza na trest 19 rokov väzenia v tretej nápravnovýchovnej skupine v kauze, do ktorej bol zapojený aj podnikateľ Marián Kočner, ktorý sa v tej dobe chcel televízie zmocniť v kauze Gamatex, píše vyššie uvedený portál.


V domácom väzení skončil aj ďalší spolumajiteľ televízie Rumun Adrian Sârbu. Ten cez rôzne fiktívne finančné operácie pripravil štát o 16,8 miliónov lei (približne 3,8 milióna eur) a ďalšie financie mal spreneveriť, informoval web omediach.com.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/03/30/temna-minulost-televizie-markiza-smrt-miliardara-kocner-a-kriminalne-poziadie/


Temná minulosť televízie Markíza: Smrť miliardára, Kočner a kriminálne poziadie Tragédia na Aljaške, pri ktorej zahynul najbohatší Čech a majiteľ TV Markíza, zasiahla celé Česko i Slovensko. Úmrtie Petra Kellnera vo veku 56 rokov je tak ďalším nešťastím, ktoré so sebou televízia nesie dlhé roky, píše portál Šarm. Vrtuľník havaroval na aljašskom ľadovci v sobotu, keď viezol skupinu lyžiarov. Kellnerovu prítomnosť na palube oznámila v nedeľu polícia a horské stredisko, ktoré let objednávalo. Petr Kellner bol majiteľom investičnej skupiny PPF. Magazín Forbes ho označil za najbohatšieho Čecha. K tragédii sa vyjadrila aj moderátorka spravodajstva Zlatica Puškárova. „Je to vždy obrovská tragédia, keď zomrie človek v plnej sile, s množstvom plánov a vízií. Najbolestivejšie sú tieto chvíle pre najbližšiu rodinu, ktorej všetci vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ uviedla pre Šarm televízna stálica. „Hranica medzi životom a smrťou je veľmi tenká a človeku sa až nechce veriť, že smrť dokáže takto kedykoľvek udrieť,“ dodala. Kriminálna minulosť TV Markíza Kellnerove tragické úmrtie je tak ďalším čiernym míľnikom na trajektórii televízie Markíza. Tú rozbiehal bývalý poslanec Pavol Rusko, ktorého odsúdili za zmenky TV Markíza na trest 19 rokov väzenia v tretej nápravnovýchovnej skupine v kauze, do ktorej bol zapojený aj podnikateľ Marián Kočner, ktorý sa v tej dobe chcel televízie zmocniť v kauze Gamatex, píše vyššie uvedený portál. V domácom väzení skončil aj ďalší spolumajiteľ televízie Rumun Adrian Sârbu. Ten cez rôzne fiktívne finančné operácie pripravil štát o 16,8 miliónov lei (približne 3,8 milióna eur) a ďalšie financie mal spreneveriť, informoval web omediach.com. https://www.hlavnydennik.sk/2021/03/30/temna-minulost-televizie-markiza-smrt-miliardara-kocner-a-kriminalne-poziadie/

Zajímavé je, že ten samý den byla oznámena například i tato událost:


Ve věku 99 let zemřela v keňské nemocnici matriarcha Obamovy rodiny.


"Mama Sarah" a nevlastní babička bývalého prezidenta Spojených států Baracka Obamy, zemřela toto pondělí. Bylo jí alespoň 99 let.
Byla nemocná s normálními nemocemi, neměla Covid-19.


Bude (poznámka: psáno v pondělí) pohřbena v úterý před polednem dle islámských rituálů.
https://www.ntd.com/obama-family-matriarch-has-died-in-a-kenyan-hospital-at-99_588734.html


Dále, 28. března, po zuby ozbrojená Antifa se střetla s řidiči u oregonského kapitolu.
"Anarchisticko-komunistická skupina útočila na protrumpovské příznivce, kteří projížděli s vlajkami na autech kolem Kapitolu v Salemu."


Jeden z řidičů na členy Antify vytáhl zbraň potom, co mu rozbili světla u jeho dodávky.
60643b47a7e77
Muž byl brzy poté propuštěn. (Nevystřelil.)
https://www.ntd.com/heavily-armed-antifa-clash-with-drivers-at-oregons-capitol_588678.html


Všimněte si jeho mikiny:"I stand for the flag. I kneel for the cross."
Stojím za (americkou) vlajkou.
Poklekám před křížem.


Zajímavé je, že ten samý den byla oznámena například i tato událost: **Ve věku 99 let zemřela v keňské nemocnici matriarcha Obamovy rodiny.** "Mama Sarah" a nevlastní babička bývalého prezidenta Spojených států Baracka Obamy, zemřela toto pondělí. Bylo jí alespoň 99 let. Byla nemocná s normálními nemocemi, neměla Covid-19. Bude (poznámka: psáno v pondělí) pohřbena v úterý před polednem dle islámských rituálů. https://www.ntd.com/obama-family-matriarch-has-died-in-a-kenyan-hospital-at-99_588734.html Dále, 28. března, po zuby ozbrojená Antifa se střetla s řidiči u oregonského kapitolu. **"Anarchisticko-komunistická skupina útočila na protrumpovské příznivce, kteří projížděli s vlajkami na autech kolem Kapitolu v Salemu."** Jeden z řidičů na členy Antify vytáhl zbraň potom, co mu rozbili světla u jeho dodávky. ![60643b47a7e77](serve/attachment&path=60643b47a7e77) Muž byl brzy poté propuštěn. (Nevystřelil.) https://www.ntd.com/heavily-armed-antifa-clash-with-drivers-at-oregons-capitol_588678.html Všimněte si jeho mikiny:"I stand for the flag. I kneel for the cross." Stojím za _(americkou)_ vlajkou. Poklekám před křížem.
Upravené 31. 3. 2021 o 11:13

Pilot vrtulníku byl vyměněn na poslední chvíli...

Velice podezřelé. Také, když se podíváme na havarovaný vrtulník, není nějak moc poničen. Takže výbuch to nebyl. Spíš si někdo pohrál s výškoměrem.


[quote="pid:9591, uid:214"]Pilot vrtulníku byl vyměněn na poslední chvíli...[/quote] Velice podezřelé. Také, když se podíváme na havarovaný vrtulník, není nějak moc poničen. Takže výbuch to nebyl. Spíš si někdo pohrál s výškoměrem.

není nějak moc poničen

V článcích, co kolem toho vycházely, bylo psáno, že vrtulník válel sudy nějakých 300 m.
Spíš si někdo pohrál s výškoměrem.

To je možné. Pak ale nechápu, proč to vadilo, když byla dobrá viditelnost a vítr jen slabý.
Ještě mne napadlo dálkově provedené poštelování řízení ve vhodnou chvíli.
V nějakém dalším článku stálo psáno, že vrtulník byl vybaven "něčím jako černou skříňkou, ale úplně černá skříňka to není".


[quote="pid:9603, uid:312"]není nějak moc poničen[/quote] V článcích, co kolem toho vycházely, bylo psáno, že vrtulník válel sudy nějakých 300 m. [quote="pid:9603, uid:312"]Spíš si někdo pohrál s výškoměrem.[/quote] To je možné. Pak ale nechápu, proč to vadilo, když byla dobrá viditelnost a vítr jen slabý. Ještě mne napadlo dálkově provedené poštelování řízení ve vhodnou chvíli. V nějakém dalším článku stálo psáno, že vrtulník byl vybaven "něčím jako černou skříňkou, ale úplně černá skříňka to není".
Upravené 31. 3. 2021 o 19:48

Pilot vrtulníku byl vyměněn na poslední chvíli...

Tak první pilot "připraví" vrtulník, pak dostane nečekaně koronavirus, aby nemusel letět a zastoupí ho kolega, které neví, že jde na pravděpodobnou smrt.
Akorát nevím, co by bylo, kdyby místo Horvátha přežil Kellner...


[quote="pid:9591, uid:214"]Pilot vrtulníku byl vyměněn na poslední chvíli...[/quote] Tak první pilot "připraví" vrtulník, pak dostane nečekaně koronavirus, aby nemusel letět a zastoupí ho kolega, které neví, že jde na pravděpodobnou smrt. Akorát nevím, co by bylo, kdyby místo Horvátha přežil Kellner...

Není lepší při tom VF plkání,
než příčinná magie zubatky,
pro vědomé poznání
sledovat nástroje tý babky,
co zkosí ještě ze strání??


Marxovi na souši zuřiví korzáři
čistí své bambitky i rypáky,
pod frankfurtskou poblífkou to vaří
a mladí komáři zatím jen bzučí
jó...přišlo k nám jaro


Není lepší při tom VF plkání, než příčinná magie zubatky, pro vědomé poznání sledovat nástroje tý babky, co zkosí ještě ze strání?? Marxovi na souši zuřiví korzáři čistí své bambitky i rypáky, pod frankfurtskou poblífkou to vaří a mladí komáři zatím jen bzučí jó...přišlo k nám jaro
Upravené 1. 4. 2021 o 19:35

Pilot vrtulníku byl vyměněn na poslední chvíli...

Dnes ke mě došla informace, že pilot nebyl vůbec v kabině a jeho tělo se našlo mimo, předpokládá se, že z vrtulníku vyskočil těsně před nárazem.


[quote="pid:9591, uid:214"]Pilot vrtulníku byl vyměněn na poslední chvíli...[/quote] Dnes ke mě došla informace, že pilot nebyl vůbec v kabině a jeho tělo se našlo mimo, předpokládá se, že z vrtulníku vyskočil těsně před nárazem.

Kellner varoval pred modernými ideológiami a úpadkom Západu


https://dennikstandard.sk/52745/kellner-varoval-pred-modernymi-ideologiami-a-upadkom-zapadu/?fbclid=IwAR2XESNKGtvWQovty0g6gpFcGcv-40VK2We2aZAcJktlEe_ZOK-vjhPEagE


**Kellner varoval pred modernými ideológiami a úpadkom Západ**u https://dennikstandard.sk/52745/kellner-varoval-pred-modernymi-ideologiami-a-upadkom-zapadu/?fbclid=IwAR2XESNKGtvWQovty0g6gpFcGcv-40VK2We2aZAcJktlEe_ZOK-vjhPEagE

Tato zpráva pochází z ze sputniku:
působí to jako vzkaz. Co myslíte?


https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021040113415134-ztrata-spojeni-s-vrtulnikem-s-kellnerem-byla-nahlasena-az-po-dvou-hodinach/


Úklid trosek


Agentura AP také uvádí, že podle zástupce amerického federálního úřadu úklid trosek vrtulníku z aljašské divočiny musí zajistit letecká společnost, který vrtulník provozovala. Zároveň vyšetřovatelé věří, že úklidová operace proběhne do konce týdne.


Helikoptéru provozovala skupina Soloy Helicopters, jak uvádí Clint Johnson z federálního úřadu, za úklid trosek je zodpovědná pojišťovací společnost letecké firmy. Vrak bude následně předán do rukou vyšetřovatelů. To umožní prozkoumání záznamových zařízení vrtulníku.
——-
Snad to není směrem k D Horváthovi


Tato zpráva pochází z ze sputniku: působí to jako vzkaz. Co myslíte? https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021040113415134-ztrata-spojeni-s-vrtulnikem-s-kellnerem-byla-nahlasena-az-po-dvou-hodinach/ Úklid trosek Agentura AP také uvádí, že podle zástupce amerického federálního úřadu úklid trosek vrtulníku z aljašské divočiny musí zajistit letecká společnost, který vrtulník provozovala. Zároveň vyšetřovatelé věří, že úklidová operace proběhne do konce týdne. Helikoptéru provozovala skupina Soloy Helicopters, jak uvádí Clint Johnson z federálního úřadu, za úklid trosek je zodpovědná pojišťovací společnost letecké firmy. Vrak bude následně předán do rukou vyšetřovatelů. To umožní prozkoumání záznamových zařízení vrtulníku. ——- Snad to není směrem k D Horváthovi
Upravené 1. 4. 2021 o 21:38

Kellner varoval pred modernými ideológiami a úpadkom Západu

Tyto masmediální adorace Kellnera, které ho vykreslují skoro jako národního hrdinu, a bojovníka za tradiční hodnoty, plus anglosaská férovka (Slávie), blokování Sputniku V (a tím jeho popularizace), výhrůžky z ambasády kvůli dostavbě Dukovan - to vše vůbec nepomáhá našim podpindosům k vítězství ve volbách.
PK asi věřil, že má dostatečné krytí kontinentály, jenže jak říká VVPj - posloužil jako živý a ještě lépe poslouží jako ...
Zatím jsem nezaznamenal žádné masmedializované vyjádření VKst k této události. Něco jsem přehlédl?


[quote="pid:9713, uid:12"]Kellner varoval pred modernými ideológiami a úpadkom Západu[/quote] Tyto masmediální adorace Kellnera, které ho vykreslují skoro jako národního hrdinu, a bojovníka za tradiční hodnoty, plus anglosaská férovka (Slávie), blokování Sputniku V (a tím jeho popularizace), výhrůžky z ambasády kvůli dostavbě Dukovan - to vše vůbec nepomáhá našim podpindosům k vítězství ve volbách. PK asi věřil, že má dostatečné krytí kontinentály, jenže jak říká VVPj - posloužil jako živý a ještě lépe poslouží jako ... Zatím jsem nezaznamenal žádné masmedializované vyjádření VKst k této události. Něco jsem přehlédl?

Vyjádření Klause ke Kellnerovi.
https://www.frekvence1.cz/clanky/zpravy/vaclav-klaus-povazuji-za-nesmirne-cenne-ze-petr-kellner-byl-v-byznysu-schopen-jit-dal-a-vyvijet-se.shtml?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_req_id=3u3QnJn59O9-202104012221&dop_id=11097610


Vyjádření Klause ke Kellnerovi. https://www.frekvence1.cz/clanky/zpravy/vaclav-klaus-povazuji-za-nesmirne-cenne-ze-petr-kellner-byl-v-byznysu-schopen-jit-dal-a-vyvijet-se.shtml?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_req_id=3u3QnJn59O9-202104012221&dop_id=11097610
15.25k
118
30
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept