Mimo kategórií
Zemřel Petr Kellner

Podle me z toho vsichni predcasne delate ezo zalezitost. Pockejme si na vice informaci


Podle me z toho vsichni predcasne delate ezo zalezitost. Pockejme si na vice informaci

ezo zalezitost

Ezo a matrice jsou dvě různé věci.


[quote="pid:9444, uid:306"]ezo zalezitost[/quote] Ezo a matrice jsou dvě různé věci.

Skupina PPF oznámila, že řízením veškerých aktivit ve skupině, místo zesnulého Petra Kellnera, byl v pondělí pověřen jeden z akcionářů Ladislav Bartoníček.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ppf-oznamilo-nove-vedeni-misto-kellnera-bude-skupinu-ridit-bartonicek-148842


Skupina PPF oznámila, že řízením veškerých aktivit ve skupině, místo zesnulého Petra Kellnera, byl v pondělí pověřen jeden z akcionářů Ladislav Bartoníček. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ppf-oznamilo-nove-vedeni-misto-kellnera-bude-skupinu-ridit-bartonicek-148842

Diskuze na novinkách cz. je zablokovaná nebo?


Diskuze na novinkách cz. je zablokovaná nebo?

Ezo a matrice jsou dvě různé věci.


To ano, jenze z diskuzi na tomto foru mam obcas pocit, ze z ksb si vsichni berou jenom "carovani" na ukor racionalni analytiky-mozaiky.


[quote="pid:9445, uid:312"]Ezo a matrice jsou dvě různé věci.[/quote] To ano, jenze z diskuzi na tomto foru mam obcas pocit, ze z ksb si vsichni berou jenom "carovani" na ukor racionalni analytiky-mozaiky.

na ukor racionalni analytiky-mozaiky

Racionální, znamená rozumové, bez intuice. To není mozaika.


[quote="pid:9451, uid:306"]na ukor racionalni analytiky-mozaiky[/quote] Racionální, znamená rozumové, bez intuice. To není mozaika.

Nehodlam slovickarit, proto se radeji podelim l sve prvni DOJMY:


osobne jsem nazoru, ze Kellnera obetoval GP, ktery ho podstrcil US elite. Nasi podrztaskove se ihned zacali odkopavat svymi reakcemi na Kellnerovu smrt.


Mozne stripky mozaiky:


Zprava o Kellnerove smrti byla zverejnena az po nekolika dnech. Proc?


  • ve stejny den je vyprostena lod blokujici Suezsky pruplav
  • A jedna velice cerstva zprava z ceskych luhu a haju:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-odvolala-vladniho-zmocnence-pro-jadernou-energetiku-40355460


Myslim si, ze spousta veci se ted da do pohybu.


Nehodlam slovickarit, proto se radeji podelim l sve prvni DOJMY: osobne jsem nazoru, ze Kellnera obetoval GP, ktery ho podstrcil US elite. Nasi podrztaskove se ihned zacali odkopavat svymi reakcemi na Kellnerovu smrt. Mozne stripky mozaiky: Zprava o Kellnerove smrti byla zverejnena az po nekolika dnech. Proc? - ve stejny den je vyprostena lod blokujici Suezsky pruplav - A jedna velice cerstva zprava z ceskych luhu a haju: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-odvolala-vladniho-zmocnence-pro-jadernou-energetiku-40355460 Myslim si, ze spousta veci se ted da do pohybu.
Upravené 29. 3. 2021 o 19:02

Vláda odvolala zmocněnce pro jadernou energetiku
S odvoláním se ozvaly "potrefené husy":


Petr Fiala: "Náhlé odvolání J.Míla z funkce vládního zmocněnce pro jadernou energetiku v době, kdy ministr Havlíček usiluje o přizvání ruského Rosatomu do tendru na dostavbu Dukovan, je podezřelé a nedůvěryhodné. Babišova vláda hazarduje s bezpečností ČR, to musí podzimní volby ukončit!"


Marian Jurečka: "Klasická personální politika premiéra @AndrejBabis! Když je někdo odborník, nikoli jen loutka vlády, a začne říkat své odborné názory, stane se časem nepohodlným. Premiér tyto lidi odstraňuje. To nyní potkalo i vládního zmocněnce pro jádro pana Míla. Je to škoda pro tuto zemi!"

"Podle prvního místopředsedy a šéfa poslanců ODS Zbyňka Stanjury rozhodnutí může i ohrozit dostavbu Dukovan."


Markéta Pekarová Adamová: "Odvolání je na místě. Ale jeho. Ohrožuje bezpečnost naší země" - tady je asi myšlen vicepremiér Havlíček


Zdroj: https://www.e15.cz/domaci/jaroslav-mil-konci-jako-zmocnenec-pro-jadro-nemel-bezpecnostni-proverku-uvedl-k-jeho-odvolani-havlicek-1379169


[quote="pid:9461, uid:333"]Vláda odvolala zmocněnce pro jadernou energetiku[/quote]S odvoláním se ozvaly "potrefené husy": **Petr Fiala:** "Náhlé odvolání J.Míla z funkce vládního zmocněnce pro jadernou energetiku v době, kdy ministr Havlíček usiluje o přizvání ruského Rosatomu do tendru na dostavbu Dukovan, je podezřelé a nedůvěryhodné. Babišova vláda hazarduje s bezpečností ČR, to musí podzimní volby ukončit!" **Marian Jurečka:** "Klasická personální politika premiéra @AndrejBabis! Když je někdo odborník, nikoli jen loutka vlády, a začne říkat své odborné názory, stane se časem nepohodlným. Premiér tyto lidi odstraňuje. To nyní potkalo i vládního zmocněnce pro jádro pana Míla. Je to škoda pro tuto zemi!" "Podle prvního místopředsedy a šéfa poslanců ODS **Zbyňka Stanjury** rozhodnutí může i ohrozit dostavbu Dukovan." **Markéta Pekarová Adamová:** "Odvolání je na místě. Ale jeho. Ohrožuje bezpečnost naší země" - tady je asi myšlen vicepremiér Havlíček Zdroj: https://www.e15.cz/domaci/jaroslav-mil-konci-jako-zmocnenec-pro-jadro-nemel-bezpecnostni-proverku-uvedl-k-jeho-odvolani-havlicek-1379169

Ja myslim ze tento clanok najlepsie ozvucuje ze odkial vietor fuka....


a ano "zdroj" info... ja viem..


https://aeronet.cz/news/nejprve-olivier-dassault-nyni-petr-kellner-v-breznu-s-odstupem-20-dni-zahynuli-za-zahadnych-okolnosti-dva-miliardari-ve-stejnem-typu-helikoptery-a-oba-s-napojenim-na-cinsky-telekomunikacni-gigant/


Ja myslim ze tento clanok najlepsie ozvucuje ze odkial vietor fuka.... a ano "zdroj" info... ja viem.. https://aeronet.cz/news/nejprve-olivier-dassault-nyni-petr-kellner-v-breznu-s-odstupem-20-dni-zahynuli-za-zahadnych-okolnosti-dva-miliardari-ve-stejnem-typu-helikoptery-a-oba-s-napojenim-na-cinsky-telekomunikacni-gigant/

predcasne delate ezo zalezitost. Pockejme si na vice informaci


No to práve nie. Pjakin vždy hovorí, že treba analyzovať práve prvé info, ktoré sú prvé. Vid smrť gén. Lucanskeho. Čo boli prvé správy a ako sa to potom menilo.


[quote="pid:9444, uid:306"]predcasne delate ezo zalezitost. Pockejme si na vice informaci[/quote] No to práve nie. Pjakin vždy hovorí, že treba analyzovať práve prvé info, ktoré sú prvé. Vid smrť gén. Lucanskeho. Čo boli prvé správy a ako sa to potom menilo.

No to práve nie. Pjakin vždy hovorí, že treba analyzovať práve prvé info, ktoré sú prvé. Vid smrť gén. Lucanskeho. Čo boli prvé správy a ako sa to potom menilo.


Zálohovat, zálohovat, zálohovat.


[quote="pid:9468, uid:273"]No to práve nie. Pjakin vždy hovorí, že treba analyzovať práve prvé info, ktoré sú prvé. Vid smrť gén. Lucanskeho. Čo boli prvé správy a ako sa to potom menilo.[/quote] Zálohovat, zálohovat, zálohovat.

Zálohovat, zálohovat, zálohovat.


Presne tak. Mala ilustrácia, toto je post Ľuboša Blahu 10.12.20. A vieme ako to pokračovalo. Môžem to zmazať, ak je to offtopic.


60621d9a9242b


[quote="pid:9470, uid:181"]Zálohovat, zálohovat, zálohovat.[/quote] Presne tak. Mala ilustrácia, toto je post Ľuboša Blahu 10.12.20. A vieme ako to pokračovalo. Môžem to zmazať, ak je to offtopic. ![60621d9a9242b](serve/attachment&path=60621d9a9242b)
Upravené 29. 3. 2021 o 20:35

Pjakin vždy hovorí, že treba analyzovať práve prvé info, ktoré sú prvé. Vid smrť gén. Lucanskeho. Čo boli prvé správy a ako sa to potom menilo.

medzi podobné patrí aj správa, keď zabili Juditinho kamaráta...prvá správala hovorila o mužovi v červených monterkách....ak sa nemýlim, pričom sa o tom vie od začiatku, no časom záhadne susedia nič nepočuli...


[quote="pid:9468, uid:273"]Pjakin vždy hovorí, že treba analyzovať práve prvé info, ktoré sú prvé. Vid smrť gén. Lucanskeho. Čo boli prvé správy a ako sa to potom menilo.[/quote] medzi podobné patrí aj správa, keď zabili Juditinho kamaráta...prvá správala hovorila o mužovi v červených monterkách....ak sa nemýlim, pričom sa o tom vie od začiatku, no časom záhadne susedia nič nepočuli...

https://twitter.com/VVetvicka/status/1376425302696542212/photo/1 jak se vyjádřila k smrti p. Kellnera politička za piráty, po kritice se začala omlouvat, že to tak nemyslela a bla bla, Připomenu, že nedávno se rozbrečela u soudu s pí. Liskovou smile


https://twitter.com/VVetvicka/status/1376425302696542212/photo/1 jak se vyjádřila k smrti p. Kellnera politička za piráty, po kritice se začala omlouvat, že to tak nemyslela a bla bla, Připomenu, že nedávno se rozbrečela u soudu s pí. Liskovou :)
Upravené 29. 3. 2021 o 21:28

si vsichni berou jenom "carovani" na ukor racionalni analytiky-mozaiky

Je čas čarování a čas nečarování.
Zatím s jistotou nelze říct, co se vlastně ve skutečnosti stalo (příčiny -> důsledky, kdo komu co signalizuje).
Ale ty okolnosti, na které je v tomto vlákně poukazováno, to není žádné "ezo".
S jejich pomocí se snažíme vyvodit, proč se to stalo a co z toho bude...
Konec konců, VVPj tvrdí, že vychází z veřejně dostupných informací.


[quote="pid:9451, uid:306"]si vsichni berou jenom "carovani" na ukor racionalni analytiky-mozaiky[/quote] Je čas čarování a čas nečarování. Zatím s jistotou nelze říct, co se vlastně ve skutečnosti stalo (příčiny -> důsledky, kdo komu co signalizuje). Ale ty okolnosti, na které je v tomto vlákně poukazováno, to není žádné "ezo". S jejich pomocí se snažíme vyvodit, proč se to stalo a co z toho bude... Konec konců, VVPj tvrdí, že vychází z veřejně dostupných informací.

Zdravia všetkým.
Možno to čo popíšem spolu vôbec nesúvisí. Najskôr je to výhradne kôli veľmi podobným menám.
Keď počujem meno Keller tak mi v podvedomí hneď navrhne meno Keller a jeho tri zákony pohybu planét po eliptickych dráhach okolo Slnka. Kepler slúžil ako hlavný matematik v Prahe po smrti Tycho de Brahe. Obaja zahybali udalostami svojej doby.
Tu pri Kellerovi sa niekto snaží ohnúť udalostí späť vo svoj prospech. No výjde z toho ukážkový príklad funkcie opičia pracka. Ten čo to spískal bude po zásluhe odmenený.


Zdravia všetkým. Možno to čo popíšem spolu vôbec nesúvisí. Najskôr je to výhradne kôli veľmi podobným menám. Keď počujem meno Keller tak mi v podvedomí hneď navrhne meno Keller a jeho tri zákony pohybu planét po eliptickych dráhach okolo Slnka. Kepler slúžil ako hlavný matematik v Prahe po smrti Tycho de Brahe. Obaja zahybali udalostami svojej doby. Tu pri Kellerovi sa niekto snaží ohnúť udalostí späť vo svoj prospech. No výjde z toho ukážkový príklad funkcie opičia pracka. Ten čo to spískal bude po zásluhe odmenený.

Keď počujem meno Keller

Jan Keller
Petr Kellner
Johannes Kepler


[quote="pid:9492, uid:14"]Keď počujem meno Keller[/quote] Jan Keller Petr Kellner Johannes Kepler
Upravené 30. 3. 2021 o 08:47

Vyšetřovatelé se obávají, že po sněžení nenajdou všechny trosky a nedokážou přemístit vrak pro další vyšetřování. „Předpokládáme, že trosky už jsou nebo brzy budou zakryty sněhem,“ řekl Chapman.


https://www.lidovky.cz/domov/zachranari-zverejnili-fotky-z-mista-nehody-vrtulniku-v-nemz-zahynul-kellner.A210330_072150_ln_domov_vag


Vyšetřovatelé se obávají, že po sněžení nenajdou všechny trosky a nedokážou přemístit vrak pro další vyšetřování. „Předpokládáme, že trosky už jsou nebo brzy budou zakryty sněhem,“ řekl Chapman. https://www.lidovky.cz/domov/zachranari-zverejnili-fotky-z-mista-nehody-vrtulniku-v-nemz-zahynul-kellner.A210330_072150_ln_domov_vag

"Kellnerově helikoptéře chyběly k vrcholu sotva čtyři metry"
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/helikoptere-s-kellnerem-chybely-k-pristani-sotva-ctyri-metry-40355477
"Byl podle vyšetřovatelů 10 až 15 stop (3 až 4,5 metru) pod potřebnou úrovní a místo přistání narazil ve výšce 1828 metrů do skalního masivu..."


"Všestranný vrtulník AS350, při jehož havárii zemřel Kellner. Používají ho hasiči, přistál i na Everestu"
https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/technologie/vrtulnik-as350-havarie-kellner-vyuziti_2103291416_btk
Mount Everest: 8 848 metrů


8 848 m < 1828 m

vítr byl slabý, severní, o rychlosti 22 km/h, viditelnost byla velmi dobrá, 16 km

rychlost větru | 20–28 km/h | dosti čerstvý vítr | Vítr zvedá prach a papíry, pohybuje větvičkami a slabšími větvemi.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Beaufortova_stupnice


&quot;Kellnerově helikopt&eacute;ře chyběly k vrcholu sotva čtyři metry&quot; https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/helikoptere-s-kellnerem-chybely-k-pristani-sotva-ctyri-metry-40355477 &quot;Byl podle vy&scaron;etřovatelů 10 až 15 stop (3 až 4,5 metru) pod potřebnou &uacute;rovn&iacute; a m&iacute;sto přist&aacute;n&iacute; narazil ve v&yacute;&scaron;ce 1828 metrů do skaln&iacute;ho masivu...&quot; &quot;V&scaron;estrann&yacute; vrtuln&iacute;k AS350, při jehož hav&aacute;rii zemřel Kellner. Použ&iacute;vaj&iacute; ho hasiči, přist&aacute;l i na Everestu&quot; https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/technologie/vrtulnik-as350-havarie-kellner-vyuziti_2103291416_btk Mount Everest: 8 848 metrů 8 848 m &lt; 1828 m [quote=&quot;pid:9372, uid:240&quot;]v&iacute;tr byl slab&yacute;, severn&iacute;, o rychlosti 22 km/h, viditelnost byla velmi dobr&aacute;, 16 km[/quote] rychlost větru | 20&ndash;28 km/h | dosti čerstv&yacute; v&iacute;tr | V&iacute;tr zved&aacute; prach a pap&iacute;ry, pohybuje větvičkami a slab&scaron;&iacute;mi větvemi. https://cs.wikipedia.org/wiki/Beaufortova_stupnice
Upravené 30. 3. 2021 o 12:55
15.25k
118
30
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept