Mimo kategórií
Zemřel Petr Kellner

Samozřejmě velmi zajímavé podobnosti. Není jediný, ale druhý. První byl Andreas Vgenopoulos, který oficielně zemřel na vlastní klinice v Athénách, ale po své smrti byl již viděn v Brazílii.

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%AD%CE%B1%CF%82_%CE%92%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82

Mimo jiné byl účastníkem bankrotu Marfin Laiki Bank, ale předtím stačil vytunelovat z banky gigantické miliardy Euro. V pitevním protokolu "srdeční zástava"!

Faktem je, že Kellner vlastně vůbec nemusel existoval, protože ho nějak nikdo na veřejnosti neviděl. A ono není snadné se takhle schovat v dnešní době, při GPS telefonů a podobných pramenech informací.

To by byla první varianta, druhá může zcela klidně být, že to bude maskovat jeho zmizení z veřejného života na základě schématu, že svůj úkol splnil a dožije v ústraní.

Třetí varianta je pak fyzická likvidace na na ní navázané jak uváděno výše.

Samozřejmě velmi zajímavé podobnosti. Není jediný, ale druhý. První byl Andreas Vgenopoulos, který oficielně zemřel na vlastní klinice v Athénách, ale po své smrti byl již viděn v Brazílii. https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%AD%CE%B1%CF%82_%CE%92%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82 Mimo jiné byl účastníkem bankrotu Marfin Laiki Bank, ale předtím stačil vytunelovat z banky gigantické miliardy Euro. V pitevním protokolu "srdeční zástava"! Faktem je, že Kellner vlastně vůbec nemusel existoval, protože ho nějak nikdo na veřejnosti neviděl. A ono není snadné se takhle schovat v dnešní době, při GPS telefonů a podobných pramenech informací. To by byla první varianta, druhá může zcela klidně být, že to bude maskovat jeho zmizení z veřejného života na základě schématu, že svůj úkol splnil a dožije v ústraní. Třetí varianta je pak fyzická likvidace na na ní navázané jak uváděno výše.
Upravené 29. 3. 2021 o 13:37

Zajímalo by mne , s kým se tam měl setkat-setkal a co se mělo domluvit.
Trošku to evokuje podobnost "výletu" Putina.

Zajímalo by mne , s kým se tam měl setkat-setkal a co se mělo domluvit. Trošku to evokuje podobnost "výletu" Putina.

Padesátiletý Larochaix byl původem Francouz a v životě se věnoval zejména snowboardingu. Po nehodě ho agentura AP označila s odvoláním na aljašskou policii za českého občana. Jakožto trenér a instruktor snowboardingu byl zakladatelem amatérského snowboardového týmu PPF Team, který měl sponzorovat právě Kellner.

Jediným, kdo nehodu přežil, má být podle informací serveru Prima CNN News David Horváth, bývalý mistr ČR ve snowboardingu na U-rampě.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kdo-byl-benjamin-larochaix-ke-kellnerovi-mel-velmi-blizko-40355428#seq_no=1&source=hp&dop_id=40355428&dop_ab_variant=444121&dop_req_id=woy8trNt6U5-202103291153&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Padesátiletý Larochaix byl původem Francouz a v životě se věnoval zejména snowboardingu. Po nehodě ho agentura AP označila s odvoláním na aljašskou policii za českého občana. Jakožto trenér a instruktor snowboardingu byl zakladatelem amatérského snowboardového týmu PPF Team, který měl sponzorovat právě Kellner. Jediným, kdo nehodu přežil, má být podle informací serveru Prima CNN News David Horváth, bývalý mistr ČR ve snowboardingu na U-rampě. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kdo-byl-benjamin-larochaix-ke-kellnerovi-mel-velmi-blizko-40355428#seq_no=1&source=hp&dop_id=40355428&dop_ab_variant=444121&dop_req_id=woy8trNt6U5-202103291153&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Upravené 29. 3. 2021 o 13:56

Ok takže pokračujme:

Padesátiletý Larochaix byl původem Francouz a v životě se věnoval zejména snowboardingu. Po nehodě ho agentura AP označila s odvoláním na aljašskou policii za českého občana. Jakožto trenér a instruktor snowboardingu byl zakladatelem amatérského snowboardového týmu PPF Team, který měl sponzorovat právě Kellner.

Larochaix se jako trenér zúčastnil rovněž Zimních olympijských her mládeže 2016 v norském Lillehammeru, kde koučoval svoji dvaadvacetiletou dceru Thálii, kterou dovedl k sedmému a jedenáctému místu.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kdo-byl-benjamin-larochaix-ke-kellnerovi-mel-velmi-blizko-40355428#dop_ab_variant=544821&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=VI2ILmekSfj-202103291154&dop_id=40355428&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Ok takže pokračujme: Padesátiletý Larochaix byl původem Francouz a v životě se věnoval zejména snowboardingu. Po nehodě ho agentura AP označila s odvoláním na aljašskou policii za českého občana. Jakožto trenér a instruktor snowboardingu byl zakladatelem amatérského snowboardového týmu PPF Team, který měl sponzorovat právě Kellner. **Larochaix se jako trenér zúčastnil rovněž Zimních olympijských her mládeže 2016 v norském Lillehammeru, kde koučoval svoji dvaadvacetiletou dceru Thálii, kterou dovedl k sedmému a jedenáctému místu.** https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kdo-byl-benjamin-larochaix-ke-kellnerovi-mel-velmi-blizko-40355428#dop_ab_variant=544821&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=VI2ILmekSfj-202103291154&dop_id=40355428&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Petr Kellner (56)

Dle Forbesu 68. nejbohatší člověk světa.
https://www.forbes.com/profile/petr-kellner/?sh=592a67941f0d

Patnáctka také hraje důležitou roli, Novinky.cz zpráva 7:08, aktualizováno 8:07

"Všechny oběti neštěstí se podařilo identifikovat, je mezi nimi i český podnikatel a nejbohatší Čech Petr Kellner. Spolu s ním zahynul i další muž z Česka, padesátiletý Benjamin Larochaix, kteří podle agentury patřili k častým hostům zdejšího luxusního horského střediska Tordillo Mountain Lodge.

Další dvě oběti jsou podle agentury AP dva lidé z Aljašky, a to Sean McMannany (38 ) a pilot Zachary Russel (33) z Anchorage. Další obětí je Gregory Harms (52) z Colorada."

"Vrtulník dopraví klienta na vrchol hory. Ten nabitý adrenalinem sjíždí liduprázdné svahy. Zrod tohoto sportu se udává v roce 1958 na Aljašce. Nejznámější světovou destinací pro heliskiing je Kanada. Ve střední Asii je to Uzbekistán nebo Kyrgyzstán. Ve Francii je ale tento sport zakázaný."

Co mi přijde zajímavé, že po delší době jsem dnes šel spát až po úsvitu slunce.
A co jsem v době Kellnerovy smrti dělal, než abych šel radši spát? Vysvětlím hned, proč zmiňuji...

Zde: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1226/bill-gates-vid-iacute-sv%C4%9Btlo-na-konci-tunelu/1#post-9330 jsem dával článek o Billu Gatesovi a jak nás chce "ochránit" před slunečním zářením...

Vytanul mi na mysli film Highlander 2(poznámka: Teď čtu, že byl skoro celý natočen v Argentině, poté, co ekonomika se zhroutila po hyperinflaci), ve kterém byl zkonstruován štít, který chránil Zemi před smrtelným zářením slunce (ozónovou dírou), jenže je to již 25 let (1999-2024)...potřebuje stále lidstvo ten štít, existuje stále ozónová díra nebo je jen výhodné lhát a zastírat, že hodnoty jsou v normálu a velice výnosný byznys s provozem štítu tak prodlužovat dál?
Mimochodem, ten štít pomohl zkonstruovat Connor MacLeod aka Highlander aka Russell Nash, narozen roku 1518 na skotské vysočině, poprvé "zabit" 1536 a vyhnán vlastní rodinou i vesničany. Štít zkonstruoval, jelikož to slíbil své umírající ženě, která, stejně jako mnozí další zemřela na důsledky z ozáření.
Nejsem si jistý, jak vyložit tuto situaci, ale jistě souvislost má i podřezání hrdla Poláka Kamila Charyszyna mačetou, které bylo v Glasgow provedeno fanoušky Rangers, zatímco Kamil byl fanouškem Celticu.

A co s tím má společného Kellner?
Ve filmu Highlander 2 se Connor MacLeod spolu se znovuoživeným, dříve Kurganem o hlavu připraveným, Ramírézem (Juan Sánchez-Villalobos Ramírez) vypraví na zasněžený vrcholek hory, kde má štít jedinou známou slabinu.
Mimochodem, Ramírez (Sean Connery), původně narozen v Egyptě roku 896 před Kristem, pod jménem Tak-Ne, též vyhnanec, se zmaterializuje v místě své smrti, Glencoe ve Skotsku.
Ve filmu znovu umírá, potom, co zachrání Connora MacLeoda a Louisu Marcusovou, bývalou zaměstnankyni Shield Corporation a zakladatelku "partyzánského" hnutí COBALT, bojující proti Štítu ze smrtelné pasti a umožní jim tak pokračovat dále. Ramírezova poslední slova před smrtí jsou:
"Většina lidí má vyměřený plný čas života a většina lidí se jen dívá, jak zvolna uplývá pryč, ale když ho dokážeš soustředit v jedinou chvíli, na jediné místo, můžeš dokázat něco velkolepého!"
6061b8e77f32f

Při své smrti říká Highlanderovi, že musí jít a zlikvidovat (Generála) Katanu a zničit Štít (souřadnice 33° 26' N, 60° 42' W - skutečná lokace je v Atlantiku, blízko Bermudských ostrovů) a že bude potřebovat síly jich obou (MacLeodovy a Marcusové).
Generál Katana, stejně jako Highlander pocházející z planety Zeist, je také jedním z nesmrtelných, kteří mohou zemřít jedině oddělením hlavy od těla.
Generál Katana, kterému dávno Highlander, bojující na straně lidu, leží v žaludku, se spojil s Davidem Blakem, který je prezidentem korporace (!...souvislost s Bidenem...?) Shield Corporation. Spojenectví si, mimochodem, Generál Katana vynutil z pozice síly.

Highlander nakonec Generála Katanu porazí a zabije, zničí i štít a díky tomu po 25 letech lidé znovu uvidí slunce a modré nebe.

A co že jsem to vlastně dělal? V čase udávaném jako času Kellnerovy smrti, v 18:35 v Anchorage, 4:35 ráno našeho času, jsem sledoval film Highlander 3.

Náhoda?...

Čí že to matka se jmenovala Mary Anne MacLeod?

6061bffcbe0ad

Může být jen jeden!

[quote="pid:9355, uid:12"]Petr Kellner (56)[/quote] Dle Forbesu **68.** nejbohatší člověk světa. https://www.forbes.com/profile/petr-kellner/?sh=592a67941f0d Patnáctka také hraje důležitou roli, Novinky.cz zpráva 7:08, aktualizováno 8:07 "Všechny oběti neštěstí se podařilo identifikovat, je mezi nimi i český podnikatel a nejbohatší Čech Petr Kellner. Spolu s ním zahynul i další muž z Česka, padesátiletý Benjamin Larochaix, kteří podle agentury patřili k častým hostům zdejšího luxusního horského střediska Tordillo Mountain Lodge. Další dvě oběti jsou podle agentury AP dva lidé z Aljašky, a to Sean McMannany **(38 )** a pilot Zachary Russel **(33)** z Anchorage. Další obětí je Gregory Harms **(52)** z Colorada." "Vrtulník dopraví klienta na vrchol hory. Ten nabitý adrenalinem sjíždí liduprázdné svahy. Zrod tohoto sportu se udává v roce 1958 na Aljašce. Nejznámější světovou destinací pro heliskiing je Kanada. Ve střední Asii je to Uzbekistán nebo Kyrgyzstán. Ve Francii je ale tento sport zakázaný." **Co mi přijde zajímavé**, že po delší době jsem dnes šel spát až po úsvitu slunce. A co jsem v době Kellnerovy smrti dělal, než abych šel radši spát? Vysvětlím hned, proč zmiňuji... Zde: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1226/bill-gates-vid-iacute-sv%C4%9Btlo-na-konci-tunelu/1#post-9330 jsem dával článek o Billu Gatesovi a jak nás chce "ochránit" před slunečním zářením... Vytanul mi na mysli film Highlander 2_(poznámka: Teď čtu, že byl skoro celý natočen v Argentině, poté, co ekonomika se zhroutila po hyperinflaci)_, ve kterém byl zkonstruován štít, který chránil Zemi před smrtelným zářením slunce (ozónovou dírou), jenže je to již 25 let (1999-2024)...potřebuje stále lidstvo ten štít, existuje stále ozónová díra nebo je jen výhodné lhát a zastírat, že hodnoty jsou v normálu a velice výnosný byznys s provozem štítu tak prodlužovat dál? Mimochodem, ten štít pomohl zkonstruovat Connor MacLeod aka Highlander aka Russell Nash, narozen roku 1518 na skotské vysočině, poprvé "zabit" 1536 a vyhnán vlastní rodinou i vesničany. Štít zkonstruoval, jelikož to slíbil své umírající ženě, která, stejně jako mnozí další zemřela na důsledky z ozáření. Nejsem si jistý, jak vyložit tuto situaci, ale jistě souvislost má i podřezání hrdla Poláka Kamila Charyszyna mačetou, které bylo v Glasgow provedeno fanoušky Rangers, zatímco Kamil byl fanouškem Celticu. A co s tím má společného Kellner? Ve filmu Highlander 2 se Connor MacLeod spolu se znovuoživeným, dříve Kurganem o hlavu připraveným, Ramírézem (Juan Sánchez-Villalobos Ramírez) vypraví na zasněžený vrcholek hory, kde má štít jedinou známou slabinu. Mimochodem, Ramírez _(Sean Connery)_, původně narozen v Egyptě roku 896 před Kristem, pod jménem Tak-Ne, též vyhnanec, se zmaterializuje v místě své smrti, Glencoe ve Skotsku. Ve filmu znovu umírá, potom, co zachrání Connora MacLeoda a Louisu Marcusovou, bývalou zaměstnankyni Shield Corporation a zakladatelku "partyzánského" hnutí COBALT, bojující proti Štítu ze smrtelné pasti a umožní jim tak pokračovat dále. Ramírezova poslední slova před smrtí jsou: "Většina lidí má vyměřený plný čas života a většina lidí se jen dívá, jak zvolna uplývá pryč, ale když ho dokážeš soustředit v jedinou chvíli, na jediné místo, můžeš dokázat něco velkolepého!" ![6061b8e77f32f](serve/attachment&path=6061b8e77f32f) Při své smrti říká Highlanderovi, že musí jít a zlikvidovat (Generála) Katanu a zničit Štít (souřadnice 33° 26' N, 60° 42' W - skutečná lokace je v Atlantiku, blízko Bermudských ostrovů) a že bude potřebovat síly jich obou (MacLeodovy a Marcusové). Generál Katana, stejně jako Highlander pocházející z planety Zeist, je také jedním z nesmrtelných, kteří mohou zemřít jedině oddělením hlavy od těla. Generál Katana, kterému dávno Highlander, bojující na straně lidu, leží v žaludku, se spojil s Davidem Blakem, který je prezidentem korporace (!...souvislost s Bidenem...?) Shield Corporation. Spojenectví si, mimochodem, Generál Katana vynutil z pozice síly. Highlander nakonec Generála Katanu porazí a zabije, zničí i štít a díky tomu po 25 letech lidé znovu uvidí slunce a modré nebe. A co že jsem to vlastně dělal? V čase udávaném jako času Kellnerovy smrti, v 18:35 v Anchorage, 4:35 ráno našeho času, jsem sledoval film Highlander 3. **Náhoda?...** Čí že to matka se jmenovala Mary Anne MacLeod? ![6061bffcbe0ad](serve/attachment&path=6061bffcbe0ad) **Může být jen jeden!**
Upravené 29. 3. 2021 o 14:01

Může být jen jeden!
Kellner musel být varován, aby přestal spolupracovat s čínskými společnostmi a některými ruskými společnostmi. Neposlouchal, myslel si, že je Pán Bůh, ale vždy je Bůh nad Bohem. Kdokoli se dostal do přímého konfliktu s americkou státní elitou, jejími zájmy, dlouho nežil. Topolanek chtěl obchodovat s Rusy kolem Dukovana, ten dostal prez noc předtím aferu.To vše proto bylo varováním pro Babiše a české politiky kolem Dukovana, neuklidněte se a nepřizpůsobujte se nám, vrtulníky padnou .Velmi jasné varování a kdo si to neuvědomuje, může přes noc zabolet hlava.

[quote="pid:9409, uid:181"]Může být jen jeden![/quote]Kellner musel být varován, aby přestal spolupracovat s čínskými společnostmi a některými ruskými společnostmi. Neposlouchal, myslel si, že je Pán Bůh, ale vždy je Bůh nad Bohem. Kdokoli se dostal do přímého konfliktu s americkou státní elitou, jejími zájmy, dlouho nežil. Topolanek chtěl obchodovat s Rusy kolem Dukovana, ten dostal prez noc předtím aferu.To vše proto bylo varováním pro Babiše a české politiky kolem Dukovana, neuklidněte se a nepřizpůsobujte se nám, vrtulníky padnou .Velmi jasné varování a kdo si to neuvědomuje, může přes noc zabolet hlava.
Upravené 29. 3. 2021 o 14:27

ediným, kdo nehodu přežil, má být podle informací serveru Prima CNN News David Horváth, bývalý mistr ČR ve snowboardingu na U-rampě.

Takže účastníků bylo 6.

[quote="pid:9407, uid:223"]ediným, kdo nehodu přežil, má být podle informací serveru Prima CNN News David Horváth, bývalý mistr ČR ve snowboardingu na U-rampě.[/quote] Takže účastníků bylo 6.

Zajímavá je pro mě nová informace, že dcera Kellnera je životní družkou miliardáře Křetínského. Že by byl Křetínský tím, co převezme Kellnerovo impérium?
Ještě bych dodal, že smrt Kellnera zapadá i do prohlášení Klause st. a překotného odstoupení Klause mladšího. Kdo ví, co se odehrálo v zákulisí, když to došlo do těchto důsledků.
Kelner vlastně finančně podporoval celou konzervativní politickou scénu, jak Klause, tak Okamuru. Pamtuji si prohlášení Kellnera, když řekl, že podporuje konzervativní politiku. Je to úder progresivistů, proti konzervativcům. Dělá se prostor pro Piráty a jejich vládu.

Zajímavá je pro mě nová informace, že dcera Kellnera je životní družkou miliardáře Křetínského. Že by byl Křetínský tím, co převezme Kellnerovo impérium? Ještě bych dodal, že smrt Kellnera zapadá i do prohlášení Klause st. a překotného odstoupení Klause mladšího. Kdo ví, co se odehrálo v zákulisí, když to došlo do těchto důsledků. Kelner vlastně finančně podporoval celou konzervativní politickou scénu, jak Klause, tak Okamuru. Pamtuji si prohlášení Kellnera, když řekl, že podporuje konzervativní politiku. Je to úder progresivistů, proti konzervativcům. Dělá se prostor pro Piráty a jejich vládu.
Upravené 29. 3. 2021 o 14:38

A co jsem v době Kellnerovy smrti dělal, než abych šel radši spát?

Dělas to ne v době Kellnerovy smrti (nehoda se stala o sabatu, prvního dne svátku Pesach, 27.3.2021), ale v době, kdy se chystalo zveřejnění.

[quote="pid:9409, uid:181"]A co jsem v době Kellnerovy smrti dělal, než abych šel radši spát?[/quote] Dělas to ne v době Kellnerovy smrti (nehoda se stala o sabatu, prvního dne svátku Pesach, 27.3.2021), ale v době, kdy se chystalo zveřejnění.
Upravené 29. 3. 2021 o 14:36

A švagor Křetínskeho je aj Kellnerov "bývalý" spolupracovník a Slovák Martin Štefunko, vychovaný slovenskými pindosmi z mimovládok a okolia Ivana Švejnu a Penty. O ňom budeme ešte počuť.

https://archiv.ihned.cz/c1-64024980-martin-stefunko-muz-ktery-presvedcil-kellnera-ke-koupi-o2-odchazi-z-ppf
https://forbes.cz/mozek-martin-stefunko-ktery-vydelal-miliardy-dospivovi-kellnerovi-i-sobe/

A švagor Křetínskeho je aj Kellnerov "bývalý" spolupracovník a Slovák Martin Štefunko, vychovaný slovenskými pindosmi z mimovládok a okolia Ivana Švejnu a Penty. O ňom budeme ešte počuť. https://archiv.ihned.cz/c1-64024980-martin-stefunko-muz-ktery-presvedcil-kellnera-ke-koupi-o2-odchazi-z-ppf https://forbes.cz/mozek-martin-stefunko-ktery-vydelal-miliardy-dospivovi-kellnerovi-i-sobe/

Dělas to ne v době Kellnerovy smrti (nehoda se stala o sabatu, prvního dne svátku Pesach, 27.3.2021), ale v době, kdy se chystalo zveřejnění.

Dobrá poznámka, nicméně, i tak pointa je v tom, kdy byla rozvlněna hladina - ozvěny noosféry.

[quote="pid:9420, uid:240"]Dělas to ne v době Kellnerovy smrti (nehoda se stala o sabatu, prvního dne svátku Pesach, 27.3.2021), ale v době, kdy se chystalo zveřejnění.[/quote] Dobrá poznámka, nicméně, i tak pointa je v tom, kdy byla rozvlněna hladina - ozvěny noosféry.

Přesunout do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie"? Těch symbolů mi tam přijde docela dost...
Obět brilantní analýza / rozbor - ta symbolika je velice dobře rozebraná. Chtěl jsem se pokusit o něco podobného, ale v práci na to není kdy a asi ani nevím, kde bych správně začal.

[quote="pid:9372, uid:240"]Přesunout do kategorie "Egregoriálno-matričné riadenie"? Těch symbolů mi tam přijde docela dost...[/quote] Obět brilantní analýza / rozbor - ta symbolika je velice dobře rozebraná. Chtěl jsem se pokusit o něco podobného, ale v práci na to není kdy a asi ani nevím, kde bych správně začal.

analýza / rozbor

Na rozbor jsem i netroufl a netroufám, pouze jsem se pokusil vyjmenovat symboly či podivnosti.
Pomocí překlepů tentokrát pomohli i novinoví pisálci.

[quote="pid:9432, uid:149"]analýza / rozbor[/quote] Na rozbor jsem i netroufl a netroufám, pouze jsem se pokusil vyjmenovat symboly či podivnosti. Pomocí překlepů tentokrát pomohli i novinoví pisálci.

Na rozbor jsem i netroufl a netroufám, pouze jsem se pokusil vyjmenovat symboly či podivnosti.
Svým NE-ROZBOREM jsi udělal velký kus práce, opravdu to vrhá světlo na dění, víme že světové zákulisí spolu komunikuje v symbolech a symbolice, která pro běžného gojim či smrtelníka je těžko prolomitelná. Mohlo se také jednat o jeden z tzv. rituálů, kdy je třeba nabít určité matrice a posilnit určité procesy, každý kdo vstupuje do řad elit, ať už jako celebriketa, zpěvák rocku, politik, zbohatlík, všichni ví, že jejich čas přijde a budou obětováni. Jen neví kdy a kde, ale vědí že k tomu neodvratně dojde. M. Jackson, Chester B., Kobe Bryant atd. Tihle "boháči" nejsou vyjímkou.

[quote="pid:9433, uid:240"]Na rozbor jsem i netroufl a netroufám, pouze jsem se pokusil vyjmenovat symboly či podivnosti. Pomocí překlepů tentokrát pomohli i novinoví pisálci.[/quote] Svým NE-ROZBOREM jsi udělal velký kus práce, opravdu to vrhá světlo na dění, víme že světové zákulisí spolu komunikuje v symbolech a symbolice, která pro běžného gojim či smrtelníka je těžko prolomitelná. Mohlo se také jednat o jeden z tzv. rituálů, kdy je třeba nabít určité matrice a posilnit určité procesy, každý kdo vstupuje do řad elit, ať už jako celebriketa, zpěvák rocku, politik, zbohatlík, všichni ví, že jejich čas přijde a budou obětováni. Jen neví kdy a kde, ale vědí že k tomu neodvratně dojde. M. Jackson, Chester B., Kobe Bryant atd. Tihle "boháči" nejsou vyjímkou.

Jen nechte být, dal jste si s tím práci a mě to oslovilo. Ještě mě napadlo. Přežil Horváth. Čech Kellner zemřel. Mohlo by znamenat že Maďarsko nebude v SSA sféře vlivu a ČR padlo za oběť. Ale je to samozřejmě hodně "chlupaté". Kellner i Horváth oba Češi, ani jeden české jméno. JSem zvědavý jestli dnes večer k tomu něco řekne VP v OO.

[quote="pid:9433, uid:240"]Na rozbor jsem i netroufl a netroufám, pouze jsem se pokusil vyjmenovat symboly či podivnosti. Pomocí překlepů tentokrát pomohli i novinoví pisálci.[/quote] Jen nechte být, dal jste si s tím práci a mě to oslovilo. Ještě mě napadlo. Přežil Horváth. Čech Kellner zemřel. Mohlo by znamenat že Maďarsko nebude v SSA sféře vlivu a ČR padlo za oběť. Ale je to samozřejmě hodně "chlupaté". Kellner i Horváth oba Češi, ani jeden české jméno. JSem zvědavý jestli dnes večer k tomu něco řekne VP v OO.

Od HNR přišlo pro Kellnera před dvěma léty varování, kdy se těžce zranila jeho dcera na koni za čtvrt miliardy. Zranila se na soutěži Global Champions League, v té době ji bylo 22 let.
Ten kůň se jmenoval Catch me if you can (Chyť mě, jestli to dokážeš) a vyfoukl jej Gatesovi, který měl na něm eminentní zájem. Takže, teď Kellnera chytili.

Pokud bych vzal v potaz zprávu o boji proti slunečnímu záření Billa Gatese a matrici z filmu Highlander 2, tak prezident Shield Corporation David Blake a Generál Katana se ve filmu snaží MacLeoda, Ramíreze a Marcusovou ve filmu chytit a zneškodnit, ale díky Ramírezovi oběti je nechytí.

Mimochodem Kellner zahynul údajně kvůli nehodě helikoptéry a jak zahynul Ramíréz? Zabilo ho něco, co vypadá jako obří větrák, ale taky to vypadá velice podobně vrtuli vrtulníku, i zvuk je ve filmu jako vrtule za nízkých otáček...

33-year-old Anchorage, Alaska resident Zachary Russell - pilot

Russell Nash, obchodník se starožitnostmi. Krycí identita. Skutečný Russell Nash ale zemřel jako novorozenec. Existuje jenom Connor MacLeod, též známý jako Highlander.

[quote="pid:9385, uid:312"]Od HNR přišlo pro Kellnera před dvěma léty varování, kdy se těžce zranila jeho dcera na koni za čtvrt miliardy. Zranila se na soutěži Global Champions League, v té době ji bylo 22 let. Ten kůň se jmenoval Catch me if you can (Chyť mě, jestli to dokážeš) a vyfoukl jej Gatesovi, který měl na něm eminentní zájem. Takže, teď Kellnera chytili.[/quote] Pokud bych vzal v potaz zprávu o boji proti slunečnímu záření Billa Gatese a matrici z filmu Highlander 2, tak prezident Shield Corporation David Blake a Generál Katana se ve filmu snaží MacLeoda, Ramíreze a Marcusovou ve filmu chytit a zneškodnit, ale díky Ramírezovi oběti je nechytí. **Mimochodem** Kellner zahynul údajně kvůli nehodě helikoptéry a jak zahynul Ramíréz? Zabilo ho něco, co vypadá jako obří větrák, ale taky to vypadá velice podobně vrtuli vrtulníku, i zvuk je ve filmu jako vrtule za nízkých otáček... [quote="pid:9372, uid:240"]33-year-old Anchorage, Alaska resident Zachary Russell - pilot[/quote] Russell Nash, obchodník se starožitnostmi. Krycí identita. Skutečný Russell Nash ale zemřel jako novorozenec. Existuje jenom Connor MacLeod, též známý jako Highlander.

Mimochodem Kellner zahynul údajně kvůli nehodě helikoptéry a jak zahynul Ramíréz?

Bylo by zajímavé dozvědět se, kdy se Kellner dostal do této matrice. Že by koupí toho koně? Nebo je i jiná možnost?

[quote="pid:9438, uid:181"]Mimochodem Kellner zahynul údajně kvůli nehodě helikoptéry a jak zahynul Ramíréz?[/quote] Bylo by zajímavé dozvědět se, kdy se Kellner dostal do této matrice. Že by koupí toho koně? Nebo je i jiná možnost?

Bylo by zajímavé dozvědět se, kdy se Kellner dostal do této matrice. Že by koupí toho koně? Nebo je i jiná možnost?

To netuším, ale vzhledem k tomu, že bývalá Trumpova manželka Ivana Trumpová, rozená Ivana Zelníčková pochází ze Zlína, možnost, že již dříve se Kellner s Trumpem setkali se nedá vyloučit.

Upřímně, o Kellnerovi jako takovém, toho moc nevím. Nicméně, tahle matrice pasuje "jako prd*l na hrnec".

[quote="pid:9439, uid:312"]Bylo by zajímavé dozvědět se, kdy se Kellner dostal do této matrice. Že by koupí toho koně? Nebo je i jiná možnost?[/quote] To netuším, ale vzhledem k tomu, že bývalá Trumpova manželka Ivana Trumpová, rozená Ivana Zelníčková pochází ze Zlína, možnost, že již dříve se Kellner s Trumpem setkali se nedá vyloučit. Upřímně, o Kellnerovi jako takovém, toho moc nevím. Nicméně, tahle matrice pasuje "jako prd*l na hrnec".

Žádná smrt nepřichází v dobrou chvíli a ta Kellnerova přišla v obzvlášť nepříhodnou. Hrozí, že do českého byznysu a politiky vnese v době velké všeobecné nejistoty nový prvek nestability.

zaujímavá je aj diskusia pod článkom.

[quote="pid:9382, uid:307"]Žádná smrt nepřichází v dobrou chvíli a ta Kellnerova přišla v obzvlášť nepříhodnou. Hrozí, že do českého byznysu a politiky vnese v době velké všeobecné nejistoty nový prvek nestability.[/quote] zaujímavá je aj diskusia pod článkom.
15.25k
118
30
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept