Mimo kategórií
Zemřel Petr Kellner

Zacina byt docela horko a to sotva prislo jaro... bude to jeste zajimavy rok


EDIT: Kdo sakra je (byl) Benjamin Larochaix?


Zacina byt docela horko a to sotva prislo jaro... bude to jeste zajimavy rok EDIT: Kdo sakra je (byl) Benjamin Larochaix?
Upravené 29. 3. 2021 o 07:42

Jsem mimořádně zvědav na analýzy... Pokud čtu správně je jeden přeživší, nicméně víme jak to bývá, že pokud se jednalo o plánovanou akci, o čemž jsem tak nějak přesvědčen, tak i tento bude umlčen.


Jsem mimořádně zvědav na analýzy... Pokud čtu správně je jeden přeživší, nicméně víme jak to bývá, že pokud se jednalo o plánovanou akci, o čemž jsem tak nějak přesvědčen, tak i tento bude umlčen.
Upravené 29. 3. 2021 o 07:30

Ohlásil to NYT (GP).
GP začišťuje české elity?


Ohlásil to NYT (GP). GP začišťuje české elity?

Je to signál od NĚKOHO NĚKOMU , ohlásila AP , psal NYT. Verzi "nehoda" asi nemá smysl probírat. Další zajímavé - stalo se na Aljašce - tedy území nikoho, ve správě RSA. I nedávné rozhovory RSA vers. Čína s roztržkou se konaly v Anchorage - na Aljašce.
Také "doprovod" dalších 4 lidí o něčem hovoří.
Kdo zná angažmá Petra Kellnera v posledních mnoha letech, asi bude v obraze. Zatím jen dedukce , ale určitě se brzy objeví náznaky vysvětlení.


Je to signál od NĚKOHO NĚKOMU , ohlásila AP , psal NYT. Verzi "nehoda" asi nemá smysl probírat. Další zajímavé - stalo se na Aljašce - tedy území nikoho, ve správě RSA. I nedávné rozhovory RSA vers. Čína s roztržkou se konaly v Anchorage - na Aljašce. Také "doprovod" dalších 4 lidí o něčem hovoří. Kdo zná angažmá Petra Kellnera v posledních mnoha letech, asi bude v obraze. Zatím jen dedukce , ale určitě se brzy objeví náznaky vysvětlení.

“Při nehodě vrtulníku zahynul Petr Kellner”
29.3.2021
“Při pádu vrtulníku na Aljašce podle agentury AP a listu The New York Times zahynulo pět lidí, mezi nimi i český miliardář Petr Kellner. Tragická událost se podle agentury stala už v sobotu kolem 18.35 asi 80 kilometrů východně od města Anchorage. Mluvčí PPF Jitka Tkadlecová uvedla, že se pohřeb bude konat v úzkém rodinném kruhu.“
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ap-pri-nehode-vrtulniku-zahynul-petr-kellner-40355367


Velký rozdíl proti “Zemřel Petr Kellner”. Protože “Při nehodě vrtulníku zahynul Petr Kellner” obsahuje i diagnózu.


“Při nehodě vrtulníku zahynul Petr Kellner” 29.3.2021 “Při pádu vrtulníku na Aljašce podle agentury AP a listu The New York Times zahynulo pět lidí, mezi nimi i český miliardář Petr Kellner. Tragická událost se podle agentury stala už v sobotu kolem 18.35 asi 80 kilometrů východně od města Anchorage. Mluvčí PPF Jitka Tkadlecová uvedla, že se pohřeb bude konat v úzkém rodinném kruhu.“ https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ap-pri-nehode-vrtulniku-zahynul-petr-kellner-40355367 **Velký rozdíl** proti “Zemřel Petr Kellner”. Protože “Při nehodě vrtulníku zahynul Petr Kellner” obsahuje i diagnózu.

Kdo zná angažmá Petra Kellnera v posledních mnoha letech, asi bude v obraze.

Kde jsou největší “angažmá” Kellnera z posledních let? Rusko a Čína.


[quote="pid:9342, uid:57"]Kdo zná angažmá Petra Kellnera v posledních mnoha letech, asi bude v obraze.[/quote] Kde jsou největší “angažmá” Kellnera z posledních let? Rusko a Čína.

Kde jsou největší “angažmá” Kellnera z posledních let? Rusko a Čína.
Chtěl bych říci, že jde o zprávu českým politikům, co je čeká, pokud budu dál příliš spolupracovat s Čínou a Ruskem.A je možné varování před novým tendrem souvisejícím s Dukovanem, což by se mohlo stát, pokud by v tendru zvítězilo Rusko.


[quote="pid:9344, uid:240"]Kde jsou největší “angažmá” Kellnera z posledních let? Rusko a Čína.[/quote]Chtěl bych říci, že jde o zprávu českým politikům, co je čeká, pokud budu dál příliš spolupracovat s Čínou a Ruskem.A je možné varování před novým tendrem souvisejícím s Dukovanem, což by se mohlo stát, pokud by v tendru zvítězilo Rusko.

Chtěl bych říci, že jde o zprávu českým politikům, co je čeká, pokud budu dál příliš spolupracovat s Čínou a Ruskem.A je možné varování před novým tendrem souvisejícím s Dukovanem, což by se mohlo stát, pokud by v tendru zvítězilo Rusko.


Myslim si, ze Kellnerova smrt je tah ve vyssi lize. Samozrejme se mocne projevi i na ceskem hristi, nicmene pokud by US jelity chtely nase politiky durazne varovat v zalezitosti dostavby Dukovan, zvoli mnohem primitivnejsi a primejsi metody.


Zatim si netroufam byt konkretnejsi, obzvlastne v otazce, KDO vzkazuje KOMU, nadchazejici hodiny a dny situaci vyjasni nebo aspon napovi.


[quote="pid:9345, uid:399"]Chtěl bych říci, že jde o zprávu českým politikům, co je čeká, pokud budu dál příliš spolupracovat s Čínou a Ruskem.A je možné varování před novým tendrem souvisejícím s Dukovanem, což by se mohlo stát, pokud by v tendru zvítězilo Rusko.[/quote] Myslim si, ze Kellnerova smrt je tah ve vyssi lize. Samozrejme se mocne projevi i na ceskem hristi, nicmene pokud by US jelity chtely nase politiky durazne varovat v zalezitosti dostavby Dukovan, zvoli mnohem primitivnejsi a primejsi metody. Zatim si netroufam byt konkretnejsi, obzvlastne v otazce, KDO vzkazuje KOMU, nadchazejici hodiny a dny situaci vyjasni nebo aspon napovi.
Upravené 29. 3. 2021 o 08:36

zvoli mnohem primitivnejsi a primejsi metody.
je to zpráva pro všechny ostatní, nejen pro české politiky, budete příliš spolupracovat s Číňany a Ruskem, dávejte pozor, abyste vrtulník znovu nezrútili. Tak se to dělá, stalo se to v minulosti, pořád se to dělá. Ten, kdo neposluha, dostane ránu do hlavy. Číňané hráli příliš mnoho a varování se dostalo na loď v Suezu, smrt Kelnera ... žádné další psaní, vše je jasné, na koho se varování vztahuje a proč ..


[quote="pid:9346, uid:306"]zvoli mnohem primitivnejsi a primejsi metody.[/quote]je to zpráva pro všechny ostatní, nejen pro české politiky, budete příliš spolupracovat s Číňany a Ruskem, dávejte pozor, abyste vrtulník znovu nezrútili. Tak se to dělá, stalo se to v minulosti, pořád se to dělá. Ten, kdo neposluha, dostane ránu do hlavy. Číňané hráli příliš mnoho a varování se dostalo na loď v Suezu, smrt Kelnera ... žádné další psaní, vše je jasné, na koho se varování vztahuje a proč ..
Upravené 29. 3. 2021 o 08:42

Ja vim, Milane. Vyhodi te dvermi, vratis se oknem.


Ja vim, Milane. Vyhodi te dvermi, vratis se oknem.

posledních mnoha letech, asi bude v obraze. Zatím jen dedukce , ale určitě se brzy objeví náznaky vysvětlení.


no presne. Odkaz. Ešte tie okolnosti - lyžovačka na Aljaške.... takze takových prepych už nebude možný. On byl trochu zlobivy v posledného roka, či nie?


https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ppf-nova/r~c988bdd20d2d11eb842f0cc47ab5f122/


[quote="pid:9342, uid:57"]posledních mnoha letech, asi bude v obraze. Zatím jen dedukce , ale určitě se brzy objeví náznaky vysvětlení.[/quote] no presne. Odkaz. Ešte tie okolnosti - lyžovačka na Aljaške.... takze takových prepych už nebude možný. On byl trochu zlobivy v posledného roka, či nie? https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ppf-nova/r~c988bdd20d2d11eb842f0cc47ab5f122/

Pri páde vrtuľníka na Aljaške zomrel český miliardár a podnikateľ Petr Kellner (56). Zahynuli aj ďalší štyria ľudia, jeden prežil a je vo vážnom, ale stabilizovanom stave.


Medzi piatimi cestujúcimi podľa agentúry AP boli traja hostia a dvaja sprievodcovia z horskej chaty Tordrillo, kde sa tejto forme lyžovania venujú. Je to prvá takáto tragická nehoda počas 17 rokov fungovania, hovorí sa vo vyhlásení spoločnosti, ktorá chatu prevádzkuje a poskytuje služby heli lyžovania. Chata sa nachádza približne 97 kilometrov severozápadne od Anchorage pri jazere Judd. Kellner a Larochaix v nej boli častými hosťami. Chata ponúka týždenné pobyty za 15 000 dolárov plus služby vrtuľníka.


Podľa informácií amerického denníka The New York Times sa vrtuľník vezúci skupinu lyžiarov zrútil v blízkosti ľadovca Knik na Aljaške. Príčina pádu stroja Airbus AS350B3 patriaceho spoločnosti Soloy Helicopters z aljašského mesta Wasilla sa stále vyšetruje.


O možnom páde stroja sa aljašští štátnej policajti dozvedeli v sobotu o 22:00 miestneho času, keď vrtuľník nedorazil na miesto pristátia a svedkovia videli trosky v oblasti ľadovca Knik. Na mieste potom našli päť obetí a jediného človeka, ktorý prežil a je síce vo vážnom, ale stabilizovanom stave v nemocnici. Medzi obeťami sú okrem Kellnera a Larochaixa tiež dvaja z miestnych sprievodcov a pilot vrtuľníka.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/582738-cesky-miliardar-kellner-podla-nyt-zahynul-na-aljaske/


Pri páde vrtuľníka na Aljaške zomrel český miliardár a podnikateľ Petr Kellner (**56)**. Zahynuli aj ďalší štyria ľudia, jeden prežil a je vo vážnom, ale stabilizovanom stave. Medzi piatimi cestujúcimi podľa agentúry AP boli traja hostia a dvaja sprievodcovia z horskej chaty Tordrillo, kde sa tejto forme lyžovania venujú. Je to prvá takáto tragická nehoda počas** 17 rokov** fungovania, hovorí sa vo vyhlásení spoločnosti, ktorá chatu prevádzkuje a poskytuje služby heli lyžovania. Chata sa nachádza približne 97 kilometrov severozápadne od Anchorage pri jazere Judd. Kellner a Larochaix v nej boli častými hosťami. Chata ponúka týždenné pobyty za 15 000 dolárov plus služby vrtuľníka. Podľa informácií amerického denníka The New York Times sa vrtuľník vezúci skupinu lyžiarov zrútil v blízkosti ľadovca Knik na Aljaške. Príčina pádu stroja Airbus AS350B3 patriaceho spoločnosti Soloy Helicopters z aljašského mesta Wasilla sa stále vyšetruje. O možnom páde stroja sa aljašští štátnej policajti dozvedeli v sobotu o** 22:00** miestneho času, keď vrtuľník nedorazil na miesto pristátia a svedkovia videli trosky v oblasti ľadovca Knik. Na mieste potom našli päť obetí a jediného človeka, ktorý prežil a je síce vo vážnom, ale stabilizovanom stave v nemocnici. Medzi obeťami sú okrem Kellnera a Larochaixa tiež dvaja z miestnych sprievodcov a pilot vrtuľníka. https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/582738-cesky-miliardar-kellner-podla-nyt-zahynul-na-aljaske/

Ja vim, Milane. Vyhodi te dvermi, vratis se oknem.
O2, CETIN, PPF, HomeCredit, Zonky, EPH, HSBC, Royal Bank of Scotland, Barclays, Lloyds, Škoda Transportation, CME, TV Nova. Kdo nám tu teď bude vládnout místo něj?


[quote="pid:9350, uid:306"]Ja vim, Milane. Vyhodi te dvermi, vratis se oknem.[/quote] O2, CETIN, PPF, HomeCredit, Zonky, EPH, HSBC, Royal Bank of Scotland, Barclays, Lloyds, Škoda Transportation, CME, TV Nova. Kdo nám tu teď bude vládnout místo něj?

Kde jsou největší “angažmá” Kellnera z posledních let? Rusko a Čína.
Ne jen tam,PPF je nový majitel více operátoru které skupina PPF koupila od Telenoru jako npř v Bulharsku,Maďarsku,Srbsku,Černé Hory.


[quote="pid:9344, uid:240"]Kde jsou největší “angažmá” Kellnera z posledních let? Rusko a Čína.[/quote]Ne jen tam,PPF je nový majitel více operátoru které skupina PPF koupila od Telenoru jako npř v Bulharsku,Maďarsku,Srbsku,Černé Hory.

nový majitel více operátoru

Na Slovensku ozvučený (aj) ako vlastník Televízie Markíza...


[quote="pid:9359, uid:70"]nový majitel více operátoru[/quote] Na Slovensku ozvučený (aj) ako vlastník Televízie Markíza...

.....sportovec se slušnou fyzičkou a sjíždění Aljašských ledovců bylo jedno z jeho častých a oblíbených. Tady platí dvojnásob "o mrtvých jen dobrý a nebo pravdu". Nejsem si ale jistý, jestli se pro to druhý už uvolnil prostor.


.....sportovec se slušnou fyzičkou a sjíždění Aljašských ledovců bylo jedno z jeho častých a oblíbených. Tady platí dvojnásob "o mrtvých jen dobrý a nebo pravdu". Nejsem si ale jistý, jestli se pro to druhý už uvolnil prostor.

Jedna z možných verzí - JFK junior II . Vůbec bych nevylučoval. Kádr na příští použití.


Jedna z možných verzí - JFK junior II . Vůbec bych nevylučoval. Kádr na příští použití.
1234 ... 6
15.25k
118
30
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept