Politika v ČR
kolik mají občané platit do Bruselu na dani z plastů

Hlasoval jsem proti svěření diktátorských pravomocí Komisi, aby si mohla sama určit, kolik mají občané platit do Bruselu na dani z plastů
Jsem zásadně proti tomu, aby EU vybírala daně, jejichž výnos jde výhradně do Bruselu.
Zvláště když o částky, vybrané na těchto eufemisticky nazvaných vlastních zdrojích EU,
nemá být snížen odvod členských států do unijního rozpočtu ve formě podílu na hrubém národním důchodu.
To, co nám Komise včera předložila k hlasování, je jen další ze způsobů, jak občanům v členských státech sebrat více peněz na nesmyslné projekty Zeleného údělu.
Proto dnes budu v závěrečném hlasování hlasovat proti návrhu nařízení o dani z plastů. Už nikdy žádný protektorát!
https://www.facebook.com/MUdrIDavid/posts/1292230947884080?__tn__=K-R


Hlasoval jsem proti svěření diktátorských pravomocí Komisi, aby si mohla sama určit, kolik mají občané platit do Bruselu na dani z plastů Jsem zásadně proti tomu, aby EU vybírala daně, jejichž výnos jde výhradně do Bruselu. Zvláště když o částky, vybrané na těchto eufemisticky nazvaných vlastních zdrojích EU, nemá být snížen odvod členských států do unijního rozpočtu ve formě podílu na hrubém národním důchodu. To, co nám Komise včera předložila k hlasování, je jen další ze způsobů, jak občanům v členských státech sebrat více peněz na nesmyslné projekty Zeleného údělu. Proto dnes budu v závěrečném hlasování hlasovat proti návrhu nařízení o dani z plastů. Už nikdy žádný protektorát! https://www.facebook.com/MUdrIDavid/posts/1292230947884080?__tn__=K-R

Doporučuji přečíst článek pana doktora o hlasováni v EU parlamentu, mám stejnou informaci z dvou nezávislých na sobě pramenů. Odhlasují že země je plochá a slunce krouží okolo (Parlamentní listy, nemohu to teď najít)


Doporučuji přečíst článek pana doktora o hlasováni v EU parlamentu, mám stejnou informaci z dvou nezávislých na sobě pramenů. Odhlasují že země je plochá a slunce krouží okolo (Parlamentní listy, nemohu to teď najít)
Upravené 25. 3. 2021 o 17:56

Parlamentní listy, nemohu to teď najít

"Většina z nich je schopna odhlasovat, že Země je placatá, když jim to navrhne Komise. Ivan David odhaluje, co se děje v Bruselu kolem hlasování"
22.03.2021
"ROZHOVOR „Většina v Evropském parlamentu je schopna odhlasovat, že Země je placatá a Slunce obíhá kolem ní, pokud to navrhne Evropská komise a doporučí vedení frakce. Další problém je obecně rozšířená úzkost z odchýlení od linie vládnoucí ideologie, proto to hlasování někdy vypadá jak v KLDR. Další zásadní vlivy jsou pokrytectví a licoměrnost. Není to náhoda, protože spousta lidí se udrží na výhodných místech právě také díky výhodným charakterovým vadám. Kam nás to asi dovede?“ ptá se europoslanec Ivan David (SPD) vysvětluje novou platbu o vypouštění uhlíku, jejíž zavedení dle něj zvýší cenu energií, což povede k růstu cen a snížení konkurenceschopnosti."
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vetsina-z-nich-je-schopna-odhlasovat-ze-Zeme-je-placata-kdyz-jim-to-navrhne-Komise-Ivan-David-odhaluje-co-se-deje-v-Bruselu-kolem-hlasovani-658023


[quote="pid:8947, uid:311"]Parlamentní listy, nemohu to teď najít[/quote] "Většina z nich je schopna odhlasovat, že Země je placatá, když jim to navrhne Komise. Ivan David odhaluje, co se děje v Bruselu kolem hlasování" 22.03.2021 "ROZHOVOR „Většina v Evropském parlamentu je schopna odhlasovat, že Země je placatá a Slunce obíhá kolem ní, pokud to navrhne Evropská komise a doporučí vedení frakce. Další problém je obecně rozšířená úzkost z odchýlení od linie vládnoucí ideologie, proto to hlasování někdy vypadá jak v KLDR. Další zásadní vlivy jsou pokrytectví a licoměrnost. Není to náhoda, protože spousta lidí se udrží na výhodných místech právě také díky výhodným charakterovým vadám. Kam nás to asi dovede?“ ptá se europoslanec Ivan David (SPD) vysvětluje novou platbu o vypouštění uhlíku, jejíž zavedení dle něj zvýší cenu energií, což povede k růstu cen a snížení konkurenceschopnosti." https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vetsina-z-nich-je-schopna-odhlasovat-ze-Zeme-je-placata-kdyz-jim-to-navrhne-Komise-Ivan-David-odhaluje-co-se-deje-v-Bruselu-kolem-hlasovani-658023
Upravené 25. 3. 2021 o 18:23
268
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept