Politika v ČR
Opět nám naši politici lžou !

Putinovo oznámení o ruské vakcíně omráčilo Evropu!


https://www.youtube.com/watch?v=h75GBdKWIWA


...."registrace (Sputniku) byla podána 21.1.(2021) a teprve 4.března přišlo rozhodnutí o počátku jeho posuzování....


Putinovo oznámení o ruské vakcíně omráčilo Evropu! https://www.youtube.com/watch?v=h75GBdKWIWA ...."registrace (Sputniku) byla podána 21.1.(2021) a teprve 4.března přišlo rozhodnutí o počátku jeho posuzování....

Podle mě ůležitější než nějaká "zdržovačka" Sputniku je tady jiný info. Putin mluví o Institutu Čumakova a jejich naposled zmíněné...ehm "old-school" vakcíně. smile
https://youtu.be/wrOmmIvZ-JU


Podle mě ůležitější než nějaká "zdržovačka" Sputniku je tady jiný info. Putin mluví o Institutu Čumakova a jejich naposled zmíněné...ehm "old-school" vakcíně. :) https://youtu.be/wrOmmIvZ-JU

Vedi.Vini......

..."registrace (Sputniku) byla podána 21.1.(2021) a teprve 4.března přišlo rozhodnutí o počátku jeho posuzování....
Všem na LInkedin i Facebook jsme říkal, že ty pindosi z EU nedovolí Sputniku registraci, a dělají vše proto aby vakcina neprošla. A ovce zas, že Rusko vůbec nezažádalo a bla bla. Jasně že nám lžou, ta válka je brutální!


[quote="pid:8705, uid:270"]..."registrace (Sputniku) byla podána 21.1.(2021) a teprve 4.března přišlo rozhodnutí o počátku jeho posuzování....[/quote] Všem na LInkedin i Facebook jsme říkal, že ty pindosi z EU nedovolí Sputniku registraci, a dělají vše proto aby vakcina neprošla. A ovce zas, že Rusko vůbec nezažádalo a bla bla. Jasně že nám lžou, ta válka je brutální!

@Tristan
Myslím, že jsme si už zvykli, že nám říkají pravdu jen omylem a nebo když se spletou!

@Tristan Myslím, že jsme si už zvykli, že nám říkají pravdu jen omylem a nebo když se spletou!

Myslím, že jsme si už zvykli, že nám říkají pravdu jen omylem a nebo když se spletou!
Máš pravdu, ale děsí mě kolik lidí v ČR to nevidí.


[quote="pid:8733, uid:311"]Myslím, že jsme si už zvykli, že nám říkají pravdu jen omylem a nebo když se spletou![/quote]Máš pravdu, ale děsí mě kolik lidí v ČR to nevidí.

U nás Matelkom nakúpený Sputnik trčí v sklade a skúšali ho na myšiach a morčatách.Známa sa ide dať očkovať Astrou alebo Pfizerom :"aj keď sa Sputnikom začne očkovať tak by som sa ním nedala veď prečo ho Európska lieková agentúra neschválila,musí mať na to nejaký dôvod"...a pritom ani nie je rusofóbka.


U nás Matelkom nakúpený Sputnik trčí v sklade a skúšali ho na myšiach a morčatách.Známa sa ide dať očkovať Astrou alebo Pfizerom :"aj keď sa Sputnikom začne očkovať tak by som sa ním nedala veď prečo ho Európska lieková agentúra neschválila,musí mať na to nejaký dôvod"...a pritom ani nie je rusofóbka.

@dum

Európska lieková agentúra neschválila,musí mať na to nejaký dôvod".

Ale ano, ona má pravdu, nic než pravdu a k tomu jí dopomohl ... signál státní televize.


Ten důvod je jediný! E K O N O M I C K Ý !


Žádný jiný neexistuje a všichni to dobře víme. Jsou v tom peníze do zkrachovaných Spojených států Amerických, dále jsou v v těchto penězích zahrnuty provize a úplatky pro všechny, co s tím přijdou do styku a nakonec i částky které ukápnou do některých daňových systémů i když tyto jsou v celkovém měřítku zanedbatelné.


Osobně příteli, je mi jedno kolik která vakcína stojí, ale upřímně raději dám tisíc euro Rusku než jedno euro Americe.


USA = Public enemy number one!


@dum [quote="pid:8749, uid:191"]Európska lieková agentúra neschválila,musí mať na to nejaký dôvod".[/quote] Ale ano, ona má pravdu, nic než pravdu a k tomu jí dopomohl ... signál státní televize. Ten důvod je jediný! E K O N O M I C K Ý ! Žádný jiný neexistuje a všichni to dobře víme. Jsou v tom peníze do zkrachovaných Spojených států Amerických, dále jsou v v těchto penězích zahrnuty provize a úplatky pro všechny, co s tím přijdou do styku a nakonec i částky které ukápnou do některých daňových systémů i když tyto jsou v celkovém měřítku zanedbatelné. Osobně příteli, je mi jedno kolik která vakcína stojí, ale upřímně raději dám tisíc euro Rusku než jedno euro Americe. USA = Public enemy number one!

Dnes mi kolega oznámil, že potrebuje ešte jeden deň na zotavenie po očkovaní Astra Zenecou. Dva dni bol úplne v pr.... Dnes je tretí deň čo sa zotavuje. Vek, niečo po 60.


Dnes mi kolega oznámil, že potrebuje ešte jeden deň na zotavenie po očkovaní Astra Zenecou. Dva dni bol úplne v pr.... Dnes je tretí deň čo sa zotavuje. Vek, niečo po 60.
606
7
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept