Politika v SR
Pozícia riaditeľa Slovenskej informačnej služby (SIS) sa obsadí až po tom, ako sa stabilizuje situácia v koalícii. Pred stredajším rokovaním vlády to povedal minister obrany Jaroslav Naď

„Dohodli sme sa na tom, že to miesto obsadíme až potom, keď stabilizujeme koalíciu,“ povedal Naď s tým, že meno nového riaditeľa SIS by mal odobriť aj predseda vlády. „Uvidíme, kto to bude, a ten sa s tým musí stotožniť,“


„Zatiaľ súhlasíme s dohodou, že toto miesto obsadzuje Sme rodina,“


Eviduje informáciu od šéfa Sme rodina a parlamentu Borisa Kollára, ktorý by chcel, aby to bol človek „zvnútra“, profesionál. Pripadá mu to ako rozumné uvažovanie. „Zatiaľ som spokojný so situáciou, ktorá je dnes v SIS, pretože to riadia profesionáli, ktorí sú námestníci, a som presvedčený, že to riadia dobre,“


Naď považuje za teatrálne, že každý deň niekto dáva demisiu a následne povie, že je pripravený sa do vlády vrátiť. „Nič neuzatvárame, sme pripravení rokovať,“ uzavrel.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/582238-olano-nebude-ziadat-poziciu-sefa-sis-nad-niektore-demisie-su-teatralne/


„Dohodli sme sa na tom, že to miesto obsadíme až potom, keď stabilizujeme koalíciu,“ povedal Naď s tým, že meno nového riaditeľa SIS by mal odobriť aj predseda vlády. „Uvidíme, kto to bude, a ten sa s tým musí stotožniť,“ „Zatiaľ súhlasíme s dohodou, že toto miesto obsadzuje Sme rodina,“ Eviduje informáciu od šéfa Sme rodina a parlamentu Borisa Kollára, ktorý by chcel, aby to bol človek „zvnútra“, profesionál. Pripadá mu to ako rozumné uvažovanie. „Zatiaľ som spokojný so situáciou, ktorá je dnes v SIS, pretože to riadia profesionáli, ktorí sú námestníci, a som presvedčený, že to riadia dobre,“ Naď považuje za teatrálne, že každý deň niekto dáva demisiu a následne povie, že je pripravený sa do vlády vrátiť. „Nič neuzatvárame, sme pripravení rokovať,“ uzavrel. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/582238-olano-nebude-ziadat-poziciu-sefa-sis-nad-niektore-demisie-su-teatralne/

JankA

159
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept