Naši analytici
Erik Best - analýzy

Zakládám téma s analýzami Erika Besta, kádru GP. Navrhuji pro lepší orientaci dávat i další analytiky do speciálního vlákna (naoř. Panarin).


Zakládám téma s analýzami Erika Besta, kádru GP. Navrhuji pro lepší orientaci dávat i další analytiky do speciálního vlákna (naoř. Panarin).

Erik Best?
Spíš než co jiného bych ho odhadoval na analytika "Operace Gladio". Disponuje mnoha informacemi z neveřejných sfér. Je to taková česká obdoba Nicholsona na Slovensku.


Erik Best? Spíš než co jiného bych ho odhadoval na analytika "Operace Gladio". Disponuje mnoha informacemi z neveřejných sfér. Je to taková česká obdoba Nicholsona na Slovensku.

Pocity anebo nějaká fakta? Mě ta práce Besta připadá (sleduji ho dost dlouho) zcela odlišná od otevřeného organizátorství Nicholsona. Ten se choval jako vyložený operativec
CIA anebi MI6. Snad se shodneme v tom, že to není novinář amatér, ale perfektně vybavený kádr.
Mimochodem - to co říká, jsem psal v poslední článku na kob-fóru.
https://kob-forum.eu/2021/03/10/ekonomicky-a-socialni-rozklad-statu-je-rizen-strukturne-i-bezstrukturne-ceska-zkusenost-poslednich-tydnu/


Pocity anebo nějaká fakta? Mě ta práce Besta připadá (sleduji ho dost dlouho) zcela odlišná od otevřeného organizátorství Nicholsona. Ten se choval jako vyložený operativec CIA anebi MI6. Snad se shodneme v tom, že to není novinář amatér, ale perfektně vybavený kádr. Mimochodem - to co říká, jsem psal v poslední článku na kob-fóru. https://kob-forum.eu/2021/03/10/ekonomicky-a-socialni-rozklad-statu-je-rizen-strukturne-i-bezstrukturne-ceska-zkusenost-poslednich-tydnu/

@Boletus
Důkaz? Tak ten bohužel asi nenajdeme.
Nicméně, jeho pracovní nasazení, to čím se zabývá, myslím i dvojí občanství, perfektníé znalost obou jazyků, dobrá až velmi dobrá znalost ruštiny a jeho pobyt v Rusku, studia se zaměřením na Rusko a ruštinu na Georgetownu, služba v Americké armádě (o které není nikde ani zmínka) a další z něho dělají dokonalého adepta. Klidně by mohl pracovat i pro špionáž.
V pohledu k tomu, nestandartní informace neveřejné, musí odněkud pocházet. Dozajista to budou styky s američany a s lidma z ambasády. Pak by už jen stačilo zjistit, kdo z jeho přátel s kterými se stýká, chodí pravidelně v sobotu a v neděli do úřadu, a jsi doma. V těchto dnech chodí do úřadu pravidelně jen pracovníci CIA.
S ohledem na skutečnost, že tato operace probíhá již léta i v Čechách a informované prameny uvádějí okolo 6000 osob, v různých postech, někteří v soukromí, jiní i nezaměstnaní. Česká republika je pro ně velmi důležitá z mnoha důvodů. A strategická taktéž.
Jen se budu vždycky divit tomu s kým jsme schopni se přátelit a komu jsme schopni uvěřit i když na vlastní oči vidíme opak toho co je nám tvrzeno a žijeme opak toho co nám servírují.
Nemohu přijmout termín "využívají" musím použít "zneužívají" nás. No uvidíme jak se to bude dál vyvýjet.
Ještě k Nicholsonovi. Skutečně to byl agent CIA a veřejně to bylo i potvrzeno prohlášením Kanadské vlády v nějakém průšvihu, který tam udělal. Tak byl přesunut na Slovensko a tam udělal další kiks a tak byl zmizen. No, operativec? Nevím, nevím, ten by asi spíše zůstával v utajení, což Nicholson zrovna nedělal.
A k rozkladu státu i to je součást operace Gladio, takže ho to nevylučuje. Stejně tak rozdělení národa. I to se jim daří.
Ve skutečnosti nechci někoho obviňovat bez důkazů, ale důvodné podezření tady zcela jistě existuje. Markantů existuje myslím dost.
A novinář amatér? Tak to ne, jak píšeš Ty perfektně vybavený kádr! A to je to!

@Boletus Důkaz? Tak ten bohužel asi nenajdeme. Nicméně, jeho pracovní nasazení, to čím se zabývá, myslím i dvojí občanství, perfektníé znalost obou jazyků, dobrá až velmi dobrá znalost ruštiny a jeho pobyt v Rusku, studia se zaměřením na Rusko a ruštinu na Georgetownu, služba v Americké armádě (o které není nikde ani zmínka) a další z něho dělají dokonalého adepta. Klidně by mohl pracovat i pro špionáž. V pohledu k tomu, nestandartní informace neveřejné, musí odněkud pocházet. Dozajista to budou styky s američany a s lidma z ambasády. Pak by už jen stačilo zjistit, kdo z jeho přátel s kterými se stýká, chodí pravidelně v sobotu a v neděli do úřadu, a jsi doma. V těchto dnech chodí do úřadu pravidelně jen pracovníci CIA. S ohledem na skutečnost, že tato operace probíhá již léta i v Čechách a informované prameny uvádějí okolo 6000 osob, v různých postech, někteří v soukromí, jiní i nezaměstnaní. Česká republika je pro ně velmi důležitá z mnoha důvodů. A strategická taktéž. Jen se budu vždycky divit tomu s kým jsme schopni se přátelit a komu jsme schopni uvěřit i když na vlastní oči vidíme opak toho co je nám tvrzeno a žijeme opak toho co nám servírují. Nemohu přijmout termín "využívají" musím použít "zneužívají" nás. No uvidíme jak se to bude dál vyvýjet. Ještě k Nicholsonovi. Skutečně to byl agent CIA a veřejně to bylo i potvrzeno prohlášením Kanadské vlády v nějakém průšvihu, který tam udělal. Tak byl přesunut na Slovensko a tam udělal další kiks a tak byl zmizen. No, operativec? Nevím, nevím, ten by asi spíše zůstával v utajení, což Nicholson zrovna nedělal. A k rozkladu státu i to je součást operace Gladio, takže ho to nevylučuje. Stejně tak rozdělení národa. I to se jim daří. Ve skutečnosti nechci někoho obviňovat bez důkazů, ale důvodné podezření tady zcela jistě existuje. Markantů existuje myslím dost. A novinář amatér? Tak to ne, jak píšeš Ty perfektně vybavený kádr! A to je to!

@Oracle_911
Velice mě překvapil Tvůj nesouhlas, znamená to s celým textem nebo jen s nějakým detailem?

@Oracle_911 Velice mě překvapil Tvůj nesouhlas, znamená to s celým textem nebo jen s nějakým detailem?

Velice mě překvapil Tvůj nesouhlas, znamená to s celým textem nebo jen s nějakým detailem?


Ešte raz som to prečítal a to -som zmenil na +...


[quote="pid:8494, uid:311"]Velice mě překvapil Tvůj nesouhlas, znamená to s celým textem nebo jen s nějakým detailem?[/quote] Ešte raz som to prečítal a to -som zmenil na +...

Moderátor

@Boletus

Dovolím si navázat:


Pocity anebo nějaká fakta?


https://cz.sputniknews.com/nazory/2021033113413128-erik-best-zacal-bych-se-bat-kdybych-byl-zavisly-na-penezich-usa-biden-nechce-aby-obyvatelstvo-tohle/


Současný americký prezident se velmi nelichotivě vyjádřil o Vladimíru Putinovi (17. 3. 2021 na kanálu ABC). Dříve se podobnými slovy o ruském prezidentovi vyjadřoval John McCain, viz Deutsche Welle, 12. ledna 2017. Z 80. let si pamatujeme telemosty mezi USA a SSSR. Putin v tomto smyslu nabídl dialog, vyslyšen nebyl. Jak byste to komentoval?
V analytických diskuzních fórech na ruské televizi o tom hovoří neustále.


Malé podpůrné prohlášení směrem k mé hypotéze.


Jinak to samozřejmě nic nepodporuje, ale ani nevylučuje.


@Boletus Dovolím si navázat: [quote="pid:8399, uid:57"]Pocity anebo nějaká fakta?[/quote] https://cz.sputniknews.com/nazory/2021033113413128-erik-best-zacal-bych-se-bat-kdybych-byl-zavisly-na-penezich-usa-biden-nechce-aby-obyvatelstvo-tohle/ Současný americký prezident se velmi nelichotivě vyjádřil o Vladimíru Putinovi (17. 3. 2021 na kanálu ABC). Dříve se podobnými slovy o ruském prezidentovi vyjadřoval John McCain, viz Deutsche Welle, 12. ledna 2017. Z 80. let si pamatujeme telemosty mezi USA a SSSR. Putin v tomto smyslu nabídl dialog, vyslyšen nebyl. Jak byste to komentoval? **V analytických diskuzních fórech na ruské televizi o tom hovoří neustále.** Malé podpůrné prohlášení směrem k mé hypotéze. Jinak to samozřejmě nic nepodporuje, ale ani nevylučuje.

Ke sjezdu ČSSD:


6070000093709


Ke sjezdu ČSSD: ![6070000093709](serve/attachment&path=6070000093709)

Šokující oznámení přišlo v sobotu, když napětí mezi Spojenými státy a Ruskem dosahovalo nejvyšší úrovně za poslední desítky let a Joe Biden sliboval, že „zacházení s Ruskem bude při spolupráci a koordinaci s dalšími podobně smýšlejícími partnery efektivnější“. Tato koordinace nyní vedla k náhlé korekci směru české zahraniční politiky. Mějte však na paměti, že průměrná korekce na Wall Street trvá pouhé tři až čtyři měsíce.


http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-04-19


Šokující oznámení přišlo v sobotu, když napětí mezi Spojenými státy a Ruskem dosahovalo nejvyšší úrovně za poslední desítky let a Joe Biden sliboval, že „zacházení s Ruskem bude při spolupráci a koordinaci s dalšími podobně smýšlejícími partnery efektivnější“. Tato koordinace nyní vedla k náhlé korekci směru české zahraniční politiky. Mějte však na paměti, že průměrná korekce na Wall Street trvá pouhé tři až čtyři měsíce. http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-04-19

Byl Hamáček tajně nahráván?


Když si článek pečlivě prostudujete, dojdete k závěru, že ti dva reportéři Seznamu od nikoho ze schůzky žádný usvědčující důkaz nedostali. Spíš to vypadá, že setkání tajně nahrála jedna z bezpečnostních agentur a záznam pak nelegálně předala Seznamu. Klíčovou otázkou je, zda byla nahrávka, pokud existuje, během procesu pozměněna.


http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-05-05


Byl Hamáček tajně nahráván? Když si článek pečlivě prostudujete, dojdete k závěru, že ti dva reportéři Seznamu od nikoho ze schůzky žádný usvědčující důkaz nedostali. Spíš to vypadá, že setkání tajně nahrála jedna z bezpečnostních agentur a záznam pak nelegálně předala Seznamu. Klíčovou otázkou je, zda byla nahrávka, pokud existuje, během procesu pozměněna. http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-05-05

Premiér Michal Koudelka
Opoziční strany, které se budou v příštích týdnech snažit vyslovit nedůvěru vládě Andreje Babiše, vědí, že i když dosáhnou svého cíle, Andrej Babiš pravděpodobně zůstane českým premiérem až do říjnových parlamentních voleb i nějaký čas po nich. Nebudou mít žádnou páku, kterou by prezidenta Miloše Zemana přiměly jmenovat prozatímní úřednickou vládu. Ti, kteří chtějí Babiše sesadit, musí mít nicméně v záloze alternativu, jinak budou působit dojmem, že nejsou připraveni vládnout. Jednou z možných taktik je navrhnout vládu, jež klade důraz na záležitosti, které demokratické opozici a opozičním médiím vadí nejvíce: na Zemanovu přízeň k Rusku a Babišovo poklonkování Zemanovým požadavkům na ministry. Z tohoto pohledu je ideálním kandidátem na premiéra ředitel BIS Michal Koudelka. Mezi jeho ministry by mohli patřit Zemanovi a Babišovi „favorité“ jako Tomáš Petříček, Jan Blatný, Martin Netolický, Irena Storová a Petr Kolář. Demokratická opozice by mohla argumentovat tím, že pokud má vládnout agent, měl by to být alespoň takový, který stojí na správné straně dějin.
http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-05-11


Premiér Michal Koudelka Opoziční strany, které se budou v příštích týdnech snažit vyslovit nedůvěru vládě Andreje Babiše, vědí, že i když dosáhnou svého cíle, Andrej Babiš pravděpodobně zůstane českým premiérem až do říjnových parlamentních voleb i nějaký čas po nich. Nebudou mít žádnou páku, kterou by prezidenta Miloše Zemana přiměly jmenovat prozatímní úřednickou vládu. Ti, kteří chtějí Babiše sesadit, musí mít nicméně v záloze alternativu, jinak budou působit dojmem, že nejsou připraveni vládnout. Jednou z možných taktik je navrhnout vládu, jež klade důraz na záležitosti, které demokratické opozici a opozičním médiím vadí nejvíce: na Zemanovu přízeň k Rusku a Babišovo poklonkování Zemanovým požadavkům na ministry. Z tohoto pohledu je ideálním kandidátem na premiéra ředitel BIS Michal Koudelka. Mezi jeho ministry by mohli patřit Zemanovi a Babišovi „favorité“ jako Tomáš Petříček, Jan Blatný, Martin Netolický, Irena Storová a Petr Kolář. Demokratická opozice by mohla argumentovat tím, že pokud má vládnout agent, měl by to být alespoň takový, který stojí na správné straně dějin. http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-05-11
Upravené 12. 5. 2021 o 15:21

jednak sa mi nezda, ze by sa predsedovia stran ochotne vzdali premierskeho kresla kvoli Koudelkovi (hlavne, ked vidia ako sam zradza vladu, kde je napisane, ze nezradi aj ich), jednak preco by mal Zeman menovat uradnicku vladu s Koudelkom na cele, ked nemusi? nejak som to nepochopila


jednak sa mi nezda, ze by sa predsedovia stran ochotne vzdali premierskeho kresla kvoli Koudelkovi (hlavne, ked vidia ako sam zradza vladu, kde je napisane, ze nezradi aj ich), jednak preco by mal Zeman menovat uradnicku vladu s Koudelkom na cele, ked nemusi? nejak som to nepochopila

Erik Best ve videu.


V čase 5:18 zmiňuje jak o Vrběticích teď v neděli (9.května) píšou NYT


https://youtu.be/F8uImKzJsk8?t=318


Vřele doporučuji celé video. V češtině nic lepšího o současné situaci asi neuslyšíte.


Erik Best ve videu. V čase 5:18 zmiňuje jak o Vrběticích teď v neděli (9.května) píšou NYT https://youtu.be/F8uImKzJsk8?t=318 Vřele doporučuji celé video. V češtině nic lepšího o současné situaci asi neuslyšíte.
Upravené 12. 5. 2021 o 17:27

Druhá budova


Zvláštností druhé vrbětické budovy je, že když vybuchl muniční sklad v prosinci 2014, byl už v té chvíli podle bývalého šéfa areálu Václava Irovského „ze všech stran obsazený, hlídaný“. Prezident Miloš Zeman uvedl, že „když se zkoumal druhý areál těsně před jeho výbuchem, nebyl v něm nalezen žádný výbušný systém“. Pokud druhou budovu zničila tatáž dvojice ruských agentů, buď velmi dobře ukryla výbušniny, na poslední chvíli je dostala dovnitř, anebo nějak způsobila, že budova sama explodovala. Která z těchto možností je součástí té jediné oficiální verze?


http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-05-18


Druhá budova Zvláštností druhé vrbětické budovy je, že když vybuchl muniční sklad v prosinci 2014, byl už v té chvíli podle bývalého šéfa areálu Václava Irovského „ze všech stran obsazený, hlídaný“. Prezident Miloš Zeman uvedl, že „když se zkoumal druhý areál těsně před jeho výbuchem, nebyl v něm nalezen žádný výbušný systém“. Pokud druhou budovu zničila tatáž dvojice ruských agentů, buď velmi dobře ukryla výbušniny, na poslední chvíli je dostala dovnitř, anebo nějak způsobila, že budova sama explodovala. Která z těchto možností je součástí té jediné oficiální verze? http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-05-18

tak ked mohli dve lietadla znicit 3 budovy v NY v roku 2001, preco by nemohli znicit ruski agenti dve budovy aj po pyrotechnickej prehliadke a davnom odchode:-)


tak ked mohli dve lietadla znicit 3 budovy v NY v roku 2001, preco by nemohli znicit ruski agenti dve budovy aj po pyrotechnickej prehliadke a davnom odchode:-)

Erik Best jako obvykle stručný a věcný. Zajímavé je,že jak Rusko, tak i Čína deklarují PROpopulační sociální politiku.


Erik Best jako obvykle stručný a věcný. Zajímavé je,že jak Rusko, tak i Čína deklarují PROpopulační sociální politiku.

Příběh dvou impérií


Ruský politolog Fjodor Lukjanov v březnu napsal, že vládnoucí třída Sovětského svazu byla plně připravena na rozpad země. Ti nahoře, a to nejen v politbyru, podle něj podnikali kroky, které intuitivně vedly jedním směrem, i když to nemuselo být úmyslné. Nijak nezmínil satelity, jež se odtrhly dříve, ale část vládnoucí třídy v Československu a dalších zemích také viděla jistá znamení a jednala podle toho. O tři desetiletí později, když se Vladimir Putin připravoval na setkání s Joem Bidenem, ruský prezident prohlásil, že problém impérií spočívá v tom, že si myslí, že jsou tak mocná, že si mohou dovolit dělat malé chyby a přehmaty. „Problémy se však hromadí,“ řekl, „a pak přijde okamžik, kdy už se nedají zvládnout.“ Spojené státy nyní podle něj „sebevědomě a pevným krokem kráčejí přímo cestou Sovětského svazu“. I tentokrát je v satelitech pár takových, kteří vidí jistá znamení


https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-06-16&utm_source=utm_source%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medium%3Demail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfinal_word_16.6.2021


Příběh dvou impérií Ruský politolog Fjodor Lukjanov v březnu napsal, že vládnoucí třída Sovětského svazu byla plně připravena na rozpad země. Ti nahoře, a to nejen v politbyru, podle něj podnikali kroky, které intuitivně vedly jedním směrem, i když to nemuselo být úmyslné. Nijak nezmínil satelity, jež se odtrhly dříve, ale část vládnoucí třídy v Československu a dalších zemích také viděla jistá znamení a jednala podle toho. O tři desetiletí později, když se Vladimir Putin připravoval na setkání s Joem Bidenem, ruský prezident prohlásil, že problém impérií spočívá v tom, že si myslí, že jsou tak mocná, že si mohou dovolit dělat malé chyby a přehmaty. „Problémy se však hromadí,“ řekl, „a pak přijde okamžik, kdy už se nedají zvládnout.“ Spojené státy nyní podle něj „sebevědomě a pevným krokem kráčejí přímo cestou Sovětského svazu“. I tentokrát je v satelitech pár takových, kteří vidí jistá znamení https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-06-16&utm_source=utm_source%3Dnewsletter&utm_medium=utm_medium%3Demail&utm_campaign=utm_campaign%3Dfinal_word_16.6.2021

Příběh dvou impérií

Zdá se, že Erik je opravdu "best".
;-)


[quote="pid:20396, uid:307"]Příběh dvou impérií[/quote] Zdá se, že Erik je opravdu "best". ;-)

Co kdyby byly falešné zprávy pravdivé?


https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-06-30


Co kdyby byly konspirační teorie o původu a účelu koronaviru pravdivé a malá skupina lidí v rámci mezinárodní elity využívala zdravotní krizi k přenastavení globální ekonomiky a světového řádu? Co kdyby byly nové mRNA vakcíny skutečně určeny k narušení reprodukčních schopností mladých lidí s cílem dosáhnout poklesu světové populace na udržitelnou úroveň a uvést lidskou činnost více do souladu s přirozeným řádem planety? Anebo, co kdyby byl nový virus či kmen použit k tomu, aby napadal především naočkované?


Co kdyby byly falešné zprávy pravdivé? https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-06-30 Co kdyby byly konspirační teorie o původu a účelu koronaviru pravdivé a malá skupina lidí v rámci mezinárodní elity využívala zdravotní krizi k přenastavení globální ekonomiky a světového řádu? Co kdyby byly nové mRNA vakcíny skutečně určeny k narušení reprodukčních schopností mladých lidí s cílem dosáhnout poklesu světové populace na udržitelnou úroveň a uvést lidskou činnost více do souladu s přirozeným řádem planety? Anebo, co kdyby byl nový virus či kmen použit k tomu, aby napadal především naočkované?

Zajímavé, E. Best evidentně umí myslet "out of the box" a nebojí se položit si žádnou otázku...


Otevření Owertonova okna nebo jen výstřel do tmy ?


Zajímavé, E. Best evidentně umí myslet "out of the box" a nebojí se položit si žádnou otázku... Otevření Owertonova okna nebo jen výstřel do tmy ?

Zdá se, že Erik je opravdu "best".


Příteli, pokud by si vyjádřil domněnku, že shora jmenovaný je součástí akce Gladio, dozajista bych s Tebou souhlasil.


[quote="pid:20399, uid:240"]Zdá se, že Erik je opravdu "best".[/quote] Příteli, pokud by si vyjádřil domněnku, že shora jmenovaný je součástí akce Gladio, dozajista bych s Tebou souhlasil.

Gladio


To už je od konce studené války pasé. Nikdo to už dlouho nefinancoval a nepodporoval.
Ti co zůstali jsou dnes dědci a jelikož měli (z ideologického hlediska) bojovat proti komunismu, tak by se klidně mohli postavit proti USA.
tak 50:50 jako hod mincí. smile


Za co že jsem tady dostal ty mínusy ? Vždyť jsem jen popsal jak to je.
Nebo se mýlím ?


[quote="pid:22456, uid:311"]Gladio[/quote] To už je od konce studené války pasé. Nikdo to už dlouho nefinancoval a nepodporoval. Ti co zůstali jsou dnes dědci a jelikož měli (z ideologického hlediska) bojovat proti komunismu, tak by se klidně mohli postavit proti USA. tak 50:50 jako hod mincí. :D Za co že jsem tady dostal ty mínusy ? Vždyť jsem jen popsal jak to je. Nebo se mýlím ?

Nebo se mýlím ?


Mám důvodnou obavu, příteli, že se mýlíš. Operace trvá stále, jen je používána k jiným účelům (ovlivňování veřejného mínění, rozeštvávání lidí a především vládní garnitury a další). Jen v Čechách se jich vyskutuje okolo 600 v činné službě, o kterých se ví. O kolika se asi neví si netroufám hádat!


V Řecku je to násobně více, v Itálii o tom dokonce nedávno psali znova, protože se nějací odkopali, na Kypru se počítají na desítky - tam je důvod jasný strategická poloha a Britské vojenské základny a tak by se dalo pokračovat.


To, že jim přivřeli finanční kohoutky neznamená, že to skončilo. Mají vybudované obchodní firmy a normálně fungují dále, jen už ne úplně z rozpočtu státu, ale z krycích zdrojů. V těchto oblastech peníze nehrají žádnou velkou roli. Byly, jsou a budou.


[quote="pid:22638, uid:518"]Nebo se mýlím ?[/quote] Mám důvodnou obavu, příteli, že se mýlíš. Operace trvá stále, jen je používána k jiným účelům (ovlivňování veřejného mínění, rozeštvávání lidí a především vládní garnitury a další). Jen v Čechách se jich vyskutuje okolo 600 v činné službě, o kterých se ví. O kolika se asi neví si netroufám hádat! V Řecku je to násobně více, v Itálii o tom dokonce nedávno psali znova, protože se nějací odkopali, na Kypru se počítají na desítky - tam je důvod jasný strategická poloha a Britské vojenské základny a tak by se dalo pokračovat. To, že jim přivřeli finanční kohoutky neznamená, že to skončilo. Mají vybudované obchodní firmy a normálně fungují dále, jen už ne úplně z rozpočtu státu, ale z krycích zdrojů. V těchto oblastech peníze nehrají žádnou velkou roli. Byly, jsou a budou.

Přicházející deflace


https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-02


Letos je tomu 50 let, co existuje americký dolar v podobě, jakou známe. Dne 15. srpna 1971 zrušil Richard Nixon vazbu dolaru na zlato. Prohlásil, že dolar nezdevalvoval, pouze „pokud si chcete koupit zahraniční auto nebo jet na cestu do zahraničí, tržní podmínky mohou způsobit, že si za váš dolar koupíte o něco méně.“ Podobné věci slýcháme i dnes, kdy globální nabídka peněz prudce roste. Americký Fed za posledních dvacet měsíců svou bilanci zdvojnásobil.


Ve své Zprávě o globálním bohatství Credit Suisse minulý týden napsala, že největší vliv na prudký nárůst majetku domácností a na prohlubování rozdílu v bohatství v loňském roce měly pravděpodobně nízké úrokové sazby centrálních bank. „V dlouhodobějším horizontu tu jsou inflační důsledky a také otázky spojené s budoucím růstem úrokových sazeb. Ty jsou však relativně nedůležité ve srovnání s bezprostřednějšími ekonomickými problémy,“ uvedla banka.


Myers by s tím nesouhlasil. V roce 1976 řekl, že nejzásadnější otázkou je, zda nás čeká další vlna inflace, anebo už se blíží deflace. A deflací měl na mysli úbytek peněžních zásob a postupný posun dolů po Exterově pyramidě tak, jak roste riziko.


V určitém okamžiku nastane strkanice o hotovost, protože čím větší bude inflace, tím větší bude potom i deflace. Bude to hra o poslední volnou židli a mnozí zůstanou bez místa k sezení.


Přicházející deflace https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-02 Letos je tomu 50 let, co existuje americký dolar v podobě, jakou známe. Dne 15. srpna 1971 zrušil Richard Nixon vazbu dolaru na zlato. Prohlásil, že dolar nezdevalvoval, pouze „pokud si chcete koupit zahraniční auto nebo jet na cestu do zahraničí, tržní podmínky mohou způsobit, že si za váš dolar koupíte o něco méně.“ Podobné věci slýcháme i dnes, kdy globální nabídka peněz prudce roste. Americký Fed za posledních dvacet měsíců svou bilanci zdvojnásobil. Ve své Zprávě o globálním bohatství Credit Suisse minulý týden napsala, že největší vliv na prudký nárůst majetku domácností a na prohlubování rozdílu v bohatství v loňském roce měly pravděpodobně nízké úrokové sazby centrálních bank. „V dlouhodobějším horizontu tu jsou inflační důsledky a také otázky spojené s budoucím růstem úrokových sazeb. Ty jsou však relativně nedůležité ve srovnání s bezprostřednějšími ekonomickými problémy,“ uvedla banka. Myers by s tím nesouhlasil. V roce 1976 řekl, že nejzásadnější otázkou je, zda nás čeká další vlna inflace, anebo už se blíží deflace. A deflací měl na mysli úbytek peněžních zásob a postupný posun dolů po Exterově pyramidě tak, jak roste riziko. V určitém okamžiku nastane strkanice o hotovost, protože čím větší bude inflace, tím větší bude potom i deflace. Bude to hra o poslední volnou židli a mnozí zůstanou bez místa k sezení.

Mám důvodnou obavu, příteli, že se mýlíš.


Já myslel o Bestovi.


[quote="pid:22640, uid:311"]Mám důvodnou obavu, příteli, že se mýlíš.[/quote] Já myslel o Bestovi.

@Quilgen

Já myslel o Bestovi.

Zjevně jsme se navzájem nepochopili.

Pro objasnění, operace Gladio nebyla nikdy zastavena. Obvykle pro ni používají právě osoby, které mají dvě občanství a nebo jsou v manželském svazku s domorodcem i když nejenom ty. Což jmenovaný splňuje. Taktéž jeho profesionalita je zarážející. Mimo jiné jsem dvakrát nebo třikrát narazil na něco, co nelze mít z veřejných zdrojů, z čehož plyne, že mu to buď pustil někdo z ambasády úmyslně a nebo omylem, nebo to z nějaké informace vydedukoval a poslední možnost je, že to má z reportu. (Porovnání Nicholson na Slovensku). Nevím proč, ale svítí mi u něho červená kontrolka!


@Quilgen [quote="pid:22795, uid:518"]Já myslel o Bestovi.[/quote] Zjevně jsme se navzájem nepochopili. Pro objasnění, operace Gladio nebyla nikdy zastavena. Obvykle pro ni používají právě osoby, které mají dvě občanství a nebo jsou v manželském svazku s domorodcem i když nejenom ty. Což jmenovaný splňuje. Taktéž jeho profesionalita je zarážející. Mimo jiné jsem dvakrát nebo třikrát narazil na něco, co nelze mít z veřejných zdrojů, z čehož plyne, že mu to buď pustil někdo z ambasády úmyslně a nebo omylem, nebo to z nějaké informace vydedukoval a poslední možnost je, že to má z reportu. (Porovnání Nicholson na Slovensku). Nevím proč, ale svítí mi u něho červená kontrolka!

Naočkovaný a vyřazený
https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-20


Ačkoliv je olympijský beachvolejbalista Ondřej Perušič plně naočkovaný, v Tokiu musí kvůli pozitivnímu testu na koronavirus zůstat v izolaci. Pokud věříte dezinformaci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, pravděpodobnost, že se tak stane, je buď 0,06 %, nebo 0,10 %, podle toho, kdy dostal Perušič druhou dávku. Vojtěchova čísla jsou dezinformací, protože se testuje jen velmi málo plně naočkovaných Čechů. Ve většině případů jsou z testování cíleně vyňati a do statistik se obvykle nedostanou, pakliže se u nich neprojeví příznaky. V době povinného testování ve školách byla míra pozitivity u dětí 0,038 % a u zaměstnanců 0,033 %. Poslední 7denní míra nově potvrzených případů zaznamenaná ministerstvem zdravotnictví je 0,015 %. Všechna tato čísla jsou hluboko pod Vojtěchovým zavádějícím údajem o procentu pozitivních testů u očkovaných osob. Statisticky vzato by tak měl Perušič mnohem větší šanci si v Tokiu zahrát, kdyby očkován nebyl.


Naočkovaný a vyřazený https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-20 Ačkoliv je olympijský beachvolejbalista Ondřej Perušič plně naočkovaný, v Tokiu musí kvůli pozitivnímu testu na koronavirus zůstat v izolaci. Pokud věříte dezinformaci ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, pravděpodobnost, že se tak stane, je buď 0,06 %, nebo 0,10 %, podle toho, kdy dostal Perušič druhou dávku. Vojtěchova čísla jsou dezinformací, protože se testuje jen velmi málo plně naočkovaných Čechů. Ve většině případů jsou z testování cíleně vyňati a do statistik se obvykle nedostanou, pakliže se u nich neprojeví příznaky. V době povinného testování ve školách byla míra pozitivity u dětí 0,038 % a u zaměstnanců 0,033 %. Poslední 7denní míra nově potvrzených případů zaznamenaná ministerstvem zdravotnictví je 0,015 %. Všechna tato čísla jsou hluboko pod Vojtěchovým zavádějícím údajem o procentu pozitivních testů u očkovaných osob. Statisticky vzato by tak měl Perušič mnohem větší šanci si v Tokiu zahrát, kdyby očkován nebyl.

Covidový apartheid? - 26. 07. 2021 - EB


https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-26
Progresivní česká média dávala o víkendu palec nahoru protestům proti Orbánovi v Budapešti a palec dolů protestům proti očkování v Bratislavě.
V obou případech žádali protestující svobodu, ale svobodu definuje každý jinak.
Evropská komise je na straně budapešťských protestujících,
kteří chtějí stejná práva pro sexuální menšiny,
ale rozhodně není na straně těch v Bratislavě, kteří varují před „očkovacím apartheidem“.
Bratislavský dav má však pravdu v něčem, co se občas ztrácí v titulcích.
Jak podle slovenského, tak i podle českého práva je uplatňování apartheidu nebo rasové, etnické, národnostní, náboženské nebo třídní segregace nebo jiné podobné diskriminace skupiny lidí závažným trestným činem.
Kdyby soud posuzoval tuto situaci čistě z právního hlediska, mohly by být zákony,
které znevýhodňují neočkované lidi kvůli možné nákaze ostatních,
ale zároveň neberou v úvahu potenciální infekčnost plně očkovaných,
považovány za diskriminační.
Ti, kdo takovou segregaci prosazují, by možná měli mít na paměti,
že podle českého práva je i sama příprava uplatňování apartheidu trestným činem.


Covidový apartheid? - 26. 07. 2021 - EB ------------------- https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-26 Progresivní česká média dávala o víkendu palec nahoru protestům proti Orbánovi v Budapešti a palec dolů protestům proti očkování v Bratislavě. V obou případech žádali protestující svobodu, ale svobodu definuje každý jinak. Evropská komise je na straně budapešťských protestujících, kteří chtějí stejná práva pro sexuální menšiny, ale rozhodně není na straně těch v Bratislavě, kteří varují před „očkovacím apartheidem“. Bratislavský dav má však pravdu v něčem, co se občas ztrácí v titulcích. Jak podle slovenského, tak i podle českého práva je uplatňování apartheidu nebo rasové, etnické, národnostní, náboženské nebo třídní segregace nebo jiné podobné diskriminace skupiny lidí závažným trestným činem. Kdyby soud posuzoval tuto situaci čistě z právního hlediska, mohly by být zákony, které znevýhodňují neočkované lidi kvůli možné nákaze ostatních, ale zároveň neberou v úvahu potenciální infekčnost plně očkovaných, považovány za diskriminační. Ti, kdo takovou segregaci prosazují, by možná měli mít na paměti, že podle českého práva je i sama příprava uplatňování apartheidu trestným činem.
Upravené pred 2 dňami o 07:28

Kdyby soud posuzoval tuto situaci čistě z právního hlediska, mohly by být zákony,
které znevýhodňují neočkované lidi kvůli možné nákaze ostatních,
ale zároveň neberou v úvahu potenciální infekčnost plně očkovaných,
považovány za diskriminační.
Ti, kdo takovou segregaci prosazují, by možná měli mít na paměti,
že podle českého práva je i sama příprava uplatňování apartheidu trestným činem.

Erikovo varování by si měli přečíst na ministerstvu, hlavně Vojtech.
A taky např. tento článek od odborníka (imunolog Thon), který je v poslední době nějak podezřele často medializován:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesko-je-na-dolni-hranici-kolektivni-imunity-rika-imunolog-podzimu-se-neboji-170628#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=JqECtISHJja-202107270444&dop_id=170628&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
"Přestože vyzývá k očkování, tvrdí, že dlouhodobá ochrana proti viru vznikne i proděláním nemoci. Lidé, kteří mají vytvořené protilátky proti SARS-CoV-2, mají podle něj fungovat ve společnosti bez větších restrikcí. Stejně jako očkovaní."
I Andrej začíná uvažovat: "Premiér Andrej Babiš uvažoval, že by lidem při prokazování mohl stačit pozitivní test na dlouhodobé protilátky proti covidu, takzvané IgG. Ministerstvo zdravotnictví se tomu však brání."
Thon: "Je to způsob testování, který už měl být zavedený dávno. Podobně jako to platí v Rakousku"
"Sérové protilátky umíme měřit velice snadno a není to drahá metoda. Je dokonce daleko levnější než PCR testy (stojí okolo 400 korun - pozn. red.). Dává vám daleko více informací. Díváte se do minulosti i do budoucnosti a zjistíte, jestli se člověk setkal s infekcí nebo s očkováním."
Jednoduše: Testování PCR a antigeny je nástroj jak udržet COVID kauzu při životě a libovolně jí podle zadání/potřeby nastavovat (manipulovat s daty). Zároveň se velmi efektivně likviduje zdravotnictví = tunelují rozpočty pojišťoven.


[quote="pid:26688, uid:78"]Kdyby soud posuzoval tuto situaci čistě z právního hlediska, mohly by být zákony, které znevýhodňují neočkované lidi kvůli možné nákaze ostatních, ale zároveň neberou v úvahu potenciální infekčnost plně očkovaných, považovány za diskriminační. Ti, kdo takovou segregaci prosazují, by možná měli mít na paměti, že podle českého práva je i sama příprava uplatňování apartheidu trestným činem.[/quote] Erikovo varování by si měli přečíst na ministerstvu, hlavně Vojtech. A taky např. tento článek od odborníka (imunolog Thon), který je v poslední době nějak podezřele často medializován: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesko-je-na-dolni-hranici-kolektivni-imunity-rika-imunolog-podzimu-se-neboji-170628#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=JqECtISHJja-202107270444&dop_id=170628&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz "Přestože vyzývá k očkování, tvrdí, že dlouhodobá ochrana proti viru vznikne i proděláním nemoci. Lidé, kteří mají vytvořené protilátky proti SARS-CoV-2, mají podle něj fungovat ve společnosti bez větších restrikcí. Stejně jako očkovaní." I Andrej začíná uvažovat: "Premiér Andrej Babiš uvažoval, že by lidem při prokazování mohl stačit pozitivní test na dlouhodobé protilátky proti covidu, takzvané IgG. Ministerstvo zdravotnictví se tomu však brání." Thon: "Je to způsob testování, který už měl být zavedený dávno. Podobně jako to platí v Rakousku" "Sérové protilátky umíme měřit velice snadno a není to drahá metoda. Je dokonce daleko levnější než PCR testy (stojí okolo 400 korun - pozn. red.). Dává vám daleko více informací. Díváte se do minulosti i do budoucnosti a zjistíte, jestli se člověk setkal s infekcí nebo s očkováním." Jednoduše: Testování PCR a antigeny je nástroj jak udržet COVID kauzu při životě a libovolně jí podle zadání/potřeby nastavovat (manipulovat s daty). Zároveň se velmi efektivně likviduje zdravotnictví = tunelují rozpočty pojišťoven.

tvrdí, že dlouhodobá ochrana proti viru vznikne i proděláním nemoci


Naopak - prodělání nemoci (přesněji řečeno konfrontace s ní, málokdo totiž ve skutečnosti onemocní tímto, dnes již bezvýznamným, virem) je přece tím nejlepším "očkováním". Jednoduše proto, že se jedná o poslední (jednu z posledních-tedy nejvíce "aktuální" ) verzi v nekonečné řadě mutací daného (jakéhokoliv) viru. Vyvolávající tím pádem tu nejpřesnější (a pro organismus nejméně složitou) odezvu jeho imunity. A tedy tu nejrychlejší - což ve skutečnosti znamená snížení nebezpečnosti na minimum - organismus si s virem poradí mnohem dříve, než ten stihne napáchat škody.
Když jde o očkování proti chřipce, všichni tento princip chápou velmi snadno. I když méně snadno o něm mluví před davem - nesvědčí to "obchodu". Vědí, že mají k dispozici vakcínu podle "loňské verze". Vyplývá to z jednoduché logiky, nakonec i logistiky celého vakcinačního procesu. Teď ti samí, zotročení, koupení, zastrašení (a zrádní) "odborníci" ve své většině předstírají, že takovou jednoduchou věc nechápou, opakují věci, o kterých musejí vědět, že jsou úplnými nesmysly a útočí na kolegy, kteří si zachovali kousek cti v těle a odmítají opakovat ty nesmysly s nimi.
Musí chápat, že i vakcíny v případě rychle mutujících virů (tedy těch s vysokou replikační schopností, ke kterým covid patří-není důvod tomu nevěřit) jsou jen bojem v (dávno) minulé válce.


Vybrali si, kým budou. Nebo možná, nechali se dotlačit tam, kde jsou - většina si možná občas i vzpomene na své dětství, kdy správně chápali dobro a zlo v pohádkách (přeneseně i v životě) nebo jejich srdce bylo (i bilo) na straně Indiánů. Teď jsou tam kde jsou a myslím, že libovolný algoritmus budoucích událostí a vývoje pro ně není dobrý.


[quote="pid:26703, uid:177"]tvrdí, že dlouhodobá ochrana proti viru vznikne i proděláním nemoci[/quote] Naopak - prodělání nemoci (přesněji řečeno konfrontace s ní, málokdo totiž ve skutečnosti onemocní tímto, dnes již bezvýznamným, virem) je přece tím nejlepším "očkováním". Jednoduše proto, že se jedná o poslední (jednu z posledních-tedy nejvíce "aktuální" ) verzi v nekonečné řadě mutací daného (jakéhokoliv) viru. Vyvolávající tím pádem tu nejpřesnější (a pro organismus nejméně složitou) odezvu jeho imunity. A tedy tu nejrychlejší - což ve skutečnosti znamená snížení nebezpečnosti na minimum - organismus si s virem poradí mnohem dříve, než ten stihne napáchat škody. Když jde o očkování proti chřipce, všichni tento princip chápou velmi snadno. I když méně snadno o něm mluví před davem - nesvědčí to "obchodu". Vědí, že mají k dispozici vakcínu podle "loňské verze". Vyplývá to z jednoduché logiky, nakonec i logistiky celého vakcinačního procesu. Teď ti samí, zotročení, koupení, zastrašení (a zrádní) "odborníci" ve své většině předstírají, že takovou jednoduchou věc nechápou, opakují věci, o kterých musejí vědět, že jsou úplnými nesmysly a útočí na kolegy, kteří si zachovali kousek cti v těle a odmítají opakovat ty nesmysly s nimi. Musí chápat, že i vakcíny v případě rychle mutujících virů (tedy těch s vysokou replikační schopností, ke kterým covid patří-není důvod tomu nevěřit) jsou jen bojem v (dávno) minulé válce. Vybrali si, kým budou. Nebo možná, nechali se dotlačit tam, kde jsou - většina si možná občas i vzpomene na své dětství, kdy správně chápali dobro a zlo v pohádkách (přeneseně i v životě) nebo jejich srdce bylo (i bilo) na straně Indiánů. Teď jsou tam kde jsou a myslím, že libovolný algoritmus budoucích událostí a vývoje pro ně není dobrý.
Upravené pred 2 dňami o 09:50

Dá se to Bohumile chápat tak , že jim byla vyměřena MÍRA . MÍRA , která má stupnici od úplně nejlepšího , po naprostou katastrofu . Jenže v zamlčení je to , že se tato MÍRA pomocí rozlišení dá libovolně upravit . Například na stupnici od špatného po naprostou katastrofu .


Dá se to Bohumile chápat tak , že jim byla vyměřena MÍRA . MÍRA , která má stupnici od úplně nejlepšího , po naprostou katastrofu . Jenže v zamlčení je to , že se tato MÍRA pomocí rozlišení dá libovolně upravit . Například na stupnici od špatného po naprostou katastrofu .

I Andrej začíná uvažovat: "Premiér Andrej Babiš uvažoval, že by lidem při prokazování mohl stačit pozitivní test na dlouhodobé protilátky proti covidu, takzvané IgG. Ministerstvo zdravotnictví se tomu však brání."


Hm, zaujímavé. Takže Babiš sa snaží z toho vyvliecť...


[quote="pid:26703, uid:177"]I Andrej začíná uvažovat: "Premiér Andrej Babiš uvažoval, že by lidem při prokazování mohl stačit pozitivní test na dlouhodobé protilátky proti covidu, takzvané IgG. Ministerstvo zdravotnictví se tomu však brání."[/quote] Hm, zaujímavé. Takže Babiš sa snaží z toho vyvliecť...

Moderátor

A taky např. tento článek od odborníka (imunolog Thon), který je v poslední době nějak podezřele často medializován:

Dnes článek s Thonem na žumpě SeznamZpravy.
Včera na novinkách zde
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/misto-ockovani-mohou-stacit-protilatky-po-nemoci-tvrdi-imunolog-40367050
i na rozhlasu, dokonce 2x
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/covid-19-koronavirus-deti-imunita-ockovani-vakcinace-rizikova-skupina_2107261703_pat
https://plus.rozhlas.cz/nechtejme-aby-deti-zachranovaly-pocty-ockovanych-vakcina-je-pro-ne-rizikova-8541932


Začínají ho docela ozvučovat. A on ten Thon není nějaký - v jazyku prestitutů - "expert" z neziskovky.


prof. MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D., MU Brno
https://www.muni.cz/en/people/2483-vojtech-thon


Z jeho rozhovoru na novinkách jsem udělal vývuc zde:

Tento chlapík v rozhovoru vyvrací značné množství kovid-fašistických narativů:


[quote="pid:26703, uid:177"]A taky např. tento článek od odborníka (imunolog Thon), který je v poslední době nějak podezřele často medializován:[/quote] Dnes článek s Thonem na žumpě SeznamZpravy. Včera na novinkách zde https://www.novinky.cz/domaci/clanek/misto-ockovani-mohou-stacit-protilatky-po-nemoci-tvrdi-imunolog-40367050 i na rozhlasu, dokonce 2x https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/covid-19-koronavirus-deti-imunita-ockovani-vakcinace-rizikova-skupina_2107261703_pat https://plus.rozhlas.cz/nechtejme-aby-deti-zachranovaly-pocty-ockovanych-vakcina-je-pro-ne-rizikova-8541932 Začínají ho docela ozvučovat. A on ten Thon není nějaký - v jazyku prestitutů - "expert" z neziskovky. prof. MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D., MU Brno https://www.muni.cz/en/people/2483-vojtech-thon Z jeho rozhovoru na novinkách jsem udělal vývuc zde: [quote="pid:26506, uid:240"]Tento chlapík v rozhovoru vyvrací značné množství kovid-fašistických narativů:[/quote]

Je na čase, aby ten malý chlapeček zvolal : "nejde už vůbec o zdraví, ale jde o podřízení systému". Pořád jde o ty Císařovy nové šaty. Ještě stále se mnoho i chápajících babrá v nabídnuté zdravotní stránce operace a tu sociální , tedy vytvoření postcovidové společnosti a tomu odpovídajícího společenského systému (kovid-fašizmu) nějak nevidí.


Je na čase, aby ten malý chlapeček zvolal : "nejde už vůbec o zdraví, ale jde o podřízení systému". Pořád jde o ty Císařovy nové šaty. Ještě stále se mnoho i chápajících babrá v nabídnuté zdravotní stránce operace a tu sociální , tedy vytvoření postcovidové společnosti a tomu odpovídajícího společenského systému (kovid-fašizmu) nějak nevidí.

prodělání nemoci (přesněji řečeno konfrontace s ní, málokdo totiž ve skutečnosti onemocní tímto, dnes již bezvýznamným, virem) je přece tím nejlepším "očkováním"


Naprostý souhlas, a v podstatě všichni, co tomu rozumí to dobře vědí.
Takže, když je to konečně možné vyslovit v masmédiích jsme o kousek dál...


Hm, zaujímavé. Takže Babiš sa snaží z toho vyvliecť...

Tento chlapík v rozhovoru vyvrací značné množství kovid-fašistických narativů:


Zároveň pan prof. Vojtěch T. částečnou "obhajobou" vakcinace ponechává únikovou cestu Vojtěchovi na ministerstvu a dalším zodpovědným, A taky Babišovi, ale ten se z toho vykroutím, jak píše Ori.
Tak uvidíme, jestli pochopí.


[quote="pid:26714, uid:292"]prodělání nemoci (přesněji řečeno konfrontace s ní, málokdo totiž ve skutečnosti onemocní tímto, dnes již bezvýznamným, virem) je přece tím nejlepším "očkováním"[/quote] Naprostý souhlas, a v podstatě všichni, co tomu rozumí to dobře vědí. Takže, když je to konečně možné vyslovit v masmédiích jsme o kousek dál... [quote="pid:26722, uid:7"]Hm, zaujímavé. Takže Babiš sa snaží z toho vyvliecť...[/quote] [quote="pid:26506, uid:240"]Tento chlapík v rozhovoru vyvrací značné množství kovid-fašistických narativů:[/quote] Zároveň pan prof. Vojtěch T. částečnou "obhajobou" vakcinace ponechává únikovou cestu Vojtěchovi na ministerstvu a dalším zodpovědným, A taky Babišovi, ale ten se z toho vykroutím, jak píše Ori. Tak uvidíme, jestli pochopí.

Luxusní donášky pro chudé


     27. 07. 2021 - EB

Objednat si potraviny až domů nebylo nikdy tak jednoduché, pokud bydlíte v některém z měst, kam se dovážejí. Tento byznys se rozjel během covidových lockdownů, protože lidé se báli vycházet. Podobnou službu (převoz čehosi z jednoho místa na druhé)
nabízejí i taxislužby, ale těm se v době vrcholící krize dařilo mnohem hůře.
Lidé, které vláda donutila zůstat doma, vlastní přepravu nepotřebovali
a také si hlídali výdaje.
Taxikáři se představy dalšího lockdownu děsí, zatímco někteří investoři
a manažeři v oblasti rozvážky potravin tajně doufají, že delta bude novým zlatým dolem.
Měli by si ale dávat pozor na to, co si přejí. Odhlédneme-li od zdravotních aspektů, dlouhodobý úspěch odvětví bude záviset na tom, zda si zákazníci budou i nadále více vážit svého času než částek, které zaplatí někomu jinému.
Jakmile „bohatí“ Češi pochopí, že je covid ožebračil,
bude placení za donášku potravin
až ke dveřím jednou z prvních položek, které škrtnou.
https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-27


Luxusní donášky pro chudé 27. 07. 2021 - EB Objednat si potraviny až domů nebylo nikdy tak jednoduché, pokud bydlíte v některém z měst, kam se dovážejí. Tento byznys se rozjel během covidových lockdownů, protože lidé se báli vycházet. Podobnou službu (převoz čehosi z jednoho místa na druhé) nabízejí i taxislužby, ale těm se v době vrcholící krize dařilo mnohem hůře. Lidé, které vláda donutila zůstat doma, vlastní přepravu nepotřebovali a také si hlídali výdaje. Taxikáři se představy dalšího lockdownu děsí, zatímco někteří investoři a manažeři v oblasti rozvážky potravin tajně doufají, že delta bude novým zlatým dolem. Měli by si ale dávat pozor na to, co si přejí. Odhlédneme-li od zdravotních aspektů, dlouhodobý úspěch odvětví bude záviset na tom, zda si zákazníci budou i nadále více vážit svého času než částek, které zaplatí někomu jinému. Jakmile „bohatí“ Češi pochopí, že je covid ožebračil, bude placení za donášku potravin až ke dveřím jednou z prvních položek, které škrtnou. https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-27
Upravené pred 1 dňom o 14:07

Jak se Brusel připravoval na covid


         28. 07. 2021 - EB

Z hlediska radikální transformace společnosti se covid podle bývalého
prezidenta Václava Klause strefil naprosto úžasně.
Covid byl dobře načasován i z hlediska snahy Evropské komise
urychlit strategii očkování.
Komise své cíle jasně vyjádřila ve Sdělení z 26. dubna 2018:
„K nejnaléhavějším problémům patří překonání váhavosti vůči očkování...,
zastavení šíření přenosných nemocí, jimž lze předcházet očkováním,
udržení vysoké proočkovanosti a zaručení rovného přístupu všech věkových skupin a veškerého obyvatelstva k očkování.“
Komise již tehdy plánovala
„společný očkovací průkaz pro občany EU,
který lze vyhledat prostřednictvím eletronických informačních systémů
a jenž je uznáván pro přeshraniční použití“, nyní známý jako covid pas.
Nikde v její strategii ani v později zveřejněném harmonogramu nenajdete zmínku
o uznávání prodělání nemoci nebo negativních testů.
Pokud budete chtít překročit hranice EU, budete muset být očkováni.
Tečka.
Cokoli jiného je pouze dočasné.
https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-28


Jak se Brusel připravoval na covid ---------------------------------- 28. 07. 2021 - EB Z hlediska radikální transformace společnosti se covid podle bývalého prezidenta Václava Klause strefil naprosto úžasně. Covid byl dobře načasován i z hlediska snahy Evropské komise urychlit strategii očkování. Komise své cíle jasně vyjádřila ve Sdělení z 26. dubna 2018: „K nejnaléhavějším problémům patří překonání váhavosti vůči očkování..., zastavení šíření přenosných nemocí, jimž lze předcházet očkováním, udržení vysoké proočkovanosti a zaručení rovného přístupu všech věkových skupin a veškerého obyvatelstva k očkování.“ Komise již tehdy plánovala „společný očkovací průkaz pro občany EU, který lze vyhledat prostřednictvím eletronických informačních systémů a jenž je uznáván pro přeshraniční použití“, nyní známý jako covid pas. Nikde v její strategii ani v později zveřejněném harmonogramu nenajdete zmínku o uznávání prodělání nemoci nebo negativních testů. Pokud budete chtít překročit hranice EU, budete muset být očkováni. Tečka. Cokoli jiného je pouze dočasné. https://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2021-07-28
4.77k
41
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept