Politika v SR
MATOVIČ: Som ochotný odstúpiť z postu premiéra a byť členom vlády

Prodlužuje se rozklad státnosti.Paralelně běží příprava referenda k předčasným volbám. A Fico může v klidu připravovat příští vládu.

Prodlužuje se rozklad státnosti.Paralelně běží příprava referenda k předčasným volbám. A Fico může v klidu připravovat příští vládu.
Upravené 29. 3. 2021 o 02:11

Co to reálně znamená?

Znamená to ,že bude " rošáda "
Igi bude minister financii a bude hrať skrytého premiéra cez bábku Edo a do vlády sa na svoje posty vrátia všetci ktorí na pár dní " rezignovali " vrátane povaľača Richarda ktorý si týmto natrel veľký extrement na vlastný krajec chleba...
tieto divadelné časy sa zapíšu aj do análov modernej psychiatrie smile

v pozadí si ale už pokojne varí jeden veľký guľáš Róbert Fico ktorý bude ale už servírovať asi len pred voľbami....

a Slováci ? ..... do leta to v národe praskne....nuž potom príde na slová hymny...

[quote="pid:9275, uid:307"]Co to reálně znamená?[/quote] Znamená to ,že bude " rošáda " Igi bude minister financii a bude hrať skrytého premiéra cez bábku Edo a do vlády sa na svoje posty vrátia všetci ktorí na pár dní " rezignovali " vrátane povaľača Richarda ktorý si týmto natrel veľký extrement na vlastný krajec chleba... tieto divadelné časy sa zapíšu aj do análov modernej psychiatrie :( v pozadí si ale už pokojne varí jeden veľký guľáš Róbert Fico ktorý bude ale už servírovať asi len pred voľbami.... a Slováci ? ..... do leta to v národe praskne....nuž potom príde na slová hymny...

Dva postrehy k doterajšiemu vývinu politiky na Slovensku:

1. Najvyšší súd ponechal Pčolinského vo väzbe

2. Rezort zdravotníctva má viesť generál, riaditeľ vojenskej nemocnice v Ružomberku. Na prvé počutie mi to neprišla ako zlá správa, keď som ju dal do porovnania s Maďarskom, kde na začiatku pandémie armáda prebrala riadenie podnikov. No potom som si spomenul, kto a hlavne za akých okolností sa liečil v Ružomberku - Lučanský. Naviazanie tohoto človeka do funkcie ministra je súčasťou odpisu celej tejto mafie.

Celkovo som rád, že táto vláda pokračuje v rovnakom zložení a v takom bude môcť byť aj volaná na zodpovednosť. Navyše sa Matovičovi podarilo naviazať na odpis aj Čaputovú, ktorá mohla namietať napríklad voči Grohlingovi, no neurobila to. Demolačná čata zosobnená Matovičom nech si naďalej plní svoje demoličné úlohy, v tom jej držím palce.

Dva postrehy k doterajšiemu vývinu politiky na Slovensku: 1. Najvyšší súd ponechal Pčolinského vo väzbe 2. Rezort zdravotníctva má viesť generál, riaditeľ vojenskej nemocnice v Ružomberku. Na prvé počutie mi to neprišla ako zlá správa, keď som ju dal do porovnania s Maďarskom, kde na začiatku pandémie armáda prebrala riadenie podnikov. No potom som si spomenul, kto a hlavne za akých okolností sa liečil v Ružomberku - Lučanský. Naviazanie tohoto človeka do funkcie ministra je súčasťou odpisu celej tejto mafie. Celkovo som rád, že táto vláda pokračuje v rovnakom zložení a v takom bude môcť byť aj volaná na zodpovednosť. Navyše sa Matovičovi podarilo naviazať na odpis aj Čaputovú, ktorá mohla namietať napríklad voči Grohlingovi, no neurobila to. Demolačná čata zosobnená Matovičom nech si naďalej plní svoje demoličné úlohy, v tom jej držím palce.

Co to reálně znamená?

Zmenili si poradie keď sa bude lynčovať.

[quote="pid:9275, uid:307"]Co to reálně znamená?[/quote] Zmenili si poradie keď sa bude lynčovať.

Dva postrehy k doterajšiemu vývinu politiky na Slovensku

Ešte tretí postreh:

3 Včera v správach na RTVS robili prieskum, ako reagujú bývalí premiéri na túto rošádu. Viete koho sa opýtali? Moravčíka a Mečiara. Pričom Mečiar povedal, že mnohí ministri môžu robiť maximálne tak starostov na dedine, nie ministrov.

Vietor sa definitívne otočil.

[quote="pid:9497, uid:127"]Dva postrehy k doterajšiemu vývinu politiky na Slovensku[/quote] Ešte tretí postreh: 3 Včera v správach na RTVS robili prieskum, ako reagujú bývalí premiéri na túto rošádu. Viete koho sa opýtali? Moravčíka a Mečiara. Pričom Mečiar povedal, že mnohí ministri môžu robiť maximálne tak starostov na dedine, nie ministrov. Vietor sa definitívne otočil.
Upravené 30. 3. 2021 o 11:06

Rezort zdravotníctva má viesť generál, riaditeľ vojenskej nemocnice v Ružomberku.

Mňa ako prvá napadla analógia s Prymulom v ČR. Paralelné procesy v oboch krajinách?

Podľa dostupných informácií vyštudovali obaja rovnakú vysokú školu v Hradci Králové, aj keď v inom čase. Do funkcie ho navrhol minister obrany.

[quote="pid:9497, uid:127"]Rezort zdravotníctva má viesť generál, riaditeľ vojenskej nemocnice v Ružomberku.[/quote] Mňa ako prvá napadla analógia s Prymulom v ČR. Paralelné procesy v oboch krajinách? Podľa dostupných informácií vyštudovali obaja rovnakú vysokú školu v Hradci Králové, aj keď v inom čase. Do funkcie ho navrhol minister obrany.

Hadajte kto bude novým ministrom práce?

ten musí mať zadok poistený, keď sa vracia.

Lipštain má všetko pod palcom, tou funkciou má dosah, ako to jeho kurátori potrebovali.

https://www.teraz.sk/slovensko/d-lipsic-jeden-den-v-tyzdni-chcem/540026-clanok.html

Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic by chcel jeden deň v týždni stráviť v pojednávacej miestnosti. Považuje to za prvú líniu každého prokurátora. Lipšic to uviedol na sociálnej sieti.
"V každom prípade som rád, že sa mi zatiaľ darí napĺňať jedno z mojich predsavzatí – zostať v kontakte so živým právom, zúčastňovať sa na výsluchoch či súdnych pojednávaniach," skonštatoval Lipšic s tým, že minulý týždeň pojednával jednu z vecí zločineckej skupiny Sátorovcov na Špecializovanom trestnom súde a následne väzbu obvinených z prípravy úkladnej vraždy exstarostu obce Marianka.

[quote="pid:10226, uid:17"]Hadajte kto bude novým ministrom práce?[/quote] ten musí mať zadok poistený, keď sa vracia. Lipštain má všetko pod palcom, tou funkciou má dosah, ako to jeho kurátori potrebovali. https://www.teraz.sk/slovensko/d-lipsic-jeden-den-v-tyzdni-chcem/540026-clanok.html Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic by chcel jeden deň v týždni stráviť v pojednávacej miestnosti. Považuje to za prvú líniu každého prokurátora. Lipšic to uviedol na sociálnej sieti. "V každom prípade som rád, že sa mi zatiaľ darí napĺňať **jedno z mojich predsavzatí** – zostať v kontakte so živým právom, **zúčastňovať sa na výsluchoch či súdnych pojednávaniach**," skonštatoval Lipšic s tým, že minulý týždeň pojednával jednu z vecí zločineckej skupiny Sátorovcov na Špecializovanom trestnom súde a následne väzbu obvinených z prípravy úkladnej vraždy exstarostu obce Marianka.

ten musí mať zadok poistený, keď sa vracia.

Alebo sa vracia dobrovoľne-nasilu...

[quote="pid:10228, uid:94"]ten musí mať zadok poistený, keď sa vracia.[/quote] Alebo sa vracia dobrovoľne-nasilu...

Moderátor

Daniel Lipšic by chcel jeden deň v týždni stráviť v pojednávacej miestnosti.

Ten tam tych dni este stravi pravdaze ak to prezije...no nie ako SP 🙂

[quote="pid:10228, uid:94"]Daniel Lipšic by chcel jeden deň v týždni stráviť v pojednávacej miestnosti.[/quote] Ten tam tych dni este stravi pravdaze ak to prezije...no nie ako SP

... a mysleli si, že pokorený odídem do zabudnutia ... lenže mne sa to takto začína páčiť ešte viac.

607a7789a433b

_ ... a mysleli si, že pokorený odídem do zabudnutia ... lenže mne sa to takto začína páčiť ešte viac_. ![607a7789a433b](serve/attachment&path=607a7789a433b)
Upravené pred 5 dňami o 07:56

... a mysleli si, že pokorený odídem do zabudnutia ... lenže mne sa to takto začína páčiť ešte viac.

V jadre sa Matelko nezmenil. Stále je to hlupák, narcis, psychopat, zákerák. Pre peniaze aj stiahne chvost. Biznisy ho spájajú so zlým Šulinom a s mafiánom.
Matelko ale dovozom Sputnika urobil nechcené dobro a odhalil štruktúry bažiny, zároveň od vlastných dostal po prstoch.
Scenár a show pre neprebudených.

[quote="pid:11798, uid:23"]... a mysleli si, že pokorený odídem do zabudnutia ... lenže mne sa to takto začína páčiť ešte viac.[/quote] V jadre sa Matelko nezmenil. Stále je to hlupák, narcis, psychopat, zákerák. Pre peniaze aj stiahne chvost. Biznisy ho spájajú so zlým Šulinom a s mafiánom. Matelko ale dovozom Sputnika urobil nechcené dobro a odhalil štruktúry bažiny, zároveň od vlastných dostal po prstoch. Scenár a show pre neprebudených.
Upravené pred 5 dňami o 10:22

Matelko ale dovozom Sputnika urobil nechcené dobro a odhalil štruktúry bažiny,

Je dobre, ze sa odhalila 5.kolona, ale podstatou kroku so Sputnikom je hlavne to, ze Sputnik, ako rusky vektor globalneho vyznamu, je potrebne zo strany GP mat pod kotrlou a to tak, ze bude kontrolovat formu pripajania sa statov na tento vektor. Proste GP sa takticky stavia do pozicie proxy k ruskemu vektoru.

Slovensko je dost silno proruske a napojenie sa na rusky vektor nie je problem. Matelko svojim madarskym vyletom len upevnuje rozklad statnosti SR, aby bolo lahsie mozne, v tomto pripade pomocou Madarska, upevnit poziciu GP ako proxy medzi SR a Ruskom.

[quote="pid:11817, uid:196"]Matelko ale dovozom Sputnika urobil nechcené dobro a odhalil štruktúry bažiny,[/quote] Je dobre, ze sa odhalila 5.kolona, ale podstatou kroku so Sputnikom je hlavne to, ze Sputnik, ako rusky vektor globalneho vyznamu, je potrebne zo strany GP mat pod kotrlou a to tak, ze bude kontrolovat formu pripajania sa statov na tento vektor. Proste GP sa takticky stavia do pozicie proxy k ruskemu vektoru. Slovensko je dost silno proruske a napojenie sa na rusky vektor nie je problem. Matelko svojim madarskym vyletom len upevnuje rozklad statnosti SR, aby bolo lahsie mozne, v tomto pripade pomocou Madarska, upevnit poziciu GP ako proxy medzi SR a Ruskom.
123
6k
52
23
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept