Politika v ČR
Jaroslav Bašta: Šest let za sedm slov aneb v Brně už platí právo šaríja.

Jaroslav Bašta: Šest let za sedm slov aneb v Brně už platí právo šaríja.


http://www.novarepublika.cz/2021/03/jaroslav-basta-sest-let-za-sedm-slov.html


Šest let za "verbální zločin", který fyzicky nikomu neublížil, je velký pokrok. Za schválování "vraždy Heydricha" byl trest smrti. Je vidět že tato liberální totalita je přece jen mírnější než ta nacistická ... Aspoň zatím ...


P.S.
A mimochodem, za vtipy na Husáka či komunisty byly za "totáče" maximálně tak dva roky ...


P.P.S
Miluji diskuze s živými lidmi na živá témata. Je to několik let zpět, potkával jsem se v jedné vinárně s jedním kumštýřem, malířem a sochařem. Za totáče si odseděl celkem čtyři roky. Dva roky za opuštění republiky, utekl do Rakouska, prošel tam sběrným lágrem, nikdo se s nimi tehdy nemaloval, v lágru měli rajóny, vynášeli sračky z latrin, jak se naučil jazyk a dostal práci, prošel do Kanady, USA a skončil v Austrálii. Makal jak barevnej. Domů se vrátil kvůli rodičům, kteří umírali. Dostal dva roky za nedovolené opuštění republiky. Odseděl si je a pak po nějaké době dostal další dva roky za udání za protikomunistický vtip. Bavívali jsme se o politice, o začínají muslimské imigraci do Evropy, kterou jsem já narozdíl od něj vnímal jako existeční hrozbu a když zjistil, že podporuji Rusko a Putina, nazval mě "proputinským čurákem". Já se tomu smál a objednal jsem mu panáka. Byl z toho šokovaný ... Řekl mi: "já ti tady tak nadávám a ty mi koupíš panáka ... ?". Odpověděl jsem mu: "Miluji rozhovory s lidmi, kteří měli bohatý život, tvoje nadávky mi vůbec nevadí. Podstatné jsou pro mě tvoje příběhy a životní zkušenosti ... " Moje vyjádření ho zarazilo a od té doby mě bral. Věděl, že se politicky nezhodneme, ale respektoval to ... Před několika lety zemřel na rakovinu slinivky a den před svou smrtí nechal u vinaře veršovanou báseň, do které zaintegroval i pasáž o mně ...


Jaroslav Bašta: Šest let za sedm slov aneb v Brně už platí právo šaríja. http://www.novarepublika.cz/2021/03/jaroslav-basta-sest-let-za-sedm-slov.html Šest let za "verbální zločin", který fyzicky nikomu neublížil, je velký pokrok. Za schválování "vraždy Heydricha" byl trest smrti. Je vidět že tato liberální totalita je přece jen mírnější než ta nacistická ... Aspoň zatím ... P.S. A mimochodem, za vtipy na Husáka či komunisty byly za "totáče" maximálně tak dva roky ... P.P.S Miluji diskuze s živými lidmi na živá témata. Je to několik let zpět, potkával jsem se v jedné vinárně s jedním kumštýřem, malířem a sochařem. Za totáče si odseděl celkem čtyři roky. Dva roky za opuštění republiky, utekl do Rakouska, prošel tam sběrným lágrem, nikdo se s nimi tehdy nemaloval, v lágru měli rajóny, vynášeli sračky z latrin, jak se naučil jazyk a dostal práci, prošel do Kanady, USA a skončil v Austrálii. Makal jak barevnej. Domů se vrátil kvůli rodičům, kteří umírali. Dostal dva roky za nedovolené opuštění republiky. Odseděl si je a pak po nějaké době dostal další dva roky za udání za protikomunistický vtip. Bavívali jsme se o politice, o začínají muslimské imigraci do Evropy, kterou jsem já narozdíl od něj vnímal jako existeční hrozbu a když zjistil, že podporuji Rusko a Putina, nazval mě "proputinským čurákem". Já se tomu smál a objednal jsem mu panáka. Byl z toho šokovaný ... Řekl mi: "já ti tady tak nadávám a ty mi koupíš panáka ... ?". Odpověděl jsem mu: "Miluji rozhovory s lidmi, kteří měli bohatý život, tvoje nadávky mi vůbec nevadí. Podstatné jsou pro mě tvoje příběhy a životní zkušenosti ... " Moje vyjádření ho zarazilo a od té doby mě bral. Věděl, že se politicky nezhodneme, ale respektoval to ... Před několika lety zemřel na rakovinu slinivky a den před svou smrtí nechal u vinaře veršovanou báseň, do které zaintegroval i pasáž o mně ...

soudce který tento nacistický rozsudek vynesl
Vůbec jsem netušil, že taková stránka k hodnocení soudců existuje. Mimochodem, ten komentář pod formulářem je docela výživný.


[quote="pid:8225, uid:317"]soudce který tento nacistický rozsudek vynesl[/quote]Vůbec jsem netušil, že taková stránka k hodnocení soudců existuje. Mimochodem, ten komentář pod formulářem je docela výživný.
318
2
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept