Politika v SR
Diskusia trativoda s nasim gosudarom.

Nadhod 46:00


https://youtu.be/zZ4_HudjxQA


A potom odpal


https://m.youtube.com/watch?v=arjLQAAhUKg


Inak debilnost a inteligencna uroven otazok bola tentokrat excelentna - otazka moderatora na Fica o chybajucich kachlickach (doslova) v jeho byte na Bonaparte ma odrovnala! Pri takychto chvilach obdivujem mieru trpezlivosti a odlonosti nasho Slovenskeho gosudara. Inak na starej vode sa preberal jeho zdravotny stav, pri sledovani jeho kondicie a celkovo cloveka musim povedat ze je v bohovskej forme. Rozhovor odporucam pozriet, Fica je sebaisty a odpinkava ten naprotisediaci trativod ako male decko.


Nadhod 46:00 https://youtu.be/zZ4_HudjxQA A potom odpal https://m.youtube.com/watch?v=arjLQAAhUKg Inak debilnost a inteligencna uroven otazok bola tentokrat excelentna - otazka moderatora na Fica o chybajucich kachlickach (doslova) v jeho byte na Bonaparte ma odrovnala! Pri takychto chvilach obdivujem mieru trpezlivosti a odlonosti nasho Slovenskeho gosudara. Inak na starej vode sa preberal jeho zdravotny stav, pri sledovani jeho kondicie a celkovo cloveka musim povedat ze je v bohovskej forme. Rozhovor odporucam pozriet, Fica je sebaisty a odpinkava ten naprotisediaci trativod ako male decko.

Len pripomeniem ze ten Startitup je doslova povedane odpad. To je taka hlasna truba degeneracie zapadneho typu. Mal som ho lajknuty na fb ale potom normlane som dal zablokovat tu stranku. To co siria, to je tupa propaganda 5 tej kolony a degeneracie.


Len pripomeniem ze ten Startitup je doslova povedane odpad. To je taka hlasna truba degeneracie zapadneho typu. Mal som ho lajknuty na fb ale potom normlane som dal zablokovat tu stranku. To co siria, to je tupa propaganda 5 tej kolony a degeneracie.

Fico "Sme ako strana na vzostupe. Z realnych prieskumov vyplyva, ze sme na vzostupe. Ja tu nebudem komentovat prieskumy verejnej mienky, ktore si mozete kupit za 5 000 EUR" - tak tam vyskolil toho necloveka, ze ten ani sam netusil co sa vlastne stalo. Divaci isto cely cas drzali na strane Fica. Vyuzit tento moralny hnoj na prezentaciu svojich nazorov a diskreditaciu startutipu je genialny tah Fica.


Fico "Sme ako strana na vzostupe. Z realnych prieskumov vyplyva, ze sme na vzostupe. Ja tu nebudem komentovat prieskumy verejnej mienky, ktore si mozete kupit za 5 000 EUR" - tak tam vyskolil toho necloveka, ze ten ani sam netusil co sa vlastne stalo. Divaci isto cely cas drzali na strane Fica. Vyuzit tento moralny hnoj na prezentaciu svojich nazorov a diskreditaciu startutipu je genialny tah Fica.

Len pripomeniem ze ten Startitup je doslova povedane odpad. To je taka hlasna truba degeneracie zapadneho typu. Mal som ho lajknuty na fb ale potom normlane som dal zablokovat tu stranku. To co siria, to je tupa propaganda 5 tej kolony a degeneracie.


za Startitup je don Kiskovie synator... preto zablokovany na FB uz asi 4+ roky... Ako to viem na 101% ? Nechcem komentovat verejne...


[quote="pid:7946, uid:106"]Len pripomeniem ze ten Startitup je doslova povedane odpad. To je taka hlasna truba degeneracie zapadneho typu. Mal som ho lajknuty na fb ale potom normlane som dal zablokovat tu stranku. To co siria, to je tupa propaganda 5 tej kolony a degeneracie.[/quote] za Startitup je don Kiskovie synator... preto zablokovany na FB uz asi 4+ roky... Ako to viem na 101% ? Nechcem komentovat verejne...
Upravené 20. 3. 2021 o 08:12

A keď sa pozriem na toto, tak nejde nevidieť asociáciu so Spjaščije, známa scéna za všetkým hľadaj Putina
6055d7c78d2a9


A keď sa pozriem na toto, tak nejde nevidieť asociáciu so Spjaščije, známa scéna za všetkým hľadaj Putina ![6055d7c78d2a9](serve/attachment&path=6055d7c78d2a9)
Upravené 20. 3. 2021 o 12:10
566
5
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept